» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
86 / 133
»»

endelin ::

BIH kakor berem je sedaj en skupek kantonov. Kot švica, samo da je balkan - švicarska pravila na balkanu:D
imaš srbski kanton, imaš hvraški kanton in hercegovski kanton. Prvi dan, ko tujina ne bo več posvečala pozornosti v bih se bodo spet klali in streljali. V kolikor Bosno dolgoročno gledano ne vključijo v EU povezavo ne bo ok. Vse ostalo je furanje status quo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

WizzardOfOZ ::

Kakšna je pa razlika med hercehovskim pa hrvaškim kantonom?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Torej na cepljenje ogroženih maturantov se jih je v MB prijavilo 15 v MS pa celo 0. Fiasko se nadaljuje. To meji že na parodijo. Kdaj bo ta vlada odstopila in prepustila odraslim zadeve?

Konlov ::

Slabo potomci belogardističnih izdajalcev glasove kupujejo...

jernejl ::

HappyPills je izjavil:

Torej na cepljenje ogroženih maturantov se jih je v MB prijavilo 15 v MS pa celo 0. Fiasko se nadaljuje. To meji že na parodijo. Kdaj bo ta vlada odstopila in prepustila odraslim zadeve?

A to imaš v mislih fiasko onih, ki so zadnje dni delali strašno paniko, koliko ljudi bo umrlo in kako bo naša država zdaj zdaj propadla, ker se bo šlo cepit 15 maturantov? Vsekakor bi bilo mnogo bolje, če bi bili tiho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

HappyPills ::

Ne, ker so razervirali tisoče odmerkov za njih. 150.000 se jih Praši v skladišču če smo odkriti. Čemu?

HitraSperma ::

Neverjetno luzerska vlada, skoraj vsaka poteza je neumna ki jo naredijo. To je pa to, ko se je JJ obdal s useful idiots
fgdsfjk

kuall ::

Poglejte si, kako so partizani izvajali genocid nad Romi med drugo svetovno vojno. To je boj proti okupatorju heh.

WizzardOfOZ ::

HitraSperma je izjavil:

Neverjetno luzerska vlada, skoraj vsaka poteza je neumna ki jo naredijo. To je pa to, ko se je JJ obdal s useful idiots


Komunist mora biti vedno najpametnejši. Tiste, ki so pametnejši, onesposobi že na začetku, zato da ga ostali poslušajo in mu sledijo. In tako se potem vidi kako imamo vlado prepolno debilov.

A veš, kaj je pa še hujše, oziroma je meni še bolj smešno? To, da so celo levi enako nesposobni in se niti organizirat ne znajo.

In ker imamo nesposobno vlado z enako nesposobno opozicijo, smo tam kjer smo. Ko bo konec te krize, bi morala cela slovenija tožit vso vlado in vso opozicijo, da so nesposobni in da so uničili državo, ter jim pobrati vse premoženje, ter jih zapreti za vsaj 20 let.

kuall je izjavil:

Poglejte si, kako so partizani izvajali genocid nad Romi med drugo svetovno vojno. To je boj proti okupatorju heh.


Cigane so vsi pobijal. Tako partizani, kot belogardisti, kot nemci, še celo četniki so jih klali (tudi v sloveniji).
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

kuall ::

Heh to je isti izgovor kot tisti, da bi tudi domobranci pobili vojne ujetnike po vojni.
Resnica je drugačna od teh vaših bednih izgovorov.
Partizani so pobili več kot polovico Romov v Ljubljanski pokrajini, Domobranci nič ali zelo malo, ker so itak imeli preveč dela braniti se pred partizani.

WizzardOfOZ ::

Malo preveri dejstva. Ne samo tisti, kat ti nova24 poriva v glavo.

Vedno so pobijal cigane in žide. Ti so bili krivi za vse karkoli se je zgodilo in so delali nad njimi pogrom. Nad židi ker so bili bogati, pa so si tako prisvojili premoženje, nad cigani, ker so pač cigani.

Med WW2 so v evropi pobili vsaj pol milijona ciganov.


Drugače pa če so jih več kot polovico pobili partizani je to koliko?

Na Slovenskem je bilo med 2. svetovno vojno po dostopnih podatkih pobitih čez sto Romov, v Evropi pol milijona


Zarad mene se ti lahko boriš zanje. Jaz se definitivno ne bom. Vem namreč kakšni so v resnici in vem kako se obnašajo, tako da ni čudno, da so jih postrelili, čim so se kje pojavili na dolenjskem.

To si preberi. Pa je to samo ena familja, ki je ustrahovala ogromno ljudi. Ker so bili ljudje prepošteni, da bi jih postrelili.
http://dk.fdv.uni-lj.si/diplomska_dela_...


Poleg tega mi dol visi za to koliko ljudi so po vojni pobili! Zato pa je slovenija tam kjer je! Ker je vse preveč debilov, ki živite v zgodovini, pa se ukvarjate z mrtvimi namesto, da bi se ukvarjal z živimi. Mene ne zanima kok je ljudi umrlo v kočevskem rogu, zanima pa me, kaj bo lahko sploh moj otrok čez 10 let počel, v kakšni državi bo živel in če sploh bo normalna država, da se bo dalo v njej živeti.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

kuall ::

Govorim o domobrancih, ne nacistih. To dvoje ni isto, čeprav ti režimski mediji perejo možgane, da je. Nacisti in komunisti imajo veliko več skupnega kot domobranci in nacisti. To je dejstvo.

endelin ::

https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...
Haha:)) to je norčevanje iz Demosa.

Poptv pa je ratal na nivoju trobila.

WizzardOfOZ ::

Če engrat prisežeš nacističnemu okupatorju in te ta uvrsti med pomožne enote SS, potem si definitivno nacist. In domobranci so prisegli nacistom, okupatorju, ki je imel en sam cilj; "Narediti to deželo čimprej spet nemško".

Domobranska vojska je delovala kot pomožne enote SS, pod poveljstvom SS generalpolkovnika Erwina Rösenerja, ki je neposredno poročal poveljniku SS, Heinrichu Himmlerju.

Prisegli so pa 20. Aprila 1944

kuall je izjavil:

Govorim o domobrancih, ne nacistih. To dvoje ni isto, čeprav ti režimski mediji perejo možgane, da je. Nacisti in komunisti imajo veliko več skupnega kot domobranci in nacisti. To je dejstvo.


Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

LightBit ::

Čakte sem mislil da je naslov "Vlada 2020 - ????".

endelin ::

Poglej kolko ljudi so źe pred 41 pobili po sloveniji teroristična organizacija (uradno) z imenom komunistična partija. Predvsem po notranjski so masovno pobijali. Takrat še nacisti do slo niso prišli.

Brez komunistov dvomim da bi na Slo ozrmlju umrlo 10k ljudi. Tudi letos bi umrlo manj ljudi zaradi covida če ne bi bila samo sla po oblasti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

WizzardOfOZ ::

endelin je izjavil:

Poglej kolko ljudi so źe pred 41 pobili po sloveniji teroristi z imenom komunistična partija. Predvsem po notranjski so masovno pobijali. Takrat še nacisti do slo niso prišli.


Vseeno mi je, koliko so jih. Ampak očitno še premalo, ker še kar iz lukenj lezete.

Kot pravim, namesto da bi vsi skupaj delali na državi, na prihodnosti, na mladini, na izgradnji nečesa novega, zastrupljate in delite ljudi z 80 let staro zgodovino, ki nikogar več ne zanima. Enako kot vaš firer, ki je sedaj na oblasti, ko živi v preteklosti in poveličuje izdajalce slovenskega naroda.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

endelin ::

WizzardOfOZ je izjavil:

endelin je izjavil:

Poglej kolko ljudi so źe pred 41 pobili po sloveniji teroristi z imenom komunistična partija. Predvsem po notranjski so masovno pobijali. Takrat še nacisti do slo niso prišli.


Vseeno mi je, koliko so jih. Ampak očitno še premalo, ker še kar iz lukenj lezete.

Kot pravim, namesto da bi vsi skupaj delali na državi, na prihodnosti, na mladini, na izgradnji nečesa novega, zastrupljate in delite ljudi z 80 let staro zgodovino, ki nikogar več ne zanima. Enako kot vaš firer, ki je sedaj na oblasti, ko živi v preteklosti in poveličuje izdajalce slovenskega naroda.

Dej cigan dej mi hišno številko se ti pripeljem do bajte da ki poveš v obraz. Prekleta drhal idiotska. Napušil se boš moje kurčine. Kako si beden.

Ti bi pobijal? A sem ti kj naredil? Ajde pridi in ga popuši

Jebena drhal stalinisticna

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Telbanc ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Malo preveri dejstva. Ne samo tisti, kat ti nova24 poriva v glavo.

Vedno so pobijal cigane in žide. Ti so bili krivi za vse karkoli se je zgodilo in so delali nad njimi pogrom. Nad židi ker so bili bogati, pa so si tako prisvojili premoženje, nad cigani, ker so pač cigani.

Med WW2 so v evropi pobili vsaj pol milijona ciganov.


Drugače pa če so jih več kot polovico pobili partizani je to koliko?

Na Slovenskem je bilo med 2. svetovno vojno po dostopnih podatkih pobitih čez sto Romov, v Evropi pol milijona


Zarad mene se ti lahko boriš zanje. Jaz se definitivno ne bom. Vem namreč kakšni so v resnici in vem kako se obnašajo, tako da ni čudno, da so jih postrelili, čim so se kje pojavili na dolenjskem.

To si preberi. Pa je to samo ena familja, ki je ustrahovala ogromno ljudi. Ker so bili ljudje prepošteni, da bi jih postrelili.
http://dk.fdv.uni-lj.si/diplomska_dela_...


Poleg tega mi dol visi za to koliko ljudi so po vojni pobili! Zato pa je slovenija tam kjer je! Ker je vse preveč debilov, ki živite v zgodovini, pa se ukvarjate z mrtvimi namesto, da bi se ukvarjal z živimi. Mene ne zanima kok je ljudi umrlo v kočevskem rogu, zanima pa me, kaj bo lahko sploh moj otrok čez 10 let počel, v kakšni državi bo živel in če sploh bo normalna država, da se bo dalo v njej živeti.


Slovenska aristokracija, njene osnove so bile pobite po vojni. Na oblast so pač prišli l. 45 potem, kradljivci in morilci.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

WizzardOfOZ ::

endelin je izjavil:

Brez komunistov dvomim da bi na Slo ozrmlju umrlo 10k ljudi. Tudi letos bi umrlo manj ljudi zaradi covida če ne bi bila samo sla po oblasti


Čisto enako bi jih umrlo. Ker debili vedno najdete razloge da se greste pobijat.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

endelin ::

WizzardOfOZ je izjavil:

endelin je izjavil:

Brez komunistov dvomim da bi na Slo ozrmlju umrlo 10k ljudi. Tudi letos bi umrlo manj ljudi zaradi covida če ne bi bila samo sla po oblasti


Čisto enako bi jih umrlo. Ker debili vedno najdete razloge da se greste pobijat.

A se ti zavedaš da bo tvoja matka mogoče čez dve leti v jami ker ne bo prave barve? Al pa moja? To se je dogajalo. In ti to opravicuješ

Poglej si zakaj je folk ustanavljal vaške straže. Da bi krvoločnim debilom kot si ti preprečil da niso pobijali po vaseh.


Ne, ne bi jih umrlo enako. Pri nas je divljala državljanska vojna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

WizzardOfOZ ::

endelin je izjavil:

Pri nas je divljala državljanska vojna.


Ki je zaradi debilov kot si ti, še danes ni konec!!! Ker ne znate gledat v prihodnost in živite v zgodovini.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

endelin ::

WizzardOfOZ je izjavil:

endelin je izjavil:

Ti bi pobijal? A sem ti kj naredil? Ajde pridi in ga popuši


Kje vidiš, da bi jaz kaj pobijal?

Samo pravim, po vojni so premal domobrancev pobil. Moral bi vse izdajalce slovenskega naroda pometat v jame.

Govedo, napisalo si:
Vseeno mi je, koliko so jih. Ampak očitno še premalo, ker še kar iz lukenj lezete.

A jaz sem zivel 45? Bi me ubil samo zato ker nisem komunist?

Vi str resno prizadeti

Še enkrat daj mi številko da se zmeniva da mi poveš v faco da bi me mogli fuknit v jamo. Ajde maš jajca? Zs

sbawe64 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

endelin je izjavil:

Pri nas je divljala državljanska vojna.


Ki je zaradi debilov kot si ti, še danes ni konec!!! Ker ne znate gledat v prihodnost in živite v zgodovini.

In pozabili so, da so jo izgubili.
Prvo je bila okupacija, in takrat so nekateri izbrali napačno stran.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

endelin ::

WizzardOfOZ je izjavil:

endelin je izjavil:

Pri nas je divljala državljanska vojna.


Ki je zaradi debilov kot si ti, še danes ni konec!!! Ker ne znate gledat v prihodnost in živite v zgodovini.

Človek, pa ti si napisal da bi mogli pobit vse, da danes ne bi mislili drugače kot ti. Mene boli q kaj se je dogajalo ker je preteklost. Ko pa berem da bi nekdo metal jame vse od otrok da ostarelih samo zato da danes ne bi nihče mislil drugace me pa pogreje.

sbawe64 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

endelin je izjavil:

Pri nas je divljala državljanska vojna.


Ki je zaradi debilov kot si ti, še danes ni konec!!! Ker ne znate gledat v prihodnost in živite v zgodovini.

In pozabili so, da so jo izgubili.
Prvo je bila okupacija, in takrat so nekateri izbrali napačno stran.

Komunisti so pobijali folk še preden je nemčija napadla jugoslavijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

WizzardOfOZ ::

endelin je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

endelin je izjavil:

Ti bi pobijal? A sem ti kj naredil? Ajde pridi in ga popuši


Kje vidiš, da bi jaz kaj pobijal?

Samo pravim, po vojni so premal domobrancev pobil. Moral bi vse izdajalce slovenskega naroda pometat v jame.

Govedo, napisalo si:
Vseeno mi je, koliko so jih. Ampak očitno še premalo, ker še kar iz lukenj lezete.

A jaz sem zivel 45? Bi me ubil samo zato ker nisem komunist?

Vi str resno prizadeti

Še enkrat daj mi številko da se zmeniva da mi poveš v faco da bi me mogli fuknit v jamo. Ajde maš jajca? Zs


Če bi ti prisegel tujcu, ki je hotel uničiti slovenski narod, bi te, z veseljem. Takih gnid nikoli nisem maral. Ker take je vse treba počistit.
Zaradi takih debilov so mi umrli trije strici. Dva na Rabu in en v Gonarsu. Niso bili komunisti, ampak učitelji, razgledani ljudje, ki jih cerkev ni marala, pa je našuntala vaške straže nanje, ki pa so jih odpeljal italjanom, ti so jih poslal pa v taborišča.
Fuj pa taki gnoji. Samo za v jame so bili, pa očitno še premalo, ker se še kar oglašajo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

endelin ::

Še premalo so jih.
Naslednik stavek: zivite v preteklosti
:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

WizzardOfOZ ::

endelin je izjavil:

Komunisti so pobijali folk še preden je nemčija napadla jugoslavijo.


Vaške straže tudi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

endelin ::

WizzardOfOZ je izjavil:

endelin je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

endelin je izjavil:

Ti bi pobijal? A sem ti kj naredil? Ajde pridi in ga popuši


Kje vidiš, da bi jaz kaj pobijal?

Samo pravim, po vojni so premal domobrancev pobil. Moral bi vse izdajalce slovenskega naroda pometat v jame.

Govedo, napisalo si:
Vseeno mi je, koliko so jih. Ampak očitno še premalo, ker še kar iz lukenj lezete.

A jaz sem zivel 45? Bi me ubil samo zato ker nisem komunist?

Vi str resno prizadeti

Še enkrat daj mi številko da se zmeniva da mi poveš v faco da bi me mogli fuknit v jamo. Ajde maš jajca? Zs


Če bi ti prisegel tujcu, ki je hotel uničiti slovenski narod, bi te, z veseljem. Takih gnid nikoli nisem maral. Ker take je vse treba počistit.
Zaradi takih debilov so mi umrli trije strici. Dva na Rabu in en v Gonarsu. Niso bili komunisti, ampak učitelji, razgledani ljudje, ki jih cerkev ni marala, pa je našuntala vaške straže nanje, ki pa so jih odpeljal italjanom, ti so jih poslal pa v taborišča.
Fuj pa taki gnoji. Samo za v jame so bili, pa očitno še premalo, ker se še kar oglašajo.

Še sedaj niso odgovoril zakaj so komunisti pobili lepo število ljudi še preden je nemčija napadla jugo. Po notranjski so bile stevilne usmrtitve. Delali so revolucijo. To je bilo to. Brez drhali bi umrlo dosti manj ljudi že pred vojno. Drhal = politkomisarji ki so se urili v SZ

Raje se vprašaj zakaj je blo treba ustanavljat straže ko še vojne ni blo.

Tudi v moji familiji so bli partizani a niso bili nikoli za pobijanje ljudi kot si recimo ti ki bi kar počistil.

Ne morem se strinjati z čiščenjem prebivalstva ne glede na razlog, sorry

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

WizzardOfOZ ::

endelin je izjavil:

Še sedaj niso odgovoril zakaj so komunisti pobili lepo število ljudi še preden je nemčija napadla jugo.


Ti tudi ne mislim, ker me to ne zanima. To je bilo 85 let nazaj in mi dol visi, kaj se je takrat dogajalo.

Ampak namesto, da bi gledal v prihodnost, raje mahate z zastavicami v rjavih srajcah svojemu firerju na oblasti, ki pa živi v preteklosti in je tok hud komunist, da so ga še iz komunistične partije slovenije vrgli, ker je bil preveč stalinističen zanje.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

endelin ::

Jaz nobenmu ne maham. Kdo živi v preteklosti se pa lepo vidi na zborovanjih ob petkih kjer ni drugega ko simboli jugovine a folk ki s tem maha takrat še živel ni :D

Torej če ne podpiram kosovarke in Qarqca avtomatsko živim v preteklosti. Dej prosim šuti s to narativo.

Poglej se kdo konstantno vlači partizane in domobrance - praviloma levo usmerjeni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

kuall ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Ampak namesto, da bi gledal v prihodnost, raje mahate z zastavicami v rjavih srajcah svojemu firerju na oblasti, ki pa živi v preteklosti in je tok hud komunist, da so ga še iz komunistične partije slovenije vrgli, ker je bil preveč stalinističen zanje.

Ojej, a ti si programer al kaj? Me je kar sram,da sva v istem poklicu. Programerji naj bi imeli nekaj intelekta, ne sam propagandni material v glavi.

WizzardOfOZ ::

Seveda mahaš svojemu komunistu. Šiptar na oblasti je komunist, največji.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PacificBlue ::

Vaške straže je ustanovil mescanski del prebivalstva(vkljucno z cerkvijo)ki je bil naklonjen okupatorju. Italijani so jih priznali za svoje protikumunisticne milice MVAC.

Torej leta 1942 se je začela državljanska vojna, ki ima posledice še danes.

Učite se iz zgodovine, ne tisto kar vam politiki govorijo.
I’m out.
:3

endelin ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Seveda mahaš svojemu komunistu. Šiptar na oblasti je komunist, največji.

Clovek, moja politična izbira ni tvoja stvar. Mene boli kurac dobesedno koga ti voliš. Ampak ta narativ da zivi človek v v prezeklosti če ni levo usmerjen je full retard.

Jaz tudi tebi ne govorim da si teslo ker sploh pomisliš na to da podpiraš luka mesca in kompanijo ker se iz aviona vidi da so škodljivo populisti. Meni ke vseeno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

WizzardOfOZ ::

Kaj zdej jokaš? Končno priznavaš, da mahaš firerju. Fino. Lep večer še naprej ob tem ko ti bo prihajalo ob njegovi sliki.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

endelin ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Kaj zdej jokaš? Končno priznavaš, da mahaš firerju. Fino. Lep večer še naprej ob tem ko ti bo prihajalo ob njegovi sliki.

Še sedaj ni ZS ker si pičkica

In če ne volim levico kaj za vraga tebe to briga. Morajo vsi mislit isto kot ti?

Pa zdrkaj si ga na kosovarsko princesko. Baje se rada goni. Se mikstone je pisal o tem haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

kuall ::

PacificBlue je izjavil:

Vaške straže je ustanovil mescanski del prebivalstva(vkljucno z cerkvijo)ki je bil naklonjen okupatorju.


To ti nekaj pove, če so se raje prodali okupatorju kot da bi šli skupaj s komunisti. Če so komunisti pobijali vsepovprek cigane in vse ostale, kdo pa bo sodeloval s takimi psihoti? Ciganje so problem, ampak samo nekateri, ne moreš zdaj cele vasi pobiti, ženske in otroke pa posiljevati kot so najbrž delali, izkopana trupla ciganov so večinoma brez krogel, torej so jih potolkli s kakšnimi sekirami. Mogoče so to pobijanje ciganov imeli samo za vajo, kako bodo potem pobijali politične nasprotnike. Prvi umor je najtežji, potem se navadiš baje.

endelin ::

Komunisti so pobijali tudi tigrovce. Tudi izdajalci:D:D

WizzardOfOZ ::

kuall je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Vaške straže je ustanovil mescanski del prebivalstva(vkljucno z cerkvijo)ki je bil naklonjen okupatorju.


To ti nekaj pove, če so se raje prodali okupatorju kot da bi šli skupaj s komunisti. Če so komunisti pobijali vsepovprek cigane in vse ostale, kdo pa bo sodeloval s takimi psihoti? Ciganje so problem, ampak samo nekateri, ne moreš zdaj cele vasi pobiti, ženske in otroke pa posiljevati kot so najbrž delali, izkopana trupla ciganov so večinoma brez krogel, torej so jih potolkli s kakšnimi sekirami. Mogoče so to pobijanje ciganov imeli samo za vajo, kako bodo potem pobijali politične nasprotnike. Prvi umor je najtežji, potem se navadiš baje.


Mogoče so pa zato cigani pokopani brez krogel, ker so jih vaške straže potolkle s sekirami, da jim nebi kaj pokradli iz kmetij.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

endelin ::

Wizard

endelin je izjavil:

Komunisti so pobijali tudi tigrovce. Tudi izdajalci:D:D

WizzardOfOZ ::

endelin je izjavil:

Komunisti so pobijali tudi tigrovce. Tudi izdajalci:D:D


Franc Rozman Stane; zakaj je umrl? Uradno in neuradno? Znaš povedat?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kuall ::

kdo ti je to povedal? 24 ur? preberi kaj veredostojnega ne brati samo propagandni material. vem, da je težko dojeti, da so partizani pobijali cigane, ker so vam jih slikali kot angelčke, ampak sej boš počas dojel.

WizzardOfOZ ::

kuall je izjavil:

kdo ti je to povedal? 24 ur? preberi kaj veredostojnega ne brati samo propagandni material. vem, da je težko dojeti, da so partizani pobijali cigane, ker so vam jih slikali kot angelčke, ampak sej boš počas dojel.


Ti pa so preberi kako črno bukvo, teharske žive rane, arhipelag goli ali pa recimo kaj o črni roki. Pa boš videl, kaj podpira tvoj komunistični idol, ki je trenutno na oblasti.

endelin:

WizzardOfOZ je izjavil:

Franc Rozman Stane; zakaj je umrl? Uradno in neuradno? Znaš povedat?


Kaj bi bilo s slovenijo, če ga komunisti nebi ubili? Človek namreč ni bil komunist in je bil za svobodno slovenijo brez komunistov in nacistov ter njihovih podrepnikov.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Tile levaki so res grozno slabi, ko ne vodijo države. Pač leta 45 mislijo da so izborili doživljenski mandat za vodenje Slovenije. Ne gre to tko no. Se je treba mal prilagodit. Res ste butthurt no. Saj bo kosovarska princesa al pa kdo drug drugo leto no. :D

res ste bogi. Levica je vodila države 4/5 časa pa ta desni niso nikoli tako rovarili proti državi.

Smešno je brati. Samo ko se omenja čiščenje prebivalstva je pa treba kaj napisati ker to ni normalno za 2021

WizzardOfOZ ::

A s kosovska princesa misliš janesha jansho? Kdaj si ga je dal pa odrezat?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

endelin ::

WizzardOfOZ je izjavil:

A s kosovska princesa misliš janesha jansho? Kdaj si ga je dal pa odrezat?

Saj veš da je bedna šala. Saj veš da mislim tisro ki je na veliko sisala qurčine po bruslju. Preberi mikstona

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Telbanc ::

WizzardOfOZ je izjavil:

endelin je izjavil:

Komunisti so pobijali tudi tigrovce. Tudi izdajalci:D:D


Franc Rozman Stane; zakaj je umrl? Uradno in neuradno? Znaš povedat?


Pač podtaknili so mu sabotiran minomet, tko natolcujejo zlobni jeziki.

Da hočejo srbi vun iz Bosne, čudno majkemi.

https://twitter.com/DarkoMrso/status/13...

"Protestirali so bošnjaški islamisti v maskirnih uniformah, zelenih beretkah in z zelenimi zastavami z mesecem in zvezdo, ki jih je pred prihodom postrojil in v arabskem jeziku pozdravil njihov vodja, "
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

endelin ::

Ajd dovolj je bilo. Sem te dal na ignore. Ne vidim smisla brati ali odgovarjati cloveku ki bi čistil prebivalstvo samo zato, da bi mislili z enim mnenjem. Že tko si vzel pol ure mojega časa ki ga ne bom dobil nazaj.

Še enkrat pa. Ne more biti nobenega razloga da se v jame meče otroke, ženske, ostarele. Ga ni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

WizzardOfOZ ::

endelin je izjavil:

Tile levaki so res grozno slabi, ko ne vodijo države. Pač leta 45 mislijo da so izborili doživljenski mandat za vodenje Slovenije. Ne gre to tko no. Se je treba mal prilagodit. Res ste butthurt no. Saj bo kosovarska princesa al pa kdo drug drugo leto no. :D

res ste bogi. Levica je vodila države 4/5 časa pa ta desni niso nikoli tako rovarili proti državi.

Smešno je brati. Samo ko se omenja čiščenje prebivalstva je pa treba kaj napisati ker to ni normalno za 2021


V bistvu ste bogi tako na levi kot na desni. Sami debili in kreteni, idioti . Eni bolj nesposobni od drugega. Eni nespospobni vodit državo brez kraje in plenjenja, drugi še bolj nesposobni, ker se še dogovorit ne morejo, kako bi prišli na oblast. Vsi skupaj so pa šolani v kumrovških šolah za čist navaden komuniste.

Res je smešno brati podpornike ene ali druge strani, kako stokajo, ko si ga drkajo na njihove debilne idole.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()
««
86 / 133
»»