» »

Kateri program odpre .GIG datoteko?

Kateri program odpre .GIG datoteko?

Bass0 ::

No, vprašanje je že v naslovu. Mislim, da naj bi to bila glasbena datoteka; velika je okoli 430 MB. Morda pa je vrsta CD-imidža...

Ali kdo ve?

pivmik ::

LP, Gregor GRE^

Bass0 ::

Smeti gor, smeti dol... V altavisti sem uporabljal booleove ukaze in ukaze tipa domain: ipd., še preden je na svet privekala beseda Google.

Že preden sem to napisal, sem ugotovil, da naj bi za datoteke .GIG rabil program Gigasampler. Nisem ga našel z nobenim iskalnikom, niti z "magic" Googleom (btw, vtipkal sem iste pojme, kot si mi jih navedel) pa sem poslal vprašanje v upanju, da kdo uporablja to zadevo. Šele zdaj poskušam s Kazaa-o... Kazoo... whatever. Kaco.

Ali kdo pozna kako alternativo odpiranja z Gigasamplerjem (ki ga je skoraj nemogoče dobiti)? Ne? Pa nič. Grem nazaj pucat ceste.

Iščeš pomoč in te tepejo po glavi. Džizos! :\

pivmik ::

Tvoje vprašanje je bilo:
Kateri program odpre .GIG datoteko?

In na to ti Google prav lepo odgovori.
Google pa ni warez strežnik na katerem se bi dalo dobit tudi najbolj redke programe.


Daješ pomoč in te tepejo po glavi. Džizos! :\
LP, Gregor GRE^

pivmik ::

Lažnjivec in lenuh (te ne žalim samo resnico govorim)!

Lej kaj najde gospod Google ko vpišeš Gigasampler --- KLIK
LP, Gregor GRE^

Law_Enforcer ::

Zadetki 1 - 10 od približno 65,000. Iskanje je trajalo 0.17 sekund."


:D

Zgodovina sprememb…

Bass0 ::

Očitno nisi razumel, da sem z Googleom že poskusil in da sem si tudi OGLEDAL strani, ki mi jih je navrgel. Nikjer kakega demota na razpolago za download. Gigasampler sem končno našel preko Kazaaja (aha...), ker je pač w@r3z in ga nisem našel na WWW-ju. Od kdaj naj bi Google našel povezave za dol-vleko w@ar3za?

Nehaj živeti v utvari, da je prava (od)rešitev in edini odgovor na vsa vprašanja "Google".

"Odkar sem šla na Google, moj mož ne smrči več."

BTW, noben od vaših odgovorov mi ni pomagal do tega, kar sem končno našel. Toliko o tem, koliko je uporabno vaše pisanje.

Če ima kdo moje vprašanje za neumno, bom samo še povedal: odgovor je toliko pameten, kolikor je pametno vprašanje. V kritiko in razmislek meni in ostalim.

Pa brez predsodkov, kot sta lažnivec in lenuh, prosim... tisti spadajo v Ložo; tukaj blatijo ugled nekaterih zrelih oseb, in to povsem neutemeljeno.


Ali bom že končno dobil naziv "persona non grata"? ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bass0 ()

pivmik ::

Na vprašanje sem ti odgooril.
Nisem pa warez consultant.

Prva stvar, ki bi jazst naredil ko bi iskal ta porgram je da bi ga poiskal na eMule, ne pa smetil forume.

Če Google ne najde nič v tem searchu: gigasampler demo
potem nima niti smisla iskat demota.


Seveda nobeden odgovor ni pomagal, to pomeni da tema je bil nepotrebna - samo smeti forum!
A ti ne bi bilo lažje in hitrejše najti program sam namesto da druge teraš, da opravljajo to delo namesto tebe.
LP, Gregor GRE^

Bass0 ::

:D :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IR absorbcija

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
51597 (1472) Tic
»

Ocena kode

Oddelek: Izdelava spletišč
211624 (1120) pivmik

Naslove pesmi rabim, vem pa delčke besedila ;)

Oddelek: Sedem umetnosti
61769 (1555) sketch
»

MP3 recording

Oddelek: Zvok in slika
5917 (850) Elemen_T
»

Service Pack 2 za XP preložen

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
152409 (2409) [MYTiX]

Več podobnih tem