» »

Privat Zobozdravnik v Ljubljani.

Privat Zobozdravnik v Ljubljani.

1
2
»

vito123 ::

bezerk je izjavil:

jurerus.com

Vrhunsko!

Po eni strani vrhunske fotografije in profesionalen tekts, po drugi pa ful očitno placeholder/lorem ipsum teskt in stock fotografije. Ne vem, kaj bi si mislu.

Na spodnjem zaslonu je 0% pristnega, npr:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vito123 ()

rochben ::

Sam sem dolgo časa hodil k enemu privatniku na Zaloški pa nisem bil zadovoljen, sedaj pa hodim na Rudnik v Ordinacijo32.

Bolj prijazne zobarje težko najdeš. Res se potrudijo in posvetijo in odkar hodim k njim, nimam več strahu pred zobozdravniki, ker je vse skupaj res neboleče in vsakič mi vse razložijo v nulo.

https://ordinacija32.si/

LeQuack ::

rochben je izjavil:

Sam sem dolgo časa hodil k enemu privatniku na Zaloški pa nisem bil zadovoljen, sedaj pa hodim na Rudnik v Ordinacijo32.

Bolj prijazne zobarje težko najdeš. Res se potrudijo in posvetijo in odkar hodim k njim, nimam več strahu pred zobozdravniki, ker je vse skupaj res neboleče in vsakič mi vse razložijo v nulo.

https://ordinacija32.si/


Zanimivo, zgleda da so to eni izmed ekipe ki so bili prej v Modri zob. tudi lokacija je tam isto, očitno so šli na svoje v sosednje prostore.
Quack !

WizzardOfOZ ::

so že prej bili sosedje. ko je Janez (modri zob) šel na svoje so pa celo stavbo dobili v last.
jaz še kar hodim v modri zob. zame so najboljši.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

dexterboy ::

AndyS je izjavil:

Babit, vendar ogrej denarnico.

+ 1
Pa DOBRO jo ogrej ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

LeQuack ::

dexterboy je izjavil:

AndyS je izjavil:

Babit, vendar ogrej denarnico.

+ 1
Pa DOBRO jo ogrej ;)


Kaj so res tolk dražji kot ostali da to zmeraj nekdo omeni? Dvomim da drugje za plombo plačaš 100€, tu pa 200€.
Quack !

Motika ::

AndyS je izjavil:

profii je izjavil:

Kakšne pa so cene pri Babitu? čisto tako za občutek...


Imaš možnost, da pri njih podpišeš "pogodbo" in potem ti nekaj malega primakne zavarovalnica. Pred vsako večjo storitvijo najprej dobim oceno stroška s papirnatim predračunom.
Pri meni je bila po podpisu ekstrakcija 50e (je bilo treba zaradi vertikalnega poka zoba), drugače baje 180. Dve beli zalivki na treh ploskvah kljub "pogodbi" cca 230e obe. Čiščenje kamna, peskanje, laser - med 80 in 130, odvisno od storitev. Implantat bo cca 2.5k all inclusive s cirkonij/titan "šraufom". Slikanje je bilo cca 50e.
Meni je všeč, da je vse na enem mestu (od higienika do kirurga), super kvaliteta in korekten odnos celotne ekipe, kar po moje odtehta cca 20% višje cene kot drugje v LJ in verjetno kakšnih 40% višje kot v drugih delih Slovenije.


Za "pogodbo" ne vem, je pa Babit moj "osebni" zobar, če je to mišljeno, drži cena za plombo na 3 ploskvah cca 230€. Na srečo ne dobivam več plomb, ker je zdaj vse urejeno, je bilo pa res drago, ampak mi ni žal.
Če greš v drug kraj, vračunaj stroške vožnje.
Pri Babitu razmeroma hitro dobiš termin, ko je kaj narobe. Nesprejemljivo se mi zdi, da bi hodila samoplačniško in še dolgo čakala, kar ponekod počnejo.
Na Primorsko pa se je menda prestavila Jasmina Bauman, prej (tudi) študentska na koncesijo pri Puklavec-Ferjančič.

BCSman ::

Koliko date za rutinsko ciscenje zobnega kamna v Lj? Sem pisal eni iz sosednje ulice in je iz gmail racuna odgovorila da 130eur. :))
Pri profi higienicarki izven Lj je 50eur.

VelkBla ::

BCSman je izjavil:

Koliko date za rutinsko ciscenje zobnega kamna v Lj? Sem pisal eni iz sosednje ulice in je iz gmail racuna odgovorila da 130eur. :))
Pri profi higienicarki izven Lj je 50eur.


80 EUR (Ljubljana) s tem, da sem imel čiščenje kamna in peskanje s slano vodo (?). Pa ne da si vprašal (našel cenik) na ustnem higieniku V.K.?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VelkBla ()

BCSman ::

Nop, pri higienicarki mal severno od zelezniske postaje.

LeQuack ::

A to čiščenje kamna delajo še na kak drug način kot s tistim ultrasoničnim načinom, ki naj bi bil glasen?
Quack !

Kayzon ::

VelkBla je izjavil:

BCSman je izjavil:

Koliko date za rutinsko ciscenje zobnega kamna v Lj? Sem pisal eni iz sosednje ulice in je iz gmail racuna odgovorila da 130eur. :))
Pri profi higienicarki izven Lj je 50eur.


80 EUR (Ljubljana) s tem, da sem imel čiščenje kamna in peskanje s slano vodo (?). Pa ne da si vprašal (našel cenik) na ustnem higieniku V.K.?


Na koliko casa je pa to fajn nardit?

donvito ::

Sam hodim na 1leto, če imaš probleme kot parondontoza, pa na pol leta ali pogosteje.

MrStein ::

LeQuack je izjavil:

dexterboy je izjavil:

AndyS je izjavil:

Babit, vendar ogrej denarnico.

+ 1
Pa DOBRO jo ogrej ;)


Kaj so res tolk dražji kot ostali da to zmeraj nekdo omeni? Dvomim da drugje za plombo plačaš 100€, tu pa 200€.

To mene tudi zanima, kaki razpon cen je?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

permit ::

BCSman je izjavil:

Koliko date za rutinsko ciscenje zobnega kamna v Lj? Sem pisal eni iz sosednje ulice in je iz gmail racuna odgovorila da 130eur. :))
Pri profi higienicarki izven Lj je 50eur.


Ali lahko prosim kontakt te higieničarke? Lahko tudi na zs. Hvala.

rochben ::

WizzardOfOZ je izjavil:

so že prej bili sosedje. ko je Janez (modri zob) šel na svoje so pa celo stavbo dobili v last.
jaz še kar hodim v modri zob. zame so najboljši.


Res je, prej so bili vsi v Modrem zobu, zdaj so šli na svoje. Meni je Ordinacija 32 top. Predvsem so natančni, delajo z lupami vedno. Cene so realne, glede na to koliko časa si vzamejo. Pa prej mi je šla vedno na živce voda, ki ti teče v grlo, oni ti dajo pa neko gumo na zobe, da ti nič v usta voda ne teče, res dobro.
Predvsem pa, vedno sem pri istem zobarju in ne dobiš vsakič enega novega...

LeQuack ::

rochben je izjavil:


Predvsem pa, vedno sem pri istem zobarju in ne dobiš vsakič enega novega...


Ja to bi tudi mene motilo, saj zato sem enkrat tu spraševal kako je pri teh ordinacijah kjer imaš recimo 3-4 ali zobarje, ali si lahko izbereš enga ali je vsakič drug.
Quack !

LeQuack ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Tudi modri zob uporablja laserje.


Sem se zanimal pri njih ta mesec, ampak pravijo da nimajo laserja, vsaj v LJ. Mogoče pa imajo na kateri izmer drugih lokacij.
Quack !

LeQuack ::

PS: Ko ravno o Modri Zob, a se pri Janezu se še da naročiti sploh? Ko sem jih jaz klical so rekli da ne sprejema več novih (oz. ti dodelijo drugega), on pa dela samo še specifične zadeve kot so implantanti itd.
Quack !

anketar ::

VelkBla je izjavil:

BCSman je izjavil:

Koliko date za rutinsko ciscenje zobnega kamna v Lj? Sem pisal eni iz sosednje ulice in je iz gmail racuna odgovorila da 130eur. :))
Pri profi higienicarki izven Lj je 50eur.


80 EUR (Ljubljana) s tem, da sem imel čiščenje kamna in peskanje s slano vodo (?). Pa ne da si vprašal (našel cenik) na ustnem higieniku V.K.?


kje točn, ejga, vsaj lokacija bom že pogooglu

WizzardOfOZ ::

Ne. Zasedeno do konca.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Nikonja ::

Zanimivo kako vam za zobarja ni problem kesnit 2-3t ali več ojrčkov, in si to kar zanimivo opravičujete moram priznat, ampak za privat splošnega zdravnika se ne odloči niti 5% vas. Očitno so zobje bolj pomembni kot ledvice, srce.....
Kar naprej podpirajte te slovenske nategune, ko za dvakrat ali celo trikrat nižjo ceno to isto uredite 100-200 km bolj vzhodno, ali tudi zastonj pri javnem zobozdravniku! Sej tretji BMW se ne bo kupil sam od sebe ane?

anketar ::

Nikonja je izjavil:

Zanimivo kako vam za zobarja ni problem kesnit 2-3t ali več ojrčkov, in si to kar zanimivo opravičujete moram priznat, ampak za privat splošnega zdravnika se ne odloči niti 5% vas. Očitno so zobje bolj pomembni kot ledvice, srce.....
Kar naprej podpirajte te slovenske nategune, ko za dvakrat ali celo trikrat nižjo ceno to isto uredite 100-200 km bolj vzhodno, ali tudi zastonj pri javnem zobozdravniku! Sej tretji BMW se ne bo kupil sam od sebe ane?


''javni'' dober bait

WizzardOfOZ ::

Nikonja je izjavil:

Zanimivo kako vam za zobarja ni problem kesnit 2-3t ali več ojrčkov, in si to kar zanimivo opravičujete moram priznat, ampak za privat splošnega zdravnika se ne odloči niti 5% vas. Očitno so zobje bolj pomembni kot ledvice, srce.....
Kar naprej podpirajte te slovenske nategune, ko za dvakrat ali celo trikrat nižjo ceno to isto uredite 100-200 km bolj vzhodno, ali tudi zastonj pri javnem zobozdravniku! Sej tretji BMW se ne bo kupil sam od sebe ane?

tudi če je 10x nižja cena ne grem. ti pa kar "delaj" zobe 200km bolj vzhodno. ko boš dobil izkušnje od teh vzhodnih "mehanikov" boš pa še ti dajal tok denarja za zobarja. ni problem na hitro zrihtat, problem teh "mehanikov" je da ne zrihtajo za dolgo. moj zobar naredi tako da me potem ne rabi videt 10 let. drugače pa še naš 10 letni otrok hodi k privat zobarju
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Gagatronix ::

Jaz imam tudi privat zobarco, ker dejansko zna stvari zrihtat tako da so v redu, ne pa drzavni mesarji, ki za lokalni anestetik zgleda se niso slisali.

132161 ::

Se spomnim kar nekaj let nazaj, ko sem moral dat zob izpulit, da je šel potem not nekak šravf, ker prostovoljna Frankenstein transformacija. Je javna uvidevno pulila postopno in dolgo, pa me še prej našpikala z nekim šmentom, da mi je že vse brnelo v glavi in sem imel skoraj blackout... Sta me sicer tolažili, da se ne rabim bat, če omedlim v ZD, ko sem pa vprašal, kam se lahko primem, sta mi dovolili samo za ročaje stola, jaz bi pa kaj drugega raje :-) No, dolgo zgodba kratko, če bi me malo zbrutalizirala in na trdo izpulila zob, bi bilo boljše, trenutna bolečina in potem mimo. Ampak je bila bolj drobna pipika pa si je morala še z nogo pomagat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132161 ()

Gagatronix ::

To si imel pa fejst korenine na zobu. Jaz imam v povprecju 25mm korenin na zobeh, kar je vedno zabavno kadar je treba kaj rihtat.

132161 ::

Samo doživetje je pa bilo, žal je šla že naprej. Se spomnim, kako me je kregala, ker je bila še slabše narejeno kot to, da sem moral v garanciji uveljavljati, sam pa nisem upal niti pisniti. Ko se je strokovno spucala (meni v dobro, sem razumel, oja) na meni, sem njeno robantenje samo prenesel direktno v zasebni sektor, so sam gospod presvetli prišli rešit.

WizzardOfOZ ::

Kaj je razlog, da pustite zobe pulit? No osmice že, ker lahko delajo probleme, ostalih pa ne ravno. Sej se da skozi zob vse očistit in pustiti lasten zob v čeljusti.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

LeQuack ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Kaj je razlog, da pustite zobe pulit? No osmice že, ker lahko delajo probleme, ostalih pa ne ravno. Sej se da skozi zob vse očistit in pustiti lasten zob v čeljusti.


Je še veliko razlogov da moraš spulit. Recimo najbolj pogost je, da zob poči oz. se zlomi, in če je počen tudi pod dlesnijo ne moreš očistiti oz. da bi samo zdravil korenino. Potem pa najbrž še n drugih razlogov. Tudi kakor vem zob z zdravljeno korenino ni več vitalen (živ) in posledično se lahko tudi zlomi hitreje v prihodnosti. Meni se je recimo počil pri čisto običajnem žvečenju žvečilnega gumija.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

WizzardOfOZ ::

Hmm, nisem navajen tega. Ja če poči mi je razumljivo.

Da bi pa počil samo zarad žvečilnega pa skoraj ne verjamem. Razen, če je žvečilni plombo potegnil ven in si potem skupaj z zobmi stisnil in je zato zob počil.
Kar pa pomeni, da je nekdo zaje*al z delom in slabo naredil plombo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

LeQuack ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Hmm, nisem navajen tega. Ja če poči mi je razumljivo.

Da bi pa počil samo zarad žvečilnega pa skoraj ne verjamem. Razen, če je žvečilni plombo potegnil ven in si potem skupaj z zobmi stisnil in je zato zob počil.
Kar pa pomeni, da je nekdo zaje*al z delom in slabo naredil plombo.


Ta zob ki mi je počil ni imel nič plomb, niti ni zgledal da bi bil kak karies itd. Samo vdal se je enkrat. Čudno, ampak to se dogaja. Lahko ješ sendvič in se ti zob odlomi.
Quack !

WizzardOfOZ ::

Verjamem, vem kako je ko se zob okruši. Drugače pa geni, če si slabo podedoval, potem,....
Nisem pa navajen tega. Star sem pol stoletja, pa imam 5 plomb in ena osmica mi manjka, ker sem jo okrušil, ko sem dobil v hrani kos kosti, ki je bila trša kot moja osmica, pa sva se pogovorila z zobozdravnikom in je rekel, da najbolje da gre ven, pa ne bo več problemov delala.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

VelkBla ::

anketar je izjavil:

VelkBla je izjavil:

BCSman je izjavil:

Koliko date za rutinsko ciscenje zobnega kamna v Lj? Sem pisal eni iz sosednje ulice in je iz gmail racuna odgovorila da 130eur. :))
Pri profi higienicarki izven Lj je 50eur.


80 EUR (Ljubljana) s tem, da sem imel čiščenje kamna in peskanje s slano vodo (?). Pa ne da si vprašal (našel cenik) na ustnem higieniku V.K.?


kje točn, ejga, vsaj lokacija bom že pogooglu


Ljubljana, Cesta v Mestni log. Bilo je v juniju 2022.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čiščenje zob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11216461 (3937) Robocop1
»

Laser - Zobozdravnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
839669 (3273) Jure14
»

Privat zobar vs. na koncesijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6723763 (12832) w0mbat
»

Nega zob (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21663917 (36317) Andro457
»

Spodoben zobozdravnik minus zasoljene cene

Oddelek: Loža
258302 (7060) msjr

Več podobnih tem