» »

Korona - prvi in drugi val

Korona - prvi in drugi val

Temo vidijo: vsi
««
173 / 175
»»

Slopek ::

nejodagreat je izjavil:

Vostok že dolgo "ve" vse, potem pa brska po vsebinah ki to potrjujejo, ostale pa označi za sorosove/billyjeve/kdorkoli ga že preganja.

No, no...poglej kaj je tukaj debata in kdo se moti. Privrženci cepljenja sploh ne vejo kako to cepivo sploh deluje. Vostok to dobro ve.
Billy se je pa v to zgodbo vkljičil kar sam.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ko imajo nasprotniki na svoji strani argumente vostoka :))

Še eden iz vrste kandidatov, za zadnjo fazo testiranja cepiva.
Le pogumno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

martincek1 ::

Privrženci cepljenja sploh ne vejo kako to cepivo sploh deluje. Vostok to dobro ve.


You can't make this up :))

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Vostok edino ve, da je v cepivu čip v tekoci obliki :D

LightBit ::

feryz je izjavil:

Okapi je izjavil:

Bom še enkrat ponovil - od kje jemljete te bedarije? Bistvo vsakega cepiva je, da postaneš imun. To je res katastrofa od izobraževanja, da ne razumete osnov.;((
A to je sarkazem? Predvidevam da ja, ker ti je lepo razložil, kaj to cepivo je.
Nikakor te ne varuje pred okužbo, ne varuje drugih pred trosenjem tvoje okužbe, varuje tebe pred hujšimi posledicami.
Se je pa za bati cepljenih, s tvojimi možgani. To bodo supermeni oz. supersederji.

To da ne vemo kako vpliva na trosenje, še ne pomeni da ne vpliva.

Slopek ::

martincek1 je izjavil:

Privrženci cepljenja sploh ne vejo kako to cepivo sploh deluje. Vostok to dobro ve.


You gotta be shitting me :))
dej kuščar spel se. PReberi zgoraj okapija pa se valjaj od smeha, če ti bo še jasno. Malo nazaj lightbit enako.
Ti se pa smej, testni zeko.

LightBit je izjavil:

feryz je izjavil:

Okapi je izjavil:

Bom še enkrat ponovil - od kje jemljete te bedarije? Bistvo vsakega cepiva je, da postaneš imun. To je res katastrofa od izobraževanja, da ne razumete osnov.;((
A to je sarkazem? Predvidevam da ja, ker ti je lepo razložil, kaj to cepivo je.
Nikakor te ne varuje pred okužbo, ne varuje drugih pred trosenjem tvoje okužbe, varuje tebe pred hujšimi posledicami.
Se je pa za bati cepljenih, s tvojimi možgani. To bodo supermeni oz. supersederji.

To da ne vemo kako vpliva na trosenje, še ne pomeni da ne vpliva.

A ti še spiš. Človk verjame, da si cepljen imun.

In zanimivo, kako pišete, da kaj vse še ne vemo o cepivu, ampak bi pa imeli to v sebi. Keri kreteni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

lexios ::

Jim ne skalkulira, de bi se v parlamentu cepili prvi, če bi vse trditve v medijih držale. Plače so tud najprej seb zvišal. :D

IL_DIAVOLO ::

Vemo, da cepivo ni zasipano s papirji, kot je bilo v preteklosti. Ampak ko je zdravstvo na psu, niti ni časa da bi 3 mesece cakali na odobritev, ki bi se potem itak zgodila.

Samo birokracije ni, cepivo zagotovo ustreza standardom.

Slopek ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vemo, da cepivo ni zasipano s papirji, kot je bilo v preteklosti. Ampak ko je zdravstvo na psu, niti ni časa da bi 3 mesece cakali na odobritev, ki bi se potem itak zgodila.

Samo birokracije ni, cepivo zagotovo ustreza standardom.

Zagotovo ustreza standardom, čeprav so zadnjo fazo testa prenesli na zdajšnje cepljenje. Super. Če imam 99% možnosti, da prebolim kovid bp, sploh ne bom vedel, da cepivo deluje, če mi samo morebitne zaplete preprečuje.
Zdravstvo na psu? Ko nas bo manj, bodo delali lažje. Sam se za njihovo podporo ne bom šutnu. Nisem blesav.
In ne gre se za 3mesece študij, ampak za 24+mesecev sledenja cepljenim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

blubiu ::

Ravno so sporočili, da imamo zagotovljenih 16.000 doz cepiva tedensko. Tako lahko v Slovenij cepimo do konca 2021 kar 400.000 ljudi, kar je dovolj za 20% precepljenost. Torej 33.3% potrebne. Do imunosti populacije rabimo s tem tempom 3 leta, tako da lockdown se zaključi že leta 2024.
Saj otroci bodo v 3 letih preko zooma dosegli najmanj univerzitetno izobrazbo, podjetja pa itak morajo imeti vsaj malo rezerve. Če nimaš za 3 leta stroškov za pokrit, je bolje da propadeš. Sarcasm off.
Lockdown je narobe pot in ni vzdržna.

martincek1 ::

Slopek je izjavil:

martincek1 je izjavil:

Privrženci cepljenja sploh ne vejo kako to cepivo sploh deluje. Vostok to dobro ve.


You gotta be shitting me :))
dej kuščar spel se. PReberi zgoraj okapija pa se valjaj od smeha, če ti bo še jasno. Malo nazaj lightbit enako.
Ti se pa smej, testni zeko.


Žalostno, ampak ti si eden glavnih kretenov v tej temi. Vostok, ki je natrostil že en kup nepreverjetnih informacij je vsevednež, ko pa nekdo od tistih, ki nima problemov s cepivom nekaj pove narobe, to posplošiš na celoten del populacije.

Boš popravil svojo trditev, ali si še eden tistih, ki mu vsebina ni pomembna in tudi način ne?

blubiu je izjavil:

Ravno so sporočili, da imamo zagotovljenih 16.000 doz cepiva tedensko. Tako lahko v Slovenij cepimo do konca 2021 kar 400.000 ljudi, kar je dovolj za 20% precepljenost. Torej 33.3% potrebne. Do imunosti populacije rabimo s tem tempom 3 leta, tako da lockdown se zaključi že leta 2024.
Saj otroci bodo v 3 letih preko zooma dosegli najmanj univerzitetno izobrazbo, podjetja pa itak morajo imeti vsaj malo rezerve. Če nimaš za 3 leta stroškov za pokrit, je bolje da propadeš. Sarcasm off.
Lockdown je narobe pot in ni vzdržna.


Je cepivo Moderne ali AstraZenece že zagotovljeno? Predvidevam da ni, tako da..

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Če ne druga, smo v tej temi dobili dokaze, da @LightBit, @Mr.B in @Okapi niso ravno inteligentni ljudje. Še šimpanzo bi lahko prej podučij kot te tri cvete inteligence. Jaz si enostavno ne predstavljam kakšne službe opravljajo ti trije. Edino kar mi pade na pamet je, da stojijo zraven fikusa v pisarni in tedensko naredijo 3 fotokopije, ter jih nesejo v arhiv. Ker za kaj bolj kompleksnega niso sposobni. In ko jim vse napišeš in narišeš, jim nič nemoreš dopovedati, ker so preveč zabiti, da bi lahko te stvari dojeli. Škoda se sploh ukvarjati s takimi. Naj se gredo že cepiti, pa da bo čez par let mir tukaj.

Slopek ::

@marrinček. Če nekdo piše, da bo s cepljenjem imun, je vsekakor nevednež. To, da si pa ne dopusti tega dopovedati, pa meji na kretenizem. Niti to dejstvo ne ustabi želje po cepljenju. Nima veze, če tako rečejo, tako mora biti. Yes master.

nergac ::

blubiu je izjavil:

Cezar, to ni po naše ali po vaše. To so povedali razvijalci cepiva in regulatorji, ki so cepivo odobrili. Preberi si kaj, preden na pamet govoriš.
Lockdowna bo konec poleti, ko bo virus naravno manj aktiven. Potem pa ponovimo vajo jeseni.
Lahko pa spremenimo naš pristop ter resno zaščitimo ogrožene skupine, ostale pa pustimo, da se normalno spopadejo z boleznijo.


Torej za "ta zdrave" za Veliko noč ... Tako prehodno.

Zdi se mi, da je za nas bolj pomembna os Sever-Jug kot Zahod-Vzhod, kar se covid ukrepov tiče.

Govorim o tranzitu ljudi, ne tovoru.

Master_Yoda ::

V 2M Sloveniji smo "dobili" (kupili) cepiva za cca 5000 oseb v prvem valu, in eden izmed prvih cepljenih je nadskof ? Kaj ko bi ta predstavnik rimskokatoliske cerkve odstopil svoj odmerek kaksnemu upokojencu oz. zdravstvenemu delavcu rajsi ?
Dovie'andi se tovya sagain.

Koraaz ::

Hemi426 je izjavil:

https://www.google.com/amp/s/www.local1...


MIAMI - The University of Miami is investigating the possible effects of the coronavirus vaccine on male fertility.

Lead researchers Dr. Ranjith Ramasamy, a reproductive urologist with U Health, initiated an earlier study which found the virus was present in the testicles for up to six months following infection.



Se pravi je COVID-19 po ta novem potencialno tudi spolno prenosljiva bolezen, če je virus prisoten v spolovilih?

HitraSperma ::

Se bo trenutni zdravstveni minister tudi cepil, da pojaže zgled? Ali se bo uprpil, kot vedno?

8-)
fgdsfjk

Slopek ::

Koraaz je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

https://www.google.com/amp/s/www.local1...


MIAMI - The University of Miami is investigating the possible effects of the coronavirus vaccine on male fertility.

Lead researchers Dr. Ranjith Ramasamy, a reproductive urologist with U Health, initiated an earlier study which found the virus was present in the testicles for up to six months following infection.



Se pravi je COVID-19 po ta novem potencialno tudi spolno prenosljiva bolezen, če je virus prisoten v spolovilih?

V take stvari se jaz sploh ne spuščam. Vem, kaj naj bi cepivo bilo, vem zakaj je in prepričan sem, da ne potrebujem. Vse ostalo, bomo vedeli čez par let, saj cepivo ni bilo testirano v vseh fazah.

nergac ::

HitraSperma je izjavil:

Se bo trenutni zdravstveni minister tudi cepil, da pojaže zgled? Ali se bo uprpil, kot vedno?

8-)


Štirje slovenski predsedniki bi se morali simbolno cepiti pod budnim nadzorom, da gre za pravo cepivo biontech. Zore se je že javil. Rad ima simboliko.

Ostalo bi še 4995 odmerkov.

Koraaz ::

Slopek je izjavil:

Koraaz je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

https://www.google.com/amp/s/www.local1...


MIAMI - The University of Miami is investigating the possible effects of the coronavirus vaccine on male fertility.

Lead researchers Dr. Ranjith Ramasamy, a reproductive urologist with U Health, initiated an earlier study which found the virus was present in the testicles for up to six months following infection.



Se pravi je COVID-19 po ta novem potencialno tudi spolno prenosljiva bolezen, če je virus prisoten v spolovilih?

V take stvari se jaz sploh ne spuščam. Vem, kaj naj bi cepivo bilo, vem zakaj je in prepričan sem, da ne potrebujem. Vse ostalo, bomo vedeli čez par let, saj cepivo ni bilo testirano v vseh fazah.


Kje sem omenil karkoli veze s cepivom?

Samo iz znanstvenega stališča me zanima ali je COVID-19 tudi STD, glede na to, da se po okužbi virus zadržuje tudi v spolovilih?

edit: ja beseda vaccine je omenjen v prispevku, ki ga je delil Machete, ampak ugotovitev pa je, da se virus zadržujev spolovilih, ko bolezen preboliš za 6 mesecev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Koraaz ()

Lonsarg ::

Slopek je izjavil:

Naj bi velja, saj ko si enkrat cepljen se lahko okužiš in zboliš, a si po 10dneh ok. Tak je zdaj potek pri veliki večini, pa niso cepljeni. In s cepivom bo enako. What's the point? Sploh vedeli ne bomo, da cepivo sploh "deluje". Bomo pa kmalu videli kolilo je efekta pri tistih v DSO.
Ne morem verjet kako zaslepljeno se zapičite v napačne interpretacije sicer pravilnih informacij. Vse kar piše je
ko si enkrat cepljen se lahko okužiš in zboliš
, sem odebelil besedo "lahko" da bi in vsakemu zaspeljenemu bilo jasno da to zgolj pomeni določen % in NITI SLUČAJNO ne drži da bi cepljeni bil isto kužen kot necepljeni. Zgolj te kužnosti se merila ni in ne vemo a je 10krat manj kužen, ali 1000 manj kužen. Vsekakor pa JE manj kužen če bo njegov imunski uspel ta virus pohopsat hitreje kot bi ga brez cepiva. To je kmečka pamet, tle ne rabiš niti članka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Slopek ::

Nikar ne izstopi iz vrste.
Določen procent zboli tudi sedaj. Ne vsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

martincek1 ::

Master_Yoda je izjavil:

V 2M Sloveniji smo "dobili" (kupili) cepiva za cca 5000 oseb v prvem valu, in eden izmed prvih cepljenih je nadskof ? Kaj ko bi ta predstavnik rimskokatoliske cerkve odstopil svoj odmerek kaksnemu upokojencu oz. zdravstvenemu delavcu rajsi ?


Očitno si nepismen, ker Kramberger živi v domu starejših.

kamiKaZaA ::

Končno dobra novica. To kar jaz že dalj časa napovedujem. Najprej bo poknilo bodisi v Franciji, Italiji ali Nemčiji in prišlo bo do domino efekta po celi Evropi in naenkrat bomo lahko spet normalno živeli brez mask in brez lockdownov. Kar čez noč se bo to zgodilo. Vse kar moramo naredit je prisilno poslati par oblastnikov 2 metra pod zemljo. Ostali se bodo takoj streznili in nas vrnili v normalno stanje.

V Italiji so že naredili prvi korak k temu. Možnica jezni ljudi je začela hoditi na domove tistih politikov, kateri uvajajo te fašistične ukrepe:
https://www.facebook.com/10101741492139...

Lonsarg ::

Slopek je izjavil:

Nikar ne izstopi iz vrste.
Določen procent zboli tudi sedaj. Ne vsi.
Nisi zastopil, nisem govoril o % koliko jih zboli (tega se je merilo in je zmanjšanje faktor 20, skratka 95% manj), govoril sem o % kužnosti, torej o R faktorju. Če ima oseba brez cepiva R faktor 2-4 ima cepljena oseba gotovo par faktorjev manjšega. Tisti citat "cepljeni je lahko še vedno kužen" zgolj pomeni da ta faktor ni 0, IMO je pa gotovo pod 1, najverjetneje celo pod 0.1. Faktor cepljenih bodo lahko bolje merili ob naslednjih izbruhih ko bodo v kalkulator vrgli % cepljenih in dejanski R v divjini in bodo videli koliko se R celotne populacije zniža zaradi cepljenih in šele takrat bomo pač izračunali kolikšen R kužnosti imajo cepljeni in s tem dobili točni % populacije ki mora biti precepljen da se epidemija ustavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

martincek1 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Končno dobra novica. To kar jaz že dalj časa napovedujem. Najprej bo poknilo bodisi v Franciji...


Že od junija poslušamo, kako bo folk izgubil živce in bo začelo pokat ja.

WizzardOfOZ ::

Lonsard.
Do sedaj so bila cepiva taka, da so ti vbrizgali zelo oslabljen ali celo mrtev virus in tvoj imunski sistem ga je siciral, nadvladal in naredil protitelesa proti temu virusu. Takrat si potem postal imun. Ni nujno da doživljensko (kar se je pokazalo pri rdečkah, ko so nekateri po 30 letih zboleli, kljub cepljenju), ampak za to boleznijo v času imunosti nisi mogel zboleti, ker če je virus že prišel vate, ga je imunski sistem "ubil" takoj.

Trenutno cepivo je narejeno drugače in to tako, da tvojemu imunskemu sistemu pomaga, da lažje preboliš korono, ne pa da te naredi imunega na korono. Poleg tega ni stalen, ampak boš moral recimo vsako letpo po odmerke, da te bo ščitilo. Še vedno pa lahko zboliš in trosiš virus naokoli, čeprav bo prebolevanje tako milo, da ne boš vedel, da si okužen. In zato bodo maske še vedno potrebne in tudi vsi ostali zaščitni ukrepi.
Seveda je to zelo uporabno za starejše ljudi, ker tudi če se okužijo, bodo preživeli in naš zdravstveni sistem se ne bo sesul, ker ne bo toliko ljudi v bolnišnicah. Za mlade je pa čisto brez pomena.

Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov).
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Slopek ::

martincek1 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Končno dobra novica. To kar jaz že dalj časa napovedujem. Najprej bo poknilo bodisi v Franciji...


Že od junija poslušamo, kako bo folk izgubil živce in bo začelo pokat ja.

Ko bodo folk stisnili v kot, bo hudo. To bo pa takrat, ko bodo pogojevali cepljenje s tem, kaj boš imel na mizi, če sploh kaj.

KAVINSKY ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov).


Ali pa še bolj po domače povedano - toliko se je mudelo, da se odpravi lockdowne in ponovno zažene ekonomijo.

LightBit ::

Slopek je izjavil:

LightBit je izjavil:

feryz je izjavil:

Okapi je izjavil:

Bom še enkrat ponovil - od kje jemljete te bedarije? Bistvo vsakega cepiva je, da postaneš imun. To je res katastrofa od izobraževanja, da ne razumete osnov.;((
A to je sarkazem? Predvidevam da ja, ker ti je lepo razložil, kaj to cepivo je.
Nikakor te ne varuje pred okužbo, ne varuje drugih pred trosenjem tvoje okužbe, varuje tebe pred hujšimi posledicami.
Se je pa za bati cepljenih, s tvojimi možgani. To bodo supermeni oz. supersederji.

To da ne vemo kako vpliva na trosenje, še ne pomeni da ne vpliva.

A ti še spiš. Človk verjame, da si cepljen imun.

In zanimivo, kako pišete, da kaj vse še ne vemo o cepivu, ampak bi pa imeli to v sebi. Keri kreteni.

En verjame da je imun, drugi trdi da ne vpliva na širjenje. Nič od tega ni znano, ampak to vas ne ustavi da ne bi ozmerjali tistega ki vam ne verjame.
Pač imate doktorat iz cepiv in se jih bojite. Dvomim da ste tako previdni ko jeste hrano.

Master_Yoda ::

martincek1 je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

V 2M Sloveniji smo "dobili" (kupili) cepiva za cca 5000 oseb v prvem valu, in eden izmed prvih cepljenih je nadskof ? Kaj ko bi ta predstavnik rimskokatoliske cerkve odstopil svoj odmerek kaksnemu upokojencu oz. zdravstvenemu delavcu rajsi ?


Očitno si nepismen, ker Kramberger živi v domu starejših.


Samo naslov sem prebral my bad. Ampak vseeno bi lahko kateremu drugemu odstopil v kristjanskem duhu.
Dovie'andi se tovya sagain.

Slopek ::

LightBit je izjavil:

Slopek je izjavil:

LightBit je izjavil:

feryz je izjavil:

Okapi je izjavil:

Bom še enkrat ponovil - od kje jemljete te bedarije? Bistvo vsakega cepiva je, da postaneš imun. To je res katastrofa od izobraževanja, da ne razumete osnov.;((
A to je sarkazem? Predvidevam da ja, ker ti je lepo razložil, kaj to cepivo je.
Nikakor te ne varuje pred okužbo, ne varuje drugih pred trosenjem tvoje okužbe, varuje tebe pred hujšimi posledicami.
Se je pa za bati cepljenih, s tvojimi možgani. To bodo supermeni oz. supersederji.

To da ne vemo kako vpliva na trosenje, še ne pomeni da ne vpliva.

A ti še spiš. Človk verjame, da si cepljen imun.

In zanimivo, kako pišete, da kaj vse še ne vemo o cepivu, ampak bi pa imeli to v sebi. Keri kreteni.

En verjame da je imun, drugi trdi da ne vpliva na širjenje. Nič od tega ni znano, ampak to vas ne ustavi da ne bi ozmerjali tistega ki vam ne verjame.
Pač imate doktorat iz cepiv in se jih bojite. Dvomim da ste tako previdni ko jeste hrano.

Ne, vem kako naj bi cepivo delovalo in tega ne potrebujem. Kaj ti ni spet jasno? In ne, da moraš verjeti meni, saj to ni moja ocena cepiva. Preberi si kaj o tem in si razširi obzorja.
In ja, pri hrani poskušam pazit kaj jem.
Pa daj mi povej, kako, da ti nisi spremenil pogleda na cepivo, pa še včeraj si imel o njem popolnoma napačno predstavo? Ti je res tako vseeno?
Vsak normalen, ki je živel v zmoti in si mislil, kako bo s cepivom safe, bi po tem spoznanju vsaj malo pomislil: o fak, saj to sploh ni to. Ampak ne, eni se ne date.

Slopek je izjavil:

martincek1 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Končno dobra novica. To kar jaz že dalj časa napovedujem. Najprej bo poknilo bodisi v Franciji...


Že od junija poslušamo, kako bo folk izgubil živce in bo začelo pokat ja.

Ko bodo folk stisnili v kot, bo hudo. To bo pa takrat, ko bodo pogojevali cepljenje s tem, kaj boš imel na mizi, če sploh kaj.


Tole bo za “pokanje”...



S takim streljate zdaj ti, okapi, lightbit........ko pride čas, ne boste imel niti za pasulj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

zmaugy ::

martincek1 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Končno dobra novica. To kar jaz že dalj časa napovedujem. Najprej bo poknilo bodisi v Franciji...


Že od junija poslušamo, kako bo folk izgubil živce in bo začelo pokat ja.


Tole bo material za pokanje: :))



Vsake toliko kakšen od klavstrofobičnih paničarjev začne nakladat o nasilju in orožju. Fižol je zdrav in hranljiv. Pa tudi lepo poskrbi za pokanje.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

LightBit ::

kamiKaZaA je izjavil:

Če ne druga, smo v tej temi dobili dokaze, da @LightBit, @Mr.B in @Okapi niso ravno inteligentni ljudje. Še šimpanzo bi lahko prej podučij kot te tri cvete inteligence. Jaz si enostavno ne predstavljam kakšne službe opravljajo ti trije. Edino kar mi pade na pamet je, da stojijo zraven fikusa v pisarni in tedensko naredijo 3 fotokopije, ter jih nesejo v arhiv. Ker za kaj bolj kompleksnega niso sposobni. In ko jim vse napišeš in narišeš, jim nič nemoreš dopovedati, ker so preveč zabiti, da bi lahko te stvari dojeli. Škoda se sploh ukvarjati s takimi. Naj se gredo že cepiti, pa da bo čez par let mir tukaj.

Očitno si tolk inteligenten da ti že kar škodi.
Če res misliš kar misliš, potem naredi kaj proti temu (pobij tiste strice).
Jaz nimam nič s tem. Ne mi psihirat.

Slopek ::

Dej zmaugy spet kažeš svojo superiornost v idiotizmih. Si kr zabaven za norčka, samo se te vseen človk naveliča do prvega vogala.

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

Dej zmaugy spet kažeš svojo superiornost v idiotizmih. Si kr zabaven za norčka, samo se te vseen človk naveliča do prvega vogala.


Danes še nisi vzel tablet in je spet panika? :))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Slopek ::

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dej zmaugy spet kažeš svojo superiornost v idiotizmih. Si kr zabaven za norčka, samo se te vseen človk naveliča do prvega vogala.


Danes še nisi vzel tablet in je spet panika? :))

Spet tableti? Saj sem ti povedal. Zabaven, do prvega vogala.

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dej zmaugy spet kažeš svojo superiornost v idiotizmih. Si kr zabaven za norčka, samo se te vseen človk naveliča do prvega vogala.


Danes še nisi vzel tablet in je spet panika? :))

Spet tableti? Saj sem ti povedal. Zabaven, do prvega vogala.


A tam bo cepljenje na vašem koncu? No vidiš, še malo pa bo konec te epidemije. Samo pogum moraš zbrati, sestre so zelo prijazne in ne bo nič bolelo. Skoraj...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Slopek ::

Pogumen sem za kovid, testiranja pa prepuščam podganam in opicam.

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

Pogumen sem za kovid, testiranja pa prepuščam podganam in opicam.

Haha, kako smešno si zamešal stvari. Ponavadi se bolj zoprne reči preizkušajo v laboratoriju na poskusnih primerkih. Oh well...>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Slopek ::

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

Pogumen sem za kovid, testiranja pa prepuščam podganam in opicam.

Haha, kako smešno si zamešal stvari. Ponavadi se bolj zoprne reči preizkušajo v laboratoriju na poskusnih primerkih. Oh well...>:D

Ni časa pravijo, ker je panika. Zaradi tebi podobnih, boste testirali kar od doma, v trenirki. No, prišla sva do vogala. Zdaj pa grem v drugo smer. S takimi ne hangam. Dosadio si bogu i narodu.

LightBit ::

Slopek je izjavil:

Ne, vem kako naj bi cepivo delovalo in tega ne potrebujem.

Strah pred neznanim je nekaj običajnega.

Slopek je izjavil:

Kaj ti ni spet jasno? In ne, da moraš verjeti meni, saj to ni moja ocena cepiva. Preberi si kaj o tem in si razširi obzorja.

Do sedaj berem večinoma to da sem kreten. Široka so ta obzorja.

Slopek je izjavil:

Pa daj mi povej, kako, da ti nisi spremenil pogleda na cepivo, pa še včeraj si imel o njem popolnoma napačno predstavo? Ti je res tako vseeno?
Vsak normalen, ki je živel v zmoti in si mislil, kako bo s cepivom safe, bi po tem spoznanju vsaj malo pomislil: o fak, saj to sploh ni to. Ampak ne, eni se ne date.

Nisem imel popolnoma napačno predstavo. Če nekaj ni dokazano da deluje, je to dokaz da ne deluje?

Mr.B ::

kamiKaZaA je izjavil:

Če ne druga, smo v tej temi dobili dokaze, da @LightBit, @Mr.B in @Okapi niso ravno inteligentni ljudje. Še šimpanzo bi lahko prej podučij kot te tri cvete inteligence. Jaz si enostavno ne predstavljam kakšne službe opravljajo ti trije. Edino kar mi pade na pamet je, da stojijo zraven fikusa v pisarni in tedensko naredijo 3 fotokopije, ter jih nesejo v arhiv. Ker za kaj bolj kompleksnega niso sposobni. In ko jim vse napišeš in narišeš, jim nič nemoreš dopovedati, ker so preveč zabiti, da bi lahko te stvari dojeli. Škoda se sploh ukvarjati s takimi. Naj se gredo že cepiti, pa da bo čez par let mir tukaj.

In to trdi oseba, ki je v Decembru 2020 ugotovila da so v cepivu živi sevi virusa. Da da dober argument poznavanja tematike.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Slopek ::

LightBit je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ne, vem kako naj bi cepivo delovalo in tega ne potrebujem.

Strah pred neznanim je nekaj običajnega.

Slopek je izjavil:

Kaj ti ni spet jasno? In ne, da moraš verjeti meni, saj to ni moja ocena cepiva. Preberi si kaj o tem in si razširi obzorja.

Do sedaj berem večinoma to da sem kreten. Široka so ta obzorja.

Slopek je izjavil:

Pa daj mi povej, kako, da ti nisi spremenil pogleda na cepivo, pa še včeraj si imel o njem popolnoma napačno predstavo? Ti je res tako vseeno?
Vsak normalen, ki je živel v zmoti in si mislil, kako bo s cepivom safe, bi po tem spoznanju vsaj malo pomislil: o fak, saj to sploh ni to. Ampak ne, eni se ne date.

Nisem imel popolnoma napačno predstavo. Če nekaj ni dokazano da deluje, je to dokaz da ne deluje?

Sploh te ne bom več bral. Neznanje si pokazal predvsem ti, pa še vedno praviš, da boš z veseljem testni osebek. Ni še znano, bo pa potem, ko boš cepljen. To pa drži. Srečno.

LightBit ::

Toliko o širjenju obzorij in ignoriranju.

WizzardOfOZ ::

Mr.B
Ja, do sedaj so vedno uporabljali cepivo, ki je vsebovalo oslabljen virus ali mrtev virus (no američani so nekoč uporabili celo pravi virus in so imeli potem mnogo mrtvih otrok,...), da ga je telo lahko premagalo in s tem ustvarilo protitelesa in posledično imunost.

Pri korona cepivu se je to spremenilo. Tukaj je sedaj popravljen genski zapis, ki ga vstavijo direktno v celice. Kar pomeni, da se telo ne uči in ne ustvarja protiteles, samo zna pomagat, da te bolezen ne more preveč zdelat.

Torej nekoč so s cepivom pozdravili. Od sedaj naprej pa s cepivom samo še blažijo simptome in jih ne ozdravijo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Mr.B je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Če ne druga, smo v tej temi dobili dokaze, da @LightBit, @Mr.B in @Okapi niso ravno inteligentni ljudje. Še šimpanzo bi lahko prej podučij kot te tri cvete inteligence. Jaz si enostavno ne predstavljam kakšne službe opravljajo ti trije. Edino kar mi pade na pamet je, da stojijo zraven fikusa v pisarni in tedensko naredijo 3 fotokopije, ter jih nesejo v arhiv. Ker za kaj bolj kompleksnega niso sposobni. In ko jim vse napišeš in narišeš, jim nič nemoreš dopovedati, ker so preveč zabiti, da bi lahko te stvari dojeli. Škoda se sploh ukvarjati s takimi. Naj se gredo že cepiti, pa da bo čez par let mir tukaj.

In to trdi oseba, ki je v Decembru 2020 ugotovila da so v cepivu živi sevi virusa. Da da dober argument poznavanja tematike.

Pokaži ta citat. Lažeš tak da sam sebi verjameš. Nikoli in nikdar nisem tega zapisal. Podtikša. To je tipično za lažnivce. Ajde, čakam te, da pokažeš ta moj zapis napisan v decembru 2020. Ni jih tako dosti. Čakam...

Slopek ::

@lightbit. Nimam se časa ukvarjat z lab rati. Grem ven, športat.
Ignorance is bliss ja.
Obzorja smo pa širili tebi. Še včeraj, pa imaš očitno raje širjenje drugih telesnih odprtin. Ne bom motil.

LightBit ::

Slopek je izjavil:

@lightbit. Nimam se časa ukvarjat z lab rati. Grem ven, športat.
Ignorance is bliss ja.
Obzorja smo pa širili tebi. Še včeraj, pa imaš očitno raje širjenje drugih telesnih odprtin. Ne bom motil.

Le pojdi športat, morda boš potem vsaj manj žaljiv.

jest10 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Mr.B
Ja, do sedaj so vedno uporabljali cepivo, ki je vsebovalo oslabljen virus ali mrtev virus (no američani so nekoč uporabili celo pravi virus in so imeli potem mnogo mrtvih otrok,...), da ga je telo lahko premagalo in s tem ustvarilo protitelesa in posledično imunost.

Pri korona cepivu se je to spremenilo. Tukaj je sedaj popravljen genski zapis, ki ga vstavijo direktno v celice. Kar pomeni, da se telo ne uči in ne ustvarja protiteles, samo zna pomagat, da te bolezen ne more preveč zdelat.

Torej nekoč so s cepivom pozdravili. Od sedaj naprej pa s cepivom samo še blažijo simptome in jih ne ozdravijo.


Tudi pri tem cepivo telo ustvarja protitelesa. Razlika je le v tem, da so ta protitelesa usmerjena samo proti "špičkam", ki jih virus uporablja za montažo na celico in ne proti večim delom virusa, kot pri starih cepivih

darkolord ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Lonsard.
Do sedaj so bila cepiva taka, da so ti vbrizgali zelo oslabljen ali celo mrtev virus in tvoj imunski sistem ga je siciral, nadvladal in naredil protitelesa proti temu virusu. Takrat si potem postal imun. Ni nujno da doživljensko (kar se je pokazalo pri rdečkah, ko so nekateri po 30 letih zboleli, kljub cepljenju), ampak za to boleznijo v času imunosti nisi mogel zboleti, ker če je virus že prišel vate, ga je imunski sistem "ubil" takoj.

Trenutno cepivo je narejeno drugače in to tako, da tvojemu imunskemu sistemu pomaga, da lažje preboliš korono, ne pa da te naredi imunega na korono. Poleg tega ni stalen, ampak boš moral recimo vsako letpo po odmerke, da te bo ščitilo. Še vedno pa lahko zboliš in trosiš virus naokoli, čeprav bo prebolevanje tako milo, da ne boš vedel, da si okužen. In zato bodo maske še vedno potrebne in tudi vsi ostali zaščitni ukrepi.
Seveda je to zelo uporabno za starejše ljudi, ker tudi če se okužijo, bodo preživeli in naš zdravstveni sistem se ne bo sesul, ker ne bo toliko ljudi v bolnišnicah. Za mlade je pa čisto brez pomena.

Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov).
Ni res.

V tem tvojem pisanju je ogromno napak.

Vse so posledica napačnega razumevanja, kako cepivo deluje (pa tudi ostala), in napačne interpretacije rezultatov testiranja.

Cepivo seveda pripomore k imunosti - in celo bolj, kot če bi bolezen prebolel, saj virus oslabi del imunskega sistema, tako da ne pripravi tako dobre zaščite, kot bi jo sicer.



Edino, česar niso testirali, je koliko časa ta imunost dejansko traja. Ampak to iz praktičnih razlogov, ker testiranje ne poteka še toliko dolgo. Primitivni možgani pa to intepretirajo, kot da imunosti sploh ni.

Prosim, če ti, in tebi podobni, nehate z neumnostjo ljudi spravljati v nevarnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()
««
173 / 175
»»