» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1432 / 1471
»»

miha98 ::

Rossi V je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

kronos_10_ je izjavil:

Se splača zdej nakupit ali se pričakuje še padec?
Hvala.
Lp.


Jaz padec še pričakujem

Torej po tvoje še ni konec bulla?
Izgleda kot klasičen triple top. Alti so večinoma tudi dosti naredili.
This time is different, saj veste.



Ne ,pomoje to ni konec bula


Sej vsi vemo kako je a ne? Ko nekdo trdi ne ni je čas za nasprotno smer...

Rossi V ::

očitno bom ponovni kupec pepe,floki

Rossi V je izjavil:

očitno bom ponovni kupec pepe,floki



treseta se ko hruška

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

bciciban ::

Na borzi, kriptu,itd. je vedno nekdo pepček. Če ga ne vidite ste pepček vi :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bciciban ()

Likalnik ::

_wtf_ je izjavil:

jasmy tudi jaz čakam. pa mogoče še MATIC?


kaj je tale jasmy? na Binance te extra opozori, da ima ta projekt večjo nestabilnost in s tem večja tveganja....

komunist1918 ::

Moj tok misli
Flush do srede ali četrtka. Potem pumpa do malo pred halvingom. potem mega flush do septembra in potem v mega bull do decembra +- veselica. potem pa konec za par let.

Kripta ne bo konec dokler je borza v mega balonu - ta bo v balonu vsaj do volitev. Biden si ne more privoščit prevelikega padca.

miha98 ::

Kripto je izjavil:

Kolega je že čisto zelen, barva se mu kar spreminja že od včeraj in bolj slabo spi... Kupoval je napumpano SOL, sem mu rekel naj bo skrajno previden pri SOL...da je to že konkreten balon kjer je šlo že vsaj 15x gor v dobrem letu in naj raje še kaj drugega gleda kar ni tako šlo gor. Da ko bo balon SOL počil zna biti zelo boleče. Pa me ni poslušal.


Na koliko je kupo? Naj pusti not zdaj , druge izbire tu ni... sej bo nazaj zrastlo...

PlayTheGame ::

Ah, za nazaj smo vsi lahko generali.. Konec leta '22 sem kupoval SOL po 10 eur in bil nato zadovoljen z lepim profitom, ko sem jo prodal pri 75 eur, ker sem mislil, da je to to, da ne more it še višje.. :8)
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

komunist1918 ::

PlayTheGame je izjavil:

Ah, za nazaj smo vsi lahko generali.. Konec leta '22 sem kupoval SOL po 10 eur in bil nato zadovoljen z lepim profitom, ko sem jo prodal pri 75 eur, ker sem mislil, da je to to, da ne more it še višje.. :8)


A to obžaluješ? Naredil si super profit. Kaj bi še rad? Nehajte sanjat, da boste zadeli čisto dno ali čisti vrh. Važno je, da ste konstantno v profitu.

Kripto ::

miha98 je izjavil:

Kripto je izjavil:

Kolega je že čisto zelen, barva se mu kar spreminja že od včeraj in bolj slabo spi... Kupoval je napumpano SOL, sem mu rekel naj bo skrajno previden pri SOL...da je to že konkreten balon kjer je šlo že vsaj 15x gor v dobrem letu in naj raje še kaj drugega gleda kar ni tako šlo gor. Da ko bo balon SOL počil zna biti zelo boleče. Pa me ni poslušal.


Na koliko je kupo? Naj pusti not zdaj , druge izbire tu ni... sej bo nazaj zrastlo...


Pri cca 205 USD je kupoval...ja ni druge kot da pusti pri miru. Seveda bo zraslo, bo treba biti potrpežljiv in počakat.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

In kaj je mislil? Da bo slo na 500? Pri 10 pa nic.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

komunist1918 je izjavil:

Moj tok misli
Flush do srede ali četrtka. Potem pumpa do malo pred halvingom. potem mega flush do septembra in potem v mega bull do decembra +- veselica. potem pa konec za par let.

Kripta ne bo konec dokler je borza v mega balonu - ta bo v balonu vsaj do volitev. Biden si ne more privoščit prevelikega padca.


Kripto bo laufal dokler ne bo do obisti zreguliran. Vedno bodo ljudje, ki imajo apetit po gemblanju in po tem, da bi z nič dela prišli do bogastva.
Vse kar se bo spreminjalo bo to, ali bo v marketu lažje ali težje zaslužit.

Tudi tokrat smo skozi celoten bear imeli mnogo priložnosti za zaslužit. Samo so bile dosti redkejše, se je pa skoz nekaj dogajalo. Folk, ki si želi gemblat dejansko ni nikamor šel.

Je pa bil to hud PvP, kjer si pač igral proti najboljsim v industriji.

Skratka, te igre pa se bodo organizirale ves čas in še dolgo v prihodnost, le težje bo vse postalo. Tako nekako kot poker.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

GupeM ::

Enako oz podobno napako sem jaz v prejšnjem bull runu naredil. Tudi s SOL. Nekaj sem je sicer kupil že dokaj zgodaj, potem je pa zadeva kar rastla in sem še nekaj zmetal noter. Potem pa crash. V bearu pa nisem upal kupovat, ker nisem bil zih, če ima SOL možnost nazaj it.

K sreči mi je trenuten bull run povrnil staro "izgubo," oz sem naredil celo nekaj malega profita (če ne upoštevamo inflacije. Sem pa tokrat prehitro prodal. Če bi čakal malo dlje, bi še inflacijo pokril :P

Bom pa verjetno v naslednjem bearu malo bolj pogumno kupoval. SOL izgleda kar legit, pa seveda ETH in BTC. Pa še kaj bi se našlo.

Rossi V ::

sem sel mal v shoping,alti majo že kr fletne cene

Rossi V ::

in seveda nikjer ne piše,da se bo moja 58.5 zgodila

lunay ::

Rossi V je izjavil:

in seveda nikjer ne piše,da se bo moja 58.5 zgodila

Kaj si dokupil?

IgorCardanof ::

Sem šu tut jz danes sedaj malo po nakupih, ko so bla znižanja. Samo upam, da ne bodo jutri imeli še 20% dodatno znižanje, potem bom pa jezen.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

deco16 ::

Sam ta Solana.... Čim je mal optimizma, že skače gor :D

Likalnik ::

kaj ste kej nabavl fantje? dejmo mal delit...da bomo še ostali miljonarji:)

matic492 ::

Nič, glede na moje DCA cene je vse previsoko. Samo REEF zaenkrat.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

PrihajaNodi ::

Ada, normalno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Neon87 ::

AITech, XAI, Worldcoin.. za nekaj drobiža.

Likalnik ::

jaz sem dokupil malo Ada in XRP...zapremo in čakamo...do naslednjega malo večjega pretresa:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

FireSnake ::

IgorCardanof je izjavil:

Medtem ko ste vsi all in v marketu in se tresete, a je morda že konec, se jaz izjemno dobro počutim, ker sem v bitcoin shortu že od 42k in sem v zadnih par dneh lepo služil.


Kje si objavil začetek shorta?
Tukaj gori se pajaci oglašate samo takrat, ko se grafe gleda za nazaj.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

IgorCardanof ::

FireSnake je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Medtem ko ste vsi all in v marketu in se tresete, a je morda že konec, se jaz izjemno dobro počutim, ker sem v bitcoin shortu že od 42k in sem v zadnih par dneh lepo služil.


Kje si objavil začetek shorta?
Tukaj gori se pajaci oglašate samo takrat, ko se grafe gleda za nazaj.


Če bi spremljal ta chat malo bolj pogosto, bi vedel na kaj in na koga se tile shorti nanašajo. Na znalce, ki v grafu lahko pol leta vnaprej vidijo covid crash.

Likalnik je izjavil:

kaj ste kej nabavl fantje? dejmo mal delit...da bomo še ostali miljonarji:)


LAI, GPT, XCAD RNDR, FET.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

zlabra ::

pri 55k euro izstopna vrata, ni nič ta rizkirat, čakam krivuljo vseeno da se gor obrne in me pozitivno preseneti :D

PrihajaNodi ::

Formacija bartove glavice
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

Končno je moj Pikamoon dobil lunch date.Sem že pozabil nanj :)
Najdaljši presale ever

5M so nabirali,4M so nabirali 2 leti,1M so nabrali pa v enem tednu takoj ko so aktivirali influencerje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

en kurc...a to je ksna korekcija

za pusije

čist brezveze

globoko grlo ::

A gremo ze gor?

Kdo je kle ene pop leta "shilal" SpaceID?


Sicer je mal trajal, sam hvala :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

PrihajaNodi ::

globoko grlo je izjavil:

A gremo ze gor?

Kdo je kle ene pop leta "shilal" SpaceID?


Sicer je mal trajal, sam hvala :)

Rossi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

globoko grlo je izjavil:

A gremo ze gor?

Kdo je kle ene pop leta "shilal" SpaceID?


Sicer je mal trajal, sam hvala :)

Rossi


19/20 Fomc

Pred njem sem pričakoval dump,sicer večji kot se je zgodil,po njem pump

zaradi fomc bi znalo bit precej razburkano

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

LeQuack ::

Zdaj bo šlo pa do 100k.
Quack !

Mato989 ::

LeQuack je izjavil:

Zdaj bo šlo pa do 100k.


Naj le gre, sme vložil še 1k v Polkadot... če gre na 20$+ kot so hvalili bo super, pol bom mel iz 2,3k x2,5 cca in pol skeširam in ajde... :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Rossi V ::

LeQuack je izjavil:

Zdaj bo šlo pa do 100k.


nič ni še dorečeno :-)

IL_DIAVOLO ::

Bomo videli ce prebijemo 65k resistance.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

LeQuack ::

Kdo pa je tisti ki se upira pri 65k?
Quack !

failcoder ::

ORDI, AI, PORTAL, MAV, ROSE, FTM, MUBI, ONDO, CLORE, GLQ, ORAI.

Rossi V ::

zadeva je tako delikatna,da je kar nekaj mojih kolegov,ki imajo po par 100k sledilcev prodalo svoje spot pozicije


Trejderji nimamo magične krogle v roki,ki bi nam govorila

Predvidevamo gibanje kovanca


kar se pa mene tiče,pa btc ni zaključil


kupoval sem pa kovance,ki se nič niso naredili oz tiste ,ki so pumpali in naredili 40% umik

Rossi V ::

kar see men tiče gremo gor,pa čeprav je 58k/55k se vedno mozna

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Zdaj bo šlo pa do 100k.


Naj le gre, sme vložil še 1k v Polkadot... če gre na 20$+ kot so hvalili bo super, pol bom mel iz 2,3k x2,5 cca in pol skeširam in ajde... :D


Od kje polkadot? Se mi zdi, da je Polkadot takoj za Cardanotom in ISO202020202020 kovanci po priljubljenosti in potencialu za rast.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Rossi V ::

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Zdaj bo šlo pa do 100k.


Naj le gre, sme vložil še 1k v Polkadot... če gre na 20$+ kot so hvalili bo super, pol bom mel iz 2,3k x2,5 cca in pol skeširam in ajde... :D


Od kje polkadot? Se mi zdi, da je Polkadot takoj za Cardanotom in ISO202020202020 kovanci po priljubljenosti in potencialu za rast.


Kaj pa ti kupuješ?

Technics111 ::

Xai, kin, xen, gfal, Myria, squad, xdb, star atlas, swissborg, cleg, Aitech,Hello, altura gaming, spell, aisc,zcx, Beam,Wen, Nibiru,FTM.
Šiti:Aidoge, Tama Doge, Pooh,Floki,Pepe,bome,Slerf,Catgirl,
catboy.

Zaenkrat je to to..kaksni predlog za kaj novega dodat, odvzet??

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Zdaj bo šlo pa do 100k.


Naj le gre, sme vložil še 1k v Polkadot... če gre na 20$+ kot so hvalili bo super, pol bom mel iz 2,3k x2,5 cca in pol skeširam in ajde... :D


Od kje polkadot? Se mi zdi, da je Polkadot takoj za Cardanotom in ISO202020202020 kovanci po priljubljenosti in potencialu za rast.


Kaj pa ti kupuješ?


ne bi rad da v mojih očeh izpadeš kot bogi kripto messi,ki potem ko se zgodi pobira navideznee miljone

Kripto mesi ::

Boljse pobirati milijone kot vedno pisati obe verziji, da lahko gre gor ali dol, kot to pocne Rossi. Tako pa res ne mores zgresiti napovedi.

Se en nasvet, lahko gremo gor, lahko pa gremo tudi dol, quote me later. Za vec informacij pa pridite v mojo grupo.

Igor se shortas od 26k tako kot jaz? Vlecemo masten profit a

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Shortam naprej do 18k kot je po chartih. Zadnji dnevi so pa samo dokaz da imamo prav! 8-)

Rossi V je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Zdaj bo šlo pa do 100k.


Naj le gre, sme vložil še 1k v Polkadot... če gre na 20$+ kot so hvalili bo super, pol bom mel iz 2,3k x2,5 cca in pol skeširam in ajde... :D


Od kje polkadot? Se mi zdi, da je Polkadot takoj za Cardanotom in ISO202020202020 kovanci po priljubljenosti in potencialu za rast.


Kaj pa ti kupuješ?


Akt, rndr, fet, agix, paal, lai, gpt, gswift, insp, kcs, pixel, mavia
Vanry, noia, navi

In se polno nekega srota. Bi moral spucat svoj portfolio pa imet samo ene 10-15 kovanckov maks.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ada bos pa ignoriral? Prokleti izdajalec. Sploh ves kaj se dela na Adi? Pripravljajo smart contracte
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Gregor P ::

To nobenega ne briga ... važen je sam pohlep x1000 in tu da muuuuun:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

IgorCardanof ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ada bos pa ignoriral? Prokleti izdajalec. Sploh ves kaj se dela na Adi? Pripravljajo smart contracte


Nisem spremljal zadnje case. A smart contracti so ze live?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto mesi ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ada bos pa ignoriral? Prokleti izdajalec. Sploh ves kaj se dela na Adi? Pripravljajo smart contracte

Bullish, vrgel 20€ not. Pa se 5€ v xrp in 3€ v xlm.

PrihajaNodi ::

Cardano Ada smart contracts are self-executing contracts written in the Plutus programming language. The contracts are stored on the Cardano Blockchain and executed automatically when the specified conditions are met. Ada smart contracts can create decentralized applications, tokenize assets, and automate processes.

Igor prosim prodaj kaj in kupi se ADo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
1432 / 1471
»»