Forum » Kriptovalute in blockchain » kripto splošna debata
kripto splošna debata
Temo vidijo: vsi
tilio ::
pujsekpepe je izjavil:
Intel je firma ki ni mogla propast. Njihovi procesorji so v vseh pcjih ne tega primerjat z neuporabnimi kovancki.
Slabo se vam pise
Saj ne rabi propast. Vse kar rabi je, da naredi -50%, 70% ob slabih poslovnih rezultatih in veliki konkurenci na Kitajskem npr. Point je, da lahko pušiš ravno tako na delnicah. Tudi če so regulirane. Regulacija te ne reši pred produktom, ki se ne prodaja. V S&P500 je le cca 10% firm, ki so bile v index vključene že leta 1995. Vse ostalo je padlo ven.
Meni je kripto fajn. Tudi če ne bo 10x, bo fajn če ostane že to da lahko sam posojaš svoj denar namesto da ga posoja banka in za to dobiš mizerne obresti. Vesel bi bil, če bi lahko tokenizirali nepremičnine in bi si npr. lastil 10% nepremičnine in bi lahko z prodajo enega NFTja to dal drugemu lastniku. Veliko je ovir za kaj takega ampak glej, ovire so tudi za Space X...
Zdaj je sicer X objavil, da bo dajal 6% APY, kar bo zanimivo.
pujsekpepe ::
Spcx je en velik mem coin in je njegova realna vrednost 30 usd - po izračunih. Kot drugo intel bi težko padel pod 50 usd ker bi ga zda financirale in ravno ker so kitajci konkurent ga ne bi pustili pod vodo.
Kar se tiče kripta ni to več 2021. Lahko pa daš projekte tu za katere misliš da bodo prosperiral.
Kar se tiče kripta ni to več 2021. Lahko pa daš projekte tu za katere misliš da bodo prosperiral.