» »

Smucanje v Bosni

Smucanje v Bosni

nkgacm ::

S prijatelji se odpravljamo na smucanje v Jahorino. Pri vstopu v BiH moras imeti manj kot 48 ur star negativen Covid 19 test. Ker mi google da dvoumne odgovore nisem preprican ali lahko gres s rezultatom hitrega testa ali mora bit PRC test. Prav tako me zanima ce velja potrdilo o prebolelosti Covid 19. Ce je kdo v zadnjih 2 mesecih potoval v BiH ga prosim za informacije.

ToniT ::

Velja samo PCR test.

FoxKnox ::

Problem ni priti v BiH, problem je priti iz Slovenije

feryz ::

Kar vzemi hitrega.
Jaz grem na Nizozemsko popoldne. Hitri bo čisto dovolj. Toliko da nekaj imaš. Itak so samo na naših mejah pasji. Potem je mir.

sbawe64 ::

FoxKnox je izjavil:

Problem ni priti v BiH, problem je priti iz Slovenije

Ni bilo tako tudi v Sfrj ?

LapD ::

Se je na tem področju kaj spremenilo, oziroma kako boš na meji naše organe prepričal, da moraš v Bosno? Preko nujnih opravil? Sicer je najmanj kar te čaka verjetno kazen za prehod občine če ne živiš ravno ob meji?
web&motion designer

Opkow ::

V torek sem govoril z nekom, ki so imeli plan za Jahorino, a so pol odpovedali.
Za dol rabiš 24 urni PCR test in tudi za nazaj. Skupaj pride cca 180 EUR.
V Bosni se lahko testiraš samo pri tistih, ki so na seznamu, drugače ne priznajo.
Je pa kaheljc, ker v nedeljo ne delajo in moraš it v soboto, ki je samo do 12. ure, če se prav spomnim.

Imeli so ugodno ponudbo za smučanje od srede do nedelje - 160 EUR.
Vendar bi dejansko lahko smučali samo v četrtek in petek. V soboto pač ne, ker bi morali iti v Sarajevo na test, v nedeljo pa nazaj v Slovenijo. :)

nkgacm ::

Ce imas negativni test na nasi meji ni probleba pri izstopu. Ko se vracas pa lahko naslednji dan opravis hitri test in s tem prekines karanteno. Mene je samo strah da pridem na HR / Bosansko mejo in me s hitrim testom ne bojo spustili v Bosno. Za tranzit cez Hrvasko ne rabis nic.

mahoni ::

nkgacm je izjavil:

Ce imas negativni test na nasi meji ni probleba pri izstopu. Ko se vracas pa lahko naslednji dan opravis hitri test in s tem prekines karanteno. Mene je samo strah da pridem na HR / Bosansko mejo in me s hitrim testom ne bojo spustili v Bosno. Za tranzit cez Hrvasko ne rabis nic.

https://gpmaljevac.net/
Pa si preber vse

TOP ::

Zakaj rineste nekam,kamor ne veste kako in kaj,ker vsaka država si tole razlaga malo drugače in greste rizikirat.Ala primer,recimo moral se boš testirat v Sarajevo in naj ti pokaže,da si pozitiven,kaj boš potem Šterna poklical kako domov :)).

HotBurek ::

Zakaj "rine(jo)"?

Mogoče so pa avanturisti, radi potujejo, gredo malo med ljudi in se podružijo, pogledat v druge kraje...

In jim ni toliko do sedenja na kavču in bit prišvasan na televizijo.

Who knows...
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Miha 333 ::

nkgacm je izjavil:

Ce imas negativni test na nasi meji ni probleba pri izstopu.

Izstop iz države je prepovedan enako kot prehod med občinami z enakimi izjemami. Smučanja ni med njimi.

nkgacm ::

TOP je izjavil:

Zakaj rineste nekam,kamor ne veste kako in kaj,ker vsaka država si tole razlaga malo drugače in greste rizikirat.Ala primer,recimo moral se boš testirat v Sarajevo in naj ti pokaže,da si pozitiven,kaj boš potem Šterna poklical kako domov :)).

V Slo vstopim brez testa. Na meji mi odredijo karanteno. Naskednji dan naredim hitri test. Če je negativen je konec karantene.

TOP ::

Po dozdejšnjih teh hitrih testih boš mel korono,če je ali pa ne.:))Potem pa gas pa duge luči,kaj se bojiš,če ni problema.

SuperKripto ::

TOP je izjavil:

Zakaj rineste nekam,kamor ne veste kako in kaj,ker vsaka država si tole razlaga malo drugače in greste rizikirat.Ala primer,recimo moral se boš testirat v Sarajevo in naj ti pokaže,da si pozitiven,kaj boš potem Šterna poklical kako domov :)).

V kolesarstvu imajo resitev za to. Ce so prvic pozitivni se testirajo se drugic. Ce so tudi drugic pozitivni se testirajo tretjic. Zato imajo v kolesarstvu dost manj pozitivnih. Ker test je zelo nezanesljiv in ti lahko pokaze lazno pozitivno. Zato so bogati pac pripravljeni placati vec, se testirajo veckrat. Itak pa mislijo, da je vse skupaj prevec hype okrog tega virusa. Bogati so lepo poskrbeli zase. Njim je dovoljeno okrog potovat zarad kao poslovnih dejavnosti. Med poslovnimi dejavnostmi pa pocnejo marsikaj druzga, samo poslov pa se najmanj. Se znajdejo. Pa testirajo se veckrat, dokler niso negativni. Ovce pa enkrat in nazaj v kletko.

Zgodovina sprememb…

krneki ::

Iz Slovenije prideš brez problema, brez kakršnih koli vprašanj. Na hrvaški strani te pa konkretno vprašajo kam greš, pa tudi vmes po hrvaški te pri izvozih avtoceste čaka kontrola, vsaj mene je.

TOP ::

SuperKripto je izjavil:

TOP je izjavil:

Zakaj rineste nekam,kamor ne veste kako in kaj,ker vsaka država si tole razlaga malo drugače in greste rizikirat.Ala primer,recimo moral se boš testirat v Sarajevo in naj ti pokaže,da si pozitiven,kaj boš potem Šterna poklical kako domov :)).

V kolesarstvu imajo resitev za to. Ce so prvic pozitivni se testirajo se drugic. Ce so tudi drugic pozitivni se testirajo tretjic. Zato imajo v kolesarstvu dost manj pozitivnih. Ker test je zelo nezanesljiv in ti lahko pokaze lazno pozitivno. Zato so bogati pac pripravljeni placati vec, se testirajo veckrat. Itak pa mislijo, da je vse skupaj prevec hype okrog tega virusa. Bogati so lepo poskrbeli zase. Njim je dovoljeno okrog potovat zarad kao poslovnih dejavnosti. Med poslovnimi dejavnostmi pa pocnejo marsikaj druzga, samo poslov pa se najmanj. Se znajdejo. Pa testirajo se veckrat, dokler niso negativni. Ovce pa enkrat in nazaj v kletko.

To tvoje testiranje v kolesarstvu je kje v kaki Zamzibabviji morda.

SuperKripto ::

Ni samo v nerazvitem svetu. Tudi Elon Musk, ki ne sodi med najbolj revne, se je na svojem twitterju pritozeval, da je naredil stirikrat isti test za korono v istem dnevu, ista naprava, pri isti medicinski sestri. Dobil je dvakrat pozitiven test, dvakrat pa negativen. Dobrodosli v korona plandemijo. Ovcke, tiho so in pridne. Ubogajo pastirje, saj jih vsak dan varuje in zagotavlja hrano.
https://twitter.com/elonmusk/status/132...
https://www.regionalobala.si/novica/elo...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: OrkAA ()

no comment ::

SuperKripto je izjavil:

Ni samo v nerazvitem svetu. Tudi Elon Musk, ki ne sodi med najbolj revne, se je na svojem twitterju pritozeval, da je naredil stirikrat isti test za korono v istem dnevu, ista naprava, pri isti medicinski sestri. Dobil je dvakrat pozitiven test, dvakrat pa negativen. Dobrodosli v korona plandemijo.

Musk ima več kot dovolj razlogov, da laže.

(pa ne vem zakaj je moral ravno testerje od Majberta uporabit?)

BaTeMaN ::

Eno vprašanje glede DENARJA.
Je bolje pri nas nabaviti BAM valuto, al v Bosni na bankomatu?
Hvala.
less then zero

ETI3n ::

BaTeMaN je izjavil:

Eno vprašanje glede DENARJA.
Je bolje pri nas nabaviti BAM valuto, al v Bosni na bankomatu?
Hvala.

Tu pri nas, na bankomatih te bodo obrali do nazga.Kar ti pa ostane, pa lahko na meji zamenjaš v evre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ETI3n ()

BaTeMaN ::

ETI3n je izjavil:

BaTeMaN je izjavil:

Eno vprašanje glede DENARJA.
Je bolje pri nas nabaviti BAM valuto, al v Bosni na bankomatu?
Hvala.

Tu pri nas, na bankomatih te bodo obrali do nazga.Kar ti pa ostane, pa lahko na meji zamenjaš v evre.



Hvala.
less then zero

Bruse/LJ_Lee ::

Kako je zdaj z vstopom v bih? Ali zahtevajo pcr? Pa ko omenjate jahorino, sem se spomnil enega skeca, ce se kdo spomne znamenite "Top lista nadrealista" z Brankom Djuricem Djurom in drugimi. Ce kdo ne ve, je to balkanska verzija Monty Pythona. Poleg tega, da so imeli smesne skece, je najvecja zanimivost, da so kar dost tega predvideli kaj se bo zgodilo. Dost prej preden se je zgodilo. En izmed skecev, ki se ni uresnicil pa je skec, kjer prikazujejo, kako iz severne evrope prihajajo zivet v Bosno (obrnjena logika, kot je to bilo v casih Jugoslavije, ko so iz Bosne odhajai v severno evropo delat. No, pa gledam komentarje na internetu in se mi zdi, da se doloceni ljudje spogledujejo z idejo, da bi odsli v Bosno zivet, ker naj bi bilo bolj svobodno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izlet v BiH

Oddelek: Loža
174665 (3761) Meizu
»

Za napadom v bangladeško centralno banko napad na SWIFT

Oddelek: Novice / Varnost
2613745 (11586) krneki0001

Več podobnih tem