» »

Kako povezati Spotify z Google Home

Kako povezati Spotify z Google Home

genesiss ::

Je komu uspelo?
Med aplikacijami ki mi jih ponudi v Home, sta na voljo samo Google Play Music in Youtube. Je to kak bug ali morda kaj povezano z lokacijo, ker na netu so navodila kjer bi naj Spotify bila ena izmed opcij.

Đeri ::

Po ene 3eh urah mi je končno uspelo povezati Google nest mini s Spotify.

Tukaj link -> https://www.techbout.com/change-default...

Gledaš zavihek Change Default Music Player on Google Home Outside USA.

Jaz sem naredil na iOS (iphone) VPN kot je na strani (je brezplačen) in nato zaprl Google home in ponovno odprl in mi je takoj ponudilo v services Spotify. Tako sem ga povezal z računom in sedaj dela bp. Je pa res, ko VPN ugasneš in greš pod services ga spet ne bo kazalo ampak na Google nestu pa še vedno deluje ;)

zee ::

Đeri je izjavil:

Po ene 3eh urah mi je končno uspelo povezati Google nest mini s Spotify.

Tukaj link -> https://www.techbout.com/change-default...

Gledaš zavihek Change Default Music Player on Google Home Outside USA.

Jaz sem naredil na iOS (iphone) VPN kot je na strani (je brezplačen) in nato zaprl Google home in ponovno odprl in mi je takoj ponudilo v services Spotify. Tako sem ga povezal z računom in sedaj dela bp. Je pa res, ko VPN ugasneš in greš pod services ga spet ne bo kazalo ampak na Google nestu pa še vedno deluje ;)


Za Slovenijo ne vem, za Singapur je opcija za Spotify normalno prisotna v Google Home. Zna biti, da je to zato, ker je Spotify legalno na voljo v Sloveniji sele dober mesec.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

flyby ::

Da ne odpiram nove teme, bom uporabil sorodno - vdsl priklop sem zamenjal za optiko (telekom). od takrat Google Nest javlja, da nima več dostopa do wi-fi omrežja.

v aplikaciji Google Home mi Nest Audio najde, vzpostavi povezavo, zaigra testni zvok, po naslednjem koraku - ko izberem svoje wi-fi omrežje, pa se že po sekundi pokaže napaka 'Z napravo Nest Audio ni bilo mogoče vzpostaviti stika.'

Chromecast sem lahko povezal brez težav.

Moram še kaj nastaviti na routerju?

Daniel ::

Mogoče poskusi s kakšnim drugim WiFi kanalom.

flyby ::

hvala za predlog, na googlu sem našel navodila za factory reset zvočnika (mic na off, za 10-15 sekund držiš sredinsko tipko na zvočniku), to je rešilo problem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pametni hišni asistent

Oddelek: Loža
161338 (644) noob96
»

itunes, spotfy, google music.....

Oddelek: Mobilne tehnologije
478690 (6582) Romancek1
»

Echo dot 3 ali echo show 5

Oddelek: Zvok in slika
61032 (870) Laki_ laik
»

Echo Dot 2nd. gen. + Spotify

Oddelek: Zvok in slika
10912 (520) akulp

Več podobnih tem