» »

Je medion ok? Grafično oblikovanje

Je medion ok? Grafično oblikovanje

1
2
3

sbawe64 ::

Samael je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Koliko arogance in neumnosti.

Si se le pogledal v ogledalo. Odlično! Zdaj pa pusti odrasle, da se zmenijo.


Moja izkušnja z Medion prenosnikom, kupljenim leta 2011:

Samael je izjavil:

Moja izkušnja je pozitivna. Od nekako 2011 mi Medion Akoya E6226 prenosnik teče brez problemov 24/7. Bang for a buck (takrat se za tisti denar praktično ni dobilo boljše konfigurcije, plus tri leta garancije - ne vem kako je s tem danes).
Edina stvar, ki sem jo v teh letih spremenil/dodal je, da sem potegnil ven DVD rom (ni bilo treba nič šeravfati, je namensko prilagojeno menjavi) in v režo dodal SSD disk.

V vmesnem času (po nekih sedmih leti od oka) je vendarle izdihnil HDD, zamenjal in še vedno, zdaj deveto leto, 24/7 potihem melje v ozadju. Restartam ga tu pa tam, na vsakih par mesecev po kakšnem upgradu windowsev.

In prah okoli cpu coolerja ?
2020 is new 1984
Corona World order

KAVINSKY ::

blackbfm je izjavil:

Seveda i5 10xxx ne bo polno izkoriscen ker bos imel slab intlov cooler in termalne omejitve


10400 ni peč, ga dovolj dobro hladi originalni hladilnik. Isto kot je z AMD 3600 cpujem.

solatko ::

IL_DIAVOLO - Bodi raje tiho, ker nimaš pojma. Medion je firma, ki v Evropi sestavi in proda največ računalnikov, jih je pa pred leti, kupil Lenovo. Vsi imajo 3 leta garancije in le redki v tem času odpovejo. Komponente so lepo zbrane, ne tako kot Anni in drugi slovenski računalniki, ko dobiš vse kar je sestavljeno skupaj za 100€ + boljši procesor ali grafika.
Ti si še hujši, dober procesor bi rinil na slabo plato in ceneno ohišje, zato, da bi prišparal 30€. Si že kdaj videl kak Medionov računalnik, že ohišje ima nekaj bombončkov, ki jih pri kupljenih ohišjih ne dobiš, matične so visok srednji razred, ne pofl za 30€,...

bobi_palčka - Lenovo že dolgo dela stacionarne računalnike in delovne postaje, izredne kvalitete, tako kot DELL, HP,.....
Delo krepa človeka

IL_DIAVOLO ::

Hp imamo pri nas doma v kopalnici namesto radiatorja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

WizzardOfOZ ::

Pol mora bit pa kaka izredno stara zadeva. Ker nekje od serije Z420 se zadeve ne grejejo več toliko. Pa že serija Z420 je sedaj stara 8 let.

solatko ::

IL_DIAVOLO - Boš od več kot 500 modelov, napisal, katerega, ker meni v sobi, kjer spi ena oseba, teče strežnik 24/7/365 pa ga ne slišiš, če prideš čisto zraven - i7 4.generacija, temperature okoli 40 stopinj.
Ampak ti nebi preživel teh časov, če nebi nakladal kar tako, a ne.
Delo krepa človeka

IL_DIAVOLO ::

It was a joke.

Zdaj pa nazaj na temo, ce ti ni odveč :P

blackbfm ::

teče strežnik 24/7/365 pa ga ne slišiš, če prideš čisto zraven - i7 4.generacija, temperature okoli 40 stopinj.


to je temperatura v idlanju in z aftermarket hladilnikom?:))

orreel ::

Mene pa zanima kakšne znamke in modele komponent zlasti matične plošče sploh vgrajuje medion ?
Ko se že toliko pričkate okoli mediona in cene 500 evrov,

opeter ::

Vsaj v preteklosti so bile OEM variante od MSI ali pa Pegatron pod blagovno znamko Medion. Občasno se je pojavila informacija še o ECS.

V prenosnikih so bili lahko OEM variante od tajvanskega Clevota.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

WizzardOfOZ ::

Matične plošče dela Lenovo.

smuthie ::

Hvala za vse odgovore. Če povzamem vas je večina za nakup :)
Računalnik se potrebuje res samo za osnovno grafično oblikovanje, bolj za hobi oz. urejanje lastnih fotografij za svoj posel. Toliko da normalno odpira zadeve in da je hiter kar se tiče adobe programov, kljub temu da imaš mogoče odprtih max 10 zavihkov.
Nič ne bo za igre, videi zaenkrat še niso v planu oz. vsaj ne kakšni hudo napredni ne. Se pa ne spoznam na sestavljanje računalnikov, tudi ne poznam ljudi na tem področju zato bi rajši šel po bolj enostavni poti.
Če imate kak predlog za drug računalnik se pa seveda priporočam...hvala

mtosev ::

Kupi preden ga razprodajo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

solatko ::

blackbfm - Ne to je HP-jeva delovna postaja, res pa kot strežnik dela bolj malo.

smuthie - Ne poznam niti enega, ki je s tem, da je kupil MEDION računalnik, falil. Za tak denar, težko dobiš boljši p/p, sigurno pa za tak denar, ne boš sestavil iz komponent kaj boljšega.
Delo krepa človeka

opeter ::

Kupi, dokler je še zaloga!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

IL_DIAVOLO ::

https://m.enaa.com/osebni-racunalniki/p...

Ima tudi nvme ssd, ki je precej hitrejsi od navadnega ssd-ja, rame po potrebi dokupis. Mnogo boljsa in uravnotežena sestava.

Meiniken ::

^je pa brez OS
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

opeter ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://m.enaa.com/osebni-racunalniki/p...
Ima tudi nvme ssd, ki je precej hitrejsi od navadnega ssd-ja, rame po potrebi dokupis. Mnogo boljsa in uravnotežena sestava.


Spet tvoje čudovite primerjave ... na tvojem linku ima omenjeni računlanik 2x manj RAma, 2x manj SSD-ja in je poleg tega, kot je že nad mano v enem postu omenjeno, brez Windows OS. Skratka: ne.

Nekaj podatkov glede Mediona:

SSD v tem Medionu je NVMe PCIe varianta 512 GB (efektivno prazni prostor je okoli 477 GB).
Model: Phison E12-512G-B16-BB1
https://www.harddrivebenchmark.net/hdd....




Vir: https://www.computerbild.de/artikel/cb-...

Poleg zapolnjenega M.2 PCIe imaš še dva priključka za diske/SSD-je:
1 x 2,5" mesto za SATA SSD ali navadni disk
še 1 x M.2

Skratka, računalnik ima dva M.2 slota!

Napajalnik je 250 W-ni, ki je več kot dovolj za ta računalnik.
Če želiš kakšno močnejšo grafično od npr. Geforce 1050 ali 1650 (brez PCI priklopa), bo potrebno napajlanik zamenjati.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

scipascapa ::

Grafično oblikovanje je avtomatsko 1000€+....oz. tam nekje.

IL_DIAVOLO ::

Garancija do 5 let, optimiziran build z boljsim napajalnikom 80+ bronze(80%+ efektivnost napram tistemu iz hoferja, katerega efektivnost je lahko samo 50%, ne vem kakšen je) in mnogo boljsim procesorjem za multitasking, ki ga oseba z 10 odprtimi zavihki + photoshopom potrebuje.

Odgovor je na dlani.

KAVINSKY ::

Enokanalni DDR4 2400 MHz z Ryzen 5 APU na A320 plošči in 300W PSU. Res visoko zmogljiva mašina

Če bo preročno hotel nadgraditi bo moral menjati vse razen ohišja...

MrStein ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Garancija do 5 let, optimiziran build z boljsim napajalnikom 80+ bronze(80%+ efektivnost napram tistemu iz hoferja, katerega efektivnost je lahko samo 50%, ne vem kakšen je)

80-Plus Bronze je.

Odgovor je na dlani.

Ja. In ta odgovor je: Imaš psihoalergijo na Hofer in se ne moreš sprijazniti z dejstvom, da je P/P king.

Za zaključek:

IL_DIAVOLO je izjavil:

(80%+ efektivnost napram tistemu iz hoferja, katerega efektivnost je lahko samo 50%, ne vem kakšen je)

In to sta edini smiselni besedi, ki si ju v tej temi napisal.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

opeter ::

scipascapa je izjavil:

Grafično oblikovanje je avtomatsko 1000€+....oz. tam nekje.


2D grafiko lahko delaš brez težav na 10 let starem računalniku. Samo RAMa ne škodi, če imaš vsaj 8 GB, raje več. Ker ti tud integrirana grafična požre določen del.

Apple je pri M1 sedaj naredil tako, da če zmanjka RAM pomnilnika enostavno razliko pridobi iz SSD-ja (swap).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Apofis ::

opeter je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Grafično oblikovanje je avtomatsko 1000€+....oz. tam nekje.


2D grafiko lahko delaš brez težav na 10 let starem računalniku. Samo RAMa ne škodi, če imaš vsaj 8 GB, raje več. Ker ti tud integrirana grafična požre določen del.

Apple je pri M1 sedaj naredil tako, da če zmanjka RAM pomnilnika enostavno razliko pridobi iz SSD-ja (swap).

A nimajo windowsi ta swap že od pamtiveka?

opeter ::

Imajo, ampak baje je Appleov bolj napreden. Vsaj tako sem bral.



Še en članek:
https://www.howtogeek.com/701804/how-un...

Over at TechCrunch, Matthew Panazarino went even further with an M1 MacBook Pro rocking 16GB of RAM. He opened 400 tabs in Safari (plus he had a few other programs open), and it ran just fine, without any issues. Interestingly, he tried the same experiment with Chrome, but Chrome flamed out. But, he said, the rest of the system kept performing well despite the issues with Google's browser. In fact, during his tests, he even noticed the laptop using swap space at one point, with no noticeable dip in performance.

Ampak smo že off-topic.

smuthie, ti samo kupi tega Mediona.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

IL_DIAVOLO ::

Kako pa je z uveljavljanjem garancije v hoferju? Kaj bos celo kisto tja nosil in cakal, da te cez 1 mesec kličejo?

Ce kupis prek spletne strani, kjer se ukvarjajo s tem, je to neprimerno hitreje reseno.

Spletni racun je tudi bolj varen, ga ne moreš zalozit.

Fantje in dekleta, same prednosti.

Machete ::

Daj divolo nehaj že debilnosti srat po forumu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

fikus_ ::

Diavolo, si že reševal garancijo v DE?!

Jaz sem pred nekaj leti nesel laptop v najbližji Hofer, čez 3 tedne sem dobil po pošti novega.

Samael ::

sbawe64 je izjavil:

Samael je izjavil:



Moja izkušnja z Medion prenosnikom, kupljenim leta 2011:

Samael je izjavil:

Moja izkušnja je pozitivna. Od nekako 2011 mi Medion Akoya E6226 prenosnik teče brez problemov 24/7. Bang for a buck (takrat se za tisti denar praktično ni dobilo boljše konfigurcije, plus tri leta garancije - ne vem kako je s tem danes).
Edina stvar, ki sem jo v teh letih spremenil/dodal je, da sem potegnil ven DVD rom (ni bilo treba nič šeravfati, je namensko prilagojeno menjavi) in v režo dodal SSD disk.

V vmesnem času (po nekih sedmih leti od oka) je vendarle izdihnil HDD, zamenjal in še vedno, zdaj deveto leto, 24/7 potihem melje v ozadju. Restartam ga tu pa tam, na vsakih par mesecev po kakšnem upgradu windowsev.

In prah okoli cpu coolerja ?

Nimam pojma, če sem iskren - nikoli ga nisem odpiral z izjemo menjave HDDja (lahek dostop). Se moram, zdaj ko si me spomnil, res en dan angažirati ...
Aja, pa resnici na ljubo moram povedati, da je teh 10 let preživel (in še živi) na hladilnem podstavku.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Kvinta ::

smuthie je izjavil:

Pozdravljeni.

Zanima me če bi bil tale računalnik ok za potrebe grafičnega oblikovanja, obdelovanje fotk (Adobe programi, photoshop itd)?
Hvala za pomoč.

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...


Dokupiš grafično kartico in še en navadn disk predvsem za Scratch v PS pa lahko delaš vse sicer z omejitvami ampak načeloma gre vse .... druga boljša opcija je ,da kupiš staro mašino za taki dnar dobiš že marsikaj. Brezveze je preveč pametovat kr čas gre ti ne delaš itd :P
A.C.A.B

mtosev ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kako pa je z uveljavljanjem garancije v hoferju? Kaj bos celo kisto tja nosil in cakal, da te cez 1 mesec kličejo?

Ce kupis prek spletne strani, kjer se ukvarjajo s tem, je to neprimerno hitreje reseno.

Spletni racun je tudi bolj varen, ga ne moreš zalozit.

Fantje in dekleta, same prednosti.

Zmanjkalo za karkoli pametnega za dodati?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

IL_DIAVOLO ::

fikus_ je izjavil:

Diavolo, si že reševal garancijo v DE?!

Jaz sem pred nekaj leti nesel laptop v najbližji Hofer, čez 3 tedne sem dobil po pošti novega.


To bi slovenska računalniška trgovina rešila v 5 delovnih dneh. 3 tedne brez kljucne opreme za delo od doma je nedopustno.

Apofis ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Diavolo, si že reševal garancijo v DE?!

Jaz sem pred nekaj leti nesel laptop v najbližji Hofer, čez 3 tedne sem dobil po pošti novega.


To bi slovenska računalniška trgovina rešila v 5 delovnih dneh. 3 tedne brez kljucne opreme za delo od doma je nedopustno.

Si zih?

IL_DIAVOLO ::

Komunikacija je zagotovo hitrejsa. Posamezno komponento lahko verjetno celo dobim v dneh, ce je na zalogi.

opeter ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Komunikacija je zagotovo hitrejsa. Posamezno komponento lahko verjetno celo dobim v dneh, ce je na zalogi.


Ja, če je na zalogi. Praviloma ni. Jaz tudi že nekaj časa čakam, da mi pošljejo en SSD. Pisalo je, da je na zalogi pri dobavitelju, zdaj pa so oglas v celoti umaknili.

In, kaj naj zdaj? Verjetno me bodo spet obvestili, da ni dobavljivo in bodo vrnili denar ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Horas ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Diavolo, si že reševal garancijo v DE?!

Jaz sem pred nekaj leti nesel laptop v najbližji Hofer, čez 3 tedne sem dobil po pošti novega.


To bi slovenska računalniška trgovina rešila v 5 delovnih dneh. 3 tedne brez kljucne opreme za delo od doma je nedopustno.


pa kaknšo delo od doma če je op reku ljubiteljsko urejanje fotografij????? eni ste pa res sitno prtegnjeni.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Meiniken ::

Ljubitelj računalnikov bo sam sestavil PC in poskrbel za troubleshooting ko/če do tega pride. Glede na to da OP to ni, bi predlagal, da se ne komplicira in vzame že omenjeni PC. Razen če imaš kakšnega kolega, ki ti lahko pomaga in mu je to v veselje.

Če bi že šlo za nadgrajevanje se pa noter pokne eno grafično kartico in bolj zanesljiv/zmogljiv napajalnik in je zadeva zaključena. Mogoče bi še nek HDD blo dobro met za shranjevanje vsega ampak te zadeve so danes zelo poceni. Sicer je pa že vgrejni SSD dobrih 500 GB tko da to niti ni tako malo.

Sem šel še na MS stran gledat cene OS-a in me je na sekret pognal, ko sm vidu cene :D Windows 10 home 140 dolarjev? Predstavljajte si, da bi PC v originalnem postu bil toliko manj brez OS-a. Potem bi pa IL_DIAVOLO z veseljem predlagal ta računalnik za ene 380 eur :))
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

solatko ::

IL_DIAVOLO - Medion prenosnik, star 2 leti in pol, sem kolegu nesel v Hofer, čez dober teden, je bil nazaj, nov, boljši. Šla je matična in je za tisti model niso imeli več, denar ga ni zanimal, hotel je računalnik in ga tudi dobil. Nikoli ni potrebno čakati zakonskih 45 dni, kot je to pri naših firmah. Dobil je tudi novo 3 letno garancijo.
Medion je resna firma in se s takimi stvarmi ne zajebavajo, se jim ne splača.

Asusov računalnik je bil na Dolenjski cesti 47 dni in še niso zamenjali za novega, nekaj sto izgovorov.
Sony-ev prenosnik je tudi bil urejen v enem tednu - škatla za zapakirat prišla z DHL v dveh dneh, bil v pričo voznika zapakiran in čez 4 dni nazaj iz Slovaške,kre hvala qurcu v SLO ni bilo servisa zanj.
V Črnučah je bil zastopnik za ASUS - JSK, mi je ponudil za zamenjavo 478 delux MB, ki je bila čez 200DEM, neko 775 ploščo za 30DEM, češ je novejša in boljša.
Poslal na RMA v ASUS in dobil čez 14 dni 775 delux matično, vrednosti 250DEM, 3 strani opravičila in kot dodatek 2x4GB DDR2 in še opravičilo, ker bom imel strošek z novim procesorjem. VIP kupec je pri dobrih firmah VIP tudi pri reklamaciji.
Toliko o slovenskih firmah, da ne pišem, kaj se je dogajalo s HDD-ji, takrat, ko so imeli na Tajvanu poplave in so se podražili za 200%, sem jih moral kar nekaj poslati na RMA in dobil nazaj v roku 10-ih dni diske in ne denar, kar so ponujali slovenski spletni in fizični trgovci.
Tisti, ki se profesionalno ukvarjajo s kakršno koli računalniško obdelavo pa po navadi nimajo samo eno mašino, da bi bili odvisni od hitrih "slovenskih" poprodajnih aktivnosti.;(
Delo krepa človeka

dexterboy ::

Adobe Programi pa Intel integrirana grafika?
Plus po eni sliki vsebujoče 250 watni napajalnik?
:)) :)) :))
Za 500 € se da sestaviti zmogljivejši comp.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

blackbfm ::

ne boš verjel ampak za izris grafike na zaslon pač ne rabiš namenska grafična jedra z minimalno 5 miljard tranzistorji

btw kok wattov misliš da potegne tak računalnik?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

fikus_ ::

dexterboy je izjavil:

Adobe Programi pa Intel integrirana grafika?
Plus po eni sliki vsebujoče 250 watni napajalnik?
:)) :)) :))
Za 500 € se da sestaviti zmogljivejši comp.


Torej izvoli: sestavi boljš comp, seveda "na kljuc", brez da je potrebno inštalirat win s travnika in podobno.

feryz ::

Backup vsega, kar je gor, je več kot obvezen. Zelo rado se namreč zgodi, da crkne napajalnik in potem dobiš glanc nov, frišen komp. Namesto, da bi zamenjali kondenzator ali dva.

mtosev ::

Še en, ki trdi, da lahko naredi boljši komp za 500eur. Samo ga rabi pokazati.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hojnikb ::

bolši komp se seveda da bp nardit, keč je sam v tem, da ga morš sm sestavit.
#brezpodpisa

fikus_ ::

In spet smo tam, da je za laika Hoferjev medion OK.

Magic1 ::

hojnikb je izjavil:

bolši komp se seveda da bp nardit, keč je sam v tem, da ga morš sm sestavit.

Kar pa spet pogojuje neko znanje, kot kaj kupiti in kako sestaviti. Za vse to se potrebuje seveda čas in ne nujno malo. Smo pa že ugotovili, da nekateri vrednotijo svoj čas na 0€/uro in se jim za vse splača svoj čas porabit.
Magic

mtosev ::

Tud za ne laika je čisto ok kot osnoven pc.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hojnikb ::

Magic1 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

bolši komp se seveda da bp nardit, keč je sam v tem, da ga morš sm sestavit.

Kar pa spet pogojuje neko znanje, kot kaj kupiti in kako sestaviti. Za vse to se potrebuje seveda čas in ne nujno malo. Smo pa že ugotovili, da nekateri vrednotijo svoj čas na 0€/uro in se jim za vse splača svoj čas porabit.

seveda, sj to noben ne zanika. Ampak trdit, da se sploh ne da dobit bolšega kompa za takšno ceno, je pa neumnost.
#brezpodpisa

IL_DIAVOLO ::

Samo pazi zdaj, mora imeti poleg klumpasto misko in tipkovnico za 10 evrov, ki bo imela doma za v rezervo, ker kdo pa danes nima doma tipkovnice in miske?

Moja mama ima tudi 5 deznikov v avtu, pa se vedno rabi enega nadkandno v kakšni hofer akciji za ziher.

Torej se da dobit boljši pc z windowsi in osnovno opremo? Ne.

Boljsi hw brez balasta? Zagotovo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

judoka ::

fikus_ je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Adobe Programi pa Intel integrirana grafika?
Plus po eni sliki vsebujoče 250 watni napajalnik?
:)) :)) :))
Za 500 € se da sestaviti zmogljivejši comp.


Torej izvoli: sestavi boljš comp, seveda "na kljuc", brez da je potrebno inštalirat win s travnika in podobno.



Rabljeni win so ze nekaj casa 100% legalni.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitra odločitev - nakup namiznega računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509417 (7489) smacker
»

Ali bi mi kdo od vas sestavil nov računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9715427 (13244) anketar

Novi PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6114432 (13697) hojnikb

Več podobnih tem