» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
88 / 133
»»

imagodei ::

kuall je izjavil:

To sovraštvo do Janše je res zanimiv fenomen. Moram priznat, da ga ne razumem dobro.

To, da ti nečesa ne razumeš, ne preseneča več nikogar, razen tebe samega.

kuall je izjavil:

Je pa zelo podobno kot sovraštvo do Microsofta, Muska itd. Je pa vsekakor bolno.

Sovraštvo je morda prehuda beseda, vsekakor gre pa za hude antipatije. Za razliko od Microsofta, Muska itd., je Janša javni uslužbenec, ki je zaprisežen delati v korist državljanov in države. Pa dokazljivo tega ne počne.
- Hoc est qui sumus -

kuall ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Janez Janša vodi SDS že 27 let. Kako je to lahko demokratično?

Merklova nekaj podobnega. A tudi to ni demokratično? Simpatizerji komunizma nimajo pojma, kako deluje demokracija. Po njihovo bodo neki strici iz ozadja določali, kdo je lahko in kdo ne sme biti predsednik kake stranke in kako dolgo. V demokraciji o tem odloča ljudstvo. Ljudstvo pravi, da hoče Janšo, dokaz za to pa je to, da je SDS edina stranka, ki dosegla solidne rezultate volitve za volitvami. Če jih ne bi bi Janša že odfrčal.

WizzardOfOZ ::

kuall je izjavil:

Pol je bil pa zelo unikaten komunist, ki je hotel oborožiti svoje državljane:

According to 2009 law civilian possession of firearms is prohibited in North Korea


Ja tok unikaten, da so ga lastni komunisti vrgl iz stranke, ker je bil preveč komunističen.
Pol se je pa po kolenih plazil še par let okol, da bi nazaj prišel. Še na internacionale je hodil, da bi se komunistom nazaj prikupil.

kuall je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Janez Janša vodi SDS že 27 let. Kako je to lahko demokratično?

Merklova nekaj podobnega. A tudi to ni demokratično? Simpatizerji komunizma nimajo pojma, kako deluje demokracija. Po njihovo bodo neki strici iz ozadja določali, kdo je lahko in kdo ne sme biti predsednik kake stranke in kako dolgo. V demokraciji o tem odloča ljudstvo. Ljudstvo pravi, da hoče Janšo, dokaz za to pa je to, da je SDS edina stranka, ki dosegla solidne rezultate volitve za volitvami. Če jih ne bi bi Janša že odfrčal.


Dobro, vem da si butelj in tega ne boš razumel, ampak vsaka stvar, ki predolgo časa traja v politiki se pokvari. In tukaj se je definitivno vse pokvarilo in to tako močno, da že po okoliških državah zaudarja.

In ne, ljudstvo noče janše in podobnih bedakov. Tistih, ki so janšo volili je veliko manj. Tisti, ki ga bodo pa v prihodnje še volili, pa ne moreš reči volilci, ampak verniki.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

kuall ::

Ti kar nekaj nabijaš, spadaš na 24 ur forum, še za tja ne bi bil dober. V demokraciji so čisto lahko vlade, ki so na oblasti po desetletja in delajo uspešno, z istim predsednikom vlade. Škoda, da Janša ni zmagal leta 2008 in bil oblasti vse do zdaj, ker bi marsikaj izboljšal v tej komunistični luknji.

WizzardOfOZ ::

Dobro da ni 2008 zmagal. Bi imele banke še več pufov. Država bi pa bila še parkrat bolj zadolžena.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

kuall ::

imagodei je izjavil:

Sovraštvo je morda prehuda beseda, vsekakor gre pa za hude antipatije.


Nič ni prehuda. Po moje imaš v Sloveniji več tisoč pacientov, ki bi ubili Janšo, če bi imeli priložnost in če bi lahko to storili brez kazni.

WizzardOfOZ ::

kuall je izjavil:

imagodei je izjavil:

Sovraštvo je morda prehuda beseda, vsekakor gre pa za hude antipatije.


Nič ni prehuda. Po moje imaš v Sloveniji več tisoč pacientov, ki bi ubili Janšo, če bi imeli priložnost in če bi lahko to storili brez kazni.


Jaz bi vse slovenske politike (nekdanje in današnje) dal pod giljotino, če bi bi imel priložnost to narediti brez kazni.
Vsi skupaj so dobro stoječo državo porinili v prepad. Pa še nismo na dnu prepada, ampak še padamo. Pa vsakič, ko misliš, da zdaj smo pa res že dosegli dno, vidiš, da ga še ne vidimo in še kar padamo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kuall ::

evo enega pacienta smo že našli, kdo se še javi? imagodei? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

WizzardOfOZ ::

Pacijent ti je bil poštar, k ti je po mami skakal in te butla naredil.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Vetrpiha ::

kuall je izjavil:

Aja pol so bili samo komunisti sposobni? kdo je bolj sposoben, demokratično izvoljene vlade ali diktatorji komunisti po tvoje, ki so nam vladali 45 let? razlika je ta, da si pod komunisti ne bi upal tako lajati, kot lajaš pod "komunistom" janšo. bi te hitro vtaknili v kakšen zapor.

Poznamo komunajzarje, komuniste in antikomunajzarje.
Komunjazarji so "komunisti" in jih enačimo s Titoslavijo. S komunizmom imajo bolj malo veze.
Imaš potem preoblečene komunajzarje aka antikomunajzle v atilu IJJ, ki imajo nekje enak izvor kot izvirni komunajzli, le da so danes kao proti tem.

Po tem imaš pa naslednjike komuznima aka Levico oziroma nek spinoff komunizma in ti nosijo rdečo zvezdo. Ne zaradi tega, kar je Titoslavija bila, ampak zaradi tega, kar bi lahko bila.

Večina starcev misli, da ve, kaj je komunizem, ker so jim prali glavo s "komunizmom".
Večina mladcev ne ve, kaj komunizem je, ker jim starci perejo svoj "komunizem".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

Smrekar1 ::

kuall je izjavil:


Nič ni prehuda. Po moje imaš v Sloveniji več tisoč pacientov, ki bi ubili Janšo, če bi imeli priložnost in če bi lahko to storili brez kazni.


Če je brez kazni imaš po Sloveniji res nekje 1,5 milijona takih posameznikov, da.

shmandi ::

Smrekar1 je izjavil:

kuall je izjavil:


Nič ni prehuda. Po moje imaš v Sloveniji več tisoč pacientov, ki bi ubili Janšo, če bi imeli priložnost in če bi lahko to storili brez kazni.


Če je brez kazni imaš po Sloveniji res nekje 1,5 milijona takih posameznikov, da.

To so tvoje mokre sanje... Enih par ekstremistov vas je pa res.

LightBit ::

Smrekar1 je izjavil:

kuall je izjavil:


Nič ni prehuda. Po moje imaš v Sloveniji več tisoč pacientov, ki bi ubili Janšo, če bi imeli priložnost in če bi lahko to storili brez kazni.


Če je brez kazni imaš po Sloveniji res nekje 1,5 milijona takih posameznikov, da.

Malo pretiravaš. No, vsaj jaz bi ga raje pustil da trpi sebe v norišnici.

dild0idis ::

Fantje in punce, samo nekaj glede omenjenih pušk.

Če je puška, ki jo imam doma, NAŠA, je to komunistični pogled.

Če je puška, ki jo imam doma, MOJA, je to kapitalistični pogled.

Sedaj naj se pa vsak sam odloči, čigava je ta puška?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

;-) ::

Mislim da je takih, če bi šlo brez kazni velika večina, cca 1,9 milijona, kakih 100.000 pa je brezkompromisnih vernikov v Velikega Vodjo.

Kako kaj komentirate Čeferinov intervju ? Jaz mislim da mu ni kaj dodati.

VaeVictis ::

Vidim, da je ta tema že zdavnja izvenela in bi jo bilo potrebno zapreti, pa še marsikatera druga tudi.

Sam si na naslednjih volitvah želim samo eno.

Da se bomo pogovarjali o programih in o argumentih zakaj bi volil za neko stranko in ne zakaj bom volil proti neki stranki!
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Smrekar1 ::

LightBit je izjavil:


Malo pretiravaš. No, vsaj jaz bi ga raje pustil da trpi sebe v norišnici.


Večina nas ni tako krutih veš :)

endelin ::

Men se je čeferin zameril z marko potrč style populizmom, ki ga fura že od prvega vala korone. Seveda si v tujini ne upa reč ničesar čez covid ukrepe po svetu. Tule pa tedensko že eno leto daje neke intervjuje kaj bi bilo treba narest, iz udobnega fotelja. Hujši populizem od Trumpa - izkorišča zdravstveno krizo z nekimi pametovanji.

Slovenska nogometna reprezentanca je daleč najbolj nazadovala v mandatu Čeferina na mestu Nzs, sedaj niso preprečili razgradnje Uefe. Upam da ne bodo še Slovenijo, ko bo treba lds mafiji vračati denar (bo velika milijard iz paketa za okrevanje) za vsakotedensko pojavljanje po mainstream medijih, ko bo spet 100 aneksov

Bil sem ponosen ko je zasedel mesto predsednika Uefa ampak korona populizma ne prenašam. In v tej smeri je na ravni potrča

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

WizzardOfOZ ::

Odlično, fuzbal propada. To je dobro slišat in bil je že skrajni čas, ker 22 bebcev, ki se za eno žogo podijo, je res patetično gledat.
Bomo sedaj lahko še kaj drugega gradili, ne samo cerkva in nogometnih igrišč.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

dild0idis ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Odlično, fuzbal propada. To je dobro slišat in bil je že skrajni čas, ker 22 bebcev, ki se za eno žogo podijo, je res patetično gledat.
Bomo sedaj lahko še kaj drugega gradili, ne samo cerkva in nogometnih igrišč.


Da, sedaj bo več denarja za cerkve! 8-)
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

WizzardOfOZ ::

Ne bo, ker ne bomo pustili, poleg tega a nisi slišal, da je vatikan pred bankrotom.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

RoccoC ::

endelin je izjavil:

Men se je čeferin zameril z marko potrč style populizmom, ki ga fura že od prvega vala korone. Seveda si v tujini ne upa reč ničesar čez covid ukrepe po svetu. Tule pa tedensko že eno leto daje neke intervjuje kaj bi bilo treba narest, iz udobnega fotelja. Hujši populizem od Trumpa - izkorišča zdravstveno krizo z nekimi pametovanji.

Slovenska nogometna reprezentanca je daleč najbolj nazadovala v mandatu Čeferina na mestu Nzs, sedaj niso preprečili razgradnje Uefe. Upam da ne bodo še Slovenijo, ko bo treba lds mafiji vračati denar (bo velika milijard iz paketa za okrevanje) za vsakotedensko pojavljanje po mainstream medijih, ko bo spet 100 aneksov

Bil sem ponosen ko je zasedel mesto predsednika Uefa ampak korona populizma ne prenašam. In v tej smeri je na ravni potrča


Ne nabijaj vazelinček, tebi se je Čefko zameril, ker se ga bojiš. Ti je kristalno jasno da je baj baj Twito če pride Čefko v slo politiko.

WizzardOfOZ ::

Upam da zmore več kot 3 možganske celice, da v ta skret od slovenske politike ne bo hodil.


A je to kaj povezano, da recimo azijci ne znajo fuzbala špilat, pa imajo zato višji iq v povprečju? Pomoje fuzbal zbija iq.
"Pozdravljam vse svoje starše, še posebaj ata in mamo"

"Ta dan ni bila moja noč"
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Vetrpiha ::

dild0idis je izjavil:

Fantje in punce, samo nekaj glede omenjenih pušk.

Če je puška, ki jo imam doma, NAŠA, je to komunistični pogled.

Če je puška, ki jo imam doma, MOJA, je to kapitalistični pogled.

Sedaj naj se pa vsak sam odloči, čigava je ta puška?

Puška je tvoja, ampak po potrebi je pa naša.
Kar ti govoriš, ni de facto komunizem, ampak
As a result, Marxist–Leninist states have been commonly referred to by Western academics as communist states.

In tega ne loči večina Slovencev. Večina slovencev tudi ni nikoli videla pravega komunizma..
Za vraga, večina Jugoslavije ni videla pravega komunizma.

Smrekar1 ::

WizzardOfOZ je izjavil:


A je to kaj povezano, da recimo azijci ne znajo fuzbala špilat, pa imajo zato višji iq v povprečju? Pomoje fuzbal zbija iq.


Tudi Američani ne znajo fuzbala špilat.

Nogomet je pač šport, kjer dominirajo debili. Že tako so vsi skupinski športi bolj nagnjeni k omejencem, čeprav nogomet tu še posebej prednjači.

RoccoC ::

Sta morala pa imeti težko otroštvo S1 in WOZ...

D3m ::

Očitno.

Ker toliko, kot njega boli kurac še nisem videl.
|HP EliteBook|R5 6650U|

WizzardOfOZ ::

preveč sexa je to, pa potem one boli. to je tisto kar vidva počneta na roko ob sliki vajinega firerja

Smrekar1 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


A je to kaj povezano, da recimo azijci ne znajo fuzbala špilat, pa imajo zato višji iq v povprečju? Pomoje fuzbal zbija iq.


Tudi Američani ne znajo fuzbala špilat.

Nogomet je pač šport, kjer dominirajo debili. Že tako so vsi skupinski športi bolj nagnjeni k omejencem, čeprav nogomet tu še posebej prednjači.


američani majo svoj fuzbal. še bolj debilen od tega našega. un zgleda še bolj grdo po možganih udari.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

D3m ::

"Wizzard boli me kurac of OZ"

Führer je pa samo eden. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Smrekar1 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

"Po domače povedano se je zavzemal za to, da bi bil vsak jugoslovanski državljan tudi vojak, ki bi lahko imel pod posteljo puško, s katero bi se uprl sovražnikom socializma,"


Toliko tudi o tem kako je on "strokoven" ali "sposoben" obramboslovec.

Take milice so se že večkrat spopadle s pravo vojsko. Rezultati si bili vsakič v tem stilu:

Battle of Bladensburg @ Wikipedia

Milice v stilu tega, kar je zagovarjal PTTM, so praviloma večja grožnja organiziranemu boju proti sovragu kot neka resna grožnja za okupatorske čete. Gverilske enote so že lahko učinkovite, ampak samo kadar so primerno izurjene in vodene. Niti svojega lastnega področja ne obvlada dlje kot par sloganov za široko javnost. Kako je z drugimi vprašanji pa tako vidimo vsak dan na Žalah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

feryz ::

A nehate s tem super starim sranjem? Ko bi vsaj še kdo sploh vedel, za kaj se je šlo!

V bistvu smo, tudi po novem, že po jamah, vsak v svoji zaklenjen. To je bolj zaskrbljujoče.
Samo še najbolj zaslepljeni jajčeglavci tega ne vidijo.

Smrekar1 ::

feryz je izjavil:

A nehate s tem super starim sranjem? Ko bi vsaj še kdo sploh vedel, za kaj se je šlo!


Fanatično komunajzerstvo bo za PTTM postalo staro sranje ko bo enkrat nehal opletati s "komunisti". Dokler se redno prodaja kot nekega borca proti komunizmu je čisto na mestu vsake toliko izpostaviti, da gre za zgodaj razvitega partijskega fanatika, ki sta mu blestečo kariero v temni senci tesnega zaveznika Miloševića preprečila samo lastna nesposobnost in diletantstvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

feryz ::

Jaz zastopim, da puklavec to prodaja, ne zastopim pa mularije, da to kupuje.

Ok, mogoče, mogoče, pomaga pranje možganov s strani ene najbolj zložinskih organizacij planeta. Potem mi pa še zmanjka domišljije.
Razen, da si nor, zrel za ustanovo. To bi bila druga možnost.
Pa dobro, še tretja, posiljevanje otrok s strani staršev. To je pa itak kaznivo.

Invictus ::

Smrekar1 je izjavil:


Nogomet je pač šport, kjer dominirajo debili. Že tako so vsi skupinski športi bolj nagnjeni k omejencem, čeprav nogomet tu še posebej prednjači.

Po besedah kondicijskega trenerja, ki je tudi treniral reprezentančne ekipe, so najbolj butasti fusbarji. Ampak košarkaši niso daleč zadaj...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

WizzardOfOZ ::

v bistvu je to mentaliteta vernikov te stranke. vedno in povsod hočejo biti hlapci.

nekak mi sovpada z rekom; avto pa pes morata biti nemška.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Smrekar1 ::

Invictus je izjavil:


Po besedah kondicijskega trenerja, ki je tudi treniral reprezentančne ekipe, so najbolj butasti fusbarji. Ampak košarkaši niso daleč zadaj...


Vsi ekipni športi imajo in privlačijo predvsem manj inteligenten folk. Višja inteligenca močno korelira z individualnimi športi.

feryz je izjavil:

Jaz zastopim, da PTTM to prodaja, ne zastopim pa mularije, da to kupuje.

Ok, mogoče, mogoče, pomaga pranje možganov s strani ene najbolj zložinskih organizacij planeta. Potem mi pa še zmanjka domišljije.
Razen, da si nor, zrel za ustanovo. To bi bila druga možnost.
Pa dobro, še tretja, posiljevanje otrok s strani staršev. To je pa itak kaznivo.


Dokler mularija to kupuje bo treba redno izpostavljati, da bi bil PTTM pravoveren komunistični skrajnež, če ga Partija ne bi nagnala zaradi nesposobnosti. Edini razlog zakaj je 55-80 desničarska stranka je, da je bil PTTM za leve pač preglup.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Telbanc ::

Smrekar1 je izjavil:

Invictus je izjavil:


Po besedah kondicijskega trenerja, ki je tudi treniral reprezentančne ekipe, so najbolj butasti fusbarji. Ampak košarkaši niso daleč zadaj...


Vsi ekipni športi imajo in privlačijo predvsem manj inteligenten folk. Višja inteligenca močno korelira z individualnimi športi.

feryz je izjavil:

Jaz zastopim, da PTTM to prodaja, ne zastopim pa mularije, da to kupuje.

Ok, mogoče, mogoče, pomaga pranje možganov s strani ene najbolj zložinskih organizacij planeta. Potem mi pa še zmanjka domišljije.
Razen, da si nor, zrel za ustanovo. To bi bila druga možnost.
Pa dobro, še tretja, posiljevanje otrok s strani staršev. To je pa itak kaznivo.


Dokler mularija to kupuje bo treba redno izpostavljati, da bi bil PTTM pravoveren komunistični skrajnež, če ga Partija ne bi nagnala zaradi nesposobnosti. Edini razlog zakaj je 55-80 desničarska stranka je, da je bil PTTM za leve pač preglup.


Eden od znakov avtizma je obsedenost z številkami, čudnimi oznakami, naslednji neprestano ponavljanje enega in istega.....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

RoccoC ::

zakaj žališ avtiste?

Smrekar1 ::

Diletanti spet diletirajo.

https://www.zurnal24.si/slovenija/fiska...

Domače naloge niso opravili niti na ministerstvu za financa, kjer so spisali nek zmazek in ga tik pred rokom poslali na fiskalni svet. Očitno obvladajo finance še manj kot epidemijo, oziroma ene toliko kot Maturo.

Še en "N" v evidenci vlade več, torej. Tole bo za govorilno uro.

pirat ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Ne bo, ker ne bomo pustili, poleg tega a nisi slišal, da je vatikan pred bankrotom.

Na referendumu bomo potrdili obvezni samoprispevek vseh državljanov RS za gradnjo novih cerkva in zvonikov, uvedli bomo obvezno koriščenje davčne olajšave v višini 0,5% v korist rimokatoliške cerkve, iz demografskega sklada bo obvezno izplačilo dividend za financiranje škofijskih gimnazij in semenišč, ter z dodatno, 86% davčno stopnjo bomo obdavčili vse lastnike subarujev.

Bwaze6 ::

kuall je izjavil:

Govorim o domobrancih, ne nacistih. To dvoje ni isto, čeprav ti režimski mediji perejo možgane, da je. Nacisti in komunisti imajo veliko več skupnega kot domobranci in nacisti. To je dejstvo.


"Režimski mediji" so seveda mediji vladajočega režima, se zavedaš tega? Se pravi mediji, ki jih je ustanovila SDS in Janez Janša, kjer je Janša med glavnimi delničarji, v upravnem odboru, ter neuradni kadrovski ter programski vodja. In tega je kar precej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

shmandi ::

pirat je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Ne bo, ker ne bomo pustili, poleg tega a nisi slišal, da je vatikan pred bankrotom.

Na referendumu bomo potrdili obvezni samoprispevek vseh državljanov RS za gradnjo novih cerkva in zvonikov, uvedli bomo obvezno koriščenje davčne olajšave v višini 0,5% v korist rimokatoliške cerkve, iz demografskega sklada bo obvezno izplačilo dividend za financiranje škofijskih gimnazij in semenišč, ter z dodatno, 86% davčno stopnjo bomo obdavčili vse lastnike subarujev.

Pa ti si bolan(a)...

Konlov ::

Bolan bo zaj..n bit zdej. Potomci belogardističnih izdajalcev sedaj uvajajo, da se za vsako vrsto kašlja lahko dodatno zavarvaš...

feryz ::

shmandi je izjavil:

Pa ti si bolan(a)...
Sem mislil, da so uporabniki tukaj glupi kot kamen.
Ampak počasi, ko so mi zbrisali vse mogoče, sem dojel, da moderatorji/brisatorji tukaj ubijajo smisel za šalo in sarkazem.
Zakaj je temu tako, pa nimam pojma. Verjetno zato, ker je tudi slo tech zelo blizu "režimskemu mediju".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

pirat ::

shmandi je izjavil:

pirat je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Ne bo, ker ne bomo pustili, poleg tega a nisi slišal, da je vatikan pred bankrotom.

Na referendumu bomo potrdili obvezni samoprispevek vseh državljanov RS za gradnjo novih cerkva in zvonikov, uvedli bomo obvezno koriščenje davčne olajšave v višini 0,5% v korist rimokatoliške cerkve, iz demografskega sklada bo obvezno izplačilo dividend za financiranje škofijskih gimnazij in semenišč, ter z dodatno, 86% davčno stopnjo bomo obdavčili vse lastnike subarujev.

Pa ti si bolan(a)...

Zakaj.
Kaj pa je to drugače (samo drug zorni kot) od volilnega programa Levice, npr:
Na referendumu bomo potrdili obvezne kvote za vse rase, spole, spolne usmerjenosti in nivoje inteligence ter financiranje vstopa države v lastništva podjetij (nacionalizacija), uvedli bomo velikodušne pomoči in subvencije v korist priseljencev iz področja bivše Jugoslavije in Albanije, iz proračuna bo obvezno financiranje skvoterjev, narkomanov in delomrznežev, z davčno stopnjo 90% bomo obdavčili vse plače nad povprečjem…

shmandi ::

Zato, ker so to tvoje mokre sanje in do ničesar podobnega ne bo prišlo. Preveč ste padli v znanstveno fantastiko...

feryz ::

Ti, pirat, pa malo pazi, kaj pišeš. Četudi se samo zafrkavaš.

Zadnje cajte uzakonijo take norosti, kot jih lahko samo norci.
Ko bereš nekaj, misliš, da je prvi april ali izjava umsko bolnega človeka. Čez nekaj časa, pa se to pojavi v uradnem listu.

Smrekar1 ::

pirat je izjavil:


Zakaj.
Kaj pa je to drugače (samo drug zorni kot) od volilnega programa Levice, npr:
Na referendumu bomo potrdili obvezne kvote za vse rase, spole, spolne usmerjenosti in nivoje inteligence ter financiranje vstopa države v lastništva podjetij (nacionalizacija), uvedli bomo velikodušne pomoči in subvencije v korist priseljencev iz področja bivše Jugoslavije in Albanije, iz proračuna bo obvezno financiranje skvoterjev, narkomanov in delomrznežev, z davčno stopnjo 90% bomo obdavčili vse plače nad povprečjem…


Tole je program Levice za zadnje volitve:

http://www.levica.si/wp-content/uploads...

Saj je neka ideološka solata, ampak zgornjega ni notri. Predvidevam torej, da gre za lažno novico.

Če se hočeš usajati nad njihovim programom imaš kar dosti cvetk, ni se potrebno smešiti z izmišljenimi:

"Slovenija je izrazito centralizirana država"

Ahahahahahhaaa Slovenija je ena najbolj decentraliziranih držav v Evropi, razlika med mestom in vasjo je izrazito majhna, imamo res veliko močnih gospodarskih centrov izven predstolnice. Osnove osnov jim niso jasne. So na čisto tvojem nivoju, ko si izmišljujejo probleme, ki ne obstajajo.

Sramuj se.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

pirat ::

@Smrekar1,
ze s tem, da si sel gledat program Levice in tukaj napisal, da je poln ene ideoloske solate, je moj cilj dosezen :-). Lahko, da sem se kaj pomesal z SD...

jernejl ::

Smrekar1 je izjavil:

Diletanti spet diletirajo.

https://www.zurnal24.si/slovenija/fiska...

Domače naloge niso opravili

Diletanti spet diletirajo.
https://www.zurnal24.si/slovenija/fiska...
Domače naloge niso opravili.

"Slovenija je izrazito centralizirana država"

Ahahahahahhaaa Slovenija je ena najbolj decentraliziranih držav v Evropi

Ah še ena tvoja neumnost več. Slovenija je ena izmed najbolj centraliziranih držav v evropi. Decentralizacija bi bila nujna, seveda vam pa centralističnim prisklednikom to ni po godu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()
««
88 / 133
»»