» »

Korona - prvi in drugi val

Korona - prvi in drugi val

Temo vidijo: vsi
««
174 / 175
»»

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

Pogumen sem za kovid, testiranja pa prepuščam podganam in opicam.

Haha, kako smešno si zamešal stvari. Ponavadi se bolj zoprne reči preizkušajo v laboratoriju na poskusnih primerkih. Oh well...>:D

Ni časa pravijo, ker je panika. Zaradi tebi podobnih, boste testirali kar od doma, v trenirki. No, prišla sva do vogala. Zdaj pa grem v drugo smer. S takimi ne hangam. Dosadio si bogu i narodu.


A imaš direkt povezavo do tastarga? Si ga že vprašal za naslednji loto listek?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Okapi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Lonsard.
Do sedaj so bila cepiva taka, da so ti vbrizgali zelo oslabljen ali celo mrtev virus in tvoj imunski sistem ga je siciral, nadvladal in naredil protitelesa proti temu virusu. Takrat si potem postal imun. Ni nujno da doživljensko (kar se je pokazalo pri rdečkah, ko so nekateri po 30 letih zboleli, kljub cepljenju), ampak za to boleznijo v času imunosti nisi mogel zboleti, ker če je virus že prišel vate, ga je imunski sistem "ubil" takoj.

Trenutno cepivo je narejeno drugače in to tako, da tvojemu imunskemu sistemu pomaga, da lažje preboliš korono, ne pa da te naredi imunega na korono. Poleg tega ni stalen, ampak boš moral recimo vsako letpo po odmerke, da te bo ščitilo. Še vedno pa lahko zboliš in trosiš virus naokoli, čeprav bo prebolevanje tako milo, da ne boš vedel, da si okužen. In zato bodo maske še vedno potrebne in tudi vsi ostali zaščitni ukrepi.
Seveda je to zelo uporabno za starejše ljudi, ker tudi če se okužijo, bodo preživeli in naš zdravstveni sistem se ne bo sesul, ker ne bo toliko ljudi v bolnišnicah. Za mlade je pa čisto brez pomena.

Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov).

Po domače povedano, nimaš niti najmanjšega pojma, ker to, kar si napisal o novem cepivu preprosto ni res. V bistvu se mi smiliš zaradi svoje nevednosti, ampak ne dovolj, da bi ti šel sedaj razlagati, kako deluje cepivo in zakaj si imun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

WizzardOfOZ ::

Človekov imunski sistem deluje na principu učenja, da proizvede celice, ki te branijo. In na ta način se bori proti vsem virusom,tujkom,... Tukaj, pri novem cepivu, pa ti delni zapis v celico vstavijo. In s tem umaknejo način učenja premagovanja virusov. In na ta način se bo zato treba vedno cepiti za vsak virus, ker se sam sistem ne bo več znal učiti.

Torej kot da bi otroka učil, da je 2 na tretjo enako 8 brez da mi razložiš kaj 2 na tretjo sploh pomeni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

zmaugy ::

Okapi je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Lonsard.
Do sedaj so bila cepiva taka, da so ti vbrizgali zelo oslabljen ali celo mrtev virus in tvoj imunski sistem ga je siciral, nadvladal in naredil protitelesa proti temu virusu. Takrat si potem postal imun. Ni nujno da doživljensko (kar se je pokazalo pri rdečkah, ko so nekateri po 30 letih zboleli, kljub cepljenju), ampak za to boleznijo v času imunosti nisi mogel zboleti, ker če je virus že prišel vate, ga je imunski sistem "ubil" takoj.

Trenutno cepivo je narejeno drugače in to tako, da tvojemu imunskemu sistemu pomaga, da lažje preboliš korono, ne pa da te naredi imunega na korono. Poleg tega ni stalen, ampak boš moral recimo vsako letpo po odmerke, da te bo ščitilo. Še vedno pa lahko zboliš in trosiš virus naokoli, čeprav bo prebolevanje tako milo, da ne boš vedel, da si okužen. In zato bodo maske še vedno potrebne in tudi vsi ostali zaščitni ukrepi.
Seveda je to zelo uporabno za starejše ljudi, ker tudi če se okužijo, bodo preživeli in naš zdravstveni sistem se ne bo sesul, ker ne bo toliko ljudi v bolnišnicah. Za mlade je pa čisto brez pomena.

Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov).

Po domače povedano, nimaš niti najmanjšega pojma, ker to, kar si napisal o novem cepivu preprosto ni res. V bistvu se mi smiliš zaradi svoje nevednosti, ampak ne dovolj, da bi ti šel sedaj razlagati, kako deluje cepivo in zakaj si imun.


Se je darkolord žrtvoval in mu lepo napisal.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kamiKaZaA ::

darkolord je izjavil:


Prosim, če ti, in tebi podobni, nehate z neumnostjo ljudi spravljati v nevarnost.

Noben ne spravlja ljudi v nevarnost, ker vsak starejši se bo cepil, prav tako tudi mlajši s pridruženimi boleznimi, prav tako tudi vsi paničarji. Vsak zdrav in pod 65 let brez pridruženih bolezni in ki ni splošno znani paničar, pa se ne bo cepil.

Pa lahko še tu paničarji napišete 1000 hvalospevov kako čisto vsi potrebujemo to cepivo. Ne, ni res. Zdrav človek ne potrebuje tega cepiva in zdrav človek četudi zboli z visrusnim obolenjem se pozdravi sam doma in nebo zasedal postelje v bolnici, kar vas je večino paničarjev najbolj strah.

zmaugy ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Človekov imunski sistem deluje na principu učenja, da proizvede celice, ki te branijo. In na ta način se bori proti vsem virusom,tujkom,... Tukaj, pri novem cepivu, pa ti delni zapis v celico vstavijo. In s tem umaknejo način učenja premagovanja virusov. In na ta način se bo zato treba vedno cepiti za vsak virus, ker se sam sistem ne bo več znal učiti.

Torej kot da bi otroka učil, da je 2 na tretjo enako 8 brez da mi razložiš kaj 2 na tretjo sploh pomeni.

Tole je narobe. S cepivom se v celice vstavi RNK, ki povzroči, da celice, kjer ta zapis je, začnejo proizvajat te špičke, ki so značilne za virus. Imunski sistem jih nato prepozna kot nevarnost in ustvari protitelesa - in to bolj sistemsko kot pri dejanski okužbi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Okapi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Mr.B
Ja, do sedaj so vedno uporabljali cepivo, ki je vsebovalo oslabljen virus ali mrtev virus (no američani so nekoč uporabili celo pravi virus in so imeli potem mnogo mrtvih otrok,...), da ga je telo lahko premagalo in s tem ustvarilo protitelesa in posledično imunost.

Pri korona cepivu se je to spremenilo. Tukaj je sedaj popravljen genski zapis, ki ga vstavijo direktno v celice. Kar pomeni, da se telo ne uči in ne ustvarja protiteles, samo zna pomagat, da te bolezen ne more preveč zdelat.

Torej nekoč so s cepivom pozdravili. Od sedaj naprej pa s cepivom samo še blažijo simptome in jih ne ozdravijo.

Lahko še desetkrat to napišeš, pa bo še vedno narobe. Tudi nova cepiva povzročijo imunost, enako kot vsa prejšnja.

Barakuda1 ::

WizzardOfOZ je izjavil:



Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov).


8-O

Gornji zapis (ugotovitev ma podlagi zdravega razuma), si preberite še enkrat in si ga vtisnitev v možgane.
Ga bom (upam da avtor ne bo jezen), še enkrat ponovil, za vsak slučaj:

Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov)
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Mr.B ::

Vsi ste bili cepljeni z mmr/MPC/OMR/ Gen 2/3 itd cepivom. Nehajte utrujat in razlagat kako cepiva delujejo... Ker ko bere to temo, sem prepričan da Slovenska genetka tehnologija orje in je povozila marsikateri zahodni Farmacevski/raziskovalni konglomerat.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zmaugy ::

Barakuda1 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:



Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov).


8-O

Gornji zapis (ugotovitev ma podlagi zdravega razuma), si preberite še enkrat in si ga vtisnitev v možgane.
Ga bom (upam da avtor ne bo jezen), še enkrat ponovil, za vsak slučaj:

Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov)


Adijo pamet. Moderator na ST propagira teorije zarote. Tole je res postal živi poden od portala.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

WizzardOfOZ ::

zmaugy je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Človekov imunski sistem deluje na principu učenja, da proizvede celice, ki te branijo. In na ta način se bori proti vsem virusom,tujkom,... Tukaj, pri novem cepivu, pa ti delni zapis v celico vstavijo. In s tem umaknejo način učenja premagovanja virusov. In na ta način se bo zato treba vedno cepiti za vsak virus, ker se sam sistem ne bo več znal učiti.

Torej kot da bi otroka učil, da je 2 na tretjo enako 8 brez da mi razložiš kaj 2 na tretjo sploh pomeni.

Tole je narobe. S cepivom se v celice vstavi RNK, ki povzroči, da celice, kjer ta zapis je, začnejo proizvajat te špičke, ki so značilne za virus. Imunski sistem jih nato prepozna kot nevarnost in ustvari protitelesa - in to bolj sistemsko kot pri dejanski okužbi.


Imunski sistem tvojih celic ne prepozna kot nevarnost. Oziroma jih, pri Aidsu.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

WizzardOfOZ je izjavil:

zmaugy je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Človekov imunski sistem deluje na principu učenja, da proizvede celice, ki te branijo. In na ta način se bori proti vsem virusom,tujkom,... Tukaj, pri novem cepivu, pa ti delni zapis v celico vstavijo. In s tem umaknejo način učenja premagovanja virusov. In na ta način se bo zato treba vedno cepiti za vsak virus, ker se sam sistem ne bo več znal učiti.

Torej kot da bi otroka učil, da je 2 na tretjo enako 8 brez da mi razložiš kaj 2 na tretjo sploh pomeni.

Tole je narobe. S cepivom se v celice vstavi RNK, ki povzroči, da celice, kjer ta zapis je, začnejo proizvajat te špičke, ki so značilne za virus. Imunski sistem jih nato prepozna kot nevarnost in ustvari protitelesa - in to bolj sistemsko kot pri dejanski okužbi.


Imunski sistem tvojih celic ne prepozna kot nevarnost.


Imunski sistem kot nevarnost prepozna spike proteine, ki jih proizvajajo celice, v katerih je mRNK.

Imunski sistem tvojih celic ne prepozna kot nevarnost. Oziroma jih, pri Aidsu.


Waaat?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

jest10 ::

Barakuda1 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:



Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov).


8-O

Gornji zapis (ugotovitev ma podlagi zdravega razuma), si preberite še enkrat in si ga vtisnitev v možgane.
Ga bom (upam da avtor ne bo jezen), še enkrat ponovil, za vsak slučaj:

Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov)


Jaz ga bom pa še enkrat citiral, da se vidi, kakšno neumnost promoviraš.

WizzardOfOZ ::

zmaugy je izjavil:


Imunski sistem kot nevarnost prepozna spike proteine, ki jih proizvajajo celice, v katerih je mRNK.

Če je res tako, potem v redu. Začasno. Ker ti še ne verjamem čisto. Poantaje, da na tak način moral biti celo življenje ali pa vsaj par desetletij imun, kar pa pravijo, da ne boš in da bo treba to obnavljat vsako leto.

Zakaj bo treba obnavljat? Ker so spustili proces učenja in celice izgubijo moč izdelovanja spike proteinov?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Rečem prej na sprehodu bolj na glas, da tukaj je pa veliko iglavcev in so 3je začel panično bežat. Igle igle je en kričal. Cepili nas bodo. je kričal drugi.
Čudna reč.

nergac ::

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

Pogumen sem za kovid, testiranja pa prepuščam podganam in opicam.

Haha, kako smešno si zamešal stvari. Ponavadi se bolj zoprne reči preizkušajo v laboratoriju na poskusnih primerkih. Oh well...>:D

Ni časa pravijo, ker je panika. Zaradi tebi podobnih, boste testirali kar od doma, v trenirki. No, prišla sva do vogala. Zdaj pa grem v drugo smer. S takimi ne hangam. Dosadio si bogu i narodu.


A imaš direkt povezavo do tastarga? Si ga že vprašal za naslednji loto listek?


Pozabljaš na prostovoljce.
Neplačane.
Čisto kot solza, konsenzualno.
Pa tudi na plačane prostovoljce ne pozabi.

P.S. Beri dobesedno.

jest10 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Imunski sistem kot nevarnost prepozna spike proteine, ki jih proizvajajo celice, v katerih je mRNK.

Če je res tako, potem v redu. Začasno. Ker ti še ne verjamem čisto. Poantaje, da na tak način moral biti celo življenje ali pa vsaj par desetletij imun, kar pa pravijo, da ne boš in da bo treba to obnavljat vsako leto.


Proti nobenmu hitro mutirajočemu virusu nisi imun vse življenje. Pa ni važno, a ga preboliš, ali si cepljen.

kamiKaZaA ::

kamiKaZaA je izjavil:

Mr.B je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Če ne druga, smo v tej temi dobili dokaze, da @LightBit, @Mr.B in @Okapi niso ravno inteligentni ljudje. Še šimpanzo bi lahko prej podučij kot te tri cvete inteligence. Jaz si enostavno ne predstavljam kakšne službe opravljajo ti trije. Edino kar mi pade na pamet je, da stojijo zraven fikusa v pisarni in tedensko naredijo 3 fotokopije, ter jih nesejo v arhiv. Ker za kaj bolj kompleksnega niso sposobni. In ko jim vse napišeš in narišeš, jim nič nemoreš dopovedati, ker so preveč zabiti, da bi lahko te stvari dojeli. Škoda se sploh ukvarjati s takimi. Naj se gredo že cepiti, pa da bo čez par let mir tukaj.

In to trdi oseba, ki je v Decembru 2020 ugotovila da so v cepivu živi sevi virusa. Da da dober argument poznavanja tematike.

Pokaži ta citat. Lažeš tak da sam sebi verjameš. Nikoli in nikdar nisem tega zapisal. Podtikša. To je tipično za lažnivce. Ajde, čakam te, da pokažeš ta moj zapis napisan v decembru 2020. Ni jih tako dosti. Čakam...

@Mr.B - kje je zdaj ta moj citat?

Glede na to, da si se zlagal in mi nekaj podtaknil, kar jaz nikoli nisem izjavil, bi si moral zaslužiti doživljenski ban na Slo-Tech. Prokleti lažnivec. Ko nimaš pravih argumentov oz. ko človek zadene vso resnico o tebi, začneš diskreditirat vse to z podtikanjem laži. Sramota, da se to sploh dopušča in se ne sankcionira, pa magari se te vrže ven iz te teme. Razen, če dokažeš nasprotno in dokažeš, da sem res to jaz izjavil.

zmaugy ::

WizzardOfOZ je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Imunski sistem kot nevarnost prepozna spike proteine, ki jih proizvajajo celice, v katerih je mRNK.

Če je res tako, potem v redu. Začasno. Ker ti še ne verjamem čisto. Poantaje, da na tak način moral biti celo življenje ali pa vsaj par desetletij imun, kar pa pravijo, da ne boš in da bo treba to obnavljat vsako leto.

Zakaj bo treba obnavljat? Ker so spustili proces učenja in celice izgubijo moč izdelovanja spike proteinov?

Ne vejo še, kako dolgo bo trajala imunost, ker to je znanost in za takšne trditve rabiš podatke, ki bojo na voljo s časom. Po mojem nočejo špekulirat in vzbujat visokih pričakovanj in rajši rečejo manj, kot bo na koncu.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Okapi ::

zmaugy je izjavil:

Barakuda1 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:



Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov).


8-O

Gornji zapis (ugotovitev ma podlagi zdravega razuma), si preberite še enkrat in si ga vtisnitev v možgane.
Ga bom (upam da avtor ne bo jezen), še enkrat ponovil, za vsak slučaj:

Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov)


Adijo pamet. Moderator na ST propagira teorije zarote. Tole je res postal živi poden od portala.


https://slo-tech.com/forum/t777538/zace...

blubiu ::

Nihče ni trdil, da cepivo ne deluje. Trdim, da ne vemo koliko časa si imun in ali si še kužen po prejemu cepiva.

Zato Dark nehaj zavajati ljudi in jim obljubljati, da bo po cepljenju vse ok, ker ti manjkata 2 ključna podatka, da bi to držalo.

Ljudje so prepričani, da se bodo cepili in bo vse v redu, kot je bilo. "Še samo 14 dni potrpimo, a ne? "
Cepiva ni dovolj za prekuženost v 3 do 4 letih.
Zato vam razlagam, da se ne moremo več iti lockdowna, ker se bo s sedanjim pristopom ljudem odpeljalo, gospodarstvo bo pa tanko piskalo, tisto kar bo še ostalo.

Barakuda1 ::

zmaugy je izjavil:


Adijo pamet. Moderator na ST propagira teorije zarote. Tole je res postal živi poden od portala.


Res adijo pamet, kako nekateri berejo tako kot želijo brati, ne pa kot je zapisano.
Nobene teorije zarote ne zagovarjam. Pa tudi če bi jo, v čem bi bil problem? A v tem, da ne trobim v isti rog kot ti?

In če te že zanima, prepričan sem, da gre za teorijo profita, ne pa teorijo zarote.


Vrjamem, da ne razumeš v čem je razlika, ampak, to je tvoj problem.
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Mr.B je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Če ne druga, smo v tej temi dobili dokaze, da @LightBit, @Mr.B in @Okapi niso ravno inteligentni ljudje. Še šimpanzo bi lahko prej podučij kot te tri cvete inteligence. Jaz si enostavno ne predstavljam kakšne službe opravljajo ti trije. Edino kar mi pade na pamet je, da stojijo zraven fikusa v pisarni in tedensko naredijo 3 fotokopije, ter jih nesejo v arhiv. Ker za kaj bolj kompleksnega niso sposobni. In ko jim vse napišeš in narišeš, jim nič nemoreš dopovedati, ker so preveč zabiti, da bi lahko te stvari dojeli. Škoda se sploh ukvarjati s takimi. Naj se gredo že cepiti, pa da bo čez par let mir tukaj.

In to trdi oseba, ki je v Decembru 2020 ugotovila da so v cepivu živi sevi virusa. Da da dober argument poznavanja tematike.

Pokaži ta citat. Lažeš tak da sam sebi verjameš. Nikoli in nikdar nisem tega zapisal. Podtikša. To je tipično za lažnivce. Ajde, čakam te, da pokažeš ta moj zapis napisan v decembru 2020. Ni jih tako dosti. Čakam...

@Mr.B - kje je zdaj ta moj citat?

Glede na to, da si se zlagal in mi nekaj podtaknil, kar jaz nikoli nisem izjavil, bi si moral zaslužiti doživljenski ban na Slo-Tech. Prokleti lažnivec. Ko nimaš pravih argumentov oz. ko človek zadene vso resnico o tebi, začneš diskreditirat vse to z podtikanjem laži. Sramota, da se to sploh dopušča in se ne sankcionira, pa magari se te vrže ven iz te teme. Razen, če dokažeš nasprotno in dokažeš, da sem res to jaz izjavil.


Ti si že našel vir za svojo trditev, da bojo necepljene zapirali v taborišča? Ne? Torej doživljenski ban iz ST.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kamiKaZaA ::

Nekaj se vedno bolj pogosto omenja v medijih. Da se bo potrebno cepiti 2x letno proti Covidu, ker bo imunost največ za 6 mesecev. Torej 2x letno po 2 dozi je to 4 doze cepiv na 1 osebo. Biznis stoletja. Letos še bo cepivo poceni. Tudi drugo leto. Potem pa bodo začeli navijati cene in odirati tiste, ki bodo resnično potrebovali to cepivo.

martincek1 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Glede na to, da si se zlagal in mi nekaj podtaknil, kar jaz nikoli nisem izjavil, bi si moral zaslužiti doživljenski ban na Slo-Tech.


kamiKaZaA je izjavil:

Vse kar moramo naredit je prisilno poslati par oblastnikov 2 metra pod zemljo.


Ne skrbi, še nekaj drugih je pred njim v vrsti. (če tega nisi rekel, kar precej dvomim glede na tvoje zapise tu gor)

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

zmaugy je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Imunski sistem kot nevarnost prepozna spike proteine, ki jih proizvajajo celice, v katerih je mRNK.

Če je res tako, potem v redu. Začasno. Ker ti še ne verjamem čisto. Poantaje, da na tak način moral biti celo življenje ali pa vsaj par desetletij imun, kar pa pravijo, da ne boš in da bo treba to obnavljat vsako leto.

Zakaj bo treba obnavljat? Ker so spustili proces učenja in celice izgubijo moč izdelovanja spike proteinov?

Ne vejo še, kako dolgo bo trajala imunost, ker to je znanost in za takšne trditve rabiš podatke, ki bojo na voljo s časom. Po mojem nočejo špekulirat in vzbujat visokih pričakovanj in rajši rečejo manj, kot bo na koncu.

To ni dovolj dober argument, da bi pustil da nekaj vnesejo v moje telo česar prej niso dovolj dobro stestirali. To samo pomeni, da se bodo ljudje cepili z nečim, ne vedo pa kako bo to vplivalo na vse ostalo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

zmaugy ::

WizzardOfOZ je izjavil:

zmaugy je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Imunski sistem kot nevarnost prepozna spike proteine, ki jih proizvajajo celice, v katerih je mRNK.

Če je res tako, potem v redu. Začasno. Ker ti še ne verjamem čisto. Poantaje, da na tak način moral biti celo življenje ali pa vsaj par desetletij imun, kar pa pravijo, da ne boš in da bo treba to obnavljat vsako leto.

Zakaj bo treba obnavljat? Ker so spustili proces učenja in celice izgubijo moč izdelovanja spike proteinov?

Ne vejo še, kako dolgo bo trajala imunost, ker to je znanost in za takšne trditve rabiš podatke, ki bojo na voljo s časom. Po mojem nočejo špekulirat in vzbujat visokih pričakovanj in rajši rečejo manj, kot bo na koncu.

To ni dovolj dober argument, da bi pustil da nekaj vnesejo v moje telo česar prej niso dovolj dobro stestirali. To samo pomeni, da se bodo ljudje cepili z nečim, ne vedo pa kako bo to vplivalo na vse ostalo.


Seveda je stestirano. Podatkov za deset let pa ne moreš dobiti v enem letu.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Mr.B je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Če ne druga, smo v tej temi dobili dokaze, da @LightBit, @Mr.B in @Okapi niso ravno inteligentni ljudje. Še šimpanzo bi lahko prej podučij kot te tri cvete inteligence. Jaz si enostavno ne predstavljam kakšne službe opravljajo ti trije. Edino kar mi pade na pamet je, da stojijo zraven fikusa v pisarni in tedensko naredijo 3 fotokopije, ter jih nesejo v arhiv. Ker za kaj bolj kompleksnega niso sposobni. In ko jim vse napišeš in narišeš, jim nič nemoreš dopovedati, ker so preveč zabiti, da bi lahko te stvari dojeli. Škoda se sploh ukvarjati s takimi. Naj se gredo že cepiti, pa da bo čez par let mir tukaj.

In to trdi oseba, ki je v Decembru 2020 ugotovila da so v cepivu živi sevi virusa. Da da dober argument poznavanja tematike.

Pokaži ta citat. Lažeš tak da sam sebi verjameš. Nikoli in nikdar nisem tega zapisal. Podtikša. To je tipično za lažnivce. Ajde, čakam te, da pokažeš ta moj zapis napisan v decembru 2020. Ni jih tako dosti. Čakam...

@Mr.B - kje je zdaj ta moj citat?

Glede na to, da si se zlagal in mi nekaj podtaknil, kar jaz nikoli nisem izjavil, bi si moral zaslužiti doživljenski ban na Slo-Tech. Prokleti lažnivec. Ko nimaš pravih argumentov oz. ko človek zadene vso resnico o tebi, začneš diskreditirat vse to z podtikanjem laži. Sramota, da se to sploh dopušča in se ne sankcionira, pa magari se te vrže ven iz te teme. Razen, če dokažeš nasprotno in dokažeš, da sem res to jaz izjavil.


Ti si že našel vir za svojo trditev, da bojo necepljene zapirali v taborišča? Ne? Torej doživljenski ban iz ST.

To ni isto. On je meni podtaknil izjavo, katero nisem nikoli izjavil. Glede taborišč, pa sem že napisal, da ni vira, ampak so moji zaključki kaj bo v prihodnosti sledilo. In tukaj se debatira o tem.

jest10 ::

Barakuda1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Adijo pamet. Moderator na ST propagira teorije zarote. Tole je res postal živi poden od portala.


Res adijo pamet, kako nekateri berejo tako kot želijo brati, ne pa kot je zapisano.
Nobene teorije zarote ne zagovarjam. Pa tudi če bi jo, v čem bi bil problem? A v tem, da ne trobim v isti rog kot ti?

In če te že zanima, prepričan sem, da gre za teorijo profita, ne pa teorijo zarote.


Vrjamem, da ne razumeš v čem je razlika, ampak, to je tvoj problem.


Tudi to je teorija zarote. Jasno totalno faljena.

Proti enim virusom se da narediti dolgo trajajoče cepivo, proti drugim se ga NE DA. Korona virusi spadajo med slednje

kamiKaZaA ::

martincek1 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Glede na to, da si se zlagal in mi nekaj podtaknil, kar jaz nikoli nisem izjavil, bi si moral zaslužiti doživljenski ban na Slo-Tech.


kamiKaZaA je izjavil:

Vse kar moramo naredit je prisilno poslati par oblastnikov 2 metra pod zemljo.


Ne skrbi, še nekaj drugih je pred njim v vrsti. (če tega nisi rekel, kar precej dvomim glede na tvoje zapise tu gor)

Pa najdi še ti ta vpis. Naj bi izjavil v decembru 2020. Pobrskaj malo po moji zgodovini in ga pokaži ali pa drži lape in ne pametuj!

Barakuda1 ::

zmaugy je izjavil:


Ne vejo še, kako dolgo bo trajala imunost, ker to je znanost in za takšne trditve rabiš podatke, ki bojo na voljo s časom. Po mojem nočejo špekulirat in vzbujat visokih pričakovanj in rajši rečejo manj, kot bo na koncu.


8-O

Torej se bo izvajal "vivo eksperiment", na najširši možni populaciji. Da mal poenostavim, namesto laboratorijskih mišk, bomo učinkovitost, stranske učinke, kontra indikacije in dolgo/kratkoročnost imunosti, preiskušali kar na človeški populaciji, ki bo cel ta eksperiment celo plačala.
Neverjetno, čemu vse se danes reče znanost ;(
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Magic1 ::

Seveda, počakajmo s cepivom, ker ne vemo koliko časa traja. Zakaj se sploh matrat, sej se bo folk zastonj s korono okužil...
Sarcasm off.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

jest10 ::

Barakuda1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Ne vejo še, kako dolgo bo trajala imunost, ker to je znanost in za takšne trditve rabiš podatke, ki bojo na voljo s časom. Po mojem nočejo špekulirat in vzbujat visokih pričakovanj in rajši rečejo manj, kot bo na koncu.


8-O

Torej se bo izvajal "vivo eksperiment", na najširši možni populaciji. Da mal poenostavim, namesto laboratorijskih mišk, bomo učinkovitost, stranske učinke, kontra indikacije in dolgo/kratkoročnost imunosti, preiskušali kar na človeški populaciji, ki bo cel ta eksperiment celo plačala.
Neverjetno, čemu vse se danes reče znanost ;(


Tko je. Probejmo raje z biblijo. Pa vsako leto se čez zimo znova prekužimo, da bomo pol čez poletje frej>:D

zmaugy ::

Barakuda1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Ne vejo še, kako dolgo bo trajala imunost, ker to je znanost in za takšne trditve rabiš podatke, ki bojo na voljo s časom. Po mojem nočejo špekulirat in vzbujat visokih pričakovanj in rajši rečejo manj, kot bo na koncu.


8-O

Torej se bo izvajal "vivo eksperiment", na najširši možni populaciji. Da mal poenostavim, namesto laboratorijskih mišk, bomo učinkovitost, stranske učinke, kontra indikacije in dolgo/kratkoročnost imunosti, preiskušali kar na človeški populaciji, ki bo cel ta eksperiment celo plačala.
Neverjetno, čemu vse se danes reče znanost ;(


Reče se “in vivo”. Nekdo je že nalepil tukaj kakšni so znani negativni učinki okužbe z virusom in kakšni so znani stranski učinki cepiva.
Delati paralele med obema je naravnost smešno.
Cepivo enostavno nima potenciala za naredit neko škodo - sploh v primerjavi z virusom. Seveda je to zgolj moje mnenje.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kopriwa ::

Barakuda1 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:



Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov).


8-O

Gornji zapis (ugotovitev ma podlagi zdravega razuma), si preberite še enkrat in si ga vtisnitev v možgane.
Ga bom (upam da avtor ne bo jezen), še enkrat ponovil, za vsak slučaj:

Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov)

Rofl, moderator, pa take strelja?? Vabim te, da se greš tudi ti znanstveno-raziskovalnega dela in razviješ doživljenjsko-trajajoče cepivo proti vsem mogočim virusom. Slava, denar in še kaj so fix. Si kaj takega sploh blizu sposoben ali ti je pač znanost neznanka? Odgovor je jasen, tudi za vse antikoroniste. Ste samo delavčki.

Barakuda1 ::

jest10 je izjavil:


Tudi to je teorija zarote. Jasno totalno faljena.

Proti enim virusom se da narediti dolgo trajajoče cepivo, proti drugim se ga NE DA. Korona virusi spadajo med slednje



8-O

ja hvala, da me tako dobronamerno podočujete kaj je kaj.

Da preverim, ali sem se kaj naučil od tega, kar mi razlagate in me podučujete.

Kakršnokoli razmišljanje, ki ne ustreza vašim pogledom, ali celo ni indentično vašemu, je zagovarjanje teorij zarote, kar pomeni, da kdor ne misli kot vi, vrjame v to, da je zemlja ravna plošča.

O.k. Razumem, kaj mi hočete pojasnit, ampak ... malo morgen.

Sem že zdavnaj "cepljen" proti tej in takšnim oblikam osebnih diskvalifikacij
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

digitalcek ::

Izola. 84 od 100 zaposlenih se NE BO cepilo... Štiri petine uslužbencev se NE BO cepilo...
Bodo dali odpoved štirim petinam zaposlenih? Japajade. Malo morgen.

Kje pa bodo dobili (in to samo za ta dom!) 80 za to delo primerno izobraženih ljudi? In to cepljenih?

Antivaxerji : vaxserji: 3:0! Zahvalite se internetu, ki omogoča tudi drugačna mnenja od "uradnih"...

https://www.rtvslo.si/radiokoper/prispe...

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

V zdravstvu se jih zelo veliko ne bo cepilo v prvem valu, ker je pač to branža, kjer jih je večina že fasala korono v zadnjih parih mesecih.
Magic

martincek1 ::

Magic1 je izjavil:

V zdravstvu se jih zelo veliko ne bo cepilo v prvem valu, ker je pač to branža, kjer jih je večina že fasala korono v zadnjih parih mesecih.


Amen.

Ne skrbet, zelo hitro se nas bo dovolj cepilo ;)

kamiKaZaA ::

Barakuda1 je izjavil:

jest10 je izjavil:


Tudi to je teorija zarote. Jasno totalno faljena.

Proti enim virusom se da narediti dolgo trajajoče cepivo, proti drugim se ga NE DA. Korona virusi spadajo med slednje



8-O

ja hvala, da me tako dobronamerno podočujete kaj je kaj.

Da preverim, ali sem se kaj naučil od tega, kar mi razlagate in me podučujete.

Kakršnokoli razmišljanje, ki ne ustreza vašim pogledom, ali celo ni indentično vašemu, je zagovarjanje teorij zarote, kar pomeni, da kdor ne misli kot vi, vrjame v to, da je zemlja ravna plošča.

O.k. Razumem, kaj mi hočete pojasnit, ampak ... malo morgen.

Sem že zdavnaj "cepljen" proti tej in takšnim oblikam osebnih diskvalifikacij

Pa to je to. V nulo si jih opisal. Če nisi za korona cepljenje, si takoj nekdo, ki verjame v ploščato Zemljo. ;(( To lahko samo debil skupaj spaca.

In pol še naj nekdo resno jemlje te debile?

kopriwa ::

kamiKaZaA je izjavil:

Barakuda1 je izjavil:

jest10 je izjavil:


Tudi to je teorija zarote. Jasno totalno faljena.

Proti enim virusom se da narediti dolgo trajajoče cepivo, proti drugim se ga NE DA. Korona virusi spadajo med slednje


8-O

ja hvala, da me tako dobronamerno podočujete kaj je kaj.

Da preverim, ali sem se kaj naučil od tega, kar mi razlagate in me podučujete.

Kakršnokoli razmišljanje, ki ne ustreza vašim pogledom, ali celo ni indentično vašemu, je zagovarjanje teorij zarote, kar pomeni, da kdor ne misli kot vi, vrjame v to, da je zemlja ravna plošča.

O.k. Razumem, kaj mi hočete pojasnit, ampak ... malo morgen.

Sem že zdavnaj "cepljen" proti tej in takšnim oblikam osebnih diskvalifikacij

Pa to je to. V nulo si jih opisal. Če nisi za korona cepljenje, si takoj nekdo, ki verjame v ploščato Zemljo. ;(( To lahko samo debil skupaj spaca.

In pol še naj nekdo resno jemlje te debile?

Res je, nikdar te nismo niti približno jemali resno.

Okapi ::

Dokler je cepiva malo, antivakserji niso problem, ker ga je itak premalo za vse.

Drugače pa jaz krivim izobraževalni sistem, zlasti osnovnošolskega.

digitalcek ::

Magic1 je izjavil:

V zdravstvu se jih zelo veliko ne bo cepilo v prvem valu, ker je pač to branža, kjer jih je večina že fasala korono v zadnjih parih mesecih.


Je rekel slepec: bomo videli, kaj bo v tretjem, četrtem valu...

In kaj bo junija,julija, avgusta, ko bodo evropski turisti, siti ukrepov in vsega drugega hudega, trumoma drli na morje!

A da ne bodo drli? A da bodo morali biti cepljeni?

A bejž? Da se bodo turistične države odrekle NAJMANJ dvem tretjinam dohodka?

Barakuda1 ::

Okapi je izjavil:



Drugače pa jaz krivim izobraževalni sistem, zlasti osnovnošolskega.


8-O

Jaz tudi. Predlagam ti, da celoten program poniviš. >:D
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

nergac ::

Tukaj se popolnoma strinjam z Digijem.

Nemci gredo na Jug in to je to.

Vsi drugi se lahko na trepalnice postavijo.

Kot vam pravim že za SI in AT: Velika noč je ključna.

Barakuda1 je izjavil:

Okapi je izjavil:



Drugače pa jaz krivim izobraževalni sistem, zlasti osnovnošolskega.


8-O

Jaz tudi. Predlagam ti, da celoten program poniviš. >:D


Ponoviš, ne poniviš.
Treba je biti natančen na ST.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

Okapi ::

kamiKaZaA je izjavil:

Če nisi za korona cepljenje, si takoj nekdo, ki verjame v ploščato Zemljo. ;(( To lahko samo debil skupaj spaca.

To je gnusno podtikanje, ker tega nihče nikoli ni rekel.

Razlogov, zakaj se kdo noče cepit, je veliko. Lahko te je strah igle. Lahko si samo lahkomiseln in prepričan, da se ne moreš okužit, ali da če se okužiš, boš pač prebolel.

Ampak če si proti cepljenju, ker misliš, da je v cepivu čip, ali da je cepivo del svetovne zarote za depopulacijo, ali da je cepivo del zarote za bogatenje elit, potem pa si pač enakovreden tistim, ki verjamejo v kemtrejle in ploščato Zemljo.

digitalcek ::

nergac je izjavil:

Tukaj se popolnoma strinjam z Digijem.
Nemci gredo na Jug in to je to.


Zanimivo, če je za verjeti raziskavi, da bolj kot Nemci - Poljaki, Italijani, Francozi, Španci, Avstrijci in Švicarji...

Kakokorkoli, poleti 2021 bodo padli VSI dosedanji turistični rekordi.

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/tu...

nergac ::

digitalcek je izjavil:

nergac je izjavil:

Tukaj se popolnoma strinjam z Digijem.
Nemci gredo na Jug in to je to.


Zanimivo, če je za verjeti raziskavi, da bolj kot Nemci - Poljaki, Italijani, Francozi, Španci, Avstrijci in Švicarji...

Kakokorkoli, poleti 2021 bodo padli VSI dosedanji turistični rekordi.

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/tu...


Ja, če misliš Tunizijo ali ekvator ali Novo Zelandijo.

Zame je že v Zadru in ob Velebitu prevroče, nobenih senc ...

Sem srečal kar dosti Nemcev v Istri tekom svojega življenja ...

Pa kolone pločevine ... F,I,D,NL,H,...

Niti nisem vedel za vse nalepke, kaj pomenijo ...

WizzardOfOZ ::

zmaugy je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

zmaugy je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Imunski sistem kot nevarnost prepozna spike proteine, ki jih proizvajajo celice, v katerih je mRNK.

Če je res tako, potem v redu. Začasno. Ker ti še ne verjamem čisto. Poantaje, da na tak način moral biti celo življenje ali pa vsaj par desetletij imun, kar pa pravijo, da ne boš in da bo treba to obnavljat vsako leto.

Zakaj bo treba obnavljat? Ker so spustili proces učenja in celice izgubijo moč izdelovanja spike proteinov?

Ne vejo še, kako dolgo bo trajala imunost, ker to je znanost in za takšne trditve rabiš podatke, ki bojo na voljo s časom. Po mojem nočejo špekulirat in vzbujat visokih pričakovanj in rajši rečejo manj, kot bo na koncu.

To ni dovolj dober argument, da bi pustil da nekaj vnesejo v moje telo česar prej niso dovolj dobro stestirali. To samo pomeni, da se bodo ljudje cepili z nečim, ne vedo pa kako bo to vplivalo na vse ostalo.


Seveda je stestirano. Podatkov za deset let pa ne moreš dobiti v enem letu.


Stestirano je na računalniku. Na ljudeh se pa testira v živo.
Bomo pač 10 let počakali, da bodo imeli prave podatke.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Barakuda1 ::

Okapi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Če nisi za korona cepljenje, si takoj nekdo, ki verjame v ploščato Zemljo. ;(( To lahko samo debil skupaj spaca.

To je gnusno podtikanje, ker tega nihče nikoli ni rekel.

Razlogov, zakaj se kdo noče cepit, je veliko. Lahko te je strah igle. Lahko si samo lahkomiseln in prepričan, da se ne moreš okužit, ali da če se okužiš, boš pač prebolel.

Ampak če si proti cepljenju, ker misliš, da je v cepivu čip, ali da je cepivo del svetovne zarote za depopulacijo, ali da je cepivo del zarote za bogatenje elit, potem pa si pač enakovreden tistim, ki verjamejo v kemtrejle in ploščato Zemljo.


8-O

Glede prvega dela gornjega zapisa, p se s tabo 100 % strinjam.

Definitivno je to (kar nekateri počnete, v smeri osebnih diskvalifikacij) gnusno podtikanje

Pokaži mi en sam prispevek, kjer sem jaz apriori nasprotova cepljenju. Ne dveh ali treh prispevkov, eden sam bo zadost.

Kdo zdaj torej tu komu gnusno podtika
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem
««
174 / 175
»»