» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1199 / 1490
»»

49106 ::

XIIT je izjavil:


14.5-15k bottom. TOP 25 alti bottomajo skupaj z BTC, ostali enkrat naslednje leto.


Ni šans. Večine teh 25 kovancev sploh ne bo med top 100 v naslednjem bullrunu (če sploh bo še kakšen).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PrihajaNodi ::

Perci daj zakleni to temo vsaj do bozica. Lepo prosim. Hvala ze vnaprej
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

I’m out.
:3

hunterslo ::

Kdor zdele prodaja se igra z ognjem!

PrihajaNodi ::

hunterslo je izjavil:

Kdor zdele prodaja se igra z ognjem!

+1 Sem bullish
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Kako to, da ima FTT še vedno neko vrednost?

PacificBlue ::

49106 je izjavil:

Kako to, da ima FTT še vedno neko vrednost?


33% trading feejev gre v buy and burn mehanizem
I’m out.
:3

49106 ::

Ampak zakaj bi kdorkoli to kupil? Kakšen je najboljši možni scenarij za FTT oz. zakaj še ni ničvreden?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

delavec44 ::

Zakaj so pa Cel kupovali? Vem, da zadeva ni enaka, ker tam je bil stake ampak vseeno. Špekulanti.

Webmojster ::

na koliko bo padel BTC, ko se bo izvedlo da je tether scam?

DarwiN ::

1-3k... Ampak zaenkrat ŠE nič ne kaže, da bi tether pokleknil.. Ali pač?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

CopiumRovte ::

Ljudje božji ,poslušte me pa lepo shortite, tko kot jaz in to na 2x vzvodu :))

A mislte, da bodo instucionalci še imel kakršno koli zaupanje v kripto po tej kraji denarja, ki je bil FTX ?? Ni šans!

Sequoia , Goldman Sachs, Morgan Stanley, Citi, HSBC, Wells Fargo...??? Pozabite :D

lemur233 ::

Bi se kar strinju z Rovtam, tole gre sam še v podn.

Prebranac ::

CopiumRovte je izjavil:

Ljudje božji ,poslušte me pa lepo shortite, tko kot jaz in to na 2x vzvodu :))

A mislte, da bodo instucionalci še imel kakršno koli zaupanje v kripto po tej kraji denarja, ki je bil FTX ?? Ni šans!

Sequoia , Goldman Sachs, Morgan Stanley, Citi, HSBC, Wells Fargo...??? Pozabite :D


Nihče. Da ti rug puljajo svoj vložek v enem dnevu še na ny borzi ni mogoče. Še manj bo pa retail zaupal. Vsi čakamo dno...ki pa se še ne bo zgodilo z 15k.

kow ::

DarwiN je izjavil:

1-3k... Ampak zaenkrat ŠE nič ne kaže, da bi tether pokleknil.. Ali pač?


Hja.. ne vemo kaj so kupovali z dolarji, hehe. Upajmo, da ameriske obveznice :))

mr_chai ::

Ja, meni se tudi zdi, da se dogaja en počasni "bankrun" ven iz kripta.

Sploh ko sem videl tale video danes, ki ga je CNBC zbrisal iz svojega youtube kanala.

https://www.facebook.com/watch/live/?re...

Tukaj ga še lahko pogledate, to je bilo pre FTX collapse. Poglejte kaj je reku mr Paolo, kdo je največji kupec njegovih žetonov..hahahahahahhaa:))

Hišica iz kart se sesuva počasi. Bye bye free monies.

Prebranac ::

mr_chai je izjavil:

Ja, meni se tudi zdi, da se dogaja en počasni "bankrun" ven iz kripta.

Sploh ko sem videl tale video danes, ki ga je CNBC zbrisal iz svojega youtube kanala.

https://www.facebook.com/watch/live/?re...

Tukaj ga še lahko pogledate, to je bilo pre FTX collapse. Poglejte kaj je reku mr Paolo, kdo je največji kupec njegovih žetonov..hahahahahahhaa:))

Hišica iz kart se sesuva počasi. Bye bye free monies.


Haha. Res se sesuva fse. Mislim, da so se vsi bogati vlagatelji opekli. En velik reset da izpuca vse prevarante.

mr_chai ::

Ja, pa ti bogati imajo še dost jeze in kapitala v seb, da lastnoročno sesujejo bitcoin, ko bo ta najbolj šibak.
Ne upam si napovedat, da bo šel bitcoin ali kripto na smetišče zgodovine, si pa upam rečt, da bo ostala to ena bolj fringe nišna zadeva.

Prebranac ::

mr_chai je izjavil:

Ja, pa ti bogati imajo še dost jeze in kapitala v seb, da lastnoročno sesujejo bitcoin, ko bo ta najbolj šibak.
Ne upam si napovedat, da bo šel bitcoin ali kripto na smetišče zgodovine, si pa upam rečt, da bo ostala to ena bolj fringe nišna zadeva.


Rsi je trenutno 32. Zelo slabo kaže. Na binance je 15 800 btc.

Prebranac je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Ja, pa ti bogati imajo še dost jeze in kapitala v seb, da lastnoročno sesujejo bitcoin, ko bo ta najbolj šibak.
Ne upam si napovedat, da bo šel bitcoin ali kripto na smetišče zgodovine, si pa upam rečt, da bo ostala to ena bolj fringe nišna zadeva.


Rsi je trenutno 32. Zelo slabo kaže. Na binance je 15 800 btc.


No je že 25 in btc 15 600.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

hamez66 ::

Nižje pade, več jih bomo lahko kupili.. :)

Webmojster ::

Uff lepo je prdnil danes BTC... jutri 14k?

49106 ::

mr_chai je izjavil:

Ja, meni se tudi zdi, da se dogaja en počasni "bankrun" ven iz kripta.

Sploh ko sem videl tale video danes, ki ga je CNBC zbrisal iz svojega youtube kanala.

https://www.facebook.com/watch/live/?re...

Tukaj ga še lahko pogledate, to je bilo pre FTX collapse. Poglejte kaj je reku mr Paolo, kdo je največji kupec njegovih žetonov..hahahahahahhaa:))

Hišica iz kart se sesuva počasi. Bye bye free monies.


hunterslo ::

Čas za stisniti eno dolgo pozicijo.

PrihajaNodi ::

CopiumRovte je izjavil:

Ljudje božji ,poslušte me pa lepo shortite, tko kot jaz in to na 2x vzvodu :))

A mislte, da bodo instucionalci še imel kakršno koli zaupanje v kripto po tej kraji denarja, ki je bil FTX ?? Ni šans!

Sequoia , Goldman Sachs, Morgan Stanley, Citi, HSBC, Wells Fargo...??? Pozabite :D

Daj spiz*** mtgox je imel 70% trga ftx 10%
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Izgleda je kriza, 20letnice me followajo na twitterju in prepričujejo v razne trgovalne platforme..instantn zasluzek v 48urah:|
I’m out.
:3

FireSnack ::

DOGE je 0.07$. Pri 0.05$ začnem kupovati za projekt DOGE 1$.
Preprodajalec NFT umetnin

deco16 ::

Kupuje se vsaj pri 99% padcu od topa za take alte ;)

PacificBlue ::

Tu dol bo se slo -40, -50% za alte
I’m out.
:3

IgorCardanof ::

@Messiah:

FTT je sedaj ratal meme kovanec. Njegova realna vrednost je 0 dolarjev in vsi to vejo. Logičen play je torej, da ga shortamo z vzvodom do podna ane? Ne čisto tako. Imel boš igralce, ki bodo pač kovanec toliko napumpali, da bodo polikvidirali vse te shorterje in zaslužili na njih. Tako da direkt na 0 ne bo šel. Ja, najbrž v 2-5 letih bo na nuli, zaenkrat pa bo še kar aktualen.

Isti primer imaš recimo za Celsius. Ko je bil napovedan bankrot, je CEL padel na 0.15$, nato pa so ga nekaj tednov kasneje napumpali do 4$. Tako da je treba bit previden pri takih stvareh. In daleč od tega, da sta to edina ničvredna kovanca, ki še kao imata neko vrednost.

Bolj kot to ali ima kovanec vrednost ali ne, se vprašaj raje, kakšno igro ta kovanec prinese v ta vsesplošen kazino. Ker to pač zaenkrat tudi kripto je, kazino, in nič drugega.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

link_up ::

cudno, da loto laufa ...
In and Out

PacificBlue ::

Itak. Tud ena studija je dokazala, da bi vsak moski pojedel bilokaksen sadež, ki mu ga bi ponudila naga ženska.
I’m out.
:3

Kripto ::

Lani sem ob takem času napovedoval, da bomo videli padec težkega in predebelega BTC kokosovega oreha...pa to ni bilo nobeno presenečenje. Edino presenečenje je bilo zame, da ko je padel z 30k na 20k ni bilo nobenega suppporta na 27k in odboja npr. iz 23k vsaj na 27K. Nič, kot da je padel kamen.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Evo ze pumpa nazaj
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: OracleDev ()

Comandante ::

PrihajaNodi je izjavil:

Evo ze pumpa nazaj

Pocasi bom verjel, da te robot res bere. Ker se dogaja obratno kot trdis. :))

FireSnack ::

Če pade pod 15k, kupim celoten natis Kralji ulice do leta 2050. Neglede na izdane številke. Nodi, lahko me držiš za besedo. Žejen ne boš in tudi mraza ne boš čutil.
Preprodajalec NFT umetnin

doktorproof ::

Kaj je to za ena fora na binancah, da imajo navzgor omejene sell orderje. Rad bi nastavil recimo na 10x trenutne cene pa ne morem, mi ponudi zgornjo mejo pri cca. 6xtniku. To tako je ali obstaja kakšna rešitev?

Karen ::

Jaz te zadeve spremljam "od daleč", recimo s perspektive, pa me popravite če narobe gledam (malce v žargonu):
1. frizerke so bile obrane "na vrhuncu", zato ne vlagajo več denarja (so že postrižene)
2. imetniki coinov so se malce "usrali" in želijo vzeti ven denar/fiat
3. svežega dotoka denarja/fiata na borze ni (lahko premetavajo iz enega coina v drugega, ampak to jim ne prinese denarja/fiata
4. trenutno vse borze po mojem mnenju že "tenko piskajo" (se hvalijo koliko teh in teh coinov imajo nekje/pri drugih zastavljenih za garancijo, ampak z ničlami in enkami si ne moreš obrisat r*ti kot s fiatom), ker imajo težave izplačevati fiat (ven gre bistveno več enarja kot notri, ker se investitorji umikajo v varnejše naložbe - odtod "preveč denarja na trgu" in premalo na kriptoborzah) - problem je ker to fiat ven > fiat notri traja že nekaj mesecev in to bo slej ko prej povzročilo točko 5 - ne gre drugače v teoriji, dokler se ne zgodi trend fiat ven < fiat notri.
5. vprašanje časa je, kdaj bo poleg FTX-a še kakšna borza zaradi točke 4 razglasila nelikvidnost. Verjetno še kakšna izmed top 5...
6. slaba bi bila, če gre v to smer Binance - potem po mojem lahko gre res vse dol kot kamen (beri delimo praktično vse coine z 10 v enem do dveh dneh) - za nas ki samo spremljamo zadevo z izobraževalnega vidika bi bilo to izjemno zanimiv "eksperiment" dogodkov, za "lastnike" ničel in enic pa pogubno.
Sem kaj zelo sfalil? Nodi - že pumpa? War pa vidim da je ratal optimist, ker misli da BTC ne more pod 12k :)

PacificBlue ::

Lastnik OKx je tud potrdil, da ga je pred FTX bankrotom klical SBF za pomoč, pa mu je rekel naj se obrne na CZ.

Genesis bo kmalu tudi sel v bankrot..
Fun times ahead
I&#8217;m out.
:3

PrihajaNodi ::

https://rakuten.tv/ro/movies/terminator...

HODL. Tole bo šlo tolk gor da bo ene glava bolela. Nižje kot gremo višje bomo tudi šli.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Karen je izjavil:

Jaz te zadeve spremljam "od daleč", recimo s perspektive, pa me popravite če narobe gledam (malce v žargonu):
1. frizerke so bile obrane "na vrhuncu", zato ne vlagajo več denarja (so že postrižene)
2. imetniki coinov so se malce "usrali" in želijo vzeti ven denar/fiat
3. svežega dotoka denarja/fiata na borze ni (lahko premetavajo iz enega coina v drugega, ampak to jim ne prinese denarja/fiata
4. trenutno vse borze po mojem mnenju že "tenko piskajo" (se hvalijo koliko teh in teh coinov imajo nekje/pri drugih zastavljenih za garancijo, ampak z ničlami in enkami si ne moreš obrisat r*ti kot s fiatom), ker imajo težave izplačevati fiat (ven gre bistveno več enarja kot notri, ker se investitorji umikajo v varnejše naložbe - odtod "preveč denarja na trgu" in premalo na kriptoborzah) - problem je ker to fiat ven > fiat notri traja že nekaj mesecev in to bo slej ko prej povzročilo točko 5 - ne gre drugače v teoriji, dokler se ne zgodi trend fiat ven < fiat notri.
5. vprašanje časa je, kdaj bo poleg FTX-a še kakšna borza zaradi točke 4 razglasila nelikvidnost. Verjetno še kakšna izmed top 5...
6. slaba bi bila, če gre v to smer Binance - potem po mojem lahko gre res vse dol kot kamen (beri delimo praktično vse coine z 10 v enem do dveh dneh) - za nas ki samo spremljamo zadevo z izobraževalnega vidika bi bilo to izjemno zanimiv "eksperiment" dogodkov, za "lastnike" ničel in enic pa pogubno.
Sem kaj zelo sfalil? Nodi - že pumpa? War pa vidim da je ratal optimist, ker misli da BTC ne more pod 12k :)


Kot top menjalnica ni teoreticnih moznosti, da se ti zgodi bankrun, da si nesolventen ali karkoli podobnega. Ni scenarija. Razen, ce si pozresen retardiran mongloid.

CZ pomoje to ni. 50m$ daily revenueja s feeji je najbrz vec kot dovolj da dobro fura biznis in nima potrebe po gemblanju sredstev uporabnikov.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Karen je izjavil:

Jaz te zadeve spremljam "od daleč", recimo s perspektive, pa me popravite če narobe gledam (malce v žargonu):
1. frizerke so bile obrane "na vrhuncu", zato ne vlagajo več denarja (so že postrižene)
2. imetniki coinov so se malce "usrali" in želijo vzeti ven denar/fiat
3. svežega dotoka denarja/fiata na borze ni (lahko premetavajo iz enega coina v drugega, ampak to jim ne prinese denarja/fiata
4. trenutno vse borze po mojem mnenju že "tenko piskajo" (se hvalijo koliko teh in teh coinov imajo nekje/pri drugih zastavljenih za garancijo, ampak z ničlami in enkami si ne moreš obrisat r*ti kot s fiatom), ker imajo težave izplačevati fiat (ven gre bistveno več enarja kot notri, ker se investitorji umikajo v varnejše naložbe - odtod "preveč denarja na trgu" in premalo na kriptoborzah) - problem je ker to fiat ven > fiat notri traja že nekaj mesecev in to bo slej ko prej povzročilo točko 5 - ne gre drugače v teoriji, dokler se ne zgodi trend fiat ven < fiat notri.
5. vprašanje časa je, kdaj bo poleg FTX-a še kakšna borza zaradi točke 4 razglasila nelikvidnost. Verjetno še kakšna izmed top 5...
6. slaba bi bila, če gre v to smer Binance - potem po mojem lahko gre res vse dol kot kamen (beri delimo praktično vse coine z 10 v enem do dveh dneh) - za nas ki samo spremljamo zadevo z izobraževalnega vidika bi bilo to izjemno zanimiv "eksperiment" dogodkov, za "lastnike" ničel in enic pa pogubno.
Sem kaj zelo sfalil? Nodi - že pumpa? War pa vidim da je ratal optimist, ker misli da BTC ne more pod 12k :)


Zdravo. 10k februar 2023.

PrihajaNodi ::

December 2022 - 25k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Karen ::

@Nodi in @War: sem vedel da me ne bosta razočarala :))

Karen ::

@Igor:
>CZ pomoje to ni. 50m$ daily revenueja s feeji je najbrz vec kot dovolj da dobro fura biznis in nima potrebe po gemblanju sredstev uporabnikov.
Vedeti je treba samo eno stvar: ali to dejansko poberejo v fiatu ali operiraš z borzno vrednostjo transakcij v coinih? Če v slednjih, potem velja vse kar sem prej zapisal.
Jasno, dokler bodo uporabniki "zaupali" in ne bodo začeli bežat, bo preteklo še kar nekaj vode (če ne pride do nekega nenadnega triggerja za bank run), mogoče se celo trend obrne in so splavali.

PacificBlue ::

I&#8217;m out.
:3

mr_chai ::

jutri zjutraj pod 15k, nočko

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

jutri zjutraj pod 15k, nočko


Pozabi. Roboti ne bodo tega dopustili.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

Karen je izjavil:

Jaz te zadeve spremljam "od daleč", recimo s perspektive, pa me popravite če narobe gledam (malce v žargonu):
1. frizerke so bile obrane "na vrhuncu", zato ne vlagajo več denarja (so že postrižene)
2. imetniki coinov so se malce "usrali" in želijo vzeti ven denar/fiat
3. svežega dotoka denarja/fiata na borze ni (lahko premetavajo iz enega coina v drugega, ampak to jim ne prinese denarja/fiata
4. trenutno vse borze po mojem mnenju že "tenko piskajo" (se hvalijo koliko teh in teh coinov imajo nekje/pri drugih zastavljenih za garancijo, ampak z ničlami in enkami si ne moreš obrisat r*ti kot s fiatom), ker imajo težave izplačevati fiat (ven gre bistveno več enarja kot notri, ker se investitorji umikajo v varnejše naložbe - odtod "preveč denarja na trgu" in premalo na kriptoborzah) - problem je ker to fiat ven > fiat notri traja že nekaj mesecev in to bo slej ko prej povzročilo točko 5 - ne gre drugače v teoriji, dokler se ne zgodi trend fiat ven < fiat notri.
5. vprašanje časa je, kdaj bo poleg FTX-a še kakšna borza zaradi točke 4 razglasila nelikvidnost. Verjetno še kakšna izmed top 5...
6. slaba bi bila, če gre v to smer Binance - potem po mojem lahko gre res vse dol kot kamen (beri delimo praktično vse coine z 10 v enem do dveh dneh) - za nas ki samo spremljamo zadevo z izobraževalnega vidika bi bilo to izjemno zanimiv "eksperiment" dogodkov, za "lastnike" ničel in enic pa pogubno.
Sem kaj zelo sfalil? Nodi - že pumpa? War pa vidim da je ratal optimist, ker misli da BTC ne more pod 12k :)


Poleg RossiV zelo realna ocena.

8-)

LP

delavec44 ::

Borza, če se ne ukvarja z drugimi bedarijami, ne more propasti. Vedno bi morali biti likvidni.

tonis ::

BTC/USD na Bitstamp grafu.

13880 močan support. To je !območje!, kjer bom jaz začel vračati nazaj v BTC.
Pomembno je tudi, ali bo mesec zaključen nad to ceno.
««
1199 / 1490
»»