» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1397 / 1489
»»

Rossi V ::

Kripto mesi je izjavil:

Prodal pri 41k, kupil na 26k.



Čakam na Nodijev odgovor

Vsi vemo,da ima več profilov,Lessi,Lenzi,Kriptognoj....ampak useeno bi njegov odgovor

Sedi Lessi ,ne dobiš briketa

Siso ::

Kako si razlagaš da je btc v dominanci,10 dni nazaj si pisal ravno kontra

Jerry000 ::

Kripto mesi je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Bitstamp je zapru Gorenjsko banko in s tem nakazila. Kako lahko nakazem denar na Bitstamp sedaj? Verjetno SEPA ni vec ok, je potrebno placilo v tujino izvedit. Kaj je to Vrsta placila in SHA, OUR, BEN? So velike provizije ce se preko tega nakazuje? Vem da ce preko appa nakazem da kr velik pobere provizije Bitstamp

Nakazes normalno preko sepa, kaj ima veze ce je gorenjska banka.

Rossi V je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Cakam rosija da mi pove kdaj prodat. On je moj novi kriptobog.




Lessi ,še par briketov imam zate :-)

Hvala Vesna, se so dobri ljudje na svetu.

Ne gre preko SEPA, ker ne mores napisat druge TRR kot z oznako SI56... Bitstamp ima pa sedaj EE70....

IgorCardanof ::

Jerry, pravilen odgovor na vprašanje "Kako nakazat denar na Bitstamp" je: "Ne nakazat denar na Bitstamp".
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto mesi ::

To je se vedno sepa.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Jerry, pravilen odgovor na vprašanje "Kako nakazat denar na Bitstamp" je: "Ne nakazat denar na Bitstamp".


Si ti kliota ze zamenjal za ado?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptognoj ::

Ene že grabi FOMO. Nočejo izostati pri velikih donosih, kar je tudi pravilno. Se je pa za vprašat do koliko milijonov bo šel Bitcoin v tem norem bullu.

kronos_10_ ::

Jerry000 je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Bitstamp je zapru Gorenjsko banko in s tem nakazila. Kako lahko nakazem denar na Bitstamp sedaj? Verjetno SEPA ni vec ok, je potrebno placilo v tujino izvedit. Kaj je to Vrsta placila in SHA, OUR, BEN? So velike provizije ce se preko tega nakazuje? Vem da ce preko appa nakazem da kr velik pobere provizije Bitstamp

Nakazes normalno preko sepa, kaj ima veze ce je gorenjska banka.

Rossi V je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Cakam rosija da mi pove kdaj prodat. On je moj novi kriptobog.




Lessi ,še par briketov imam zate :-)

Hvala Vesna, se so dobri ljudje na svetu.

Ne gre preko SEPA, ker ne mores napisat druge TRR kot z oznako SI56... Bitstamp ima pa sedaj EE70....


Namesto plačilo v Sloveniji, daj plačilo SEPA v tujini. Pri Skb je ta opcija. Brez problema. Nakazilo isti dan, sploh ne opazim razlike v hitrosti obdelave.

Rossi V je izjavil:

_wtf_ je izjavil:

kot bi rekel kripto, testiranje živcev in potrpežljivost



BTC dela btc thing
Preko privat sporočils ti bom povedal kdaj je btc z njimi zaključil


Prikupil si se mi,zato.

Nisi zoprn kot ostali z bmw
Povedal ti bom kaj mislim,odločitev je pa vedno tvoja.


Se priporočam tudi jaz. Hvala :)

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

kronos_10_ je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Bitstamp je zapru Gorenjsko banko in s tem nakazila. Kako lahko nakazem denar na Bitstamp sedaj? Verjetno SEPA ni vec ok, je potrebno placilo v tujino izvedit. Kaj je to Vrsta placila in SHA, OUR, BEN? So velike provizije ce se preko tega nakazuje? Vem da ce preko appa nakazem da kr velik pobere provizije Bitstamp

Nakazes normalno preko sepa, kaj ima veze ce je gorenjska banka.

Rossi V je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Cakam rosija da mi pove kdaj prodat. On je moj novi kriptobog.




Lessi ,še par briketov imam zate :-)

Hvala Vesna, se so dobri ljudje na svetu.

Ne gre preko SEPA, ker ne mores napisat druge TRR kot z oznako SI56... Bitstamp ima pa sedaj EE70....


Namesto plačilo v Sloveniji, daj plačilo SEPA v tujini. Pri Skb je ta opcija. Brez problema. Nakazilo isti dan, sploh ne opazim razlike v hitrosti obdelave.

Rossi V je izjavil:

_wtf_ je izjavil:

kot bi rekel kripto, testiranje živcev in potrpežljivost



BTC dela btc thing
Preko privat sporočils ti bom povedal kdaj je btc z njimi zaključil


Prikupil si se mi,zato.

Nisi zoprn kot ostali z bmw
Povedal ti bom kaj mislim,odločitev je pa vedno tvoja.


Se priporočam tudi jaz. Hvala :)

Hm, jaz imam nova KBM pa ne najdem opcije te. Samo sepa z si56 ali pa placijo v tujino + one ostale oznake za katere se ne spoznam

IgorCardanof je izjavil:

Jerry, pravilen odgovor na vprašanje "Kako nakazat denar na Bitstamp" je: "Ne nakazat denar na Bitstamp".

Nisi pomagal, se vedno ne vem odgovora na moje vprasanje

Kripto mesi je izjavil:

To je se vedno sepa.

Ampak pri sepi imam samo si56... Na voljo, ne korem spreminjat. Nova KBM banka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Kripto mesi ::

Potem pa daj plačilo v tujino, če je NKBM tako lesena banka. Še vedno je pa to SEPA in stane enako kot nakazilo na slo TRR.

Edorta ::

Kripto mesi je izjavil:

Potem pa daj plačilo v tujino, če je NKBM tako lesena banka. Še vedno je pa to SEPA in stane enako kot nakazilo na slo TRR.


Ni nujno. Koliko stane je stvar banke.

peky ::

Kaj ste v kratkem kupil od potencialnih memecoinov z relativno nizkim mc? Nodi je par dni nazaj pisal za Coq inu. Na trendingu je danes sicer CATFISH.

Kupuje kdo kakšne AI coine?

mAXTER ::

Kripto mesi je izjavil:

Potem pa daj plačilo v tujino, če je NKBM tako lesena banka. Še vedno je pa to SEPA in stane enako kot nakazilo na slo TRR.


Žal ni res, sem nakazal par fičnikov pred dvema tednoma na Bitstamp preko NKBM banke..vzeli so mi 5,30 eur provizije za par 100 eur!?! Drugače pa ne vem kakšne težave imate nekateri s temi nakazili...Bitstamp ima TRR sedaj prijavljen v Estoniji, ki je del tega sistema. Edino vprašanje je zakaj ima sedaj NKBM tako visoko provizijo, ker dejansko bi moral plačilni nalog za nakazilo znotraj SEPA sistema stati enako kot bremenitev v domačem prometu. Bo zgleda treba počasi zamenjati banko ;((

Mato989 ::

A ni to vprašanje za NKBM? Jaz sem nakazoval na Bitstamp par tednov nazaj pa ni bilo nič stroška se mi zdi? Kateri paket pa imaš?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptognoj ::

Se priporočam za dojave o gibanju kripto valut na zasebno. Tudi mene grabi FOMO. Dam tistih 30€ in še nekaj dobiš ko zaslužim mastne pare. Thanks!

Vanquish ::

mAXTER je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Potem pa daj plačilo v tujino, če je NKBM tako lesena banka. Še vedno je pa to SEPA in stane enako kot nakazilo na slo TRR.


Žal ni res, sem nakazal par fičnikov pred dvema tednoma na Bitstamp preko NKBM banke..vzeli so mi 5,30 eur provizije za par 100 eur!?! Drugače pa ne vem kakšne težave imate nekateri s temi nakazili...Bitstamp ima TRR sedaj prijavljen v Estoniji, ki je del tega sistema. Edino vprašanje je zakaj ima sedaj NKBM tako visoko provizijo, ker dejansko bi moral plačilni nalog za nakazilo znotraj SEPA sistema stati enako kot bremenitev v domačem prometu. Bo zgleda treba počasi zamenjati banko ;((


mogoce pa so ti zaracunali zaradi katere od tvojih opcij, ki si jih izbral, po katerih placilo vec ni bilo SEPA placilo, ali pa si nakazoval na banko, ki ni v SEPA sistemu.

hdsdwn ::

Ojla,

mene pa zanima, katera denarnica še podpira bitins deposit? Znači 1xxxx....., ker namreč bxxxx..... več ne.
Ne morem naložiti bitins kupona na bxx btc adrese.

Prosim za pomoč.
Lp, hdsdwn

braco ::

malo počekirajte pojekt od CLORE IA aka RENDER kategorija ali celo naslednik. V zadnjem tednu 64% navzgor. Kakšne misli dobrodošle.

PrihajaNodi ::

braco je izjavil:

malo počekirajte pojekt od CLORE IA aka RENDER kategorija ali celo naslednik. V zadnjem tednu 64% navzgor. Kakšne misli dobrodošle.


Zakaj vlecete vn coine k naredijo ze x20 mc je 48m torej koliko mislis da gre lahko se gor? x10 in na top 100?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptognoj ::

Smo spet v tem času, ko lahko preko noči narediš x10 donosa s kovancem. To so lepi časi, kjer ni pomanjkanja financ. Debele krave so tu.

IgorCardanof ::

Vsi delajo po 10x na noč, jaz sem pa vesel, če v enem tednu kak moj kovanček naredi 6%. :|
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

kriptognoj ::

Torej si izbral bolj med top100 kovanci in tako si izločil najboljše kar ponuja kripto biznis. Obogateti hitro in enostavno - čez noč.

kronos_10_ ::

mAXTER je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Potem pa daj plačilo v tujino, če je NKBM tako lesena banka. Še vedno je pa to SEPA in stane enako kot nakazilo na slo TRR.


Žal ni res, sem nakazal par fičnikov pred dvema tednoma na Bitstamp preko NKBM banke..vzeli so mi 5,30 eur provizije za par 100 eur!?! Drugače pa ne vem kakšne težave imate nekateri s temi nakazili...Bitstamp ima TRR sedaj prijavljen v Estoniji, ki je del tega sistema. Edino vprašanje je zakaj ima sedaj NKBM tako visoko provizijo, ker dejansko bi moral plačilni nalog za nakazilo znotraj SEPA sistema stati enako kot bremenitev v domačem prometu. Bo zgleda treba počasi zamenjati banko ;((


Ogromno. Sam imam račun na Skb. Dam plačilo sepa tujina in ne dam niti centa provizije, ker imam določeno štelovilo sepa transakcij zajeto v paketu.

IgorCardanof ::

kriptognoj je izjavil:

Torej si izbral bolj med top100 kovanci in tako si izločil najboljše kar ponuja kripto biznis. Obogateti hitro in enostavno - čez noč.


Moj portfolio je trenutno XRP, XLM in Cardano. To je za long term hold. Za trading portfolio pa trenutno sem v Bitcoin shortu in dodajam skoz, ko gre višje.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Same diamante drzis.Diamond hands.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Cardano sm kupu na 2.8$, tako da to držim vsaj dokler ne pridem na breakeven. XRP in XLM pa sem DCAajal celoten bear market.

ISO20202020

Pa ne okol govort. 8-)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Cardano sm kupu na 2.8$, tako da to držim vsaj dokler ne pridem na breakeven. XRP in XLM pa sem DCAajal celoten bear market.

ISO20202020

Pa ne okol govort. 8-)


XRP pa si kupil na 0.1 kolikor se spomnim, ne?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Povprečni buy price je na 0.37 za XRP. XLM pa 0.097.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Lennzi ::

Tooo Igor to. Pridno si poslušal zavarovalničarja Merlina. ISO all the way.
Pa ne okol govort

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Povprečni buy price je na 0.37 za XRP. XLM pa 0.097.


Pa xrp se kupujes oz dcajas ko pade?

Kaj se drzis?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

To je to kar držim. Razmišljam pa, da bi kupil mogoče še Litecoin ali pa Polkadot, če bo kakšen dip.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

To je to kar držim. Razmišljam pa, da bi kupil mogoče še Litecoin ali pa Polkadot, če bo kakšen dip.


Ne verjamem. Zakaj? Zakaj ne ICP ko je bil res nizko pa relativno varna naložba...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

V službi skoz govorijo o Polkadotu. Prejsni balon je bil ETH, ta balon pa bosta prevladala Cardano in Polkadot, druga dva izmed trojice ustanoviteljev Ethereuma.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Dober dan ::

Drži kdo xEC? Se splača razkirat kak evro?

Malidelničar ::

Nočem smetit te zanimive teme, ampak

Kot laika, ki bežno spremlja sceno, me samo zanima, katera strategija je v tem trenutku boljša:

1) Sprijazniti se, da bosta na trgu ostala samo dva od SEC/vlad "požegnana" playerja t.j. Bitcoin ter Ethereum in nakupiti ob ustreznih padcih?
2) Pivotirati 100% stran od Bitcoina in Ethra k alt-coinom in iskanje novega prebojnega kovanca, ki bo v roku 10 let stabiliziran in sprejet kot 'legit' na istem nivoju kot omenjena dva?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Malidelničar je izjavil:

Nočem smetit te zanimive teme, ampak

Kot laika, ki bežno spremlja sceno, me samo zanima, katera strategija je v tem trenutku boljša:

1) Sprijazniti se, da bosta na trgu ostala samo dva od SEC/vlad "požegnana" playerja t.j. Bitcoin ter Ethereum in nakupiti ob ustreznih padcih?
2) Pivotirati 100% stran od Bitcoina in Ethra k alt-coinom in iskanje novega prebojnega kovanca, ki bo v roku 10 let stabiliziran in sprejet kot 'legit' na istem nivoju kot omenjena dva?


Vse kar pišem ne jemat resno, ker nikoli ne napišem nič resnega. Ampak tule naredim izjemo.

Če misliš kupit in pozabit za 10 let, potem bi si to upal jaz narest le pri BTC ali ETH. Če pa želiš odigrat zelo verjeten balon, pa potem seveda ne kupuješ tega dvojega, ker bojo drugje veliko boljsi returni. V tem scenariju tudi seveda vse prodaš, ko misliš, da je balon pri vrhu ali tam nekje. Nenazadnje je trenutno še zmeraj vse en velik ponzi kazino.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

link_up ::

Jaz bi rekel, da bo Mina zgrizla vse ... oz. ZKProof tech.
In and Out

Anney ::

Zeta grize, počas bo treba že dcajat.

Pa malo tega smo naložli (https://www.coingecko.com/en/coins/lend..., bomo videli, pa seveda VRA.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

PrihajaNodi ::

zakaj tak padec? wtf?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Neon87 ::

Anney je izjavil:

Zeta grize, počas bo treba že dcajat.

Pa malo tega smo naložli (https://www.coingecko.com/en/coins/lend..., bomo videli, pa seveda VRA.


Kaj pa je ta LENDS?

DarwiN ::

PrihajaNodi je izjavil:

zakaj tak padec? wtf?

Pozitivni CPI rezultati (inflacija) so izšli ob 14:30 v ZDA.. Dolar gor, kripto dol. Klasika.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

IgorCardanof ::

Eh, jutri bo to že vse pozabljeno.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Shiba pa vertikalno dol 8-O
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mAXTER ::

Vanquish je izjavil:

mAXTER je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Potem pa daj plačilo v tujino, če je NKBM tako lesena banka. Še vedno je pa to SEPA in stane enako kot nakazilo na slo TRR.


Žal ni res, sem nakazal par fičnikov pred dvema tednoma na Bitstamp preko NKBM banke..vzeli so mi 5,30 eur provizije za par 100 eur!?! Drugače pa ne vem kakšne težave imate nekateri s temi nakazili...Bitstamp ima TRR sedaj prijavljen v Estoniji, ki je del tega sistema. Edino vprašanje je zakaj ima sedaj NKBM tako visoko provizijo, ker dejansko bi moral plačilni nalog za nakazilo znotraj SEPA sistema stati enako kot bremenitev v domačem prometu. Bo zgleda treba počasi zamenjati banko ;((


mogoce pa so ti zaracunali zaradi katere od tvojih opcij, ki si jih izbral, po katerih placilo vec ni bilo SEPA placilo, ali pa si nakazoval na banko, ki ni v SEPA sistemu.


Dejansko sem samo podvojil plačilni nalog iz par tednov nazaj ko sem isto nakazal vendar samo z 38 centov stroška transakcije, vse kar se je spremenilo na nalogu je bil znesek, ker sklic ostane vedno enak. Drugega nisem nič kljukal ipd...Imam pa navaden paket sklenjen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

kriptognoj ::

Začetek shorta na 51k. Obrat miselnosti. Kripto bo propadel. Že pada.

Špricer ::

Še vedno samo dca ko vse pada. Ko raste ne kupujem. Nekaj sem v plusu. Preveč pa ne. Čakam večji padec.

Cpi je padel premalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

miha98 ::

Kak je bitkojn... spet malo zrastu in padel... jaz pa lačen..... gladan sam... daj mi pičke bitkojn.....

Špricer ::

miha98 je izjavil:

Kak je bitkojn... spet malo zrastu in padel... jaz pa lačen..... gladan sam... daj mi pičke bitkojn.....


Ko preidemo 50000 mejo, bo 87% HODLERJEV v plusu iz prejšnjega bulla 2021. To me zelo skrbi, saj vsak, ki bo imel le malo profita in je pameten, proda. Kaj bo pa z alti pa ne ve nihče. Previdno.

A. Smith ::

PrihajaNodi je izjavil:

zakaj tak padec? wtf?

Spomnim se obdobja, ko ni bila 10 ali 15% korekcija v enem dnevu med bikovskim trendom nič posebnega. Pač, unovčevanje dobičkov.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

hdsdwn ::

hdsdwn je izjavil:

Ojla,

mene pa zanima, katera denarnica še podpira bitins deposit? Znači 1xxxx....., ker namreč bxxxx..... več ne.
Ne morem naložiti bitins kupona na bxx btc adrese.

Prosim za pomoč.
Lp, hdsdwn


Rad bi pohvalil sodelujoče v temi - useless ste.

Če bo še koga zanimalo - Bitcoin core - je denarnica, ki omogoča še legacy deposit.

Khm, useless
««
1397 / 1489
»»