» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1331 / 1489
»»

Lennzi ::

Bog I batina...v urejenih državah se gre za zavajanje in laži tudi v zapor.
Še dobro, da sem kupil nazaj. Drugače bi gledal kako btc beži najprej na 30k že ta teden in na 50k lahko že v UPtobru.

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Neverjetno trga kriptobogov blackswan btc krepko visje kot 1. Septembra


Neverjetno, 1.10. in mato še vedno revež. Pride vse na vrsto, brez skrbi. Zanimivo, da ste najbolj glasni tisti, ki nimate niti enega cele btcja :))


Ja ampak ti si rekel septembra... meni je vseeno k sreči nisem poslušal tvojega nabijanja o blackswanu septembra...


Nisem te updejtal. Zakaj bi te? Za tvojo revscino od drobiza je itak vseeno al prodas a ldrzis. V nobenem primeru ni kaj dosti vredno


Ajaaaa, updatal nisi, zdaj je jasno, saj ne da si vsak dan bil na forumu... ampak pozabil si to temo updatat... če bi pa bil black swan pa bi seveda bilo tolčenje po prsih :D


Zakaj bi vam kar vse povedal?
Sem vam dovolj povedal. Če bi kdo dejansko poslušal kaj delam bi bil že v plusu:))

Ajki ::

Prav komedija, da se folk pritožuje da je verjel informaciji da bo blackswan ... če ga lahko napoveš potem ni blackswan.
Ja sej blackswan je manupulacija velikih ampak verjemi da do takšnih informacij nima dostop folk, ki potem to po forumih objavlja.

In ko nekdo reče poslušaj tega on je zaslužil miljone v kriptu z nakupom xy coinov ki jih je prodal po x50-x1000 je podobno (ne isto) kot bi rekel poslušaj janeza novaka ki je zadel na loteriji on ve kaj dela lol.

Da ne bo pomote ni čisto isto ampak ja folk ki zna narediti nek fundamental research, redno spremlja kaj se dogaja in vstopi v pravem času bo naredil konkreten keš in če zna tudi prodat ... večina kriptašev drži do peaka in nič ne prodaja ker posluša influencerje ki rabijo bag hodlerje za exit liqudity.
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

kriptobog ::

Ajki je izjavil:

Prav komedija, da se folk pritožuje da je verjel informaciji da bo blackswan ... če ga lahko napoveš potem ni blackswan.
Ja sej blackswan je manupulacija velikih ampak verjemi da do takšnih informacij nima dostop folk, ki potem to po forumih objavlja.

In ko nekdo reče poslušaj tega on je zaslužil miljone v kriptu z nakupom xy coinov ki jih je prodal po x50-x1000 je podobno (ne isto) kot bi rekel poslušaj janeza novaka ki je zadel na loteriji on ve kaj dela lol.

Da ne bo pomote ni čisto isto ampak ja folk ki zna narediti nek fundamental research, redno spremlja kaj se dogaja in vstopi v pravem času bo naredil konkreten keš in če zna tudi prodat ... večina kriptašev drži do peaka in nič ne prodaja ker posluša influencerje ki rabijo bag hodlerje za exit liqudity.


Zakaj mislis, da nisem vsega povedal? :) Sicer pa do takih informacij ni spet tako težko pridt. Rabiš poznat pravega, da te poveže, pa vsaj 10k mesečno.

Lennzi ::

kriptobog je izjavil:

Ajki je izjavil:

Prav komedija, da se folk pritožuje da je verjel informaciji da bo blackswan ... če ga lahko napoveš potem ni blackswan.
Ja sej blackswan je manupulacija velikih ampak verjemi da do takšnih informacij nima dostop folk, ki potem to po forumih objavlja.

In ko nekdo reče poslušaj tega on je zaslužil miljone v kriptu z nakupom xy coinov ki jih je prodal po x50-x1000 je podobno (ne isto) kot bi rekel poslušaj janeza novaka ki je zadel na loteriji on ve kaj dela lol.

Da ne bo pomote ni čisto isto ampak ja folk ki zna narediti nek fundamental research, redno spremlja kaj se dogaja in vstopi v pravem času bo naredil konkreten keš in če zna tudi prodat ... večina kriptašev drži do peaka in nič ne prodaja ker posluša influencerje ki rabijo bag hodlerje za exit liqudity.


Zakaj mislis, da nisem vsega povedal? :) Sicer pa do takih informacij ni spet tako težko pridt. Rabiš poznat pravega, da te poveže, pa vsaj 10k mesečno.


Lepo na trol scat vozi....

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Ajki je izjavil:

Prav komedija, da se folk pritožuje da je verjel informaciji da bo blackswan ... če ga lahko napoveš potem ni blackswan.
Ja sej blackswan je manupulacija velikih ampak verjemi da do takšnih informacij nima dostop folk, ki potem to po forumih objavlja.

In ko nekdo reče poslušaj tega on je zaslužil miljone v kriptu z nakupom xy coinov ki jih je prodal po x50-x1000 je podobno (ne isto) kot bi rekel poslušaj janeza novaka ki je zadel na loteriji on ve kaj dela lol.

Da ne bo pomote ni čisto isto ampak ja folk ki zna narediti nek fundamental research, redno spremlja kaj se dogaja in vstopi v pravem času bo naredil konkreten keš in če zna tudi prodat ... večina kriptašev drži do peaka in nič ne prodaja ker posluša influencerje ki rabijo bag hodlerje za exit liqudity.


Zakaj mislis, da nisem vsega povedal? :) Sicer pa do takih informacij ni spet tako težko pridt. Rabiš poznat pravega, da te poveže, pa vsaj 10k mesečno.


Lepo na trol scat vozi....


Sem že večkrat povedal, da je vsak vabljen na kavo pa lahko tam podebatiramo pa vse razkažem. odkar sem tu, se je samo en javil do sedaj :))

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

Ajki je izjavil:

Prav komedija, da se folk pritožuje da je verjel informaciji da bo blackswan ... če ga lahko napoveš potem ni blackswan.
Ja sej blackswan je manupulacija velikih ampak verjemi da do takšnih informacij nima dostop folk, ki potem to po forumih objavlja.

In ko nekdo reče poslušaj tega on je zaslužil miljone v kriptu z nakupom xy coinov ki jih je prodal po x50-x1000 je podobno (ne isto) kot bi rekel poslušaj janeza novaka ki je zadel na loteriji on ve kaj dela lol.

Da ne bo pomote ni čisto isto ampak ja folk ki zna narediti nek fundamental research, redno spremlja kaj se dogaja in vstopi v pravem času bo naredil konkreten keš in če zna tudi prodat ... večina kriptašev drži do peaka in nič ne prodaja ker posluša influencerje ki rabijo bag hodlerje za exit liqudity.


Zakaj mislis, da nisem vsega povedal? :) Sicer pa do takih informacij ni spet tako težko pridt. Rabiš poznat pravega, da te poveže, pa vsaj 10k mesečno.


Pa potem pozabis updejtad na slo tech forumu ane:)sej ves da te nben vec resno ne jemle
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Ajki je izjavil:

Prav komedija, da se folk pritožuje da je verjel informaciji da bo blackswan ... če ga lahko napoveš potem ni blackswan.
Ja sej blackswan je manupulacija velikih ampak verjemi da do takšnih informacij nima dostop folk, ki potem to po forumih objavlja.

In ko nekdo reče poslušaj tega on je zaslužil miljone v kriptu z nakupom xy coinov ki jih je prodal po x50-x1000 je podobno (ne isto) kot bi rekel poslušaj janeza novaka ki je zadel na loteriji on ve kaj dela lol.

Da ne bo pomote ni čisto isto ampak ja folk ki zna narediti nek fundamental research, redno spremlja kaj se dogaja in vstopi v pravem času bo naredil konkreten keš in če zna tudi prodat ... večina kriptašev drži do peaka in nič ne prodaja ker posluša influencerje ki rabijo bag hodlerje za exit liqudity.


Zakaj mislis, da nisem vsega povedal? :) Sicer pa do takih informacij ni spet tako težko pridt. Rabiš poznat pravega, da te poveže, pa vsaj 10k mesečno.


Pa potem pozabis updejtad na slo tech forumu ane:)sej ves da te nben vec resno ne jemle


Zakaj bi te? Itak vas je tukaj vecina nehvaleznih pizd :D

Ajki ::

kriptobog je izjavil:


Zakaj mislis, da nisem vsega povedal? :) Sicer pa do takih informacij ni spet tako težko pridt. Rabiš poznat pravega, da te poveže, pa vsaj 10k mesečno.


Eh ne leti to na tebe let na folk ki misli verjame v blackswan napovedi.

Vse te grupe so splačajo le tistim ki bodo dejansko izvajal day/swing trading/scalping itd.. večina folk se nikoli ne nauči proper tradat in večina traderjov dela minus to je fact ... trading je zero sum game nekdo zgubi da nekdo dobi dejtvo je da 95% folka ki trejda ( govorim predvsem za futures market ) je v zgubi.

Če kdo res misli da je ful car v tradingu in dela konstanten dobr profit ( večina ponavadi prodaja svetovanje, tečaje itd...) naj odpre master trader na https://www.bybit.com/copyTrade/ tu sporoči svoj profil pa da ga vidimo.
Profitabilni "master traderji" dobijo še 10% do 15% od profita od vsakega followerja zdej če je nekdo tolk hud se tega denarja ne bi branill.

Da ne bo pomote v Sloveniji je kar nekaj dobrih trejderjev in te vedno le to delajo tako da če imajo poleg trejdanja še službo potem ...

Jaz nisem trader oz ne trejdam na futures marketih razen ko mi je dolgčas in malo "gemblam" po par 100€ malo za zabavo

Nisem trader, ker nimam dosti discipline in znanja oz predvsem izkušenj, ki jih lahko dobiš le če vztrajaš in to delaš vsaj 6 do 12 mesecev konstantno.

Sem "kvazi" spot swing trader eg probam vstopit ko predvidevam da je bottom in potem ko mislim da bo reversal prodam in ponovi vajo.
( pa še to ne ves portfolio in ponavadi vedno del obdržim za hedge )

Kar se samega marketa tiče mislim da bo še vsaj slabo leto sranje in naj folk ne sanja o bullu in BTCju na ATH itd... ( da bo pred 2025 je zelo malo verjetno, glede na zgodovino in na sploh svetovno gospodarstvo )

Če bi mi kdo vprašal kdaj bi pa upal trditi da bo konkreten bull bi odgovor bil ko bodo spet printal $ in €.
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

kriptobog ::

Ajki je izjavil:

kriptobog je izjavil:


Zakaj mislis, da nisem vsega povedal? :) Sicer pa do takih informacij ni spet tako težko pridt. Rabiš poznat pravega, da te poveže, pa vsaj 10k mesečno.


Eh ne leti to na tebe let na folk ki misli verjame v blackswan napovedi.

Vse te grupe so splačajo le tistim ki bodo dejansko izvajal day/swing trading/scalping itd.. večina folk se nikoli ne nauči proper tradat in večina traderjov dela minus to je fact ... trading je zero sum game nekdo zgubi da nekdo dobi dejtvo je da 95% folka ki trejda ( govorim predvsem za futures market ) je v zgubi.

Če kdo res misli da je ful car v tradingu in dela konstanten dobr profit ( večina ponavadi prodaja svetovanje, tečaje itd...) naj odpre master trader na https://www.bybit.com/copyTrade/ tu sporoči svoj profil pa da ga vidimo.
Profitabilni "master traderji" dobijo še 10% do 15% od profita od vsakega followerja zdej če je nekdo tolk hud se tega denarja ne bi branill.

Da ne bo pomote v Sloveniji je kar nekaj dobrih trejderjev in te vedno le to delajo tako da če imajo poleg trejdanja še službo potem ...

Jaz nisem trader oz ne trejdam na futures marketih razen ko mi je dolgčas in malo "gemblam" po par 100€ malo za zabavo

Nisem trader, ker nimam dosti discipline in znanja oz predvsem izkušenj, ki jih lahko dobiš le če vztrajaš in to delaš vsaj 6 do 12 mesecev konstantno.

Sem "kvazi" spot swing trader eg probam vstopit ko predvidevam da je bottom in potem ko mislim da bo reversal prodam in ponovi vajo.
( pa še to ne ves portfolio in ponavadi vedno del obdržim za hedge )

Kar se samega marketa tiče mislim da bo še vsaj slabo leto sranje in naj folk ne sanja o bullu in BTCju na ATH itd... ( da bo pred 2025 je zelo malo verjetno, glede na zgodovino in na sploh svetovno gospodarstvo )

Če bi mi kdo vprašal kdaj bi pa upal trditi da bo konkreten bull bi odgovor bil ko bodo spet printal $ in €.


Course sellerji pa signal providerji so res zlata vredni :D Meni tudi na pamet ne padem da bi kakšne tečaje delal ali kakroli podobnega. Jih poznam neki ki imajo tečaje. Se predstavljajo kot oh in sploh, v resnici so pa vsi v mama hotelu in kasirejo tistega jurcka mesecno kar nanese od prodaje. Pa cel dan se ukvarjajo s folkom in prodajo. V takem tudi trejdat nimas casa. :))

Edorta ::

Ne glede na popravke tečajev je vrednost mojega kripto portfelja še vedno precej nižja kot je bila samo za primer 4.7.23
Jasno, ko bo BTC prebil mejo 100K bo to dejstvo postalo precej nepomembno.
100K BTC se bo zgodilo kmalu potem, ko bo CHF vreden okoli 4EUR. Treba je samo napeto opazovati rast Franka.

PrihajaNodi ::

Kje je Rosi, prav po 28k gremo dol.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Se mqlo pubeci.

PrihajaNodi ::

30-60-120
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

30-60-120


:))

Prebranac ::

Idite fsi v 3pm. Nic ne bo z bulekom. Samo bull trap. Jebeni kaspa in icp sta krš, ološ. Cekam 12 k.

PrihajaNodi ::

kriptobog shorti so odprti? Glavnica zavarovana in lahko zgubis samo 0.5%.

Black swan je kot cakajoc godota...

Lepa pumpica!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Nadležen si Warkraft s tem teženjem....
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto ::

Bitcoin se še vedno zelo dobro drži. Tako, da brez panike in črnih labodov.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

Lennzi ::

Realno sta v septembru worst performerja bog I batina in Rossi.
Vsak, ki je kupil začetek septembra ima sedaj več, kot če bi bil zunaj ali shortal btc.

Mato989 ::

Lennzi je izjavil:

Realno sta v septembru worst performerja bog I batina in Rossi.
Vsak, ki je kupil začetek septembra ima sedaj več, kot če bi bil zunaj ali shortal btc.


Tako do je dejansko dejstvo ta boldano
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Ker robot bere vse in sem vas opozoril
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog shorti so odprti? Glavnica zavarovana in lahko zgubis samo 0.5%.

Black swan je kot cakajoc godota...

Lepa pumpica!


Tako je. Kmalu dodam novega. Hedge je tudi v igri, tako da niti 0.5% ne izgubim če hitne sl. Risk management, nekaj kar ne poznate tu gor.

Lennzi je izjavil:

Realno sta v septembru worst performerja bog I batina in Rossi.
Vsak, ki je kupil začetek septembra ima sedaj več, kot če bi bil zunaj ali shortal btc.


Septembra sem naredil 16% profita. Če je to slab performance, kje so po tem vaši milijoni?

Zgodovina sprememb…

I7I ::

Pozdravljeni

Ali ima kdo od vas tudi težave z depozitom fiat valute (EUR) na binance ?

Mato989 ::

I7I je izjavil:

Pozdravljeni

Ali ima kdo od vas tudi težave z depozitom fiat valute (EUR) na binance ?


Daj pojdi prebrat novice in ne bodi nepismen,.... BINANCE JE POSLALA SPOROČILO GLEDE TEGA NA MAIL... če nisi pismen ti ne moremo pomagat.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

I7I je izjavil:

Pozdravljeni

Ali ima kdo od vas tudi težave z depozitom fiat valute (EUR) na binance ?


Daj pojdi prebrat novice in ne bodi nepismen,.... BINANCE JE POSLALA SPOROČILO GLEDE TEGA NA MAIL... če nisi pismen ti ne moremo pomagat.


Kaj pa je tebe razkurilo? Saj je samo lepo vprašal.

Lennzi ::

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog shorti so odprti? Glavnica zavarovana in lahko zgubis samo 0.5%.

Black swan je kot cakajoc godota...

Lepa pumpica!


Tako je. Kmalu dodam novega. Hedge je tudi v igri, tako da niti 0.5% ne izgubim če hitne sl. Risk management, nekaj kar ne poznate tu gor.

Lennzi je izjavil:

Realno sta v septembru worst performerja bog I batina in Rossi.
Vsak, ki je kupil začetek septembra ima sedaj več, kot če bi bil zunaj ali shortal btc.


Septembra sem naredil 16% profita. Če je to slab performance, kje so po tem vaši milijoni?


Mhm.

Forum vse prenese. Lepo je živeti v imaginarnem svetu...

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

I7I je izjavil:

Pozdravljeni

Ali ima kdo od vas tudi težave z depozitom fiat valute (EUR) na binance ?


Daj pojdi prebrat novice in ne bodi nepismen,.... BINANCE JE POSLALA SPOROČILO GLEDE TEGA NA MAIL... če nisi pismen ti ne moremo pomagat.


Kaj pa je tebe razkurilo? Saj je samo lepo vprašal.


Vprašal je nekaj kar je dobil na mail že odgovorjeno... pa tudi na binance news verjetno je

Njegova največja napaka je da je nepismen ker ne prebere kar vidi.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog shorti so odprti? Glavnica zavarovana in lahko zgubis samo 0.5%.

Black swan je kot cakajoc godota...

Lepa pumpica!


Tako je. Kmalu dodam novega. Hedge je tudi v igri, tako da niti 0.5% ne izgubim če hitne sl. Risk management, nekaj kar ne poznate tu gor.

Lennzi je izjavil:

Realno sta v septembru worst performerja bog I batina in Rossi.
Vsak, ki je kupil začetek septembra ima sedaj več, kot če bi bil zunaj ali shortal btc.


Septembra sem naredil 16% profita. Če je to slab performance, kje so po tem vaši milijoni?


Mhm.

Forum vse prenese. Lepo je živeti v imaginarnem svetu...


Pridi na kavo. častim pa pokažem komplet trading history če se boš bolje počutil.

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

I7I je izjavil:

Pozdravljeni

Ali ima kdo od vas tudi težave z depozitom fiat valute (EUR) na binance ?


Daj pojdi prebrat novice in ne bodi nepismen,.... BINANCE JE POSLALA SPOROČILO GLEDE TEGA NA MAIL... če nisi pismen ti ne moremo pomagat.


Kaj pa je tebe razkurilo? Saj je samo lepo vprašal.


Vprašal je nekaj kar je dobil na mail že odgovorjeno... pa tudi na binance news verjetno je

Njegova največja napaka je da je nepismen ker ne prebere kar vidi.


So ti plačo znižali, da si tako nastrojen danes?

Zgodovina sprememb…

mihy11 ::

Počistite si mal svoje maile, da boste znal ločit pomembne maila od trasha.
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

gogivunka ::

Živjo folk!

Ker nebi imel rad opravka in vpogleda NLB banke na moje crypto transakcije, mi lahko nekdo svetuje kateri APP / Mobilno banko / platformo lahko uporabim, da prenesem iz NLBja vevrčke na to platformo/app in IZ TAM plačujem/kupujem/nazaj prodajam crypto na Binancah?

N26, Revolut, PayPal, Netteler? Ideje prosim...in seveda najmanjši možni feeji :)

Hvala za odgovor in pa opravičilo, če taka tema že obstaja!

moj mail: gogivunka@gmail.com

Lp, Goran

PrihajaNodi ::

Bull je in. Se vidi ze po stevilu postov tu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mihy11 ::

gogivunka je izjavil:

Živjo folk!

Ker nebi imel rad opravka in vpogleda NLB banke na moje crypto transakcije, mi lahko nekdo svetuje kateri APP / Mobilno banko / platformo lahko uporabim, da prenesem iz NLBja vevrčke na to platformo/app in IZ TAM plačujem/kupujem/nazaj prodajam crypto na Binancah?

N26, Revolut, PayPal, Netteler? Ideje prosim...in seveda najmanjši možni feeji :)

Hvala za odgovor in pa opravičilo, če taka tema že obstaja!

moj mail: gogivunka@gmail.com

Lp, Goran


Ne limat maila na public forume. Boš dobival tolk spama v svoj inbox, da te bo glava bolela
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

Lennzi ::

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

kriptobog shorti so odprti? Glavnica zavarovana in lahko zgubis samo 0.5%.

Black swan je kot cakajoc godota...

Lepa pumpica!


Tako je. Kmalu dodam novega. Hedge je tudi v igri, tako da niti 0.5% ne izgubim če hitne sl. Risk management, nekaj kar ne poznate tu gor.

Lennzi je izjavil:

Realno sta v septembru worst performerja bog I batina in Rossi.
Vsak, ki je kupil začetek septembra ima sedaj več, kot če bi bil zunaj ali shortal btc.


Septembra sem naredil 16% profita. Če je to slab performance, kje so po tem vaši milijoni?


Mhm.

Forum vse prenese. Lepo je živeti v imaginarnem svetu...


Pridi na kavo. častim pa pokažem komplet trading history če se boš bolje počutil.

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

I7I je izjavil:

Pozdravljeni

Ali ima kdo od vas tudi težave z depozitom fiat valute (EUR) na binance ?


Daj pojdi prebrat novice in ne bodi nepismen,.... BINANCE JE POSLALA SPOROČILO GLEDE TEGA NA MAIL... če nisi pismen ti ne moremo pomagat.


Kaj pa je tebe razkurilo? Saj je samo lepo vprašal.


Vprašal je nekaj kar je dobil na mail že odgovorjeno... pa tudi na binance news verjetno je

Njegova največja napaka je da je nepismen ker ne prebere kar vidi.


So ti plačo znižali, da si tako nastrojen danes?


Z veseljem, ampak nimam avta. Če se zapelješ v naše konce pa resnično z veseljem. Za kavo bom pa napraskal.

PrihajaNodi ::

Ja, to bi pa tud rad jaz zvedel. Upam da se oglasi v tvojih krajih in porocas kako in kaj
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto mesi ::

Nemogoče ga je dobiti, ker on je samo 1 mesec v Sloveniji, ostalo potuje okoli.

PrihajaNodi ::

Zdj je v sloveniji
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto mesi ::

Zdaj ravnokar kupuje vilo na Kanarskih. Odpiše ko utegne.

Lp, Odvetnik Ivan

gogivunka ::

Vidim pa da vprašanje ki sem ga postavil nima neke "teže", ker dobim vse drugo kot odgovor nanj:/

Se lahko kdo toliko posveti in mi prosim odgovori nanj?

Dam krajšo obliko vprašanja? Torej rad bi izključil BANKO do te mere, da ni direktne povezave NLB / Binance.com.....
Torej NLB ---> trnsfer EURA na platformo/online banko/app in IZ TAM nakup CRYPTA na Binancah!

Ideje?

Še enkrat hvala za odgovor! (če bo prispel seveda)

Lp, Goran

PrihajaNodi ::

NE! Revolut ne podpira tega. Ce bi se rad izognil davcni bo tezka
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zdj je v sloveniji


Nope. 8. novembra priletim in ostajam do februarja ;)

gogivunka ::

Ne davčni, samo NLBju, ker iskreno NLB je edini ki komplicira pri prenosu, temu bi se rad ognil (ko sem bil na UniCredit bank, nisem imel tega problema!)

Zato iščem ideje alternativo...tudi drug račun grem odpret, samo da nimam posla s prenosom zasluženega denarja na moj račun!

I7I ::

Hvala za hiter "prijazen" odgovor.

Sedaj sem prebral e-mail (med drugim mi ga je vrglo med promocije) in piše

Fellow Binancian,

We are contacting you to let you know that we will be changing the provider for EUR deposits and withdrawals. Our current EUR fiat payments partner, Paysafe Payment Solutions Limited (Paysafe), will stop offering SEPA deposit services to Binance users from 25th September 2023.

Following this date, you will be required to use new banking details to make EUR deposits into your Binance Fiat wallet and may be required to accept new terms and conditions.

Additionally, starting from 31 December 2023, users will no longer be able to convert EUR fiat balances to crypto. After 31 December 2023, EUR withdrawals provided by Paysafe will only be possible via bank transfer.

There will be no impact for existing Binance users until 25th September. This does not affect your Binance Account or any other products or services available to you on Binance.com. No other Fiat deposit or withdrawal services will be affected at this time.

We apologize in advance for any temporary inconvenience this may cause as we transition to a new service provider.


Torej pod črto, vi ki ste digitalno bolj izobraženi, kako sedaj spravite fiat valuto iz trr na binance ?

gogivunka ::

I7I je izjavil:

Hvala za hiter "prijazen" odgovor.

Sedaj sem prebral e-mail (med drugim mi ga je vrglo med promocije) in piše

Fellow Binancian,

We are contacting you to let you know that we will be changing the provider for EUR deposits and withdrawals. Our current EUR fiat payments partner, Paysafe Payment Solutions Limited (Paysafe), will stop offering SEPA deposit services to Binance users from 25th September 2023.

Following this date, you will be required to use new banking details to make EUR deposits into your Binance Fiat wallet and may be required to accept new terms and conditions.

Additionally, starting from 31 December 2023, users will no longer be able to convert EUR fiat balances to crypto. After 31 December 2023, EUR withdrawals provided by Paysafe will only be possible via bank transfer.

There will be no impact for existing Binance users until 25th September. This does not affect your Binance Account or any other products or services available to you on Binance.com. No other Fiat deposit or withdrawal services will be affected at this time.

We apologize in advance for any temporary inconvenience this may cause as we transition to a new service provider.


Torej pod črto, vi ki ste digitalno bolj izobraženi, kako sedaj spravite fiat valuto iz trr na binance ?


Moj odgovor bi bil "nakup USDT direktno, torej ne transfer EURa na Binance ampak direkten nakup USDT!" (naj me kdo popravi, če se motim)

PrihajaNodi ::

gogivunka je izjavil:

Ne davčni, samo NLBju, ker iskreno NLB je edini ki komplicira pri prenosu, temu bi se rad ognil (ko sem bil na UniCredit bank, nisem imel tega problema!)

Zato iščem ideje alternativo...tudi drug račun grem odpret, samo da nimam posla s prenosom zasluženega denarja na moj račun!

SKB than

Gre vse lepo skoz. Dol pa gor
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

energetik ::

I7I je izjavil:


Torej pod črto, vi ki ste digitalno bolj izobraženi, kako sedaj spravite fiat valuto iz trr na binance ?
Registriraj se na menjalnico, ki nima stalnih težav s SEPA nakazili?
Npr. Bitstamp.
Sicer pa še vedno lahko kupiš kripto na Binance direktno s kartico.
vires in numeris

gogivunka ::

Očitno bo to edina alternatica....še en bančni račun!

Najlepša hvala!

Mato989 ::

gogivunka je izjavil:

Vidim pa da vprašanje ki sem ga postavil nima neke "teže", ker dobim vse drugo kot odgovor nanj:/

Se lahko kdo toliko posveti in mi prosim odgovori nanj?

Dam krajšo obliko vprašanja? Torej rad bi izključil BANKO do te mere, da ni direktne povezave NLB / Binance.com.....
Torej NLB ---> trnsfer EURA na platformo/online banko/app in IZ TAM nakup CRYPTA na Binancah!

Ideje?

Še enkrat hvala za odgovor! (če bo prispel seveda)

Lp, Goran


Pa kaj bi ti rad, da bi z NLB nekam nakazal od tam pa potem na kripto? Pol pa odpri NKBM račun.... pa ne bo NLB nič vidla...

I7I je izjavil:

Hvala za hiter "prijazen" odgovor.

Sedaj sem prebral e-mail (med drugim mi ga je vrglo med promocije) in piše

Fellow Binancian,

We are contacting you to let you know that we will be changing the provider for EUR deposits and withdrawals. Our current EUR fiat payments partner, Paysafe Payment Solutions Limited (Paysafe), will stop offering SEPA deposit services to Binance users from 25th September 2023.

Following this date, you will be required to use new banking details to make EUR deposits into your Binance Fiat wallet and may be required to accept new terms and conditions.

Additionally, starting from 31 December 2023, users will no longer be able to convert EUR fiat balances to crypto. After 31 December 2023, EUR withdrawals provided by Paysafe will only be possible via bank transfer.

There will be no impact for existing Binance users until 25th September. This does not affect your Binance Account or any other products or services available to you on Binance.com. No other Fiat deposit or withdrawal services will be affected at this time.

We apologize in advance for any temporary inconvenience this may cause as we transition to a new service provider.


Torej pod črto, vi ki ste digitalno bolj izobraženi, kako sedaj spravite fiat valuto iz trr na binance ?


Tako da pač pošlješ na Kraken ali Bitstamp ali Kucoin potem pa tam kupiš XRP ali USDT in nato pošlješ na binance.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

gogivunka ::

Joj Mato, če bi bili vsi tko zoprno arogantni kot Ti kam bi šel ta svet v ku-coin, ne????

Lepo sem vprašal, če se da INDIREKTNO iz NLBja na kako drugo online banko APLIKACIJO, platformo nalozit nevem IZMISLJAM si 5000e in od tam naprej DIREKTNO z Binancami poslovat in potem iz tiste ONLINE banke / PLATFORME / APLIKACIJE črpat sredstva ..razumeš???? Torej NIČ NAKAZAT NA SVOJ BANCNI RAČUN!! Jasna slika????
NKBM , SKB , Unicredit , Sparkasse in vse ostale banke rešijo samo "problem komplikacij pri transakciji" kak drug "portal, platforma (npr. PayPal Netteler in podobno pa reši še kak "drug problem") a je zdej vse razvetljeno v tvoji glavi ali moram pač še narisat kaj?

Mislim hvala in nehvala za tako pomoč!

(pa da se ne bodo zdej najdl ljudje in me FLEJMAL ker sem ga tko napadel ampak zavoham arogantnost na kilometer in z isto energijo vrnem nazaj....osebi ki je lepo odgovorila "SKB si odpri ker tam ni problemov" sel lepo odgovoril in se zahvalil)

Mato - ne rabiš se trudit več odgovarjat, vsaj meni ne, hvala!

energetik ::

Kako to misliš indirektno? Karkoli boš čaral, vedno bo sled tvojih € do menjalnice. Če nočeš sledi, je varianta da se zmeniš z nekom, ki hoče gotovino, on ti pa direkt pošlje kripto na tvojo denarnico.
Ampak če boš hotel karkoli počet z Binance, boš rabil itak KYC.
vires in numeris
««
1331 / 1489
»»