» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
123 / 133
»»

Ben Dover ::

Zdaj sem že na spisku, vprašanje je samo pod katero številko, samo 1 skupina od 3 ima potencial za prevzgojo. I did it for science.

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/dz-ni-i...

"DZ ni izglasoval predloga ustavne obtožbe predsednika vlade Janeza Janše":)):)):)):)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

LightBit ::

Ali je kdo pričakoval drugače?

solatko ::

DZ v tej situaciji ne more zglasovati nič, niti tega, da so štirinajst dni frej. Država je trenutno nefunkcionalna in to se bo nadaljevalo do konca mandata, ker vsem pašejo lepe plače za nič delat.
Delo krepa človeka

Telbanc ::

solatko je izjavil:

DZ v tej situaciji ne more zglasovati nič, niti tega, da so štirinajst dni frej. Država je trenutno nefunkcionalna in to se bo nadaljevalo do konca mandata, ker vsem pašejo lepe plače za nič delat.


Boš vidu kva bo v petek. Zorčič bo letu.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

solatko ::

Možno, da bo letu (pač trgovina z glasovi), potem bo tudi DZ nefunkcionalen, ker novega predsednika ne bojo mogli zvolt in sledi štala in nadaljne igračkanje z mivko v peskovniku imenovanem Slovenija.
Neresnost slovenske politike je tako velika, da bi morali dobit zakonitega zastopnika. Ne navijam za nobeno stran, ker od najslabšega sklica parlamenta v zgodovini, ne pričakujem drugega, kot borba za lastne interese, kaj bo z ljudstvom pa vseh 90 b.k..

Problem pa je veliko večji, saj ne vidim politikov, ki bi jim z veseljem pritisnil svoj glas in v bližnji prihodnosti ne vidim izboljšanja delovanja politike in s tem tudi izboljšanja življenja vseh prebivalcev.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Telbanc ::

Zele na RTV da je 42:44 in dva vzdržana, to je tesno glasovanje, heh....zele je rekla zelo tesno...:)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

solatko ::

Gledam nogomet, politika ubija.
Delo krepa človeka

NEAKTIVEN! ::

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/dz-ni-i...

"DZ ni izglasoval predloga ustavne obtožbe predsednika vlade Janeza Janše":)):)):)):)):)):))


Ammm ja in? Opozicija pač vlaga raznorazne stvari, da vidijo kje so in da se izvaja določen pritisk. Nihče ni pričakoval, da bo šlo to dejansko čez lol

Od koalicije se pričakuje, da ima večino tepec.

Telbanc ::

NEAKTIVEN! je izjavil:

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/dz-ni-i...

"DZ ni izglasoval predloga ustavne obtožbe predsednika vlade Janeza Janše":)):)):)):)):)):))


Ammm ja in? Opozicija pač vlaga raznorazne stvari, da vidijo kje so in da se izvaja določen pritisk. Nihče ni pričakoval, da bo šlo to dejansko čez lol

Od koalicije se pričakuje, da ima večino tepec.


V petek boš vidu kdo ma večino. :)):)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

NEAKTIVEN! ::

Telbanc je izjavil:

NEAKTIVEN! je izjavil:

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/dz-ni-i...

"DZ ni izglasoval predloga ustavne obtožbe predsednika vlade Janeza Janše":)):)):)):)):)):))


Ammm ja in? Opozicija pač vlaga raznorazne stvari, da vidijo kje so in da se izvaja določen pritisk. Nihče ni pričakoval, da bo šlo to dejansko čez lol

Od koalicije se pričakuje, da ima večino tepec.


V petek boš vidu kdo ma večino. :)):)):)):))


Si upaš stavit?

V primeru, da odstavijo Zorčiča bom prenehal pisati v to temo.

V primeru, da spet prestavijo glasovanje ali pa bodo imeli premalo glasov prenehaš pisati v to temo dokler jim ne uspe odstaviti Zorčiča.

Ben Dover ::

Odfrč odfrč

Ben Dover ::

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/vlad...

No to je pa super. Hvala vladi.

LightBit ::

Twitotu povejte naj torrente ustavi kadar ima konferenco. :))

digitalcek ::

Telbanc je izjavil:


V petek boš vidu kdo ma večino.

V petek bomo tudi videli, ali bo na demonstracijah v Ljubljani, še dodatno začinjenih s sindikalisti in še s kom, 50, 500, ali mogoče 15.000 ljudi...

Vremenarji napovedujejo delno oblačno, vsi pa tudi ne gredo v petek na Hrvaško.
Osebno prognoziram 20.000 ljudi. Ki ne bodo vplili, kot smo, bedaki, nekoč na Roški: Janša, Janša.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Telbanc ::

digitalcek je izjavil:

Telbanc je izjavil:


V petek boš vidu kdo ma večino.

V petek bomo tudi videli, ali bo na demonstracijah v Ljubljani, še dodatno začinjenih s sindikalisti in še s kom, 50, 500, ali mogoče 15.000 ljudi...

Vremenarji napovedujejo delno oblačno, vsi pa tudi ne gredo v petek na Hrvaško.
Osebno prognoziram 20.000 ljudi. Ki ne bodo vplili, kot smo, bedaki, nekoč na Roški: Janša, Janša.


Če bi rad da ulica zamenja volitve, moraš računat, da se zna to potem zgodit tud ko tebi ne bo po volji.

Tko da jaz v vsakem primeru prisegam na volitve, kakršne so že je to najboljša opcija od vseh drugih....če se hočte pa z ognjem igrat, izvolte, sam pazite, da ne bo opeklo tud vas.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

GregiB ::

Telbanc je izjavil:


Če bi rad da ulica zamenja volitve…

Tko da jaz v vsakem primeru prisegam na volitve…


Glede na to, da parlamentarna koalicija šteje 38, parlamentarni glasovi so postali trgovsko blago, v parlamentu sedi stranka s skoraj negativno podporo, v parlamentu sedijo poslanci, ki niti vodstva lastne stranke ne upoštevajo, vlada ima med ljudmi < 30% podporo, parlament 17% bi morali vsi odločevalci prisegati na volitve… ne zgolj leve in levosredinske opozicijske stranke…
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

NEAKTIVEN! ::

NEAKTIVEN! je izjavil:

Telbanc je izjavil:

NEAKTIVEN! je izjavil:

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/dz-ni-i...

"DZ ni izglasoval predloga ustavne obtožbe predsednika vlade Janeza Janše":)):)):)):)):)):))


Ammm ja in? Opozicija pač vlaga raznorazne stvari, da vidijo kje so in da se izvaja določen pritisk. Nihče ni pričakoval, da bo šlo to dejansko čez lol

Od koalicije se pričakuje, da ima večino tepec.


V petek boš vidu kdo ma večino. :)):)):)):))


Si upaš stavit?

V primeru, da odstavijo Zorčiča bom prenehal pisati v to temo.

V primeru, da spet prestavijo glasovanje ali pa bodo imeli premalo glasov prenehaš pisati v to temo dokler jim ne uspe odstaviti Zorčiča.


Očitno še sam veš koliko je ura, da si tako lepo zignoriral :))

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

Ej kozarc jutri bo petek čez 8 minut. Heads up.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

NEAKTIVEN! ::

Ben Dover je izjavil:

Ej kozarc jutri bo petek čez 8 minut. Heads up.


Si pojedel čokolino? Da boš pripravljen na državljansko vojno, ki jo želi tvoj veliki vodja. Da nebo te revščne od 50kg vidu.

Telbanc ::

NEAKTIVEN! je izjavil:

Telbanc je izjavil:

NEAKTIVEN! je izjavil:

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/dz-ni-i...

"DZ ni izglasoval predloga ustavne obtožbe predsednika vlade Janeza Janše":)):)):)):)):)):))


Ammm ja in? Opozicija pač vlaga raznorazne stvari, da vidijo kje so in da se izvaja določen pritisk. Nihče ni pričakoval, da bo šlo to dejansko čez lol

Od koalicije se pričakuje, da ima večino tepec.


V petek boš vidu kdo ma večino. :)):)):)):))


Si upaš stavit?

V primeru, da odstavijo Zorčiča bom prenehal pisati v to temo.

V primeru, da spet prestavijo glasovanje ali pa bodo imeli premalo glasov prenehaš pisati v to temo dokler jim ne uspe odstaviti Zorčiča.


Ok, zmenjeno. Do petka se pol še pišemo.

Sam da pol ne bote jokcal za mano, (sicer za to ni skoraj nikakršnih možnosti) ker vam bo manjkala moja specijalna analiza dnevnih dogodkov. In ali si predstavlajš poste brez smeškotov....:D:D:)):))8-)8-)8-)8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

NEAKTIVEN! ::

Če se jaz motim se bom stave držal. Ti boš verjetno s kakšnim drugim računom uletel.

Ampak probat ni greh.

Lahko bi se na tole stavo vezali vsi, ki smo proti Janši in vsi, ki ste za Janšo. Hypatiya tebe gledam.

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

NEAKTIVEN! je izjavil:

Če se jaz motim se bom stave držal. Ti boš verjetno s kakšnim drugim računom uletel.

Ampak probat ni greh.


Ne ne, bom se držal. Nisem jaz neki boljševnik. Moderatorji bojo itak vedli :)):)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Ben Dover ::

Problem je sam v tem, da Telbanc nima 15 accountov odprtih. Telbanc zajebal si, preveč si naiven.

49106 ::

Fanta sta na strani ljudstva, zgolj čimveč ljudi želita privabiti na proteste >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Ben Dover ::

Spet bo cela LJ poscana in posmetena. Super.

imagodei ::

Saj to je že tako ali tako - žal imamo tam vlado in parlament.
- Hoc est qui sumus -

Smrekar1 ::

Telbanc je izjavil:

Zele na RTV da je 42:44 in dva vzdržana, to je tesno glasovanje, heh....zele je rekla zelo tesno...:)):)):))


Zgolj za info, opozicija igra točno pravo igro. Ljudem jasno pokaže, da je pripravljena sodelovati in delovati državotvorno, toda ima premalo stolčkov v parlamentu. Sporočilo je jasno, če ti ni všeč strahovlada PTTM pojdi na volitve in voli nekoga od njih.

Ker strahovlada PTTM ni všeč več kot 2/3 ljudstva, verjetno še komu zraven, bo spet kako desetletje v opoziciji, če ne na Dobu. Z marsičim si ga je že prislužil.

dild0idis ::

Daj nehaj Smrkec1, opozicija igra pravo igro? :))

Morda, če si SDSovec.

Saj se jim lepo vidi, kako igrajo pravo igro na anketah...

Zato, ker igrajo tako dobro igro, pa se spet išče nov obraz!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

bajker ::

Tale debata je povsem neplodna in je na nivoju komentarjev na 24kur.
Tole je poskus spraviti tole na malo višjo raven, vsaj upam.

Glede na to, da upam, da je večina komentatorjev na desni strani Gaussove krivulje za IQ, bi imel eno resno vprašanje, ki ni trolanje.
Ker živim v (družbenem) mehurčku, ne poznam nobenega pristaša SDS, ki bi mi lahko pojasnil, zakaj to je.
A mi lahko kdo od vas, ki to ste, pojasni, zakaj je pristaš SDS in kaj ga je pritegnilo?
Kratko pojasnilo, zakaj jaz ne morem biti.
Odrasel sem v socializmu, kjer je vse odločala ena stranka, v končni fazi ena oseba. Kdor se ji je javno uprl, je običajno izginil iz javnosti. Oseba je bila dosmrtni vodja stranke in ni imela konkurence.
Ko je oseba umrla, jo je hotela nadomestiti druga oseba ("Ne čujem dobro").
Zato smo bili na Roški, da se je to končalo.
Sedaj imamo na čelu spet eno stranko, ki o vseh hoče odločati sama in eno osebo, ki izhaja iz prej omenjenega režima in tudi ta hoče o vseh odločati sama. Oseba v stranki na volitvah za predsednika stranke nima konkurence in je dosmrtni predsednik stranke. V stranki se vsi vedno strinjajo z vodilno osebo in mu slepo sledijo, kdor se ne, ga stranka takoj izvrže.
Na področje obnašanja in zgodovine dejanj te osebe, ki je polno afer, niti ne bom šel.
Druga stranka in njena vodilna oseba me preveč spominja na prvo, zato ne bi mogel nikoli voliti zanjo.
Zato resno vprašam, kaj lahko inteligentnega človeka, ki zna razmišljati s svojo glavo, pritegne k drugi stranki?
Vprašam resno, to NI trolanje.

Smrekar1 ::

bajker je izjavil:


Sedaj imamo na čelu spet eno stranko, ki o vseh hoče odločati sama in eno osebo, ki izhaja iz prej omenjenega režima in tudi ta hoče o vseh odločati sama. Oseba v stranki na volitvah za predsednika stranke nima konkurence in je dosmrtni predsednik stranke. V stranki se vsi vedno strinjajo z vodilno osebo in mu slepo sledijo, kdor se ne, ga stranka takoj izvrže.
Na področje obnašanja in zgodovine dejanj te osebe, ki je polno afer, niti ne bom šel.
Druga stranka in njena vodilna oseba me preveč spominja na prvo, zato ne bi mogel nikoli voliti zanjo.
Zato resno vprašam, kaj lahko inteligentnega človeka, ki zna razmišljati s svojo glavo, pritegne k drugi stranki?
Vprašam resno, to NI trolanje.


Pristaši 55-80 so dveh kategorij:

Prva, manjša, kategorija so polsposobni posamezniki, ki bi za denar prodali lastno mater za organe, če bi dobili kupca. Primeri: Bitenc, Beović, Crack, Pivec, Počivalšek in mnogi drugi. Gre za ljudi brez etičnih ali moralnih vrednot, ki so ves svoj obstoj pokorili partikularnim interesom in so pripravljeni narediti karkoli, samo da "zmagajo" in so slavni, bogatejši in tako dalje.

Druga, veliko večja skupina, so ljudje, bolje rečeno opičnjaki, iz odločno leve strani Gaussove krivulje. Gre za ljudi, ki dlje od "Komunisti fuj" ne vidijo in jim je "Burek koalicija" višek intelektualnih dosežkov. Nekaj med njimi jih tudi gledaš na televiziji: Tonin, Logar in Hojs so tipični pripadniki te skupine.

8====D~~ ::

Vaše napovedi za petek?
Sem poklical Kanglerjevo šlogarco:
25-30k ljudi na protestu
do 20 ljud pridržanih
do 15 ljudi (lažje) poškodovanih
Uporaba samo solzilca in ovčarjev, vodni top v pripravljenosti.

Smrekar1 ::

8====D~~ je izjavil:

Vaše napovedi za petek?
Sem poklical Kanglerjevo šlogarco:
25-30k ljudi na protestu
do 20 ljud pridržanih
do 15 ljudi (lažje) poškodovanih
Uporaba samo solzilca in ovčarjev, vodni top v pripravljenosti.


Danes je tole:


Nastopajo: Kordiš (Valjean), Tomič (Cosette), Hojs (Javert), Zorčič (Enjorlas) in Hipatij (Thernardier).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

ripmork ::

bajker je izjavil:

Tale debata je povsem neplodna in je na nivoju komentarjev na 24kur.
Tole je poskus spraviti tole na malo višjo raven, vsaj upam.

Glede na to, da upam, da je večina komentatorjev na desni strani Gaussove krivulje za IQ, bi imel eno resno vprašanje, ki ni trolanje.
Ker živim v (družbenem) mehurčku, ne poznam nobenega pristaša SDS, ki bi mi lahko pojasnil, zakaj to je.
A mi lahko kdo od vas, ki to ste, pojasni, zakaj je pristaš SDS in kaj ga je pritegnilo?
Kratko pojasnilo, zakaj jaz ne morem biti.
Odrasel sem v socializmu, kjer je vse odločala ena stranka, v končni fazi ena oseba. Kdor se ji je javno uprl, je običajno izginil iz javnosti. Oseba je bila dosmrtni vodja stranke in ni imela konkurence.
Ko je oseba umrla, jo je hotela nadomestiti druga oseba ("Ne čujem dobro").
Zato smo bili na Roški, da se je to končalo.
Sedaj imamo na čelu spet eno stranko, ki o vseh hoče odločati sama in eno osebo, ki izhaja iz prej omenjenega režima in tudi ta hoče o vseh odločati sama. Oseba v stranki na volitvah za predsednika stranke nima konkurence in je dosmrtni predsednik stranke. V stranki se vsi vedno strinjajo z vodilno osebo in mu slepo sledijo, kdor se ne, ga stranka takoj izvrže.
Na področje obnašanja in zgodovine dejanj te osebe, ki je polno afer, niti ne bom šel.
Druga stranka in njena vodilna oseba me preveč spominja na prvo, zato ne bi mogel nikoli voliti zanjo.
Zato resno vprašam, kaj lahko inteligentnega človeka, ki zna razmišljati s svojo glavo, pritegne k drugi stranki?
Vprašam resno, to NI trolanje.


Lepo postavljeno vprašanje in to tudi mene že ves čas zanima. Ker gre za neke vrste paradoks, za vdrževanje katerega je potrebna kognitivna disonanca v prepričanjih, boš po mojih izkušnjah na forumu dobil te odzive:
- ignoriranje (sprenevedanje, po domače povedano)
- relativiziranje in intelektualiziranje do skrajnosti
- ti si sam janšafobist, lol

pirat ::

Hm, kaj pa zdaj?
IMF Executive Board Concludes 2021 Article IV Consultation with the Republic of Slovenia - May 26, 2021
https://www.imf.org/en/News/Articles/20...
Directors commended the authorities for their swift, substantial, and coordinated policy response. The anti-crisis measures have mitigated the economic and social consequences of the pandemic, including by preserving jobs and providing liquidity and income support to firms and households.

Smrekar1 ::

pirat je izjavil:

Hm, kaj pa zdaj?
IMF Executive Board Concludes 2021 Article IV Consultation with the Republic of Slovenia - May 26, 2021
https://www.imf.org/en/News/Articles/20...
Directors commended the authorities for their swift, substantial, and coordinated policy response. The anti-crisis measures have mitigated the economic and social consequences of the pandemic, including by preserving jobs and providing liquidity and income support to firms and households.


Kaj pa zdaj? Saj nihče ni rekel, da je vlada med epidemijo škrtarila in da nismo zmetali dovolj javnega denarja v reševanje gospodarstva.

Večji problem je ta, da smo zaradi nesposobnega odziva imeli predolg in prehud lockdown in smo kljub temu med vodilnimi na svetu v mrtvih na milijon prebivalcev.

dild0idis ::

bajker je izjavil:

Tale debata je povsem neplodna in je na nivoju komentarjev na 24kur.
Tole je poskus spraviti tole na malo višjo raven, vsaj upam.

Glede na to, da upam, da je večina komentatorjev na desni strani Gaussove krivulje za IQ, bi imel eno resno vprašanje, ki ni trolanje.
Ker živim v (družbenem) mehurčku, ne poznam nobenega pristaša SDS, ki bi mi lahko pojasnil, zakaj to je.
A mi lahko kdo od vas, ki to ste, pojasni, zakaj je pristaš SDS in kaj ga je pritegnilo?
Kratko pojasnilo, zakaj jaz ne morem biti.
Odrasel sem v socializmu, kjer je vse odločala ena stranka, v končni fazi ena oseba. Kdor se ji je javno uprl, je običajno izginil iz javnosti. Oseba je bila dosmrtni vodja stranke in ni imela konkurence.
Ko je oseba umrla, jo je hotela nadomestiti druga oseba ("Ne čujem dobro").
Zato smo bili na Roški, da se je to končalo.
Sedaj imamo na čelu spet eno stranko, ki o vseh hoče odločati sama in eno osebo, ki izhaja iz prej omenjenega režima in tudi ta hoče o vseh odločati sama. Oseba v stranki na volitvah za predsednika stranke nima konkurence in je dosmrtni predsednik stranke. V stranki se vsi vedno strinjajo z vodilno osebo in mu slepo sledijo, kdor se ne, ga stranka takoj izvrže.
Na področje obnašanja in zgodovine dejanj te osebe, ki je polno afer, niti ne bom šel.
Druga stranka in njena vodilna oseba me preveč spominja na prvo, zato ne bi mogel nikoli voliti zanjo.
Zato resno vprašam, kaj lahko inteligentnega človeka, ki zna razmišljati s svojo glavo, pritegne k drugi stranki?
Vprašam resno, to NI trolanje.


Sicer nisem privrženec SDSa, samo imam enostavno vprašnje.

Mi lahko poveš v kateri stranki tega ni?

Na levi stranki imamo trenutno LMŠ, SAB, SMC, vse stranke, ki so bile poimenovane po ljubi vodji in ko te vodje ne bo več, bo ta stranka izginila, enako velja za SNS, kjer je Jelničič big boss v stranki, DeSUS brez Erjavca, pa tudi z njim, životari. NSi je obrobna stranka, Levica je stranka, ki si v resnici ne želi v koalicijo oz. Vlado, ostanejo samo še nasledniki komunistične partije SD (sam si omenil, da ti pri KP ni bilo všeč enoumje, torej ne verjamem, da boš sedaj volil njihovega naslednika SD).

Afere, večje in manjše, imamo v vseh strankah, imaš ministrice in ministre, ki so bili v pretklosti dobesedeno hodeče afere.

Omenil si nestrinjanje s predsednikom stranke, poglej malce, kaj se dogaja v drugih strankah in boš videl praktično enak vzorec, samo malce bolj moraš spremljati politiko in politično dogajanje (spomni se pisma SMC članov po njihovi zmagi na volitvah, pisma članov Levice glede vodenja t.i. koordinatorja, kaj se dogaja že nekaj časa v DeSUSu in z njihovimi poslanci, ...).

Pa še ena pripomba glede tega, kaj naj si človek misli o t.i. "neodvisnih" medijih, kjer potem novinarka "neodvisnega" medija, kandidira na listi določene politične stranke?

Aja pa še nekaj glede novega obraza in izdaje volilcev, smo že pozabili Šoltesa in njegovo prevaro?

Večina strank sploh nima programa napisanega, sploh ne naprej od SDNJ.

Edini dve stranki, ki sta sploh sposobni voditi celo državo sta SD in SDS, obe ti stranki imata kader in ljudi za vsa morebitna mesta v državi, plus program kateremu ves čas stremita, če gledamo ostale stranke (sploh ad-hoc ustanovljene) še za parlament nimajo dovolj ljudi (brez običajnih prestopov posameznikov pred volitvami).

Torej, vprašanje koga voliti?

Ne vem, ne vidim nikogar, da bi bil res sposoben in primeren za predsednika Vlade.

ps: Sedaj bo nekdo omenil nov obraz. Da, vendar do sedaj je bilo vedno nov obraz, nov poraz, zakaj naj bi pričakoval, da bo sedaj kaj drugače?!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

scipascapa ::

solatko je izjavil:

Gledam nogomet, politika ubija.


od leta 1991 nas ubijajo.

ripmork ::

dild0idis je izjavil:

Afere, večje in manjše, imamo v vseh strankah, imaš ministrice in ministre, ki so bili v pretklosti dobesedeno hodeče afere.

Zato pravim - VSE ven zabrisat. Kandidatov je na vsakih volitvah dovolj, a se vedno taktizira in raje izbere nekoga, ki ima že "politične izkušnje". Zato pa smo tam kjer smo, že ves čas.

dild0idis je izjavil:

Večina strank sploh nima programa napisanega, sploh ne naprej od SDNJ.

SDS je pred volitvami 2011 na veliko oglaševal prefinjeno izdelan program 10+100 zapakiran v lično knjigo - v prah se je spremenil isti dan, ko so prevzeli oblast in ni bil omenjen nikoli več. Toliko o "programih" in njihovi teži.
Se drugače strinjam, da bi morali volilci predvsem gledat programe strank, sam dokler le-ta strank ne obvezuje,... ne pomeni čisto nič. Navadne floskule ponavadi (sploh SD-jev)

dild0idis je izjavil:

ps: Sedaj bo nekdo omenil nov obraz. Da, vendar do sedaj je bilo vedno nov obraz, nov poraz, zakaj naj bi pričakoval, da bo sedaj kaj drugače?!

To je isto kot če bi rekel, da je bilo do sedaj z vsako novo krpo nekaj narobe,... najbolje, da potem spet uporabljamo uno 10 let staro, najbolj zasvinjano in naluknjano? NE. Treba jih je menjat, dokler se ene dovolj dobre ne najde.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Bwaze6 ::

"Vladajoča koalicija za obračun z mediji zlorabila še medijski razpis"

To ustvarja zelo nevarne precedense. Stranka, za katero je na volitvah glasovalo 13% volilnih upravičencev, si jemlje pravico uničevanja vsega, kar ni izključno pod njenim nadzorom - kar je logično večina medijev, kot večina državljanov NI privržencev SDS.

Kaj bo to pomenilo ob morebitni izgubi na volitvah? Bodo mirno prenesli ob zmagi levosredinske koalicije npr. ustavitev podpore vseh katoliških medijev, ki so VEDNO v obdobju Republike Slovenije pridobivali državna sredstva, tudi pod "skrajno levimi" vladami?

Pod levimi vladami so sredstva na razpisih prav tako pridobivali mediji, povezani s stranko SDS - bi bilo ob izgubi mandata bilo čisto pričakovano, da se jih odreže od "državnih jasli", naj se znajdejo na svobodnem trgu?

scipascapa ::

Dejansko mi rabimo tehnično vlado, eksperte na področjih, brez politike notri.

TESKAn ::

bi bilo ob izgubi mandata bilo čisto pričakovano, da se jih odreže od "državnih jasli", naj se znajdejo na svobodnem trgu?

Eh, nimaš pojma. Trenutni rezultat razpisa je tak, da je vasko navdušen, ko bo enako naredila 'levica', bo to znak glovoke države jada jada. Mislim, ob tem, da ne trenejo z očesom, ko v isti sapi pravijo 'naloga opozicije je, da ruši vlado' in 'buhuhu, zlobna opozicija, ruši vlado', ti dejansko pričakuješ, da bodo v tvojem primeru imeli trohico samorefleksije, da bi vsaj bili tiho?
Ti bom jaz povedal, kaj bo. Najprej bo jamr, kako levica ruši, kar ni levo, ob opombi na to, da so sami isti, bomo pa poslušali jokanje, da 'a naj ne bi bila levica tista, ki tega ne dela'. Skratka, pričakovali bodo, da se z njimi dela v rokavičkah, ko sami mlatijo naokrog z macolo.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

kriptobog ::

scipascapa je izjavil:

Dejansko mi rabimo tehnično vlado, eksperte na področjih, brez politike notri.



Problem iamš, ker experti ne bodo delali za tak denar, kot ga doibjo politiki...

Smrekar1 ::

Bwaze6 je izjavil:

"Vladajoča koalicija za obračun z mediji zlorabila še medijski razpis"

To ustvarja zelo nevarne precedense. Stranka, za katero je na volitvah glasovalo 13% volilnih upravičencev, si jemlje pravico uničevanja vsega, kar ni izključno pod njenim nadzorom - kar je logično večina medijev, kot večina državljanov NI privržencev 55-80.

Kaj bo to pomenilo ob morebitni izgubi na volitvah? Bodo mirno prenesli ob zmagi levosredinske koalicije npr. ustavitev podpore vseh katoliških medijev, ki so VEDNO v obdobju Republike Slovenije pridobivali državna sredstva, tudi pod "skrajno levimi" vladami?

Pod levimi vladami so sredstva na razpisih prav tako pridobivali mediji, povezani s stranko 55-80 - bi bilo ob izgubi mandata bilo čisto pričakovano, da se jih odreže od "državnih jasli", naj se znajdejo na svobodnem trgu?


Tole sploh ni najbolj nevaren presedan. Dnevnik so že obiskali kriminalisti, ki so brskali po pogodbah za oglaševanje z STA. Nekateri "oporečni" mediji imajo redne obiske davčnih, delovnih in sanitarnih inšpekcij, kjer si na vse kriplje trudijo poiskati kršitve.

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...

Primeren odziv niti ni več ta, da se njihove medije odveže od državnih jasli. To bi bilo primerno, ampak so že prišli daleč, daleč stran od točke, kjer bi to kakor koli zadoščalo. Prišli smo do točke, kjer lahko govorimo o hudodelskem združevanju. Kot take jih je potrebno obravnavati, vodje političnih strank, medijev, ministre in dobršno število pomembnežev je že prišlo do točke, kjer so se združevali z namenom zagrešiti hude zločine proti državi. To seveda pomeni, da jih čaka kar nekaj let, kjer bodo res privezani na specializirane državne jasli, v prijetnem, nekoliko odročnem delu Dolenjske.

To je minimum, če hočemo ostati demokratična republika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

torentino ::

Leto 2019
https://www.gov.si/zbirke/javne-objave/...
leto 2021
https://www.gov.si/zbirke/javne-objave/...
Pa naj si vsak svoje mnenje ustvari.

Hypathia ::

Bwaze6 je izjavil:

"Vladajoča koalicija za obračun z mediji zlorabila še medijski razpis"

To ustvarja zelo nevarne precedense. Stranka, za katero je na volitvah glasovalo 13% volilnih upravičencev, si jemlje pravico uničevanja vsega, kar ni izključno pod njenim nadzorom - kar je logično večina medijev, kot večina državljanov NI privržencev SDS.

Kaj bo to pomenilo ob morebitni izgubi na volitvah? Bodo mirno prenesli ob zmagi levosredinske koalicije npr. ustavitev podpore vseh katoliških medijev, ki so VEDNO v obdobju Republike Slovenije pridobivali državna sredstva, tudi pod "skrajno levimi" vladami?

Pod levimi vladami so sredstva na razpisih prav tako pridobivali mediji, povezani s stranko SDS - bi bilo ob izgubi mandata bilo čisto pričakovano, da se jih odreže od "državnih jasli", naj se znajdejo na svobodnem trgu?


Itak, ko se leve pujse odstavi od korita, to ne more biti drugega kot ZLORABA!!!!
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Smrekar1 ::

Hypathia je izjavil:


Itak, ko se leve pujse odstavi od korita, to ne more biti drugega kot ZLORABA!!!!


Mene osebno zelo zanima kako so ocenjevali nevtralnost in pluralnost poročanja nekaterih uspešnih medijev. Glede na to kdo je ocenjeval nevtralnost in pluralnost in da je Delo v tej kategoriji dobilo 0 točk zna biti to svojevrsten škandal.

Vlada bo z roki za to, sicer povsem razumno vprašanje, zavlačevala do konca. So že poslali dopis na to temo.

Bwaze6 ::

Hypathia je izjavil:

Bwaze6 je izjavil:

"Vladajoča koalicija za obračun z mediji zlorabila še medijski razpis"

To ustvarja zelo nevarne precedense. Stranka, za katero je na volitvah glasovalo 13% volilnih upravičencev, si jemlje pravico uničevanja vsega, kar ni izključno pod njenim nadzorom - kar je logično večina medijev, kot večina državljanov NI privržencev SDS.

Kaj bo to pomenilo ob morebitni izgubi na volitvah? Bodo mirno prenesli ob zmagi levosredinske koalicije npr. ustavitev podpore vseh katoliških medijev, ki so VEDNO v obdobju Republike Slovenije pridobivali državna sredstva, tudi pod "skrajno levimi" vladami?

Pod levimi vladami so sredstva na razpisih prav tako pridobivali mediji, povezani s stranko SDS - bi bilo ob izgubi mandata bilo čisto pričakovano, da se jih odreže od "državnih jasli", naj se znajdejo na svobodnem trgu?


Itak, ko se leve pujse odstavi od korita, to ne more biti drugega kot ZLORABA!!!!


Ja, ZLORABA. Kot sem dejal, radio Ognjišče, Družina, ostali katoliški mediji, celo Nova24TV so od levih vlad prejemali sredstva. Drži? Aja, ket so bili levaki luzerji, in se ne znajo iti prevzemanja oblasti, kot zna to Janša po novem.

"Pujsi" predstavljajo 87% državljanov, ki niso volili SDS, in ki jih ne bodo niti v prihodnje. Na kakšen način bo SDS sestavljal prihodnjo vlado? Bi splih smela biti prihodnja vlada? Zadnji spiski SDSa govorijo o "skrajnih levičarjih", protiustavnih strankah - bodo opizicijo enostavno označili za prepovedane združbe?

Vetrpiha ::

O, živijo, Hypa.
Si se že odločil, ali si ženska ali boš bil ono ali pa si bila moški?

Bwaze6 ::

««
123 / 133
»»