» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1448 / 1466
»»

PrihajaNodi ::

Iran pravi da je zmagal in izrael pravi da je zmagal. Vojne je konec. To je to od blackswana
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ViperR ::

Namesto 500$ kupim za 50k$ bitcoina pri 62,9k. No ja, na hitro zasluzil jurčka. :)



miha98 ::

Revež slovenski....

globoko grlo ::

A to je to? Gremo do lune in naprej? A se komu sanja a se wifa se splaca kupt?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

PacificBlue ::

Karkoli bos zdaj kupil se "splača".

Gregor P ::

In kako je bilo na šopingu? Kaj ste kupili oz. dokupili ta vikend?8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

IgorCardanof ::

Tisti, ki so prodajali prejšnji teden, so sedaj že v minusu, če si samo hodlali.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Si dokupil kaj ade v teh popustih?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Tole je ispeto kot AI, Deai.
Macki so zdj in MEV
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ViperR ::

Jaz spet pocasi buildam leverage long pozicijo.

Rossi V ::

3 round

I think big dump loading

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

komunist1918 ::

Rossi V je izjavil:

3 round

I think big dump loading


In polna luna se sploh še ni začela :P

PrihajaNodi ::

Cak a ni half cez 4 dni? Kvaj zdj to p*** dol leti k sneg
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

wilbur ::

Kupi poceni, drago prodaj.
Če ni prostih resursov moraš pač paniko naredit, da ti jih pocen proda tist ki jih ima

komunist1918 ::

wilbur je izjavil:

Kupi poceni, drago prodaj.
Če ni prostih resursov moraš pač paniko naredit, da ti jih pocen proda tist ki jih ima


Teorije zarote lol

Snezko82 ::

Rossi V je izjavil:

Btc izvaja popolnoma neodvisno igro,ki bi se izvajala z Iranom ali brez njega
In vse poteka normalno.

Shaitu je pred kratkim omenil testiranje 60 k
Jaz temu kar btc izvaja recem popolnoma navadni stranski premiki btc ja

In ne vidim panike

Kar se btc tice seveda

Brez panike
So pa stevilke seveda visje kot ste navajeni in vecji obseg premika je


Mogoče je bilo predvideno vendar jo je Iran pospešil pa tudi visoki padci altov so zaradi napada in so se umirili ob novici da gre za enkraten dogodek.

Če pa Izrael krvavo odgovori in če pride do vojne, bo pa vse padlo, narasla cena nafte, večja inflacija, brez nižanja obrestnih mer, ...

IgorCardanof ::

Ko smo vam pisali v temi pri 42k pisali, da gremo na 18k, ste se nam smejali. Sedaj pa ni več tako smešno a?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Oči ti bodo izpadle ko bo ada 6 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ViperR ::

Eh verjetno mal front runinga sell the news btc halvinga. Trigger pa neka vojna in par rdečih dni sp500. Pa gold ma končno dober run in vsi iz tega sklepajopo svojd kar pač hočejo, da si razložijo delovanje trga.

globoko grlo ::

Folk, a so taki predlogi za kj?
https://coinpedia.org/news/top-7-altcoi...
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

IgorCardanof ::

Halving naj bi bil v 3eh dneh, portfolio halving se je zgodil pa že do danes. :'(
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Shait ::

Snezko82 je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Btc izvaja popolnoma neodvisno igro,ki bi se izvajala z Iranom ali brez njega
In vse poteka normalno.

Shaitu je pred kratkim omenil testiranje 60 k
Jaz temu kar btc izvaja recem popolnoma navadni stranski premiki btc ja

In ne vidim panike

Kar se btc tice seveda

Brez panike
So pa stevilke seveda visje kot ste navajeni in vecji obseg premika je


Mogoče je bilo predvideno vendar jo je Iran pospešil pa tudi visoki padci altov so zaradi napada in so se umirili ob novici da gre za enkraten dogodek.

Če pa Izrael krvavo odgovori in če pride do vojne, bo pa vse padlo, narasla cena nafte, večja inflacija, brez nižanja obrestnih mer, ...



Potek nihanja v Q2 in Q3 je bil znan že več kot mesec nazaj. Manjši zamik je bil posledica evforije s tem halvingom. Sedaj se čaka ali drži napoved novega minimuma pri BTC postavljenega pred cca mesecem.
Prihaja poletje in nakupi.. HK SFC je daj zeleno luč BTC in ETH... Samo brez panike.

Gregor P ::

Po "klasični" teoriji in napovedih, bi moral BTC do 2025 zrasti vsaj na 150k oz. več (glede na pretekle halvinge). Zdaj pa da vidimo, če bo tokrat drugače8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Shait ::

Gregor P je izjavil:

Po "klasični" teoriji in napovedih, bi moral BTC do 2025 zrasti vsaj na 150k oz. več (glede na pretekle halvinge). Zdaj pa da vidimo, če bo tokrat drugače8-)


To je "teorija"... Treba je gledati globale finančne tokove in trende, te napovedujejo kam bo potem šla cena BTC. 150K v 2025 je trenutno nerealno.

IgorCardanof ::

Spreminjas iz minute v minuto. Najprej pišeš samo hodl, par minut kasneje pa, da 150k je nerealno?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Shait ::

IgorCardanof je izjavil:

Spreminjas iz minute v minuto. Najprej pišeš samo hodl, par minut kasneje pa, da 150k je nerealno?


Če to name leti potem vrjamem, da boš tukaj citiral moj tekst kdaj sem rekel hodl in kaj... in kdaj sem rekel, da bo BTC 150k in kaj sem rekel ne vem v zadnjih 1000000 minutah?
V nasprotnem primeru se ve kaj si....

sherman10 ::

Zdravo ekipa. a je kdo naročen na kripto program od Martina Korošec ali pa ima vsaj njegovo 2024 knjigo Feniks? me zanima katerih 15 kovancev ima v izboru v programu in katerih 10 v knjigi. Sam se naročen na Kriptomastermind od Roberta Rolih (cena nad 1000€) in menjam informacijo glede Korošca za Rolihov izbor top 20 kovancev v tem trenutku. visoke donose vam želim!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Kdojeto ::

sherman10 je izjavil:

Zdravo ekipa. a je kdo naročen na kripto program od Martina Korošec ali pa ima vsaj njegovo 2024 knjigo Feniks? me zanima katerih 15 kovancev ima v izboru v programu in katerih 10 v knjigi. Sam se naročen na Kriptomastermind od Roberta Rolih (cena nad 1000€) in menjam informacijo glede Korošca za Rolihov izbor top 20 kovancev v tem trenutku. visoke donose vam želim!!


Zakaj bi plačeval denar za take bedarije?

solv ::

On je Martin in promovira svoj kripto vedeževalski program visokih donosov. Kaj tu ni jasno?

ViperR ::

Mene zanima zakaj takih ljudi ne stlacijo v zapor. Kje je država da varuje glupe pred takimi scami.

sherman10 ::

Res me zanima katere kovance ima v izboru Martin. Nisem on in lahko zaradi mene nekdo napiše tudi tukaj te kovance in potem jaz napišem Rolihov izbor.

PrihajaNodi ::

Sigurno drzi Ado. Ce ade ni notr je nekaj narobe
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Gregor P ::

Rolih?!? Ha ha haaaaaaa:))

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Kripto ::

Če bo še streslo bitcoin bo Alte konkretno stolklo. Smo čisto blizu halvingu in post halving obdobju. V post halvingu se zna zgoditi pospešena rast cene bitcoina. Hong Kong bitcoin ETF je odobren. Azijski trg je bolj pripravljen na tvegane naložbe, špekulacije in nakupe.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

IgorCardanof ::

Shait je izjavil:

Snezko82 je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Btc izvaja popolnoma neodvisno igro,ki bi se izvajala z Iranom ali brez njega
In vse poteka normalno.

Shaitu je pred kratkim omenil testiranje 60 k
Jaz temu kar btc izvaja recem popolnoma navadni stranski premiki btc ja

In ne vidim panike

Kar se btc tice seveda

Brez panike
So pa stevilke seveda visje kot ste navajeni in vecji obseg premika je


Mogoče je bilo predvideno vendar jo je Iran pospešil pa tudi visoki padci altov so zaradi napada in so se umirili ob novici da gre za enkraten dogodek.

Če pa Izrael krvavo odgovori in če pride do vojne, bo pa vse padlo, narasla cena nafte, večja inflacija, brez nižanja obrestnih mer, ...



Potek nihanja v Q2 in Q3 je bil znan že več kot mesec nazaj. Manjši zamik je bil posledica evforije s tem halvingom. Sedaj se čaka ali drži napoved novega minimuma pri BTC postavljenega pred cca mesecem.
Prihaja poletje in nakupi.. HK SFC je daj zeleno luč BTC in ETH... Samo brez panike.



Shait je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Po "klasični" teoriji in napovedih, bi moral BTC do 2025 zrasti vsaj na 150k oz. več (glede na pretekle halvinge). Zdaj pa da vidimo, če bo tokrat drugače8-)


To je "teorija"... Treba je gledati globale finančne tokove in trende, te napovedujejo kam bo potem šla cena BTC. 150K v 2025 je trenutno nerealno.


Tole dvoje se po mojem mnenju kontrira.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

3man ::

sherman10 je izjavil:

Zdravo ekipa. a je kdo naročen na kripto program od Martina Korošec ali pa ima vsaj njegovo 2024 knjigo Feniks? me zanima katerih 15 kovancev ima v izboru v programu in katerih 10 v knjigi. Sam se naročen na Kriptomastermind od Roberta Rolih (cena nad 1000€) in menjam informacijo glede Korošca za Rolihov izbor top 20 kovancev v tem trenutku. visoke donose vam želim!!


Ko že misliš, da je vsem jasno kaj je nateg, se še vedno najdejo take cvetke.
A vedeževalca Blaža si že kaj poklical. Zagotavljam, da ima tudi on 10 top kripto projektov nekje zapisanih... daj pokliči in jih javi in evo, jaz ti takoj svojih TOP magičnih 11 povem. Uspeh garantiram.

IgorCardanof ::

In glede na to, da smo na 70k, potem čim mislimo da bo btc rastel, smo takoj na 150k.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

ViperR ::

Kripto je izjavil:

Če bo še streslo bitcoin bo Alte konkretno stolklo. Smo čisto blizu halvingu in post halving obdobju. V post halvingu se zna zgoditi pospešena rast cene bitcoina. Hong Kong bitcoin ETF je odobren. Azijski trg je bolj pripravljen na tvegane naložbe, špekulacije in nakupe.


https://twitter.com/EricBalchunas/statu...

Glede HK ETFja se ne pričakuje preveč. Azijski trg pa že sedaj kupuje. Upbit cold wallet vztrajno stacka coine.

https://twitter.com/HODL15Capital/statu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ViperR ()

zelenobeli ::

Jest bi tud Bohinca zaprl. Mccafeji in razni taki bukslni so odgovarjal, ko so promoviral nekaj. Ta bumbar od Bohinca pa odpira privat grupe, za 100 na mesec in ti not vsak dan promovira kovance ?
Poleg tega ma izobrazevanja in na koncu ko pogledas na mesec nategne tolk folka da ima okol 30k mesecno samo od ovc. Ko ga pa danes gledas v Dubaju pa majster v belih hlačah, navadni rumeni majici in supergah. Konferenca za v obleke, tip pa ko kmet (brez zamere do kmetov).

Shait ::

IgorCardanof je izjavil:

Shait je izjavil:

Snezko82 je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Btc izvaja popolnoma neodvisno igro,ki bi se izvajala z Iranom ali brez njega
In vse poteka normalno.

Shaitu je pred kratkim omenil testiranje 60 k
Jaz temu kar btc izvaja recem popolnoma navadni stranski premiki btc ja

In ne vidim panike

Kar se btc tice seveda

Brez panike
So pa stevilke seveda visje kot ste navajeni in vecji obseg premika je


Mogoče je bilo predvideno vendar jo je Iran pospešil pa tudi visoki padci altov so zaradi napada in so se umirili ob novici da gre za enkraten dogodek.

Če pa Izrael krvavo odgovori in če pride do vojne, bo pa vse padlo, narasla cena nafte, večja inflacija, brez nižanja obrestnih mer, ...



Potek nihanja v Q2 in Q3 je bil znan že več kot mesec nazaj. Manjši zamik je bil posledica evforije s tem halvingom. Sedaj se čaka ali drži napoved novega minimuma pri BTC postavljenega pred cca mesecem.
Prihaja poletje in nakupi.. HK SFC je daj zeleno luč BTC in ETH... Samo brez panike.



Shait je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Po "klasični" teoriji in napovedih, bi moral BTC do 2025 zrasti vsaj na 150k oz. več (glede na pretekle halvinge). Zdaj pa da vidimo, če bo tokrat drugače8-)


To je "teorija"... Treba je gledati globale finančne tokove in trende, te napovedujejo kam bo potem šla cena BTC. 150K v 2025 je trenutno nerealno.


Tole dvoje se po mojem mnenju kontrira.


Številke ne lažejo

IgorCardanof je izjavil:

In glede na to, da smo na 70k, potem čim mislimo da bo btc rastel, smo takoj na 150k.


Enkrat bo tudi 150k mogoče tudi 500k... nikoli ne veš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Shait ()

Špricer ::

Res ste pametni. Rossi, lahko je dež ali pa sonce. Vedeževalec blaž zadene bolj. Ko raste se trkaš po prsih. Jaz sedaj dca kot sem že rekel. Ti pa kar čakaj 500000 usd.

failcoder ::

Je kdo vložil v ESP?

Shait ::

Špricer je izjavil:

Res ste pametni. Rossi, lahko je dež ali pa sonce. Vedeževalec blaž zadene bolj. Ko raste se trkaš po prsih. Jaz sedaj dca kot sem že rekel. Ti pa kar čakaj 500000 usd.


Rossi in nekateri imajo jajca, da povedo konkretne številke in če bi jih ti znal razumet bi danes bil zelo vesel... a žal je tvoj domet jok in stok. Junak leta :))

failcoder je izjavil:

Je kdo vložil v ESP?


Se sploh da? Sicer na hitro tehnološko in fuknkcionalno one of many in ne prepriča ravno. Zakaj je tebe?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Shait ()

Špricer ::

Shait je izjavil:

Špricer je izjavil:

Res ste pametni. Rossi, lahko je dež ali pa sonce. Vedeževalec blaž zadene bolj. Ko raste se trkaš po prsih. Jaz sedaj dca kot sem že rekel. Ti pa kar čakaj 500000 usd.


Rossi in nekateri imajo jajca, da povedo konkretne številke in če bi jih ti znal razumet bi danes bil zelo vesel... a žal je tvoj domet jok in stok. Junak leta :))

failcoder je izjavil:

Je kdo vložil v ESP?


Se sploh da? Sicer na hitro tehnološko in fuknkcionalno one of many in ne prepriča ravno. Zakaj je tebe?



Verjetno si blokiran rossi, sedaj pa spet tu serjes po forumu z drugim profilom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

globoko grlo ::

Sami frajerji, povejte gdaj gremo gor, ne se pa klele prepucavat!
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Špricer ::

https://www.poundsterlinglive.com/crypt...

Res optimisricno.

globoko grlo je izjavil:

Sami frajerji, povejte gdaj gremo gor, ne se pa klele prepucavat!


Koncem leta 2024.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

zelenobeli ::

Špricer je izjavil:

https://www.poundsterlinglive.com/crypt...

Res optimisricno.

globoko grlo je izjavil:

Sami frajerji, povejte gdaj gremo gor, ne se pa klele prepucavat!


Koncem leta 2024.


Cel svet optimisticen da bo do konca leta cez 100k, tuki pa piše, da vsi verjamejo v crash !?!?

m0LN4r ::

Tisti "optimisti" ki cakajo na sub 20, so tisti pesimisti, ki so pozabili kupit, ko je bil pod 30k. Sicer pa, meni je vseeno, ce slucajno pademo za 50% ali vec, potem gremo spet all in.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

failcoder ::

Shait je izjavil:


failcoder je izjavil:

Je kdo vložil v ESP?


Se sploh da? Sicer na hitro tehnološko in fuknkcionalno one of many in ne prepriča ravno. Zakaj je tebe?

Prepriča ali ne, važno je na listingu narest vsaj x30. Kupoval sem ga po 0.20$ do 0.30$
««
1448 / 1466
»»