» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
5 / 133
»»

111111111111 ::

D3m je izjavil:

@lotar Jaz jih pa kar nekaj poznam, ki pa bodo glasovali za Janšo.

Tudi sam bom, če bo le kakšen pameten kandidat v našem okraju glasoval za SDS, da bodo še malo krvave solze točili v KUL. Samo zaradi tega. Daleč da bi se strinjal z Janševim načinom vladanja. Na jetra mi gredo twiti in marsikater ukrep. Ampak učinkovitosti tej vladi ne morem oporekati. Pometla z opozicijo, zamenjala kadre, sprejemala ukrepe in si dejansko upala prevzeti krmilo v najtežjih časih po 2 svetovni vojni. Levičarji pa lajajo iz opozicije in bi vladali sedaj ko je drugega vala konec.

lotar123 je izjavil:

Pa te takole vprašam, zakaj je po vstopu v vlado z Janezom vsem strankam, ki so trenutno v koaliciji podpora padla, nekaterim drastično? Verjetno je razlog v tem, da jih ljudje podpirajo kajne?

A so bile volitve? NAzadnje opozicija ni znala štet do 46.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

zztop ::

111111111111 je izjavil:

D3m je izjavil:

@lotar Jaz jih pa kar nekaj poznam, ki pa bodo glasovali za Janšo.

Tudi sam bom, če bo le kakšen pameten kandidat v našem okraju glasoval za SDS, da bodo še malo krvave solze točili v KUL. Samo zaradi tega. Daleč da bi se strinjal z Janševim načinom vladanja. Na jetra mi gredo twiti in marsikater ukrep. Ampak učinkovitosti tej vladi ne morem oporekati. Pometla z opozicijo, zamenjala kadre, sprejemala ukrepe in si dejansko upala prevzeti krmilo v najtežjih časih po 2 svetovni vojni. Levičarji pa lajajo iz opozicije in bi vladali sedaj ko je drugega vala konec.
Nič ni narobe, če obkrožiš SDS. Ni potrebe po sprenevedanju. Je na tebi, za koga glasuješ.

111111111111 ::

lotar123 je izjavil:


Dobro pa te vprašam drugače. Za koliko je SDS zrasla podpora v času vlade?

Recimo SMC se je izbrisal s političnega prostora. Jasno je da volivci SMC-ja nikoli ne bi dali glasu SDS. Vsaj po anketah sodeč.

Desusu sedaj podpora niha tam okoli roba parlamenta, NSI pa je tudi že imel boljše čase.

Dejansko so ankete lahko precej varljive tudi v mirnih časih. V tej krizi se po moje odraža to tudi v anketah. Če mene vprašaš, bi rekel da COVID-19 in ta politična negotovost in nestabilnost vlade, povzroča neko mleanholijo pri volilcih. Tako kot je bilo prej rečeno veliko jih je za Janšo, veliko strogo proti, ogromno pa je preprosto naveličano COVIDA in politike in se z anketami noče niti ukvarjat.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

shmandi ::

lotar123 je izjavil:

Rosvita pa sigurno je :)

To je tvoje mnenje...;) moje je, da je malo usmerjena kontra od Gobčeve.
Saj z malo razuma in zdrave pameti, so stvari hitro jasne
Me pa jezi, da "nacionalni" medij ni dejansko nepristranski. Za pop, novo, siol, necenzurirano... se vsaj ve, kdo jih sponzorira

111111111111 je izjavil:


Dejansko so ankete lahko precej varljive tudi v mirnih časih.

Vsaka anketa, raziskava, študija ima (žal) plačnika...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shmandi ()

111111111111 ::

Miki N je izjavil:


Mimogrede, v Sloveniji noben psihološki profil Jajota ni popoln brez, da se spravimo na njegovega konkurenta, Kahla. Da smo "uravnoteženi". Ipak operirata v isti kotlini. Kahl recimo pa definitivno je bolj energetičen in kreativen značaj, a kaj ko v smislu "macchiavelievskega sluzavca". Predstavljam si ga kot kraljevega "svetovalca" v kaki angleški humoristični seriji, kjer svoj intelekt (kurba je na nek način brihten) zlorablja za spletke in neizogiben "nož u leđa manever", kjer seveda proba potunkati koga nižjega. Vsem tem tipom je namreč skupno strahopetnost in izogibanje odgovornosti. Tip je milorečeno amoralen, kar pa recimo Jajo ni.

Povedano drugače, če bi mladi Kahl prišel na zmenek k moji hčeri bi oba nadrl, tamali pa namesto kondomov dal razpršilec solzivca ali še raje elektroparalizator.

Karel dejansko govori francosko in angleško, je eden od politikov z najdaljšim stažem, pravnik, skratka na papirju sposoben dečko. Nima pa karizme voditelja. Nima pojave in nastopa. Janša ne glede na svoje hibe je vodstveni tip človeka, ampak ga po moje že toliko let jebejo iz nasprotnega pola, da je enostavno postal pasji in precej dvomim da se bo sedaj spremenil.

el_bahattee je izjavil:

Ampak kaj točno želiš povedat? Ali morda verjameš, da če bi recimo SMC skupaj z DeSUS-om spet "prestopila" stran in sestavila neko levo vlado, da bi ji podpora občutno zrasla?

Ne bi. To je po moje tudi eden od razlogov, da se SMC oklepa trenutne vladne strukture, ker v KUL ne bi imeli rezultatov. V enem letu do volitev, bi novi vladi uspelo samo zamenjati vse osebe, ki jih je tja postavil Janša. Zato v ponedeljek ne pričakujem 46 glasov za nezaupnico.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

HitraSperma ::

Imamo še vedno vlado na nivoju #Zimbabwe? Da, alora pridem več kasno 8-)
fgdsfjk

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Medtem 8-)

https://www.rtvslo.si/slovenija/pobuda-...

Oboji bi lahko umirili retoriko, take žaljivke spadajo sem na gostilniški forum, ne pa med neke državnike, ki tudi če se ne marajo se ne bi smeli ozmerjati s kriminalci, kurbami itd...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

lotar123 ::

111111111111 je izjavil:


Janša ne glede na svoje hibe je vodstveni tip človeka, ampak ga po moje že toliko let jebejo iz nasprotnega pola, da je enostavno postal pasji in precej dvomim da se bo sedaj spremenil.


Sem tole že napisal 1x danes:

Če bi bil Janez pameten, bi si lahko skozi te dve leti vladanja, zagotovil sigurno še naslednje štiri. Vendar žal ne more iz svoje kože in povsod vidi notranjega sovražnika, vse kar je drugače mislečih kot on jih zaničuje, ter se še vedno oklepa leta 45. Ok, pa naj bo tako, samo potem niso krivi grdi levičarji za stanje kot je, temveč kar on sam!

Jarno ::

A je še kdo opazil nizko raven samopromocije Šarca in potiskanje Erjavca v ospredje. Tole se ne bo dobro končalo na volitvah za obe opciji.
Jajo pa svojo gostilniško klapo integrira na visoke položaje...
Tole se bo dobro končalo.
#65W!

111111111111 ::

solatko je izjavil:

shmandi - Mi in politiki se nimamo kaj strinjat ali ne, stroka bi morala povedat, kako in kaj, mi pa bi stroko, če bi ji zaupali (tako kot na Švedskem) in se pravil držali, vedno pa se najdejo ljudje, ki se pravil ne držijo. Pri neumnih ukrepih, ljudi, katerim večina ne zaupa, se držijo ukrepov samo tisti, ki se bojijo kazni.

Jaz se ne bojim kazni, menim da so nekatera pravila neumna, ampak se vseh držim. kam pa pridemo, da bo vsak sam odločal česa se bo držal in česa ne. Če hočeš v trgovino, masko gor in razkužilo v roke. Vse ostalo je blebetanje.

Massacra je izjavil:


Sicer pa se kazenske ovadbe zoper PV, tudi zaradi kaznivih dejanj zoper ČAST in SVOBODO slovenskega naroda pripravljajo.
(no, tudi Predsednik RS bo moral stopiti pred sodišče).

Hočeš reči da v dani situaciji opozicija deluje častno? :D Upam da bodo preganjali tudi kolaicijo KUL zaradi podpihovanja in destabilizacije Slovenije v kriznih časih. Ne bodimo hinavski in s prstom kazat samo na eno stran.

lotar123 je izjavil:


Predlog je odličen! Še vedno pa to ne odreši Janeza, zakaj v času epidemije čaka 3m, in med tem vodi zdravstvo obramboslovec?

Ker DESUS ne ve kam bi sam s seboj. Dogovorjeno je bilo, da bodo imeli ministrstvo za zdravje, sedaj so malo not malo ven.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Massacra je izjavil:

@lotar123

To bo vsekakor moral pojasnjevati v postopkih pred sodišči!

Kakor tudi njegovo osebno "percepcijo/pojmovanje" vseh sklepov, ki jih je podpisal v času epidemije (kakor tudi v času med prvoin drugo razglašeno epidemijo(.

PA kje si se ti našel. Najprej bo morala na zatožno klop levica in položit račune za 20+ let vladavine, ki so Slovenijo pripeljali do razbite država. Janša je samo posledica. Boleča ampak potrebna posledica, da so levičarji dobili po buči in ugotovili, da ne morejo imeti za norca Slovenskega naroda v nedogled.

Janša je slaba opcija, ampak v dani situaciji najboljša opcija.

ripmork je izjavil:

Hypathia je izjavil:

ripmork je izjavil:



Postopna rast neopredeljenih je še edina svetla točka za prihodnost slovenske politike, ki jo vidim.

Pajade, tudi če bo udeležba samo 20% bodo volitve še vedno veljavne, samo da bo manjšina odločala o tem kdo bo vodil državo.


Nisva se čist razumela: več ko je neopredeljenih, večja je možnost za kako novo stranko izven parlamenta, da pride notri - v tem vidim mal optimizma. Če neopredeljeni ne gredo na volitve je pa itak brez haska in manjšina dobi večjo moč, kar je najslabše. Kvečjemu, če bi dovoljšen odstotek neveljavnih glasovnic imel lahko kakšen vpliv na karkoli. Še vedno čakam da dobimo preferenčni glas, katerega bi - kolikor vem - že morali imet, a so nekatere pokvarjene glave pogruntale, da bi jim to znalo škodit in te spremembe še vedno nimamo.

Kje pa imajo preferenčni glas? Neopredeljeni bi se morali združit pod karizmatičnim voditeljem, ki ga pa trenutno ne vidim na obzorju. Tako, da bomo žal še kar gledali ene in iste face.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

lotar123 ::

111111111111 je izjavil:


Kje pa imajo preferenčni glas? Neopredeljeni bi se morali združit pod karizmatičnim voditeljem, ki ga pa trenutno ne vidim na obzorju. Tako, da bomo žal še kar gledali ene in iste face.


Ne vem recimo EU volitve ga imajo :) Kaj je tak problem uvesti preferenčni glas? Še bolj nenavadno pa je da se z njim ti ne strinjaš.

111111111111 je izjavil:

Janša je slaba opcija, ampak v dani situaciji najboljša opcija.


Mogoče res, mogoče pa ne, ne vemo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Če je dramatično, je vseeno kolikokrat, mora politik spokat. Od barabe je slabši samo nesposoben politik. Desno velilno telo je zadovoljno, ko ima zgoraj ikono, kateri brezpogojno verjamejo in zaupajo, nikoli pa desno volilno telo ne dvomi, da cesar ni oblečen.

Ko otroka otipava gospod župnik in to pove doma, jih dobi po riti, saj gospod župnik pa ja ni tak, zakaj lažeš, veš, da je to smrtni greh. In potem naj bi dvomili v ikono?

Glede na to kako si proti RKC-ju, boš moral malo pred svojim komunističnim pragom pomesti. Tudi niste bili baš nekaj.

Janšofobi se boste morali odločit. Mislim, da je najbolj škodljiva vlada za slovenijo Šarčeva, saj je spustila na oblast človeka, ki se ga najbolj bojite. :) Dejansko ste ga sami ustoličili, sedaj pa kolesarite in se jezite? pravzaprav bi morali bičati sebe.

lotar123 je izjavil:


Sem tole že napisal 1x danes:

Če bi bil Janez pameten, bi si lahko skozi te dve leti vladanja, zagotovil sigurno še naslednje štiri. Vendar žal ne more iz svoje kože in povsod vidi notranjega sovražnika, vse kar je drugače mislečih kot on jih zaničuje, ter se še vedno oklepa leta 45. Ok, pa naj bo tako, samo potem niso krivi grdi levičarji za stanje kot je, temveč kar on sam!

Mah, kaj pa vem. Nazadnje ko je prevzel oblast, je ubral spravljiv ton in so vseeno udrihali po njemu in na koncu ni nič kaj bistveno povečal volilnega rezultata.

Sedaj pa vlada dela kot pri norcih, Janša pa še udriha po političnih nasprotnikih.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

lotar123 je izjavil:


Ne vem recimo EU volitve ga imajo :) Kaj je tak problem uvesti preferenčni glas? Še bolj nenavadno pa je da se z njim ti ne strinjaš.


Pa se to da uvesti z navadno večino ali je potrebna 2/3?

lotar123 je izjavil:


Mogoče res, mogoče pa ne, ne vemo.

Ali je KUL boljša opcija od SDS koalicije? So predčasne volitve boljše?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

lotar123 ::

Bi bilo sprejeto, je bil predlog iz opozicije, vendar je vladna koalicija pripravila svojega. Mogoče se motim, samo kot kaže v SDS-su ni posluha za kaj takega.

Predčasne volitve sigurno, KUL pa nikakor! Upam, da sem ti odgovoril kot že x krat v podobnih temah! Zagovarjam predčasne volitve pri vsakem polomu vlade. Vse kar sledi po polomu vlade, so zgolj interesi posameznikov! Kar se seveda lepo kaže v zadnjem letu!

Sem mnenja, da po volitvah sestavljena vlada je ednina legitimna. Če razpade, naj sledijo volitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

Massacra ::

lotar123 je izjavil:

Bi bilo sprejeto, je bil predlog iz opozicije, vendar je vladna koalicija pripravila svojega. Mogoče se motim, samo kot kaže v SDS-su ni posluha za kaj takega.

Predčasne volitve sigurno, KUL pa nikakor! Upam, da sem ti odgovoril kot že x krat v podobnih temah!


Predčasne volitve so edini konstitutiven izhod iz sedanjega stanja!

Kul je zgolj "dimna zaveza", nekoherentna!

Po volitvah pa bo princ teme pred sodišči vsekakor moral pojasniti ševilne ukrepe/odloke, vse od prvega do sto-in ne vem še katerega!

"Živi mrtveci" in to so SMC, Desus in SNS (morda še katera stranka)...
Takšne princ teme rabi!
Žive mrtvece, na pol razpadajoča politična trupla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

lotar123 ::

Massacra je izjavil:


Po volitvah pa bo princ teme pred sodišči vsekakor moral pojasniti ševilne ukrepe/odloke, vse od prvega do sto-in ne vem še katerega!


Ne bi ga ravno imenoval princ teme, vendar glede na to da je zahteval kazensko odgovornost po prvem valu, mislim, da je pošteno da jo tudi po drugem, tretjem...! Smo namreč najslabši v svetu!

Je pa res, da v koaliciji z Janezom ponavadi ne prideš več v parlament. No mogoče pa se motim, počajamo leto 2022.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

Massacra ::

lotar123 je izjavil:

Massacra je izjavil:


Po volitvah pa bo princ teme pred sodišči vsekakor moral pojasniti ševilne ukrepe/odloke, vse od prvega do sto-in ne vem še katerega!


Ne bi ga ravno imenoval princ teme, vendar glede na to da je zahteval kazensko odgovornost po prvem valu, mislim, da je pošteno da jo tudi po drugem, tretjem...! Smo namreč najslabši v svetu!

Je pa res, da v koaliciji z Janezom ponavadi ne prideš več v parlament. No mogoče pa se motim, počajamo leto 2022.


Najboljši izhod bi bila izglasovana nezaupnica (čim prej) in kot ena od možnosti, najboljša, predčasne volitve.

Še to poletje!
(čeprav "živim polotičnim mrtvecem" ni verjeti ama "pol pizde mrzle vode")

Massacra je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Massacra je izjavil:


Po volitvah pa bo princ teme pred sodišči vsekakor moral pojasniti ševilne ukrepe/odloke, vse od prvega do sto-in ne vem še katerega!


Ne bi ga ravno imenoval princ teme, vendar glede na to da je zahteval kazensko odgovornost po prvem valu, mislim, da je pošteno da jo tudi po drugem, tretjem...! Smo namreč najslabši v svetu!

Je pa res, da v koaliciji z Janezom ponavadi ne prideš več v parlament. No mogoče pa se motim, počajamo leto 2022.


Najboljši izhod bi bila izglasovana nezaupnica (čim prej) in kot ena od možnosti, najboljša, predčasne volitve.

Še to poletje!
(čeprav "živim političnim mrtvecem" ni verjeti ama "pol pizde mrzle vode")


Zgolj egoizem jih je in osebni interesi!

Ps:morda pa tudi oni pridejo na vrsto, da odgovorijo v ustreznih postopkih, kaj jih je vodilo pri vztrajanju v tem stanju!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Hypathia ::

lotar123 je izjavil:

Smo namreč najslabši v svetu!

Spet zavajaš, niti po enem kriteriju nismo najslabši na svetu.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Massacra ::

Hypathia je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Smo namreč najslabši v svetu!

Spet zavajaš, niti po enem kriteriju nismo najslabši na svetu.


Kaj da ne? Smo pa med najslabšimi, TOP 5 vsekakor!

Hipatija, a si lahko PV države privošči blamažo na zunanjepolitičnem področju, kot je to storil IJJ ob čestitki za zmago na volitvah oranžnemu sociopatu DT?

Je to delovanje v skladu s častjo in svobodo slovenskega naroda?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Massacra ::

Ali je to samodrštvo, zloraba funkcije v imenu naroda?

In pooblastil!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

lotar123 ::

Hypathia je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Smo namreč najslabši v svetu!

Spet zavajaš, niti po enem kriteriju nismo najslabši na svetu.


Imaš prav zavajam, sem popravil:

Po številu mrtvih na 1/M smo na 4 mestu na svetu
Po številu okuženih na 1/M smo 6 na svetu

Res nismo najslabši so pa skoraj tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

Massacra ::

"Avglijeve hleve", kateri (iz mitologije) niso bili počišceni 30 let, bo treba temeljito spucati!!!

zztop ::

Hypathia je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Smo namreč najslabši v svetu!

Spet zavajaš, niti po enem kriteriju nismo najslabši na svetu.
Najdaljse obdobje policijske ure in ukinitve izobrazevanja za otroke s posebnimi potrebami?

Massacra ::

Massacra je izjavil:

"Avglijeve hleve", kateri (iz mitologije) niso bili počišceni 30 let, bo treba temeljito spucati!!!


Voda, ki bo spucala slovenski avglijev hlev, pa so lahko samo ljudje!

Innkako simbolično: 30 let je od nastanka države z imenom SLOVENIJA!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Telbanc ::

lotar123 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Smo namreč najslabši v svetu!

Spet zavajaš, niti po enem kriteriju nismo najslabši na svetu.


Imaš prav zavajam, sem popravil:

Po številu mrtvih na 1/M smo na 4 mestu na svetu
Po številu okuženih na 1/M smo 6 na svetu

Res nismo najslabši so pa skoraj tam.


V nekaj dneh nas bo verjetno po številu mrtvih na milijon prehitela Velika Britanija, jedrska sila, vse naj.

Smo že povedli, mi smo zgleda svoje najhujše dali skoz, ostale še čaka in nas dohitevajo po številu mrtvih. Takoj za britanci so čehi, ki nas bojo tud verjetno prehiteli.

Pri nas pa, če bo vse šlo ko treba, čez 1o dni gremo v rumeno fazo.

Takrat ko nas bosta prehiteli VB in Češka, seveda to navajanje ne bo več zanimivo.

So ble narejene določene napake ampak kapo dol, sistem je zdržal. In to je glavno.

Na 6 mestu po št. okuženih smo pač zaradi počitnic na hrvaški obali in prepoznega zapiranja meje. In tud zaradi nespoštovanja ukrepov, h kateremu so nekako zavito ščuvali se ve kdo.

lotar123 je izjavil:



Če bi bil Janez pameten, bi si lahko skozi te dve leti vladanja, zagotovil sigurno še naslednje štiri. Vendar žal ne more iz svoje kože in povsod vidi notranjega sovražnika, vse kar je drugače mislečih kot on jih zaničuje, ter se še vedno oklepa leta 45. Ok, pa naj bo tako, samo potem niso krivi grdi levičarji za stanje kot je, temveč kar on sam!


Zgleda da se vsi volitev bojite bolj kot on sam. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

lotar123 ::

Telbanc je izjavil:


Zgleda da se vsi volitev bojite bolj kot on sam. :D


Če bi me bral, bi vedel, da jih komaj čakam, veliko bolj kot ti ;)

jernejl ::

lotar123 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Zgleda da se vsi volitev bojite bolj kot on sam. :D

Če bi me bral, bi vedel, da jih komaj čakam, veliko bolj kot ti ;)

In kaj bi bilo v tem primeru drugače? Bodisi bi vlado sestavila koalicija okrog SDS, bodisi KUL. Vladali bi nam isti pajaci, kot so zdaj v parlamentu.

Massacra ::

jernejl je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Zgleda da se vsi volitev bojite bolj kot on sam. :D

Če bi me bral, bi vedel, da jih komaj čakam, veliko bolj kot ti ;)

In kaj bi bilo v tem primeru drugače? Bodisi bi vlado sestavila koalicija okrog SDS, bodisi KUL. Vladali bi nam isti pajaci, kot so zdaj v parlamentu.


To pa drži, tako levo-na sredini-kot desno.

Ampak, po 30 letih je pa res čas, da se spuca "Avglijev hlev na Slovenskem", a ne?

Massacra ::

A ve kdo, kdo je ta Andrej Tomelj?

https://www.google.com/search?q=Andrej+...

Massacra ::

Telbanc je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Smo namreč najslabši v svetu!

Spet zavajaš, niti po enem kriteriju nismo najslabši na svetu.


Imaš prav zavajam, sem popravil:

Po številu mrtvih na 1/M smo na 4 mestu na svetu
Po številu okuženih na 1/M smo 6 na svetu

Res nismo najslabši so pa skoraj tam.


V nekaj dneh nas bo verjetno po številu mrtvih na milijon prehitela Velika Britanija, jedrska sila, vse naj.

Smo že povedli, mi smo zgleda svoje najhujše dali skoz, ostale še čaka in nas dohitevajo po številu mrtvih. Takoj za britanci so čehi, ki nas bojo tud verjetno prehiteli.

Pri nas pa, če bo vse šlo ko treba, čez 1o dni gremo v rumeno fazo.

Takrat ko nas bosta prehiteli VB in Češka, seveda to navajanje ne bo več zanimivo.

So ble narejene določene napake ampak kapo dol, sistem je zdržal. In to je glavno.

Na 6 mestu po št. okuženih smo pač zaradi počitnic na hrvaški obali in prepoznega zapiranja meje. In tud zaradi nespoštovanja ukrepov, h kateremu so nekako zavito ščuvali se ve kdo.

lotar123 je izjavil:



Če bi bil Janez pameten, bi si lahko skozi te dve leti vladanja, zagotovil sigurno še naslednje štiri. Vendar žal ne more iz svoje kože in povsod vidi notranjega sovražnika, vse kar je drugače mislečih kot on jih zaničuje, ter se še vedno oklepa leta 45. Ok, pa naj bo tako, samo potem niso krivi grdi levičarji za stanje kot je, temveč kar on sam!


Zgleda da se vsi volitev bojite bolj kot on sam. :D


Na 1. mestu smo po dolžini lockdowna, zaprtim šolam, policijski uri, prepovedi prehoda med občinami (in še bi se našlo). Predvsem pa po mesecih (temu že lahko tako ppvemo) brez Ministra za zdravje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Vetrpiha ::

zztop je izjavil:

Ta vlada podpira prepoved splava, prepoved drog, ... Ne moreš od njih pričakovati, da bodo vedeli, kako uspešno obdržati(in izboljšati) laufanje ekonomije IN kontroliranje ljudi. S prepovedjo se vzpodbuja črni trg, z njim pa država nima moči kontrolirati množice IN izgublja potencialne EUR. Pa še ljudje so nezadovoljni.

Podpira zbiranje nepotrebnih informacij, omogoca lazje pranje denarja obcinam, podpira elitni sloj in se in se.

zztop je izjavil:

Hypathia je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Smo namreč najslabši v svetu!

Spet zavajaš, niti po enem kriteriju nismo najslabši na svetu.
Najdaljse obdobje policijske ure in ukinitve izobrazevanja za otroke s posebnimi potrebami?

Slednje je v celoti nezakonito.
Ampak hej, saj tistim desnim je vseeno, ce imajo taki kaj od zivljenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

jest10 ::

111111111111 je izjavil:



Sedaj pa vlada dela kot pri norcih...

To se pa popolnoma strinjam. Norosti za izvoz

KAVINSKY ::

Massacra je izjavil:

Na 1. mestu smo po dolžini lockdowna, zaprtim šolam, policijski uri, prepovedi prehoda med občinami (in še bi se našlo). Predvsem pa po mesecih (temu že lahko tako ppvemo) brez Ministra za zdravje.


Lepo je krivdo valiti na vse druge in ne narediti samorefleksije. V tem pogledu ste eni z roko v roki z Janšo, ker tudi on sam ni sposoben tega.



Lepo se vidi iz grafa. Ukrepi so prijeli, okužbe so začele padati. Nakar je po padcu stanje začelo stagnirati. Lockdown se je podaljševal.

Je potem tu kriv Janez ali je kriv vsak posameznik. Pa naj bo to delodajalec ali pa pijančki, kateri se skrivajo v kleti bloka.

111111111111 ::

jernejl je izjavil:


In kaj bi bilo v tem primeru drugače? Bodisi bi vlado sestavila koalicija okrog SDS, bodisi KUL. Vladali bi nam isti pajaci, kot so zdaj v parlamentu.

Samo kaos bi imeli pol leta in brezvladje. Bolje da je vlada opolnomočena kot pa da je pred predsedovanjem uniji sploh nimamo. Ampak to večina ne razume samo zato ker je Jajo na oblasti, jim sovraštvo zaslepi vse.

jest10 je izjavil:

111111111111 je izjavil:



Sedaj pa vlada dela kot pri norcih...

To se pa popolnoma strinjam. Norosti za izvoz

Jap v prejšnji so bili pa samo norci. POglej statistiko za nazaj, kaj je šarec na redil na zunanji politiki. BOlj je bilo na tapeti, menjavanje kadrov, jambrarija in šarcizmi. Kar napiši, kam je šel v tujino in kolikokrat.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

111111111111 - Malo manj enači vero in institucijo, sem za komunizem, kot sistem, nisem pa za komuniste, ki si tega sistema ne želijo. Nisem proti veri, sem pa zmeraj proti instituciji, ki jo izkorišča.
Ko boš to dvoje ločil, idejo, filozofijo in inštitucije, ti bo morda kapnilo za kaj gre v takih debatah. RKC je dokazano uničila tri civilizacije v južni Ameriki (Inke, Azteke in Maje), najmanj 200 let zavrli razvoj in napredek, komunistom še manjka, do takega dosežka.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

KAVINSKY je izjavil:

Lepo se vidi iz grafa. Ukrepi so prijeli, okužbe so začele padati. Nakar je po padcu stanje začelo stagnirati. Lockdown se je podaljševal.

Je potem tu kriv Janez ali je kriv vsak posameznik. Pa naj bo to delodajalec ali pa pijančki, kateri se skrivajo v kleti bloka.

To pa ne. Valda je kriv Janez.

Še v ponedeljek je pri testiranju v ZD ena učiteljica vpila, da se ona ne bi rabila testirat, ker je vlada idiotska. Potem je imela hitri test pozitiven, je vpila, da so nenatančni in da ona sigurno ni okužena, potem je pa v sredo dobila še PCR pozitiven in se naj sedaj teta dere doma. In to je učiteljica, ki naj bi bila za zgled otrokom in nekako izobražena. NArod je usekan, ker se samo iz inata, ker je JJ na oblasti upira ukrepom in potem obtožuje vlado da so ukrepi predolgi, sami pa harajo naokoli in širijo okužbe.

Massacra je izjavil:

Na 1. mestu smo po dolžini lockdowna, zaprtim šolam, policijski uri, prepovedi prehoda med občinami (in še bi se našlo). Predvsem pa po mesecih (temu že lahko tako ppvemo) brez Ministra za zdravje.

To ne pomeni, da je vlada nezmotljiva in da ne dela napak, seveda jih... ampak še vedno je ta vladna ekipa precej boljša od alternative - koalicije KUL in Erjavca. To je mislim da jasno večini.

Pa še nekaj - ta umetna histerija, pretiravanje in stalno demoniziranje JJ in tudi kontra učinke tistim, ki jih morda pričakujejo janšafobisti. Poznam namreč precej ljudi, ki doslej nikoli niso volili desnice oz. SDS-a, vendar pa mi sedaj zatrjujejo, da bodo ob naslednjih volitvah podprli prav njih. In zakaj? Zato, ker imajo dovolj tega pretiravanja, kolesarskih demonstracij in dvojnih meril, ki se jih poslužujete nekateri, ko kritizirate vlado. Jih je kar za razumet.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kuall ::

solatko je izjavil:

sem za komunizem, kot sistem

genij. bistvo komunizma je kraja podjetij, zemlje, .. sposobnim posameznikom in predaja tega "ljudstvu" (to v praksi pomeni partiji/diktaturi, kaj pa naj drugega pomeni). torej si za krajo. za kriminal.

FireSnake ::

Da dopolnimo naslov: še bolj gnila opozicija, ki argumentov sploh nima.

https://siol.net/novice/slovenija/kako-...

Pleško je pajac!
Ampak: tistega, ki opleta s transparenti na katerih je beseda smrt bi bilo s pendrekom malo pod rebra in ga vprašati po zdravi pameti (za tem, ko se ga še plozne za vsako uho dvakrat).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Telbanc ::

lotar123 je izjavil:

Massacra je izjavil:


Po volitvah pa bo princ teme pred sodišči vsekakor moral pojasniti ševilne ukrepe/odloke, vse od prvega do sto-in ne vem še katerega!


Ne bi ga ravno imenoval princ teme, vendar glede na to da je zahteval kazensko odgovornost po prvem valu, mislim, da je pošteno da jo tudi po drugem, tretjem...! Smo namreč najslabši v svetu!

Je pa res, da v koaliciji z Janezom ponavadi ne prideš več v parlament. No mogoče pa se motim, počajamo leto 2022.


Ko jaz napišem nekej v tem smislu za Podobnika, mi zbrišejo post.

V ponedeljek, boste končno zaprli trgovino. :)):)):))

Kaj bo smeha. LOL.

Najbolj močna je tista, ko KUL poziva na vest poslancev????? Vest?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

111111111111 ::

FireSnake je izjavil:


Ampak: tistega, ki opleta s transparenti na katerih je beseda smrt bi bilo s pendrekom malo pod rebra in ga vprašati po zdravi pameti (za tem, ko se ga še plozne za vsako uho dvakrat).

Pozivanje k smrti in likvidaciji je treba prepovedati.

Sicer pa tako leva kot desna nimajo nobene integritete in debate na nivoju, tako da transparenti naroda niso nič čudnega. Je pa treba to zakonsko ustavit in sankcionirat. Janša bi moral dobit kazen, ker ljudi pošilja v umobolnico, ravno tako opozicija, ki ima zmerljivke na jeziku na dnevni bazi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nagobčnik ::

111111111111 je izjavil:

Ampak učinkovitosti tej vladi ne morem oporekati. Pometla z opozicijo, zamenjala kadre, sprejemala ukrepe in si dejansko upala prevzeti krmilo v najtežjih časih po 2 svetovni vojni.


Rezultat pa:


Samo tri vsaj 3x bolj gosto poseljene države na svetu so pred Slovenijo po umrlih/milijon. Vlada dela učinkovito in odlično, edino slovenski narod bi bilo treba zamenjat, ker je to najslabši narod na svetu in odlični ukrepi vlade ne primejo, če primerjamo z ostalimi državami. Razen če je cilj pokojninska reforma, potem odlično primejo.

111111111111 ::

nagobčnik je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Ampak učinkovitosti tej vladi ne morem oporekati. Pometla z opozicijo, zamenjala kadre, sprejemala ukrepe in si dejansko upala prevzeti krmilo v najtežjih časih po 2 svetovni vojni.


Rezultat pa:


Samo tri vsaj 3x bolj gosto poseljene države na svetu so pred Slovenijo po umrlih/milijon. Vlada dela učinkovito in odlično, edino slovenski narod bi bilo treba zamenjat, ker je to najslabši narod na svetu in odlični ukrepi vlade ne primejo, če primerjamo z ostalimi državami. Razen če je cilj pokojninska reforma, potem odlično primejo.

Se strinjam. Če bi bil Šarec na oblasti bi bila slika boljša, ker se desnica ne bi šla prepričevanja naroda, da so ukrepi nepotreni in fašistični. Ne bi bilo kolesarjev. Ne bi bilo protestov. levičarji bi bili lepo tiho in se sprehajali v maskah tudi zunaj, saj so vendar njihovi na oblasti. No v zidanicah bi se še vedno pilo in tudi koline bi se izvajale.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

111111111111 je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Ampak: tistega, ki opleta s transparenti na katerih je beseda smrt bi bilo s pendrekom malo pod rebra in ga vprašati po zdravi pameti (za tem, ko se ga še plozne za vsako uho dvakrat).

Pozivanje k smrti in likvidaciji je treba prepovedati.

Sicer pa tako leva kot desna nimajo nobene integritete in debate na nivoju, tako da transparenti naroda niso nič čudnega. Je pa treba to zakonsko ustavit in sankcionirat. Janša bi moral dobit kazen, ker ljudi pošilja v umobolnico, ravno tako opozicija, ki ima zmerljivke na jeziku na dnevni bazi.


Ja, oboji so v rit za nabrcat. Samo grožnje s smrtjo so pa nesprejemljive.

Telbanc ::

111111111111 je izjavil:



Pozivanje k smrti in likvidaciji je treba prepovedati.



Se strinjam, vendar potem razni neuravnovešeni osebki ne bi izdali svojih nenormalnih notranjih nagibov, neuravnoteženih blodenj izraženih z podstavljanjem avto bomb, postavljanje gilotin na Prešercu, se mi zdi da je blo tko napisano... likvidacij, sloganov brezna morajo biti polna in podobnih psihotičnih blodenj, recimo obešanje ljudi na drevesa. Tako se jih lahko komot evidentira brez posebnih probemov, če ima kdo interes. In ob priliki spravi na zdravljenje, ko pride čas za to.

Je pa res, da se človeku postavlja vprašanje s kakšnimi ljudmi živimo v isti državi?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

FireSnake ::

nagobčnik je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Ampak učinkovitosti tej vladi ne morem oporekati. Pometla z opozicijo, zamenjala kadre, sprejemala ukrepe in si dejansko upala prevzeti krmilo v najtežjih časih po 2 svetovni vojni.


Rezultat pa:


Samo tri vsaj 3x bolj gosto poseljene države na svetu so pred Slovenijo po umrlih/milijon. Vlada dela učinkovito in odlično, edino slovenski narod bi bilo treba zamenjat, ker je to najslabši narod na svetu in odlični ukrepi vlade ne primejo, če primerjamo z ostalimi državami. Razen če je cilj pokojninska reforma, potem odlično primejo.


Ne glede na oblast: ne opletaj s temi zlaganimi ciframi.
V MB bolnici so zastonj pogrebe ponujali, če so lahko pisali vzrok korona (četudi je bil vzrok smrti drug).

nagobčnik ::

FireSnake je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Ampak učinkovitosti tej vladi ne morem oporekati. Pometla z opozicijo, zamenjala kadre, sprejemala ukrepe in si dejansko upala prevzeti krmilo v najtežjih časih po 2 svetovni vojni.


Rezultat pa:


Samo tri vsaj 3x bolj gosto poseljene države na svetu so pred Slovenijo po umrlih/milijon. Vlada dela učinkovito in odlično, edino slovenski narod bi bilo treba zamenjat, ker je to najslabši narod na svetu in odlični ukrepi vlade ne primejo, če primerjamo z ostalimi državami. Razen če je cilj pokojninska reforma, potem odlično primejo.


Ne glede na oblast: ne opletaj s temi zlaganimi ciframi.
V MB bolnici so zastonj pogrebe ponujali, če so lahko pisali vzrok korona (četudi je bil vzrok smrti drug).


Vlada se po teh "zlaganih cifrah" ravna in ti na podlagi njih omejuje življenje. Odločit, ali so zate zlagane ali ne, se boš pa moral sam.

FireSnake ::

nagobčnik je izjavil:

FireSnake je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Ampak učinkovitosti tej vladi ne morem oporekati. Pometla z opozicijo, zamenjala kadre, sprejemala ukrepe in si dejansko upala prevzeti krmilo v najtežjih časih po 2 svetovni vojni.


Rezultat pa:


Samo tri vsaj 3x bolj gosto poseljene države na svetu so pred Slovenijo po umrlih/milijon. Vlada dela učinkovito in odlično, edino slovenski narod bi bilo treba zamenjat, ker je to najslabši narod na svetu in odlični ukrepi vlade ne primejo, če primerjamo z ostalimi državami. Razen če je cilj pokojninska reforma, potem odlično primejo.


Ne glede na oblast: ne opletaj s temi zlaganimi ciframi.
V MB bolnici so zastonj pogrebe ponujali, če so lahko pisali vzrok korona (četudi je bil vzrok smrti drug).


Vlada se po teh "zlaganih cifrah" ravna in ti na podlagi njih omejuje življenje. Odločit, ali so zate zlagane ali ne, se boš pa moral sam.


Če bi bilo po moje bi gledali samo bolnice (kapaciteto).
Testi so stran vržen denar.

Ampak: cel svet pleše tako, kot ene barabe špilajo. Kdo: se bo pa videlo - tisti, ki spreminjajo zakone in največ pokasirajo.

nagobčnik ::

FireSnake je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

FireSnake je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Ampak učinkovitosti tej vladi ne morem oporekati. Pometla z opozicijo, zamenjala kadre, sprejemala ukrepe in si dejansko upala prevzeti krmilo v najtežjih časih po 2 svetovni vojni.


Rezultat pa:


Samo tri vsaj 3x bolj gosto poseljene države na svetu so pred Slovenijo po umrlih/milijon. Vlada dela učinkovito in odlično, edino slovenski narod bi bilo treba zamenjat, ker je to najslabši narod na svetu in odlični ukrepi vlade ne primejo, če primerjamo z ostalimi državami. Razen če je cilj pokojninska reforma, potem odlično primejo.


Ne glede na oblast: ne opletaj s temi zlaganimi ciframi.
V MB bolnici so zastonj pogrebe ponujali, če so lahko pisali vzrok korona (četudi je bil vzrok smrti drug).


Vlada se po teh "zlaganih cifrah" ravna in ti na podlagi njih omejuje življenje. Odločit, ali so zate zlagane ali ne, se boš pa moral sam.


Če bi bilo po moje bi gledali samo bolnice (kapaciteto).
Testi so stran vržen denar.

Ampak: cel svet pleše tako, kot ene barabe špilajo. Kdo: se bo pa videlo - tisti, ki spreminjajo zakone in največ pokasirajo.


Podvprašanje: ali so te cifre po tvojem mnenju v Sloveniji zlagane bolj kot drugod po svetu?

nagobčnik ::

111111111111 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Ampak učinkovitosti tej vladi ne morem oporekati. Pometla z opozicijo, zamenjala kadre, sprejemala ukrepe in si dejansko upala prevzeti krmilo v najtežjih časih po 2 svetovni vojni.


Rezultat pa:


Samo tri vsaj 3x bolj gosto poseljene države na svetu so pred Slovenijo po umrlih/milijon. Vlada dela učinkovito in odlično, edino slovenski narod bi bilo treba zamenjat, ker je to najslabši narod na svetu in odlični ukrepi vlade ne primejo, če primerjamo z ostalimi državami. Razen če je cilj pokojninska reforma, potem odlično primejo.

Se strinjam. Če bi bil Šarec na oblasti bi bila slika boljša, ker se desnica ne bi šla prepričevanja naroda, da so ukrepi nepotreni in fašistični. Ne bi bilo kolesarjev.


Se pravi: vlada je zelo učinkovita, ampak narod ji preprečuje, da bi dejansko bila bolj učinkovita od Šarca?
««
5 / 133
»»