» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1372 / 1489
»»

Lennzi ::

Zmagovalci tega bullruna so zaenkrat ISO20022 kovanci. XRP, XLM in ostala falanga.
YTD roi 7%.
Ampak baje bo, zdaj zdaj. Tako pravi zavarovalničar.

Špricer ::

Tako klavrna podoba napihovalnih robotov. Še siromaku je z neba jasno, da se nekaj sumljivega dogaja za zaprtimi vrati. Zakaj se pumpa solano, če je pa zelo slab projekt? Ftx želi rešiti svojo rit in sbf. Nekdo je že prej limal linke za povezavo znanih igralcev in napihovanja ničvrednih kovancev, kjer čakaš na transakcijo nekaj dni, če gre vse po sreči

Avax, polka, sol, inj. Kje je sedaj uporabna vrednost. Icp in kaspa sta bila napumpana, sedaj iztrošena. In vedno eni in isti prijemi. Oglaševanje, pumpa, dump. Frizerke pa v jok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

PrihajaNodi ::

Warkraft je nazaj
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Špricer ::

PrihajaNodi je izjavil:

Warkraft je nazaj


Seniordev, valvoline, rossi. Zgleda smo vsi alterego. Bravo nodi, ker imaš blodnje.

PrihajaNodi ::

Valvoline pride sam tkrt k misli da je konc. On je indikator kdaj se kupi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TrumpDonald ::

Je kdo izkoristil bitstamp promo za stejking? usdc majo po 7%, usdt po 4.4, apecoin pa po 8% apy.

Mato989 ::

TrumpDonald je izjavil:

Je kdo izkoristil bitstamp promo za stejking? usdc majo po 7%, usdt po 4.4, apecoin pa po 8% apy.



Jaz stakam samo je 3rd party je riziko
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matic492 ::

matic492 je izjavil:

Fancy slikce na spletni strani, low marketcap, omenjen je Rotschild.

Sem kupil nekaj malega, mogoče bo pa za 1 tank bencina na jahti.


Well vse kar mam zaenkrat je minus 1 tank benicna :)):))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IgorCardanof ::

TrumpDonald je izjavil:

Je kdo izkoristil bitstamp promo za stejking? usdc majo po 7%, usdt po 4.4, apecoin pa po 8% apy.


Medtem imaš na kucoinu 20%.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

Kje imaš na Kucoin USDC za 20% return pa da ni promo offer limited time?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto mesi ::

Špricer je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Warkraft je nazaj


Seniordev, valvoline, rossi. Zgleda smo vsi alterego. Bravo nodi, ker imaš blodnje.

šmarnica te je izdala warkraft. ne mešaj ostalih za katere vemo kdo so zraven

ViperR ::

Vprašanje, če je fant že v profitu. Glede na to, da bi moglo ene 80-90% kovancev bit v plusu..

vprasam ::

Če hočem narediti depozit bitcoina na Krakenu, pod network izberem bitcoin ali lightning?

miha98 ::

In kak gre bitcoin trenutno? Je na 39 k ... a gremo dol ali gor? Kakšne so napovedi... jaz nebom vložil , ker imam drugje čevapčiče... danes sem kupoval v trgovini fasungo za čez božič. Neverjetno kako je vse drago .... biftek 10 evrov itd.. 100 evrov pusto v šparu.... kako preživite? A lahko kej o tem?

PacificBlue ::

S stotimi evri zdaj v ADI ali pa Gigaswap-u pa bos jedel naslednji božič kaviar od beluge. To je tist, k kila stane 8k€.
I’m out.
:3

matic492 ::

miha98 je izjavil:

In kak gre bitcoin trenutno? Je na 39 k ... a gremo dol ali gor? Kakšne so napovedi... jaz nebom vložil , ker imam drugje čevapčiče... danes sem kupoval v trgovini fasungo za čez božič. Neverjetno kako je vse drago .... biftek 10 evrov itd.. 100 evrov pusto v šparu.... kako preživite? A lahko kej o tem?


Nič kaj, kupim 2 kile riža pa par konzerv fižola vsak tedn, vse ostalo gre v kripto.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Špricer ::

Kripto mesi je izjavil:

Špricer je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Warkraft je nazaj


Seniordev, valvoline, rossi. Zgleda smo vsi alterego. Bravo nodi, ker imaš blodnje.

šmarnica te je izdala warkraft. ne mešaj ostalih za katere vemo kdo so zraven


Po čem smatraš, da sem warkraft?

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

Kje imaš na Kucoin USDC za 20% return pa da ni promo offer limited time?


Trenutno celo 39%.

To je pa na Crypto Lending 2.0 produktu, ki ga ponujajo. In dejansko dobivas take APY glede na to kako je povprasevanje. Ker si trenutno dost folka posoja usdt, da potem lahko z marginon longa, je povprasevanje veliko in lep apy.

Da se ne slepimo, v bearu, ko recimo ni bilo nekega zanimanja za gemblanje, je bil apy tam 1%.

Je pa to za USDT.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

miha98 je izjavil:

In kak gre bitcoin trenutno? Je na 39 k ... a gremo dol ali gor? Kakšne so napovedi... jaz nebom vložil , ker imam drugje čevapčiče... danes sem kupoval v trgovini fasungo za čez božič. Neverjetno kako je vse drago .... biftek 10 evrov itd.. 100 evrov pusto v šparu.... kako preživite? A lahko kej o tem?

Šortamo že od 25k, dnarja kot pečk, 100€ še s tal ne bi pobral, če bi jih našel.

PrihajaNodi ::

PacificBlue je izjavil:

S stotimi evri zdaj v ADI ali pa Gigaswap-u pa bos jedel naslednji božič kaviar od beluge. To je tist, k kila stane 8k€.



Tale me je pa nasmejal. Hvala.

p.s. btw charles ima novega sokola.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kje imaš na Kucoin USDC za 20% return pa da ni promo offer limited time?


Trenutno celo 39%.

To je pa na Crypto Lending 2.0 produktu, ki ga ponujajo. In dejansko dobivas take APY glede na to kako je povprasevanje. Ker si trenutno dost folka posoja usdt, da potem lahko z marginon longa, je povprasevanje veliko in lep apy.

Da se ne slepimo, v bearu, ko recimo ni bilo nekega zanimanja za gemblanje, je bil apy tam 1%.

Je pa to za USDT.


Ja ampak to je vse short lending ni to earn o cemer govorimo da das not in ne delas nic celo leto pa se usdt je
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sumi666 ::

A nebi malo man o paštetah in fižolu govorili pa raje mal več o tem kateri coin še ni bil spumpan pa da se ga splača kupit ....

Lennzi ::

sumi666 je izjavil:

A nebi malo man o paštetah in fižolu govorili pa raje mal več o tem kateri coin še ni bil spumpan pa da se ga splača kupit ....

Ne splača se ISO20022 kovancev, ker so vsi naredili že od 10x do 20x ta bull run.
Mase ljudi in podjetij so prepoznale potencial.

mihy11 ::

Kaj je razlog za tako pumpo na SOL-u?
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihy11 ()

Mato989 ::

mihy11 je izjavil:

Kaj je razlog za tako pumpo na SOL-u?


Več nakupov kot prodaj za to ceno in cena raste.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto ::

mihy11 je izjavil:

Kaj je razlog za tako pumpo na SOL-u?


IMHO zelo verjetno težka manipulacija. Tako, da previdno.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

Špricer ::

Kripto je izjavil:

mihy11 je izjavil:

Kaj je razlog za tako pumpo na SOL-u?


IMHO zelo verjetno težka manipulacija. Tako, da previdno.


A ni kripto decentraliziran s tem namenom? Prodamo?

Ftx in sbf iz zapora poplačujeta upnike z drugimi naivneži. Povečujejo likvidnostni bazen. Saj je že nekdo pisal glede povezave sol in ftx. Pa čeprav je tečen warkraft ima verjetno tudi deloma prav, ko sem bral poste za nazaj.

https://beincrypto.com/ftx-sends-solana...

https://www.cryptonews.net/news/market/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

Špricer ::

Zelo previdno.

https://www.binance.com/en/feed/post/17...

Ftx je največji sol holder

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kje imaš na Kucoin USDC za 20% return pa da ni promo offer limited time?


Trenutno celo 39%.

To je pa na Crypto Lending 2.0 produktu, ki ga ponujajo. In dejansko dobivas take APY glede na to kako je povprasevanje. Ker si trenutno dost folka posoja usdt, da potem lahko z marginon longa, je povprasevanje veliko in lep apy.

Da se ne slepimo, v bearu, ko recimo ni bilo nekega zanimanja za gemblanje, je bil apy tam 1%.

Je pa to za USDT.


Ja ampak to je vse short lending ni to earn o cemer govorimo da das not in ne delas nic celo leto pa se usdt je


Porabi ti popolnoma enako časa kot earn. Torej namesto da klikneš "Stake" ali "Earn" na xyz platformi, moraš tuki it na lending in kliknit "Lend".

Je pa res, da če boš hotel ven, da boš moral počakat dokler izposojevalec ne vrne denarja. Ponavadi je to v roku minut/ur, maksimalno je pa 7/14/28 dni. Odvisno kako si izbereš.

In opcijo imaš tudi Autolend, kjer potem nastaviš minimalni APY za katerega bi posojal. Če bo trenutni APY na trgu višji od tvojega minimalnega, ti bo posodilo tvoja sredstva. Z nič dela.

Ali ima res veze, ali se produkt imenuje stake, earn, lending, vault, yield, moonshot, rewards, ... če je za končnega uporabnika vse eno in isto?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kje imaš na Kucoin USDC za 20% return pa da ni promo offer limited time?


Trenutno celo 39%.

To je pa na Crypto Lending 2.0 produktu, ki ga ponujajo. In dejansko dobivas take APY glede na to kako je povprasevanje. Ker si trenutno dost folka posoja usdt, da potem lahko z marginon longa, je povprasevanje veliko in lep apy.

Da se ne slepimo, v bearu, ko recimo ni bilo nekega zanimanja za gemblanje, je bil apy tam 1%.

Je pa to za USDT.


Ja ampak to je vse short lending ni to earn o cemer govorimo da das not in ne delas nic celo leto pa se usdt je


Porabi ti popolnoma enako časa kot earn. Torej namesto da klikneš "Stake" ali "Earn" na xyz platformi, moraš tuki it na lending in kliknit "Lend".

Je pa res, da če boš hotel ven, da boš moral počakat dokler izposojevalec ne vrne denarja. Ponavadi je to v roku minut/ur, maksimalno je pa 7/14/28 dni. Odvisno kako si izbereš.

In opcijo imaš tudi Autolend, kjer potem nastaviš minimalni APY za katerega bi posojal. Če bo trenutni APY na trgu višji od tvojega minimalnega, ti bo posodilo tvoja sredstva. Z nič dela.

Ali ima res veze, ali se produkt imenuje stake, earn, lending, vault, yield, moonshot, rewards, ... če je za končnega uporabnika vse eno in isto?



Saj si glih razložil da ni enao in isto ker so pogoji slightly drugačni... Pa še USDT je ne USDC kar je za mene problematično
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto ::

Špricer je izjavil:

Kripto je izjavil:

mihy11 je izjavil:

Kaj je razlog za tako pumpo na SOL-u?


IMHO zelo verjetno težka manipulacija. Tako, da previdno.


A ni kripto decentraliziran s tem namenom? Prodamo?

Ftx in sbf iz zapora poplačujeta upnike z drugimi naivneži. Povečujejo likvidnostni bazen. Saj je že nekdo pisal glede povezave sol in ftx. Pa čeprav je tečen warkraft ima verjetno tudi deloma prav, ko sem bral poste za nazaj.

https://beincrypto.com/ftx-sends-solana...

https://www.cryptonews.net/news/market/...


Solana je centralizirana kar načeloma ni nič posebnega ali alarmantnega. Problem je drugje. Alameda (naveza z FTX) je nafilana s SOL in cena, ki jo je dosegla Solana je velika manipulacija SBF. To kar vidimo zdaj s Solano je po mojem mnenju težka manipulacija zato pravim predvsem previdno pri vstopu. Treba bo poplačati FTX upnike oz. investitorje kar z veliko verjetnostjo pomeni dump. Prodati ali ne? Gledano realno, v zadnjem letu je SOL naredila 5x oz. cca 500% kar je zelo lep dosežek. Jaz v Solano definitvno ne bi vstopil. Kdor misli, da lahko še naredi več bo kupil ali pa še počakal in čakal, da kokosov oreh postane težek in prevelik...če bi jaz imel SOL in imel profit 300-500% bi prodal. Odločitev je na posamezniku koliko je pripravljen tvegati.

Money is mindset!

Traktor1989 ::

Špricer je ziher varkraft. Cudno da se nebi pojavljal toliko časa tukaj. Po skodoželnosti ga prepoznas. Vedno govori da bo padalo in ne kupovat. Ker je fauš da kupujemo zdaj ko se kupuje za long 2025.

Špricer ::

Traktor1989 je izjavil:

Špricer je ziher varkraft. Cudno da se nebi pojavljal toliko časa tukaj. Po skodoželnosti ga prepoznas. Vedno govori da bo padalo in ne kupovat. Ker je fauš da kupujemo zdaj ko se kupuje za long 2025.


Tudi ti iščeš duhove? Držim se svojega moto in to je prodaj takoj, ko narediš profit. Se pa strinjam z rossi, bogom, varkraftom bolj kot s tabo, ki nič nisi objavil. Žal. Na tvoj nivo se pa ne bom spuščal.

forward ::

na tedenski BTC karti se formira obrnjen H&S s ciljem na 64k$, če se v tem tednu zaključi vzorec.
prav tako se nakazuje Golden Cross, ko kratkoročno povprečje prekotrači dolgoročno (50MA>200MA)

Blue30 ::

Še kdo deli mnenje/pričakovanje, da bomo doživeli kapitulacijo pred halvingom?

IgorCardanof ::

forward je izjavil:

na tedenski BTC karti se formira obrnjen H&S s ciljem na 64k$, če se v tem tednu zaključi vzorec.
prav tako se nakazuje Golden Cross, ko kratkoročno povprečje prekotrači dolgoročno (50MA>200MA)



Tole si bil pa zelo skromen na navpičnici. Bi jo pomoje komot potegnil do 82k in klical, da bo top 82k.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Špricer ::

IgorCardanof je izjavil:

forward je izjavil:

na tedenski BTC karti se formira obrnjen H&S s ciljem na 64k$, če se v tem tednu zaključi vzorec.
prav tako se nakazuje Golden Cross, ko kratkoročno povprečje prekotrači dolgoročno (50MA>200MA)



Tole si bil pa zelo skromen na navpičnici. Bi jo pomoje komot potegnil do 82k in klical, da bo top 82k.


Za 150 ni imel prostora.

Traktor1989 ::

ah spicer nas warkraft

immortan ::

hahah grafi lol :D

forward ::

IgorCardanof je izjavil:

forward je izjavil:

na tedenski BTC karti se formira obrnjen H&S s ciljem na 64k$, če se v tem tednu zaključi vzorec.
prav tako se nakazuje Golden Cross, ko kratkoročno povprečje prekotrači dolgoročno (50MA>200MA)



Tole si bil pa zelo skromen na navpičnici. Bi jo pomoje komot potegnil do 82k in klical, da bo top 82k.

in iz katerega vzorca sklepaš, da bo šlo na 82k?

Klobasa ::

divergence pravijo, da gremo zdaj zdaj na sub 35k.

PrihajaNodi ::

Solana telefoni se prodajajo po 5000 eur in vec ker so dobival bonk airdrope

Traktor1989 je izjavil:

Špricer je ziher varkraft. Cudno da se nebi pojavljal toliko časa tukaj. Po skodoželnosti ga prepoznas. Vedno govori da bo padalo in ne kupovat. Ker je fauš da kupujemo zdaj ko se kupuje za long 2025.


Mogoce je zdaj ze malenkost pozno za nakupe. Sej je vse delalo x3-x25. No razen xrp:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

17.10 si za 156 usd dobil 500 ordinalov danes je to 36.500 usd.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Špricer ::

Traktor1989 je izjavil:

ah spicer nas warkraft


Da nisi ti warkraft, ko ga tako omenjaš. Tvoj nivo je porazen.

Ali se splača prodati še vse ostalo glede na napihnjen balon?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

Kripto mesi ::

Warkraft aka špricer, si prozoren kot steklo. Prodaj ze vseskupaj, pa nehaj teziti.

vprasam ::

Zakaj ni možno narediti transfer iz binancea na kraken? Piše 24h remaining limit. Registriran sem že 10 dni gor, nobenega transferja nisem delal.

chucki ::

Zascita ker si prvic
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

vprasam ::

chucki je izjavil:

Zascita ker si prvic

In kako se tega znebim, kaj narediti?

globoko grlo ::

çakas
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

matic492 ::

Nastavi si budilko čez 24 ur.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000
««
1372 / 1489
»»