» »

Do you think I am sexy?

Do you think I am sexy?

speed machine ::

Prvo link do strani.
Pol pa bodo odkril, da en del stavka se kje drzi (namrec tisti o pitju cole, pa hranjenju s picami):
We know you're sexy, we know you play games AND we want to prove to the world that gamers aren't pizza-eating, cola-swilling, acne-scarred geeks!
No taksno tekmovanje bi mogla slovenija naredit. Kaksni bi bli kej rezultati?

undefined ::

> No taksno tekmovanje bi mogla slovenija naredit. Kaksni bi bli kej rezultati?

Zakaj? Čutiš potrebo po samodokazovanju, da nisi en geek, ko igraš igre? Daj daj. Prepusti takšne traparije Američanom, ti pa bodi kar si, pa se ne oziraj na to, kar si drugi mislijo o tebi. :)

speed machine ::

Kok ti je pa ratal iz enega mojega stavka in vprasanja razbrat kej o samodokazovanju. Sploh pa mi je vseen kaj si drugi mislijo o men, ker itak si lahk jz mislim o njih tisoc in eno stvar.
Tebe torej Iceman ne bi zanimal katera je najlepsa punca, ki igra igre? Bi preskocu tako stran?

undefined ::

> Tebe torej Iceman ne bi zanimal katera je najlepsa punca, ki igra igre? Bi preskocu tako stran?

Približno toliko, kot katera je najlepša punca, ki streže v McDonaldsu. Sicer pa sem bolj govoril o tistih, ki se podajajo k takšnemu samodokazovanju, ne o tistih, ki to zgolj opazujejo. :)

speed machine ::

Ja, sej vem kam si meru. Sam sem nekak razbral, da je vse to na mene letel (verjetn zarad 1.os.ED.).8-)

Matek ::

I dont need no stinkin' competition to know I'm sexy as hell 8-) .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

msmiha ::

No kar neki:P. Sicer bi pa bilo lepo videt če kake punce tud igrajo UTja>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: msmiha ()

Tody ::

I'm to sexy for my game pad, i'm to sexy for my keybord :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Težave v odnosih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547686 (5910) Mavrik
»

King Arthur: Legend of the Sword (2017) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7112045 (9989) bambam20

kako dobit punco ?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11415565 (11149) Gandalfar
»

igra : Vaše življenje z naslovi pesmi

Oddelek: Loža
273049 (2390) reptilia
»

Naj citati

Oddelek: Loža
493203 (2638) jeti

Več podobnih tem