» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1380 / 1489
»»

Špricer ::

Kripto mesi je izjavil:

To ni mogoce, ker je nas znalec Rossi povedal, da ga ne bojo se lep cas, in on se v 92% ne zmoti :)) Izgleda ima isti vir kot kriptoubogi za black swan evente :))

Rossi V je izjavil:

No takole
Ne pričakujem BTC ETF tokra....t kot sem vam pisal ze davno nazaj
Če se mene vprasa se bo zgodil z Blackrock in halvingom

Blackrock ima v ospredju eth,oči ima na adi ,xrp ,matic itd


lahko se pa motim ,v 92% se ne :-)

Je pa dejstvo da izpod 6-7 USD xrp ne prodajam Nodi :-),kupoval sem ga pri 0,13 eur :-)

pa ne se tolk ukvarjat e etf ,novica btc je mimo nihce pa ne razmišlja o xrp,adi,maticu in z razlogom določeni kovanci stagnirajo

Tako kot dot= dot 2.0


Ni čas za žaljitve. Tudi kdo drug se lahko zmoti. Ko vas berem pol leta ste tukaj itak 3je osebki in 30 accountov.

XRP je šel v višave, kar govori v prid velikim transakcijam. Vroče bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

globoko grlo ::

A pol je res?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Špricer ::

globoko grlo je izjavil:

A pol je res?


Poglej si linke. Je res!

Karkoli kupite od top 100 ste win win. Prodajte na vrhu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

Matheus ::

Ko bodo inštitucije začele šopat keš v ETF bi po logiki moralo pumpati Bitcoin. Ne vidim pa razloga, da bi mu sledili alti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

Špricer ::

Matheus je izjavil:

Ko bodo inštitucije začele šopat keš v ETF bi po logiki moralo pumpati Bitcoin. Ne vidim pa razloga, da bi mu sledili alti.


Glej in se čudi.

deco16 ::

Špricer ::

Vlagajte na sentiment ne racionalno. Prodajte ko ste na vrhu in vas pohlep žre.

janezvalva__ ::

že nekaj minut po odobritvi ETF v ZDA, je ves kripto market eksplodiral

gremo v višave.
pričakuje se, da bo samo jutri, prvi dan trgovanja na ameriških borzah, 4 mlrd svežega kapitala vloženega v BTC ETF

Zgodovina sprememb…

Špricer ::

janezvalva__ je izjavil:

že nekaj minut po odobritvi ETF v ZDA, je ves kripto market eksplodiral

gremo v višave.
pričakuje se, da bo samo jutri, prvi dan trgovanja na ameriških borzah, 4 mlrd svežega kapitala vloženega v BTC ETF


Noro bo. Kdor ima kaj premoženja za izgubiti naj ga vloži v kripto.

PrihajaNodi ::

Pomojem pod 45 k ne mormo več. Bomo vidl.

Cestitke vsem. Borut ze razmislja o novem bugatiju...pac plehnat clovk.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

miha98 ::

Torej kam vložit 15? V bitkojn spet?

Mato989 ::

Rossi je rekel da etfja ne bo kriptobog tudi je mel info od prej verjetno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mato989 ::

Sem pa razočaran ob najavi ETFja sem pričakoval vsaj +10% za BTC tisti dan. Sem mislil da bomo trkali na 49/50k USD
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PacificBlue ::

Prej bo se dump.
Sell the news..always.
I’m out.
:3

Špricer ::

miha98 je izjavil:

Torej kam vložit 15? V bitkojn spet?


Polka, atom, mana, eth

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

Rossi je rekel da etfja ne bo kriptobog tudi je mel info od prej verjetno


Kaj pa veš ;)

Mato989 je izjavil:

Sem pa razočaran ob najavi ETFja sem pričakoval vsaj +10% za BTC tisti dan. Sem mislil da bomo trkali na 49/50k USD


Zato, ker ne veš kako dleuje ETF.


Anyway. ETF je tu, ni prvi, ni zandji, zakaj ste še na socialkah in službah?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

matic492 ::

ETF trading se začne šele danes na nekaterih, kolikor sem bral? Tako da je itak vse selling the news.

Sicer pa ETH je lepo pumpnil in ptoegnil skoraj vsealte za sabo ja.

IMO ne bo zdaj kar pumpnilo +50% ali nekaj, je pa dobro, pač na nek način validacija oz. legalizacija določenih kriptovalut.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Mato989 ::

Jaz samo rabim btc 100k in eth 5k pa recem ajde
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

deco16 ::

Ajde kaj? Penzija?

ETH bo šel na več, BTC pa verjetno na manj. Vsaj če gledaš prejšne cikle.

IgorCardanof ::

Torej vsi so vedeli, da bo sell the news in vsi so se odločili, da bodo prodali na vrhu točno tisto sekundo, ko bo SEC objavil, da je ETF sprejet?

Vsi, ki so želeli prodat, so seveda prodali prej. K akciji pa tudi ni pripomoglo to, da smo kar 3krat imeli fake news o tem, da je bil etf sprejet.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

Jaz samo rabim btc 100k in eth 5k pa recem ajde


S tiso polovička btcja boš težko v penziji :))

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz samo rabim btc 100k in eth 5k pa recem ajde


S tiso polovička btcja boš težko v penziji :))


Ne rabim penzijona... odplačam vse kredite pa da mi ostane par 10k pa je to to :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Neon87 ::

Kdaj lahko pričakujemo XTZ na 5USD?

matic492 ::

25.8.2024 ob 11:31:26
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

PrihajaNodi ::

Neon87 je izjavil:

Kdaj lahko pričakujemo XTZ na 5USD?


Ne bos vec videl xtzja na 5 usd. Ce bi bil 7.5 usd bi bil na 14 mestu na cmc ju. Xtz je mrtev coin. Ce bi poslusal kakoba namest yjpa bi pa marsikdo bil v penziji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Kdo vse shorta?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Legenda pravi da rossi do 18 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Kolko je + že od takrat ko sta Kriptobog in Rossi rekla da prodat in da shortata? >:D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Je ze cas, da se vrnem v temo?

IgorCardanof ::

Če si indikator, da je vrh balona, potem prosim ne. Sicer pa kar :)

XTZ danes gor 30%. Je 3. po top gainerjih med top 100. Lahko samo upamo, da tokrat indikator ne dela. Sicer pa začnimo odštevat 36 ur. Če indikator dela, bomo vsaj enkrat v tem času več kot 10% nižje.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Zlato je slo iz 350 na 2000+ usd ko je bil ETF. Tko da ma bitcoin se kar nekaj fore. Je pa res da je cena 100k+ kar huda za nekega povprecneza da bi se v tako investicijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

Kolko je + že od takrat ko sta Kriptobog in Rossi rekla da prodat in da shortata? >:D


Resno? S tvojim drobizem se norca delas? Za stop loss in risk management se nisi slisal?

Koliko sem ze naredil od takrat do danes? aja, vec kot bos ti v celem zivljenju, tudi ce racunam da bitcoin pride na milijon. :)) Kaki pezde ptujski haha. Sj ne morem vrjet da dejansko pritegnes tako bedarijo :))

deco16 ::

To the moon ;)


48,2 ...

IgorCardanof ::

Kak je udarilo kriptoboga po egu, ko je imel tako očitno narobe. Čakam, da se še naš TA mojster javi.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kolko je + že od takrat ko sta Kriptobog in Rossi rekla da prodat in da shortata? >:D


Resno? S tvojim drobizem se norca delas? Za stop loss in risk management se nisi slisal?

Koliko sem ze naredil od takrat do danes? aja, vec kot bos ti v celem zivljenju, tudi ce racunam da bitcoin pride na milijon. :)) Kaki pezde ptujski haha. Sj ne morem vrjet da dejansko pritegnes tako bedarijo :))



Star rek pravi da si tako reven da vse kar imaš je denar, mentalno pa tudi nisi na nivoju osebka z risk menedzmentom ce te taki komentarji vrzejo iz tira da se kle pizdis.
Zdej razen če ti to ego dviga, kar pa je tudi žalostno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

IgorCardanof je izjavil:

Kak je udarilo kriptoboga po egu, ko je imel tako očitno narobe. Čakam, da se še naš TA mojster javi.


Čisto nič. Vas je bolj ocitno ker non stop gobcate o tem, naredili ste pa koliko?

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kolko je + že od takrat ko sta Kriptobog in Rossi rekla da prodat in da shortata? >:D


Resno? S tvojim drobizem se norca delas? Za stop loss in risk management se nisi slisal?

Koliko sem ze naredil od takrat do danes? aja, vec kot bos ti v celem zivljenju, tudi ce racunam da bitcoin pride na milijon. :)) Kaki pezde ptujski haha. Sj ne morem vrjet da dejansko pritegnes tako bedarijo :))



Star rek pravi da si tako reven da vse kar imaš je denar, mentalno pa tudi nisi na nivoju osebka z risk menedzmentom ce te taki komentarji vrzejo iz tira da se kle pizdis.
Zdej razen če ti to ego dviga, kar pa je tudi žalostno.


Me ne vrzejo s tira, samo izjemno smesno in neumno mi je da nek socialkar non stop to vlaci ven :)) Verjetno se oblje pocuti al kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Kak je udarilo kriptoboga po egu, ko je imel tako očitno narobe. Čakam, da se še naš TA mojster javi.


Smo se kar ujel po komentarjih:))

Me ne vrzejo s tira, samo izjemno smesno in neumno mi je da nek socialkar non stop to vlaci ven :)) Verjetno se oblje pocuti al kaj.



Če te ne vržejo iz tira ne bi kršil pravil foruma pa se kregal pač pa bi šel na neko plažo, smušišče spil pivo pa užival.
Bog, tvoji froci ga bodo tud najebal, ne glede na miljone...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Kak je udarilo kriptoboga po egu, ko je imel tako očitno narobe. Čakam, da se še naš TA mojster javi.


Smo se kar ujel po komentarjih:))


Najbolj smesno je, da nihe ni pogledal analize iz julija ko sem povedal do kdaj gledam short in od kdaj buy :)) Kle ste res debili. Ni cudno da prelagate drobiz iz enega racna na drugega :)) Kje so vasi x100 penzija coini?

PacificBlue ::

Gigaswap all the way
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Kak je udarilo kriptoboga po egu, ko je imel tako očitno narobe. Čakam, da se še naš TA mojster javi.


Smo se kar ujel po komentarjih:))


Najbolj smesno je, da nihe ni pogledal analize iz julija ko sem povedal do kdaj gledam short in od kdaj buy :)) Kle ste res debili. Ni cudno da prelagate drobiz iz enega racna na drugega :)) Kje so vasi x100 penzija coini?


In koliko nam te analize realno lahko pomagajo?
Mislim, če si dal 100k v icp si lahko naredil odličen izkupiček, pa je bil povprečen performer.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Kak je udarilo kriptoboga po egu, ko je imel tako očitno narobe. Čakam, da se še naš TA mojster javi.


Smo se kar ujel po komentarjih:))


Najbolj smesno je, da nihe ni pogledal analize iz julija ko sem povedal do kdaj gledam short in od kdaj buy :)) Kle ste res debili. Ni cudno da prelagate drobiz iz enega racna na drugega :)) Kje so vasi x100 penzija coini?


In koliko nam te analize realno lahko pomagajo?
Mislim, če si dal 100k v icp si lahko naredil odličen izkupiček, pa je bil povprečen performer.


Precej, ce ves kaj poceti z analizo. Samo socialkarji raje lovite nekaj na pamet in pljuvate po tistih ki dejansko objavijo kaj z analizo. Ce si dal.... In koliko si dal ti? 50$? :)) Ce, ce, ce. Ker je vse na ce, bos cakal penzijo do 65. leta.

GupeM ::

Ima vsaj +

PrihajaNodi ::

Sej nima veze, dejstvo je da more bit neki hudo narobe pr teb da te komentarji na tem forumu vržejo iz tira, klinc pa miljoni...bogi otroc. Zlata kletka je še vedno kletka:)
Pa upam da čimprej prideš do 100 miljonov pa upam da nam to tud poveš tukej. Borut nam je recimo iz skladišča pisal, ko je še delal, tam da se pripravlja na nakup jahte.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

janezvalva__ ::

pri 48k se je formiral vzorec invertiran H&S na tedenski, s ciljem na 68k.
gremo.

PrihajaNodi ::

krepko več bo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

chucki ::

Legend pravi da rosi shorta do 18k :))
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

DeeJay ::

the end
Don't f with me.

matic492 ::

Lep swing, končno se nekaj dogaja hehe.

Kolko miljard mislite da je dans Blackrock zaslužu hehe.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

Če si indikator, da je vrh balona, potem prosim ne. Sicer pa kar :)

XTZ danes gor 30%. Je 3. po top gainerjih med top 100. Lahko samo upamo, da tokrat indikator ne dela. Sicer pa začnimo odštevat 36 ur. Če indikator dela, bomo vsaj enkrat v tem času več kot 10% nižje.


Fk this.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Legenda pravi da rossi do 18 k



Ne Nodko ti si zapomneš samo 3 od 100 pravilnih napovedi ,da lahko brez znanja pametuješ
Par dni nazaj sem povedal,da imam odprte long pozicije že nekaj časa na ETH in BTC kar mi je natolklo toliko denarja,kot ga ti v bull run ne boš videl
Sem pa tudi povedal,da glede na to da ste tu sami pametnjakoviči ne povem več kdaj jih bom zaprl...morda sem jih pa že
In brez skrbi ,da boš tako kot po prejšnjem bull run tudi po tem bull run ostal na sociali
Igra se je močno spremenila z vstopom etf ;-)

Pametuj naprej
««
1380 / 1489
»»