» »

Solaris?

Solaris?

OmegaM ::

KAj pravite na ta OS.Nisem se ga nikoli videl me pa zelo zanima kako deluje in ce se ga splaca imeti na racunalu?

kopernik ::

To je SUNov UNIX, ki teče predvsem na strežnikih, vrednih tudi po več miljonov evrov. Ne vem, kaj bi ti z njim počel na svojem računalniku ? Za domače potrebe je povsem zadosti ena od distribucij Linuxa. Sklepam da nimaš stotih diskov, loadbalancerja, 10 SPARC procesorjev in še ne vem česa v svoji mašini ?

Drugače pa velja za enega boljših UNIXov.

SpecialK ::

Jest sm mel Solaris 9 x86 na svojmu compu... vse je delal razn zvoka to pa bi mogu tiste Opensound system komercialne driverje dol potegnt pa licenco placat pa bi delal.. mel sm pa realtek mrezno to sm pa driverje iz realtek strani instalirov pa dej delal ko ura... uglavnm ce bi bil x86 solaris bolse podprt bi bil kr fletn OS (baje da v bljizni prihodnosti nameravajo zbolsat x86 verzijo saj glede driverjov) ima pa default desktop CDE 1.5 kt je res grd. Zdej v Solaris 10 bo default desktop Gnome2.

b00gie ::

Ker pod nujno rabim nekaj od solarisa sem se obrnil sem in prosim če mi pomagate najti kaj od zgodovine solarisa, kaki opis, zahteve ki jih potrebuje, kako deluje, zakaj se uporablja....?

hvala

root ::

no wikipedia bo vrjetno odgovorila na par tvojih vprašanj, za kaj več pa vprašaj strica googla :D.

btree ::

dobiš ga tukaj predlagam da ga testno instaliras na vmware.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oracle ubil OpenSolaris

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4716628 (14493) noraguta
»

Solaris nič več zastonj, le s Sunovimi računalniki

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
359764 (8263) techfreak :)
»

Sun v škripcih

Oddelek: Novice / Rezultati
123457 (2638) Pancho
»

Katere operacijske sisteme uporabljate ?

Oddelek: Operacijski sistemi
372557 (1925) thor984
»

Solaris 10

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
103064 (3064) Poldi112

Več podobnih tem