» »

Podrobno o sestavi cepiva proti covidu-19

««
8 / 12
»»

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:

qwertyy je izjavil:

Jaz sem bil pa včeraj cepljen. Nobenih stranskih učinkov, razen tega, da me danes na tistem predelu malo boli roka, kar je seveda normalno.

Glede posledic je pa tako. Cepivo dokazano na kratki rok ne povzoča pomembnih stranskih učinkov, na dolgi rok pa skoraj z gotovostjo lahko rečemo, da tudi ne.


:)):)):))
Cepivo je zunaj nekaj tednov in nevemo kakšne posledice bodo čez 2, 3, 5, 10 let, a smo na forumu dobili Nostredamusa desetlejta, kateri ve: "Cepivo dokazano na kratki rok ne povzoča pomembnih stranskih učinkov, na dolgi rok pa skoraj z gotovostjo lahko rečemo, da tudi ne".
:)):)):D


Le zakaj se določena stran te debate vedno znova moti pri pravopisu ali pri pravilnem črkovanju malo bolj “zapletenih” besed? A ima to kakšno zvezo s tem, da ta stran vedno znova zagovarja hillbilly stališča, ker ne zmore razumeti ničesar?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

qwertyy je izjavil:

Jaz sem bil pa včeraj cepljen. Nobenih stranskih učinkov, razen tega, da me danes na tistem predelu malo boli roka, kar je seveda normalno.

Glede posledic je pa tako. Cepivo dokazano na kratki rok ne povzoča pomembnih stranskih učinkov, na dolgi rok pa skoraj z gotovostjo lahko rečemo, da tudi ne.


:)):)):))
Cepivo je zunaj nekaj tednov in nevemo kakšne posledice bodo čez 2, 3, 5, 10 let, a smo na forumu dobili Nostredamusa desetlejta, kateri ve: "Cepivo dokazano na kratki rok ne povzoča pomembnih stranskih učinkov, na dolgi rok pa skoraj z gotovostjo lahko rečemo, da tudi ne".
:)):)):D


Le zakaj se določena stran te debate vedno znova moti pri pravopisu ali pri pravilnem črkovanju malo bolj “zapletenih” besed? A ima to kakšno zvezo s tem, da ta stran vedno znova zagovarja hillbilly stališča, ker ne zmore razumeti ničesar?

:)):)):))
Joj, pri črkovanju se zmotim za eno črko, ti pa takoj v luft. Pa ni to slavistični forum, poanta je, da je vpis zapisan dovolj razumljivo, da se razbere bistvo za vse. Ja saj vem, ko argumentov za ovrečt zmanjaka, se išče dlako v jajcu (pravopis). Tipično za.... (če to zapišem, bo vpis izbrisan) :)):D

TESKAn ::

Zanimivo, za cepivo, zaradi katerega celice proizvajajo en protein in se ne more samo pomnoževat v celicah, so nekateri 100%, da bo imelo hude posledice čez 5, 10 let, za virus, ki poleg tega proizvaja še precej drugih proteinov, ki se potem sestavijo v nove viruse in okužijo še več celic v telesu, dokler ga imunski sistem ne spravi pod kontrolo, so pa prepričani, da jih ne bo imel oziroma ne bodo tako hude, kot bodo od cepiva. Kako bi si drugače razlagal nastrojenost proti cepivu in navijanje za naravno prekuževanje?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

kamiKaZaA ::

TESKAn je izjavil:

Zanimivo, za cepivo, zaradi katerega celice proizvajajo en protein in se ne more samo pomnoževat v celicah, so nekateri 100%, da bo imelo hude posledice čez 5, 10 let, za virus, ki poleg tega proizvaja še precej drugih proteinov, ki se potem sestavijo v nove viruse in okužijo še več celic v telesu, dokler ga imunski sistem ne spravi pod kontrolo, so pa prepričani, da jih ne bo imel oziroma ne bodo tako hude, kot bodo od cepiva. Kako bi si drugače razlagal nastrojenost proti cepivu in navijanje za naravno prekuževanje?

Enostavno ne zaupamo vladam in farmacevtskemu lobiju. Kje piše, da zraven cepiva s kodo proti koroni, še nebo zraven kode za uničitev imunskega sistema in vseh zdravih celic? Ko si dam vse na vago in pretehtam, torej kaj lahko profitiram in kaj lahko izgubim, se raje ne cepim in tvegam s tem smrtonostnim virusom kot, da imam lahko kasneje zaradi cepiva razne zdravstvene zaplete in bom do konca živeljnja odvisen od farmacevtskega lobija in bom prisiljen redno jemati njihova zdravila, da ne riknem čez en mesec.

Jaz sem že 20+ let naravnam, da le v nujnih primerih vzamem zdravilo ali koristim usluge zdravstva. Če je le to možno. In dosedaj je to funkcioniralo, kako pa bo v naprej, pa nisem Nostradamus, da bi znal to vedeti. Za vsak drek ne vzamem lekadola ali nalgesina kot nekateri, ko jih malo glava zaboli ali pa minimalni dvig vročine in se tudi za vsak drek nemislim cepiti. Sem cepljen v otroštvu in zelo hvalžene za to. Nebom pa se vsako let 2x cepil proti prehladom. Ne, hvala. Kdor pa se želi, pa se naj. Samo ne druge silit k temu. Tudi jaz ne silim drugih, da se naj ne cepijo. Naj se zaradi mene vsak cepi. Vaše življenje, vaše odločitve.

IL_DIAVOLO ::

Tudi jaz ne jemljem tablet, pa kaj? Moram celi Sloveniji sporočit, kako mi nič ni, ker 25 let nisem rabil tablet in ne cepiva? In še zdaj ne vem, kdaj bom sploh prišel na vrsto, če sploh kdaj. Če bo cepivo na voljo, se bom za dobro drugih cepil, če pa ga ne bo na voljo v bližnji prihodnosti in bomo dosegli precepljenost, se pač ne bom. Ker ne bo niti potrebe.

Ego daj na stran in razmišljaš malo bolj logično in predvsem manj nestrpno.

HappyPills ::

Ne rabimo cepiva. Glede na trend smo kot ovcerejaki narod zakorakal v prekuzenost.se 2-3 mesece pa smo skoz. Bomo pa končno na prvem mestu vsaj 1x. Čisti zmagovalci. Pripravite penino. Se 2000 jih pokopljemo in smo prvi krog zmagali. Nasljedne leto pa ponovimo.

kamiKaZaA ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Ego daj na stran in razmišljaš malo bolj logično in predvsem manj nestrpno.

Ne ti meni o egu, ker ste ravno največji egoisti tisti, kateri pričakujete, da bomo drugi poskrbeli za vaše zdarvje. Kdo je poskrbel za moje zdravje? Sam. Kdo hodi spomladi, poleti, jeseni na eno urne sprehode, da si krepi duha in telo? Jaz. Kdo ne počne tega? Tisti, kateri kričijo, da morajo drugi namesto njih hoditi in hkrati skrbeti za njihovo zdravje, sami pa doma na kavču ležijo. Vi ste tisti največji egoisti.

Jaz sem vedno trdil. Noben nemore za moje zdravje poskrbeti bolje kot jaz sam. Če me bo strah za moje zdravje in bo zunaj razsajala apokalipsa, se bom sam v klet zaprl in počakal da mine ali pa vsaj probal čimbolj dolgo preživeti. Nebom pa tega od drugih zahteval ali pa da se morajo vsi drugi zaradi tega cepiti. Zakaj ne? Ker nisem egosit. In največji egoisti ravno korona paničarji.

poweroff ::

Meni samo nekaj ni jasno.

Kako pričakujete, da se bomo prekužili, če pa virus ne obstaja? :))
sudo poweroff

qwertyy ::

kamiKaZaA je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Zanimivo, za cepivo, zaradi katerega celice proizvajajo en protein in se ne more samo pomnoževat v celicah, so nekateri 100%, da bo imelo hude posledice čez 5, 10 let, za virus, ki poleg tega proizvaja še precej drugih proteinov, ki se potem sestavijo v nove viruse in okužijo še več celic v telesu, dokler ga imunski sistem ne spravi pod kontrolo, so pa prepričani, da jih ne bo imel oziroma ne bodo tako hude, kot bodo od cepiva. Kako bi si drugače razlagal nastrojenost proti cepivu in navijanje za naravno prekuževanje?

Enostavno ne zaupamo vladam in farmacevtskemu lobiju. Kje piše, da zraven cepiva s kodo proti koroni, še nebo zraven kode za uničitev imunskega sistema in vseh zdravih celic? Ko si dam vse na vago in pretehtam, torej kaj lahko profitiram in kaj lahko izgubim, se raje ne cepim in tvegam s tem smrtonostnim virusom kot, da imam lahko kasneje zaradi cepiva razne zdravstvene zaplete in bom do konca živeljnja odvisen od farmacevtskega lobija in bom prisiljen redno jemati njihova zdravila, da ne riknem čez en mesec.

Jaz sem že 20+ let naravnam, da le v nujnih primerih vzamem zdravilo ali koristim usluge zdravstva. Če je le to možno. In dosedaj je to funkcioniralo, kako pa bo v naprej, pa nisem Nostradamus, da bi znal to vedeti. Za vsak drek ne vzamem lekadola ali nalgesina kot nekateri, ko jih malo glava zaboli ali pa minimalni dvig vročine in se tudi za vsak drek nemislim cepiti. Sem cepljen v otroštvu in zelo hvalžene za to. Nebom pa se vsako let 2x cepil proti prehladom. Ne, hvala. Kdor pa se želi, pa se naj. Samo ne druge silit k temu. Tudi jaz ne silim drugih, da se naj ne cepijo. Naj se zaradi mene vsak cepi. Vaše življenje, vaše odločitve.

S tem postom si dokazal kako omejeno razmišljaš. Sem poznal gospo v 50ih, ki je celo življenje preživela na raznoraznih čajčkih in domačih rcnijah. Dokler je ni na hitro pobralo, ker ni želela vzeti dveh tablet na dan. Kaj misliš, da bi bilo z ljudmi, ki dnevno vzamejo tableto za pritisk? Podobno bi jih pobralo v nekaj letih. Da pa razmišljaš, da ti bodo s cepivom podtaknili neko skrivno strupeno stvar moraš biti pa res poseben. Potem ti svetujem, da ko se poškoduješ ne kličeš rešilca in se zaflikaš sam, da ti slučajno med operacijo ne porinejo v telo česa podobnega. Sodobna medicina je stvar na katero smo kot ljudje lahko zelo ponosni in tako glupo razmišljanje z nekimi teorijami zarot je res omejeno.

ajdov ::

qwertyy je izjavil:


S tem postom si dokazal kako omejeno razmišljaš. Sem poznal gospo v 50ih, ki je celo življenje preživela na raznoraznih čajčkih in domačih rcnijah. Dokler je ni na hitro pobralo, ker ni želela vzeti dveh tablet na dan. Kaj misliš, da bi bilo z ljudmi, ki dnevno vzamejo tableto za pritisk? Podobno bi jih pobralo v nekaj letih. Da pa razmišljaš, da ti bodo s cepivom podtaknili neko skrivno strupeno stvar moraš biti pa res poseben. Potem ti svetujem, da ko se poškoduješ ne kličeš rešilca in se zaflikaš sam, da ti slučajno med operacijo ne porinejo v telo česa podobnega. Sodobna medicina je stvar na katero smo kot ljudje lahko zelo ponosni in tako glupo razmišljanje z nekimi teorijami zarot je res omejeno.

A ti bi pa silil to gospo v 50ih da je tablete? Kaj pa če ona noče tablet in bi raje umrla?

kamiKaZaA ::

poweroff je izjavil:

Meni samo nekaj ni jasno.

Kako pričakujete, da se bomo prekužili, če pa virus ne obstaja? :))

Pokaži ta vpis ali pa za vse večne čase utihni s takšnimi lažnivimi vpisi!

Vse kar trdimo je: virus obstaja in za ljudi pod 65 let in brez pridruženih bolezni ni tako zelo nevaren, da bi sedaj paničarili in kričali na vse, da morajo nositi maske, da nesmejo v gostilne, da nesmejo na stadione, da nesmejo normalno živeti. Vsak z dokaj zdravim in normalnim imunskim sistemom premaga ta virus za malo šalo. Je pa vedno en promil ljudi, kateri ima težave.

Se pa sedaj 99,9% ljudi mora prilagajati tistim 0,1% z težavami. In to je narobe svet. Tisti 1 promil naj gre živet v klet do konca svojih dni, se jim dostavlja hrano, zdravila,... vsi ostali pa noramlno dalje živet kot smo živeli do leta 2020.

IL_DIAVOLO ::

Stara dva sta podobno fuknena. Deda ne jemlje tablet, ker potem ne bi mogo pit! :D

Zadnjic ga je lazja kap, si je malo obraz premuckal, zdaj pa pravi da je ozdravljen 8-O

qwertyy ::

kamiKaZaA je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:


Ego daj na stran in razmišljaš malo bolj logično in predvsem manj nestrpno.

Ne ti meni o egu, ker ste ravno največji egoisti tisti, kateri pričakujete, da bomo drugi poskrbeli za vaše zdarvje. Kdo je poskrbel za moje zdravje? Sam. Kdo hodi spomladi, poleti, jeseni na eno urne sprehode, da si krepi duha in telo? Jaz. Kdo ne počne tega? Tisti, kateri kričijo, da morajo drugi namesto njih hoditi in hkrati skrbeti za njihovo zdravje, sami pa doma na kavču ležijo. Vi ste tisti največji egoisti.

Jaz sem vedno trdil. Noben nemore za moje zdravje poskrbeti bolje kot jaz sam. Če me bo strah za moje zdravje in bo zunaj razsajala apokalipsa, se bom sam v klet zaprl in počakal da mine ali pa vsaj probal čimbolj dolgo preživeti. Nebom pa tega od drugih zahteval ali pa da se morajo vsi drugi zaradi tega cepiti. Zakaj ne? Ker nisem egosit. In največji egoisti ravno korona paničarji.

Ti privoščim, da nikoli ne boš rabil zdravnika, ampak ko ga boš, ga ne kliči. Če boš imel razbite pol glave boš pač šel na sprehod. Kašne eni trosite res.. Ampak lahko je pametovat dokler si zdrav.

kamiKaZaA ::

qwertyy je izjavil:

S tem postom si dokazal kako omejeno razmišljaš. Sem poznal gospo v 50ih, ki je celo življenje preživela na raznoraznih čajčkih in domačih rcnijah. Dokler je ni na hitro pobralo, ker ni želela vzeti dveh tablet na dan. Kaj misliš, da bi bilo z ljudmi, ki dnevno vzamejo tableto za pritisk? Podobno bi jih pobralo v nekaj letih. Da pa razmišljaš, da ti bodo s cepivom podtaknili neko skrivno strupeno stvar moraš biti pa res poseben. Potem ti svetujem, da ko se poškoduješ ne kličeš rešilca in se zaflikaš sam, da ti slučajno med operacijo ne porinejo v telo česa podobnega. Sodobna medicina je stvar na katero smo kot ljudje lahko zelo ponosni in tako glupo razmišljanje z nekimi teorijami zarot je res omejeno.

Dokler bom zdrav, nebom jemal tablet. Ko pa resno zbolim, kar povišan pritisk tudi je, pa bom jemal zdravila. Isto, če se poškodujem bom koristil zdravstveno oskrbo. Mi pa izpade vsak sogovornik največji možni idiot, če gre to primerjati s cepljenjem proti prehladom. Povišan pritisk ali resno poškodbo gre primerjati s prehaldom. Faak ;((

IL_DIAVOLO ::

Vsi ste isti...za kaj bodi pa ne bom sel k dohtarju, iz bolnice ne bom vec prišel etc...

Potem se pa to razteguje tako daleč, da ne gre k dohtarju dobesedno za nobeno stvar.

Malo zmasiras, redno vezbas, malo povohas svezi gorski zrak in si dober.

Lol

PrimozR ::

HappyPills je izjavil:

Ne rabimo cepiva. Glede na trend smo kot ovcerejaki narod zakorakal v prekuzenost.se 2-3 mesece pa smo skoz. Bomo pa končno na prvem mestu vsaj 1x. Čisti zmagovalci. Pripravite penino. Se 2000 jih pokopljemo in smo prvi krog zmagali. Nasljedne leto pa ponovimo.

Če ne bomo pospešili tegale prekuževanja, bo trajalo precej več kot 2 do 3 mesece. Če gremo zgolj po teh številkah. Če gremo po ocenah, da je dejansko okuženih po 5 do 10-krat več, je pa zgodba drugačna.

kamiKaZaA je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:


Ego daj na stran in razmišljaš malo bolj logično in predvsem manj nestrpno.

Ne ti meni o egu, ker ste ravno največji egoisti tisti, kateri pričakujete, da bomo drugi poskrbeli za vaše zdarvje. Kdo je poskrbel za moje zdravje? Sam. Kdo hodi spomladi, poleti, jeseni na eno urne sprehode, da si krepi duha in telo? Jaz. Kdo ne počne tega? Tisti, kateri kričijo, da morajo drugi namesto njih hoditi in hkrati skrbeti za njihovo zdravje, sami pa doma na kavču ležijo. Vi ste tisti največji egoisti.

Jaz sem vedno trdil. Noben nemore za moje zdravje poskrbeti bolje kot jaz sam. Če me bo strah za moje zdravje in bo zunaj razsajala apokalipsa, se bom sam v klet zaprl in počakal da mine ali pa vsaj probal čimbolj dolgo preživeti. Nebom pa tega od drugih zahteval ali pa da se morajo vsi drugi zaradi tega cepiti. Zakaj ne? Ker nisem egosit. In največji egoisti ravno korona paničarji.

Nestrpno čakam, da se cepim. Sem pa imel v bistvu precej slabo leto s 104 dnevi oz. 208 urami aktivnosti in nabranimi skoraj 87.000 višinci. Čeprav sem bil v treh poletnih mesecih na kolesu vsega štirikrat (posledica težav z garancijo in poškodbe). Brez teh težav ter brez korone (ker bi lahko zdajle cel december smučal, spomladi pa več smučal in hodil kolesariti naokrog po Sloveniji) bi bila statistika verjetno prek 140 dni oz. ~300 ur aktivnosti. Tako da ne nabijaj od zdravja in kavča pri tistih, ki se hočemo cepiti. Pa ne nabijaj, kdo skrbi za zdravje koga. Egoisti so ravno tisti, ki se ne znajo obnašati situaciji primerno, ker hočejo spiti tist jeben pir s kolegom, da zraven fašejo še virus in nas pošljejo v situacijo, v kateri smo zdaj. Pa egoisti se nočejo cepiti in nočejo testirati, ker 'kaj pa mi bo, saj je samo prehlad' pa 'zakaj se bom testiral, če sem zdrav'.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

qwertyy ::

kamiKaZaA je izjavil:

qwertyy je izjavil:

S tem postom si dokazal kako omejeno razmišljaš. Sem poznal gospo v 50ih, ki je celo življenje preživela na raznoraznih čajčkih in domačih rcnijah. Dokler je ni na hitro pobralo, ker ni želela vzeti dveh tablet na dan. Kaj misliš, da bi bilo z ljudmi, ki dnevno vzamejo tableto za pritisk? Podobno bi jih pobralo v nekaj letih. Da pa razmišljaš, da ti bodo s cepivom podtaknili neko skrivno strupeno stvar moraš biti pa res poseben. Potem ti svetujem, da ko se poškoduješ ne kličeš rešilca in se zaflikaš sam, da ti slučajno med operacijo ne porinejo v telo česa podobnega. Sodobna medicina je stvar na katero smo kot ljudje lahko zelo ponosni in tako glupo razmišljanje z nekimi teorijami zarot je res omejeno.

Dokler bom zdrav, nebom jemal tablet. Ko pa resno zbolim, kar povišan pritisk tudi je, pa bom jemal zdravila. Isto, če se poškodujem bom koristil zdravstveno oskrbo. Mi pa izpade vsak sogovornik največji možni idiot, če gre to primerjati s cepljenjem proti prehladom. Povišan pritisk ali resno poškodbo gre primerjati s prehaldom. Faak ;((

Pa si siguren, da v zdravilih za pritisk ni nekih zloglasnih dodatkov, ki so jih skrivoma zasnovale vlade po celem svetu? To glede prehlada pa prosim, da poveš v obraz nekomu, ki dnevno dela na covid oddelku. Kot sem že rekel, lahko je pametovati dokler si zdrav. Če bi videl na ventilator priklopljenega svojega dedka ali očeta bi razmišljal drugače. Sem tudi sam mnenja, da se z nekaterimi stvarmi pretirava in se mi na splošno nekateri ukrepi zdijo totalno mimo, ampak cepljenje je pa res še najmanj kar lahko naredimo, da je tega konec. Prav tako sem mnenja, da mora biti cepljenje prostovoljno. Je pa spet tako, da če bi bilo cepivo na voljo marca, bi se ljudje zanj stepli. Danes, ko vidimo, da življenje kljub virusu teče naprej je pa lahko pametovati. V glavnem, če lahko izbiram med tem, da se vrnemo v normalno življenje in se cepimo, ali pa da bomo še 5 let zaprti ob nekih bolnih ukrepih, bom pač izbral cepljenje. Če bi med nami razsajale črne koze ali kak drug bolj smrtonosen virus, se isto ne bi cepil, ker je morda notri čip za nadzorovanje ljudi?

PrimozR ::

kamiKaZaA je izjavil:

qwertyy je izjavil:

S tem postom si dokazal kako omejeno razmišljaš. Sem poznal gospo v 50ih, ki je celo življenje preživela na raznoraznih čajčkih in domačih rcnijah. Dokler je ni na hitro pobralo, ker ni želela vzeti dveh tablet na dan. Kaj misliš, da bi bilo z ljudmi, ki dnevno vzamejo tableto za pritisk? Podobno bi jih pobralo v nekaj letih. Da pa razmišljaš, da ti bodo s cepivom podtaknili neko skrivno strupeno stvar moraš biti pa res poseben. Potem ti svetujem, da ko se poškoduješ ne kličeš rešilca in se zaflikaš sam, da ti slučajno med operacijo ne porinejo v telo česa podobnega. Sodobna medicina je stvar na katero smo kot ljudje lahko zelo ponosni in tako glupo razmišljanje z nekimi teorijami zarot je res omejeno.

Dokler bom zdrav, nebom jemal tablet. Ko pa resno zbolim, kar povišan pritisk tudi je, pa bom jemal zdravila. Isto, če se poškodujem bom koristil zdravstveno oskrbo. Mi pa izpade vsak sogovornik največji možni idiot, če gre to primerjati s cepljenjem proti prehladom. Povišan pritisk ali resno poškodbo gre primerjati s prehaldom. Faak ;((

Fak, kaj pa če so mi pri vseh teh implantih, ki jih imam, podtaknili še kaj drugega?!? I'M DOOOMED!!!

To je pa to, ker se pustiš operirati, evo, ljudje, ne hodite v bolnice!!!

qwertyy je izjavil:

Danes, ko vidimo, da življenje kljub virusu teče naprej je pa lahko pametovati. V glavnem, če lahko izbiram med tem, da se vrnemo v normalno življenje in se cepimo, ali pa da bomo še 5 let zaprti ob nekih bolnih ukrepih, bom pač izbral cepljenje. Če bi med nami razsajale črne koze ali kak drug bolj smrtonosen virus, se isto ne bi cepil, ker je morda notri čip za nadzorovanje ljudi?

Bi bi, tako kot bi vsi cepili svoje otroke, če bi v živo videli posledice otroške paralize, mumpsa in ošpic.

Pa kater del trenutnega življenja je normalen? Vsak normalen, ki s ezna prilagoditi situaciji, je praktično zaprt na svoje domovanje brez stikov z znanci. Praktično onemogočeno je smučanje ter izvajanje športa v drugih regijah in podobno. Smo DALEČ od normalnega življenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

ajdov ::

qwertyy je izjavil:


Pa si siguren, da v zdravilih za pritisk ni nekih zloglasnih dodatkov, ki so jih skrivoma zasnovale vlade po celem svetu? To glede prehlada pa prosim, da poveš v obraz nekomu, ki dnevno dela na covid oddelku. Kot sem že rekel, lahko je pametovati dokler si zdrav. Če bi videl na ventilator priklopljenega svojega dedka ali očeta bi razmišljal drugače. Sem tudi sam mnenja, da se z nekaterimi stvarmi pretirava in se mi na splošno nekateri ukrepi zdijo totalno mimo, ampak cepljenje je pa res še najmanj kar lahko naredimo, da je tega konec. Prav tako sem mnenja, da mora biti cepljenje prostovoljno. Je pa spet tako, da če bi bilo cepivo na voljo marca, bi se ljudje zanj stepli. Danes, ko vidimo, da življenje kljub virusu teče naprej je pa lahko pametovati. V glavnem, če lahko izbiram med tem, da se vrnemo v normalno življenje in se cepimo, ali pa da bomo še 5 let zaprti ob nekih bolnih ukrepih, bom pač izbral cepljenje. Če bi med nami razsajale črne koze ali kak drug bolj smrtonosen virus, se isto ne bi cepil, ker je morda notri čip za nadzorovanje ljudi?

a) je bilo že večkrat rečeno, da se bodo ukrepi nadaljevali tudi po cepljenju.

b) cepiva je tudi zdaj na voljo veliko manj kot je ljudi ki bi se želeli cepiti. Dobimo 16000 doz na teden. To ni nič.


Pa kater del trenutnega življenja je normalen? Vsak normalen, ki s ezna prilagoditi situaciji, je praktično zaprt na svoje domovanje brez stikov z znanci. Praktično onemogočeno je smučanje ter izvajanje športa v drugih regijah in podobno. Smo DALEČ od normalnega življenja.

To je zaradi ukrepov, ne zaradi virusa. Že večkrat je bilo povedano, da ukrepi ostanejo tudi po cepljenju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajdov ()

kamiKaZaA ::

qwertyy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:


Ego daj na stran in razmišljaš malo bolj logično in predvsem manj nestrpno.

Ne ti meni o egu, ker ste ravno največji egoisti tisti, kateri pričakujete, da bomo drugi poskrbeli za vaše zdarvje. Kdo je poskrbel za moje zdravje? Sam. Kdo hodi spomladi, poleti, jeseni na eno urne sprehode, da si krepi duha in telo? Jaz. Kdo ne počne tega? Tisti, kateri kričijo, da morajo drugi namesto njih hoditi in hkrati skrbeti za njihovo zdravje, sami pa doma na kavču ležijo. Vi ste tisti največji egoisti.

Jaz sem vedno trdil. Noben nemore za moje zdravje poskrbeti bolje kot jaz sam. Če me bo strah za moje zdravje in bo zunaj razsajala apokalipsa, se bom sam v klet zaprl in počakal da mine ali pa vsaj probal čimbolj dolgo preživeti. Nebom pa tega od drugih zahteval ali pa da se morajo vsi drugi zaradi tega cepiti. Zakaj ne? Ker nisem egosit. In največji egoisti ravno korona paničarji.

Ti privoščim, da nikoli ne boš rabil zdravnika, ampak ko ga boš, ga ne kliči. Če boš imel razbite pol glave boš pač šel na sprehod. Kašne eni trosite res.. Ampak lahko je pametovat dokler si zdrav.

Še enkrat. Meni je idiot tisti, kateri primerja prehlad z resno boleznijo ali resno poškodbo. Jaz plačujem zdravstveno zavarovanje, tako osnovno kot dodatno kot nadstandardno kot imam tudi zavarovanje za preskakovanje v vrsti in mi krije tudi zdravljenje pri specialistih v tujini do dolečenega zneska, če se sam za to odločim kot tudi zavarovanje za zobe, kjer krijejo od implatantov do proteze, če mi zobi zgnijejo in letno zmečem v samo zdravstvo čez 2000€ (sem not štejem tudi del od plače za osnovno zavarovanje).

In noben mi nebo pametoval kdaj naj jaz koristim kakšno zavarovanje. Še najmanj pa kakšen idiot na forumu, kateri nima pojma zakaj se plačujejo zdravstvena zavarovanja. In jaz jih bom koristil takrat, ko jih bom potreboval. In če se nemislim cepiti, še to ne pomeni, da nebom obiskal zobozdravnika, če bom imel težave z zobni ali pa zdravnika, če bom resno zbolel, se poškodoval. In pravi idioti mi izpadejo sogovorniki, kateri kričijo, da če se ne cepiš, potem pa še to in ono ne koristi. ;((

Zaradi mene pa lahko ti vplačuješ v zdravstvo in ga nikoli ne koristiš, ne sili pa tega drugih. In če jaz vplačujem nekaj imam tudi pravico do odločitve, če bom določene storitve koristil ali pa jih nebom. Kot kaže pa eni nimate toliko inteligence, da bi lahko dojeli vse to.

qwertyy ::

kamiKaZaA je izjavil:

qwertyy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:


Ego daj na stran in razmišljaš malo bolj logično in predvsem manj nestrpno.

Ne ti meni o egu, ker ste ravno največji egoisti tisti, kateri pričakujete, da bomo drugi poskrbeli za vaše zdarvje. Kdo je poskrbel za moje zdravje? Sam. Kdo hodi spomladi, poleti, jeseni na eno urne sprehode, da si krepi duha in telo? Jaz. Kdo ne počne tega? Tisti, kateri kričijo, da morajo drugi namesto njih hoditi in hkrati skrbeti za njihovo zdravje, sami pa doma na kavču ležijo. Vi ste tisti največji egoisti.

Jaz sem vedno trdil. Noben nemore za moje zdravje poskrbeti bolje kot jaz sam. Če me bo strah za moje zdravje in bo zunaj razsajala apokalipsa, se bom sam v klet zaprl in počakal da mine ali pa vsaj probal čimbolj dolgo preživeti. Nebom pa tega od drugih zahteval ali pa da se morajo vsi drugi zaradi tega cepiti. Zakaj ne? Ker nisem egosit. In največji egoisti ravno korona paničarji.

Ti privoščim, da nikoli ne boš rabil zdravnika, ampak ko ga boš, ga ne kliči. Če boš imel razbite pol glave boš pač šel na sprehod. Kašne eni trosite res.. Ampak lahko je pametovat dokler si zdrav.

Še enkrat. Meni je idiot tisti, kateri primerja prehlad z resno boleznijo ali resno poškodbo. Jaz plačujem zdravstveno zavarovanje, tako osnovno kot dodatno kot nadstandardno kot imam tudi zavarovanje za preskakovanje v vrsti in mi krije tudi zdravljenje pri specialistih v tujini do dolečenega zneska, če se sam za to odločim kot tudi zavarovanje za zobe, kjer krijejo od implatantov do proteze, če mi zobi zgnijejo in letno zmečem v samo zdravstvo čez 2000€ (sem not štejem tudi del od plače za osnovno zavarovanje).

In noben mi nebo pametoval kdaj naj jaz koristim kakšno zavarovanje. Še najmanj pa kakšen idiot na forumu, kateri nima pojma zakaj se plačujejo zdravstvena zavarovanja. In jaz jih bom koristil takrat, ko jih bom potreboval. In če se nemislim cepiti, še to ne pomeni, da nebom obiskal zobozdravnika, če bom imel težave z zobni ali pa zdravnika, če bom resno zbolel, se poškodoval. In pravi idioti mi izpadejo sogovorniki, kateri kričijo, da če se ne cepiš, potem pa še to in ono ne koristi. ;((

Zaradi mene pa lahko ti vplačuješ v zdravstvo in ga nikoli ne koristiš, ne sili pa tega drugih. In če jaz vplačujem nekaj imam tudi pravico do odločitve, če bom določene storitve koristil ali pa jih nebom. Kot kaže pa eni nimate toliko inteligence, da bi lahko dojeli vse to.

Hahaha midva sva kar zaključila, ker ta nivo debate in argumentov ni niti za v gostilno.

kamiKaZaA ::

qwertyy je izjavil:


Če bi med nami razsajale črne koze ali kak drug bolj smrtonosen virus, se isto ne bi cepil, ker je morda notri čip za nadzorovanje ljudi?

;((

Daj ti idiot mi pokaži ta moj vpis, kjer pišem, da bodo dali čip v cepivo? Faak. ;((

Za vse ostale idiote. Ne verjamem, da je možno 5-centimeterski uporabni čip z baterijo, katera se mora po nekaj dnevih napajati preko kabla, spraviti na prostor 1 mililitra. Faak. Če pa vi to verjamete pa to ni moj problem.

Kot drugo. Sem napisal, da sem cepljen v otroštvu in hvaležen. Zakaj spet v temo vlačite črne koze in še ostale bolezni? ;((

Vem, da vam je zmanjkalo argumentov in potem delati povezave hruške, jabolke in slive, ter jih mečete v isti koš. ;((

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:


Joj, pri črkovanju se zmotim za eno črko, ti pa takoj v luft. Pa ni to slavistični forum, poanta je, da je vpis zapisan dovolj razumljivo, da se razbere bistvo za vse. Ja saj vem, ko argumentov za ovrečt zmanjaka, se išče dlako v jajcu (pravopis). Tipično za.... (če to zapišem, bo vpis izbrisan) :)):D


Poanta je, da nimaš pojma, o čem pišeš in to dokazuješ na vsakem koraku. Vključno s črkovanjem “velikih” besed.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kamiKaZaA ::

qwertyy je izjavil:


Hahaha midva sva kar zaključila, ker ta nivo debate in argumentov ni niti za v gostilno.

Saj vem, ko zmanjka argumentov in ko si potolčen od sogovornika z argumenti, katerim več nemoreš kontrirati, je boljše se umakniti kot se še naprej smešiti. ;)

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:

qwertyy je izjavil:


Hahaha midva sva kar zaključila, ker ta nivo debate in argumentov ni niti za v gostilno.

Saj vem, ko zmanjka argumentov in ko si potolčen od sogovornika z argumenti, katerim več nemoreš kontrirati, je boljše se umakniti kot se še naprej smešiti. ;)

Ne moreš.

Ni za kaj. Tale lekcija je bila zastonj. Očitno je bila na tvojem področju osnovna šola slabše kakovosti. Z veseljem pomagam...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

kamiKaZaA ::

PrimozR je izjavil:


Nestrpno čakam, da se cepim. Sem pa imel v bistvu precej slabo leto s 104 dnevi oz. 208 urami aktivnosti in nabranimi skoraj 87.000 višinci. Čeprav sem bil v treh poletnih mesecih na kolesu vsega štirikrat (posledica težav z garancijo in poškodbe). Brez teh težav ter brez korone (ker bi lahko zdajle cel december smučal, spomladi pa več smučal in hodil kolesariti naokrog po Sloveniji) bi bila statistika verjetno prek 140 dni oz. ~300 ur aktivnosti. Tako da ne nabijaj od zdravja in kavča pri tistih, ki se hočemo cepiti. Pa ne nabijaj, kdo skrbi za zdravje koga. Egoisti so ravno tisti, ki se ne znajo obnašati situaciji primerno, ker hočejo spiti tist jeben pir s kolegom, da zraven fašejo še virus in nas pošljejo v situacijo, v kateri smo zdaj. Pa egoisti se nočejo cepiti in nočejo testirati, ker 'kaj pa mi bo, saj je samo prehlad' pa 'zakaj se bom testiral, če sem zdrav'.

Ti si ravno ta ena svetla izjema in tudi ne spadaš med tiste, kateri kričijo, da se moramo cepiti (prav paničarijo eni v tej temi), kar pa ne pomeni, da moj vpis za veliko večino ne drži. Še kako drži za veliko večino. Tebi pa želim še naprej veliko zdravja in športanja, ter ni me sram priznati, da ti pri športanju ne sežem niti do gležnjem. Dosti dokaznih slik je na netu o tebi. Pravi športnik. Respect!

PrimozR ::

kamiKaZaA je izjavil:

Še enkrat. Meni je idiot tisti, kateri primerja prehlad z resno boleznijo ali resno poškodbo.

Hja, poglej po tej temi, kdo pravi, da je COVID-19 en navaden prehlad...



kamiKaZaA je izjavil:

...in letno zmečem v samo zdravstvo čez 2000EUR (sem not štejem tudi del od plače za osnovno zavarovanje).

Hja, marsikdo toliko v zdravstvo zmeče samo od plače, brez dodatnih zavarovanj. Torej, glede na našteto, govorimo o ~1500 EUR bruto mesečne plače (~100 EUR mesečnega prispevka v zdravstveno blagajno)? Morda celo manj? :)

Toliko o tem, koliko kdo vplača in koliko tega porabi :)

ajdov je izjavil:

To je zaradi ukrepov, ne zaradi virusa. Že večkrat je bilo povedano, da ukrepi ostanejo tudi po cepljenju.

Jaz za pol ukrepov skorajda ne vem da obstajajo in mi je povsem vseeno, ali imamo lockdown na domove ali pa popolnoma nobenega ukrepa. Mojega obnašanja to ne bo spremenilo, torej tudi ne bo spremenilo napisanega.

Ogromno ljudi veselo kolesari po celi Sloveniji, smuča, smuča v družbi, se druži med sabo, itd. itd. Ampak to še ne pomeni, da je glede na situacijo to smiselno. Oz. je to direkten razlog za stanje, ki ga imamo ter razlog, da imamo to stanje, konstantno, že pretekla 2 meseca. Ker pač, egoisti.

kamiKaZaA je izjavil:

Ti si ravno ta ena svetla izjema in tudi ne spadaš med tiste, kateri kričijo, da se moramo cepiti (prav paničarijo eni v tej temi), kar pa ne pomeni, da moj vpis za veliko večino ne drži. Še kako drži za veliko večino. Tebi pa želim še naprej veliko zdravja in športanja, ter ni me sram priznati, da ti pri športanju ne sežem niti do gležnjem. Dosti dokaznih slik je na netu o tebi. Pravi športnik. Respect!

Hja, v bistvu sem mnenja, da se moramo cepiti, ker je to rešitev, to je dejstvo. Žal glede na mentaliteto tega naroda (raje ne bom rekel, na kako nizkem nivoju je) ostane samo to, da se cepiš sam in rešiš samega sebe.

Bom pa z veseljem sprejel ukrep, če bo do njega prišlo, da za cepljene ne bo omejitev oz. ukrepov, za necepljene pa bodo ostale. Tako kot podpiram, da necepljenih otrok ne moreš dati v javne vrtce in šole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

qwertyy je izjavil:


Hahaha midva sva kar zaključila, ker ta nivo debate in argumentov ni niti za v gostilno.

Saj vem, ko zmanjka argumentov in ko si potolčen od sogovornika z argumenti, katerim več nemoreš kontrirati, je boljše se umakniti kot se še naprej smešiti. ;)

Ne moreš.

Ni za kaj. Tale lekcija je bila zastonj. Očitno je bila na tvojem področju osnovna šola slabše kakovosti. Z veseljem pomagam...

Kaj ima veze pravopis z ostalo kmečko pametjo? Raje delam pravopisne napake kot pa da spadam med oprance, katerim mediji perejo vsakodnevno možgane in glave ne uporabljajo drugače kot le za striženje. Za kmečko pamet še sploh slišali niso, kaj šele, da bi jo kdaj tudi uporabili.

In še ena glede izobrazbe, na katero se tako rad obešaš, ko ti zmanjkajo drugi argumenti:

shrani.si/f/2b/ZF/1WKsAJmL/screenhunter03-nov-17-17.jpg

PrimozR ::

Takele izjave z zdravo kmečko pametjo po mojih izkušnjah zelo radi uporabljajo tisti, ki nimajo niti izobrazbe, niti zdrave kmečke pameti. Drug del je resničen, prvi pa definitivno ne :)
Saj veš, those who have it usually don't flaunt it ;)

Sicer pa mediji perejo možgane predvsem anticepilcem. Vsaj glede na stanje v tej temi. Pa glede na zgodovino antivaxx gibanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

IL_DIAVOLO ::

Potolcen z argumenti? Hahahaha ta pa ima v RL mocne sogovornike :D

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

PrimozR je izjavil:

Takele izjave z zdravo kmečko pametjo po mojih izkušnjah zelo radi uporabljajo tisti, ki nimajo niti izobrazbe, niti zdrave kmečke pameti. Drug del je resničen, prvi pa definitivno ne :)
Saj veš, those who have it usually don't flaunt it ;)

Sicer pa mediji perejo možgane predvsem anticepilcem. Vsaj glede na stanje v tej temi. Pa glede na zgodovino antivaxx gibanja.


:))Točno to sem hotel napisati.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kamiKaZaA ::

PrimozR je izjavil:

Takele izjave z zdravo kmečko pametjo po mojih izkušnjah zelo radi uporabljajo tisti, ki nimajo niti izobrazbe, niti zdrave kmečke pameti. Drug del je resničen, prvi pa definitivno ne :)
Saj veš, those who have it usually don't flaunt it ;)

Sicer pa mediji perejo možgane predvsem anticepilcem. Vsaj glede na stanje v tej temi. Pa glede na zgodovino antivaxx gibanja.

Tu se pa ne strinjam z niti enim delom. Sploh mediji perejo možgane, da je zunaj apokalipsa in da je cepitev edina rešitev. To seveda ne drži.





Mediji, zakaj nam lažete? - 2. del
https://www.bitchute.com/video/BK85OgM9...



@zmaugy in @IL DIAVOLO sta že ničkoliko krat dokazala, da nista ravno bistra.

Zgodovina sprememb…

jest10 ::

kamiKaZaA je izjavil:

poweroff je izjavil:

Meni samo nekaj ni jasno.

Kako pričakujete, da se bomo prekužili, če pa virus ne obstaja? :))

Pokaži ta vpis ali pa za vse večne čase utihni s takšnimi lažnivimi vpisi!


Vsekakor je o tem pisal recimo CoolBits.
pa verjetno se najde še kdo

kamiKaZaA ::

PrimozR je izjavil:

Takele izjave z zdravo kmečko pametjo po mojih izkušnjah zelo radi uporabljajo tisti, ki nimajo niti izobrazbe, niti zdrave kmečke pameti. Drug del je resničen, prvi pa definitivno ne :)
Saj veš, those who have it usually don't flaunt it ;)

Sicer pa mediji perejo možgane predvsem anticepilcem. Vsaj glede na stanje v tej temi. Pa glede na zgodovino antivaxx gibanja.

Redno uporabljam kmečko pamet, povezujem dogodke, raziskujem. Spadam med nadarjene in sem bil tudi prejemnik Zoisove štipendije. In imam tudi službo, kjer služim nadpovprečno za razmere v moji regiji...

Okapi ::

Nekateri so pač prestrašeni revčki in jih je grozno strah cepljenja. Potem pa iščejo sto in en izmišljen izgovor, da jim ne bi bilo treba priznati, da so preprosto strahopetci.

A110 ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Takele izjave z zdravo kmečko pametjo po mojih izkušnjah zelo radi uporabljajo tisti, ki nimajo niti izobrazbe, niti zdrave kmečke pameti. Drug del je resničen, prvi pa definitivno ne :)
Saj veš, those who have it usually don't flaunt it ;)

Sicer pa mediji perejo možgane predvsem anticepilcem. Vsaj glede na stanje v tej temi. Pa glede na zgodovino antivaxx gibanja.

Tu se pa ne strinjam z niti enim delom. Sploh mediji perejo možgane, da je zunaj apokalipsa in da je cepitev edina rešitev. To seveda ne drži.





Mediji, zakaj nam lažete? - 2. del
https://www.bitchute.com/video/BK85OgM9...



@zmaugy in @IL DIAVOLO sta že ničkoliko krat dokazala, da nista ravno bistra.



pa si sploh pogledal ta video? meni bolj deluješ kot nekdo ki se boji tehnologije in potem zraven reče še par bedarij da vse skupaj povdari. Ja, "elita" bo voditelje menjala z AI voditelji če bodo še naprej poročali to kar je aktualno (kar se bere). Strašno. Triletni otrok reče da mu gre nekaj na živce. Šokantno, razkrinkal je vse skupaj. Zagotovo je genij. Verjetno bo naslednji dan rekel da mu zelenjava ni všeč. Če pa 3 letni otrok tako reče pa že mora držati. Prepovejmo zelenjavo. Nov rešitelj. Dajmo kar tega 3 letnega otroka za vodjo. Ni čudno da si čisto opran če poslušaš take stvari

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

kamiKaZaA ::

Okapi je izjavil:

Nekateri so pač prestrašeni revčki in jih je grozno strah cepljenja. Potem pa iščejo sto in en izmišljen izgovor, da jim ne bi bilo treba priznati, da so preprosto strahopetci.

Ti si največji strahopetec na tem forumu. Ko sem te prosil preko ZS, da mi pokažeš vpis, katerega seveda nisem napisal. Torej si se lagal in mi podtikal vpise, katerih nisem nikoli napisal. In si potem šel točiti solze v "Pritožbe". In rezultat tega je:

- sam več nemorem pisati v temo "Pritožbe"
- sam več nemorem pisati v temo "Korona 2. in 3. val"
- sam ti več nemorem poslati ZS

Zmagal si. Ker si bil tako prestrašen, da so ti moderatorji uresničili želje, da več nebi bil tako posran.

In sedaj si spet sem prišel le provocirati, da se boš potem lahko spet jokal v "Pritožbe" in me še bodo tukaj ven vrgli.

Okapi
:: 27. dec 2020, 16:03:59
Kamikazaa nadaljuje z nadlegovanjem v zasebnih sporočilih. A mu lahko prosim to onemogočite, ker nadlegovanja ne bi rad kam uradno prijavljal.

A po novem je nadlegovanje v ZS, če ga povprašaš, da mi pokaže ta vpis, katerega nisem nikoli napisal? ;((

jest10 ::

kamiKaZaA je izjavil:


- sam več nemorem pisati v temo "Pritožbe"
- sam več nemorem pisati v temo "Korona 2. in 3. val"



Glede na to, da poserješ vse teme o virusu, pozdravljam to odločitev. Še v kakšni več bi te morali omejiti

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:


pa si sploh pogledal ta video? meni bolj deluješ kot nekdo ki se boji tehnologije in potem zraven reče še par bedarij da vse skupaj povdari. Ja, "elita" bo voditelje menjala z AI voditelji če bodo še naprej poročali to kar je aktualno (kar se bere). Strašno. Triletni otrok reče da mu gre nekaj na živce. Šokantno, razkrinkal je vse skupaj. Zagotovo je genij. Verjetno bo naslednji dan rekel da mu zelenjava ni všeč. Če pa 3 letni otrok tako reče pa že mora držati. Prepovejmo zelenjavo. Nov rešitelj. Dajmo kar tega 3 letnega otroka za vodjo. Ni čudno da si čisto opran če poslušaš take stvari

Bistvo vsega je ravno kaj govori pred tem o AI voditeljih. A to si pa preskočil? Spet iščete dlako v jajcu. Ja sem pogledal oba videa in se strinjam z vsem, razen pri teh voditeljih malo pretirava. Boš komentiral še vse ostalo ali samo komentiraš to kar tebi paše?

kamiKaZaA ::

jest10 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


- sam več nemorem pisati v temo "Pritožbe"
- sam več nemorem pisati v temo "Korona 2. in 3. val"



Glede na to, da poserješ vse teme o virusu, pozdravljam to odločitev. Še v kakšni več bi te morali omejiti

Saj mi je jasno, da takšnih in podobnih meni, kjer vam vedno zmanjkajo argumenti nimaste radi. In pol vam drugega ne ostane, kot da iščete pravopisne napake in ostale dlake v jajcu. Kot je to malo višje naredil avtomobil Alpine @A110, kateri ni komentiral prvega dela videa, kjer dokazano mediji manipulirajo in lažejo /v videu so dokazi o tem), ter se je raje piknil v AI voditelje.


jest10 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

poweroff je izjavil:

Meni samo nekaj ni jasno.

Kako pričakujete, da se bomo prekužili, če pa virus ne obstaja? :))

Pokaži ta vpis ali pa za vse večne čase utihni s takšnimi lažnivimi vpisi!


Vsekakor je o tem pisal recimo CoolBits.
pa verjetno se najde še kdo

Vpis je bil zapisan pod mojim vpisom. Torej pomeni, da je letel na moj vpis.

A110 ::

kamiKaZaA je izjavil:

A110 je izjavil:


pa si sploh pogledal ta video? meni bolj deluješ kot nekdo ki se boji tehnologije in potem zraven reče še par bedarij da vse skupaj povdari. Ja, "elita" bo voditelje menjala z AI voditelji če bodo še naprej poročali to kar je aktualno (kar se bere). Strašno. Triletni otrok reče da mu gre nekaj na živce. Šokantno, razkrinkal je vse skupaj. Zagotovo je genij. Verjetno bo naslednji dan rekel da mu zelenjava ni všeč. Če pa 3 letni otrok tako reče pa že mora držati. Prepovejmo zelenjavo. Nov rešitelj. Dajmo kar tega 3 letnega otroka za vodjo. Ni čudno da si čisto opran če poslušaš take stvari

Bistvo vsega je ravno kaj govori pred tem o AI voditeljih. A to si pa preskočil? Spet iščete dlako v jajcu. Ja sem pogledal oba videa in se strinjam z vsem, razen pri teh voditeljih malo pretirava. Boš komentiral še vse ostalo ali samo komentiraš to kar tebi paše?


Kaj pa je povedalo pred tem. da mediji zavajajo blabla. Mediji pišejo o tem kar se bere in od česa bodo služili. Ves kas se omenja "potrč je povedal prav". ga je kdo sploh poslušal da trdi da je povedal tako kot je? na začetku objav govori kako je LOGIČNO da če narediš 2x več testov je 2x več pozitivnih (ob enakem procentu pozitivnih). Kot da jemljemo teste na naključno izbrani populaciji in ne namensko izbrani. Očitno "zdrava kmečka pamet" marsikomu bolj slabo dela. Ko se je % pozitibnih dvignil tudi ni bilo nobenega komentarja. Ves čas je primerjal jabolka in hruške (švedsko in slovenijo) nikoli pa švedske z ostalimi skandinavskimi državami. Poleti je zagovarjal tudi češko in njihov odprt pristop. Ko se je tam zgodila katastrofa češke ni niti omenil več. Kaj boš vrjel takemu? Omenja pravico do izobrazbe otrok kako je kjršena v slo ipd. Ko so na švedskem ponovno zaprli šole od srednje šole dalje je bil komentar: razen šolanja imajo otroci normalno življenje. Mogoče je res povedal kakšno stvar prav, ampak za vsako tako je povedal ogromno bedarij. Kako boš potem vrjel takemu bilo kaj in ga jemal za relevantnega? Na drugo stran Beovičeve in Kreka nekoga ki ima drugačno mnenje? KOGA? vostoka, coolbitsa, tebe? šarlatana šorlija? 1000 drugih idiotov iniciative maske dol ki slepo vrjamejo vsemu kar želijo slišati mnenje pa spreminjajo na dnevni bazi? nevem kaj čakate. Vsak dan 1000 pisem raznim organizacijam ko pa si nekdo dejansko vzame čas in odgovori na vprašanja kot je storil Ihan pa še kar trdite da virus ni izoliran, obdukcij ni,... da je vse zrežirano, PCR nezansljiv, razlog za porast smrti je neznan oz naključje,... Zdravstvo celega sveta je praktično enotno ampak zagotovo ima 5 preostalih "potrčev" ki jim zaprtje dela finančno škodo in pa par "znantvenikov" ki iščejo svojih 5min slave bolj prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

jest10 ::

kamiKaZaA je izjavil:

jest10 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


- sam več nemorem pisati v temo "Pritožbe"
- sam več nemorem pisati v temo "Korona 2. in 3. val"



Glede na to, da poserješ vse teme o virusu, pozdravljam to odločitev. Še v kakšni več bi te morali omejiti

Saj mi je jasno, da takšnih in podobnih meni, kjer vam vedno zmanjkajo argumenti nimaste radi. In pol vam drugega ne ostane, kot da iščete pravopisne napake in ostale dlake v jajcu. Kot je to malo višje naredil avtomobil Alpine @A110, kateri ni komentiral prvega dela videa, kjer dokazano mediji manipulirajo in lažejo /v videu so dokazi o tem), ter se je raje piknil v AI voditelje.


jest10 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

poweroff je izjavil:

Meni samo nekaj ni jasno.

Kako pričakujete, da se bomo prekužili, če pa virus ne obstaja? :))

Pokaži ta vpis ali pa za vse večne čase utihni s takšnimi lažnivimi vpisi!


Vsekakor je o tem pisal recimo CoolBits.
pa verjetno se najde še kdo

Vpis je bil zapisan pod mojim vpisom. Torej pomeni, da je letel na moj vpis.


Če bi letel nate, bi te citiral. Prav tako je napisano v množini.
Kot kaže le nisi tako zelo nadpovprečen, če se že pri tem zatakne >:D

Tvoji kao argumenti pa so po večini prav smešni in verjamem, da se večini sploh ne da ukvarjati z njimi. Ne ker bi bili trdni, ampak ker so tako bedasti. Poleg tega tako ali tako ne sprejmeš kontra argumentov.


P.S. sej res, Vostok in še ene 3je zraven tudi trdijo, da tega virusa sploh še niso izolirali

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

A110 je izjavil:


pa si sploh pogledal ta video? meni bolj deluješ kot nekdo ki se boji tehnologije in potem zraven reče še par bedarij da vse skupaj povdari. Ja, "elita" bo voditelje menjala z AI voditelji če bodo še naprej poročali to kar je aktualno (kar se bere). Strašno. Triletni otrok reče da mu gre nekaj na živce. Šokantno, razkrinkal je vse skupaj. Zagotovo je genij. Verjetno bo naslednji dan rekel da mu zelenjava ni všeč. Če pa 3 letni otrok tako reče pa že mora držati. Prepovejmo zelenjavo. Nov rešitelj. Dajmo kar tega 3 letnega otroka za vodjo. Ni čudno da si čisto opran če poslušaš take stvari

Bistvo vsega je ravno kaj govori pred tem o AI voditeljih. A to si pa preskočil? Spet iščete dlako v jajcu. Ja sem pogledal oba videa in se strinjam z vsem, razen pri teh voditeljih malo pretirava. Boš komentiral še vse ostalo ali samo komentiraš to kar tebi paše?


Kaj pa je povedalo pred tem. da mediji zavajajo blabla. Mediji pišejo o tem kar se bere in od česa bodo služili. Ves kas se omenja "potrč je povedal prav". ga je kdo sploh poslušal da trdi da je povedal tako kot je? na začetku objav je govoril kako je LOGIČNO da če narediš 2x več testov je 2x več pozitivnih (ob enakem procentu pozitivnih). Kot da jemljemo teste na naključno izbrani populaciji in ne namensko izbrani. Očitno "zdrava kmečka pamet" marsikomu bolj slabo dela. Ko se je % pozitibnih dvignil tudi ni bilo nobenega komentarja. Ves čas je primerjal jabolka in hruške (švedsko in slovenijo) nikoli pa švedske z ostalimi skandinavskimi državami. Poleti je zagovarjal tudi češko in njihov odprt pristop. Ko se je tam zgodila katastrofa češke ni niti omenil več. Kaj boš vrjel takemu? Omenja pravico do izobrazbe otrok kako je kjršena v slo ipd. Ko so na švedskem ponovno zaprli šole od srednje šole dalje je bil komentar: razen šolanja imajo otroci normalno življenje. Kako boš potem vrjel takemu bilo kaj in ga jemal za relevantnega? Na drugo stran Beovičeve in Kreka nekoga ki ima drugačno mnenje? KOGA? vostoka, coolbitsa, tebe? šarlatana šorlija? 1000 drugih idiotov iniciative maske dol ki slepo vrjamejo vsemu kar želijo slišati mnenje pa spreminjajo na dnevni bazi? nevem kaj čakate. Vsak dan 1000 pisem raznim organizacijam ko pa si nekdo dejansko vzame čas in odgovori na vprašanja kot je storil Ihan pa še kar trdite da virus ni izoliran, obdukcij ni,... da je vse zrežirano, PCR nezansljiv, razlog za porast smrti je neznan oz naključje,...

V videu so dokazi kako mediji manipulirajo videje in zavajajo. O tem pišem. Spet si se piknil v Potrča, namesto, da bi komentiral, da so:

- naši mediji prikazovali slike iz Bergama in jih prikazovali kot, da so iz naše bolnice,
- kmečka pamet ti pove, da je to zato, ker pri nas ni bilo izrednih razmer in imamo bolj ali manj prazne bolnice, ter sestre iz dolgčasa snemajo tik tok videje
- mediji so prikazovali krste iz Bergama, katere pa so bile v resnici iz leta 2013
- mediji so prikazovali slike pljuč od ženske v SLO boonišnici, kateri je vse to v dveh dneh po COVID-u nastalo, a zgoraj levo je bil izpis ime in priimek moškega - spet manipulacija preko medijev
- kmečka pamet ti potem pove, da so v bolnici med resno bolnimi tudi takšni z blagimi simptomi, pa jih za namene propagande dajo v bolnico, da zapolnijo postelje, čeprav ni potrebe za to. Kar pa še ne pomeni, da niso v resnici tudi težji bolniki v bolnici. Seveda so, a so zraven tudi takšni, kateri bi lahko ostali v DSO

In še bi lahko našteval.

Daj te prosim komentar na to. Na medije same. AI voditelje in Potrča pa pusti obstrani. Si si pogledal oba videa? Komentiraj prosim medijske manipulacije. Kakšno je tvoje mnenje o tem? Se ti zdi to prav? Podpiraš?

ajdov ::

PrimozR je izjavil:


Ogromno ljudi veselo kolesari po celi Sloveniji, smuča, smuča v družbi, se druži med sabo, itd. itd. Ampak to še ne pomeni, da je glede na situacijo to smiselno. Oz. je to direkten razlog za stanje, ki ga imamo ter razlog, da imamo to stanje, konstantno, že pretekla 2 meseca. Ker pač, egoisti.

egoisti so lockdownerji, ker moramo zaradi njihove varnosti biti zaprti vsi

oni so tudi odgovorni za lockdown

Okapi ::

kamiKaZaA je izjavil:


Okapi
:: 27. dec 2020, 16:03:59
Kamikazaa nadaljuje z nadlegovanjem v zasebnih sporočilih. A mu lahko prosim to onemogočite, ker nadlegovanja ne bi rad kam uradno prijavljal.

A po novem je nadlegovanje v ZS, če ga povprašaš, da mi pokaže ta vpis, katerega nisem nikoli napisal? ;((
Jasno pa nimaš poguma pokazati tistih sporočil, s slikami vred, zaradi katerih sem poslal pritožbo. Ker bi potem vsi videli, kakšen si v resnici.

A110 ::

Mediji že objavijo kakšno lažno sliko ipd ampak to še ne pomeni da tega dejansko ni. Začuda nihče od vas ne omenja medijev in zavajanja ko so recimo objavili da bo 2/3 žensk neplodnih zaradi cepiva. Pa kaj misliš da je covid oddelek urgenca da vedno šprica kri in še na malico ne morejo kaj šele posneti tik tok videa? ne boš vrjel, še pol ure za malico imajo. To je po tvoje jasen dokaz da se ne dogaja v bolnicah nič.

kamiKaZaA ::

jest10 je izjavil:


Tvoji kao argumenti pa so po večini prav smešni in verjamem, da se večini sploh ne da ukvarjati z njimi. Ne ker bi bili trdni, ampak ker so tako bedasti. Poleg tega tako ali tako ne sprejmeš kontra argumentov.


P.S. sej res, Vostok in še ene 3je zraven tudi trdijo, da tega virusa sploh še niso izolirali

Ko nekdo napiše, da so argumenti smešni, namesto, da jih ovrže z argumenti, s tem samo potrdiš to kar sem zapisal. Da nimaš argumentov in bi me zato najraje cenzuriral iz te teme.

jest10 je izjavil:


poweroff je izjavil:

Meni samo nekaj ni jasno.

Kako pričakujete, da se bomo prekužili, če pa virus ne obstaja? :))


Če bi letel nate, bi te citiral. Prav tako je napisano v množini.
Kot kaže le nisi tako zelo nadpovprečen, če se že pri tem zatakne
>:D

To ne drži. Če teče debata, je vsak vpis pod to debato, kateri je zapisan, mišljen, da se nanaša na zgornji komentar. To so osnove na forumih. In ne zavajaj sedaj drugih in da temu ni tako.

In še enkrat ta vpis: Meni samo nekaj ni jasno. Kako pričakujete, da se bomo prekužili, če pa virus ne obstaja? :))

To je izključno na mene letelo oz. moj prejšnji vpis, kateri je bil točno nad tem vpisom.

kamiKaZaA ::

Okapi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Okapi
:: 27. dec 2020, 16:03:59
Kamikazaa nadaljuje z nadlegovanjem v zasebnih sporočilih. A mu lahko prosim to onemogočite, ker nadlegovanja ne bi rad kam uradno prijavljal.

A po novem je nadlegovanje v ZS, če ga povprašaš, da mi pokaže ta vpis, katerega nisem nikoli napisal? ;((
Jasno pa nimaš poguma pokazati tistih sporočil, s slikami vred, zaradi katerih sem poslal pritožbo. Ker bi potem vsi videli, kakšen si v resnici.

Katere slike? Ti jih pokaži. Jaz več nič nimam, ker so mi vse izbrisali, ker si točil te krokodilje solze. Komplet izbris sem fasal in omejitve v temah. Zaradi tebe, strahopetca. Posranega strahopetca. Paničarja.

Drugače pa sta bili dve sporočili s slikami (skupno od štirih) in je vsaka vsebovala le eno sliko in to z razlogom, ker si točil solze:

1. sporočilo: Da mi pokažeš ta moj vpis, katerega si mi podtaknil

2. sporočilo: slika Paloma robčki

3. sporočilo: slika Plenica

4. sporočilo: zaželel sem ti lahko noč in da se pred tem previješ, ker boš lažje zaspal s čisto plenico.

IL_DIAVOLO ::

Kje je slo narobe s tem otrokom? 8-O

jest10 ::

Tole ni posledica le enega zajeba
««
8 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Indija prva odobrila DNK cepivo proti covidu-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
137501 (3994) Pithlit
»

Velika Britanija prva odobrila oxfordsko vektorsko cepivo proti covidu-19 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11220551 (16097) BlaY0
»

Kaj vemo o britanskem sevu SARS-CoV-2

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
196202 (3393) Mr.B
»

FDA razgrnila podatke o cepivu podjetja Moderna, v petek bržčas odobritev

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4910543 (8133) gus5

Več podobnih tem