» »

Tuš ročka - imate svojo najljubšo?

Tuš ročka - imate svojo najljubšo?

bastadu ::

Čas je za novo ročko za prho, ker mi je padla dol, počila in pušča vse naokoli. Imate vašo najljubšo? Jaz bi nekaj večjega, da ima lepo razporejen in miren curek, da ne šprica preveč naokoli, katero priporočate? Raznih masažnih funkcij ne potrebujem ...

imagodei ::

FFS, kakšne teme. Kaj to rabiš, za samozadovoljevanje? Al s čim smo si zaslužili zdaj to temo? Greš v štacuno s kopalniško opremo, povprašaš prodajalce, v kakšni štacuni ti še celo omogočijo priklop na vodo in si lahko ogledaš curek... Zakaj bi rabil "popular vote" iz Slo-techa, pa očitno nisem dovolj pameten, da bi dojel. Res ni videt, da gre za life changing decision.

Trol tema?
- Hoc est qui sumus -

gddr85 ::

imagodei je izjavil:

Trol tema?

nope, pač slotech postaja med over :P

Meizu ::

Welcome to ST imagodei :)))))

GrX ::

bastadu je izjavil:

Čas je za novo ročko za prho, ker mi je padla dol, počila in pušča vse naokoli. Imate vašo najljubšo? Jaz bi nekaj večjega, da ima lepo razporejen in miren curek, da ne šprica preveč naokoli, katero priporočate? Raznih masažnih funkcij ne potrebujem ...

Nekaterim pa res radi komplicirate v življenju. Iz vsake malenkosti ste pripravljeni doktortirati.

Resno se sprašujem kako je človeštvo preživelo do izuma interneta. Očitno so homu sapiensu šteti dnevi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

starfotr ::

Meni se pa zdi tema zanimiva.

Namreč do sedaj mi je bila najboljša ročka od Armala. Iz bele plastike, curek ni bil nikoli neprijeten, ergonomska je bila.

Danes so ročke kar malo čudne, povsod tlačijo noter tiste gumijaste luknjice, da vse šprica.

Da bi pa dal več 10 ali celo 100 eur za ročko mi pa ne pade na misel.

c3p0 ::

Ročke so passe, pozabim da sploh obstaja, uporabljamo "rain" šobo.

Vanadium ::

Mah največji šit teh novih ročk je, ker ne moreš odpret jo in spucat. Vrli oblikovalci očitno še niso porajtal da je tudi v vodovodnih ceveh polno "svinjarije"... Drugače enkrat sm gledal kao neko japonsko ročko, ki naredi kao res prijetno meglico sam cena je bila pa bolana so pa tudi na aliju ponaredki tko da vsakemu svoje...

kixs ::

Tole si bom se enkrat kupil:
https://www.emundia.si/hansgrohe-tus-ro...

Pred leti se je med selitvijo izgubila... zdaj imam eno, ki jo dobis poleg tus kompleta od Kolpa-Sana - nekaj podobnega temu:
https://www.emundia.si/grohe-tus-rocka-...

Navadno imas v kompletu tudi filter, ki ga das na konec cevi. Vsake toliko casa snames in spucas.

Rain soba je ze dobra, ampak, ko tusiras manjse otroke, ni ravno prakticna.

eVro ::

GrX je izjavil:

Nekaterim pa res radi komplicirate v življenju. Iz vsake malenkosti ste pripravljeni doktortirati.

Resno se sprašujem kako je človeštvo preživelo do izuma interneta. Očitno so homu sapiensu šteti dnevi.


Nekateri imate pa res radi, da vas od zadaj. Na vsak plastičen izdelek z do dneva preračunano življenjsko dobo ste se pripravljeni vreči z ritko naprej.

Ja, naši starši so lahko šli v lokalno trgovino s kopalniško opremo, tam so imeli na izbiro par pip/slušalk in skoraj je bilo vseeno, katero izbereš. Ampak masikatera od teh pa dela še danes.

Mi tega luksuza, da bi za srednji denar dobil nekaj kar bo delalo leta, preprosto nimamo. Cena korelira s številom sledilcev določenega branda na Instagramu, ne kvaliteto. Imamo navidezno večjo izbiro kot v grdem in zlobnem socializmu, dejansko pa še slabšo. Tu in tam se v poplavi izdelkov najde kakšen malo boljši in predvidevam da temu je ta tema namenjena, čeprav ima morda malo neroden naslov.

V bistvu gre zaguljeno tehnično vprašanje. Ali smo na Slo-Techu vsaj malo pametnejši od inženirjev, ki v teh firmah cele dneve drkajo simulacije za še eno redukcijo debeline stene za desetinko milimetra in znamo dobro izbrati 'eno kurčevo slušalko'?

Meni tale dobro služi že 5 let. Glede na vse povedano ni najboljši primer, ima nekaj butastih marketinških for, ampak bolje izdelane nisem našel. Je treba pa paziti, da se cevi ne sili na plastični navoj če je gor opazno kamna, ampak se ga prej raztopi. Kovinski navoj je dober kriterij, kako najti še boljšo slušalko.

Meizu ::

Se tušneš s šlaufom pa je. V lokalni agrini za eur/meter.

buttcrack ::

kupi 3 komade od kitajca s 300 luknjicami za par dolarjev. je sicer plastična in, če pade iz rok hitro poči, ampak curk je pa fin :)

Čisti se pa pa vsaka z lahkoto, alko kis + soda za podrgnit ali pa jo samo čez noč namoči v alko kis.

PacificBlue ::

Jaz bi tako vzel, ki se sveti v temi.

solatko ::

Seveda imam najljubšo ročko, tisto v domači kopalnici.;(
Delo krepa človeka

mr_chai ::

probaj tega

solatko ::

mr_chai - Se vidi, da si še mlad, to ni tuš!8-)
Delo krepa človeka

GrX ::

eVro je izjavil:

GrX je izjavil:

Nekaterim pa res radi komplicirate v življenju. Iz vsake malenkosti ste pripravljeni doktortirati.

Resno se sprašujem kako je človeštvo preživelo do izuma interneta. Očitno so homu sapiensu šteti dnevi.


Nekateri imate pa res radi, da vas od zadaj. Na vsak plastičen izdelek z do dneva preračunano življenjsko dobo ste se pripravljeni vreči z ritko naprej.


No brihta, ker si že tako pameten povej kakšno ročko imam. Glede na to, da veš kako nas od zadajo, ti to ne bo delalo težav. No čakam pametnjakovič....

thetech ::

Bedna tema. Da dec ne ve kakšno tuš ročko kupiti, je naravnost hecno. Gre pač za osebne preference in koliko je nekdo pripravljen odšteti.

Se bodo pa v temi vsekakor znašli osebki, ki bodo iz faking ročk naredili celo znanost in napisali cel doktorat. Tipično!

A lahko odprem temo, kakšne gate naj kupim? A naj kupim gate iz vzhodnega Bangladeša, kjer je v paketu več komadov za 10 EUR, ali gate iz zahodnega Bangladeša po ceni 25 EUR na komad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thetech ()

Barko ::

Problem je širši in v bistvu se mi današnje najstnice smilijo, ker sploh ne morejo najti več moškega, ampak osebke s tesnimi, prekratkimi hlačami, golimi gležnji, lepo urejeno bradico, oblečene v stajliš cunje, prijetno dišeče in s tetoviranim medvedkom na roki, ki jih bolj skrbi njegova podoba na instagramu, kot vsakdanji problemi.

Iz tega potem sledijo vprašanje, ki nakazuje splošno-življensko nefunkcionalnost ...

Meizu ::

Zadnjič sem bral da današnja mladina ne pada na tesne hlače ampak na "mom jeans".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sanitus Elite pipa za umivalnik zelo slab pretok

Oddelek: Loža
111760 (1071) LeXani
»

HDMI ali UTP kabel?

Oddelek: Kaj kupiti
212881 (2429) SeMiNeSanja
»

Glasba na koncertu

Oddelek: Loža
314297 (3246) black ice
»

Nova rock 2012

Oddelek: Loža
303372 (2299) c3p0
»

Barvanje BMX-a

Oddelek: Loža
104113 (3788) mihx

Več podobnih tem