» »

Igre za volan

Igre za volan

tt1024 ::

Že kar dolgo nisem igral dirkaških iger in sem malo ven iz tega. Katere igre na PC-ju so zdaj najbolj aktualne in da je podpora za FF volane?

Maximus ::

Iger je veliko. Odvisno kaj igraš. Tukaj jih je nekaj:
RaceRoom Racing Experience
Assetto Corsa
Assetto Corsa Competizione
WRC 8 FIA World Rally Championship
F1 2020

Meni osebno je RaceRoom Racing Experience še najbližje...

tt1024 ::

Hvala za predloge. Ker sem star prdec sem ful užival v Colin Mc Rae 2 na volanu.

Buggy ::

Od vozenj na pisti ima za moj okus RRE res dober obcutek pa se zastojn je. AC in ACC sta v vseh merilih zelo kvalitetne simulacije, ce ti tak tip dirkacin ustreza...imata pa tudi dober community in MP sceno. Tudi Project Cars 2 je za probat, sam sem imel sicer malce tezav z Fanatec volanom, da sem ga ustrezno nastavil a potem je cisto ok spil, sploh ce bos sprobaval slucajno VR.

Od rally iger raje probaj Dirt Rally oz Dirt Rally 2. Obcutek na volanu kar se FFB tice je zelo kvaliteten, prav tako je zelo dobro simulirana fizika ter obnasanje bolidov. WRC, ce ze probavas raje zadnjo 9 verzijo kot pa 8, so marsikaj popravili a za moj obcutek ne more konkurirati Dirt Rally.

Za bolj arkadno voznjo a se vedno uzivasko imas pa Dirt3, Dirt 4 in bozenedaj Dirt 5 ti pa nebi priporocal.

F1 iger pa ne poznam in ne bom komentiral, ker ne vozim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

tt1024 ::

Super, hvala vsem.

Drmr ::

Pozabili ste se na Automobilisto 2.
Kar se rallya tice pa Dirt rally 2 nima konkurence.

m0LN4r ::

WRC lahko izpustis, ce preigras Dirt Rally 1 in 2. Mogoce za zacetek v obratnem vrstem redu, kot ti je Maximus napisal in preigras vsaj nekaj Single Player kariere, naceloma pomaga.
Project cars meni tudi ni pogetnil. Zaradi lepote je mogoce tudi se forza za sprobat.

Meni se sicer ACC ful dopade, ampak zelo pogresam raznolikost vozil iz AC, ter ACC je boljkone tekmovalno orientirano.

F1 iger pa ne poznam in ne bom komentiral, ker ne vozim.
Jaz sem si samo zaradi sodelavca pred 2 tedni nalozil F1 2020. Pac lepa igra, ampak formula v AC se vozi povsem drugace. Tle pa ko enkrat nastudiras zadevo, se vozis kot po tirih in road, ter tyre feedback je boljkone za okras. Dlje kot spilas bolj sintenticno se mi dozdeva vseskup. Pa to sem sprobal mogoce 5ur dejansko.

@Buggy
Drugace pa ti igras Rally, kako si resil problem z rocno? Si si kupil neko drago rocno ali si si kaj sam sestavil?

Aja, WRC pa je tisti tip iger, kot NFS kjer sem z tipkovnico hitrejsi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Buggy ::


Drugace pa ti igras Rally, kako si resil problem z rocno? Si si kupil neko drago rocno ali si si kaj sam sestavil?


rocno imam kupljeno s kitajske in sicer gre za analogno arduino rocno za 60€, ki lepo sede na kokpit in opravi delo isto kot drazje/brandane. Edino v WRC sem se malce namatral, da sem jo skonfiguriral, drugje jo lepo prepozna in dela.

https://www.ebay.co.uk/itm/USB-Handbrak...

m0LN4r ::

Oh neki takega sem iskal, torej lahko priporocas za DR?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Buggy ::

Ce te ne moti malce mrtvega hoda v startu (se da modificirat, se mi pa ne da narazen dajat) za ta denar vsekakor ali pa ce pocakas na BF in pri Fanatecu vzames njihovo, ce jo bojo seveda imeli v akciji.

DamijanD ::

rFactor2

Machete ::

Ali je v F1 2020 mogoče naštimat, da spreminjaš ločljivost in HDR v nastavitvah, neglede na nastavitve windows desktopa? Meni upošteva edino desktop nastavitve, kar je malce hecno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sim Racing Slo-Tech Kotiček

Oddelek: Igre
283327 (848) globoko grlo
»

DiRT 5 (Codemasters)

Oddelek: Igre
333106 (1778) DamijanD
»

Dirt 4

Oddelek: Igre
493126 (841) Bantani
»

GTR 3

Oddelek: Igre
5895 (496) oo7
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27941206 (20222) vostok_1

Več podobnih tem