» »

Stikalo

Stikalo

Tomi ::

Ker se mi ohisja ne da rezati in imam prosti samo dve 5`25 rezi, bi vanju dal en 80mm ventilator. Ker zna biti zadeva prevej glasna, se razmisljal, da bi dal pred napajalnik se eno stikalo, s katerim bi ventilator ustavil.
Sedaj pa me zanima, ali je to sploh pametno in kje bi dobil kaksno licno stikalo. Pa tudi ledice, ki bi jih dal zraven kot recimo okras.. Modre..
metrodusa.blogspot.com

msmiha ::

V Conradu si lahko nabaviš materjal, če znaš spajkat
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Pretorijanec ::

Jz sm si fanbus (tko se tej stvari rece) sam naredu. Je cist easy!

jRk0 ::

Jaz sem si tudi stikalo sam naredo, pa ne rabiš nič spajkat niti. (razen če bi rad mel bolj fiksno in lepo;)). Za stikalo sem dal okrog 200 sit, upor 5 sit in led dioda 15 sit. Vezat pa itak ni problem ,če ma vsaj malo znanja. Če pa ga nimaš, pa si poglej kakšne načrte na netu. (ne vem točnega naslova).
You fuck up once, you loose two teeth.

jRk0 ::

Aja.Če boš stikalo deval v 5.25 reže, lukno naredi z segretim olfa nožekom. Prvo si nariši štirikotnik (če bo štirikotno stikalo) in potem lepo po črtah s segretim nožekom vlečeš. Zelo lepo gre. Če pa maš okroglo pa lepo z por mašino zvrtaj (enako velja za led diode), pa pazi da plastika ne poči. (trdno pritisni ob tla)
You fuck up once, you loose two teeth.

CCD ::

BTW, kupuj povsod drugod kot pa v Conradu. Tam te bo prišlo 5x dražje kot pa naprimer v HTE.

Bungee- ::

Za denarnico so veliko bolj prijazne vse ostale trgovine kot Conrad. Je pa res da je le ta odprt dlje od ostalih. No ja kompromis je treba najdit ....8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

kayot ::

Conrad je drag. Če si iz Ljubljane popjd v IC-electronic, če si iz Celja pa v Žarnica Celje, če si pa iz kje drugje se pa malo pozanimaj. Drgač mi pa lohk pošleš mail pa ti pošlem material pa načrt, pa si boš sam naredu.:))

Tomi ::

Ja, prosim.
Naslov je tukaj...
Za trgovino mi je itaq vseeno, katero, odvisno, ali sem v Ljubljani ali pa doma
metrodusa.blogspot.com

Jebiveter ::

kayot: Dej prosim, a bi lahko se meni poslal na mail!

1000x TNX:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

fictionel ::

se men plis.....

CLICK!!

element ::

Men tud...


Moj mail

:D

Tomi ::

Sedaj imam pa eno vprašanje za Ljubljančane.. Se mi do IC elektronike bolj splača s 14-ko ali 18-ko.. In kje naj grem dol, ker onega konca 14-ke ne poznam, pa čeprav se vsak dan vozim z njo..Samo proti Vrhovcem..
metrodusa.blogspot.com

kayot ::

Najprej povejte kaj sploh hočte pol se bomo pa zmenil.Ni blema sam pošlte mi mail al pa me pokličte na tel 040516361. Ta teden po drugi uri naslednji teden pa dopoldne do dvanajstih. Lohk vam naredim jedkano vezje pa sam elemente not namečete al pa vam jih jest. Ni blema.:))

element ::

kayot? Kolk pa računaš? :D

Tjulenj ::

kayot: o kaksnem vezju je govora? samo stikalo al se kej vec?

kayot ::

Vse je na vezju. Vezje boš samo0 priključil na napajanje pa bo. Izhodi bodo pa šli na stikala kakor sam hočeš.:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

avtomatsko stikalo za vent.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
371803 (1233) Blisk
»

Plexi napajalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
464148 (2749) HroSCeK
»

KAKO PRIKLOPITI NEONKO V RAČUNALO??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
574076 (3496) segi
»

Conrad!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81344 (1211) element
»

Kako iz 250W napajalnika...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161348 (1098) Opkow

Več podobnih tem