» »

Katera žarnica je to

Katera žarnica je to

poweroff ::

Zanima me tip tele žarnice - je sicer na 220 V:

sudo poweroff
  • zavarovalo slike: poweroff ()

APPluk ::

G9: https://www.mimovrste.com/zarnice/blaup... , tole imam doma pri ogledalu nad umivalnikom

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: APPluk ()

floyd1 ::

Samo mimogrede - mati in foter imata v mansardi vse luči na G9 žarnice (še stare - klasika, ne led). Kakih 15 žarnic vse skupaj. Ne vem, kje je vzrok, a te žarnice jima zelo crkujejo. Sploh glede na to, da so v uporabi bistveno manj kot ostale na hodniku, kuhinji in dnevni sobi.

Ima tudi kdo od vas takšne izkušnje?

Po mojem imajo tiste njune luči premale steklene "bučke" in se posledično pregrevajo.

koyotee ::

floyd1 je izjavil:

Samo mimogrede - mati in foter imata v mansardi vse luči na G9 žarnice (še stare - klasika, ne led). Kakih 15 žarnic vse skupaj. Ne vem, kje je vzrok, a te žarnice jima zelo crkujejo. Sploh glede na to, da so v uporabi bistveno manj kot ostale na hodniku, kuhinji in dnevni sobi.

Ima tudi kdo od vas takšne izkušnje?

Po mojem imajo tiste njune luči premale steklene "bučke" in se posledično pregrevajo.


Pri g10 je isto, žarnica za 2-3€ odleti kmalu, philips pa zlepa ne crkne.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mirator ::

FoxKnox ::

koyotee je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Samo mimogrede - mati in foter imata v mansardi vse luči na G9 žarnice (še stare - klasika, ne led). Kakih 15 žarnic vse skupaj. Ne vem, kje je vzrok, a te žarnice jima zelo crkujejo. Sploh glede na to, da so v uporabi bistveno manj kot ostale na hodniku, kuhinji in dnevni sobi.

Ima tudi kdo od vas takšne izkušnje?

Po mojem imajo tiste njune luči premale steklene "bučke" in se posledično pregrevajo.


Pri g10 je isto, žarnica za 2-3€ odleti kmalu, philips pa zlepa ne crkne.


Če jih mata 15 sploh ne rabita drugega ogrevanja:))

To so halogenske žarnice 240 V in ziher vsaj 20 W moči. Čista pečka. Crkujejo zaradi pregrevanja.Kitajske led G9 in 9w te pridejo par evrov in držijo par let, preizkušeno.Philips je pa itak precenjen.

koyotee ::

Marsikaj je precenjeno, ampak vsaj dela.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

aborko ::

G9 so tudi pri nas crkovale, pa nima veze kitajske, muller licht ali philips. JE pa res da smo jih imeli na dimmerju v kombinaciji z vsaj eno halognesko g9, da ni utripalo. Zdej smo dali dimmer vstran in zaenrkat še ni nobena crknila.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navadne žarnice - kje kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6514558 (2305) matobeli
»

Varčna sijalka vs. žarnica (stroškovno) (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
9927127 (22453) BlaiseM
»

Pogosto crkajoče žarnice

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
91566 (1359) jest10

Več podobnih tem