» »

Kateri monitor 2!

Kateri monitor 2!

Modri dirkač ::

Katero firmo pa nasploh priporočate?
Sony, Samsung, Liyama, Phillips ali kaj drugega!
Diagonala 19" ali večja!>:D8-O
Everybody lies!

Rott-von-weiler ::

iiyama 19 al pa sony k mata tak iste katodne cevi vsaj mislim cena pa je tu okrog 160 k:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Muflon1 ::

Kakšno vprašanje normalno da Philips 109B

Quake ::

IIYAMA 22" trinitron! Skoraj identicna kvaliteta kot Sony!>:D

BoO ::

Poglej to pa boš viduklik

Koci ::

kaj ti priporočam 17 palicni Sony A22 s štirimi usbe priključki, ravno sliko in tremi leti garancije. Pri Jerovšku stane okol 80 jurjev

Jebiveter ::

Danes sm dubu 17'' Samsung SyncMaster 700NF zato ti na podlagi tega priporocam 19'' model istega proizvajalca z oznako 900NF! Cena je 128.401 sit pri Mlacomu!

Cev je Mitsubishijeva, zaslon popolnoma raven, barve super (tritron cev), nastavitev malo morje, monitor pa je iz Samsungove Proffesoinal serije!:D:D

Zelo priporocam!!!!>:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

andrej ::

za kaksno ceno? kaj je bolj pomembno - kvaliteta slike ali cena?

yjj ::

Poglej, pravkar sem spisal 25 stransko seminarsko o monitorjih in povem ti kaj priporaočam. Trenutno najboljši in cenovno dostopni CRT je Mistubishijev Diamondtron NF. Tako cev imajo tudi vsi iiyamini diamondtronci. Priporočam ti enega izmed njih. Za igre bo dovolj 17', za oblikovanje 19', obstaja pa tudi 22'. Le pazi da boš kupil diamondtrona in ne monitorja z navadno masko saj ima iiyama v zadnjem času nekam čudna poimenovanja monitorjev:\

Dami ::

Prisegam na sony. Res da so dragi sam slika je super. Ko gre za oči, ne šparat. Če bi zdele kupvau, bi vzeu 19" Sonya E400 al pa Ilyamo 451.

Trdi ::

To pa je tezko. Taka izbira, toliko okusov...A je pri monitorjih visja cena vedno boljsa (mislim med razlicnimi proizvajalci). A je katera znamka glede na svojo kvaliteto pre(pod)cenjena?
Trdota d.o.o.

Trdi ::

Aja se nekaj me zanima. Kako je z monitorji, ki majo cev pod kotom 100 stopinj. A je se zmeraj kvaliteta dost slabsa?
Trdota d.o.o.

Trdi ::

Skodam ni odgovora. Sem gledal 19 incne hitachije, ki ponujajo "kvaliteto slike 21"monitorjev za nizjo ceno". To ma verjetno osnovo na velikosti pike 0.21mm (!!), cene so pa res zelo zelo ugodne. Kaj pravite na to?
Trdota d.o.o.

su37 ::

Živjo!
Navadno sam presedim za pcjem ene 8+4ure na dan. V službi imam Sony 21" trinitron, doma pa Iyamo 17" diamondtron. Mnenja sem, da več dobiš od Iiyame kot od Sony-ja ki pa je eden od "velikih" kjer plačaš še firmo, tako kot npr Eizo, k ima ful ful precenjene monitorje, btw, tud na 21" Eizotu sem delal eno leto, s tem da je imel navaden ekran, ampak nič posebnega, morda sem opazil le to da je slika po vsej površini bila konstantne ostrine in tud konvergenca je bila ok. Pa še to, res je, kadar gre za oči se ne špara, tud jaz tako mislim.
Lep pozdrav!0:)

goranTNT ::

Vse firme so znana in dobre.
Ce bi jst kupoval monitor bi kupu Iliyamo al pa Samsunga!

freejack ::

Hmm,...če bi mel dnar bi mel Nokio (mal večjo, kot jo mam zdej),..tk bi se pa rajš odločil za Highscreen. Res da je večini neznana firma, sam pa uprablja isti princip trinitroncev kot Nokia,..zarad tega, ker je neki ing. Nokio zapustilo pa so Highscreen odprli,.. Tko da v bistvu gre za poceni Nokio.
Pač,..moje mnenje.

freejack ::

Hmm,..al so odprli Viewpoint ?,..neki takega,.. :)), sam mislim da je un prej.

MadMax ::

Viewsonic.

slycer ::

Jaz imam HITACHI CM615 pa sem zelo zadovoljen z njim. Če hočeš dober monitor bo vsak nad 70.000 SIT dober.

dejc2 ::

Jst mam Philipsa sam je 17'', pa sem ful zadovolen, sam ne vzet nokie, men se je pokvarla v 2 letih.

Sumi je zakon!!!!!!!!!!!!:))

Trdi ::

A ma kdo tele poceni 19 incne hitachije z velikostjo pike 0.21?
Trdota d.o.o.

Koci ::

Sony A220 Trinitron, 17 palični, 4 USB izhodu, ravna slika garancija tri leta, 80 jurjov pri Jerovšku


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

19" monitorji

Oddelek: Kaj kupiti
111408 (1195) glinik
»

!7" monitorji

Oddelek: Kaj kupiti
261319 (1024) ringalori
»

ker 19" monitor kupt?

Oddelek: Kaj kupiti
381935 (1386) Trdi
»

Trinitron - SUX

Oddelek: Zvok in slika
401771 (1231) modelizer
»

22"

Oddelek: Kaj kupiti
232015 (1824) Kovax

Več podobnih tem