» »

Queen and Slim 2019 IMDB 7.1

Queen and Slim 2019 IMDB 7.1

WallSreet ::

QUEEN & SLIM [2019]



A couple's first date takes an unexpected turn when a police officer pulls them over.

Trailer:



Po mojem mnenju izredno dober film, eden boljših iz 2019. Dobra zgodba, dobri igralci (Daniel Kaluuya je bil spet odličen), nekaj izjemno dobrih dialogov ter odlična lokacija/kinematografija (deep South). Sem ga gledal 26.5.2020 kljub temu da je film izšel že prejšnje leto. Močno priporočam, nekaj res dobrih scen v slogu Bonnie and Clyde. Kljub temu da gre za romantično dramo je v filmu kar nekaj smešnih scen, kot tista na parkirišču (You wanna get some free food and make a little money? CHUBBY What’s the catch?) ali pa tista scena v hiši kjer Bokeem Woodbine odigra odlično ( Cause he look kinda slow to me lol). Pa tisti začetni dialog se mi je zdel dober. Pa soundtrack je po mojem mnenju izjemen. Zanimivo kako mi je šla na začetku Queen na živce vendar se potem nekje v sredini mnenje spremeni, ravno zaradi takšnih detailov se mi zdi ta film odličen. Tista scena na konju se mi je zdela fantastična, pa potem tista scena v lokalu in potem ko sta se oba v avtu naslanjala skozi okno, ko veš da nimaš več kaj izgubiti in ko se prepustiš toku. Dober film če si sposoben odmisliti trenutno politično okolje.






SLIM: Are you a good lawyer?
QUEEN: I’m an excellent lawyer.
SLIM: Why do black people always feel the
need to be excellent? Why can’t we just be ourselves?

SLIM :You ain’t going nowhere. We in this together now.


WallSreet ::

BUMP, ko je Daniel Kaluuya ravno včeraj dobil svojega prvega Oskarja. To je bil moj najljubši film ki sem si ga pogledal prejšnje leto (kljub temu da je izšel 2019). Res dober film z dobrim koncem (ki vam bo dvignil živce ;( ). Močno priporočan, si ga bom ta teden ogledal še enkrat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

John Wick Chapter 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9211263 (1146) oo7
»

Once Upon a Time In Hollywood (Tarantino ) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19331316 (12446) oo7
»

Spider-Man: Far From Home [Spider-Man 2 (2019)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
629977 (5607) PH03N1X

Več podobnih tem