» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1321 / 1489
»»

PrihajaNodi ::

Lennzi je izjavil:

Bog I batina.
20.9.je tukaj. Cena btc 2.5k višja kot pred 12.9.
Podaljšal si rok na 29.9.
Se slišiva 30.9.
A vam elitnežem (0.01%) top 1% prebivalstva ni uspelo izpeljati labodka?


Se vedno čakamo da lahko deponiramo tisočaka za ta dogodek pa nič. Oseba z 12 miljoni ne bi smela met problemov s tisočakom
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

Bog I batina.
20.9.je tukaj. Cena btc 2.5k višja kot pred 12.9.
Podaljšal si rok na 29.9.
Se slišiva 30.9.
A vam elitnežem (0.01%) top 1% prebivalstva ni uspelo izpeljati labodka?


In kaj zdaj? Vse se pride.

merlin2 ::

PrihajaNodi je izjavil:

merlin2 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Se vedno ni odgovora od tebe. Bo 6, 8, 20 usd na podlagi cesa? Kolk marcet capa rabmo za 6 usd pri sedanjem supplyu? Bos racunal al sam crte risal


MC tu ne bo igral nobene vloge. Igra jo, dokler je ves crypto market ena velika manipulacija.

XRP je nevtralni kovanec. Vsaka centralna banka lahko izda svoj digitalni, ki ga lahko uporablja na svojem blokchainu. XRP je ustvarjen z namenom da poveže vse fiat in crypto valute, vse blokchaine.. Ampak teb in še mnogim ne bo potegnilo. Zato pa tak tvoj donos kriple itd ..

Najprej naredi nalogo socialc.

LP


Si ti retardiran al se delas? Sploh razumes vprasanje?


Socialc ti si retardiran.

MC je nateg. Niti ne razumeš kar sprašuješ.
Vrednost nekega tokna v prihodnosti me bo odvisna od MC ampak njegove uporabnosti.

Ajejejej :P

PrihajaNodi ::

Ja, sam ti bumbar ne veš da supply vpliva na ceno in če se supply povečuje rabš večji market cap. In koliko mc rabiš pri xrpju da bo spet 3 usd?
Saj logičnega odgovora ni pričakovati, mogoče kakšne črte.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Lennzi ::

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Bog I batina.
20.9.je tukaj. Cena btc 2.5k višja kot pred 12.9.
Podaljšal si rok na 29.9.
Se slišiva 30.9.
A vam elitnežem (0.01%) top 1% prebivalstva ni uspelo izpeljati labodka?


In kaj zdaj? Vse se pride.


Kako kaj zdaj?
Ti se delaš vsevedneža in napoveduješ, da se bo na točno določen datum nekaj zgodilo.
Vse še pride, je tvoj odgovor.
A bejž bejž.
Sej budale smo mi, ki nasedamo takim spletnim trolom.

PrihajaNodi ::

Lennzi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Bog I batina.
20.9.je tukaj. Cena btc 2.5k višja kot pred 12.9.
Podaljšal si rok na 29.9.
Se slišiva 30.9.
A vam elitnežem (0.01%) top 1% prebivalstva ni uspelo izpeljati labodka?


In kaj zdaj? Vse se pride.


Kako kaj zdaj?
Ti se delaš vsevedneža in napoveduješ, da se bo na točno določen datum nekaj zgodilo.
Vse še pride, je tvoj odgovor.
A bejž bejž.
Sej budale smo mi, ki nasedamo takim spletnim trolom.


Reku je da bo za jurja evrov napovedal točen datum. Zdej pa nč od tega....
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Bog I batina.
20.9.je tukaj. Cena btc 2.5k višja kot pred 12.9.
Podaljšal si rok na 29.9.
Se slišiva 30.9.
A vam elitnežem (0.01%) top 1% prebivalstva ni uspelo izpeljati labodka?


In kaj zdaj? Vse se pride.


Kako kaj zdaj?
Ti se delaš vsevedneža in napoveduješ, da se bo na točno določen datum nekaj zgodilo.
Vse še pride, je tvoj odgovor.
A bejž bejž.
Sej budale smo mi, ki nasedamo takim spletnim trolom.


Itak nisi nasedel, ker nisi nic naredil. Tako da... :)
Zgodilo se pa bo. JAz sem pripravljen.

Lennzi ::

Seveda sem nasedel.
Prodal cel portfolijo, da v primeru black swana kupim več.

PrihajaNodi ::

Isto sem jaz naredil. In sedaj gre samo gor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Lennzi ::

Točno to se dogaja. Jaz prodam najnižje možno, od takrat naprej vse po 10%+ gor.

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Isto sem jaz naredil. In sedaj gre samo gor.


Nakladaci. Pa skoraj na vsaki strani si vpil da si dokupil :))

Lennzi je izjavil:

Točno to se dogaja. Jaz prodam najnižje možno, od takrat naprej vse po 10%+ gor.


Ker si bk. Sell high, buy low je osnovno pravilo. Ce delas nekaj na pamet si pac sam kriv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

Lennzi ::

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Isto sem jaz naredil. In sedaj gre samo gor.


Nakladaci. Pa skoraj na vsaki strani si vpil da si dokupil :))

Lennzi je izjavil:

Točno to se dogaja. Jaz prodam najnižje možno, od takrat naprej vse po 10%+ gor.


Ker si bk. Sell high, buy low je osnovno pravilo. Ce delas nekaj na pamet si pac sam kriv.

Ja pa če si rekel, da bo šlo vse nižje...

_wtf_ ::

Lennzi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Isto sem jaz naredil. In sedaj gre samo gor.


Nakladaci. Pa skoraj na vsaki strani si vpil da si dokupil :))

Lennzi je izjavil:

Točno to se dogaja. Jaz prodam najnižje možno, od takrat naprej vse po 10%+ gor.


Ker si bk. Sell high, buy low je osnovno pravilo. Ce delas nekaj na pamet si pac sam kriv.

Ja pa če si rekel, da bo šlo vse nižje...


Ko doseže cca. 28,5k?

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Isto sem jaz naredil. In sedaj gre samo gor.


Nakladaci. Pa skoraj na vsaki strani si vpil da si dokupil :))

Lennzi je izjavil:

Točno to se dogaja. Jaz prodam najnižje možno, od takrat naprej vse po 10%+ gor.


Ker si bk. Sell high, buy low je osnovno pravilo. Ce delas nekaj na pamet si pac sam kriv.

Ja pa če si rekel, da bo šlo vse nižje...


Saj bo slo. Ampak to ne pomeni, da se kar nekaj na pamet dela. Moras pa ja imeti kaksno analizo zadaj. Nic cudnega da 90% folka pusi na marketu.

Lennzi ::

Kaj na pamet?
Tebe poslušam.
Sej imaš ti 13M s trejdanjem, na jaz.
Ti si rekel, da bo šlo nižje - prodam.
Black swan - kupim.
In zaslužim? A ni tako?

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, sam ti bumbar ne veš da supply vpliva na ceno in če se supply povečuje rabš večji market cap. In koliko mc rabiš pri xrpju da bo spet 3 usd?
Saj logičnega odgovora ni pričakovati, mogoče kakšne črte.


MC je nepomemben, ker MC ne pomeni da je danes toliko keša v XRP...

MC je zadnji trade (oz. zadnji povpreček tradov) na X menjalnicah po teži za XRP...

Če bi teoretično danes vso trgovanje ukinli in pred tem bi zadnji kupil XRP po 1 mil na XRP, bi bil MC krepko višji ampak to nič ne pomeni...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, sam ti bumbar ne veš da supply vpliva na ceno in če se supply povečuje rabš večji market cap. In koliko mc rabiš pri xrpju da bo spet 3 usd?
Saj logičnega odgovora ni pričakovati, mogoče kakšne črte.


MC je nepomemben, ker MC ne pomeni da je danes toliko keša v XRP...

MC je zadnji trade (oz. zadnji povpreček tradov) na X menjalnicah po teži za XRP...

Če bi teoretično danes vso trgovanje ukinli in pred tem bi zadnji kupil XRP po 1 mil na XRP, bi bil MC krepko višji ampak to nič ne pomeni...

Mato no pa ne me hebat da se ti ne ves da ce ti dumpajo coine cena pade. Dej supply si poglej od uni, xrp, mine, nym pa njihov ATH in marcet cap.
Rabs deflatorne coine.

Nakladaci. Pa skoraj na vsaki strani si vpil da si dokupil :))

ja, samo ADO. ostalo smo prodali ker si ti rekel da bo padlo!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, sam ti bumbar ne veš da supply vpliva na ceno in če se supply povečuje rabš večji market cap. In koliko mc rabiš pri xrpju da bo spet 3 usd?
Saj logičnega odgovora ni pričakovati, mogoče kakšne črte.


MC je nepomemben, ker MC ne pomeni da je danes toliko keša v XRP...

MC je zadnji trade (oz. zadnji povpreček tradov) na X menjalnicah po teži za XRP...

Če bi teoretično danes vso trgovanje ukinli in pred tem bi zadnji kupil XRP po 1 mil na XRP, bi bil MC krepko višji ampak to nič ne pomeni...

Mato no pa ne me hebat da se ti ne ves da ce ti dumpajo coine cena pade. Dej supply si poglej od uni, xrp, mine, nym pa njihov ATH in marcet cap.



Jaz vse to vem, jaz tebi razlagam da MC kot ga ti opisuješ je NERELEVANTEN...

Še 1x... če jaz releasam 1 milijardo coinov, in jih vse razen 1 LOCKAM v VAULT nato pa naredim na 1 menjalnici kjer coin releasam en trade in prodam tebi 1 COIN (ta edini v obtoku) za 100 EUR, koliko bo MC?

ja pravilen odgovor Nodi je 100 EUR x 1 milijarda.... ampak kaj to pomeni? En pičkin dim...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

Kaj na pamet?
Tebe poslušam.
Sej imaš ti 13M s trejdanjem, na jaz.
Ti si rekel, da bo šlo nižje - prodam.
Black swan - kupim.
In zaslužim? A ni tako?


Samo, da jaz nisem objavil nobene analize. Torej si nekaj na pamet delal.

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, sam ti bumbar ne veš da supply vpliva na ceno in če se supply povečuje rabš večji market cap. In koliko mc rabiš pri xrpju da bo spet 3 usd?
Saj logičnega odgovora ni pričakovati, mogoče kakšne črte.


MC je nepomemben, ker MC ne pomeni da je danes toliko keša v XRP...

MC je zadnji trade (oz. zadnji povpreček tradov) na X menjalnicah po teži za XRP...

Če bi teoretično danes vso trgovanje ukinli in pred tem bi zadnji kupil XRP po 1 mil na XRP, bi bil MC krepko višji ampak to nič ne pomeni...

Mato no pa ne me hebat da se ti ne ves da ce ti dumpajo coine cena pade. Dej supply si poglej od uni, xrp, mine, nym pa njihov ATH in marcet cap.
Rabs deflatorne coine.

Nakladaci. Pa skoraj na vsaki strani si vpil da si dokupil :))

ja, samo ADO. ostalo smo prodali ker si ti rekel da bo padlo!


Saj bo :) Ampak se ne dela tako, ampak ce ste bebci vam itak ni pomoci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

Lennzi ::

Verjel sem tebi, ki si iz nule naredil 14M s trejdanjem.
Komu naj pa verjamem. Kakšna analiza?
Če ti rečeš, tako mora biti.
Še sam si rekel, da si insajder in da veš več.

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

Verjel sem tebi, ki si iz nule naredil 14M s trejdanjem.
Komu naj pa verjamem. Kakšna analiza?
Če ti rečeš, tako mora biti.
Še sam si rekel, da si insajder in da veš več.


Sm tudi povedal da trgujem vedno z analizo. In da razn xrpja nimam nobenih coinov. Samo trejdam in imam short na btc. SL se drzi, tako da sm v trejdu. Riskiram 0.5% glavnice. Stekas? Verjetno ne :)

Lennzi ::

Ne.
A potem bo padlo ali ne?
Jaz čakam samo, da pade, da več kupim.

Ti samo meni prosim povej.
Približno kdaj bo padlo in do kam?
Da takrat kupim.
Najlepša hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lennzi ()

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

Ne.
A potem bo padlo ali ne?
Jaz čakam samo, da pade, da več kupim.

Ti samo meni prosim povej.
Približno kdaj bo padlo in do kam?
Da takrat kupim.
Najlepša hvala.


Par strani nazaj je analiza, kjer sem povedal targete. Ce si ostale info prebral, verjamem da si tudi to ujel

PrihajaNodi ::

Še 1x... če jaz releasam 1 milijardo coinov, in jih vse razen 1 LOCKAM v VAULT nato pa naredim na 1 menjalnici kjer coin releasam en trade in prodam tebi 1 COIN (ta edini v obtoku) za 100 EUR, koliko bo MC?


Ja un če jih 500.000 zdumpaš bo cena še vedno ista?

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Verjel sem tebi, ki si iz nule naredil 14M s trejdanjem.
Komu naj pa verjamem. Kakšna analiza?
Če ti rečeš, tako mora biti.
Še sam si rekel, da si insajder in da veš več.


Sm tudi povedal da trgujem vedno z analizo. In da razn xrpja nimam nobenih coinov. Samo trejdam in imam short na btc. SL se drzi, tako da sm v trejdu. Riskiram 0.5% glavnice. Stekas? Verjetno ne :)


No kaj, a to za jurja boš pol dal forumašem informacije al ne???

Ptički že pojejo zunaj...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Še 1x... če jaz releasam 1 milijardo coinov, in jih vse razen 1 LOCKAM v VAULT nato pa naredim na 1 menjalnici kjer coin releasam en trade in prodam tebi 1 COIN (ta edini v obtoku) za 100 EUR, koliko bo MC?


Ja un če jih 500.000 zdumpaš bo cena še vedno ista?

kriptobog je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Verjel sem tebi, ki si iz nule naredil 14M s trejdanjem.
Komu naj pa verjamem. Kakšna analiza?
Če ti rečeš, tako mora biti.
Še sam si rekel, da si insajder in da veš več.


Sm tudi povedal da trgujem vedno z analizo. In da razn xrpja nimam nobenih coinov. Samo trejdam in imam short na btc. SL se drzi, tako da sm v trejdu. Riskiram 0.5% glavnice. Stekas? Verjetno ne :)


No kaj, a to za jurja boš pol dal forumašem informacije al ne???

Ptički že pojejo zunaj...



Je tako blizu da ko vas j :D Nekaj mam pa lahko zase.

residual ::

Kaj zdaj ... a je bil black swan ali je bil grey swan ? ker če je slednje bo še zanimivo- prvega si ne želim..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: residual ()

PrihajaNodi ::

Je tako blizu da ko vas j :D Nekaj mam pa lahko zase.


Ja sej to. Govoriš nekaj v 3 dni pol pa nč od nč iz tega...Si reku za jurja daš točn datum tega black swana. Ajd bi ti dal, bi si še od mtke sposodu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

residual ::

PrihajaNodi je izjavil:

Je tako blizu da ko vas j :D Nekaj mam pa lahko zase.


...Si reku za jurja daš točn datum tega black swana . Ajd bi ti dal, bi si še od mtke sposodu.


A black swan is an extremely rare event with severe consequences.
It cannot be predicted beforehand, though after the fact, many falsely claim it should have been predictable.

Kripto mesi ::

Ker so milijonarji napovedali prodal vse, še boksarice. Sedaj lahko nazaj kupim samo še tangice. :|

merlin2 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, sam ti bumbar ne veš da supply vpliva na ceno in če se supply povečuje rabš večji market cap. In koliko mc rabiš pri xrpju da bo spet 3 usd?
Saj logičnega odgovora ni pričakovati, mogoče kakšne črte.


Ceno XRP-ju bo v novem finančnem sistemu določala njegova uporabnost.

Ob predpostavki da "ves denar" ne pomeni le vrednosti vsega natisnjenega denarja, ampak tudi svetovni dolg, derivate, kovine ... (v prihodnosti bo vse tokenizirano) in da si bo ta delež PRENOSA "svetovnega denarja" delilo le nekaj nevtralnih digitalnih valut. Bi teško govorili o MC.

Ob predpostavki, da je vrednost "vsega svetovnega denarja" zelo teško oceniti, zagotovo pa gre za cifre nekaj kvadrilionov $USA pa si zračunaj. CEO Rippla je že razložil, da XRP z lahkoto rešuje multi triljonski problem "parkiranega" denarja na dnevni osnovi. Kako? Tako, da XRP-ju določiš zelo visoko vrednost. XRP ne samo da je ustvarjen v omejeni količini je tudi deflacijski, saj se ga z vsako transakcijo delček uniči, torej ga bo v bodoče vse manj, kar mu bo dodatno dvigovalo vrednost. Transkacije trajajo v povprečju od 3-5 sekund in so banalno poceni.
Velike inštitucije so že na veliko stestrirale njegovo likvidnost. Je le še vprašanje časa, kdaj se bo "odločevalec" dejansko spomnil preklopiti na nov finančni sistem.

Ameriški dolg že znaša blizu 33 Triljonov dolarjev. Kaj bo sprožilo reset? Vedno ga je vojna. Pa potem?
Prihodnost so valute ki izpolnjujejo ISO20022 standard. Te si bojo delile pogačo.

Vem. Nisi še prispel do tega poglavja. Malokomu se dejansko sanja. Zato prosim prenehaj z MC-ji. Kmalu bodo pozabljena ideologija.

Kriptobog verjetno zelo dobro ve o čem govorim.

LP

kriptobog ::

residual je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Je tako blizu da ko vas j :D Nekaj mam pa lahko zase.


...Si reku za jurja daš točn datum tega black swana . Ajd bi ti dal, bi si še od mtke sposodu.


A black swan is an extremely rare event with severe consequences.
It cannot be predicted beforehand, though after the fact, many falsely claim it should have been predictable.


Kaj pa ce bo nacrten in je samo za javnost nenapovedljiv? ;)

merlin2 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, sam ti bumbar ne veš da supply vpliva na ceno in če se supply povečuje rabš večji market cap. In koliko mc rabiš pri xrpju da bo spet 3 usd?
Saj logičnega odgovora ni pričakovati, mogoče kakšne črte.


Ceno XRP-ju bo v novem finančnem sistemu določala njegova uporabnost.

Ob predpostavki da "ves denar" ne pomeni le vrednosti vsega natisnjenega denarja, ampak tudi svetovni dolg, derivate, kovine ... (v prihodnosti bo vse tokenizirano) in da si bo ta delež PRENOSA "svetovnega denarja" delilo le nekaj nevtralnih digitalnih valut. Bi teško govorili o MC.

Ob predpostavki, da je vrednost "vsega svetovnega denarja" zelo teško oceniti, zagotovo pa gre za cifre nekaj kvadrilionov $USA pa si zračunaj. CEO Rippla je že razložil, da XRP z lahkoto rešuje multi triljonski problem "parkiranega" denarja na dnevni osnovi. Kako? Tako, da XRP-ju določiš zelo visoko vrednost. XRP ne samo da je ustvarjen v omejeni količini je tudi deflacijski, saj se ga z vsako transakcijo delček uniči, torej ga bo v bodoče vse manj, kar mu bo dodatno dvigovalo vrednost. Transkacije trajajo v povprečju od 3-5 sekund in so banalno poceni.
Velike inštitucije so že na veliko stestrirale njegovo likvidnost. Je le še vprašanje časa, kdaj se bo "odločevalec" dejansko spomnil preklopiti na nov finančni sistem.

Ameriški dolg že znaša blizu 33 Triljonov dolarjev. Kaj bo sprožilo reset? Vedno ga je vojna. Pa potem?
Prihodnost so valute ki izpolnjujejo ISO20022 standard. Te si bojo delile pogačo.

Vem. Nisi še prispel do tega poglavja. Malokomu se dejansko sanja. Zato prosim prenehaj z MC-ji. Kmalu bodo pozabljena ideologija.

Kriptobog verjetno zelo dobro ve o čem govorim.

LP



Ce spremljajo Roliha in Bohinca. Potem ves kje so... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

PrihajaNodi ::

merlin2 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, sam ti bumbar ne veš da supply vpliva na ceno in če se supply povečuje rabš večji market cap. In koliko mc rabiš pri xrpju da bo spet 3 usd?
Saj logičnega odgovora ni pričakovati, mogoče kakšne črte.


Ceno XRP-ju bo v novem finančnem sistemu določala njegova uporabnost.

Ob predpostavki da "ves denar" ne pomeni le vrednosti vsega natisnjenega denarja, ampak tudi svetovni dolg, derivate, kovine ... (v prihodnosti bo vse tokenizirano) in da si bo ta delež PRENOSA "svetovnega denarja" delilo le nekaj nevtralnih digitalnih valut. Bi teško govorili o MC.

Ob predpostavki, da je vrednost "vsega svetovnega denarja" zelo teško oceniti, zagotovo pa gre za cifre nekaj kvadrilionov $USA pa si zračunaj. CEO Rippla je že razložil, da XRP z lahkoto rešuje multi triljonski problem "parkiranega" denarja na dnevni osnovi. Kako? Tako, da XRP-ju določiš zelo visoko vrednost. XRP ne samo da je ustvarjen v omejeni količini je tudi deflacijski, saj se ga z vsako transakcijo delček uniči, torej ga bo v bodoče vse manj, kar mu bo dodatno dvigovalo vrednost. Transkacije trajajo v povprečju od 3-5 sekund in so banalno poceni.
Velike inštitucije so že na veliko stestrirale njegovo likvidnost. Je le še vprašanje časa, kdaj se bo "odločevalec" dejansko spomnil preklopiti na nov finančni sistem.

Ameriški dolg že znaša blizu 33 Triljonov dolarjev. Kaj bo sprožilo reset? Vedno ga je vojna. Pa potem?
Prihodnost so valute ki izpolnjujejo ISO20022 standard. Te si bojo delile pogačo.

Vem. Nisi še prispel do tega poglavja. Malokomu se dejansko sanja. Zato prosim prenehaj z MC-ji. Kmalu bodo pozabljena ideologija.

Kriptobog verjetno zelo dobro ve o čem govorim.

LP


Če je deflatoren mi povej supply ob prejšnem vrhu in danes? Ter kakšen MC bi rabu za 3 usd? Bo šlo al bomo sam bral floskule da MC pa supply nista važna?

https://finbold.com/xrp-would-trade-at-...

Fakini bebci

On January 6, 2018, XRP had a market cap of $131.65 billion, according to Coingecko's index, for a price all-time high of $3.4, with a total of around 38.72 billion XRP circulating.

Right now, XRP sits in the 5th position by market capitalization among all crypto assets, valued at a total of $31.7 billion (2.64% dominance). With a circulation supply of 52.78 billion XRP, the cryptocurrency was trading at $0.60, by press time.


A je deflatoren?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Siso ::

PrihajaNodi ::

Pa zdej je xrp že 53 B plus.

Ker pač Nodi ne razume kaj je deflacija...

Each month, 1 billion XRP is automatically unlocked by these escrows, but Ripple can decide to re-lock any amount back to a new escrow that will be unlocked in the future. The company has often chosen to re-lock the majority of the unlocked supply.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

merlin2 ::

PrihajaNodi je izjavil:

merlin2 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, sam ti bumbar ne veš da supply vpliva na ceno in če se supply povečuje rabš večji market cap. In koliko mc rabiš pri xrpju da bo spet 3 usd?
Saj logičnega odgovora ni pričakovati, mogoče kakšne črte.


Ceno XRP-ju bo v novem finančnem sistemu določala njegova uporabnost.

Ob predpostavki da "ves denar" ne pomeni le vrednosti vsega natisnjenega denarja, ampak tudi svetovni dolg, derivate, kovine ... (v prihodnosti bo vse tokenizirano) in da si bo ta delež PRENOSA "svetovnega denarja" delilo le nekaj nevtralnih digitalnih valut. Bi teško govorili o MC.

Ob predpostavki, da je vrednost "vsega svetovnega denarja" zelo teško oceniti, zagotovo pa gre za cifre nekaj kvadrilionov $USA pa si zračunaj. CEO Rippla je že razložil, da XRP z lahkoto rešuje multi triljonski problem "parkiranega" denarja na dnevni osnovi. Kako? Tako, da XRP-ju določiš zelo visoko vrednost. XRP ne samo da je ustvarjen v omejeni količini je tudi deflacijski, saj se ga z vsako transakcijo delček uniči, torej ga bo v bodoče vse manj, kar mu bo dodatno dvigovalo vrednost. Transkacije trajajo v povprečju od 3-5 sekund in so banalno poceni.
Velike inštitucije so že na veliko stestrirale njegovo likvidnost. Je le še vprašanje časa, kdaj se bo "odločevalec" dejansko spomnil preklopiti na nov finančni sistem.

Ameriški dolg že znaša blizu 33 Triljonov dolarjev. Kaj bo sprožilo reset? Vedno ga je vojna. Pa potem?
Prihodnost so valute ki izpolnjujejo ISO20022 standard. Te si bojo delile pogačo.

Vem. Nisi še prispel do tega poglavja. Malokomu se dejansko sanja. Zato prosim prenehaj z MC-ji. Kmalu bodo pozabljena ideologija.

Kriptobog verjetno zelo dobro ve o čem govorim.

LP


Če je deflatoren mi povej supply ob prejšnem vrhu in danes? Ter kakšen MC bi rabu za 3 usd? Bo šlo al bomo sam bral floskule da MC pa supply nista važna?


Zdi se mi da si mi prej odgovoril, predno sem uspel napisano poslat. Res si ne prebereš ene stvari, oziroma si jo prebereš a je ne razumeš. Same jokice ste tu gor. Edina ki kaj veljata sta Rossi in Kriptobog. Ok vsak s svojim pogledom in najbrž tudi ozadjem, svojo življenjsko izkušnjo.

Sam se s trejdanjem zaenkrat ne ukvarjam, ker enostavno tega znanja nimam. Je pa njune napovedi dobro poznat za akumulacijo novih sredstev in oba sta mi zanimiva ker potrjujeta moje vedenje.

XRP bo drugi BTC na zdravi osnovi.

LP

PrihajaNodi ::

Seveda bo xrp drugi, zakaj ne kar prvi, deflatoren pa po načinu da vsak mesec dumpajo 1 b kovancev.

Medtem pa kaspa nov ATH. Svaka čast tistim ki jo držijo in so jo v štartu nabavl.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Lennzi ::

Zdej ko je zavarovalničar uletel, s xrp propagando je pa dan popoln.
Sem si vzel 10 min in sem šel tvoje poste brat bog I batina.
Sej na kakšnem področju se pa celo strinjam s tabo.
Ampak kot v tej temi se tudi v ostalih številke močno spreminjajo.
1x bruto plača v 10 letih na 3.5 bruto, post čez 14 dni, 4.5 bruto...

merlin2 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pa zdej je xrp že 53 B plus.

Ker pač Nodi ne razume kaj je deflacija...

Each month, 1 billion XRP is automatically unlocked by these escrows, but Ripple can decide to re-lock any amount back to a new escrow that will be unlocked in the future. The company has often chosen to re-lock the majority of the unlocked supply.


Količina ustvarjena je bila 100 Miljard XRP. Kje imaš problem? Vedno se upošteva ustvarjeno količino.

Ti si po naravi skregan sam s seboj. Zato ti bo usojeno biti socialc.

LP

PrihajaNodi ::

Valda, ti pa boš xrp miljonar

In the worst-case scenario, if Ripple keeps 1 billion XRP every month, it would take close to four years for all 47 billion units to be put into circulation, resulting in a 23% annual inflation for the first year, followed by an 18%, 15%, and 12% annual inflation for the following years.

By the end of these four years, all XRP would be unlocked, resulting in a fully diluted market cap of $60 billion, considering current prices.

This could also reward today's investors with around 120% in gains (more than 2x) in a positive outcome from the SEC case and the pursuit of XRP's all-time high market cap. Resulting in a price of $1.31 per XRP.


https://twitter.com/vinibarbosabr/statu...

Vsem privoščim da ste miljonarji. Iz vsega srca.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

merlin2 ::

Lennzi je izjavil:

Zdej ko je zavarovalničar uletel, s xrp propagando je pa dan popoln.
Sem si vzel 10 min in sem šel tvoje poste brat bog I batina.
Sej na kakšnem področju se pa celo strinjam s tabo.
Ampak kot v tej temi se tudi v ostalih številke močno spreminjajo.
1x bruto plača v 10 letih na 3.5 bruto, post čez 14 dni, 4.5 bruto...


Len si za znoret.

Kolk vas bo še prlezlo iz lukenj?

Seveda je dan popoln, ko pa cviliš, da si nasedel neki napovedi. Pa verjetno ne prvič in tudi ne zadnjič, ker tistega, kar ti nekdo prenese bereš kot sam želiš, ne tako kot ti podajalec želi podat. In potem so miljonarji krivi. Ah dej no ..

LP

PrihajaNodi ::

Ta miljonar je reku da poda točn datum za jurja. Zdej se je pa skril.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

Nisem se skril. Sem ti lepo povedal. Je tako blizu, da ti bom prisparal jurja.

PrihajaNodi ::

Do gdaj? Konc meseca?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Lennzi ::

Merlin...poteklo mi je zavarovanje za avto.
Bi mi sklenil novega?
Ampak samo, da mi ne boš zraven poizkušal prodati še zgodbe o xrp ISO20022 prevladi sveta.
Piši v ZS. Za zavarovanje seveda.

Lp. Lenuh

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Do gdaj? Konc meseca?


Pise se Kdaj. In ja.

Lennzi je izjavil:

Merlin...poteklo mi je zavarovanje za avto.
Bi mi sklenil novega?
Ampak samo, da mi ne boš zraven poizkušal prodati še zgodbe o xrp ISO20022 prevladi sveta.
Piši v ZS. Za zavarovanje seveda.

Lp. Lenuh


xrp kar kupi. Da ne bos kupoval ko bo na nekaj $.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

merlin2 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Valda, ti pa boš xrp miljonar

In the worst-case scenario, if Ripple keeps 1 billion XRP every month, it would take close to four years for all 47 billion units to be put into circulation, resulting in a 23% annual inflation for the first year, followed by an 18%, 15%, and 12% annual inflation for the following years.

By the end of these four years, all XRP would be unlocked, resulting in a fully diluted market cap of $60 billion, considering current prices.

This could also reward today's investors with around 120% in gains (more than 2x) in a positive outcome from the SEC case and the pursuit of XRP's all-time high market cap. Resulting in a price of $1.31 per XRP.


https://twitter.com/vinibarbosabr/statu...

Vsem privoščim da ste miljonarji. Iz vsega srca.



No lepo da nam privoščiš. Vseeno XRP držiš, ker ti je tako nekdo namigni. Iz previdnosti, da ne bi zamudil trenutka.. Če te tako žuli, ga prodaj in se drži tistega, za katerega verjameš, da bo izpolnil tvoja pričakovanja. Sicer pa karma je kurba. Tolk si druge nategoval, da si verjetno res še sam nekaj pušnil. Bo šola za drugič.

LP

PrihajaNodi ::

Še 10 do blackswan.

xrp kar kupi. Da ne bos kupoval ko bo na nekaj $.


Kaj ti ti pomaga nekaj $. Roi je še vedno zanič napram drugim kovancem ki lahko naredijo x10 x20 x100

Zdej če maš 500 k notr je pa druga stvar, malim investitorjem se pa na splača.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

merlin2 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Valda, ti pa boš xrp miljonar

In the worst-case scenario, if Ripple keeps 1 billion XRP every month, it would take close to four years for all 47 billion units to be put into circulation, resulting in a 23% annual inflation for the first year, followed by an 18%, 15%, and 12% annual inflation for the following years.

By the end of these four years, all XRP would be unlocked, resulting in a fully diluted market cap of $60 billion, considering current prices.

This could also reward today's investors with around 120% in gains (more than 2x) in a positive outcome from the SEC case and the pursuit of XRP's all-time high market cap. Resulting in a price of $1.31 per XRP.


https://twitter.com/vinibarbosabr/statu...

Vsem privoščim da ste miljonarji. Iz vsega srca.



No lepo da nam privoščiš. Vseeno XRP držiš, ker ti je tako nekdo namigni. Iz previdnosti, da ne bi zamudil trenutka.. Če te tako žuli, ga prodaj in se drži tistega, za katerega verjameš, da bo izpolnil tvoja pričakovanja. Sicer pa karma je kurba. Tolk si druge nategoval, da si verjetno res še sam nekaj pušnil. Bo šola za drugič.

LP


Ze od prej. Pa nikogar nisem nategnil. Ce si ti prodal to ni moj problem. Jaz sem se vedno v shortu. Lahko pa pusnem 0.5% pri btcu. Se ne bom sekiral. Ce XRP pade nizje, dodam se preostanek notri, kot sem rekel.

PrihajaNodi je izjavil:

Še 10 do blackswan.

xrp kar kupi. Da ne bos kupoval ko bo na nekaj $.


Kaj ti ti pomaga nekaj $. Roi je še vedno zanič napram drugim kovancem ki lahko naredijo x10 x20 x100

Zdej če maš 500 k notr je pa druga stvar, malim investitorjem se pa na splača.


Ocitno se nisi pohaklal nobenega x10, x20, x100, ker si se vedno na sociali?
Ste pa pohlepni. 100% vam ni dovolj? 100% je izjemen roi. Sploh za tak kratek cas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

PrihajaNodi ::

100% je v kriptu zanič. In ja sem pohaklal x12 coin. ROI je bil ok. Če bi pa xrp shilal še z dvema nulama spredaj je pa druga stvar. Al pa da bi Kaspo omenjal v štartu. Tole pa nič.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

100% je v kriptu zanič. In ja sem pohaklal x12 coin. ROI je bil ok. Če bi pa xrp shilal še z dvema nulama spredaj je pa druga stvar. Al pa da bi Kaspo omenjal v štartu. Tole pa nič.


100% je hudo dobro kjerkoli. Tudi ce ti to naredi v roku nekaj let. Pizde pohlepne.
««
1321 / 1489
»»