» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1681 / 1681
»
»»

tilio ::

pujsekpepe je izjavil:

Intel je firma ki ni mogla propast. Njihovi procesorji so v vseh pcjih ne tega primerjat z neuporabnimi kovancki.
Slabo se vam pise

Saj ne rabi propast. Vse kar rabi je, da naredi -50%, 70% ob slabih poslovnih rezultatih in veliki konkurenci na Kitajskem npr. Point je, da lahko pušiš ravno tako na delnicah. Tudi če so regulirane. Regulacija te ne reši pred produktom, ki se ne prodaja. V S&P500 je le cca 10% firm, ki so bile v index vključene že leta 1995. Vse ostalo je padlo ven.

Meni je kripto fajn. Tudi če ne bo 10x, bo fajn če ostane že to da lahko sam posojaš svoj denar namesto da ga posoja banka in za to dobiš mizerne obresti. Vesel bi bil, če bi lahko tokenizirali nepremičnine in bi si npr. lastil 10% nepremičnine in bi lahko z prodajo enega NFTja to dal drugemu lastniku. Veliko je ovir za kaj takega ampak glej, ovire so tudi za Space X...

Zdaj je sicer X objavil, da bo dajal 6% APY, kar bo zanimivo.

pujsekpepe ::

Spcx je en velik mem coin in je njegova realna vrednost 30 usd - po izračunih. Kot drugo intel bi težko padel pod 50 usd ker bi ga zda financirale in ravno ker so kitajci konkurent ga ne bi pustili pod vodo.

Kar se tiče kripta ni to več 2021. Lahko pa daš projekte tu za katere misliš da bodo prosperiral.

tilio ::

pujsekpepe je izjavil:

Spcx je en velik mem coin in je njegova realna vrednost 30 usd - po izračunih. Kot drugo intel bi težko padel pod 50 usd ker bi ga zda financirale in ravno ker so kitajci konkurent ga ne bi pustili pod vodo.

Kar se tiče kripta ni to več 2021. Lahko pa daš projekte tu za katere misliš da bodo prosperiral.


Se strinjam. Kripto bo sicer večji kot je bil 2021 ampak težje bo zadet tarčo v sredino. Kot pri delnicah. Finančni sektor je izredno kompetitiven. Manj frizerk, več regulacije in dejstvo, da bodo potrebni produkti, ne gradovi v oblakih.

PROTEINSKI ::

Počasi si bo treba najti novo okupacijo, glede na to da se v zadnjih letih pobirajo visoki donosi v drugih panogah. Loterija dela dalje in še so možnosti za rešitev iz bede.

immortan ::

crypto is dead

pujsekpepe ::

immortan je izjavil:

crypto is dead



yup, ko delnice delajo takšne donose in so toliko manj rizične ni več potrebe po kriptu.

PROTEINSKI ::

Delnice delajo x10, kripto je delal x100. Daleč od balona so delnice. 8-)

pujsekpepe ::

"Je delal"

bonanno ::

mansarderji fantazerji... ste razočarani ane, ko sem rekel, da je btc le tolažba.. to je kot korenček na palici, ki se vedno oddaljuje.. da lahko raja misli da bo enkrat na guzove prišla do bogastva.

PROTEINSKI ::

bonanno, nisi potegnil niti pol milje iz kripta za en flet? Sej bo, sej bo... :))

endelin ::

Double dip?

pujsekpepe ::

nop 60k lokalno dno.

PROTEINSKI ::

Na Petrolu v vrsti čakajo, ko pade BTC malo pod 60k. Vsi bi radi visoke donose in vsem je jasno da bo BTC nekoč 1 mio. Mogoče bo takrat že garsonjera 2 mio.

pujsekpepe ::

Mas vir za svoje trditve?

Tajska222018 ::

PROTEINSKI je izjavil:

Na Petrolu v vrsti čakajo, ko pade BTC malo pod 60k. Vsi bi radi visoke donose in vsem je jasno da bo BTC nekoč 1 mio. Mogoče bo takrat že garsonjera 2 mio.




nedorasel nategun

je pa res fantje da je počasi čas za vaš dca

Zgodovina sprememb…

Tajska222018 ::

20 eur pa jutri 20 eur, pa 20 eur pojutrišnjem itd

julij pričakujem zelen

z mojimi očmi dna nismo se dosegli


morda se pa motim


20 eur+ 20 eur+ 20 eur...............


tako kot prodaj postopna
««
1681 / 1681
»
»»