» »

Revija Jazbina

Revija Jazbina

««
16 / 28
»»

kuglvinkl ::

Narocil bi stevilko
Your focus determines your reallity

PALOMINO ::

kuglvinkl je izjavil:

Narocil bi stevilko


Poslal ZS.

Mato989 ::

Edino kaj me muči je to da smo plačali, nismo dobli nobenga potrdila na mail nazaj, upam da je blo vidno in urejeno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PALOMINO ::

Mato989 je izjavil:

Edino kaj me muči je to da smo plačali, nismo dobli nobenga potrdila na mail nazaj, upam da je blo vidno in urejeno


Vsi je poštimano in urejeno.
Prav tako bodo poslane fakture po emailu, ko gre blago ven.

matobeli ::

A majo letni naročniki še kakšen bonbonček zraven?
Mal mi je všeč thrill ob sprotnem naročanju, pa še cena je ista. Bi pa z veseljem podprl celo leto. Mrbit vsaj razglednica?

simplem ::

Dobro jutro,

je možno naročiti še marčevsko, spletna stran trenutno nedosegljiva?

Prosim ZS, hvala, LP.

PALOMINO ::

simplem je izjavil:

Dobro jutro,

je možno naročiti še marčevsko, spletna stran trenutno nedosegljiva?

Prosim ZS, hvala, LP.



Pozdrav, moč je naročiti tako prvo številko (december 2020) kot drugo številko (marec-junij 2021).

PS: Stran ponovno deluje.

matobeli je izjavil:

A majo letni naročniki še kakšen bonbonček zraven?
Mal mi je všeč thrill ob sprotnem naročanju, pa še cena je ista. Bi pa z veseljem podprl celo leto. Mrbit vsaj razglednica?


Naročnikov smo seveda veseli a glede na 4 številke letno žal nekih popustov ne moremo dati.
V letu 2022 je v planu prehod na 2 mesečni format. Takrat morda.

Pri prvi številki se vas je dosti potožilo, da revije ne morete lepo prepognit in da vam bi bilo bolj všeč če bi bilo speto s klamfami.
Mnenja? Želite še naprej broširano vezavo ali imate raje klamfe? Razlike neke sicer v ceni ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PALOMINO ()

Mato989 ::

broširano, naj bo celo leto enako vsaj to, da je format v stilu
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PALOMINO ::

Mato989 je izjavil:

broširano, naj bo celo leto enako vsaj to, da je format v stilu


Vsekakor bo prva sezona v enakem stilu in letos zagotovo ne bomo spreminjali.
Zanima me za naprej kakšna so mnenja.

Morda še to, bi brali Jazbino tudi digitalno (App store, Play store)?
Verjetno bomo to uvedli in naročnikom podelili tudi kodo za digitalni dostop.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PALOMINO ()

Gregor P ::

Meni je všeč arhiv revij (tako kot ima to recimo Monitor), predvsem da najdem hitro ponovno zanimive članke, ki bi jih rad še enkrat predelal. In so tudi momenti, ko nimaš vedno fizične revije s seboj. Tako da, jaz sem za :)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Mato989 ::

Ja arhiv revij na spletu bi vsekakor bil dobrodošel, po možnosti tako da lahko v pdfu iščemo po reviji s CTRL + F ne v obliki scanov...

Jaz sem pač za to da se format in vezava ne spreminjata, razen če bi za to bili odlični finannčni oz argumenti obstojnosti same revije
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ganon ::

PALOMINO je izjavil:

V letu 2022 je v planu prehod na 2 mesečni format.


V pravo smer greste. :D

D3m ::

Oj PALOMINO.

Midva sva še v žlaht. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Matevz96 ::

PALOMINO je izjavil:


Pozdrav, moč je naročiti tako prvo številko (december 2020) kot drugo številko (marec-junij 2021).

PS: Stran ponovno deluje.



Naročeno, kdaj lahko pričakujem ponatis prve številke?
#hooldthedoor

opeter ::

Pozdravljen, PALOMINO.

Pred kakšnim mesecem nazaj sem naročil revijo in eno figurico. Dobil sem en povratni mail, a nič drugega. Zdaj pa vidim sledeče sporočilo:


Partially paid (Delno plačan) ...
Sem zdaj preveril Paypal in tam piše, da je bilo plačano tole (v glavnem, revija):


Torej je figura verjetno skenslana, je tako?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

prenasalec ::

PALOMINO je izjavil:

Pri prvi številki se vas je dosti potožilo, da revije ne morete lepo prepognit in da vam bi bilo bolj všeč če bi bilo speto s klamfami.
Mnenja? Želite še naprej broširano vezavo ali imate raje klamfe? Razlike neke sicer v ceni ni.

Osebno bi najraje videl enako, kot je bilo v prvi reviji. Tako se mi zdi bistveno bolj elegantno.

chucki ::

Meni tudi
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

opeter ::

Potem naj ostane broširano ... sicer sem jaz bolj za klamfe, ampak broširano izgleda bolj nobel, čeprav zna čez čas lepilo popustiti.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

drvo ::

Naj ostane kot je.

Tsunamii ::

Broširano in digitalno seveda. Ter super za 2 mesečni format naslednje leto !

PALOMINO ::

Matevz96 je izjavil:

PALOMINO je izjavil:


Pozdrav, moč je naročiti tako prvo številko (december 2020) kot drugo številko (marec-junij 2021).

PS: Stran ponovno deluje.



Naročeno, kdaj lahko pričakujem ponatis prve številke?


Ponatis prve gre v tiskarno jutri, 26.3.
Distribucija oz. raznos ponatisa številke 1 bo na enak datum kot številka 2. Predvidoma 30.3 ali 31.3.

jocoj ::

Ali bo ponatis identičen ali bodo kakšni popravki (lektura, barve...)?

PALOMINO ::

Ponatis bo identičen - v tiskarni se bodo sicer potrudili da bi bil ovitek bolj svetel.
Popravki ne bodo, čeprav bi si jih nekaj želel, vendar tehnično to trenutno ni mogoče (pustimo, dolga zgodba)
Remaster pa bomo delali čez nekaj let, kot je to danes moderno. ;)

D3m ::

Telefon vam ne dela.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PALOMINO ::

D3m je izjavil:

Telefon vam ne dela.


Poslan ZS. :)

GupeM ::

Mail vam dela? Sem vam poslal, da sem se ponesreči dvakrat naročil, pa ni nobenega odgovora.

PALOMINO ::

GupeM je izjavil:

Mail vam dela? Sem vam poslal, da sem se ponesreči dvakrat naročil, pa ni nobenega odgovora.


Ena bo preklicana, brez skrbi. :)

tony1 ::

"Pri prvi številki se vas je dosti potožilo, da revije ne morete lepo prepognit in da vam bi bilo bolj všeč če bi bilo speto s klamfami.
Mnenja? Želite še naprej broširano vezavo ali imate raje klamfe? Razlike neke sicer v ceni ni."

Sam navijam za klamfe, ker je tako udobneje brati, cajtng pa je vendarle namenjen branju in ne estetskemu videzu na polici :-).

Glede ohranitve digitalnih vsebin za zanamce: predlagam, da hranite vse vsebine, ki so bile potrebne za tisk (to se kasneje lahko enostavno pretvori npr. v PDF). Evo, še (dobronameren) primer iz Jokerja: Febo je pred dobrimi 20imi leti spisal vedež o mitologiji, ki je navdihnila klasične FRPje in ko je čez leta hotel članek objaviti na netu, je bil penast, ker je ugotovil, da ima na voljo le še tekst, slikovnega materiala pa ne več...

VonMesser ::

A se kaj premišlja, da bi zadevo blo možno naročiti tudi v tujino? Poštnina se seveda plača. Sicer nevem koliko je kaj povpraševanja po tem ampak sam bi vzel :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VonMesser ()

MisterM ::

VonMesser je izjavil:

A se kaj premišlja, da bi zadevo blo možno naročiti tudi v tujino? Poštnina se seveda plača. Sicer nevem koliko je kaj povpraševanja po tem ampak sam bi vzel :)

Meni so brez težav poslali v tujino (Ciper).

PALOMINO ::

Jazbina se lahko pošlje širom sveta.
Poštnina je vključena v ceno.

VonMesser ::

MisterM je izjavil:

VonMesser je izjavil:

A se kaj premišlja, da bi zadevo blo možno naročiti tudi v tujino? Poštnina se seveda plača. Sicer nevem koliko je kaj povpraševanja po tem ampak sam bi vzel :)

Meni so brez težav poslali v tujino (Ciper).


ok cool danke za info.

jocoj ::

Prednaročniki in naročniki boste številko 2 prejeli najkasneje 12.4.2021!
Za zamudo pri izidu se iskreno opravičujemo!

PALOMINO ::

jocoj je izjavil:

Prednaročniki in naročniki boste številko 2 prejeli najkasneje 12.4.2021!
Za zamudo pri izidu se iskreno opravičujemo!


Revija je šla v tiskarno v petek 26.3. Zavoljo nekaj tehničnih težav v tiskarni (in praznika) pa bo bržkone prišlo do zamude.
Uradno bomo obvestili tudi z mailom. 12 april je skrajni datum.
Revija bo sicer v distribucijskem centru 7.4.2021.

Kurzweil ::

Ni problema, bomo že počakali!

Mimogrede... ste že kaj razmišljali o merchu? Mislim, da bi nas znalo biti nekaj kandidatov... za vas pa tudi fina reklama in kakšen fičnik viška vzpodbude za dobro delo. Če/ko bo možno to nabavit, z veseljem vzamem... podobno kot bi rade volje kupil majico Slo-techa, če bi seveda bila na voljo. Da pa ne bi šli v tisk prevelike količine, pa se pač poslužite pre-orderja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

PALOMINO ::

Kurzweil je izjavil:

Ni problema, bomo že počakali!

Mimogrede... ste že kaj razmišljali o merchu? Mislim, da bi nas znalo biti nekaj kandidatov... za vas pa tudi fina reklama in kakšen fičnik viška vzpodbude za dobro delo. Če/ko bo možno to nabavit, z veseljem vzamem... podobno kot bi rade volje kupil majico Slo-techa, če bi seveda bila na voljo. Da pa ne bi šli v tisk prevelike količine, pa se pač poslužite pre-orderja...



Hm. Merch bi lahko naredili, zbiram predloge kaj bi želeli.

Mato989 ::

Če že, se mi zdi najbolj uporabna kakšna kvalitetna majica(polo po možnosti temne barve), samo ne tisk, ampak šivano gor ime revije oz. nekaj kar ne bo šlo po 20 pranjih v smeti ker bo padlo dol =) To bi podprl, ampak mora bit taka majica kot pravim da ni samo tiskano gor pa dol pade čez nekaj 10 pranj.

Drugače pa osebno ne vem kaj bi bilo meni tolko da bi nabavil in podprl z merchom...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Kurzweil ::

Kolikor sem imel do sedaj izkušenj s tem, je vedno fino imet totally dedicated zadevo, torej motiv jazbeca... full T-shirt design (full geek)... in pa clean varjanto (za tiste, ki se delajo odrasle), kjer je samo napis Jazbina... naj se čuje še tako zabavno, ampak v kontekstu jazbeca, bi celo zanimive izpadle bunde/kape/šali/brisače... da ne rečem maske, vsi vemo katere...

Sicer obstaja en good ol' način kako pridet do najboljšega motiva... narediš natečaj/izbor, kjer lahko sodeluje vsak... ker skritega talentiranega folka je malo morje, kar se je recimo fino izkazalo v primeru ekipe Dirty Skunks, ki organizira alternativne koncerte... tam je sodelovalo cel kup ljudi, res ogromno dobrih designov,... potem pa pač narediš na FBju izbor, najboljše je seveda, da se z lajki glasuje, potem seveda folk podpira svoje kolege, Jazbina dobi veliko na prepoznavnosti, novih sledilcev,... oblikovalci dobijo kul priložnost se dokazat,... vi pa samo izberete najbolje designe, v kolikor za to ne glasujejo ljudi in tiste top designe nagradite... če se to proper izpelje, je win-win-win kombinacija... designerji dobijo prepoznavnost in priložnost, folk dober merch, vi pa dober merch in odličen način, da vas ljudje še bolj podprejo. Potem pa se to samo lepo objavi na vseh relevantnih kanalih in ni vrag, da ne bi bilo interesa.

Je pa verjetno za intro najbolje, da se vam tu oglasijo tisti, ki bi to sploh želeli... potem pa prednaročila...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Mato989 ::

Kurzweil je izjavil:

Kolikor sem imel do sedaj izkušenj s tem, je vedno fino imet totally dedicated zadevo, torej motiv jazbeca... full T-shirt design (full geek)... in pa clean varjanto (za tiste, ki se delajo odrasle), kjer je samo napis Jazbina... naj se čuje še tako zabavno, ampak v kontekstu jazbeca, bi celo zanimive izpadle bunde/kape/šali/brisače... da ne rečem maske, vsi vemo katere...

Sicer obstaja en good ol' način kako pridet do najboljšega motiva... narediš natečaj/izbor, kjer lahko sodeluje vsak... ker skritega talentiranega folka je malo morje, kar se je recimo fino izkazalo v primeru ekipe Dirty Skunks, ki organizira alternativne koncerte... tam je sodelovalo cel kup ljudi, res ogromno dobrih designov,... potem pa pač narediš na FBju izbor, najboljše je seveda, da se z lajki glasuje, potem seveda folk podpira svoje kolege, Jazbina dobi veliko na prepoznavnosti, novih sledilcev,... oblikovalci dobijo kul priložnost se dokazat,... vi pa samo izberete najbolje designe, v kolikor za to ne glasujejo ljudi in tiste top designe nagradite... če se to proper izpelje, je win-win-win kombinacija... designerji dobijo prepoznavnost in priložnost, folk dober merch, vi pa dober merch in odličen način, da vas ljudje še bolj podprejo. Potem pa se to samo lepo objavi na vseh relevantnih kanalih in ni vrag, da ne bi bilo interesa.

Je pa verjetno za intro najbolje, da se vam tu oglasijo tisti, ki bi to sploh želeli... potem pa prednaročila...


Obvezno pa celoletno naročnino zmagovalcu designa :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

PALOMINO je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Ni problema, bomo že počakali!

Mimogrede... ste že kaj razmišljali o merchu? Mislim, da bi nas znalo biti nekaj kandidatov... za vas pa tudi fina reklama in kakšen fičnik viška vzpodbude za dobro delo. Če/ko bo možno to nabavit, z veseljem vzamem... podobno kot bi rade volje kupil majico Slo-techa, če bi seveda bila na voljo. Da pa ne bi šli v tisk prevelike količine, pa se pač poslužite pre-orderja...



Hm. Merch bi lahko naredili, zbiram predloge kaj bi želeli.


Kondome. xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

dottor ::

Šalco za kavo, da jo piješ med listanjem revije.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Gregor P ::

To, ali pa končno ena kvalitetna termos šalica/skodelica za kavo; to vse pušča, ne ohranja dobro toploto, ali pa so druge težave. Zaenkrat mi dobro služijo te od MF.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Kurzweil ::

Šalice bi bile tudi kul ja... da se kravi od Kinderlade, pridruži še jazbec...

Mato989 ::

Šalce majo že vsi... meni bibila 100x boljša kvalitetna 100% bombažna polo majca z vezanim napisom Jazbina po možnosti še malim logotom ampak vse vezano, da ne odstopi po nekaj 10 pranjih... to bi bilo premium
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Tsunamii ::

PALOMINO je izjavil:

jocoj je izjavil:

Prednaročniki in naročniki boste številko 2 prejeli najkasneje 12.4.2021!
Za zamudo pri izidu se iskreno opravičujemo!


Revija je šla v tiskarno v petek 26.3. Zavoljo nekaj tehničnih težav v tiskarni (in praznika) pa bo bržkone prišlo do zamude.
Uradno bomo obvestili tudi z mailom. 12 april je skrajni datum.
Revija bo sicer v distribucijskem centru 7.4.2021.


Pred-prvo aprilska šala ? >:D

Kurzweil ::

Mato989 je izjavil:

Šalce majo že vsi... meni bibila 100x boljša kvalitetna 100% bombažna polo majca z vezanim napisom Jazbina po možnosti še malim logotom ampak vse vezano, da ne odstopi po nekaj 10 pranjih... to bi bilo premium


Kaj pa vem, zakaj pa ne bi bilo oboje? Se pa strinjam z minimalističnim/clean designom... imaš pa potem še drugo verzijo, za tiste, ki jim je kul malce bolj kičasto... kaj potem, če imajo že ostali (kdorkoli že), če hoče imet nekdo šalico od Jazbine, je povsem vseeno, če imajo svoje tudi Milka, Stelex ali Zetor?! Kar se kvalitete tiče pa sem tudi jaz na tem bregu, bolje kakšen fičnik več in kvalitetno, kot pa neka shitty kvaliteta na neki cheap kitajski/turški majci. Zato pa je pre-order, da vidiš če je dovolj interesa, če je potem greš v izvedbo, sicer pa pač ne... simple as that!

NejcSSD ::

Tsunamii je izjavil:

PALOMINO je izjavil:

jocoj je izjavil:

Prednaročniki in naročniki boste številko 2 prejeli najkasneje 12.4.2021!
Za zamudo pri izidu se iskreno opravičujemo!


Revija je šla v tiskarno v petek 26.3. Zavoljo nekaj tehničnih težav v tiskarni (in praznika) pa bo bržkone prišlo do zamude.
Uradno bomo obvestili tudi z mailom. 12 april je skrajni datum.
Revija bo sicer v distribucijskem centru 7.4.2021.


Pred-prvo aprilska šala ? >:D


Se niste naučili decembra da je bolje dat v tisk 15. tega v mesecu?
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Tsunamii ::

Se dobro da sem naročen na hrvaški BUG, kateri pride redno na zadnji dan v mesecu8-). Da imam vsaj nekaj za brati..ki ce je res 2 tedna 8-O zamuda Jazbine.. :'( Srčno upam, da je JOKE ;)

D3m ::

Glede na situacije na svetovnem trgu je 2 tedenska zamuda še ok.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PALOMINO ::

V tem primeru ni bilo odvisno vse od nas, žal.
Situacija v Sloveniji ter proizvodnjah je kakršna je. Kdor je dnevno v to vpet bo vedel kako je. Materiali zamujajo, roki se podaljšujejo...
Tudi sam bi raje bral vaše komentarje o številki 2 kot to kako smo spet vse naredili narobe.
««
16 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S sejmom E3 je konec

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
82424 (1307) Ghost7
»

Revija Joker (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26037238 (8510) Ganon
»

Alexa je otroku predlagala smrtno nevaren izziv (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
599560 (5538) c3p0
»

Spletna stran z opisi iger

Oddelek: Igre
406124 (2955) Kumbaja

Revija Joker ne bo izsla avgusta (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Igre
1153198385 (109491) opeter

Več podobnih tem