» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1340 / 1489
»»

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Lahko razdelis med nas forumase, kot kesanje ker si nas nahecal s črnim labodkotom


Kdo te je nahecal? Jaz ne. Labodek je prisel na plano. Poglej kaj dela FED pa ti bo vse jasno kaj sledi.

deco16 je izjavil:

Res bi poslušal nasvete od nekoga ki nima kripta in mu je skupno z njim samo nick :D

Sej sem vesel zate ampak pol ne begat tuki folka na kripto temi, so čist zgubljeni ...


Izgibljeni so zaradi neznanja. In nikogar ne begam. Ampak vedno ko se objavi neka normalna analiza in napoved sledi udrihanje po njem s strani socialkarjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

PrihajaNodi ::

Kje je bil labodek? Nihce od forumasev ga ni videl
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kje je bil labodek? Nihce od forumasev ga ni videl


Cel svet govori o njem. Pridi ven z luknje.

Lennzi ::

Na dan tvoje napovedi laboda...btc 24k, včeraj btc 30k.
A to je ta labod. Skoraj 25% plusa sem zamudil zaradi laboda.
In sedaj bom moral kupovati btc po ceni 30k plus, ker nižje od 24k ne bo nikoli več.

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

Na dan tvoje napovedi laboda...btc 24k, včeraj btc 30k.
A to je ta labod. Skoraj 25% plusa sem zamudil zaradi laboda.
In sedaj bom moral kupovati btc po ceni 30k plus, ker nižje od 24k ne bo nikoli več.


Zamudil si po svoji krivdi. Jaz ne upravljam tvojih financ. Ce se suces non stop po nasvetih drugih pa to pove, da nimas nobene strategine in plana in delas random. Kar je pa itak fail.
Sledi pa tudi lep padec. V ozadju se pripravlja lep scenarij. Mal poglej naokoli, saj je vse javno kaj delajo.

PacificBlue ::

Vprasanje do kam bo padel BTC, regija 21-23k ali ga bomo videli pod 20k.
Mogoce pa celo Melrakovih 10-12k
Prej pa se enkrat v 29k regijo.
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Na dan tvoje napovedi laboda...btc 24k, včeraj btc 30k.
A to je ta labod. Skoraj 25% plusa sem zamudil zaradi laboda.
In sedaj bom moral kupovati btc po ceni 30k plus, ker nižje od 24k ne bo nikoli več.


Zamudil si po svoji krivdi. Jaz ne upravljam tvojih financ. Ce se suces non stop po nasvetih drugih pa to pove, da nimas nobene strategine in plana in delas random. Kar je pa itak fail.
Sledi pa tudi lep padec. V ozadju se pripravlja lep scenarij. Mal poglej naokoli, saj je vse javno kaj delajo.

Kaj pa delajo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Na dan tvoje napovedi laboda...btc 24k, včeraj btc 30k.
A to je ta labod. Skoraj 25% plusa sem zamudil zaradi laboda.
In sedaj bom moral kupovati btc po ceni 30k plus, ker nižje od 24k ne bo nikoli več.


Zamudil si po svoji krivdi. Jaz ne upravljam tvojih financ. Ce se suces non stop po nasvetih drugih pa to pove, da nimas nobene strategine in plana in delas random. Kar je pa itak fail.
Sledi pa tudi lep padec. V ozadju se pripravlja lep scenarij. Mal poglej naokoli, saj je vse javno kaj delajo.

Kaj pa delajo?


Sem te ze nekajkrat usmeril kam poglej.

residual ::

Btc eth... se razumem da niha

Ampak kdo hudica pumpa nek VIB coin ki je ze od ico failal. Folk v slo je zmetal not tisoce... pa kdo se nasede takim orkestriranim crpalkam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: residual ()

Prebranac ::

Kaj spet lapate lažni preroki. Jasno je, da je zadnja pumpica pred padcem in rdečim dildekom do 12k.

residual je izjavil:

Btc eth... se razumem da niha

Ampak kdo hudica pumpa nek VIB coin ki je ze od ico failal. Folk v slo je zmetal not tisoce... pa kdo se nasede takim orkestriranim crpalkam...


Viberate je nateg in ološ.

Lepo so vas obrali ribice

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

residual ::

Mene niso.. takrat sem sele spoznaval crypto.

So pa bili v ekipi tudi nekateri zanimivi ljudje, ki jih srdaj ni vec med navedenimi founderji ... jim verjetno kvari imidz.

Apofis ::

A ni vib bil zmer napovednik, da gre vse dol?

Prebranac ::

Apofis je izjavil:

A ni vib bil zmer napovednik, da gre vse dol?


Tezus in ton/leo coin...

PacificBlue ::

Ton is up

Gremo se en skok v 29k regijo, kot sm napovedal potem pa bi bil pa ze cas za kaksn dip dippity dip..

I’m out.
:3

Lennzi ::

Vsak od vas, ki pravi "sem napovedoval", le kopira mnenje svojega najljubšega influencerja.
Potem pa tu izbranci tipa bog I batina in Valentino, menijo, da njihovi influencerji pa več vejo, ker so v plačljivih grupah.
Medtem pa btc vsak dan višje.
Lp. Nevednež

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

Vsak od vas, ki pravi "sem napovedoval", le kopira mnenje svojega najljubšega influencerja.
Potem pa tu izbranci tipa bog I batina in Valentino, menijo, da njihovi influencerji pa več vejo, ker so v plačljivih grupah.
Medtem pa btc vsak dan višje.
Lp. Nevednež


Nimam ne instagrama, ne facbooka, ne twitterja, da bi spremljal kakega influencerja. Za trejd se odlocim na podlagi svoje analize. Imam dostop do dolocenih info, ampak ne grem v trejd samo na podlagi teh info, ampak je glavni razlog moja analiza. Info, ki jih dobim so samo potrditev in da imam malo boljsi pregled na long term. In te info so vec kot odlicne, kot sem ze veckrat omenil, dobim tudi CPI in nfp stevilke par minut pred uradnim releasom. In ja, sploh si ne predstavljate kaj sledi, niti vec ne skrivajo, samo pozornost je usmerjena drugam in ne vidite, kaj se dogaja v ozadju.

PacificBlue ::

Nimam ne instagrama, ne facbooka, ne twitterja, da bi spremljal kakega influencerja


Ravno berem, da bo X začel racunat 0.08$ mesečno za uporabo in interakcijo na platformi.
Seveda, če vas tudi KYC ne moti.
I’m out.
:3

kriptobog ::

PacificBlue je izjavil:

Nimam ne instagrama, ne facbooka, ne twitterja, da bi spremljal kakega influencerja


Ravno berem, da bo X začel racunat 0.08$ mesečno za uporabo in interakcijo na platformi.
Seveda, če vas tudi KYC ne moti.


Upa, da ostali sledijo. Da se pocisti ta nesnaga. Pa drazje bi moralo biti.

Btq. Short mi plava 3% v profitu. TP 20201 - 28%. SL je ze na vstopni tocki, tako da tvegam tocno 0 ;)

Tatrader74 ::

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Vsak od vas, ki pravi "sem napovedoval", le kopira mnenje svojega najljubšega influencerja.
Potem pa tu izbranci tipa bog I batina in Valentino, menijo, da njihovi influencerji pa več vejo, ker so v plačljivih grupah.
Medtem pa btc vsak dan višje.
Lp. Nevednež


Nimam ne instagrama, ne facbooka, ne twitterja, da bi spremljal kakega influencerja. Za trejd se odlocim na podlagi svoje analize. Imam dostop do dolocenih info, ampak ne grem v trejd samo na podlagi teh info, ampak je glavni razlog moja analiza. Info, ki jih dobim so samo potrditev in da imam malo boljsi pregled na long term. In te info so vec kot odlicne, kot sem ze veckrat omenil, dobim tudi CPI in nfp stevilke par minut pred uradnim releasom. In ja, sploh si ne predstavljate kaj sledi, niti vec ne skrivajo, samo pozornost je usmerjena drugam in ne vidite, kaj se dogaja v ozadju.


Največje borzne hiše zapravljajo miljone za super računalnike in najhitrejše internetne povezave, da bi bili desetinko sekunde hitrejši ob objavi CPI in NFP pred konkurenco
ti pa dobiš podatke že par minut prej.
Pa ti si res bog i batina:)):)):))

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

Tatrader74 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Vsak od vas, ki pravi "sem napovedoval", le kopira mnenje svojega najljubšega influencerja.
Potem pa tu izbranci tipa bog I batina in Valentino, menijo, da njihovi influencerji pa več vejo, ker so v plačljivih grupah.
Medtem pa btc vsak dan višje.
Lp. Nevednež


Nimam ne instagrama, ne facbooka, ne twitterja, da bi spremljal kakega influencerja. Za trejd se odlocim na podlagi svoje analize. Imam dostop do dolocenih info, ampak ne grem v trejd samo na podlagi teh info, ampak je glavni razlog moja analiza. Info, ki jih dobim so samo potrditev in da imam malo boljsi pregled na long term. In te info so vec kot odlicne, kot sem ze veckrat omenil, dobim tudi CPI in nfp stevilke par minut pred uradnim releasom. In ja, sploh si ne predstavljate kaj sledi, niti vec ne skrivajo, samo pozornost je usmerjena drugam in ne vidite, kaj se dogaja v ozadju.


Največje borzne hiše zapravljajo miljone za super računalnike in najhitrejše internetne povezave, da bi bili desetinko sekunde hitrejši ob objavi CPI in NFP,
ti pa dobiš podatke že par minut prej.
Pa ti si res bog i batina:)):)):))


Dobijo isto. To kar ti opisujes so pravljice za rajo. Marsikdaj dobijo se transcript govora (fed, ecb, etc) vnaprej...

Rossi V ::

kriptobog je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Nimam ne instagrama, ne facbooka, ne twitterja, da bi spremljal kakega influencerja


Ravno berem, da bo X začel racunat 0.08$ mesečno za uporabo in interakcijo na platformi.
Seveda, če vas tudi KYC ne moti.


Upa, da ostali sledijo. Da se pocisti ta nesnaga. Pa drazje bi moralo biti.

Btq. Short mi plava 3% v profitu. TP 20201 - 28%. SL je ze na vstopni tocki, tako da tvegam tocno 0 ;)


Nesmiselno,da jim razlagaš ,ker razumejo točno 0.
Pred influencerji,twiterji in ostalim sitom sem vas pa jaz kvečjemu opozarjal

Je pa tale strategija ,ki jo ima gospodič Lenzi jasna čemu on sledi in je tudi jasno zakaj vedno kupi top in proda bottom.

who cares

Neon87 ::

Ali je Immediate Momentum SCAM?
https://immediate-momentum.io/

PrihajaNodi ::

Tatrader74 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Vsak od vas, ki pravi "sem napovedoval", le kopira mnenje svojega najljubšega influencerja.
Potem pa tu izbranci tipa bog I batina in Valentino, menijo, da njihovi influencerji pa več vejo, ker so v plačljivih grupah.
Medtem pa btc vsak dan višje.
Lp. Nevednež


Nimam ne instagrama, ne facbooka, ne twitterja, da bi spremljal kakega influencerja. Za trejd se odlocim na podlagi svoje analize. Imam dostop do dolocenih info, ampak ne grem v trejd samo na podlagi teh info, ampak je glavni razlog moja analiza. Info, ki jih dobim so samo potrditev in da imam malo boljsi pregled na long term. In te info so vec kot odlicne, kot sem ze veckrat omenil, dobim tudi CPI in nfp stevilke par minut pred uradnim releasom. In ja, sploh si ne predstavljate kaj sledi, niti vec ne skrivajo, samo pozornost je usmerjena drugam in ne vidite, kaj se dogaja v ozadju.


Največje borzne hiše zapravljajo miljone za super računalnike in najhitrejše internetne povezave, da bi bili desetinko sekunde hitrejši ob objavi CPI in NFP pred konkurenco
ti pa dobiš podatke že par minut prej.
Pa ti si res bog i batina:)):)):))


Nam je enkrat predlagal za jurja evrov tocen datum black swan eventa. Placat mu nisem mogel ker nisem meu jurja evrov so mu pa drugi ponujal pa ni vec hotu povedat datuma
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mihy11 ::

https://x.com/CoingraphNews/status/1714...

Delček tweetov:


1/ A banking panic has recently erupted in China. Frightened depositors are storming the Guangzhou Bank and this is just the beginning.
Since last week, a wave of panic has swept across the country's banking system. Branches of the Guangzhou Bank overflow.



6/ Another Chinese bank, Zhangzhou, is experiencing a banking panic as hundreds and thousands of depositors rush to its branch to withdraw money due to concerns that the Evergrande collapse has made this bank insolvent.
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

Prebranac ::

mihy11 je izjavil:

https://x.com/CoingraphNews/status/1714...

Delček tweetov:


1/ A banking panic has recently erupted in China. Frightened depositors are storming the Guangzhou Bank and this is just the beginning.
Since last week, a wave of panic has swept across the country's banking system. Branches of the Guangzhou Bank overflow.



6/ Another Chinese bank, Zhangzhou, is experiencing a banking panic as hundreds and thousands of depositors rush to its branch to withdraw money due to concerns that the Evergrande collapse has made this bank insolvent.


ČEKAMO DOMINO EFEKT!

TheMentor ::

preko bank ne bo nobenega domino efekta...mehanizmi za reševanje bank so že vzpostavljeni...vsaj v USA.

Neki morate vedet. Vsi veliki playerji so med seboj povezani in se ščitijo. Govorim o eliti. Nimajo veze tle države. Treba razmišljat malo drugače kot v fuzbalu. Boj se ne bije med eno državo in drugo. Boj se bije med različnimi razredi svetovnih elit med vsemi državami.
Vprašanje je samo katero pot bodo izbrali za reševanje svoje riti....in če bodo izrbrali pot kjer bodo rajo totalno potunkali pod vodo....kaka bo reakcija na to. Kaj je elita pripravljena tvegat za rešitev svoje riti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

PrihajaNodi ::

TheMentor je izjavil:

preko bank ne bo nobenega domino efekta...mehanizmi za reševanje bank so že vzpostavljeni...vsaj v USA.

Neki morate vedet. Vsi veliki playerji so med seboj povezani in se ščitijo. Govorim o eliti. Nimajo veze tle države. Treba razmišljat malo drugače kot v fuzbalu. Boj se ne bije med eno državo in drugo. Boj se bije med različnimi razredi svetovnih elit med vsemi državami.
Vprašanje je samo katero pot bodo izbrali za reševanje svoje riti....in če bodo izrbrali pot kjer bodo rajo totalno potunkali pod vodo....kaka bo reakcija na to. Kaj je elita pripravljena tvegat za rešitev svoje riti?


Zelo, zelo lepo napisano. Pohvale. Samo in samo to. Kitajcem ni v interesu da USA pogori, pa čeprav fed printa keš...

Tud židje, judje so se sedaj med sabo poklali ker tisti zunaj izraela sovražijo izraelce, samo primer.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

;)

I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Obratna bartova glavica
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ashrack ::

Lepa BTC pumpa. Kupil pri 28397 zdaj pa TP
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

Prebranac ::

Nea vem koji kreten lazno pumpa btc in ostale coine. Kmalu sledi padec upam, da kupujem pri 14 k. FSe je ponzi.

PrihajaNodi ::

Hvala Nodi. Še 1300 do 30k pol pa UP
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A. Smith ::

SEC je, kot izgleda, proti Ripplu dokončno popušil. Tole je pa velikanska zmaga za Ripple in XRP, če je res.
https://blockworks.co/news/sec-drops-di...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

hamez66 ::

Kdo bo plačal Ripplove odvetnike?? Gotovo so računi astronomski..

Mato989 ::

A. Smith je izjavil:

SEC je, kot izgleda, proti Ripplu dokončno popušil. Tole je pa velikanska zmaga za Ripple in XRP, če je res.
https://blockworks.co/news/sec-drops-di...



Nov kriptobogov Black Swan v kontra smer
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

globoko grlo ::

Ja glih gledam, mogoce je pa to white swan?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

A. Smith je izjavil:

SEC je, kot izgleda, proti Ripplu dokončno popušil. Tole je pa velikanska zmaga za Ripple in XRP, če je res.
https://blockworks.co/news/sec-drops-di...



Nov kriptobogov Black Swan v kontra smer


Ah mato. Enkrat debil, vedno debil.Še vedno nepismen. Ne prebereš niti vsega, niti vseh postov in nekaj na pamet nabijaš. Black Swan smo imeli. Za ripple sem že zdavnaj govoril, da bo SEC popušil in da bo nekaj dal od sebe, prav tako sem fuknil notri 500k tako kot se mrekel, da bom, če pade v mojo cono.
Raje žicaj fotra za še kakega jurja.

PrihajaNodi ::

cestitke, bull je in!!!!!!!!!!!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Dvomim. Bomo se videli $BTC pod 24k letos.
$SOL bo outperformal $ETH
I’m out.
:3

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

cestitke, bull je in!!!!!!!!!!!


Daj nea guši spet. Ko raste ste vsi slinasti. Jajca do tal. Prosim zadrži se nasvetov zabijanja penezof v coine. Do sedaj je vse šlo f kurac. Še icp in kaspa nea rasteta, pa vsa ostali ološ....TIŠINA!

Mato989 je izjavil:

A. Smith je izjavil:

SEC je, kot izgleda, proti Ripplu dokončno popušil. Tole je pa velikanska zmaga za Ripple in XRP, če je res.
https://blockworks.co/news/sec-drops-di...



Nov kriptobogov Black Swan v kontra smer


Počasi se f Maribore dogajajo čudne stvari. Haloze prevzemajo ultimat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

rosiju je vse shorte likvidiralo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

rosiju je vse shorte likvidiralo.



Ne skrbi ti za moje trejde
S trejdanjem pred bull run sem zasluzil toliko kot ti ne boš v bull run

Še vedno mi nisi dal odgovora
Prejšnji bull run si bil prisoten in nimaš jurja
Torej si tudi prejšnji bull run sekal mimo?
Mene je namrec v dokaj mladih letih prejšnji bull run poslal v penzijo

Ti nimaš za burek


Ko je BTC zacel padat v prejsnjem bulčku si nategoval ljudi,da gre za korekcijo

Si res nekdo ,ki lahko sploh govori

Zadeva se je s fake news malce spremenila....samo malo
Tisti,ki vemo kaj delamo se temu znamo prilagoditi

Kaj pa ti nodko?

Bull run se je zacel ?

Ok :-)

PrihajaNodi ::

Sej nima veze, gor gre ane? Mojih 30k je blizje kot tvojih 22 al 24
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej nima veze, gor gre ane? Mojih 30k je blizje kot tvojih 22 al 24



Na koncu bull run boš še vedno na socialni podpori zažiral davkoplačevalce

To se mi zdi bolj pomembno

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sej nima veze, gor gre ane? Mojih 30k je blizje kot tvojih 22 al 24



Na koncu bull run boš še vedno na socialni podpori zažiral davkoplačevalce

To se mi zdi bolj pomembno



Za moje trejde pa ne skrbi :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Se enkrat nategujes ljudi tu, robot pa fse bere in ves kaj naredi?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Se enkrat nategujes ljudi tu, robot pa fse bere in ves kaj naredi?


Jaz se z vami ne ukvarjam več in predlagam,da se tudi ti ne z mano
Toliko zlobe kot je prisotne na tem forumu je nisem zasledil še na nobenem

Nekaj mi pa govori,da boste po naslednjem bull run ostali v rokah še z dražjimi kovanci,kot prejšnji

ampak,komu mar ?
Po tem kar sem doživel tu,meni zagotovo ne.

Kripto mesi ::

V penziji že od bullruna 2013, kdor zna zna.
Še več takih "black" swanov prosim :))

kriptobog ::

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Se enkrat nategujes ljudi tu, robot pa fse bere in ves kaj naredi?


Jaz se z vami ne ukvarjam več in predlagam,da se tudi ti ne z mano
Toliko zlobe kot je prisotne na tem forumu je nisem zasledil še na nobenem

Nekaj mi pa govori,da boste po naslednjem bull run ostali v rokah še z dražjimi kovanci,kot prejšnji

ampak,komu mar ?
Po tem kar sem doživel tu,meni zagotovo ne.


Bv se sploh ukvarjati z njimi, saj vidiš, da so sami reveži.Finančno in mentalno.

PrihajaNodi ::

Blackswan? Ti si pa itak mosadov agent ki vse ve:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Blackswan? Ti si pa itak mosadov agent ki vse ve:D


Pojdni nazaj v jamo. ČE napovemo ni ok, če ne napovemo ni ok. Važno, da je socialka vsak mesek nakazana ane :))
««
1340 / 1489
»»