» »

COVID cepljenje in "zeleni potni list"

COVID cepljenje in "zeleni potni list"

Temo vidijo: vsi

darkolord ::

Mato989 je izjavil:

Aha torej ker je ona na ventilatorju obstaja znj virus, ker pred covidom noben clovek ni bil na ventilatorju torej je covid obstajal od prvega ventilatorja?
Potem pa povej, od česa je?

CoolBits ::

Neravnivesje bakterij, strdki v krvi, strupi v krvi (cepljenje) itd...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

darkolord ::

Vse naenkrat ali ... ?

CoolBits ::

Zadnje case je vse vec bakterijskih pljucnic, seveda zavadene kot kovid in pa strdki v krvi in zato pride do zmanjsane izmenjave kisika v pljucih, tudi vse belezeno pod vemo kaj.

darkolord ::

In namesto antibiotika jih dajo na ventilator?

CoolBits ::

Se kaj hujsega kot samo to.

darkolord ::

Vir?

49106 ::

A je kdo slišal za rek "follow the money"? Smo ljudje bitja, ki takšnih težkih situacij in nesreč ne izkoriščamo za zaslužek ali to velja samo za bele ovratnike?

Covid dodatke ukinit, pa bomo zelo hitro prišli do dejanskega stanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Ted ::

Mato989 je izjavil:

darkolord je izjavil:

Ne nisi dal.

Maska je za PREVENTIVO, gips je za KURATIVO.

Maske se uporabljajo že stoletja, sedaj bi pa eni radi izumljali teorije o tem, kako sploh ne delujejo.



Seveda, ker če je virus 0,1 mikrona maska pa ščiti od 5 mikronov in gor potem MASKA NE DELUJE ZA TA VIRUS... lahko sicer varuje za kaj drugega ampak nabijat kako pomaga pri ustavitvi epidemije točno tega 0,1 mikronskega virusa je pač kr nekaj


Učinkovitost mask je preverjal IJS:
https://bit.ly/3eKLcBP

49106 ::

Oslarija IJS. Niso vse kirurške maske enake, nekatere so precej bolj oporečne od drugih, in s takšnim posploševanjem si IJJ ne dela nobenih uslug.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

HappyPills ::

darkolord je izjavil:

Vir?


Source: dude trust me

CoolBits ::

Nope je common sense po miljon prebranih raziskavah in pricanjih.
Lahko vsak sam razisce ali pa verjame tem ki so placani da vam prodajajo.

darkolord ::

Meanwhile:

It was anxiety -- and not a problem with the shots -- that caused reactions in dozens of people at coronavirus vaccine clinics in five states, U.S. health officials have concluded.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Se spomnim kako so se nekateri pametnjakovici tu delali norca iz mene, ko sem rekel, da je mozno, da se ta virus prenasa z aerosolom.

kamiKaZaA ::

Poročanje o kovid katastrofi v Indiji so lažne novice, ki ne vem, v čigavem interesu so. V Indiji sem bila najmanj 25 krat, in v vsem tem času sem zgradila dovolj prijateljstev, da imam lahko sedaj informacije s prve roke. Prijatelji mi pravijo, da kar se piše, je taka laž, da nikoli nič podobnega niso doživeli.

Jasno, virus je tudi tam, a v primerjavi z vsemi drugimi bolezimi, ki so vsa ta leta bila v Indiji, ne izstopa. Plus tega velja vedeti, kakšna dežela je Indija. Vse te slike, ki jih vidite v časopisih, ko ljudeh, ki ležijo na ulici ... to je v Indiji stalnica, vsakodnevni prizor. Na svojih poteh sem videla, mrtve ljudi ležati kar na cesti, pa gole, razcapane, videla, sem, kako so sežigali mrtve, tako pač tam je.

Seveda ni le to Indija in v zadnjih letih se je precej spremenilo, a še vedno je zelo, zelo veliko tega. Navada revnejših ljudi je, da ležijo na tleh, ob cesti ... in zdaj so vse te slike krasno "gradivo" za zastraševanje sveta.

Bolezni ... to je spet druga zgodba... Le česa od bolezni v Indiji ni bilo? Če si stopil malo offroad si naletel na bolezni, o katerih celo naši strokovnjaki berejo le v priročnikih. Ni kaj ni bilo!

Tako da ... ker naši mediji ne poročajo (ampak prepisujejo), si moramo pač informacije podeliti ljudje.

Ja, in še nekaj ... milijardno Indijo je lockdown dobesedno sesul. Če bi videli, kje nekateri ljudje živijo ...

Z letališča Bombaj proti jugu sem se uro in pol vozila ob "naselju" iz bivališč iz smeti, plastike, odpada ...

Ti ljudje niso smeli in niso mogli nikamor v času zaprtja, vročine itd... To so ljudje, ki zaslužijo po dolar na dan. In zdaj jim je bila tudi ta možnost odvzeta. Katastrofa, ki je sledila, lakota, bolezni... se sedaj pripisuje kovidu. Toliko!

Fotografija osebe Bojana Pustinek.

Ben Dover ::

Vir? Jaz tudi lahko napišem kakšno zgodbico, a se mi ne da... Indija ni Slovenija, če je na enem delu vse ok, to še ne pomeni, da je stanje enako po celi državi.

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

Dokler ne boš navedel vira, ki je verjetno FB, zato se temu izogibaš, je to samo kopiran tekst brez pomena, to tudi jaz znam sproducirat v 10min.

kamiKaZaA ::

Ben Dover je izjavil:

Dokler ne boš navedel vira, ki je verjetno FB, zato se temu izogibaš, je to samo kopiran tekst brez pomena, to tudi jaz znam sproducirat v 10min.

Srce zlato samo za tebe vir. V Indiji živi cca. 1,4 milijarde ljudi in jih letno umre cca. 10 milijonov, kar znese v povprečju cca. 28.000 smrti/dan. Sedaj se pa dela panika iz 2.800 smrti/dan od COVIDA. A za onih 25.000 smrti dnevno pa nihče ne omenja. To mislim MSM.

Iz RTV članka:
Indija se vse težje spopada z drugim valom okužb. Samo, v ponedeljek so potrdili 2800 smrti covida-19...
https://www.rtvslo.si/zdravje/v-new-del...
Panika!

Leto 2018 - evo ti Vira, ki si ga želel.
https://www.deccanherald.com/opinion/pa...
4,300 Indians die daily due to poor hospital care
Ni bilo nobene panike, kljub +50% več smrti kot leta 2021.

Tako malo za lažjo predstavo. Indija ima 1,380 milijarde ljudi in ima letno smrtnost 0,73% prebivalstva, kar znese letno cca. 10 milijonov oz. cca. povprečno 27.600 smrti/dan. In sedaj se ustvarja panika, ko jih 2.800 umre od COVIDA na dan. Vidite to manipulacijo, propagando?

Torej 10% jih je umrlo od COVIDA (2.800) od dnevnega povprečja (28.000 smrti/dan v Indiji). Kot, da bi v svetu delali paniko, ker je v Sloveniji umrlo 6 ljudi od Cvoida, kjer imamo povprečje 60 smrti/dan.

Smrtnost v Indiji po letih v procentih prebivalcev ("Death Rate") za zadnjih 10 let:
2020 - 0,73%
2019 - 0,73%
2018 - 0,72%
2017 - 0,72%
2016 - 0,72%
2015 - 0,72%
2014 - 0,72%
2013 - 0,72%
2012 - 0,74%
2011 - 0,74%

Vidimo, da ni nekih odstopanj in to kar se danes dogaja v Indiji se je že v zadnjih 10. letih isto, samo mediji tega niso na veliki zvon obešali. Tudi takrat so ležali mrtvi po cestah in tudi takrat so revne kurili kar sredi mesta, ker niso imeli denarja za krematorij...

https://www.macrotrends.net/countries/I...

Ben Dover ::

Ti veš kaj pomeni presežek smrti? Očitno zate +10% smrtnost ni omembe vredna..
A je slaba zdravniška oskrba tudi nalezljiva?

P.S.- Kaj ima to veze s potnimi listi?

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

Sedaj hočejo od nekje pripeljat covid-21, če gledaš njihove plane in vse kaže na Indijo.
Ampak ja, smo jih spregledali in ne bo uspelo.

CoolBits ::

Kaj si tako zapel za ta link, enako govori precej ljudi iz Indije, le poiskat si moraš.
MSM pa kontra, jasno.

Ben Dover ::

Taka so pravila foruma Miki. Tudi tukaj veliko ljudi govori, da je vse fejk, govorice me ne zanimajo.

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

Torej po pravilih, ste najprej vi dolžni priložit dokaze o učinkovitosti mask in o izolaciji virusa. Pa še vedno čakamo.

Uporabnik ::

Vemo da so fašisti delali cenzuro, zažigali knjige, ipd. To se dogaja tudi sedaj, to kar berete po MSM je bull shit. Pričevanja ljudi ki so dol so dosti bolj verodostojna, žal ali na srečo.
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

kamiKaZaA ::

Uporabnik je izjavil:

Vemo da so fašisti delali cenzuro, zažigali knjige, ipd. To se dogaja tudi sedaj, to kar berete po MSM je bull shit. Pričevanja ljudi ki so dol so dosti bolj verodostojna, žal ali na srečo.

Jaz bolj verjamem zapisu z imenom in priimkom Dr. Eve Škobalj iz Maribora, ki je že res bila dostikrat v Indiji in bila v stiku tudi z Dalajlamo kot pa MSM.

Ben Dover ::

Glede na to, da živi v Sloveniji in se ji o realnem stanju niti sanja ne, nikakršnih. Indija je ogromna in mogoče ima znance, ki ji podajajo info iz dela, ki ga covid še ni dosegel. Jaz sem bil v ZDA 3x, imam 6 znancev na Floridi, če mi povedo, da je tam vse ok to zame ni noben dokaz, da je po celotni US vse ok.

CoolBits ::

Bi bil že čas, da se nehate sprenevedat saj imamo vse potrebne dokaze.
https://www.bitchute.com/video/d51sMDLC...

bluefish ::

Pordečeli, dovolj bo osebnih napadov.

kamiKaZaA ::

Ben Dover je izjavil:

Vir? Jaz tudi lahko napišem kakšno zgodbico, a se mi ne da... Indija ni Slovenija, če je na enem delu vse ok, to še ne pomeni, da je stanje enako po celi državi.

Vir zapisa: Dr. Eva Škobalj, katera je bila najmanj 25x v Indiji in je tudi organizirala, da je prišel Dalajlama v Slovenijo.

https://www.facebook.com/login/?next=ht...

zmaugy ::

Tudi zame Facebook posti niso kredibilne reference.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Ben Dover ::

Študirala je španščino, antropologijo in literaturo na Filozofski fakulteti v Ljubljani in tam tudi doktorirala. Zaposlena je kot profesorica na Prvi gimnaziji Maribor.

Publikacije:
SVETNIK, aforizmi, pregovori,Ekološko-kulturno društvo Za boljši svet, Maribor 2001
ČUDEŽNO PLETIVO, pravljica za otroke in odrasle, Ekološko-kulturno društvo Za boljši svet, Maribor 2005
VRTNAR, pravljica za otroke in odrasle, Ekološko-kulturno društvo Za boljši svet, Maribor 2006
OD ČLOVEKA DO SONCA, priročnik za vzgojo (z Goranom Škobaljem), Društvo Za boljši svet, Maribor 2010
ČUJEČNOST IN VZGOJA, Ekološko-kulturno društvo Za boljši svet, Maribor 2017


Ona VE, samo ONA in nihče drug. Telepatsko, iz Slovenije je ocenila stanje celotne 1,400.000.000 glave države. Kapo dol.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:

Tudi zame Facebook posti niso kredibilne reference.

Za mene pa je recimo razlika ali napiše random Janez Novak ali pa nekdo, ki je Doktor in lahko to preveriš na spletu. Za mene je pol to kredibilna referenca in ne samo to kar je na MSM. Tale Doktorica ne bo nikoli prišla na MSM z razlogom, ker potem ne bi mogli širiti ti svoje agende.

Ben Dover ::

Res je, nikoli ne bo prišla v MSM, ker nima nikakršnih kompetenc za ocenjevanje splošnega stanja v Indiji, FB je njen domet.

kamiKaZaA ::

Ben Dover je izjavil:

Študirala je španščino, antropologijo in literaturo na Filozofski fakulteti v Ljubljani in tam tudi doktorirala. Zaposlena je kot profesorica na Prvi gimnaziji Maribor.

Publikacije:
SVETNIK, aforizmi, pregovori,Ekološko-kulturno društvo Za boljši svet, Maribor 2001
ČUDEŽNO PLETIVO, pravljica za otroke in odrasle, Ekološko-kulturno društvo Za boljši svet, Maribor 2005
VRTNAR, pravljica za otroke in odrasle, Ekološko-kulturno društvo Za boljši svet, Maribor 2006
OD ČLOVEKA DO SONCA, priročnik za vzgojo (z Goranom Škobaljem), Društvo Za boljši svet, Maribor 2010
ČUJEČNOST IN VZGOJA, Ekološko-kulturno društvo Za boljši svet, Maribor 2017


Ona VE, samo ONA in nihče drug. Telepatsko, iz Slovenije je ocenila stanje celotne 1,400.000.000 glave države. Kapo dol.

Telepatsko? Jaz tega nisem razbral iz njenega vpisa. Sem pa to prebral od nje:

Poročanje o kovid katastrofi v Indiji so lažne novice, ki ne vem, v čigavem interesu so. V Indiji sem bila najmanj 25 krat, in v vsem tem času sem zgradila dovolj prijateljstev, da imam lahko sedaj informacije s prve roke. Prijatelji mi pravijo, da kar se piše, je taka laž, da nikoli nič podobnega niso doživeli.

Ben Dover ::

Meni pa prijatelji iz Avstralije pravijo, da je zemlja ravna. Indijski scammer pa mi je včeraj potrdil, da je stanje katastrofalno.

Lp

Dr. Ben Dover
(Imam doktorat iz področja kultiviranja redkvic)

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

Meni pa po msm vedno kazejo neko cgi slikco nekega domnevnega virusa, dejanskega dokaza pa se niso nikoli pokazali. Hmm

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

darkolord ::

Virus je manjši od valovne dolžine vidne svetlobe.

CoolBits ::

In se ga ne da dokazat? Pred 50 leti je mikroskop, ki lahko vidi take delce, ze obstajal.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

darkolord ::

Ja z elektronskim mikroskopom gre. Klik

CoolBits ::

Saj vem. Ampak to niso slikice vseh barv, ki jih kaze msm. Pa tud dokaz da se to prenasa med ljudmi to ni.

zmaugy ::

Ben Dover je izjavil:

Meni pa prijatelji iz Avstralije pravijo, da je zemlja ravna. Indijski scammer pa mi je včeraj potrdil, da je stanje katastrofalno.

Lp

Dr. Ben Dover
(Imam doktorat iz področja kultiviranja redkvic)

Baje da nekatere pokličejo iz Indije in jim povejo, da imajo na računalniku trojanca. It must be true...:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Okapi ::

CoolBits je izjavil:

Saj vem. Ampak to niso slikice vseh barv, ki jih kaze msm. Pa tud dokaz da se to prenasa med ljudmi to ni.

Barve so umetne, ker virusi in ostale stvari, ki so manjše od valovnih dolžin svetobe, sploh nimajo (ne morejo imeti) barve. Niti sive. Tudi odtenki sive barve na črno-belih "fotografijah" virusov so umetni, ekstrapolacija valovnih dolžin elektronov, ki se odbijajo od virusa.

Kvečjemu če bi dal dovolj virusov na kup, potem bi lahko videl neko barvo.

SmeskoSnezak ::

CoolBits je izjavil:

Bi bil že čas, da se nehate sprenevedat saj imamo vse potrebne dokaze.
https://www.bitchute.com/video/d51sMDLC...

Torej potni listi ostajajo na agendi?
Ceprav so bitke po sodiscih?

In glede na slotech clanke, so tudi tukajsni raziskovalci placani ali pac mogoce (ne narobe vzet) premalo raziskovalni?
Smeska
@ Pusti soncu v srce... @

CoolBits ::

Okapi je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Saj vem. Ampak to niso slikice vseh barv, ki jih kaze msm. Pa tud dokaz da se to prenasa med ljudmi to ni.

Barve so umetne, ker virusi in ostale stvari, ki so manjše od valovnih dolžin svetobe, sploh nimajo (ne morejo imeti) barve. Niti sive. Tudi odtenki sive barve na črno-belih "fotografijah" virusov so umetni, ekstrapolacija valovnih dolžin elektronov, ki se odbijajo od virusa.

Kvečjemu če bi dal dovolj virusov na kup, potem bi lahko videl neko barvo.

Nam je jasno, da so barve umetne ampak vsem pa mogoče ni. Le kaj je razlog, da je tolko nazornih raznobrvnih grafik tega delca? Zastraševalni učinek? :| Saj vemo, da je prestrašene ljudi lažje manipulirat ne?

Mato989 ::

Ted je izjavil:

Mato989 je izjavil:

darkolord je izjavil:

Ne nisi dal.

Maska je za PREVENTIVO, gips je za KURATIVO.

Maske se uporabljajo že stoletja, sedaj bi pa eni radi izumljali teorije o tem, kako sploh ne delujejo.



Seveda, ker če je virus 0,1 mikrona maska pa ščiti od 5 mikronov in gor potem MASKA NE DELUJE ZA TA VIRUS... lahko sicer varuje za kaj drugega ampak nabijat kako pomaga pri ustavitvi epidemije točno tega 0,1 mikronskega virusa je pač kr nekaj


Učinkovitost mask je preverjal IJS:
https://bit.ly/3eKLcBP


No in 75% folka vidim z PRALNIMI MASKAMI... ščitijo torej kaj ZA KURAC! Glede na IJS preverbo kajne, sploh pa IJS ni preveril kakšen pralni material uporabljajo čisto vsaki izdelovalci pralnih mask in kaj se zgodi po 30 pranjih, a folk res menja masko ali forever pere

skratka kr nekaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kamiKaZaA ::

Ben Dover je izjavil:

Meni pa prijatelji iz Avstralije pravijo, da je zemlja ravna. Indijski scammer pa mi je včeraj potrdil, da je stanje katastrofalno.

Lp

Dr. Ben Dover
(Imam doktorat iz področja kultiviranja redkvic)

Razlika med teboj in to doktorico je, da ta doktorica ima identiteto podkrepljeno s svojimi slikami in na spletu lahko preberemo, da je bila zaslužna za to, da je prišel Dalajlama v Slovenijo. Posledično sklepamo, da je res bila dostikrat v Indiji. Ti tega nimaš (identitete in preverljivih internetnih referenc). Lahko narediš test in napišeš, da si Papež, pa da vidimo kdo ti bo verjel.

HappyPills ::

Tale doktorica piše za desničarske častnike, ocitna pripadnica qanon. Je glasna zagovornica da virus ne obstaja itd. Tako da ja. Verodostojnost. Zanimivo se vedno samo doktorjev najde ki nimajo veze z epidimioligijo kaj šele medicino.
Next.

tikitoki ::

kamiKaZaA je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Dokler ne boš navedel vira, ki je verjetno FB, zato se temu izogibaš, je to samo kopiran tekst brez pomena, to tudi jaz znam sproducirat v 10min.

Srce zlato samo za tebe vir. V Indiji živi cca. 1,4 milijarde ljudi in jih letno umre cca. 10 milijonov, kar znese v povprečju cca. 28.000 smrti/dan. Sedaj se pa dela panika iz 2.800 smrti/dan od COVIDA. A za onih 25.000 smrti dnevno pa nihče ne omenja. To mislim MSM.

Iz RTV članka:
Indija se vse težje spopada z drugim valom okužb. Samo, v ponedeljek so potrdili 2800 smrti covida-19...
https://www.rtvslo.si/zdravje/v-new-del...
Panika!

Leto 2018 - evo ti Vira, ki si ga želel.
https://www.deccanherald.com/opinion/pa...
4,300 Indians die daily due to poor hospital care
Ni bilo nobene panike, kljub +50% več smrti kot leta 2021.

Tako malo za lažjo predstavo. Indija ima 1,380 milijarde ljudi in ima letno smrtnost 0,73% prebivalstva, kar znese letno cca. 10 milijonov oz. cca. povprečno 27.600 smrti/dan. In sedaj se ustvarja panika, ko jih 2.800 umre od COVIDA na dan. Vidite to manipulacijo, propagando?

Torej 10% jih je umrlo od COVIDA (2.800) od dnevnega povprečja (28.000 smrti/dan v Indiji). Kot, da bi v svetu delali paniko, ker je v Sloveniji umrlo 6 ljudi od Cvoida, kjer imamo povprečje 60 smrti/dan.

Smrtnost v Indiji po letih v procentih prebivalcev ("Death Rate") za zadnjih 10 let:
2020 - 0,73%
2019 - 0,73%
2018 - 0,72%
2017 - 0,72%
2016 - 0,72%
2015 - 0,72%
2014 - 0,72%
2013 - 0,72%
2012 - 0,74%
2011 - 0,74%

Vidimo, da ni nekih odstopanj in to kar se danes dogaja v Indiji se je že v zadnjih 10. letih isto, samo mediji tega niso na veliki zvon obešali. Tudi takrat so ležali mrtvi po cestah in tudi takrat so revne kurili kar sredi mesta, ker niso imeli denarja za krematorij...

https://www.macrotrends.net/countries/I...


Si ti opazil, da smo ze leta 2021?

Mato989 ::

HappyPills je izjavil:

Tale doktorica piše za desničarske častnike, ocitna pripadnica qanon. Je glasna zagovornica da virus ne obstaja itd. Tako da ja. Verodostojnost. Zanimivo se vedno samo doktorjev najde ki nimajo veze z epidimioligijo kaj šele medicino.
Next.


A ko Krek ki NI EPIDEMIOLOG bluzi je pa verodostojen?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kamiKaZaA ::

tikitoki je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Dokler ne boš navedel vira, ki je verjetno FB, zato se temu izogibaš, je to samo kopiran tekst brez pomena, to tudi jaz znam sproducirat v 10min.

Srce zlato samo za tebe vir. V Indiji živi cca. 1,4 milijarde ljudi in jih letno umre cca. 10 milijonov, kar znese v povprečju cca. 28.000 smrti/dan. Sedaj se pa dela panika iz 2.800 smrti/dan od COVIDA. A za onih 25.000 smrti dnevno pa nihče ne omenja. To mislim MSM.

Iz RTV članka:
Indija se vse težje spopada z drugim valom okužb. Samo, v ponedeljek so potrdili 2800 smrti covida-19...
https://www.rtvslo.si/zdravje/v-new-del...
Panika!

Leto 2018 - evo ti Vira, ki si ga želel.
https://www.deccanherald.com/opinion/pa...
4,300 Indians die daily due to poor hospital care
Ni bilo nobene panike, kljub +50% več smrti kot leta 2021.

Tako malo za lažjo predstavo. Indija ima 1,380 milijarde ljudi in ima letno smrtnost 0,73% prebivalstva, kar znese letno cca. 10 milijonov oz. cca. povprečno 27.600 smrti/dan. In sedaj se ustvarja panika, ko jih 2.800 umre od COVIDA na dan. Vidite to manipulacijo, propagando?

Torej 10% jih je umrlo od COVIDA (2.800) od dnevnega povprečja (28.000 smrti/dan v Indiji). Kot, da bi v svetu delali paniko, ker je v Sloveniji umrlo 6 ljudi od Cvoida, kjer imamo povprečje 60 smrti/dan.

Smrtnost v Indiji po letih v procentih prebivalcev ("Death Rate") za zadnjih 10 let:
2020 - 0,73%
2019 - 0,73%
2018 - 0,72%
2017 - 0,72%
2016 - 0,72%
2015 - 0,72%
2014 - 0,72%
2013 - 0,72%
2012 - 0,74%
2011 - 0,74%

Vidimo, da ni nekih odstopanj in to kar se danes dogaja v Indiji se je že v zadnjih 10. letih isto, samo mediji tega niso na veliki zvon obešali. Tudi takrat so ležali mrtvi po cestah in tudi takrat so revne kurili kar sredi mesta, ker niso imeli denarja za krematorij...

https://www.macrotrends.net/countries/I...


Si ti opazil, da smo ze leta 2021?

Želiš povedati, da že imamo vse podatke koliko jih bo v letu 2021 umrlo v Indiji? Ali kaj je namen tega tvojega opozarjanja, da smo leta 2021?