» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1248 / 1489
»»

Miki N ::

Pripravite vazelin vsi. Mogoče ne boste prvi, ampak boste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Pripravite vazelin vsi. Mogoče ne boste prvi, ampak boste.

;((8-O
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jedateruk ::

Meni je prodalo LDO in SOL pomoči. Dva 20% skoka sta bila v dveh dnevih.

Prebranac ::

Ajmo, ali bo nodi penetriral tale bull trap? 12 k long kdor je pametni. Samo še cor inflation in brezposelnost 15.3. pa smo na konje...

PrihajaNodi ::

lol, kaksna nezaposlenost neki ce pa vsi iscejo ljudi za delat. Nehaj ustvarjati strah tuki. Folk bi lahko nekaj zasluzil s temle dipom tako pa bere tebi podobne! Hinavsko
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

delavec44 ::

Še banke propadajo pa boš služil z dipom. Kam pa zaslužek potem, v zlato? Nepremičnine bodo obdavčili.

PrihajaNodi ::

Zapravljal boš za potovanja in nepremičnine
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

deco16 ::

Ka ga poka, banke propadajo folk pa v kripto. Svašta :D

PacificBlue ::

It's inevitable.;)

FED swaps now show that the most likely scenario is no more interest rate hikes.
I’m out.
:3

deco16 ::

No ja, delnice niso tolk vesele :D Je to ta depeg kr smo ga rabli?

PrihajaNodi ::

27 - 35 k next leg
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

Jaz sem prodal kar sem kupil zadnjič. Lep profit. Se bom potem na novo odločal, če bo spet kaj za kupit.

PrihajaNodi ::

Warkraft se mora preselit v temo : "bioresonanca (zastarela borelija)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Vse sem dal v BTC, ker USD bo propadel.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

dope1337 ::

Senior Dev je izjavil:

Vse sem dal v BTC, ker USD bo propadel.


Izjava mesca. Brez sarkazma

Clovk ve, da so banke stisnjene v kot, ko dajejo tako obupane izjave:
Signature Bank board member says regulators shut down the bank to send "a strong anti-crypto message."

V resnici, je SVB imel zelo malo kapitala izpistavljenega kriptu. Njihov pogrom pa nima NIKAKRSNE veze z njihovimi crypto investicijami. Drugace bi moral biti modus operandi SVBja investiranje v tech startupe, vendar so se raje odlocili gamblat.

Satoshi je cakal na TOCNO ta trenutek, da zasije njegov izdelek v polnem sijaju.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

IgorCardanof ::

Torej FED se je odločil za bailout in novo printanje denarja. Prav tako je zdaj zelo verjetno, da ne bo več nobenih rate hikeov, kot jih je Powell napovedoval 2 tedna nazaj. Čedalje večji strah pred ponovno višjo inflacijo in potencialno hiperinflacijo.

Me je sicer kar presenetil tale move iz 20k na 24k.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

dope1337 ::

Treba se je zavedati, da to ni tipični bailout.

Sklad za reševanje bo namenjen samo za nezavarovane depozite. Vse ostalo je "piši propalo". Se pravi, upravni odbori, delničarji ter zavarovani depoziti ne bodo kriti iz strani "bailout" sklada. Reakcija niti ni tako slaba, glede na situacijo. Bodo pa od tega imele največ "zdrave" velike banke.

Po domače, so dali vedeti nosilcem depozitov:"Dejte malo podregati svojo banko, da vidimo ali lahko krijejo/izplačajo vaše depozite. V primeru, da jim ne uspe vam krijemo hrbet, banko pa pošljemo v stečaj".

Zakaj je to dobro za kripto? BTC je bil izdan kot reakcija na 2008 finančno krizo. Ker vidimo, da se iz nje nismo naučili NIČ. Banke so mogoče pričakovale bailoute, kot poprej. Kar se je zgodilo je to, da je US gov "nezdravim" bankam pokazal sredinec ter tokrat poskrbel samo za nezavarovane depozite - ZAENKRAT! FED je trenutno nag, nihče več resno ne zaupa v sposobnost le-tega, da obvaduje pretok denarja. Printa se lahko po mili volji, devalvacija je del vsakdana. Kje to ni mogoče? BTC! In sedaj bo prišla ta narativa še toliko bolj do izraza.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

deco16 ::

Jutri pride še CPI report. Ta teden zna bit divji. Mene je tud presenetlo, neki sem prodajal. Sem cash ready čeprav zna fajn potegnit gor. Tudi lepo se je odbilo od 200 day. Tko da ja, wild :D

PrihajaNodi ::

Nodiju ne bo noben rekel hvala?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dope1337 ::

Nodi, rad bi se ti zahvalil, ker si se izselil iz Slovenije v svojo obljubljeno dezelo. Zelim ti, da bi te njihov izjemni zdravstveni sistem drzal cim dlje pri zivljenju. Prav tako ti privoscim, da bi cim bolj izkoristil fenomenalno povezljivost romunskih letalisc. Na sreco vseh nas, nic ne kaze na to, da bi se nasi drzavi kaj kmalu povezali v smislu letalskih povezav.

Ko se bos pa le odlocil unovciti svoje kripto bogatstvo in s tem izkoristis se tisto kar ti ponuja Slovenija, pa le ne pozabi, da lahko to naredis na daljavo.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

mr_chai ::

Govorite kot da BTC spet na 65k... Umirite se malo. Spet bo padalo.

energetik ::

Padal bo kvečjemu USD/BTC >:D
vires in numeris

Karen ::

Danes je nekje ravno 9 mesecev odkar je BTC padel pod 25k. Nodi je tam nekje novembra tulil 250k, do novega leta bi se zadovoljil s 25k, zdaj smo marca pa še vedno nismo prebili niti 25k, po drugi strani pa tudi warkraftovih 12k nismo še dosegli (beri pod 15k v tem času tudi ni šlo).
Mislim da bi tako nodija kot warkrafta imho še kot šlogarici odpustili (oz. če pokličete na 090 povprečno šlogarico imate več šans da zadane vrednost BTC-ja kot ta dva modela, ki sta itak z drugega planeta). Ampak sem prepričan da bo enkrat enemu zagotovo uspelo (če ne z 12 pa s 25k). Takrat bo vprašal če se mu bomo zahvalili. Ne bit užaljen, ampak najbrž se ne bomo:))

PacificBlue ::

Saj cez 25k je ze slo ene trikrat, če gledamo špice. 12 k pa niti priblizno nismo dosegli. Merlak je govoril celo o 10k.:D
I’m out.
:3

jedateruk ::

Bomo šli nazaj na blagovno menjavo? Denar se komot sprinta za plačati kredite, zlata se ne da.

PrihajaNodi ::

Karen je izjavil:

Danes je nekje ravno 9 mesecev odkar je BTC padel pod 25k. Nodi je tam nekje novembra tulil 250k, do novega leta bi se zadovoljil s 25k, zdaj smo marca pa še vedno nismo prebili niti 25k, po drugi strani pa tudi warkraftovih 12k nismo še dosegli (beri pod 15k v tem času tudi ni šlo).
Mislim da bi tako nodija kot warkrafta imho še kot šlogarici odpustili (oz. če pokličete na 090 povprečno šlogarico imate več šans da zadane vrednost BTC-ja kot ta dva modela, ki sta itak z drugega planeta). Ampak sem prepričan da bo enkrat enemu zagotovo uspelo (če ne z 12 pa s 25k). Takrat bo vprašal če se mu bomo zahvalili. Ne bit užaljen, ampak najbrž se ne bomo:))


Jaz vedno pravim buy the dip. Denar po cesti leži brez vrednosti
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nodiju ne bo noben rekel hvala?



Hvala Nodi. Saj če bi šlo dol bi bil tudi ti kriv.

Ne vem pa če bo zdaj res leg up. Vseeno mi je, če ne.

PrihajaNodi ::

Ni problema. Rad pomagam. Me pa veseli da se kdo zahvali.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Na tvojem mestu bi objavil btc wallet address . Na tak nacin se ti lahko vsak posebej zahvali.
Ni treba pricakovat ze pri 25k, lahko pri 250k, 300k..milijon?
Denar tudi vcasih kje drugje najdes, ne samo na cesti..
I’m out.
:3

dope1337 ::

"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

IgorCardanof ::

dope1337 je izjavil:

Kaj pa tole!

https://twitter.com/web3planica?s=21&t=...


Grejo po stopinjah totalnega faila kot je bilo tole nordijsko prvenstvo konec februarja. So bili tok nadležni z oglasi na twitterju, da sem jih moral blokirat ...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

dope1337 je izjavil:

Kaj pa tole!

https://twitter.com/web3planica?s=21&t=...


To se mi zadnje čase skoz prikazuje. Izgleda, da je plačan oglas. Pa 55 followerjev..imajo predrage karte?:D
I’m out.
:3

IgorCardanof ::

Eh, 950 evrov pa menda ni tako drago za neko bs konferenco? :|
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

:O
I’m out.
:3

dope1337 ::

Sej men je tud popupal nonstop zadnje cajte ja xD

Imajo pa datum direkt takrat, ko so skoki na Planici. Mogoče se bo pa kdo dovolj napil, da bo zašel k njim.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

IgorCardanof ::

Huh, razlika med vip in premium paketom je 350€, razlika v ugodnostih je pa samo ogled tekme poletov + hrana in pijaca.
Ce zelijo tak trend nareat tudi s kartami za plebe, bomo pa tut polete v planici morda letos gledal s praznimi tribunami :)

Sicer pa kako se kaj prodajajo NFT zetoni smucarskih skakalcev, mislim da so jih kako leto nazaj launchal in nekaj prodajal. Prevca so prodali za vec tisoc €. Pa Tina Maze NFTji, kdo to holda?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Ker lep zelen kul dildo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

Rossi V ::

LQTY sem ze omenil pri 1,70 eur ....in še ga bom

PrihajaNodi ::

Tole gre gladko do 35k.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

deco16 ::

Bomo videli, si bom naredil stop loss pred CPI release, swingne lahk tud dol. Inflacija še vedno obstaja, zajebalo je sam par bankirjev, to ne reši problema kot si marsikdo misli.

jedateruk ::

Če primerjam LDO in BTC, mi trading view na Binance kaže, da ima LDO večji volume kot BTC. Ampak BTC ima več trgovanja vsako sekundo kot LDO. Je to kak bug na Binance ali Trading View? Interval imam na 1 uro, za BTC ob desetih mi kaže volume 3K, za LDO ob isti uri pa 85K.

deco16 ::

Volume je v enotah coina?

jedateruk ::

Če greš kupiti 100 krompirjev ali 100 diamantov, je menda količina 100.

Zgodovina sprememb…

jedateruk ::

Jebi ga, pozabite moje pisanje. Če je cena nižja, je volume večji.

zelenobeli ::

:D
Kero zakleto. Vržem mal vec v PIVX, gledam ostale pod favorite vsi trenutno naredl špičko, a pivx v minus
Standart
:D

IgorCardanof ::

Bravo nodi. 25k kot napovedano.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

hamez66 ::

Ja zdaj bo ziher leg up ko sem vse prodal. :D

deco16 ::

27% v dveh dneh, to je noro :D

link_up ::

pa kdo vam hudica pravi prodajat? Trailing stop loss pa je...
In and Out

PersonaRuda ::

Nodi, kapo dol.

Edit: je že 26k. :)
««
1248 / 1489
»»