» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
6 / 133
»»

FireSnake ::

nagobčnik je izjavil:


Podvprašanje: ali so te cifre po tvojem mnenju v Sloveniji zlagane bolj kot drugod po svetu?



Tega pa jaz ne morem vedeti.

nagobčnik je izjavil:


Se pravi: vlada je zelo učinkovita, ampak narod ji preprečuje, da bi dejansko bila bolj učinkovita od Šarca?


Kako lahko to nekdo zaključi iz mojega pisanja???

matobeli ::

Kaj pa si ti mislil? Da ima narod neko "skrito" agendo? Da ne želi na oblasti nekoga kot je JJ in ker se narodu zdi da ga nihče ni zares izvolil in nagajajo kakorkoli že morejo?

Ja, temu se reče demokracija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

solatko ::

111111111111 - Ja, narodu se po toliko mesecih nepravilnih ukrepov, res že mal meša, dobro, da se je samo drla, ponekod so že fizično grozil zdravstvenim delavcem, ki so najmanj krivi za nesorazmern ukrepe zdravstvenega ministra dr.Twita.

kuall - Ja, bistvo kapitalizma je pa slabo plačevanje delavcev, zato imaš na svetu 5%-ov ultra bogatašev, od katerih so le redki kaj koristnega naredili v življenju, razen, da so znali kopičit denar, na račun drugih.

FireSnake - Ko ti bo jasno, kaj pomen smrt fašizmu, boš morda spregledal.

Sicer pa kdor se z mečem špila,..... dr.Twitko
Delo krepa človeka

nagobčnik ::

FireSnake je izjavil:


nagobčnik je izjavil:


Se pravi: vlada je zelo učinkovita, ampak narod ji preprečuje, da bi dejansko bila bolj učinkovita od Šarca?


Kako lahko to nekdo zaključi iz mojega pisanja???


To ni bilo zaključeno sploh, ampak je bilo vprašanje, ni bilo napisano na podlagi tvojega pisanja in nasploh ni bilo namenjeno tebi.

FireSnake ::

solatko je izjavil:


FireSnake - Ko ti bo jasno, kaj pomen smrt fašizmu, boš morda spregledal.


Ovca bo meni težko govorila, da naj spregledam.
In pajaci, ki to opravičujete ste tudi zreli za drobnogled.

ripmork ::

Tale me je danes dobro nasmejala :))

111111111111 ::

Telbanc je izjavil:


Se strinjam, vendar potem razni neuravnovešeni osebki ne bi izdali svojih nenormalnih notranjih nagibov, neuravnoteženih blodenj izraženih z podstavljanjem avto bomb, postavljanje gilotin na Prešercu, se mi zdi da je blo tko napisano... likvidacij, sloganov brezna morajo biti polna in podobnih psihotičnih blodenj, recimo obešanje ljudi na drevesa. Tako se jih lahko komot evidentira brez posebnih probemov, če ima kdo interes. In ob priliki spravi na zdravljenje, ko pride čas za to.

Je pa res, da se človeku postavlja vprašanje s kakšnimi ljudmi živimo v isti državi?

Mah, sam se imam za mirnega človeka, pa mi kdaj na forumu uide kakšna grožnja. Recimo zaradi brisanja komentarjev sem hotel obesti bluefisha, ampak javno napadati nasprotnike, jim želeti smrti in likvidacije... Recimo, Erjavca res ne maram in je popolnoma nesposoben. Mi pa na misel ne pride, da bi mu šel na vrata napisat "podgana".

NA forumu se vseeno ne počutim ogroženega, saj se vseeno anonimneži kregamo z anonemineži in z enimi se v dolečeni temi strinjam in pomagam udrihati po drugih, medtem ko v drugi temi udriham po taistem zavezniku. :D

Če se mene vpraša bi morali najprej parlament porihtat, da poslanci ne bi ker povprek pošiljali ljudi v umobolnice, ozmerjali s kriminalci, mazači in podobnim. Moja dva mulca sta v prvem razredu pa vesta, kaj se lahko pogovarjata s prijatelji, kaj pa z učiteljico. Pa eni poslanci tega ne zmorejo.

nagobčnik je izjavil:


Vlada se po teh "zlaganih cifrah" ravna in ti na podlagi njih omejuje življenje. Odločit, ali so zate zlagane ali ne, se boš pa moral sam.

Jaz sumim, da namerava vlada potegnit veliko nepovratnih sredstev na račun slabih številk. Seveda pa je to samo teorija zarote. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

spam321 ::

Janša je fu.kjen. Škoda, da so tudi levičarji :(

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: shmandi ()

111111111111 ::

matobeli je izjavil:

Kaj pa si ti mislil? Da ima narod neko "skrito" agendo? Da ne želi na oblasti nekoga kot je JJ in ker se narodu zdi da ga nihče ni zares izvolil in nagajajo kakorkoli že morejo?

Ja, temu se reče demokracija.

Pač ljudje se izogibajo ukrepom, ker jim JJ že ne bo govoril kaj oni lahko in kaj ne. Saj na forumu imamo nekaj podobnih idiotov. Si med njimi? Si ne razkužuješ rok, ker je JJ na oblasti?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

""Direktorica sežanskega zdravstvenega doma Ljubislava Škibin, ki je družinska zdravnica in zdravnica medicine dela, iz izkušenj, ki so jih dobili na terenu, meni, da je v kraških občinah od 30 do 40 odstotkov ljudi covid-19 že prebolelo. Treba pa bi bilo razčistiti epidemiološko sliko s krvno analizo na protitelesa: "To je pot, ki smo jo ubrali tudi v podjetjih, kjer smo teste naredili pri okoli 2000 zaposlenih.""

Dobro razmišljanje. Ker jih je v vladi premalo, da bi razmišljali. To smo ugotovili že pri nabavi cepiv in še kje (preverjanje z hitrimi testi takih, ki so korono že preboleli, kar je bla velika traparija).

V našem primeru, ko je cepiva za vzorec, bi morda pred cepljenjem, pred nadaljevanjem, opravili epidemološko sliko kandidatov za cepljenje. Tako bi cepivo res porabili za tiste, ki niso bili v stiku z virusom korone.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

matobeli ::

111111111111 je izjavil:

matobeli je izjavil:

Kaj pa si ti mislil? Da ima narod neko "skrito" agendo? Da ne želi na oblasti nekoga kot je JJ in ker se narodu zdi da ga nihče ni zares izvolil in nagajajo kakorkoli že morejo?

Ja, temu se reče demokracija.

Pač ljudje se izogibajo ukrepom, ker jim JJ že ne bo govoril kaj oni lahko in kaj ne. Saj na forumu imamo nekaj podobnih idiotov. Si med njimi? Si ne razkužuješ rok, ker je JJ na oblasti?


Stroka pravi da je ob pravilni uporabi zaščitnih sredstev minimalna možnost za prenos bolezni.

Seveda upoštevam stroko.

To, da moraš uporabit tak hud prijem kot je policijska ura, ker ti očitno nezanemarljiv del ljudstva tako zelo ne zaupa da zganja državljansko nepokorščino pa pomeni da je nekaj narobe z tistimi na poziciji. Če bi se jim šlo za varnost prebivalcev bi se vsega lotili na bistveno drugačen način.

Pa ne pozabimo na to da so se določene vplivne skupine spomladi same odločile kršit odloke. V izogib konfliktu so se pač odloki ustrezno spremenili.

Da so pa za okužbe krivi kolesarji z maskami je pa itak smešno. Ker če je to res, so enako krivi vsi ki delajo in vsi ki hodimo v trgovine.

mtosev ::

Eno hitro vprašanje katere stranke se vam zdijo najblizje centra? Zame so to lmš, sab. To so po moje centre to centre left stranke. SD je ze bolj left. SDS in SNS sta right-wing. A NSi še vedno spada pod centre right stranke? Btw se spomnim enega pogovora ko me je nekdo vprašal, ce sem levicar ali desnicar pa sem mu reko, da sem center in me je pol vprašal kaj to pomeni pa sem mu odgovoril, da vzameš dobre ideje in zavrzeš slabe ideje iz obeh polov in tako dobiš politiko katera je najbolj zmerna, ima verjetno najboljše rešitve, ima bolj realen pogled na svet kot average desnicar ali levicar.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nagobčnik ::

111111111111 je izjavil:


nagobčnik je izjavil:


Vlada se po teh "zlaganih cifrah" ravna in ti na podlagi njih omejuje življenje. Odločit, ali so zate zlagane ali ne, se boš pa moral sam.

Jaz sumim, da namerava vlada potegnit veliko nepovratnih sredstev na račun slabih številk. Seveda pa je to samo teorija zarote. :)


Dvomim, da je nepovratnih sredstev sploh lahko toliko, kot je izpada prihodka in davkov zaradi potencialnega pretesnega zategovanja življenja in gospodarskih dejavnosti. To se mi zdi taka logika, kot da bi luči prižgal in pod njih postavil sončne celice, češ da boš tako služil.

matobeli ::

Jebe se JJju za realni sektor ki bo plačal štrom za luči.

nagobčnik ::

matobeli je izjavil:

Jebe se JJju za realni sektor ki bo plačal štrom za luči.


To seveda tudi ni izključeno. :)

111111111111 ::

nagobčnik je izjavil:

Dvomim, da je nepovratnih sredstev sploh lahko toliko, kot je izpada prihodka in davkov zaradi potencialnega pretesnega zategovanja življenja in gospodarskih dejavnosti. To se mi zdi taka logika, kot da bi luči prižgal in pod njih postavil sončne celice, češ da boš tako služil.

Ne bo jih. PA še plačevali bodo naši otroci.

matobeli je izjavil:



Stroka pravi da je ob pravilni uporabi zaščitnih sredstev minimalna možnost za prenos bolezni.

Seveda upoštevam stroko.

To, da moraš uporabit tak hud prijem kot je policijska ura, ker ti očitno nezanemarljiv del ljudstva tako zelo ne zaupa da zganja državljansko nepokorščino pa pomeni da je nekaj narobe z tistimi na poziciji. Če bi se jim šlo za varnost prebivalcev bi se vsega lotili na bistveno drugačen način.

Pa ne pozabimo na to da so se določene vplivne skupine spomladi same odločile kršit odloke. V izogib konfliktu so se pač odloki ustrezno spremenili.

Da so pa za okužbe krivi kolesarji z maskami je pa itak smešno. Ker če je to res, so enako krivi vsi ki delajo in vsi ki hodimo v trgovine.

Prvi val smo zategnili pas in okužb praktično ni bilo.

V drugem valu pa ljudje niso več verjeli, ker je bilo v prvem valu tako malo ljudi bolanih. Podpihovanje opozicije proti vladi in demoniziranje ukrepov, je vse skupaj podpihovalo. In tako smo dobili, kar smo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Vetrpiha ::

KAVINSKY je izjavil:

Massacra je izjavil:

Na 1. mestu smo po dolžini lockdowna, zaprtim šolam, policijski uri, prepovedi prehoda med občinami (in še bi se našlo). Predvsem pa po mesecih (temu že lahko tako ppvemo) brez Ministra za zdravje.


Lepo je krivdo valiti na vse druge in ne narediti samorefleksije. V tem pogledu ste eni z roko v roki z Janšo, ker tudi on sam ni sposoben tega.



Lepo se vidi iz grafa. Ukrepi so prijeli, okužbe so začele padati. Nakar je po padcu stanje začelo stagnirati. Lockdown se je podaljševal.

Je potem tu kriv Janez ali je kriv vsak posameznik. Pa naj bo to delodajalec ali pa pijančki, kateri se skrivajo v kleti bloka.

Tu se ne vidi, da bi ukrepi prijeli

KAVINSKY ::

Telbanc je izjavil:

Direktorica sežanskega zdravstvenega doma Ljubislava Škibin

Dobro razmišljanje. Ker jih je v vladi premalo, da bi razmišljali.


- V prvem valu je tako dobro razmišljala, da si je nakopala 17.000€ korona dodatka za delo v tveganih razmerah (od doma). Za izplačilo plač so morale zavarovalnice izplačati avans zdravstvenemu domu. Ugani pa koliko dodatka so dobili zaposleni.
- V ZD je bilo med drugim valom okuženega okoli 3/4 osebja, kar se je tajilo

- Če bi tudi ti razmišljal bi sploh bilo super. Take cifre bi videli že iz povprečja števila pozitivnih PCR testov. Na podlagi česa boš dobil take cifre koliko je res okuženih? Asimptomatikov se ne da izslediti, brez testov se ne da nič potrditi, ker je večina simptomov podobna že navadnemu prehladu. Če pride en družinski član se testirati to verjetno pomeni, da je okužena še preostala družina in se samoizolirajo. Zaposleni se gredo testirati, da dobijo bolniško nadomestilo. Porast v občinah Komen in Sežana pa je posledica vdora virusa v domove starejših občanov.

Hypathia ::

Strpni in miroljubni levičarji, tale tweet mi bo prav prišel, ko se bo tukaj spet nabijalo o primitivnih in nasilnih desničarjih, ki da so edini problem v Sloveniji.


@andrej_tomovic

Po volitvah 2022 se mora uzakoniti, da ima vsakdo, ki na ulici sreca nacista ali fasista pravico ga odstraniti na kakrsenkoli nacin. Za naciste in fasiste se lahko uporabi vsa sredstva za iztrebljanje, enako kot za podgane.


https://twitter.com/andrej_tomovic/stat...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

KAVINSKY ::

Hypathia je izjavil:

Strpni in miroljubni levičarji, tale tweet mi bo prav prišel, ko se bo tukaj spet nabijalo o primitivnih in nasilnih desničarjih, ki da so edini problem v Sloveniji.


@andrej_tomovic

Po volitvah 2022 se mora uzakoniti, da ima vsakdo, ki na ulici sreca nacista ali fasista pravico ga odstraniti na kakrsenkoli nacin. Za naciste in fasiste se lahko uporabi vsa sredstva za iztrebljanje, enako kot za podgane.


https://twitter.com/andrej_tomovic/stat...


JEBOTE! Resno moraš linkat fake profile iz Kleti?

Hendl @andrej_tomovic najde screenshote tega profila z sliko Dr Andreas Tostmann (CEO od Man trucks).
https://www.automotivelogistics.media/p...

Zadnja slika pa je tale. Nekdo obvlada photoshop: https://tineye.com/search/625514210921b...

ripmork ::

Hypathia je izjavil:

Strpni in miroljubni levičarji, tale tweet mi bo prav prišel, ko se bo tukaj spet nabijalo o primitivnih in nasilnih desničarjih, ki da so edini problem v Sloveniji.


@andrej_tomovic

Po volitvah 2022 se mora uzakoniti, da ima vsakdo, ki na ulici sreca nacista ali fasista pravico ga odstraniti na kakrsenkoli nacin. Za naciste in fasiste se lahko uporabi vsa sredstva za iztrebljanje, enako kot za podgane.


https://twitter.com/andrej_tomovic/stat...


Zeh...
Pejt mal na @ObjaveIzKleti brat primitivizem in pozive k nasilju s strani desničarjev. Tudi mizoginije je zvrhan kup (pa lepo redno dnevno se zbirka polni)... kar vzemi si ekstra cajta, ker je materiala ogromno. Veselo branje!

zztop ::

KAVINSKY je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Strpni in miroljubni levičarji, tale tweet mi bo prav prišel, ko se bo tukaj spet nabijalo o primitivnih in nasilnih desničarjih, ki da so edini problem v Sloveniji.


@andrej_tomovic

Po volitvah 2022 se mora uzakoniti, da ima vsakdo, ki na ulici sreca nacista ali fasista pravico ga odstraniti na kakrsenkoli nacin. Za naciste in fasiste se lahko uporabi vsa sredstva za iztrebljanje, enako kot za podgane.


https://twitter.com/andrej_tomovic/stat...


JEBOTE! Resno moraš linkat fake profile iz Kleti?

Hendl @andrej_tomovic najde screenshote tega profila z sliko Dr Andreas Tostmann (CEO od Man trucks).
https://www.automotivelogistics.media/p...

Zadnja slika pa je tale. Nekdo obvlada photoshop: https://tineye.com/search/625514210921b...
Busted.

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

Strpni in miroljubni levičarji, tale tweet mi bo prav prišel, ko se bo tukaj spet nabijalo o primitivnih in nasilnih desničarjih, ki da so edini problem v Sloveniji.


@andrej_tomovic

Po volitvah 2022 se mora uzakoniti, da ima vsakdo, ki na ulici sreca nacista ali fasista pravico ga odstraniti na kakrsenkoli nacin. Za naciste in fasiste se lahko uporabi vsa sredstva za iztrebljanje, enako kot za podgane.


https://twitter.com/andrej_tomovic/stat...


Men se zdi, da so taki, ki tole pišejo ali za v zapor, ali psihično moteni. Morda bi blo potrebno spet uzakonit prisilno zdravljenje in prisilno privedbo takih, ki odklanjajo zdravljenje.

Odstranjevanje drugačemislečih na podlagi osebne ocene, brez sodišč spominja na ene druge čase.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

robertotrm ::

Najslabsa je celotna posadka laznjivih kljukcev na subicevi. Tolpa neuporabnih, nesposobnih in sprijenih grabezljivcev. Zavozena Usedlina druzbe, ki nima s cim opravict niti svojega bednega obstoja, kaj sele sprevzrenih prejemkov.
Politika je umetnost prepricevanja. Kar so nasi vrli pajaci uspeli zmalicit do grotesknih globin izrojenosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: shmandi ()

lufthammer ::

JEBOTE! Resno moraš linkat fake profile iz Kleti?

Torej twitajo samo iz kleti? Eni so pravi, eni pa fejk.

Mene pa zelo moti to prepucavanje iz ene in druge strani, sploh ni važno kdo piše. Nivo je poden in prav nobene želje po sodelovanju. Že kar malo sramotno. Sploh pa takih, ki jim je predvolilni program ena sama poved: "nikakor ne z Janšo", niti ne razumem. "Največjega sovražnika moraš imeti pri sebi, na očeh". Kdo je že to rekel?

zztop ::

lufthammer je izjavil:

JEBOTE! Resno moraš linkat fake profile iz Kleti?

Torej twitajo samo iz kleti? Eni so pravi, eni pa fejk.

Mene pa zelo moti to prepucavanje iz ene in druge strani, sploh ni važno kdo piše. Nivo je poden in prav nobene želje po sodelovanju. Že kar malo sramotno. Sploh pa takih, ki jim je predvolilni program ena sama poved: "nikakor ne z Janšo", niti ne razumem. "Največjega sovražnika moraš imeti pri sebi, na očeh". Kdo je že to rekel?
V Sloveniji na Twitterju prevladuje desnica, ja. Najbolj zaradi števila fejk profilov.

Težko je razumeti nekaj, kar je fikcija. Na koncu se vsak sam odloči s kom hoče sodelovati. Ni nujno, da je najboljša stranka tista, ki je pripravljena sodelovati z vsemi. Če imaš jasne cilje, ponavadi ne moreš sodelovati z vsemi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

Hypathia ::

KAVINSKY je izjavil:


JEBOTE! Resno moraš linkat fake profile iz Kleti?

Si hotel reči iz Bazena?

If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

RoccoC ::

Za razmišljujoče imate v sds problem predvsem v tem, da nestrpni tviti s strani javnih oseb/potrjenih profilov prihajajo v ogromni meri s strani SDS, pa nekaj malega z Levice. Ostali tviti prihajajo iz neznanih profilov, ki so seveda lahko tudi povsem lažni. Razmišljujoče takšni tviti sploh ne zanimajo...

Hypathia ::

ripmork je izjavil:


Zeh...
Pejt mal na @ObjaveIzKleti brat primitivizem in pozive k nasilju s strani desničarjev. Tudi mizoginije je zvrhan kup (pa lepo redno dnevno se zbirka polni)... kar vzemi si ekstra cajta, ker je materiala ogromno. Veselo branje!


Nikoli nisem trdila, da na desni ni primitivizma, groženj in mizoginije, pravim pa, da ga je na levi ravno toliko, se pa glede precej bolj sprenevedate. Dejstvo je, da je levica še do pred kratkim, v 90% obvladovala javni diskurz, svojo nestrpno sovražnost, od demoniziranja Janše na stotinah naslovnic Mladine, označevanje opozicije s p*čkami, podgan v naročju Marije... in še in še, pa zavijala v celofan umetniške svobode in želene kritike oblasti, sedaj, ko so standardi res na dnu, pa hinavsko kaže s prstom na desnico.

Še en tweet:


Tadej Hasičević
@THasicevic
Smrt janši in janšizmu je dovoljeno in zakonito izražanje, v tem nas podpira tudi državno tožilstvo!!!
Groziti janši in janšistom je torej čisto ok, ne bojte se napadati teh fašistov!!!
SF-SN!!!
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

KAVINSKY ::

Hypathia je izjavil:


Še en tweet:

Tadej Hasičević
@THasicevic



Joined February 2021


Še en diverzantski profil iz kletnih prostorov?

Hypathia ::

Mhm, pa tud Violetka in Mihec sta Janševa plačanca.
https://twitter.com/i/status/1360882762...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

HitraSperma ::

Ima kdo informacijo kdaj bo kazenska ovadba zoper Janšo, ki je kriv za preko 3k smrti slovenskih državljanov (podobno kot je bil Šarec kriv za prvi val)?
fgdsfjk

RoccoC ::

Hypathia je izjavil:

Mhm, pa tud Violetka in Mihec sta Janševa plačanca.
https://twitter.com/i/status/1360882762...


Saj sem ti že potrdil da ste SDSovce in Levica ista pašta...

Telbanc ::

Jutri torej nekonstruktivna brezupnica. Α

Men je čist jasno že zaj, da Karli ne bo dobu 40 glasov.:))

Torej lah ugibamo od te cifre navzdol in jaz pravim 37.:)):)):))


Torej se vidmo jutr po glasovanju, upam da nas solze levičarjev ne bojo zalile, pa še odjuga bo. LOL.




Korlijeva srečna številka je torej 37.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

RoccoC ::

Levici dol visi, oziroma upa na poraz, njihov milje je opozicija. Pravzaprav dvomim, da si katerikoli kul (not cool realy) stranka želi v vlado. Za vse je to igra razen mogoče za Korla, ki je bolestno ambiciozen...

Njihovi volivci so pa drugo ja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RoccoC ()

zztop ::

Telbanc je izjavil:

Jutri torej nekonstruktivna brezupnica. Α

Men je čist jasno že zaj, da Karli ne bo dobu 40 glasov.:))

Torej lah ugibamo od te cifre navzdol in jaz pravim 37.:)):)):))


Torej se vidmo jutr po glasovanju, upam da nas solze levičarjev ne bojo zalile, pa še odjuga bo. LOL.




Korlijeva srečna številka je torej 37.
Jaz pravim 42.

KAVINSKY ::

RoccoC je izjavil:

Pravzaprav dvomim, da si katerikoli kul (not cool realy) stranka želi v vlado.


Verjetno si nekateri želijo. Tudi če ciljajo na predčasne volitve in je Ehjavec samo funkcionalni idjot, bo razplet podoben sedanjemu stanju. SMC, Desus, SAB bi odletele, glasovi bi se malo porazporedili. Levica bi verjetno še kaj pridobila in spet postala jezik na tehtnici. Formirala bi se neka tehnična koalicija. In bi bili tam, kot 4 leta nazaj. Ko so plesali na kontrabas Levice, samo da ne bi bil Janša.

TESKAn ::

42 bi blo kul ja :)). Pa da pridejo še vsi z brisačo, bi bla pa zmaga. Šarec je pa lahko Marvin.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

solatko ::

47
Delo krepa človeka

Hypathia ::

42
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

42


Nemogoče. Čez 40 ne bojo šli, niti pod razno. >:D

Bo velik polom. Erjavec bo pol kmal odstopu.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Hypathia ::

V resnici noben ne ve, koliko bo, eno cifro je treba reči, da je bolj zanimivo, in ta mi je pač najbolj všeč.

Glede Erjavca pa ne bi bila tako sigurna, v politiko se je vrnil podj*bavat Janšo in to bo lahko počel četudi ne bo izvoljen za mandatarja ali če ne bo imel vpliva na vse člane poslanske skupine.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

V resnici noben ne ve, koliko bo, eno cifro je treba reči, da je bolj zanimivo, in ta mi je pač najbolj všeč.

Glede Erjavca pa ne bi bila tako sigurna, v politiko se je vrnil podj*bavat Janšo in to bo lahko počel četudi ne bo izvoljen za mandatarja ali če ne bo imel vpliva na vse člane poslanske skupine.


Kul ma 39 glasov brez Desusa. AB ne bo glasovala za Rjavca, prav tako ne Židan. Tko da ostane kot neznanka Desus. Glede na to kake prijeme je uporabljal Rjavec, tle prčakujem nič glasov. Ker je šlo tole prepičevanje čez eno mejo dobrega okusa. Mislim, da ne bojo spustili prilike da se ga znebiijo, kar bi ob slabem rezultatu bilo samoumevno. :D>:D>:D

Če bi dobu tolk k je dobu takat Zoki, bi bil čudež. Čudeži se pa v politiki ne dogajajo. Tko da z Rjavcem je konc, on jutr zaključi definitivno, kdaj bo pa sprejel odgovornost in odstopu je pa na njem.

Desus je zasral kok je mogu, zaj se vidi kaka napaka je bla ko so sami zaribali Pivčevo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

kotanyi ::

Rezultat (ne)dela tele vlade:

Za zdaj kaže, da nobena nima tako visokih presežnih smrti, kot jih imamo mi. Za Anglijo in Wales je ocena 14 odstotkov, Nizozemsko in Portugalsko 10 odstotkov, Francijo devet odstotkov. Sosednja Hrvaška ima dobrih osem odstotkov presežnih smrti, najbolje pa za zdaj kaže Nemčiji s petimi odstotki. Tako da smo mi s 17 odstotki recimo več kot trikrat slabši kot Nemčija in dvakrat slabši od Hrvaške


Link

Struktura SLO populacije je primerljiva z vsemi naštetimi, nasprotnikov ukrepov imamo podobno veliko, da smo kaj večji balkan od npr. Hrvatov, tudi težko trdimo.

Imamo pa vlado ki je v najbolj kritičnih momentih vlekla popolnoma napačne poteze. Kadar jih sploh je.

FireSnake ::

Nisem prestavil pravi čas na drugo postajo (radio v avtu danes zjutraj).

Kul-ovce torej, danes, v prazno, napadajo.
Nimamo pomembnejših težav v Sloveniji kot ubadat se z enim prepotentnim bednikom, ki halucinira, da bi rad bil mandatah?
Ni naredil že dovolj škode (arbitraža, ...)?

Človek je, brez pretiravanja, podn (niti to mu ne kapne, da je marioneta).
Kaj to pove o tistih, ki ga podpirajo (kako obupani morajo biti)?

Zdaj bodo spet zaribali. V prihodnjih dneh je za pričakovati, da bodo (spet) drug drugega obkladali.
In to bi naj bila alternativa tej gnili vladi?
Še večja gniloba?

Upam, da zdaj kdo razume zakaj govorim, da nam vlada manjše zlo, kot bi nam sicer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

mtosev ::

Kdaj bo glasovanje in znan rezultat?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Hypathia ::

Predvidoma pozno zvečer, od 22-24 ure.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Telbanc ::

FireSnake je izjavil:

Nisem prestavil pravi čas na drugo postajo (radio v avtu danes zjutraj).

Kul-ovce torej, danes, v prazno, napadajo.
Nimamo pomembnejših težav v Sloveniji kot ubadat se z enim prepotentnim bednikom, ki halucinira, da bi rad bil mandatah?
Ni naredil že dovolj škode (arbitraža, ...)?

Človek je, brez pretiravanja, podn (niti to mu ne kapne, da je marioneta).
Kaj to pove o tistih, ki ga podpirajo (kako obupani morajo biti)?

Zdaj bodo spet zaribali. V prihodnjih dneh je za pričakovati, da bodo (spet) drug drugega obkladali.
In to bi naj bila alternativa tej gnili vladi?
Še večja gniloba?

Upam, da zdaj kdo razume zakaj govorim, da nam vlada manjše zlo, kot bi nam sicer.


Tle se strinjam, ta vlada dela napake, epidemijo bomo sfurali...ampak da bi jo menjali z 10X slabšo ekipo, ki se bo med seboj zgrizla ob prvem problemu ?

Sluga in Zorčič SMS napovedala da ne bosta dvignila glasovnic. :D

Nsi ne bo dvignil glasovnic. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Hypathia ::

Jaz pa tole razumem, da sta napovedala, da glasovnico definitivno bosta dvignila:

Po Zorčičevih navedbah SMC kot liberalna stranka ni sprejel navodil, ali naj poslanci prevzamejo glasovnice. On sam in tudi vodja poslancev SMC-ja Janja Sluga sta sicer že napovedala, da bosta to storila.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

ripmork ::

Hypathia je izjavil:


Nikoli nisem trdila, da na desni ni primitivizma, groženj in mizoginije, pravim pa, da ga je na levi ravno toliko, se pa glede precej bolj sprenevedate. Dejstvo je, da je levica še do pred kratkim, v 90% obvladovala javni diskurz, svojo nestrpno sovražnost, od demoniziranja Janše na stotinah naslovnic Mladine, označevanje opozicije s p*čkami, podgan v naročju Marije... in še in še, pa zavijala v celofan umetniške svobode in želene kritike oblasti, sedaj, ko so standardi res na dnu, pa hinavsko kaže s prstom na desnico.

Še en tweet:


Tadej Hasičević
@THasicevic
Smrt janši in janšizmu je dovoljeno in zakonito izražanje, v tem nas podpira tudi državno tožilstvo!!!
Groziti janši in janšistom je torej čisto ok, ne bojte se napadati teh fašistov!!!
SF-SN!!!


Tudi jaz ne zanikam primitivizma pri kakih skrajno levih, nisem pa začel teh tvitov limat v temo, tako da mi težko očitaš sprenevedanje - samo prikažem izobilje druge plati. Naslovnice na Mladini ali pa na Demokraciji - isti šmorn, nasprotna pola. Ne enih ne drugih ne berem, sledim pa Lavričevim karikaturam in so fantastične - ne samo artistično, predvsem se zna dobro zafrkavat iz vseh politikov ne glede na politično smer. Kritika tudi lastne politične usmeritve (samokritika) je pa nekaj, česar pri desnici nikoli ni bilo opazit, sploh komunistično vodena SDS nikakor ne bi česa takega tolerirala v svojih krogih.

Ponovno; smrt kateremukoli -izmu (ideologiji) NI grožja s smrtjo, pa če se bilokdo še tako trudi z mentalno/lingvistično gimnastiko okoli tega.
Vedno se pa da stvari vzet iz konteksta in igrat žrtev, Ivan je zelo dobro poučen v tem početju. Spretno manipulatorstvo je ena od lastnosti dobrih politikov, le da dobri politiki to počnejo za dobrobit države in naroda, slabi pa predvsem za lastno korist in promocijo. Skratka - dobrih politikov pri nas nimamo, imamo pa nekatere spretne manipulatorje.
««
6 / 133
»»