» »

Kaj je z našo pošto narobe ?

Kaj je z našo pošto narobe ?

#000000 ::

Kupim izdelek na aliexpress, 21 aug, prispe v SLOVENIJO 26 aug, od takrat pa ni traga ni glasa od PS, vem bo treba plačat kak DDV in napolnit njihov lonček, ampak danes smo 1 sep, pa nisem dobil nit obvestila za karkoli, dostavit račun ipd. Mislm te niso normalni, a radi bi bili konkurenčni, meni se zdi da ps SLO obstane v vakumu vsak petek po malici, do torka zjutraj, ker pač v ponedeljek je tam dan prvo posle vikenda pa ni glih za delat nobenmu. A pismonoša mi fila kaslc z reklamam dvakrat dnevno :)

BTW prišla je 25 aug ne 26



https://ibb.co/ZH55BF9
  • spremenilo: #000000 ()

HotBurek ::

In kaj so ti rekli na pošti, ko si jih poklical in predstavil situacijo?
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

#000000 ::

MA nisem niti klical ker ni blo časa, sem pričakoval pač pošto naj dostavim podatke al pa pridem tja, bom poklical jutri oz grem tja. MA čudo res prej pride iz kitajske roba sem, kot so jo oni sposobni sprocesirat čez carino.

Kripto mesi ::

Pošta je čisto okey, samo ti si nesposoben. Tole še ni v Sloveniji, bolj nekje na Nizozemskem, pa še to vprašanje, če ni samo najavljeno in še sploh ni prispelo do tja.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Probaj si urediti postno lezece, bos videl cemu se rece nesposobnost.

Vuli ::

to je šele na nizozemskem, še to ne. boš še čakal, min 10 dni
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vuli ()

#000000 ::

Bo zjutri klical, ker če praviš da je še na niderlandu da ne hodm za džabe. Mislm pa da se motiš.

zasekaroza ::

nlamse je nek center od postnl, tukaj naša pošta nima nič zraven

ko bo v sloveniji ti bo tam pisalo nekaj v smislu 'prispetje na uvozno izmenjalno pošto'

destroyer2k ::

Named AMSTERDAM E INTERNATIONAL MAIL, located in Netherlands, and belongs to PostNL, Royal PostNL, Netherlands. Has restrictions: BILATERAL AGREEMENT REQUIRED

2. zadetek na google, ampak je to verjetno preteško pogledati.

Da boš drugič vedel kaj more pisati da je v sloveniji.
Sorting center SILJUA, named LJUBLJANA 1003, located in Slovenia, and belongs to Posta Sloven, Posta Slovenije, d.o.o., Slovenia.

#000000 ::

VEM da je boilo na nizozemskem, zdej je v naši carinski pošti, ne more hodit pošiljka iz nizozemske 5 dni.

drvo ::

Se hecaš, ali resno misliš, da pošiljka ne more potovati iz Nizozemske sem 5 dni?

destroyer2k ::

A ti piše sploh SILJUA na sledenju? Če je drugič podaj print screen kje je nazadnje bilo skenirano, saj nimam vsi tukaj kristalne krogle.

Furbo ::

Ko kitajec že fejka, da je na naši pošti, boš čakal še 14 dni. Pač dobiš kar plačaš.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

#000000 ::

Bomo slišali jutri, kje je :)

Mislm preveč denarja je šlo za pošiljanje, da bi požrl laži kje je pošiljka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

WizzardOfOZ ::

Če si 21 avgusta kupil, to še niti do nizozemske ni prišlo. Napisano je samo kam bo prišlo, nizozemci pa tega paketa še nimajo.
21.8 je plačano, spakirano je verjetno 23, poslano (postavljeno v kontejner) pa najbrž 26.8. Zdej boš pa en mesec ali več čakal, da ladja pride do nizozemske, potem bo pa v tednu prišel paket do sem.

kixs ::

Kaj bom sele js rekel, ko 2 meseca cakam na paket iz ZDA!? ;((

IL_DIAVOLO ::

Ko se tipu ze 10x pove, da je v zmoti, se vedno trmasto vztraja pri svojem in krivi pošto, ki je btw top organizacija, dokler ne pride do postarjev :)

Ganon ::

Koliko prelitega žolča za prazen nič. In to ni osamljen primer. V temi o AliExpressu je že več ljudi bentilo nad našo pošto, pa je njihova pošiljka čakala nekje v tujini.

NLAMSE je AMSTERDAM INTERNATIONAL MAIL CENTRE. Tvoja pošiljka, kot še nešteto drugih, se nahaja na Nizozemskem. Moj paket je tam ležal od 3. do 21. julija! Pet dni ni nič!

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ko se tipu ze 10x pove, da je v zmoti, se vedno trmasto vztraja pri svojem in krivi pošto, ki je btw top organizacija, dokler ne pride do postarjev :)


Žalostno, res.

Pentium ::

Saj bi bil tiho, ampak vseeno napišem... naročil sem manjšo zadevo 14. marca in še kar ni prišla... K sreči sem dobil refund, vendar me zanima, če je sploh še kakšna možnost, da paket pride :)

          ::

OP, probaj tole.

FoxKnox ::

          je izjavil:

OP, probaj tole.

Meni na tem Parcels trackerju že 3 tedne kaže za par pošiljk da so na postaji Malaševič, torej v Sarajevu pa še niso dospele v Slovenijo.
Moj nasvet : Ne glej trackinga, ko prispe prispe, ponavadi zdaj hodi 2 do 3 mesece .

Pentium je izjavil:

Saj bi bil tiho, ampak vseeno napišem... naročil sem manjšo zadevo 14. marca in še kar ni prišla... K sreči sem dobil refund, vendar me zanima, če je sploh še kakšna možnost, da paket pride :)

Jaz jih nisem dobil 7 od marca in aprila. Po mojem so bile vse vrnjene pošiljatelju zaradi nedostavljivosti ali višjih poštnin.Lockdown pa to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

_Denny_ ::

FoxKnox je izjavil:

Meni na tem Parcels trackerju že 3 tedne kaže za par pošiljk da so na postaji Malaševič, torej v Sarajevu pa še niso dospele v Slovenijo.

Ne BIH, Małaszewicze, Poljska, ki je en izmed največjih logističnih centrov mednarodnega železniškega tovornega prometa med Evropo in Rusijo/Azijo ter glaven za EU-CN.

Dobil boš verjetno ta ali pa naslednji teden; to sem dobil 31.8.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Gama ::

Carinska Posta - Usmerjevalna Posta - Transportna Posta - Pismonosa.

Nekako tako poteka, zadnje 3 zrihtajo v enem dnevu, za carino pa bog ve kolk kave spijejo.

Malcolm_Y ::

Glej, mail da je order shipped sem dobil 18.8. Dejansko je pošiljka prišla do distribucijskega centra 20.8., avion s Kitajske pa je vzletel 25.8.

Horas ::

#000000 je izjavil:

MA nisem niti klical ker ni blo časa, sem pričakoval pač pošto naj dostavim podatke al pa pridem tja, bom poklical jutri oz grem tja. MA čudo res prej pride iz kitajske roba sem, kot so jo oni sposobni sprocesirat čez carino.


ti pa si tut ena cvetka. ni ¨cajta¨. seveda. a tule si mel cajt odpret temo? moRon
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

GR2 ::

tikitoki je izjavil:

Probaj si urediti postno lezece, bos videl cemu se rece nesposobnost.

+1, samo enkrat in nikoli več
Drugače s pošto nimam nobenih problemov, ampak ta poštno ležeče je pa res preveč odvisen od nesposobnosti uslužbenk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GR2 ()

d4vid ::

Jaz sem iz Romunije paket čakal tudi 1 mesec. Pa ni bila slovenska pošta kriva.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d4vid ()

WizzardOfOZ ::

Zanimivo. Iz Romunije mi je paket (25kg težak) pošta dostavila v štirih delovnih dneh.

IL_DIAVOLO ::

Solatkotu je v 1 in to v nedeljo!

Beat that.

doesitmatter ::

#000000 si poklical ali spet ni bilo časa?

#000000 ::

Evo danes je prispela prva škatla. Lahko bi bilo prej glede na poštnino, tako da je tole zadnjič da se plača ekstra poštnino ker skor ni razlike, edina sreča je to da carinska ni komplicirala nič. še odprli je niso.

kixs ::

Paket odprejo samo takrat, ko kompliciras in ne das pravih racunov ali si kaj izmisljujes. Navadno samo zahtevajo racun in ti na tej podlagi izdajo racun ali ne.

Sicer je pa tudi moj paket iz ZDA koncno prispel - potoval dva meseca preko luze s parnikom :lol:

hopsy ::

Odg. na naslov teme: Za moje pojme nic, ze doooolga leta BP. +1

showsover ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Solatkotu je v 1 in to v nedeljo!

Beat that.

Meni so pripeljali še prej, preden sem z miško kliknil na Oddaj naročilo!
Sicer napačno robo pa vseeno!

All ::

Ena zanimivost...
Par posiljk...od marca aprila so prepakiral/preposlal v tongi ali uzbekistanu.
Vsaj tko na deklaracijah pise.

d4vid ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Zanimivo. Iz Romunije mi je paket (25kg težak) pošta dostavila v štirih delovnih dneh.



Očitno popolnoma odvisno od sreče. Jaz sem naročal ravno v času epidemije, ko so bile pošte res zasedene. Po sledenju je bilo samo oddano na pošto in prispetje na sortirni center, potem pa 1 mesec tišina, nakar se je le pojavil v LJ in drug dan pri meni doma. Naročal naoajalnik za TV, zadeva prišla mokra ,kot bi jo morje prineslo. K sreči je bilo vredu spakirano in zato napajalnik dober.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aliexpress dostava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6514347 (8087) Luka99
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545200 (16041) uporabnik50
»

Pošta slovenije je "hitra" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622352 (12788) kixs
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529458 (23485) darkolord
»

Pošiljanje vrednih stvari po pošti v tujino

Oddelek: Loža
3610632 (9981) lexios

Več podobnih tem