» »

Seminarska?

Seminarska?

HiNaVeC ::

Na poklicni maturi bo treba naredit seminarsko!
Moja tema seminarske bo zvezi z racunalnistvom, pa me zanima ce imakdo kaksno seminarsko!! Ki jo je mogoce kdaj delal. Kaksna koli tema je lahko sam da je nekaj!
Ce je treba mu jo placam sam, da jo bom imel!! Ali pa kaksen dober nasvet bi mi tudi zelo prav prisel! Skratka karkoli o tem vsem!!

Hvala ze vnaprej!

flipflop ::

Bi bilo lepo,če bi jo sam naredil,ne? Sicer pa kaj točno: kakšen program al kaj drugega?

HiNaVeC ::

Tema? Nasploh kaj o racunalnistvo-recimo sestava racunalnika, monitorji, graficne kartice, procesorji, skratka temu podobna tema! Vem da je o tem napisano veliko! Glede graficnih da sploh ne govorimo-ze na slo-techu bi imel dovolj gradiva o teh temah, da bi lahko naredil seminarsko- ampak vseeno sprasujem za kero dobro duso, da bi ze mela kako tako temo in bi mi olajsala vse skupaj! Tiste stvari oblika, power point, to bi si pa pol ze nekaj po svoje uredil!
Sicer je se tako cas sam temo si je treba izbrati ze prej!
Hja no to bo zaenkrat vse!

OwcA ::

Otroška radovednost - gonilo napredka.

Trupl0 ::

jst sm za svojo seminarsko iz področja prava ( mi je bol kot pa ekonomija:D ) izbral prvič pravosodni sistem v Sloveniji ampak sem se premislil in edini na celi šoli izbral temo "Računalniški zločin"...pa sm lepo govoril o piratstvu in podobn...za to seminarsko sem dobil skupaj z zagovorom 4, ker nisem pač navedel virov ( kaj mi pomagajo viri, ko sem vse sam iz glave napisal:\ ):D ... če čš ti jo dam...ampak te bo stalo... (kaj čš študent:\ :D )

HiNaVeC ::

Hja cujes bi se dalo kako zmenit ampak preden bi kaj koli kupoval bi pa moral videti to stvar! Mas napisan v wordu ali kako mas kaj narejen pa kolk strani?

Trupl0 ::

u wordu je narjen napisanih!!! (je brez vsakršnih slikc) 15 strani...vem da ni dosti ampak vseen....No sej morm prvič disketo najdt:D

Fizikalko ::

Za prave denarce ti naredim karkoli (o grafičnih karticah, XML-u, Javi, ... ma kar koli)! Te bo pa koštalo (kvaliteta se plača :) ).

Intl ::

Vloga jezika XML v elektronskem poslovanju

Zakaj bi plačeval, če imaš pa na netu res velik izbire!
Evo še ena

EBXML: globalni standard za poslovanje na internetu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Intl ()

HiNaVeC ::

Hja tak je na stvari!
No do 16. novembra se je treba odločit za temo! In ko bo moja tema določena takrat bom začel kaj bolj konkretnega delat na tem področju! Zaenkrat pa hvala vsem za ponudbe!
Prosil bi pa Nuclear_a in Fizikalkota ce mi zaupata svoj e-mail, ce bi kaj rabil mogoce, da bi se potem tam zmenili!

Ce bo se pa kaksna ponudba-pa se je seveda ne bom branil!!

Hvala zaenkrat vsem!

Fizikalko ::

edit...
8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

Trupl0 ::

nuclear_@email.si

goddamn kam sm dal to disketo:D :D

HiNaVeC ::

Thanks - imam obe zapisani shranjeni tako da ce bo potrebno se slisimo !!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Policijske metode in postopki

Oddelek: Loža
5934 (730) #000000
»

Prodaja na bolhi

Oddelek: Pomoč in nasveti
92284 (2170) KoMar-
»

Kontrolne točke ISO 27001/27002

Oddelek: Informacijska varnost
72133 (1993) dukenukem
»

Seminarska naloga: Ravnovesje v Keynesovem modelu

Oddelek: Šola
71065 (993) Ziga Dolhar
»

Adria vs. Ryanair - kateri je boljši?

Oddelek: Loža
374905 (4057) BigWhale

Več podobnih tem