» »

Revija Jazbina

Revija Jazbina

««
9 / 28
»»

Ganon ::

Utk je izjavil:

In vsi vemo kako se je nazadnje to končalo...


Vemo, vemo, s stečajem založnika in posledično smrtjo revije, ki bi živela še naprej.

fuck_it_ ::

a pa je poanta revije podajanje nekih konkretnih dobrih informacij ali samo uporaba izrazov, ki jih ni v SSKJ na čimbolj kvazi smešen način kot je bilo v Jokerju (se pravi uporaba lublanščine)?

Ganon je izjavil:

Utk je izjavil:

In vsi vemo kako se je nazadnje to končalo...


Vemo, vemo, s stečajem založnika in posledično smrtjo revije, ki bi živela še naprej.



Jaz sem nazadnje Jokerja kupoval ko sem bil smrkavec in so mi bili izrazi kot je "natlačenka" smešni.


Je pa čudovito, da so začeli podobno revijo ponovno izdajati, zagotovo se bo našlo ogromno ljudi, ki jo bodo z veseljem brali (sploh mlajših od 20 let)
Fuck you, you fucking fuck.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

kuglvinkl ::

Ja, hw oz super hvalitetne teste (npr. Conputerbase) je tezko dohajat, bolj nas zanima impact tehnologije po mojem. Men je kombinacija Wireda, Arstechnice in Verga zlo v redu. Neki v tem smislu, na racun malo manj iger.

Drugac pa zadnje case velja podpret tako napol indy projekte, ce finance moznosti to dopuscajo. Sam sem narocen na Outsider in Razpotja, oboje zelo priporočam, okol 25EUR na na leto se mi zdi. Pa tole bom tudi podpiral.

sorry, na telefonu lažje zakleneš :).
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Sem glih bil WTF, zakaj pa zaklep :O

Sem šel še 1x gledat v nabiralnik in ništa... no me vsaj ne bo mikalo skenslat sorodnikov in it brat, bom se napijaval pri svaku da prej mine
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Thompic ::

V NM žal tudi danes nabiralnik prazen :8)

Parkelj ::

PALOMINO je izjavil:

Hm kaj naj rečem, vsi ki revije ne boste prejeli do 4.1.2021 prosim pišite na trgovina@jazbina.si
Zadeve bomo reševali ekspresno - pošiljala se bo ponovno kot priporočena pošiljka s sledenjem.
Je pa to dobra šola za naprej. Naslednji december (upajmo da bo te covid norije konec do takrat) bomo izid uredili vsaj teden dni prej (okoli 22.12.).

Se zgodi, sicer jo komaj cakam, ampak, kar se mene tice, bom potrpel ... Vedno ne gre vse po planih, tudi ce se trudis - kar vi in vas team ocitno se!

Lp,
M.

bauci ::

Jp. NM okolica nič.

FlyingBee ::

CHAOS je izjavil:

Po dolgem času se je v mojem nabiralniku znašla slovenska revija, ki ji z veseljem namenim več kot 5 minut mojega časa. Ekipa, odlično! Sedi, pet! :)

...minut svojega časa...
Res, da fail z dostavo v Nm ni krivda Jazbecov, ampak ne ga srat s takimi, če mislite s projektom resno, sploh zdaj, ko je potencialnih naročnikov več in dostava slabša.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paket ()

kuglvinkl ::

ah dej no, lahko bi dostavil pa pač niso, bodo že...
Your focus determines your reallity

GupeM ::

Ta pošta je res gnila. Tudi jaz nisem dobil. Danes na naš konec Ljubljane poštarja sploh bilo ni ...

Mato989 ::

kuglvinkl je izjavil:

ah dej no, lahko bi dostavil pa pač niso, bodo že...


Se strinjam, jaz je nisem dobil pa se sploh ne sekiram... zdaj sem prebral zadnji izdan Joker (ne onega pdf) pol pa grem počasi do svaka ruknit ene par rund preveč...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FlyingBee ::

kuglvinkl je izjavil:

ah dej no, lahko bi dostavil pa pač niso, bodo že...

Itak, samo tako, za v naprej. Ko že o tem, kdaj bo naslednja številka izšla?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

rawlit ::

To da revije še nimamo je samo odraz nesposobnosti Pošte Slovenije, vse ostalo je brezpredmetna debata. Razumem, da so overlodani zaradi covida, ampak če imajo dela več kot kadarkoli naj krepijo ekipo. V teh časih bi lahko dosegali rekordne rezultate, ampak ne, oni raje čokolade pred šalterje zlagajo in skrajšujejo delovni čas.

Sem tolerantna oseba, požrem marsikaj, nihče ni popoln, vse mi je jasno, ampak z njimi imam pa žal res redko dobre izkušnje.

lolipop2 ::

Mislim, da so v lajfu tudi večji problemi, kot zakasnitev Jazbine. Tudi, če bi do mene prišla z nekajdnevno zamudo, bi bilo čisto kul. Fantje so dali vse od sebe, za kar so bili nagrajeni s številom naročil. Pošta je nardila svoje. Glede na to, da je december tak, kot je glede pošiljk, je čisto OK. Marca pa bo še bolje.

HappyPills ::

Sem preletel in se istočasno vrnil nekih 20 let nazaj v res druge čase. Tudi tale izid na 3 mesece mi sede in bom sigurno celo revijo prebral v tem času. Defenitivno postanem naročnik. Kar povejte, kdaj bodo odprte prijave.

Hatchback678 ::

Boste pretrpeli še kakšen dan, sam sicer imam Jazbino že od včeraj ampak iskreno povedano sem zaenkrat prebral članek le o Death Stranding.

Revija bi morala biti odposlana prej pa bi bilo.

Nimaš kaj.

Aggressor ::

Hvala za razumevanje; vsi v ekipi smo si želeli, da bi bila revija pri vseh že pred koncem leta, ampak pošta gonna pošta. :'(
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

rawlit ::

lolipop2 je izjavil:

Mislim, da so v lajfu tudi večji problemi, kot zakasnitev Jazbine. Tudi, če bi do mene prišla z nekajdnevno zamudo, bi bilo čisto kul. Fantje so dali vse od sebe, za kar so bili nagrajeni s številom naročil. Pošta je nardila svoje. Glede na to, da je december tak, kot je glede pošiljk, je čisto OK. Marca pa bo še bolje.


Se strinjam, mogoče je izpadlo kot, da me zamuda ful bremeni. Sploh ne, bom že počakal. Ekipa je oddala v roku, ki so ga napovedali, tako da kapo dol. Ampak komentar na Pošto pa sem moral dat, ker to ni edina taka izkušnja z njimi.

wired ::

Tudi jaz sem se veselil prebiranja še v tem letu, ampak ko sem videl, kdaj je bilo poslano in preko koga, sem takoj vedel, da iz te moke (letos) ne bo kruha :)
Lokacija: LJ-Vič

FlyingBee ::

Aggressor je izjavil:

Hvala za razumevanje; vsi v ekipi smo si želeli, da bi bila revija pri vseh že pred koncem leta, ampak pošta gonna pošta. :'(

Nekak bi se to letos lahko že v naprej vedelo.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Aggressor ::

FlyingBee je izjavil:

Aggressor je izjavil:

Hvala za razumevanje; vsi v ekipi smo si želeli, da bi bila revija pri vseh že pred koncem leta, ampak pošta gonna pošta. :'(

Nekak bi se to letos lahko že v naprej vedelo.


Če bi imeli ves preostali proces, od postavitve do tiskanja, že utečen, bi se strinjal. Tokrat je bilo pa vse iz nule in je bilo manevrskega prostora žal manj.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

kuglvinkl ::

Mogoče še tole glede obveščanja o oddaji na pošto. Sem dobil danes revijo (naročil v torek se mi zdi), ni bilo pa maila, razen tega, da boste poslali, ne pa da ste poslali. Če se prav spomnim, imate sistem dveh mailov, in potem je nekaj šlo narobe. Če se narobe spomnim, je potem vse OK.
Your focus determines your reallity

oo7 ::

bauci je izjavil:

Jp. NM okolica nič.


Dolenci kot kaže smo čisto zviseli :(


Imam pa občutek, da je moja revija že na pošti in, da se je danes poštar po naši vasi samo malo zapeljal in nikjer nič ustavil :| no ja saj ga razumem zadnji dan v letu ampak vseeno sem si želel brati že danes.

feryz ::

Težite pošti. Jaz našo lahko samo pohvalim. Res pa je, da noter nisem bil že leta.
Poštarji so pa zakon, vse korektno. Prijazni, hitri, ustrežljivi.

FlyingBee ::

No, no, ne pošiljati večje število pošiljk, katere obljubljaš mesece prej, zadnji teden v letu. Plačilo je seveda do sekunde natančno oziroma počakajo z veseljem nanj. Čeprav je nostalgično in prijetno za ljubitelje Jokerja in ostalih propadlih rač., gaming revij, je to bussines in delaj s strankami kot s kralji, ne kot osamljeni geeki, ki se gredo potem itak napit za konec leta.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

bigbada ::

Mi je všeč revija, edino malo več ne-igračarskih stvari bi lahko noter bilo, kot v starem jokeru... Kakšna nova tehnologija, rač. komponenta recimo. Potem kaj smešnega, pa seveda ne pozabiti "nage babe"... Cela revija samo opisi iger mi ne daje več takega zadovoljstva sedaj ko sem 30+ star. Bi še kaj lahko dodali za nas nostalgike hehe :)


LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bigbada ()

drvo ::

Ne vem kaj vsi piz... čez pošto, če je bilo povedano, da bo dostavljalo podjetje Izberi preko svojih dostavljalcev, le tam kjer ne bo šlo, bo dostavljala Pošta

( Za distribucije je bilo izbrano podjetje Izberi, ki dostavlja večino dnevnega časopisja preko svojih raznašalcev.
Kjer je to mogoče, bodo raznosili raznašalci kjer ne bo šlo na pošto.
Pošta pravi, da zamud ne bi smelo biti pri tiskovinah. Bomo videli, upam na najboljše.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Phantomeye ::

Utk je izjavil:

Sem dobil, ampak samo preletel, ker še ni bilo časa za branje. Iger absolutno preveč. Za MS flight simulator bi si pa lahko vzeli malo več prostora, glede na druge "igrice", je to malo bolj pomembna igra, tehnično gledano, in bi se lahko temu malo bolj posvetili. Mislim, da smo se vsi malo postarali in nas ne zanima 20 različnih iger, samo par, ki res nekaj pomenijo, ostalo vsebino bi pa lahko posvetili še čemu drugemu.


Meni je pa simulator kr'neki. In bi rajši videl, če ga sploh ne bi omenjali - kaj bova pa zdaj? Ti bi še več simulatorja, meni ga je pa totalno preveč.

Imam idejo, ti članek dvakrat preberi - jaz ga bom pa iztrgal ven :D

bigbada je izjavil:

Mi je všeč revija, edino malo več ne-igračarskih stvari bi lahko noter bilo, kot v starem jokeru... Kakšna nova tehnologija, rač. komponenta recimo. Potem kaj smešnega, pa seveda ne pozabiti "nage babe"... Cela revija samo opisi iger mi ne daje več takega zadovoljstva sedaj ko sem 30+ star. Bi še kaj lahko dodali za nas nostalgike hehe :)


LP



To je komaj prva številka. Sej tudi Joker ni čez noč postal, kar je bil. Meni osebno je všeč, da je Joker dobil duhovnega naslednika, ampak vseeno mislim, da boljše, če Jazbina razvije SVOJO identiteto. Da je Jazbina Jazbina ne Joker 2.0.


Sicer pa upam, da bodo pri Jok... Jazbini pripravljeni upoštevati feedback od svojih uporabnikov.

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

FlyingBee je izjavil:

No, no, ne pošiljati večje število pošiljk, katere obljubljaš mesece prej, zadnji teden v letu. Plačilo je seveda do sekunde natančno oziroma počakajo z veseljem nanj. Čeprav je nostalgično in prijetno za ljubitelje Jokerja in ostalih propadlih rač., gaming revij, je to bussines in delaj s strankami kot s kralji, ne kot osamljeni geeki, ki se gredo potem itak napit za konec leta.


Sam ti si res občutljiv...
Your focus determines your reallity

opeter ::

wired je izjavil:

Tudi jaz sem se veselil prebiranja še v tem letu, ampak ko sem videl, kdaj je bilo poslano in preko koga, sem takoj vedel, da iz te moke (letos) ne bo kruha :)
Lokacija: LJ-Vič


Hecno, da v kraje Bogu za hrbtom pravočasno pride, v okolici Ljubljane pa ne.
No, na našem koncu je pošta resna.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

FlyingBee ::

Sita vrana lačni ne verjame, heheh. Ni prostora za občutljivost, gre se za pogodbo, ki jo sklenejo s stranko, nostalgija gor ali dol, nismo prijatelji, ki ga pokličaš ali sms pošlješ, da pač je*i ga, pri dostavi se je zalomilo.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Phantomeye ::

FlyingBee je izjavil:

Sita vrana lačni ne verjame, heheh. Ni prostora za občutljivost, gre se za pogodbo, ki jo sklenejo s stranko, nostalgija gor ali dol, nismo prijatelji, ki ga pokličaš ali sms pošlješ, da pač je*i ga, pri dostavi se je zalomilo.



Prav imaš! Prijavi jih inšpektoriatu. To so resne zadeve.

https://www.zps.si/index.php/nasveti-in...

https://www.gov.si/novice/2020-04-07-na...

Zgodovina sprememb…

oemdzi ::

Revijo sem dobil danes, preletel sem vsebino in prebral nekaj naslovov. Po videnem sem zadovoljen. Jasno, da bi tudi jaz kakšno malenkost spremenil, ampak to so osebne preference in brez veze je to tu naštevati, ker vedno bodo stvari, ki so nekateri bolj, drugim manj všeč.

Skratka 9/10, bolje od ocene sajberčefurja :))
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

FlyingBee ::

No, vidiš kaj eni zamujamo:D
Phantomeye, celo koristni linki, ampak seveda se tukaj ne gre za kazen ali karkoli zares zateženega. Previdno so dali "predviden" datum izida in zaradi ene revije sploh ni problema, samo vidi se kako eni potem zagovarjajo nesposobnost zagotavljanja.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

PALOMINO ::

Silvestrski pozdrav vsem.

Iskreno mi je žal, da se nekateri čutite razočarane (nekateri celo namigujejo na opeharjenost), ker revije do 31.12.2020 niso prejeli.
Kot sem zapisal že pred samo izdajo revije, je bila distribucija predana podjetju Izberi d.o.o., ki ima razvejano distribucijsko mrežo po državi s svojimi raznašalci (ki raznašajo dnevno časopisje ter tudi precej slovenskih revij). So resno podjetje, ki svoje delo tudi vestno opravlja. Zato jim je bila zaupana tudi distribucija Jazbine.
Podjetje Izberi sodeluje tudi s Pošto Slovenije, tako da je del pošiljk šel preko njih. In tukaj je očitno nastopilo ozko grlo. Četudi je Pošta zagotavljala da pri raznosu tiskovin ne bi smelo prihajati do (večjih) zamud.

Kaj naj rečem?
Vsakemu bi jo osebno dostavil če bi bilo le mogoče. Resnično mi je žal, da ste nekateri ostali brez izvoda v letošnjem letu.
Posipam se s pepelom in se zaklinjam, da naslednje decembrske številk ne bomo izdajali v zadnjih dneh ampak prej. Vsekakor dobra šola za naprej. Hvala vsem za povratne informacije le tako lahko izboljšamo vse skupaj.

Če se kdo od vas čuti prizadetega, prikrajšanega ali celo (upam da ne?) opeharjenega naj to prosim sporoči na naš elektronski naslov (podatki so jasno vidni na spletni strani) in zadevo bom uredil.

Želim vam čim lepši prehod v 2021 ter vse dobro.

jocoj ::

Napaka je bila narejena že v osnovi v zastavljenem datumu izida, letos pa še sploh zaradi razmer. Teden prej bi moralo revija iziti in bi jo vsi neučakani dobili še letos. Sicer pa tistih par dni boste že počakali. Jaz jo bom osebno dvignil enkrat po novem letu, ko bom še kaj mimo prevzemnega mesta.

kuglvinkl ::

FlyingBee je izjavil:

No, vidiš kaj eni zamujamo:D
Phantomeye, celo koristni linki, ampak seveda se tukaj ne gre za kazen ali karkoli zares zateženega. Previdno so dali "predviden" datum izida in zaradi ene revije sploh ni problema, samo vidi se kako eni potem zagovarjajo nesposobnost zagotavljanja.


Prijazno ti hočmo povedat, da najedaš. Ni bil fiksen posel, če se gremo zares pogovarjat.

PALOMINO je izjavil:

Silvestrski pozdrav vsem.

Iskreno mi je žal, da se nekateri čutite razočarane (nekateri celo namigujejo na opeharjenost), ker revije do 31.12.2020 niso prejeli.
Kot sem zapisal že pred samo izdajo revije, je bila distribucija predana podjetju Izberi d.o.o., ki ima razvejano distribucijsko mrežo po državi s svojimi raznašalci (ki raznašajo dnevno časopisje ter tudi precej slovenskih revij). So resno podjetje, ki svoje delo tudi vestno opravlja. Zato jim je bila zaupana tudi distribucija Jazbine.
Podjetje Izberi sodeluje tudi s Pošto Slovenije, tako da je del pošiljk šel preko njih. In tukaj je očitno nastopilo ozko grlo. Četudi je Pošta zagotavljala da pri raznosu tiskovin ne bi smelo prihajati do (večjih) zamud.

Kaj naj rečem?
Vsakemu bi jo osebno dostavil če bi bilo le mogoče. Resnično mi je žal, da ste nekateri ostali brez izvoda v letošnjem letu.
Posipam se s pepelom in se zaklinjam, da naslednje decembrske številk ne bomo izdajali v zadnjih dneh ampak prej. Vsekakor dobra šola za naprej. Hvala vsem za povratne informacije le tako lahko izboljšamo vse skupaj.

Če se kdo od vas čuti prizadetega, prikrajšanega ali celo (upam da ne?) opeharjenega naj to prosim sporoči na naš elektronski naslov (podatki so jasno vidni na spletni strani) in zadevo bom uredil.

Želim vam čim lepši prehod v 2021 ter vse dobro.


In tole je zelo profesionalni odgovor. Ko se bodo odločali za naslednjič, bodo vzeli številke od te dostave ven in pogledali za alternativami. Če je od 1k naslovnikov 3 nesrečnežev, jah, zame bi bil acceptable loss.

Najbžr bolj vse zanima vsebina.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

PALOMINO je izjavil:

Posipam se s pepelom in se zaklinjam, da naslednje decembrske številk ne bomo izdajali v zadnjih dneh ampak prej.


Zakaj se ne določi fiksnega datuma izida vseh številk? 15. v mesecu bi lahko bilo, enako kot včasih Joker.

Kurzweil ::

Danes spet črna luknja v nabiralniku, zdej se morem pa z Monitorjem tolažit, ki pa vemo kakšen je, vsakič, ko ga vidim na polici v trafiki ali na bancinski, moram zbrat pogum, da ga kupim. Računalniške novice pa niti za WC papir niso dobre, saj je papir pretrd. Če pa hočem dobit v teh časih katero izmed balkanskih revij, pa je to cel projekt. Bomo preživeli, ampak danes sem imel res pisan čas, da bi lepo prebral par člankov.

Phantomeye ::

Kurzweil je izjavil:

Danes spet črna luknja v nabiralniku, zdej se morem pa z Monitorjem tolažit, ki pa vemo kakšen je, vsakič, ko ga vidim na polici v trafiki ali na bancinski, moram zbrat pogum, da ga kupim. Računalniške novice pa niti za WC papir niso dobre, saj je papir pretrd. Če pa hočem dobit v teh časih katero izmed balkanskih revij, pa je to cel projekt. Bomo preživeli, ampak danes sem imel res pisan čas, da bi lepo prebral par člankov.


S ti jih poslikam? :D

oo7 ::

PALOMINO je izjavil:

Silvestrski pozdrav vsem.

Iskreno mi je žal, da se nekateri čutite razočarane (nekateri celo namigujejo na opeharjenost), ker revije do 31.12.2020 niso prejeli.
Kot sem zapisal že pred samo izdajo revije, je bila distribucija predana podjetju Izberi d.o.o., ki ima razvejano distribucijsko mrežo po državi s svojimi raznašalci (ki raznašajo dnevno časopisje ter tudi precej slovenskih revij). So resno podjetje, ki svoje delo tudi vestno opravlja. Zato jim je bila zaupana tudi distribucija Jazbine.
Podjetje Izberi sodeluje tudi s Pošto Slovenije, tako da je del pošiljk šel preko njih. In tukaj je očitno nastopilo ozko grlo. Četudi je Pošta zagotavljala da pri raznosu tiskovin ne bi smelo prihajati do (večjih) zamud.

Kaj naj rečem?
Vsakemu bi jo osebno dostavil če bi bilo le mogoče. Resnično mi je žal, da ste nekateri ostali brez izvoda v letošnjem letu.
Posipam se s pepelom in se zaklinjam, da naslednje decembrske številk ne bomo izdajali v zadnjih dneh ampak prej. Vsekakor dobra šola za naprej. Hvala vsem za povratne informacije le tako lahko izboljšamo vse skupaj.

Če se kdo od vas čuti prizadetega, prikrajšanega ali celo (upam da ne?) opeharjenega naj to prosim sporoči na naš elektronski naslov (podatki so jasno vidni na spletni strani) in zadevo bom uredil.

Želim vam čim lepši prehod v 2021 ter vse dobro.



Veš kaj če čakam na tako revijo že 3 leta bom počakal pa še tistih nekaj dni :)

Najbolj važno je, da taka revija pri nas spet obstaja.

Tudi vam vse dobro v letu 2021 in čim več številk Jazbinca ;)

          ::

Pri nas smo dobili že 30. zelo zgodaj zjutraj. Otroci so z revijo zadovoljni in bi prebirali tudi prihodnje številke. Sam sem revijo prelistal, a me vsebina ne zanima več.

hendriks ::

Jaz (Ribnica) sem revijo včeraj dobil. Sicer je prispela k sosedi, ampak kaj bi se sekiral :) Revijo sem na hitro prelistal in res, feeling kot 20 let nazaj :) Pa srečno 2021!

Machete ::

Jaz sem dobil že 30. vse OK. Zankrat globjih analiz ne bom delal, grem po vrsti od prve strani naprej, počasi, sem šele Paper Maria predelal. Večina pohval je že oddanih. Kvaliteta tiskovine je na nivoju.
Če po slovensko vseeno malo pokomentiram: na hitro in splošno mi manjka čisto malo zabavljaškega popra in pa ostrine kritike? Ocene sem tudi raje videl v formatu do 100. Čutim, da bo ogromno enih 8 in 9, ker pofel naslovi niti ne bodo opisovani. Je pa odlično, da z veliko večino prednačijo opisi igre. To želim brati. Je pa vedno plac za kake zanimive nove tech gadgete, online servise ali video avdio standarde in novosti. V Jokerju sem dobil minimalno dozo o novotarijah, za katere se sicer ne zanimam direktno oz. nisem njih uporabnik. Toliko, da te splošna tech razgledanost ne povozi (razni Google servisi, Alekse, VR, AR, Stadie itd..), upam, da tudi Jazbina pokrije še malo splošnega razvoja in novotarij. Tudi malce za začetek pogrešam kak screen shot iz igre več, nujno opremljen z zajebantskim komentarjem. Sicer je bilo dano v vednost, da ne gre za klon Jokerja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

B34ST ::

Jaz pa ne vem zakaj sem se tolk obotavljal, sem pa danes končno naročil.
i5-10600K | NH-D14 | MSI MAG Z490 TOMAHAWK | F4-3200C14D-16GVR @4000C14
ASUS DUAL RTX 3070 | ADATA XPG SX8200 Pro 2TB | 870 QVO 8TB | 2x WD Blue 4TB
Corsair 600T | Corsair AX760 | G413 | G403 | HP Pavilion Gaming 32

chucki ::

Narocil in placal ze pred mesecem se mi zdi, ampak pri meni jo se ni :'(
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

el_bahattee ::

AnWar je izjavil:

Matr revija "diši" ;) Drgače pohvale!!

Se strinjam, odličen vonj. Nasploh dobra kvaliteta tiskanine. Kar se tiče vsebine, Sneti je ohranil svoj stil pisanja, kar je Hvale vredno. Pozitivno presenečenje tudi Uvodnik in Pižamin prispevek (ki me je najbolj nasmejal), tudi prispevek Kleča na koncu.

Glede pripomb pa samo to, da po mojem ne bi bilo nič narobe, če bi se namesto kake izmed mnogih iger rajši dodalo še kak benchmark test ali opis s sveta HW in stran ali dve aktualnih IT tem ali pa novic v stilu hacker news.
Come to my center, you enter the winter.

Oberyn ::

A se še komu zdi, da je papir mogoče malo predebel oz. pretog? Čudno togo se drži revija v roki, skoraj kot tablica. Kar sem še opazil glede dizajna, slike so temne. Veliko slik je skoraj čisto črnih. Tudi dvostolpična oblika strani mi zgleda nenako okorno. Ampak to je samo forma. Vsebina je kul.

tony1 ::

Res je, slike so (zelo) temne, včasih je kar težko videti vsebino na njih...

PALOMINO ::

Hvala za komentarje.
Če vas ne bo motilo gremo lahko z naslednjo seveda tudi na spenjanje s klamfami in nižjo gramaturo papirja. Povedali boste kupci.
Kar se slik tiče je vzeto na znanje in bomo to z naslednjo številko odpravili. Prav tako to ni končna oblika revije, pri oblikovanju bodo spremembe. Prav tako bomo definirali rubrike.
««
9 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S sejmom E3 je konec

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
82404 (1287) Ghost7
»

Revija Joker (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26037011 (8283) Ganon
»

Alexa je otroku predlagala smrtno nevaren izziv (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
599459 (5437) c3p0
»

Spletna stran z opisi iger

Oddelek: Igre
406075 (2906) Kumbaja

Revija Joker ne bo izsla avgusta (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Igre
1153197785 (108891) opeter

Več podobnih tem