» »

torrenthr.org

torrenthr.org

1
2
3 4 5

bambam20 ::

Mare2 je izjavil:

Moj je 3.5.5.


Potem pa zraven še rudariš kripto. Car.

Mare2 ::

bambam20 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Moj je 3.5.5.


Potem pa zraven še rudariš kripto. Car.


Od kod veš, da je tako?

A če neham, bo Bitcon spet padel? hec
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

flameir ::

Zakaj seedam že cca 10 dni pet torrentov na torrenthr.org in sem vsega skup nasedal 300mb? Med tem mi torrenti iz drugih strani seedajo ogromno. PC 24/7.

Mare2 ::

flameir je izjavil:

Zakaj seedam že cca 10 dni pet torrentov na torrenthr.org in sem vsega skup nasedal 300mb? Med tem mi torrenti iz drugih strani seedajo ogromno. PC 24/7.


Malo odjemalcev. Tudi ne vem, če kaj šteje. Važno je 72h. :)

Nabiraš karma točke, poglej, če ti kaj prav pridejo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

Daniel ::

Mare2 je izjavil:

Daniel je izjavil:

HNR boš dobil. Sem na tem trackerju že nekaj časa pa so me tudi že zaklenili, ker sem pomotoma en torrent odstranil predčasno.


A ni po treh dneh moja dolžnost oddelana? :)
--------------
24 ur x 3 dni = 72h
- Obavezno trajanje seeda iznosi do ratia 1.0 ili 72h seedanja u roku od 14 dana od završetka skidanja torrenta.


Ne vem ali so morda kaj spremenili pravila, meni se je v preteklosti zdelo zelo dolgo za seedat. Dopuščam možnost, da sem se zmotil.

Mare2 ::

Daniel je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Daniel je izjavil:

HNR boš dobil. Sem na tem trackerju že nekaj časa pa so me tudi že zaklenili, ker sem pomotoma en torrent odstranil predčasno.


A ni po treh dneh moja dolžnost oddelana? :)
--------------
24 ur x 3 dni = 72h
- Obavezno trajanje seeda iznosi do ratia 1.0 ili 72h seedanja u roku od 14 dana od završetka skidanja torrenta.


Ne vem ali so morda kaj spremenili pravila, meni se je v preteklosti zdelo zelo dolgo za seedat. Dopuščam možnost, da sem se zmotil.

Možno, da sem narobe izračunal. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

NejcSSD ::

flameir je izjavil:

Zakaj seedam že cca 10 dni pet torrentov na torrenthr.org in sem vsega skup nasedal 300mb? Med tem mi torrenti iz drugih strani seedajo ogromno. PC 24/7.


ker ni nobenih leecherjev...
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

shadeX ::

Prodam torrenthr racun za 50eur. Placilo mozno tudi v kripto.

Mare2 ::

shadeX je izjavil:

Prodam torrenthr racun za 50eur. Placilo mozno tudi v kripto.

Brez veze smetiš tule če je prijava z geslom PARTIS zastonj. :)
https://www.torrenthr.org/signup.php
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

nika5 ::

A se na torrenthr ne da več prijavit? Sem vpisala kodo PARTIS in izbrala državo Slovenija pa napiše, da je napačna koda.

slott ::

En invite please ZS

dexterboy ::

A se na torrenthr ne da več prijavit? Sem vpisala kodo PARTIS in izbrala državo Slovenija pa napiše, da je napačna koda.
Ravnokar, ne sprejme PARTIS kode.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

pol3ni ::

Bom kar tukaj objavil nekaj pa se premika

http://dev.partis.one/

Khamul ::

PARTIS koda izgleda ne deluje več :(

Bi se priporočal za kak invite, če kdo ima. Če bo možno, vrnem vslugo (sem na nekaj trackerjih).
Pomagajmo Microsoftu v boju proti piratstvu - namestimo si Linux!

celje ::

Tudi jaz bi prosil za povabilo. Hvala. Lp

Vetrpiha ::

Obavezno trajanje seeda iznosi do ratia 1.0 ili 72h seedanja u roku od 14 dana od završetka skidanja torrenta.

To pravilo je nesmiselno, ker:
Prvič: Nimajo vsi enako sposobnih povezav in se tistih, ki sejejo z 10MB ne sme primerjati s tistimi s 512KB.
Drugič: sejanje zgolj 72ur, čeprav ni odjemalcev ustvarja zgolj mrtve torrente.

dexterboy ::

pol3ni je izjavil:

Bom kar tukaj objavil nekaj pa se premika
http://dev.partis.one/

TOP!!! BRAWO!!!
8-)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

shadeX ::

Ob tej priložnosti lahko potem poudarim, da je možnost prodaje torrenthr accounta za 49€. Plačilo lahko v kriptovaultah.

polde66 ::

Tega pravila sedanjja 72 ur ne razumem najbolje. A to je samo prvih 14 dni po 14 dneh pa lahko potegneš dol in če ni nikogar za tabo enostavno odstraniš torrent? Brez posledic?
polde

kamiKaZaA ::

polde66 je izjavil:

Tega pravila sedanjja 72 ur ne razumem najbolje. A to je samo prvih 14 dni po 14 dneh pa lahko potegneš dol in če ni nikogar za tabo enostavno odstraniš torrent? Brez posledic?

V lastnih nastavitvah ti za vsak torrent beleži koliko si ga sejal. V procentih. Ko pride na 100% in se obarva v zeleno (pred tem je obarvan rdeče) lahko odstraniš torrent. Do 100% prideš, če odseješ vseh 100% ali pa v 14-dnevih seješ časovno 72 ur. In kot sem že napisal, imajo zelo pregledno to sejanje in recimo ti piše, da si sejal 2 dni in 8 ur, ter 13 minut. Tako točno veš koliko ti še manjka do teh 72 ur oz. 3 dni in potem lahko odstraniš torrent, čeprav ga nisi odsejal niti za 1 MB, ker ni bilo povpraševanja po tem torrentu.

aiko ::

Nastavi v klientu čas seedanja na 72 ur (4320 min) in se bo tudi obarval zeleno ko čas poteče.

polde66 ::

Torej je treba torrent na vsak način odsejati 72 ur ali 100% drugače se šteje hit&run
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

aiko ::

ja

Horas ::

kakšna raketna znanost za razumet za ene :))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Mare2 ::

Horas je izjavil:

kakšna raketna znanost za razumet za ene :))


Si bo Polde sedaj naložil enih par torentov. :)

Sem si jaz tudi. Imam pa sedaj pauzo, grem rajši ven na zrak kot gledat filme. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bambam20 ::

To pravilo je neumno, ker te sili, da moraš imeti prižgan računalnik 6 dni skupaj, namesto, da bi bilo pravilo zastavljeno tako, da lahko vmes tudi ugasneš računalnik.

polde66 ::

72 ur je 3 dni
polde

Mare2 ::

bambam20 je izjavil:

To pravilo je neumno, ker te sili, da moraš imeti prižgan računalnik 6 dni skupaj, namesto, da bi bilo pravilo zastavljeno tako, da lahko vmes tudi ugasneš računalnik.


Neumen si ti, ker si prebral navodila, pa se ti zatakne pri logičnem sklepanju. :)

- Obavezno trajanje seeda iznosi do ratia 1.0 ili 72h seedanja u roku od 14 dana od završetka skidanja torrenta.

Bom pojasnil: Če ti dovolijo celih 14 dni, da odseješ in imaš prižgan računalnik 72 ur, je logika, da imaš kar dosti časa lahko računalnik ugasnjen. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

kamiKaZaA ::

Za lažjo predstavo: če imaš vsak dan 5 ur na dan prižgan računalnik in seješ, boš v 14 dnevih odsejal 70 ur. Torej le dva dni je potrebno, da imaš namesto 5 ur, 6 ur prižgan računalnik in nabereš teh 72 ur v 14-dnevih.

Meni je to pravilo dosti boljše od tistega, ko si moral odsejat 100% in šele potem si lahko brisal. Čeprav torrenthr ponuja tudi to opcijo. Torej ali 72 ur v 14-dnevih ali 100% odsejanost.

Khamul ::

Prav hecno mi je brati pritoževanje nad tem relativno blagim seeding pravilom. Se vidi, da je folk preveč navajen na Partis in nima nobenih izkušenj z drugimi privatnimi trackerji. :))
Pomagajmo Microsoftu v boju proti piratstvu - namestimo si Linux!

celje ::

no ja, rajsi imam 1-1 kot 3/14.

bambam20 ::

Khamul je izjavil:

Prav hecno mi je brati pritoževanje nad tem relativno blagim seeding pravilom. Se vidi, da je folk preveč navajen na Partis in nima nobenih izkušenj z drugimi privatnimi trackerji. :))


Na patrisu si nove torrente odsejal nazaj v nekaj urah. tukaj ne moreš niti v 72 urah odsejat do razmerja 1:1. Lame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Horas ::

bambam20 je izjavil:

To pravilo je neumno, ker te sili, da moraš imeti prižgan računalnik 6 dni skupaj, namesto, da bi bilo pravilo zastavljeno tako, da lahko vmes tudi ugasneš računalnik.


se vidi kako ste ti in podobni butasti. seveda lahko vmes ugasneš komp!! važno je da torrenta ne zbrišeš.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Konlov ::

6 dni prižgan comp za en film, ki ga do konca gleda 18,7% ljudi DA, jedrsko elektrarno v soseki: NE.

bambam20 ::

Horas je izjavil:

bambam20 je izjavil:

To pravilo je neumno, ker te sili, da moraš imeti prižgan računalnik 6 dni skupaj, namesto, da bi bilo pravilo zastavljeno tako, da lahko vmes tudi ugasneš računalnik.


se vidi kako ste ti in podobni butasti. seveda lahko vmes ugasneš komp!! važno je da torrenta ne zbrišeš.


Torrent stran, kjer ne moreš novih torrentov odsejat nazaj v par urah je neuporabna. S tem, da imajo revščino z malo več kot 12.000 filmi. LOL.

Vetrpiha ::

Khamul je izjavil:

Prav hecno mi je brati pritoževanje nad tem relativno blagim seeding pravilom. Se vidi, da je folk preveč navajen na Partis in nima nobenih izkušenj z drugimi privatnimi trackerji. :))

Imamo. Ampak tile kvazi mazi trackerji nimjo nič posebnega, so slabi, gredo kontra smernicam torrentanja in vzpodbujajo mrtvičenje torrentov.

kabana ::

Smem prosit za invite na torrenthr? Hvala :)

Joze_K ::

Tudi jaz prosim za invite..
hvala, J

Djole ::

Me too

goran8585 ::

Ali bi lahko prosim od koga dobil invite za torrenthr?

Vnaprej se zahvaljujem :)

LP

shadeX ::

Še vedno je na voljo nov acc za 49.99€, če kdo želi. Lahko tudi v kriptovaluti.

bambam20 ::

shadeX je izjavil:

Še vedno je na voljo nov acc za 49.99€, če kdo želi. Lahko tudi v kriptovaluti.


Jaz ga dam za 49.70€ plus bon 5€ za Hofer.

Joze_K ::

jaz bi samo invite če gre..
hvala, J

bambam20 ::

Joze_K je izjavil:

jaz bi samo invite če gre..
hvala, J


Težko boš dobil invite, če trenutno ni povabil.

Nagi Bator ::

Pozivnico se trenutno lahko kupi za "sitnicu" oz. za pol milijona bonus pik. ;((
Dvomim, da jih bo nekdo zapravil za neznanca. Žal.

kamiKaZaA ::

Kolikor sem jaz gledal, pride pozivnica (invite) 50.000 pik. Sam zelo malo downloadam/uploadam, pa sem jih že nabral v dobrem mesecu preko 3.000 oz. s takim tempom bom po 1 letu lahko unovčil pike za "pozivnico". Če bi vse povečal, bi lahko ustvarjal 1 invite na 3-4 mesece ali pa še prej. Drugače pa kot si že sam ugotovil. Kdorkoli bo pridobil (invite), ga ne bo delil anonimnežu na forumu (ker ga je časpvno dokaj težko pridobit).

goran8585 ::

Hvala za odgovor. Ne poznam te strani on sem mislil da vsak član lahko pošlje invite...

Mare2 ::

goran8585 je izjavil:

Hvala za odgovor. Ne poznam te strani on sem mislil da vsak član lahko pošlje invite...


Nekaj časa je bilo invite koda Partis. Sedaj pa verjetno ni več. Jaz tudi nimam dovolj karma točk za povabilo. Imam že cel mesec izklopljen Bittorrent. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Greg91 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Kolikor sem jaz gledal, pride pozivnica (invite) 50.000 pik. Sam zelo malo downloadam/uploadam, pa sem jih že nabral v dobrem mesecu preko 3.000 oz. s takim tempom bom po 1 letu lahko unovčil pike za "pozivnico". Če bi vse povečal, bi lahko ustvarjal 1 invite na 3-4 mesece ali pa še prej. Drugače pa kot si že sam ugotovil. Kdorkoli bo pridobil (invite), ga ne bo delil anonimnežu na forumu (ker ga je časpvno dokaj težko pridobit).


Bo kar držalo, da je "pozivnica" vredna 500.000 točk. Jaz sem registriran 10 tednov in sem v tem času uspel zbrati cca. 20.000 točk. Ob takem tempu, bom imel dovolj točk v slabih 5 letih :))

kamiKaZaA ::

Greg91 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Kolikor sem jaz gledal, pride pozivnica (invite) 50.000 pik. Sam zelo malo downloadam/uploadam, pa sem jih že nabral v dobrem mesecu preko 3.000 oz. s takim tempom bom po 1 letu lahko unovčil pike za "pozivnico". Če bi vse povečal, bi lahko ustvarjal 1 invite na 3-4 mesece ali pa še prej. Drugače pa kot si že sam ugotovil. Kdorkoli bo pridobil (invite), ga ne bo delil anonimnežu na forumu (ker ga je časpvno dokaj težko pridobit).


Bo kar držalo, da je "pozivnica" vredna 500.000 točk. Jaz sem registriran 10 tednov in sem v tem času uspel zbrati cca. 20.000 točk. Ob takem tempu, bom imel dovolj točk v slabih 5 letih :))

Zdaj sta že dva napisala, da je potrebno 500.000 pik za "pozivnico" (invite). Kot kaže jaz narobe gledam, ker vse kar najdem, je ta slika, kjer piše 50.000 pik za pozivnico:

1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

partis

Oddelek: Pomoč in nasveti
177085 (6490) xseki

Več podobnih tem