» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
7 / 133
»»

feryz ::

Popolnoma vseeno je, če ene lopove zamenjaš z drugimi.
Jaz pač čelavca najmanj prenesem od vseh, zato bi mi bilo fajn, da zaruži.
Naslednji teden bi potem rad videl, da korle zaruži.
Še teden dni kasneje marjanček.
Itd.

RoccoC ::

Srbija 850.000+ cepljenih, Slovenija 70.000. Je pa pri nas opravljenih več hitrih testov, ki so sami sebi in provizijam namenjeni, to pa ja. Vlada dela.

Miki N ::

Kaj pa če Jajo cilja na tisto staro filmsko finto, kjer bo vlada tako slaba, da bo že kar dobra?

matobeli ::

Kulten status definitivno že ima :))

FireSnake ::

mtosev je izjavil:

Kdaj bo glasovanje in znan rezultat?


Cel dan bodo mlatili prazno slamo, potem gremo pa mi notri pa jih VSE ven zanesemo in nabrcamo v rit.

Aja, ne, ne bomo tega storili. Po tem, ko bodo "pošteno" plačani za svoje ure, bo zadeva padla - danes v poznih urah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Kebo ::

Kak retardiran sistem malo mi ej. En soler (Procentualšek) lahko obrne stranko za 180° in jo spravi na 0.5% podpore brez da bi stranko kadarkoli peljal na volitve in njegovi poslanci mu zvesto sledijo čez prepad.

lotar123 ::

Kebo je izjavil:

Kak retardiran sistem malo mi ej. En soler (Procentualšek) lahko obrne stranko za 180° in jo spravi na 0.5% podpore brez da bi stranko kadarkoli peljal na volitve in njegovi poslanci mu zvesto sledijo čez prepad.


par k€/mesec jih drži na stolčkih in ne Počivalšek. Tako pač je!

Uizi ::

Danes bodo tekle solze zmanipuliranih ovčk.

FireSnake ::

Že norijo. Že lep čas! Že odkar se je videlo, da kul-ovce ščijejo proti vetru.
Te poteze gredo tako daleč, da delajo škodo strankam za katere se "borijo".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

lotar123 ::

Danes bodo odpirali šampanjce ker bo nezaupnica padla, nezavedajoč se, da so s tem dokončno pokopali določeno staro gardo! Kar je več kot odlično :)

FireSnake ::

Seveda, politika je kriva, da je covid za ene težava.
Enako, kot gripa.
"Argumente" imate res na mestu.

Je tako:
"Najslabša vlada z najslabšimi argumenti"
ampak je treba dodati:
"še bolj gnila opozicija brez argumentov"
da je slika popolna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

lotar123 ::

WTF, kaj pa ima covid sedaj tukaj zraven? Če je nekdo nesposoben pač je, pa a je covid al pa gripa, če ima nekdo težnje po avtoritarni oblasti, mu je covid hudičevo v pomoč, tu se pa strinjam!

zztop ::

Kaj pa je to, #StopDezinformacijam na Twitterjevem računu vlade?

https://twitter.com/vladaRS/status/1361...

https://twitter.com/vladaRS/status/1361...

https://twitter.com/vladaRS/status/1361...

https://twitter.com/vladaRS/status/1361...

https://twitter.com/vladaRS/status/1361...

SDS vodi uradni račun vlade RS? Ker je to njihov stil zavajanja. Potem moramo tudi preimenovati opis, temveč, da račun vodi trenutna koalicija in ne nek (nevtralen) urad.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: shmandi ()

lotar123 ::

Tole je pa res bolano!

shmandi ::

zztop je izjavil:

Kaj pa je to, #StopDezinformacijam na Twitterjevem računu vlade?

Zadnji čas, da so to ustanovili... Da ne bodo ljudje slepo verjeli vsem pristranskim medijem.

lotar123 ::

shmandi je izjavil:

zztop je izjavil:

Kaj pa je to, #StopDezinformacijam na Twitterjevem računu vlade?

Zadnji čas, da so to ustanovili... Da ne bodo ljudje slepo verjeli vsem pristranskim medijem.

Haha šaljivec pa si! Vlada izkorišča vladni profil za SDS propagando. Ups, čisto nevtralno :)

pirat ::

lotar123 je izjavil:

shmandi je izjavil:

zztop je izjavil:

Kaj pa je to, #StopDezinformacijam na Twitterjevem računu vlade?

Zadnji čas, da so to ustanovili... Da ne bodo ljudje slepo verjeli vsem pristranskim medijem.

Haha šaljivec pa si! Vlada izkorišča vladni profil za SDS propagando. Ups, čisto nevtralno :)

Zakaj bi bilo navajanje preverljivih dejstev ‘SDS propaganda’. A ce Kordis rece, da formula za vodo vsebuje ogljik, vodik, plutonij, kisik, helij in svinec, Jansa pa izjavi, da je formula za vodo H2O a to bo tudi potem propaganda?

pirat ::

P.S. res totalno neokusno pa je, da kdorkoli iz stranke Alenke Bratušek komentira karkoli okoli zadolževanja. Toliko škode Sloveniji na tem področju, kot je povzročil 'we onli nid tajm' se sploh ne da opisati.

lotar123 ::

Mogoče uradni profil vlade ni profil za propagando. No kot kaže je postal, seveda posebaj na dan nezaupnice, pod taktirko UKOMA, ki prepoveduje nastope vsem ministrom :) Top neodvisnost :)

pirat je izjavil:

P.S. res totalno neokusno pa je, da kdorkoli iz stranke Alenke Bratušek komentira karkoli okoli zadolževanja. Toliko škode Sloveniji na tem področju, kot je povzročil 'we onli nid tajm' se sploh ne da opisati.

Ti veš za koliko smo danes zadolženi? Se strinjam da šivilja nima kaj pametovati, vsaj pa bodi objektiven!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

pirat ::

Ti veš po kakšnih pogojih se zadolžujemo sedaj in kaj to pomeni za proračun (ce se najame novo posojilo z nizjo (ali celo negativno) obrestno mero za odplacilo prejsnjega kredita, odobrenega pod pogoji, ki so na mednarodnih trgih veljali za Bratuškovo?)

lotar123 ::

pirat je izjavil:

Ti veš po kakšnih pogojih se zadolžujemo sedaj in kaj to pomeni za proračun (ce se najame novo posojilo z nizjo (ali celo negativno) obrestno mero za odplacilo prejsnjega kredita, odobrenega pod pogoji, ki so na mednarodnih trgih veljali za Bratuškovo?)

To je obračanje besed! Vprašal sm te za koliko smo zadolženi danes? Mislim, da ne bo problem najti, in konec koncev primerjati s siviljo.

KAVINSKY ::

FireSnake je izjavil:


Je tako:
"Najslabša vlada z najslabšimi argumenti"
ampak je treba dodati:
"še bolj gnila opozicija brez argumentov"
da je slika popolna.


Še bolj kratko: Opozicija, katera očita vladi grehe, katere je sama še hujše delala.

Oziroma: #samdanijanša

Uizi ::

Vse stranke skupaj nimajo niti 50%, demokracija pa to, LUL. :))

Telbanc ::

Kul je neuradno dobu kar 40 glasov. :D:D:)):))

Kar je zame veliko presenečenje.

Moram priznati, da sem se zmotil, ko sem napovedal le 37.

:)):)):)):))

:)):8):)):))

Ke je zaj una LEVICA, insider???

>:D:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

D3m ::

40?

Ni slabo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

lotar123 ::

Odličen razplet!

zztop ::

Sem pričakoval več glasov. Bilo je očitno, da iz te moke ne bo kruha. Tudi Erjavec se je zavedal. Se mi je kar smilil. Verjetno bo to res njegov zadnji obisk DZ-ja.

RoccoC ::

Tako srečni pa po moje nismo...

zztop ::

Je pa škoda, da niso vsi sodelovali in bili omejeni na dve opciji: ZA ali PROTI. Ker to še ne pomeni, da ima vlada 50 glasov.

Telbanc ::

Vprašanje je, kaj bo zaj, z Desusm, ker je zgleda Erjavca podpru le en poslanec Desusa.

Verjetno bo pršlo do rekonstrukcije vlade in bodo vključili še 4 poslance Desusa.

In to je to. Prosim ne pisat da se vam kakšen politik smili.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

IL_DIAVOLO ::

Kohl se mi že res smili :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

lotar123 ::

Telbanc je izjavil:

Vprašanje je, kaj bo zaj, z Desusm, ker je zgleda Erjavca podpru le en poslanec Desusa.

Verjetno bo pršlo do rekonstrukcije vlade in bodo vključili še 4 poslance Desusa.


Ne veš kdo se bori za svoje stolče, po vsej verjetnosti Desus, samo tudi kakšen v SD ni tako ?

Mislim, da se bo Desus distanciral od vlade, poslanci pa bodo šli svojo pot €.

Telbanc ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kohl se mi že res smili :))


:D:))8-)LOL.

Zaj bo treba nujno gledat odmeve na RTV, da vidmo če bojo voditelji kej poklapani.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

zztop ::

Telbanc je izjavil:

Prosim ne pisat da se vam kakšen politik smili.
Smilil se mi je samo v tej situaciji, ko je skoraj celotno sejo sedel in čakal na pričakovan izid. Še prijazen je bil, ko je dobil besedo in se izogibal njegovega klasičnega zavajanja. :D

PacificBlue ::

Gre se za klofuto slovenski demokraciji, ustavi!
6 neveljavnih in 36 neprevzetih glasovnic.

Tako postenih ljudi ze dolgo ni bilo v parlamentu!

Vsaka čast tistim, ki jih zagovarjate. Razložite to še svojim otrokom!
I’m out.
:3

Egidij88 ::

A zdaj bodo do volitev nehali srati?

zztop ::

Egidij88 je izjavil:

A zdaj bodo do volitev nehali srati?
Odvisno kaj s tem misliš. Nezaupnica je no-go do volitev, skoraj gotovo. Interpelacije? Bring it on.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

lotar123 ::

PacificBlue je izjavil:

Gre se za klofuto slovenski demokraciji, ustavi!
6 neveljavnih in 36 neprevzetih glasovnic.

Tako postenih ljudi ze dolgo ni bilo v parlamentu!

Vsaka čast tistim, ki jih zagovarjate. Razložite to še svojim otrokom!


Se prav 42 pičkic, ki ne upajo izrazit svojega mnenja v parlamentu. Se pravi 42 ljudi, ki so bili izvoljeni od ljudi in se bojijo vrhovnega! Super država!

Telbanc ::

lotar123 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Gre se za klofuto slovenski demokraciji, ustavi!
6 neveljavnih in 36 neprevzetih glasovnic.

Tako postenih ljudi ze dolgo ni bilo v parlamentu!

Vsaka čast tistim, ki jih zagovarjate. Razložite to še svojim otrokom!


Se prav 42 pičkic, ki ne upajo izrazit svojega mnenja v parlamentu. Se pravi 42 ljudi, ki so bili izvoljeni od ljudi in se bojijo vrhovnega! Super država!


Najhuje za levi pol je spoznanje, da Janez počas gre k drugemeu mandatu. Dons bo marsikaterga tlačila mora. :)):))

Torej zgleda da bo j.j. do 2026. Vse kaže na to. >:D>:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

NEAKTIVEN! ::

RIP Slovenija [1991-2021]

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: KAVINSKY ()

Telbanc ::

NEAKTIVEN! je izjavil:

RIP Slovenija [1991-2021]


A misliš tele.

https://twitter.com/JJansaSDS/status/13...


https://pbs.twimg.com/media/EuSojzrWgAA...
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

NEAKTIVEN! ::

Žalostno, da nekaj podkupljenih poslancev odloča o volji 99.99% Slovencev :(

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: KAVINSKY ()

lotar123 ::

Telbanc je izjavil:



Najhuje za levi pol je spoznanje, da Janez počas gre k drugemeu mandatu. Dons bo marsikaterga tlačila mora. :)):))

Torej zgleda da bo j.j. do 2026. Vse kaže na to. >:D>:D


To bo zanimivo v letu 2022 :) Te mogoče še 1x citiram takrat :) Kar se mene tiče, se ne bi moglo bolje iziti! Dodatno leto Janeza, ga pokoplje na vseh bregovih!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

NEAKTIVEN! ::

lotar123 je izjavil:

Telbanc je izjavil:



Najhuje za levi pol je spoznanje, da Janez počas gre k drugemeu mandatu. Dons bo marsikaterga tlačila mora. :)):))

Torej zgleda da bo j.j. do 2026. Vse kaže na to. >:D>:D


To bo zanimivo v letu 2022 :) Te mogoče še 1x citiram takrat :) Kar se mene tiče, se ne bi moglo bolje iziti! Dodatno leto Janeza, ga pokoplje na vseh bregovih!


Naslednja koalicija bi morala dobiti 8 let mandata, da bodo lahko popravili vso škodo stranke SDS in Janeza.

puginho ::

Karma is a bitch, vse se bo vrnilo brez skrbi.

NEAKTIVEN! ::

Po koronavirusu pričakujem 50k + ljudi na ulicah. Vprašanje samo ali si bo Janez sploh upal sprositit ukrepe do te mere.

zztop ::

Telbanc, poraz so sprejeli kot se spodobi, z dvignjeno glavo.

Massacra ::

Uboge duše niso upale prevzeti glasovnic :)):))

Je kdo kaj takega že videl?

In ni mi jasno, kako lahko neprevzeti glasovi sploh štejejo. V ustavi bi moralo pisati, da samo prevzete glasovnice štejejo.

Torej: 40 od 53 je 75%! Ostalih pa kod da ni!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

111111111111 ::

NEAKTIVEN! je izjavil:

Po koronavirusu pričakujem 50k + ljudi na ulicah. Vprašanje samo ali si bo Janez sploh upal sprositit ukrepe do te mere.

Zakaj bi prišlo toliko ljudi? Po današnjem dnevu je trenutna kolaicija zacementirana do 2022, če ne še dlje. Ukrepi se bodo sproščali, kolesarji bodo šli na počitnice...

NAmesto kolearjenja se raje reorganizirajte in poskusite na naslendjih volitvah zmagat brez groženj in s programom, ki vsebuje kaj več od: "Sam da ni Janša." Ti časi so danes očitno minili. Bo treba kaj več pokazat.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PacificBlue ::

Žalostno za vse, ker nekateri stavijo na neodgovornost politikov!
Neodgovorni politiki-neodgovorni ljudje.
Ne gre se za jokanje, ampak poštene principe, ki delujejo v demokraticnih rezimih, samo pri nas zaradi intelekta vpletenih žal ne!

Zaradi tega sem odprl temo in kot je videti

Slovenia qou vadis?
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

««
7 / 133
»»