» »

Kako do visoke precepljenosti?

Kako do visoke precepljenosti?

««
2 / 13
»»

kamiKaZaA ::

koyotee je izjavil:


Ajde citiraj nekoga, ki je trdil, da cepljeni ne prenašajo virusa.

;((

Ti kot kaže ne razumeš, Bučko. Jaz sem napisal, da cepljeni nimate nobene prednosti pred necepljenimi, dokler ste še vedno prenašalci na druge. Tako cepljene kot necepljene. Zato, če se misli necepljene finančno kaznovati, ker prenašajo okužbe, se potem takem tudi cepljene kaznuje.

To je bilo pojasnilo Bučkotu @Smrekar1, kateri je zapisal, da bi finančno kaznoval vse necepljene, ker širijo okužbo še naprej. A Bučko očitno neve, da tudi cepljeni širijo še naprej ta virus...

koyotee ::

kamiKaZaA je izjavil:

koyotee je izjavil:


Ajde citiraj nekoga, ki je trdil, da cepljeni ne prenašajo virusa.

;((

Ti kot kaže ne razumeš, Bučko. Jaz sem napisal, da cepljeni nimate nobene prednosti pred necepljenimi, dokler ste še vedno prenašalci na druge. Tako cepljene kot necepljene. Zato, če se misli necepljene finančno kaznovati, ker prenašajo okužbe, se potem takem tudi cepljene kaznuje.

To je bilo pojasnilo Bučkotu @Smrekar1, kateri je zapisal, da bi finančno kaznoval vse necepljene, ker širijo okužbo še naprej. A Bučko očitno neve, da tudi cepljeni širijo še naprej ta virus...


Ti si tako zabit, da se je bolje s steno pogovarjati.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Hemi426 ::

Lonsarg je izjavil:

Samoplacnisko zdravljenje covida ter neplacane bolniske za necepljene zbolele z covid.


Ej, takoj podpišem! Pa tudi dosti ljudi poznam, ki so že med 2. valom predlagali takšno stvar.
Celo podpišem, da se ob hujši obliki Chinese flu tudi odpovedujem zdravljenju.

Samo potem za podpisnike takoj odpadejo vsi ukrepi! Mi potem ne bomo živeli v strahu pred tem sezonskim prehladom.

Smešno mi je, da res misliš da bo koga tvoj predlog prestrašil. Ajd, mogoče koga na minimalki z familjo, itd...
Zdravstvo je tak dokaj samoplačniško, magnetno sem moral sam plačati, ker če ne bi se čakalo še in još. Zobozdravnik tako ali tako zaseben, da se lahko pride ob doglednem času ob pojavu bolečine.

koyotee ::

Dvomim, da si lahko večina provošči 8k€/dan za covidno zdravljenje ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

kamiKaZaA ::

Smrekar1 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Tega nisem nikoli izjavil. Niti nimam takšnega razmišljanja. Ne piši laži. To ni moj argument, ampak tvoj!!!


Razmišljanja res nimaš, drži.


S cepljenjem samo "zmanjšate" prenos okužb. Kar pomeni, da ste še vedno prenašalci in še vedno, ko se gibate izven lastnega stanovanja morite vse okoli sebe. Le da ne morite s kalašnikovo, ampak s pištolo. Res velika razlika ali si morilec s kalašnikovo ali s pištolo. Verjetno morilec s pištolo ne gre v zapor. V zapor gre samo tisti, ki mori s kalašnikovo po ulici ;((


V bistvu je to kar velika razlika. Proti pištoli precej naredi že čisto navaden neprebojni jopič (oz. maska). Proti kalašnikovi to pač ne bo dovolj in potrebuješ vsaj oklepnik (skafander).

Če ti razlika ni jasna te vabim na dvoboj. Ti boš imel pištolo in neprebojni jopič, jaz bom v oklepniku in imel mitraljez. Boj bo na odprtem, jasno. Tudi travo bomo prej pokosili.

Ne razumeš. Med pištolo in mitraljezem ni razlike. Če nekoga ubiješ, greš v zapor. Torej tudi med cepljenim in necepljenim ni razlike, ker smo obojini prenašalci. A ti Bučko pametni z IQ do plafona, bi pa samo necepljene kaznoval, ker za tebe samo oni prenašajo okužbo, cepljeni pa ne. Res imaš neverjetno inteligenco in logiko. Pameten u tri pi...;((

fikus_ ::

"Jaz sem napisal, da cepljeni nimate nobene prednosti pred necepljenimi, dokler ste še vedno prenašalci na druge. "

To je laž in zavajanje! Cepljeni imajo manjšo verjetnost da zbolijo prav zaradi cepljenja.

Smrekar1 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Ne razumeš. Med pištolo in mitraljezem ni razlike.


Miha Kalašnikov se je torej motil.



Še dobro, da imamo v Sloveniji genija tvojega kalibra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

kamiKaZaA ::

fikus_ je izjavil:

"Jaz sem napisal, da cepljeni nimate nobene prednosti pred necepljenimi, dokler ste še vedno prenašalci na druge. "

To je laž in zavajanje! Cepljeni imajo manjšo verjetnost da zbolijo prav zaradi cepljenja.

S cepljenjem samo "zmanjšate" prenos okužb. Kar pomeni, da ste še vedno prenašalci in še vedno, ko se gibate izven lastnega stanovanja morite vse okoli sebe. Le da ne morite s kalašnikovo, ampak s pištolo. Res velika razlika ali si morilec s kalašnikovo ali s pištolo. Verjetno morilec s pištolo ne gre v zapor. V zapor gre samo tisti, ki mori s kalašnikovo po ulici ;((

Reycis ::

Tole pametovanje o zmanjšani verjetnosti prenašanja cepljenih je relevantno približno toliko kot pametovanje o povečani verjetnosti nasilnega kriminala s strani migrantov. Kaj zdaj to je ali ni "dovoljeno"?
Diversity is our greatest strength

kamiKaZaA ::

Smrekar1 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Ne razumeš. Med pištolo in mitraljezem ni razlike.


Miha Kalašnikov se je torej motil.



Še dobro, da imamo v Sloveniji genija tvojega kalibra.

Ni razlike, če nekoga ubiješ!!!! O tem pišem. Tebi to ni jasno, pametnjakovič.

koyotee ::

Fak si ti zabit kamikaza, raje se odstrani :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

3p ::

kamiKaZaA je izjavil:

Ne razumeš. Med pištolo in mitraljezem ni razlike. Če nekoga ubiješ, greš v zapor.


Narobe.

Če nekoga ubiješ, greš v zapor, da, ne glede na to, ali si ga z nožem ali z brzostrelko.

Vendar ne nujno, če je šlo za nesrečo (recimo, s tvojim orožjem, ki je bilo ustrezno zavarovano, se je nekdo poškodoval). No, v Ameriki večinoma niti, če si varoval svoj položaj, medtem ko si se čutil ogroženega (aka, v radiju 100m si videl črnca).

Okej, dolgovezim. Ubiješ lahko z brzostrelko ali z nožem. A brzostrelke, pri nas in v večini držav, celo pri jenkijih, ne moreš kupiti. Nož pa lahko. Greš v trgovino, ga kupiš, in ga v cekru neseš domov. No, brzostrelke pa ne.

kamiKaZaA ::

@Smrekar1 naslednjič vse citiraj.

kamiKaZaA je izjavil:


Ne razumeš. Med pištolo in mitraljezem ni razlike. Če nekoga ubiješ, greš v zapor. Torej tudi med cepljenim in necepljenim ni razlike, ker smo obojni prenašalci.



kamiKaZaA je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Ne razumeš. Med pištolo in mitraljezem ni razlike.


Miha Kalašnikov se je torej motil.



Še dobro, da imamo v Sloveniji genija tvojega kalibra.

Ni razlike, če nekoga ubiješ!!!! O tem pišem. Tebi to ni jasno, pametnjakovič.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

kamiKaZaA je izjavil:



S cepljenjem samo "zmanjšate" prenos okužb. Kar pomeni, da ste še vedno prenašalci in še vedno, ko se gibate izven lastnega stanovanja morite vse okoli sebe. Le da ne morite s kalašnikovo, ampak s pištolo. Res velika razlika ali si morilec s kalašnikovo ali s pištolo. Verjetno morilec s pištolo ne gre v zapor. V zapor gre samo tisti, ki mori s kalašnikovo po ulici ;((


Ahm ni ravno tako. Ce gledas statisticno zmanjas prenos okuzb, ker dolocene osebe ne razvijejo imunosti. To pa ne pomeni, da je vsaka oseba se vedno prenasalec. Eni so eni niso.

Ce ze hoces primerjavo z orozjem je tako, da vsi nosijo enako orozje, recimo KalasnikCovid. Ko pa se oseba cepi pa dobi naboje iz skatle, kjer je recimo 95% nabojev slepih. Vecina ljudi tako v puski ne bo imela zivega naboja.

Imajo pa menda tudi tisti, ki se lahko okuzijo manj mocno obliko virusa, tako da tudi tisi, ki dobi kaksen pravi naboj se vedno ne strela s polnim strazerjem pravih nabojev.

Invictus ::

koyotee je izjavil:


New data from the CDC shows that COVID-19 infections do occur in vaccinated people, but they appear exceptionally rare.

Verjetno pod exceptionally rare ti razumeš kot "vseeno 99% cepljenih prenaša virus"
Pač zabit, kriva je narava, da ti ni podarila višjega iq-ja.

Seveda, ker so zmanjšali število ciklov pri PCR testu iz 40 na 28. Ampak samo če si cepljen...

https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/d...

Clinical specimens for sequencing should have an RT-PCR Ct value ≤28.


Hruške in jabolka...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kamiKaZaA ::

Invictus je izjavil:

koyotee je izjavil:


New data from the CDC shows that COVID-19 infections do occur in vaccinated people, but they appear exceptionally rare.

Verjetno pod exceptionally rare ti razumeš kot "vseeno 99% cepljenih prenaša virus"
Pač zabit, kriva je narava, da ti ni podarila višjega iq-ja.

Seveda, ker so zmanjšali število ciklov pri PCR testu iz 40 na 28. Ampak samo če si cepljen...

https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/d...

Clinical specimens for sequencing should have an RT-PCR Ct value ≤28.


Hruške in jabolka...

Težko karkoli dopoveš takšnim čudakom...

koyotee ::

Kakorkoli, želim vam obilo uspešnih testov, ko se boste kam odpravili :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

3p ::

Invictus je izjavil:

koyotee je izjavil:


New data from the CDC shows that COVID-19 infections do occur in vaccinated people, but they appear exceptionally rare.

Verjetno pod exceptionally rare ti razumeš kot "vseeno 99% cepljenih prenaša virus"
Pač zabit, kriva je narava, da ti ni podarila višjega iq-ja.

Seveda, ker so zmanjšali število ciklov pri PCR testu iz 40 na 28. Ampak samo če si cepljen...

https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/d...

Clinical specimens for sequencing should have an RT-PCR Ct value ≤28.


Hruške in jabolka...


Zanimivo. Posebej dokler dokumenta zares ne prebereš.

Gre za navodila za zbiranje pozitivnih vzorcev cepljenih oseb in ne za kriterij za določanje tega ali je nekdo pozitiven ali ne.

CDC prosi za vzorce tistih, ki so pozitivni z največ 28 cikli. Na teh bojo v referenčnih laboratorijih izvajali sekvecioniranje virusa. Skratka, ugotavljali, za kateri sev gre.

koyotee ::

Ne no, a ne gre za to, da cimvec ljudi pobijejo s cepivom ;((
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

DostMam ::

Ma ne vem ali je v stavku "New data from the CDC shows that COVID-19 infections do occur in vaccinated people, but they appear exceptionally rare." potrebno iskati globlji smisel. Ne glede na namen članka, avtorja, njegove predispozicije in agendo je stavek jasen.

koyotee je izjavil:

Ne no, a ne gre za to, da cimvec ljudi pobijejo s cepivom ;((

Seveda, v naslednjih 1-99 let bodo cepali kot muhe.
Nazaj k vprašanju "Kako do visoke precepljenosti?": po moje bodo tudi delodajalci odigrali svojo vlogo (in jih razumem).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DostMam ()

gruntfürmich ::

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

m0LN4r ::

Cepljeni scitijo sebe in ne necepljene.

Meni je bolj zanimivo, da se leta 2021 sme uporabljati propaganda v stilu:
"cepil se bom, da bom lahko spet videl svoje vnuke"

a)Jaz se ne bom cepila, vnuke pa vsak dan objemam . Nekaj nas je, ki ne nasedamo vašemu strašenju . Če me bo pobrala hujša gripa, kakršnih sem v življenju imela veliko -tudi z zaključkom pljučnice , me pač bo.
b)Moj oče se je cepil in je zdaj hudo bolan. Srčna aritmija in krvni strdki. Moja mama se ni cepila in vsak dan veselo objema svoje vnuke.
c)Pumpanje slabe vesti in strasenje starejsih
d)Cepil se bom, da bom lahko spet potoval, cepil se bom, da bom lahko videl vnuke (ta je vsaj delno legit...), cepil se bom, da bom lahko spet hodil na glasbene festivale....se sploh kdo cepi zaradi zdravja?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

koyotee ::

Dej molnar, nimas blage.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

DostMam ::

Jasno je, da se ljudje ne cepijo SAMO zato, da vidijo vnuke. Ravno tako se ne cepijo SAMO zato, da zaščitijo družino, okolico (necepljene == laž!), da lahko potujejo... Vsak ima več lastnih (več ali manj sebičnih) razlogov. Vse ostalo je samo EPP. Tudi tista "da bom videl vnuke". Sporočevalec pač mora v 15ih sekundah poslati močno, jasno sporočilo. Ne ga jemat dobesedno.

Invictus ::

Mladina se cepi, da bo šla lahko poleti na Hrvaško. Edini razlog...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

sbawe64 ::

koyotee je izjavil:

Dej molnar, nimas blage.

Kvaliteta tvojih argumentov je dih jemajoča.
2020 is new 1984
Corona World order

koyotee ::

Invictus je izjavil:

Mladina se cepi, da bo šla lahko poleti na Hrvaško. Edini razlog...


Pa še na tvoj račun se cepijo, win-win :))

sbawe64 je izjavil:

koyotee je izjavil:

Dej molnar, nimas blage.

Kvaliteta tvojih argumentov je dih jemajoča.


Podobnost s korono je zgolj naključna.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Smrekar1 ::

kamiKaZaA je izjavil:

@Smrekar1 naslednjič vse citiraj.
Ni razlike, če nekoga ubiješ!!!! O tem pišem. Tebi to ni jasno, pametnjakovič.


Se bom kar strinjal s kojotom. Še sreča, da sem po naravi sadist in rad vidim, da se nek debil vleče ven.

Bomo videli ali prime tole: jurišna puška M-16, standard v ameriški vojski, tehta 3,4 kilograma. Standardna pištola M9 tehta slab kilogram.

Zakaj po tvoje vojaki ZDA s sabo vlačijo bistveno večje, težje puške? So tako zabiti in bi lahko komot raje imeli bistveno lažje pištole? Kako so oborožene ostale vojske?

Najbrž ne bo delovalo, ampak vseeno. Rad mučim >:D

c00L3r ::

Nizka prelepljenost je najboljša stvar za farmacetsko industrijo. Tako lahko virus vsako leto mutira in se vsako leto cepi polovica populacije. Sploh z omejevanjem dostopa do cepiva s patenti in skrivanjem tehnologije zagotovijo, da manj razvite države ne bodo uspešne s preprečevanjem okužb. Tudi, če se v razvitih državah cepi 100% ljudi, virus mutira drugje naprej.

Ne bit naivni in si mislit, da nima farmacevtska industrija finančnih izkupičkov od antivax gibanja.

Invictus ::

Visoka precepljenost je pa še boljša, ker se bodo vsi cepili z novim...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

z0mbie ::

billy je izjavil:

Jaz razumem, da ga "moti" hrvaška, če bi šli v grčijo, ne bi tako bentil nad folkom


Se razumljivo pisati ne znas, bos pa kaj razumel :))

kamiKaZaA ::

Smrekar1 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

@Smrekar1 naslednjič vse citiraj.
Ni razlike, če nekoga ubiješ!!!! O tem pišem. Tebi to ni jasno, pametnjakovič.


Se bom kar strinjal s kojotom. Še sreča, da sem po naravi sadist in rad vidim, da se nek debil vleče ven.

Bomo videli ali prime tole: jurišna puška M-16, standard v ameriški vojski, tehta 3,4 kilograma. Standardna pištola M9 tehta slab kilogram.

Zakaj po tvoje vojaki ZDA s sabo vlačijo bistveno večje, težje puške? So tako zabiti in bi lahko komot raje imeli bistveno lažje pištole? Kako so oborožene ostale vojske?

Najbrž ne bo delovalo, ampak vseeno. Rad mučim >:D

;((

Lahko ti še dam 100 razlag, pa neboš dojel, da je vseeno, če moriš s pištolo ali kalašnikovo. V vsakem primeru si morilec. Isto je, če se cepiš ali necepiš, v vsakem primeru prenašaš okužbo. Torej cepljeni nima nobene prednosti pred necepljenemu, ker oba še naprej prenašata virus. Zato, če imaš namen finančno kaznovati necepljene, potem še kaznuj tudi cepljene, če koga drugega okužijo. O tem teče debata.

Zgodovina sprememb…

Rok Woot ::

kamiKaZaA je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

@Smrekar1 naslednjič vse citiraj.
Ni razlike, če nekoga ubiješ!!!! O tem pišem. Tebi to ni jasno, pametnjakovič.


Se bom kar strinjal s kojotom. Še sreča, da sem po naravi sadist in rad vidim, da se nek debil vleče ven.

Bomo videli ali prime tole: jurišna puška M-16, standard v ameriški vojski, tehta 3,4 kilograma. Standardna pištola M9 tehta slab kilogram.

Zakaj po tvoje vojaki ZDA s sabo vlačijo bistveno večje, težje puške? So tako zabiti in bi lahko komot raje imeli bistveno lažje pištole? Kako so oborožene ostale vojske?

Najbrž ne bo delovalo, ampak vseeno. Rad mučim >:D

;((

Lahko ti še dam 100 razlag, pa neboš dojel, da je vseeno, če moriš s pištolo ali kalašnikovo. V vsakem primeru si morilec. Isto je, če se cepiš ali necepiš, v vsakem primeru prenašaš okužbo. Torej cepljeni nima nobene prednosti pred necepljenemu, ker oba še naprej prenašata virus. Zato, če imaš namen finančno kaznovati necepljene, potem še kaznuj tudi cepljene, če koga drugega okužijo. O tem teče debata.


Če je temu tako, zakaj različno kaznujemo, če vržeš atomsko bombo ali pa zakolješ soseda?

Če se ti pešec vrže pod avto in si ti trezen in voziš po omejitvi dobiš drugačno kazen, kot če si pijan in voziš prehitro.

Smrekar1 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Lahko ti še dam 100 razlag, pa neboš dojel, da je vseeno, če moriš s pištolo ali kalašnikovo. V vsakem primeru si morilec. Isto je, če se cepiš ali necepiš, v vsakem primeru prenašaš okužbo. Torej cepljeni nima nobene prednosti pred necepljenemu, ker oba še naprej prenašata virus. Zato, če imaš namen finančno kaznovati necepljene, potem še kaznuj tudi cepljene, če koga drugega okužijo. O tem teče debata.


Konkretno je tvoj argument zdaj ta, da si s kalašnikovo enako nevaren kot s pištolo ... ali pipcem.

Ubijem te lahko z nogavico. Niti prvi ne bi bil. Pa to še vedno ne pomeni, da sem z nogavico enako nevaren kot s kalašnikovo. Najbrž bo za intelektualca tvojega kalibra to res preveč.

kamiKaZaA ::

Odgovor obema, da ne bom vsakem posebej pisal.

Smrekar1 je izjavil:


Konkretno je tvoj argument zdaj ta, da si s kalašnikovo enako nevaren kot s pištolo ... ali pipcem.

Ubijem te lahko z nogavico. Niti prvi ne bi bil. Pa to še vedno ne pomeni, da sem z nogavico enako nevaren kot s kalašnikovo. Najbrž bo za intelektualca tvojega kalibra to res preveč.


Rok Woot je izjavil:


Če je temu tako, zakaj različno kaznujemo, če vržeš atomsko bombo ali pa zakolješ soseda?

Če se ti pešec vrže pod avto in si ti trezen in voziš po omejitvi dobiš drugačno kazen, kot če si pijan in voziš prehitro.

V vsakem primeru si kaznovan. Faak ej. Da tega ne razumete. Če ubiješ si kaznovan, če ne ubiješ nisi kaznovan. A @Smrekar1 bi po novem kaznoval samo tiste, ki ubijajo s kalašnikovo. Tiste, ki ubijajo s pištolo, nožem, nogavico, roko, prtom, vrečko.... on ne bi kaznoval.

Jaz pa pravim, da je treba vse kaznovati, kateri ubijajo, neglede na način uboja/umora/nesreče ali pa nobenega. Torej ali kaznuješ vse, tako cepljene kot necepljene, kateri okužijo druge ali pa nobenega. Ker @Smrekar1 bi samo necepljene kaznoval, a tiste, ki so cepljeni in vseeno okužijo druge, jih spravijo na respirator ali v grob, pa jih ne bi finančno kaznoval. O tem teče debata.

c3p0 ::

Če ne znaš rokovat z orožjem, si z obema najbolj nevaren ravno sebi.

DostMam ::

kamiKaZaA je izjavil:

...Isto je, če se cepiš ali necepiš, v vsakem primeru prenašaš okužbo. Torej cepljeni nima nobene prednosti pred necepljenemu, ker oba še naprej prenašata virus.... O tem teče debata.

Prej smo prebrali: "New data from the CDC shows that COVID-19 infections do occur in vaccinated people, but they appear exceptionally rare," in se o tem strinjali. Torej razlika je, cepljeni nosi manj nevarno orožje, manj jih rani, pobije.

Lonsarg ::

Ce cepljeni okuzi drugega je to ekvivalent nesrece. Ce pa necepljeni okuzi drugega je pa to nacrtno zaradi svoje odlocitve.

Ce bos nekoga ponesreci zbil na cesti bo precej drugacna kazen kot ce gres nacrtno morit.

kamiKaZaA ::

DostMam je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

...Isto je, če se cepiš ali necepiš, v vsakem primeru prenašaš okužbo. Torej cepljeni nima nobene prednosti pred necepljenemu, ker oba še naprej prenašata virus.... O tem teče debata.

Prej smo prebrali: "New data from the CDC shows that COVID-19 infections do occur in vaccinated people, but they appear exceptionally rare," in se o tem strinjali. Torej razlika je, cepljeni nosi manj nevarno orožje, manj jih rani, pobije.

A še vedno jih pobija (okuži, spravi na respirator ali grob). Kaj tebi ni jasno?

Iz istega tega članka:
The latest data show that getting a shot not only protects vaccinated individuals, it reduces the chance they can spread the virus to others.

Torej vi pobijate na ulici s pištolo. Mi pa s kalašnikovo. In zaradi obeh se ljudje okužijo ali umrejo. Nobene razlike ni torej med neceplejnim in cepljenimi. Razlika bi bila, če vi več ne bi širili okužbe. Takrat bi imeli prednost pred nami. Pa je nimate, ker še vedno, kdor strelja (neglede s kakšnim orožjem) in ubija je morilec, kdor ne strelja, ne davi z nogavico, ne maha z nožem, ne zaduši drugih z rokami v truga telesa ni morilec!

Ti je jasna ta razlika?

c00L3r ::

kamiKaZaA je izjavil:

DostMam je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

...Isto je, če se cepiš ali necepiš, v vsakem primeru prenašaš okužbo. Torej cepljeni nima nobene prednosti pred necepljenemu, ker oba še naprej prenašata virus.... O tem teče debata.

Prej smo prebrali: "New data from the CDC shows that COVID-19 infections do occur in vaccinated people, but they appear exceptionally rare," in se o tem strinjali. Torej razlika je, cepljeni nosi manj nevarno orožje, manj jih rani, pobije.

A še vedno jih pobija (okuži, spravi na respirator ali grob). Kaj tebi ni jasno?

Iz istega tega članka:
The latest data show that getting a shot not only protects vaccinated individuals, it reduces the chance they can spread the virus to others.

Torej vi pobijate na ulici s pištolo. Mi pa s kalašnikovo. In zaradi obeh se ljudje okužijo ali umrejo. Nobene razlike ni torej med neceplejnim in cepljenimi. Razlika bi bila, če vi več ne bi širili okužbe. Takrat bi imeli prednost pred nami. Pa je nimate, ker še vedno, kdor strelja (neglede s kakšnim orožjem) in ubija je morilec, kdor ne strelja, ne davi z nogavico, ne maha z nožem, ne zaduši drugih z rokami v truga telesa ni morilec!

Ti je jasna ta razlika?


Če ne razumeš, da je razlika med malo verjetnostjo širjenje okužbe od cepljenih in veliko verjetnostjo širjenja od necepljenih, potem ti ni pomoči. Moraš nazaj v osnovno šolo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c00L3r ()

kamiKaZaA ::

Lonsarg je izjavil:


Ce bos nekoga ponesreci zbil na cesti bo precej drugacna kazen kot ce gres nacrtno morit.

Kdo še pa načrtno mori na cesti? ;((

Kake idiotizme beremo tukaj. 8-O

Lonsarg je izjavil:

Ce cepljeni okuzi drugega je to ekvivalent nesrece. Ce pa necepljeni okuzi drugega je pa to nacrtno zaradi svoje odlocitve.

Ne. Tako ceplejni kot necepljeni nimata kaj hoditi ven iz stanovanja, ker lahko druge okužita. Torej, če si cepljen in greš ven iz stanovanja, ter okužiš drugega je to načrtno, ker si zapustil stanovanje. Isto velja za necepljenega. Torej ni razlike med cepljenim in necepljenim. Najdi boljši primer. Ker si dal zelo slabo primerjavo, kjer bi cepljeni imeli prednost pred necepljenimi. Je nimate!

A110 ::

V kamikazinem svetu je za vse enaka verjetnost. 0.5. Ali je ali pa ni. On ne vidi razlike da bo necepljen v povprečju ob okužbi) okužil v času svoje kužnosti 1 osebo ali več (R_0), cepljen pa 0.1 (verjetno v bistvu še dosti manj). Zanj je to isto. Ne vidi da cepljen zajema bombone iz vrečke kjer je 1 strupen in 9 užitnih, necepljen pa iz vrečke kjer je 1 strupen in 1 užiten. In zakaj je eno boljše od drugega. Še dobro da so njega starši učili, da ne sme zajemati bombonov :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

kamiKaZaA ::

c00L3r je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

DostMam je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

...Isto je, če se cepiš ali necepiš, v vsakem primeru prenašaš okužbo. Torej cepljeni nima nobene prednosti pred necepljenemu, ker oba še naprej prenašata virus.... O tem teče debata.

Prej smo prebrali: "New data from the CDC shows that COVID-19 infections do occur in vaccinated people, but they appear exceptionally rare," in se o tem strinjali. Torej razlika je, cepljeni nosi manj nevarno orožje, manj jih rani, pobije.

A še vedno jih pobija (okuži, spravi na respirator ali grob). Kaj tebi ni jasno?

Iz istega tega članka:
The latest data show that getting a shot not only protects vaccinated individuals, it reduces the chance they can spread the virus to others.

Torej vi pobijate na ulici s pištolo. Mi pa s kalašnikovo. In zaradi obeh se ljudje okužijo ali umrejo. Nobene razlike ni torej med neceplejnim in cepljenimi. Razlika bi bila, če vi več ne bi širili okužbe. Takrat bi imeli prednost pred nami. Pa je nimate, ker še vedno, kdor strelja (neglede s kakšnim orožjem) in ubija je morilec, kdor ne strelja, ne davi z nogavico, ne maha z nožem, ne zaduši drugih z rokami v truga telesa ni morilec!

Ti je jasna ta razlika?


Če ne razumeš, da je razlika med malo verjetnostjo širjenje okužbe od cepljenih in veliko verjetnostjo širjenja od necepljenih, potem ti ni pomoči. Moraš nazaj v osnovno šolo.

Če streljaš in ubijaš je vseeno ali to počneš s pištolo, kalašnikovo ali topom. V vsakem primeru si morilec. Prednost ima torej tisti, ki ne strelja. Tako cepljeni kot necepljeni pa smo v istem kotlu. Obojni se lahko okužimo in prenašamo okužbo, zato cepljeni nimate nobene prednosti. Naslednji primer prosim, da ga preanaliziramo.

Ben Dover ::

kamiKaZaA je izjavil:



Kake idiotizme beremo tukaj. 8-O


Gebaited agaen, fool. Zajec je na ražnju, dobro žerjavico sem pripravil. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Smrekar1 ::

kamiKaZaA je izjavil:


V vsakem primeru si kaznovan. Faak ej. Da tega ne razumete. Če ubiješ si kaznovan, če ne ubiješ nisi kaznovan. A @Smrekar1 bi po novem kaznoval samo tiste, ki ubijajo s kalašnikovo. Tiste, ki ubijajo s pištolo, nožem, nogavico, roko, prtom, vrečko.... on ne bi kaznoval.


Smrekar1 je mnenja, da je streljanje s kalašnikovo po množici bolj nevarno kot nošnja nogavic v množici. V obeh primerih se namreč lahko zgodi, da kdo umre. Ti, kot velik intelektualec, nasprotuješ in meniš, da če lahko ubijem nekoga z nogavico to pomeni, da sem množici isto nevaren, kot s kalašnikovim.

Glej, ne pretiravaj. Z nogavico tudi jaz ne pospravim več kot dveh, največ treh posameznikov. S kalašnikovim je precej lažje.

koyotee ::

Še dobro, da je povprečen človek s svojim intelektom nad kamikazo, drugače smo gotovi.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

DostMam ::

Kamikaza razume in nas zafrkava.

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

V kamikazinem svetu je za vse enaka verjetnost. 0.5. Ali je ali pa ni. On ne vidi razlike da bo necepljen v povprečju ob okužbi) okužil v času svoje kužnosti 1 osebo ali več (R_0), cepljen pa 0.1 (verjetno v bistvu še dosti manj). Zanj je to isto. Ne vidi da cepljen zajema bombone iz vrečke kjer je 1 strupen in 9 užitnih, necepljen pa iz vrečke kjer je 1 strupen in 1 užiten. Še dobro da so njega starši učili, da ne sme zajemati bombonov :))

Ne v tem primeru tisti, ki se cepite jeste bombone, kjer so nekateri strupeni (dobite krvne strdke, doživite kap...), medtem, ko necepljeni ne jemo teh bombonov iz teh vrečk, ker se zavedamo, da je med njimi kakšen strupen (cepiva so nekatere tudi ubila). Kar se pa tiče okužb, je vseeno, če jih ubiješ 10 s kalašnikovo ali 1 s pištolo. V vsakem primeru si morilec. Tisti, ki pa ne ubija ima prednost pred tistim, ki ubija s pištolo ali kalašnikovo. Zato tudi tvoja primejrava z okužbami ni na mestu. Na mestu bi bil, če bi mi necepljeni okužili druge, cepljeni pa ne.

Pa še glede okužb. Beovička je dejala, da partnerja katera skupaj živita, jesta iz istega krožnika, spita v isti postelji je možnost okužbe od 10% do 30%. To ti samo pove, če imaš logiko, da virus ni tako hudo prenosljiv kot nas mediji strašijo. In če imaš male možnosti da partnerja okužiš, kako so potem večje možnosti, da naključnega Jožeja na ulici okužiš.

Vidiš zdaj primerjavo.

Zdaj pa se spet idi zapret v stanovanje za 1 mesec. Pred pol leta si se že. Čas je da ponoviš vajo. Pa nauči se vejice pisat (enkrat jo napišeš, spet drugič pa ne). Prav mučno je brati tvoje vpise, kateri imajo ogromno slovničnih napak.

kamiKaZaA ::

Smrekar1 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


V vsakem primeru si kaznovan. Faak ej. Da tega ne razumete. Če ubiješ si kaznovan, če ne ubiješ nisi kaznovan. A @Smrekar1 bi po novem kaznoval samo tiste, ki ubijajo s kalašnikovo. Tiste, ki ubijajo s pištolo, nožem, nogavico, roko, prtom, vrečko.... on ne bi kaznoval.


Smrekar1 je mnenja, da je streljanje s kalašnikovo po množici bolj nevarno kot nošnja nogavic v množici. V obeh primerih se namreč lahko zgodi, da kdo umre. Ti, kot velik intelektualec, nasprotuješ in meniš, da če lahko ubijem nekoga z nogavico to pomeni, da sem množici isto nevaren, kot s kalašnikovim.

Glej, ne pretiravaj. Z nogavico tudi jaz ne pospravim več kot dveh, največ treh posameznikov. S kalašnikovim je precej lažje.

Ne izmišljuj si. Najdi mi vpis, kje sem jaz pisal, da hodiš z nogavico okoli. Lažnivec, lažnivi, kateri podtika svoje vpise kot, da so ga drugi napisali. Jaz sem pisal, da eni hodite s pištolo okoli in streljate, eni pa s kalašnikovo in streljamo. Obojni smo torej morilci. Prednost ima torej tisti, ki hodi po ulici brez orožja in ne strelja. In ne podtikaj mi nekih nogavic, ker jih jaz nisem nikjer omenjal. To si ti začel omenjati.

Naslednji primer prosim. Vidim, da ne znaš direktno odgovarjati, ampak igraš sociaopata, si zmišljueš stvari in jih drugim podtikaš.

koyotee ::

DostMam je izjavil:

Kamikaza razume in nas zafrkava.


Žal ne.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!
««
2 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25839775 (36780) ahac

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38653406 (43669) bluefish

Več podobnih tem