» »

Kaj za seminarsko?

Kaj za seminarsko?

sk8er ::

Torej...
V čim krajšem roku bi rabil zamisli za seminarsko nalogo...
V mislih imam program, vendar trenutno še gruntam kakšen bi le-ta naj bil...
Programiral bi v Borland Delphiju,kar pa mislim da sploh ni pomemben podatek.

Rabim samo zamisli..čimprej

Hvala
Flip that sh*t!

pivmik ::

Naredi en dober nehroščat DivXviD player.
LP, Gregor GRE^

flipflop ::

Kak program za vodenje skladišča (al pa česa drugega podobnega) ponavadi delajo. Jst tudi še ne vem,kaj bi.

Alec999 ::

naredi program, ki prikazuje razlicne sortirne algoritme jih testira in casovno meri s tem, da lahko v algoritme vnasas stevila s katerimi naj operirajo ... program naj prikaz algoritma graficno prikaze po koraku, avtomatsko ali avtomatsko s pavzo. na pozabt tudi na urejenost podatkov padajoce, narascujeci in rendom .. in za use moznosti tudi casovno meriti algoritme say se lahko algoritmi pri urejenosti podatkov zelo razlikujejo po ucinku.


odvisno seveda od tvojega znanja Borland Delphija ...

sk8er ::

odvisno seveda od tvojega znanja Borland Delphija ...

...s katerim se zaenkrat še ne morem pohvalit:\


Hvala za odgovore
Flip that sh*t!

Aspirinix ::

Kaj pa enostaven kalkulator, ki zna izrisati enostavnejše grafe?

Jochaan ::

al pa z directX-om nared igrco kot je recimo kak need 4 speed, bi se vsaj g.S***** sprostil med igranjem. :D

flipflop ::

Offtopic: kdo je g.S*****?

Jebiveter ::

@sk8er: a to seminarsko delas za maturo? Jest tudi se iscem temo...:\ vendar bo 100% v linux vodah.:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

sk8er ::

ja za maturo delam,pa bo treba počas oddat prijave...
Flip that sh*t!

Jebiveter ::

tell me about it! :\
Jest tudi kolebam med parimi temami tko, da bomo vidli kaj bo mentor reku...

BTW: kje pa delas maturo oz. na katero solo hodis?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

user4683 ::

lucky you! Na naši šoli pa ne morem delat mature iz rač. Če bi lahko, bi jim ustvaril kakšen spodoben grafični pogon :)

Drugače se mi pa tista ideja o sort algoritmih niti ne zdi tako slaba ideja, tako da mislim, da bi jo bilo lepo obdelati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: user4683 ()

sk8er ::

Fuckwind:D :maturo delam v na računalniški šoli v velenju...


Aja..Pa še tist o sort algoritmih...ne vem...a sem res edini ki je tist prebral že parkrat pa še zdj ne ve ka bi to nej blo...8-)
Flip that sh*t!

user4683 ::

Nisem dobro prebral, ampak kolikor se meni zdi, naj bi slo za podrobno analizo in predstavitev razlicnih sortirnih algoritmov. Kaj vse lahko pri tem analiziras, se pa sam spomni ;)

Jebiveter ::

@sk8er: Aha, a tko...:D

@snake: Sej se da delat maturo tudi iz predmeta, ki ga na tvoji soli ne ponujajo kot maturitetni predmet.
Tako delam sedaj tudi jaz. Maturo iz racunalnistva bom delal na Srednji Tehnicni Soli Koper, drgace pa obiskujem Gimnazijo Piran. Vse se da! :D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

flipflop ::

sk8er: pol si pa ziher v B razredu,ne? A za mentorja že veš kerga boš napisal?

user4683 ::

Jebiveter: Pol se bo pa treba mal pozanimat... :)

Alec999 ::

sk8er >> na www.alec999.tk si lahko ogledas primer takega programa za sortiranje imenuje se Sortiranje najdes pa ga pod Freeware.

Person ::

@snake: Sej se da delat maturo tudi iz predmeta, ki ga na tvoji soli ne ponujajo kot maturitetni predmet.
Tako delam sedaj tudi jaz. Maturo iz racunalnistva bom delal na Srednji Tehnicni Soli Koper, drgace pa obiskujem Gimnazijo Piran. Vse se da!

Em, a ostale predmete boš pa normalno delal???

Ko sem dobil idejom, da bi jst vzel FI, namesto Kemije, bi pa raje vzel računalništvo >:D (to ni božno na naši šoli), pol bi kaj podobnega lahk tud pri nas naredli:D
Drgač sem gim-sg...
Let's make something useful!

Jebiveter ::

ja, ostale predmete bom delal normalno. Razlika je le v tem, da imam 3-4 ure na teden manj pouka :D, hodim/bom hodil na "priprave" k mentorju (tam kjer bom delal maturo iz rac.) in vecino gradiva moram predelati sam.:O

Aja, pa ponavadi je zelo tezko/nemogoce uskladit urnike obeh sol tako da je zelo tezko se udeleziti ur predmeta na drugi soli.

Se mi pa zdi, da je ze malo prepozno sedaj zamenjavat maturitetne predmete (iz prakticnih razlogov). Probas pa lahko...:D

ps: gim-sg?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Person ::

Eh, jst sem šele 3. letnik zdej.
GIm-SG = Gimanzija Slovenj Gradec

Ma, se bom pozanimal malo...
Let's make something useful!

user4683 ::

Ej, jebiveter, bi lahko o tem pripravljanju in podobnem sranju (ki ga ima oseba s podobnimi željami in problemi kot si ti)? Ker se sam tudi mnogo veliko zanimam za podoben korak.

Ter če bi bilo mogoče kaj od omenjenega gradiva priporočiti tudi meni (lahko se meniva tudi preko e-maila snake@wetsoftware.com). Tako, da se lahko dobro pripravim :)

Pa kar prvo vprašanje... kdaj si se moral odločiti, da boš opravljal na drugi šoli (takrat ko so prijave?)? Ter kaj je temu sledilo... Mislim, da ne bo nič narobe, če tole (off-topic) poveš kar tukajle, ker je verjetno še kar nekaj folka, ki bi jih to zanimalo.

LP, snake


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SŠ opravljena brez mature?

Oddelek: Šola
102539 (2344) SaXsIm
»

Matura 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10514088 (10005) Jebac18
»

Informatika na maturi

Oddelek: Šola
112635 (2276) McHusch
»

Programiranje za maturo

Oddelek: Šola
6992 (853) Jebiveter
»

Matura iz računalništva

Oddelek: Šola
51535 (1304) Jebiveter

Več podobnih tem