» »

Internet Hrvaška

Internet Hrvaška

lejko0 ::

Vprašanje za lastnike nepremičnin na Hrvaškem. Kako imate urejen DSL dostop? Se da pri operaterjih zmenit za pogodbo za 4 mesece? Do sedaj sem operiral prek LTE modema, ampak je menjava kartice vsakih 7 dni zamudna, neomejene količine podatkov pa so v resnici omejene (npr 20gb v primeru A1). Dokup kolicine podatkov ali podaljsanje prenosa nad 1 teden ne deluje ok (spet gorovorim za njihov A1).

starfotr ::

Vse se da, če plačaš.

chucki ::

Na krku imam A1 paket, vezava 2 leti.... 200gb je prenosa na mesec s polnon hitrostjo, potem pa pade na 1mbit... 160hrk na mesec... hitrost je pa 40/8
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

Daniel ::

Jaz spodaj uporabljam tole:
https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting...

Bi pa za 4 mesece kar drago prišlo. Je pa res brez omejitev, če dosti rabiš.

Argonavt ::

Ali to pomeni, da ima CRO A1 omejitev 20 GB in potem pade hitrost na 1 MBs, Telekom CRO pa ima res čisto brez omejitev cel teden?

Računam tudi, ali možno preko 4G peljati videokonferenco z 8 udeleženci video SD kvaliteteiz CRO?

Ena preveč konzervativna ocena s prenosom cca 256 kbps:



Tam cca 0,2 - 0,4 Gb na h? 10 ur med 2 in 4 GB?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Argonavt ()

lejko0 ::

Najbrž bom vzel kar homebox variatnto od A1 brez vezave in prekinil po 4 mesecih. HR telekom namreč ne pride v upoštev, ker na moji lokaciji zelo slabo vleče 4G, čeprav naj bi bila po njihovih mapah pokrita cela Hrvaška. Od A1 dela brez problema.

Ima ko izkušnje s tem Homebox LTE modemom (mogoče iz slovenije) ali bi bilo bolje vzeti nek dober LTE modem od ene IT trgovine in pri A1 samo 1 TB paket za LTE?

https://www.a1.hr/privatni/internet/hom...

starfotr ::

Pri nas preko bolhe kupi npr. Huawei b315 ali b315s ali kaj podobnega ter zunanje antene, na primer MIMO od Iskre ter nosilec in to je to.

Argonavt ::

A1 turistični paket kao flat tarifa 7/24 za 80 kun vsebuje (samo) 20G podatkov. Ne glede na to ali porabljeni via 4G ali 3G. Po 20G pade hitrost na neporabno.

Argonavt ::

Zaradi signala obsojen na A1.hr.
Skurjeno 20GB na internet kao flat 24/7 turisti. Hitrost neporabna pokvarjen USR Robotics. Racun napolnjen z 90kun. Ko posljem Weekly na 13220, vrne da je tarifa aktivna - ta z nikakvo hitostjo.

Kdo ve kako se reaktivira weekly turisticni net pred iztekom prvega? A1. HR obljublja odgovor v 15 dneh. Bi mi prav prišlo kaj prej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Argonavt ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj ugoden internet na Hrvaškem 2017

Oddelek: Mobilne tehnologije
4111702 (3417) Scorpy84
»

Prenos podatkov - Kje najceneje za hrvaško?

Oddelek: Loža
172158 (1635) Scorpy84
»

A1 TV AS LTE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
21052241 (27580) brez-imenko
»

internet hrvaška (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11127354 (9986) Daniel

Več podobnih tem