» »

Opel Vivaro 2.0 Cdti

Opel Vivaro 2.0 Cdti

1
2
»

Siddh ::

Če boš kombija čuval še ga lahko vedno čez kako leto mogoče za tisočaka manj prodaš, če boš našel kak drug avto ki ti ustreza bolj.


slemo ::

Prišel sem do honde frv, glih tu pri nas se prodaja, če bi vse štimalo, tudi kilometri, in da ne bo razklopotan ga bi mogoče vzel.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

facepalm ::

Ce se zena noce stiskat, ti pa noces kombija, je najboljsa izbira Grand Espace.
Jaz bi gledal za cim novejsi letnik (2012+).

slemo ::

Za en nasvet bi prosil. Danes sem gledal in zapeljal opel vivaro, 139.000km prva lastnica, vozila ke le svojega otroka ki je na vozičku in je imela zadaj rampo.

Prosim za mnenje in sicer spodaj avta je nekaj rje, ali se da to kaj zaščitit poglejte video prosim. Avto gre drugače ok brez ropotanja, je toir oprema. Tudi na preventivnem tehničnem niso nič kaj rekli da bi bilo kaj narobe na podvozju.


;-) ::

Kar kombija nabavi :) ko se razvadiš je problem se s otroci stiskat po limo in karavanih. Mi zdaj gremo vedno s kombijem ce gremo vsi od hise, ker je mali star 4 leta in je ze tezak za dvigovat v sedež, sam se sicer skobaca noter ampak vsakega pol leta nemislim čistit bež notranjosti. V kombiju pa se lepo dvigne na sedez ne da bi se dotikal oblazinjenja.

Tudi čiščenje je lažje ker nisi v tistem nerodnem položaju, da o nakupih sploh ne govorimo :)

Prejsnji vikend smo bili na "sankanju" tudi zakon, lazje se preobleces v avtu - nisem pristas se vozit v bundah in vsem ter potem cel moker.

Edina pomanjklivost je da ga vedno kdo "rabi" :) k sreci je toliko "nizek" da negre vozit pokoncno hladilnikov ker potem pa bi ga res vsaka dva tedna kdo "rabil".

Pa še policija te zdaj nikoli ne ustavi ce so kontrole, si mislijo revež še zdaj pošto vozi.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto za 3 otroške sedeže (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12425407 (14872) bauci
»

Volvo XC 90 vs mitsubishi outlander

Oddelek: Na cesti
242159 (1325) WizzardOfOZ
»

Rabljen avto za dolge razdalje do 7.000€? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15521712 (17215) matobeli
»

Kateri družinski avto rabljen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
509006 (7160) videc
»

Avto za 1000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15328669 (23896) Heavy

Več podobnih tem