» »

Preverjanje regij - COVID19

Preverjanje regij - COVID19

Jerry000 ::

Mene pa sam nekaj zanima. Koliko vas je takih ki se dejansko držite in se nič ne družite in ne vozite v druge regije? Torej se s prijatelji (do 5 ljudi) dobiste kaj oziroma greste na obisk? Greste kaj v hribe v drugo regijo? Pustimo službene namene, privat me zanima.
Ali bodo policisti dejansko spet preverjali tako kot so to delali marca in delili kazni vsepovprek? 200 - nekaj tisoč se mi zdi malo prevelika kazen

  • zaklenil: bluefish ()

MasterTade ::

jaz živim nekaj km od roba regije in hrib kamor hodim je ravno na meji, vendar moram malo čez. Si ne predstavljam da me ustavijo tam in mi dajo kazen
Mors omnia aequat

Smurf ::

Jerry000 je izjavil:

Mene pa sam nekaj zanima. Koliko vas je takih ki se dejansko držite in se nič ne družite in ne vozite v druge regije? Torej se s prijatelji (do 5 ljudi) dobiste kaj oziroma greste na obisk? Greste kaj v hribe v drugo regijo? Pustimo službene namene, privat me zanima.
Ali bodo policisti dejansko spet preverjali tako kot so to delali marca in delili kazni vsepovprek? 200 - nekaj tisoč se mi zdi malo prevelika kazen

Druzenje s prijatelji bo pocakalo dokler se zadeve nekoliko ne umirijo. V druge regije ne hodim, na hrib grem lahko tudi v domaci.

Taip4n ::

Problem je, da če hočeš nekaj doseči je potrebno ornk vsekat po denarnici. Večina razume samo to.

suzej ::

vsi moji prijatelji so iz iste regije kot jaz
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

IL_DIAVOLO ::

Zakaj pa ne bi sel v drugo regijo, ce imas tam sorodnike?

Zgodovina sprememb…

suzej ::

tako pravi vladni odlok
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

Utk ::

Namen vladnega odloka je, da se ne pokužite in pobijete med seboj. Zato se mi hrib čez mejo ne zdi nek problem, rojstni dan pa. Glejte namen, ne pa brat črke po črko.
Če kdo ne more kak mesec brez mamice, ki je v drugi regiji, ima sicer res večji problem od korone, ampak vseeno naj ostane doma.

suzej ::

Utk je izjavil:

Namen vladnega odloka je, da se ne pokužite in pobijete med seboj. Zato se mi hrib čez mejo ne zdi nek problem, rojstni dan pa. Glejte namen, ne pa brat črke po črko.
Če kdo ne more kak mesec brez mamice, ki je v drugi regiji, ima sicer res večji problem od korone, ampak vseeno naj ostane doma.

v odloku piše, da greš lahko pomagat družinskim članom v drugi regiji
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

Utk ::

Ja, pomagat, ne pa crkljat.

Meizu ::

Jaz nimam druge, stalno prebivališče imam na primorskem, službo pa v LJ. Sem dobil dovolilnico od delodajalca in hočeš nočeš, migriramo.

Popoldanski S.P. imam pa take sorte, da imam naročila lahko po celotni sloveniji, imam pa trenutno konkretno zmanjšan priliv naročil, tako da zaenkrat večinoma migriram samo med prej omenjenima regijama.

IL_DIAVOLO ::

Bližajo se prazniki, rojstni dnevi, rojstva...seveda bomo sli na obiske.

Tako kot vsako leto.

bluefish ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropska komisija ostro po kršiteljih konkurenčnosti

Oddelek: Novice / Tožbe
74104 (3194) cekr
»

Windows ne zazna DVD-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
132270 (2075) euro
»

Kva dobim z odklepom DVD-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
81020 (895) boštjan
»

DVD crack!!!???

Oddelek: Pomoč in nasveti
91092 (888) Han

Več podobnih tem