» »

Kako boste danes žurali? (Silvestrovo 2020)

Kako boste danes žurali? (Silvestrovo 2020)

«
1
2 3

shadeX ::

Malo kontrovezni naslov v današnjih časih, me pa vseeno zanima kako nameravate preživeti silvestrovo.

Sicer nikoli nisem imel tako slabih opcij kot jih imam letos, kolebam pa med tem da bi s partnerko dočakala novo leto pred računalnikom (online igra - vem lame ja) ali pa da bi šla k bratu in partnerki, ampak potem bo treba zaradi policijske ure tam tud prespat. Vi?


Sicer pa vam predčasno želim srečno in definitivno bolj “svobodno” 2021 :)

c3p0 ::

Večerja na nivoju, dober pir in šampanjec, morda po dolgem času kak dober film, čestitat bližnjim in spat.

;-) ::

Doma s prijatelji.

Vceraj klicem v Mercator za tri narezke za 20ljudi prosim ce jih lahko naredijo danes do okoli 15, pa pravijo da je gužva da javijo do 14 ce bojo zmogli zgleda se bo cagalo povsod, folk neotesan.

scipascapa ::

Coronca se bo lepo širila nocoj potem pa spet cel januar zakaj cifre ne padajo.

Cruz ::

Jaz letos nisem pričakoval kakšnih zabav, a sem bil povabljen na 2, tako kot lani. Hm. Bom pa doma, verjetno prespal in šel zjutraj tečt. Letos(naslednje leto!) definitivno ne bom edini.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

IL_DIAVOLO ::

Sladice so pripravljene, pijaca se hladi, francoska pripravljena, svinjska ribica se odtaja. Po babico se skocim, da ne bo sama.

Kak bomo zrli :D

shadeX ::

scipascapa je izjavil:

Coronca se bo lepo širila nocoj potem pa spet cel januar zakaj cifre ne padajo.


Številke bodo momentarno višje ampak verjetno ne tako drastično. Tudi sam sem imel začetek decembra ambiciozne plane za danes (kot vsako leto na ta dan) ampak je cel ta “noise” okoli korone ter zvito kombinacijo policijske ure naredil svoje. Odpovedal sem povabila na zabavo s kolegi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

OmarVector ::

I will hug my bed and kiss my pillows and thanks them for carrying me during the night all this years :D

OrkAA ::

Se nekaj dni bom zaprt v hotelu v karanteni, tako da zoom s kolegi, to je pa to :)

Zimonem ::

Sedajle grem v merkator. Pred merkatorjem bo pol občine. Lepo se bomo družili zvrnili kak viski in pir. Do 5ih ko bom na vrsti za vstop v trgovino bom že pošteno okajen. Itak bom pozabil po kaj sem sploh šel. Potem pa domov in spat.

nekikr ::

Tako kot vsako leto. Nekih 15 ljudi, poštena večerja, najbrž kanček več alkohola. Ob polnoči pa pošten ognjemet.
Ja, ja, saj vem, #Umrizaštirimistenami, ampak ne, dovolj je bilo. Če pa komu paše naj pa še naprej ždi doma in se preko zooma pogovarja s kolegi in se privaja na novo normalnost.
Je pa pozitivno, da mi letos za pirotehniko ni bilo potrebno stati v vrsti, pa še cena je bila brez DDV in po veleprodajni ceni.

gruntfürmich ::

z mojo sama dva, kot po navadi. verjetno bi šla domov, ampak je moja še malo prehlajena.
ob polnoči pa ven in gledat ognjemete.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

link_up ::

Na pune al kako ze gre! :) Srecno 2021!
In and Out

ajdov ::

žur pri kolegu, pride enih 10-15 ljudi

issak ::

Doom Eternal se mi ravno downloada, tko da verjetno to. Potem pa tamale mirit ker se bosta zbudila zaradi pokanja.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

SuperKripto ::

Zive naj vsi svobodno, vsi, od zivali do ljudi. Iz srca vam zelim zdravje in svobodo. Naj bodo prosti vsi. Zelim vam napredek in visanje zavesti. Medsebojno razumevanje in cim vec pomaganja med sabo. Nazdravil bom verjetno z sveze izstisnjenim sokom.

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

Zunej na ulci z več sosedi, k smo itak v svojem mehurčku že neki časa. Kuhanc, žganica, muzka, mal bomo ogn zakurl. Fino bo.

Invictus ::

Vidimo, da bo za to novo leto cel kup kršitev, tudi s strani pro-korona fanatikov...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Taip4n ::

Warzone in Escape from Tarkov.

enemon ::

Ob 23h se spajam na službeni server in do cca. 1h delam update podatkov za 2021. Nepozabno bo. :8):D

FireSnake ::

Z domačimi.

Domača pljučna za večerjo. Potem naprej biftek.
Srkali bomo domačo črnino.
Ob polnoči pa Desirée od Isteniča.

@enemon: upam, da te dobro plačajo. Naj ti hitro mine.

shadeX ::

enemon je izjavil:

Ob 23h se spajam na službeni server in do cca. 1h delam update podatkov za 2021. Nepozabno bo. :8):D


Zakaj to tako nujno ravno v tem času?

enemon ::

shadeX je izjavil:

enemon je izjavil:

Ob 23h se spajam na službeni server in do cca. 1h delam update podatkov za 2021. Nepozabno bo. :8):D


Zakaj to tako nujno ravno v tem času?


Proizvodnja dela do polnoči po cenah iz 2020, po polnoči pa po cenah iz 2021.

FireSnake je izjavil:



@enemon: upam, da te dobro plačajo. Naj ti hitro mine.


Hvala. Ponujeno mi je koriščenje ur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

digitalcek ::

;-) je izjavil:

Doma s prijatelji.

Vceraj klicem v Mercator za tri narezke za 20ljudi prosim ce jih lahko naredijo danes do okoli 15, pa pravijo da je gužva da javijo do 14 ce bojo zmogli zgleda se bo cagalo povsod, folk neotesan.



Veliko pomanjkanje psihologije.

Folk NI neotesan, folk ima DOVOLJ. Ima poln kufer, v loncih (v glavah) pa vre in bo ljudem v nslednjih mesecih mnogim dvignilo pokrovko. Zaradi omejitev (od nekajmesečnega nošenja mask do občasne nezmožnosti prehajanja iz občine v občino).

Dvakrat po dva dni sta v tej psihološki situaciji blažev žegen.

Eden (upokojenec?) je napisal, da gre drugo leto vsaj za mesec dni na morje, pa tudi če ležijo po cestah mrtvi od korone...

Mu dam prav. Legitimno razmišljanje, ker je res DOVOLJ!


In PONOVNO napovedujem Hrvaški za 2021: za njih bo 2021 daleč najboljša turistična sezona EVER!

Pri njih verjetno BREZ pogoja cepljenja, ker se NE MOREJO odreči desetim dodatnim miljonom turistov.

V letu 2019 so imeli namreč 16,5 miljonov prihodov.

Poleg tega bi bila nuja z obveznim cepljenjem za prihod na Hrvaško, velik minus.

Potres v Petrinji in okolici pa je/bo prinesel še dodatne mankajoče miljarde v njihovem proračunu, ki jih bodo morali nekje najti in "zajeti".

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: negot ()

Barakuda1 ::

Da se držimo naslovne teme



Nocoj bo enkratna priložnost, da si ogledam vse govore našega dragega predsednika vlade Janeza Ivana Janše.

Brez njega, letošnje leto ne bi bilo takšno, kot je bilo.

Adijo 2020
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barakuda1 ()

digitalcek ::

Da se držim teme: zapovedi (starši, učitelji, profesorji, Titoji, Drnovški, Janše), ter "navodila" kdaj praznovati, mi NE odgovarjajo.

Čisto navaden večer, krvavica s tenstanim krompirjem, pivo.

Letu 2020 pa močna brca v hrbtenico. Z okovanim čevljem. Ali celo z derezami.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Meiniken ::

Temu dnevu ne dajem nekega velikega pomena, bom pa pokonci dalj kot običajno. Najverjetneje bom z domačimi kakšen film pogledal in potem šel gladko spat. Bolj bo jeba, ko se bomo pri datumih še kakšen teden motili :)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Slopek ::

Doma s familijo. Žena in otroka. Juha že bila, pozneje biftek, mala dva sta si pa zaželela še pohano svinjsko ribico in francosko. To bo pa okol 20. Vse pripravljeno doma. Francosko sem delal včeraj in je top. Po kar nekaj letih(10+), je spet na jedilniku, pa se je sinova sploh ne spomnita, hehe.
Bom pa barbero letnik 1980. Ni kaj čakat. Drugo leto bomo mogoče s konzervami, ki so pa že v bunkerju.8-)
Skuhal joto za naslednje dni, tašča pa še sarme dostavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

joze67 ::

;-) je izjavil:

Doma s prijatelji.

Vceraj klicem v Mercator za tri narezke za 20ljudi prosim ce jih lahko naredijo danes do okoli 15, pa pravijo da je gužva da javijo do 14 ce bojo zmogli zgleda se bo cagalo povsod, folk neotesan.
Takes one to know one.

Horas ::

a dans tut vela policijska ura?! :O
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

acookook ::

Najprej se malo s familijo najemo, pa kak šampanjec. Potem malo nalivanja z vinom/pivom, potem pa če bo na kakem discodru kaj, še tja pogledam....

Taip4n ::

Horas je izjavil:

a dans tut vela policijska ura?! :O

Da.

Horas ::

Taip4n je izjavil:

Horas je izjavil:

a dans tut vela policijska ura?! :O

Da.


katastrofa, zdaj pa spremenit plane... hebemu.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

shadeX ::

Horas je izjavil:

a dans tut vela policijska ura?! :O


Odprte občine da lahko še vedno greš k družini (in enostavno prespiš), istočasno policijska ura da folk ne bi delal velikih žurov (ker vsi itak ne morejo prespat). Mi je kolega napisal(ki je tudi mene vabil na žur), da zadeva odpade ker se je večina premislila, ravno zarad policijske ure.

Sneaky tactics.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

SuperKripto ::

Vse je za nekaj dobro. Boste pac znali bolj cenit svobodo, ko pride. Srecno.

Taip4n ::

Ne rečem, da bi te buzerirali če bi se zbiral nekje v centru itd. To, da praznujem pri starših in se ob 23 z avtom ne smem zapeljati domov je absurd.

Kvinta ::

Midva s svakom sma že do zdaj vsak posebej spila 5l vina no ja on je 4l ker ga kisina peče danes nekaj :)):D
A.C.A.B

SuperKripto ::

Taip4n je izjavil:

Ne rečem, da bi te buzerirali če bi se zbiral nekje v centru itd. To, da praznujem pri starših in se ob 23 z avtom ne smem zapeljati domov je absurd.

Nic hudega. Se bos pac zbudil in ugotovil nekatere stvari, katere sicer ne bi. Remember. Negativna sila je bila ustvarjena v vesolju zato, da nas potiska k iskanju resitev in evoluciji.

HappyPills ::

Doma. Lanskoleto sem ga prespal, letos menda celo zdržim do polnoči. Mali otroci pač :). Srečno vsem.

vostok_1 ::

Danes nazdravim s pivom za nas anti-korona borce, ki smo se celo leto 2020 trudili razkrinkati največji scam zadnjih 70 let.

00:00 dvignem časo v slavo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

SuperKripto ::

Tudi alkohol je nateg. Sicer je v minimalnih kolicinah zdravilen. Ampak mislim, da se vi ne nalivate z minimalnimi kolicinami. Zakaj je nateg? Tisti, ki ste kdaj prevec spili, veste, da vam zniza zavedanje. To je point. Namest, da si zvisujete zavest. Za razmislek.

Taip4n ::

Imam občutek, da si ti že zgodaj iz alkohola prešaltal na druge droge. Cmon its 16h

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Taip4n ()

ETI3n ::

shadeX je izjavil:

Horas je izjavil:

a dans tut vela policijska ura?! :O


Odprte občine da lahko še vedno greš k družini (in enostavno prespiš), istočasno policijska ura da folk ne bi delal velikih žurov (ker vsi itak ne morejo prespat). Mi je kolega napisal(ki je tudi mene vabil na žur), da zadeva odpade ker se je večina premislila, ravno zarad policijske ure.

Sneaky tactics.

Ah dej no, in taka mala stvar vas spravi iz takta? Treba je v življenju tudi kdaj riskirat, pa srečno novo leto vsem :-)

Hatchback678 ::

Mislim da bom s prijatelji u izico nazdravil.

Po takem posranem letu nimam niti nekega občutka da je novo leto nek hud dan.

Ganon ::

SuperKripto je izjavil:

Sicer je v minimalnih kolicinah zdravilen.


Ne, ni.

SuperKripto ::

Taip4n je izjavil:

Imam občutek, da si ti že zgodaj iz alkohola prešaltal na druge droge. Cmon its 16h

Jaz pa imam obcutek, da se trol racuni pojavljajo kot gobe po dezju in imajo bolj svoh domisljijo. Ker se non stop ponavljajo. Ta besedni izraz je po mojem mnenju poskus diskreditacije nekoga. Caj tudi spada pod posuseno rastlino. Kar po domace pomeni droga....posusena rastlina. Sej verjetno vsi poznate ime droga portoroz. Ja za caj so koristne. Drugo pa je ce nekdo uporablja sinteticne droge, ki znizujejo zavest. Pa se kaj drugega.

Horas ::

SuperKripto je izjavil:

Vse je za nekaj dobro. Boste pac znali bolj cenit svobodo, ko pride. Srecno.


8-O

prikriti fašist kaj?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

PacificBlue ::

Alkohol je na celični ravni bolj škodljiv, kot pa heroin.
Choose wisely:D

Pa srečno vsem, se posebej tistim,
ki bodo danes krsili policijsko uro.

Gremo na večerjo potem pa nazaj domov zaključit leto v malo boljšem stilu:)

dexterboy ::

Barakuda1 je izjavil:

Da se držimo naslovne teme
Nocoj bo enkratna priložnost, da si ogledam vse govore našega dragega predsednika vlade Janeza Ivana Janše.
Brez njega, letošnje leto ne bi bilo takšno, kot je bilo.
Adijo 2020

:)) :)) :)) :)) :))
CARE! Swaka ti čast, da si se tole spomnil :)
Jest pa zgodaj spat, me friend vabi še v temi na hribe, da doživiva sončni vzhod ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Amdforce ::

Danes doma z mojo in otroci, kak film, kuhancek, biftek, bakalar.... pogledava ognjemet na gradu iz balkona (ce bo), jutri pa na sneg. Sem pa ze kake dve urce na jegru....8-)
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam silvestrovat - brez pokanja?

Oddelek: Loža
476820 (4471) scipascapa

POMOČ NUJNO! [Zavetišče Horjul] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15542482 (40099) Gandalfar

Več podobnih tem