» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1160 / 1486
»»

Kripto ::

Bodite potrpežljivi "dragonfly doji" candle bi lahko pomenila, da se obeta pumpa čez 2-3 tedne, ki bi lahko ustvarila momentum.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

residual ::

Bl4ckSw4n je izjavil:

Cardano hard fork čez nekaj ur :)


Kaj to obeta za nas manjse hodlerje?

spegli ::

Še ena pumpa pol pa 17600.

PrihajaNodi ::

Je cardano ze dal kak dapp?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

Še zadnja pumpica, potem pa xrp in xlm v prepad. Loozeri ko mi pa v jok. Medvedji market je tu, kaj vam ni jasno pubeci. Pumpica do 19 300 potem pa 17 600 kot je napovedal eden znani trajder.

energetik je izjavil:

O kakih odbojih in padcih vi to, ko pogledam moj graf z 1W svečami, zgleda vse že 1,5 meseca na istem mestu, malo miga nekje med 19-22k. IMHO je BTC naredil RSI divergenco z junijskim in trenutnim dnom, trenutno je tudi na poševni liniji, poda katero ni padel od sept. 2015. Bi rekel da smo v podobni situaciji kot januarja 2019. Tako da je po mojem za pričakovati lepo jesen. Nekaj ravno dokupujem.


Support je imel na 19 300, fibonaci gre na 18 500 če nea veš...ne napoveduj pravljic o dvigu in donosih...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Ti si od vsega zacetka v apokalipsi. Na cem si? Jst pravim 270 k btc
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ti si od vsega zacetka v apokalipsi. Na cem si? Jst pravim 270 k btc


Ti si pa v nebesih. Trol.

merlin2 ::

Prebranac je izjavil:

Še zadnja pumpica, potem pa xrp in xlm v prepad. Loozeri ko mi pa v jok. Medvedji market je tu, kaj vam ni jasno pubeci. Pumpica do 19 300 potem pa 17 600 kot je napovedal eden znani trajder.

energetik je izjavil:

O kakih odbojih in padcih vi to, ko pogledam moj graf z 1W svečami, zgleda vse že 1,5 meseca na istem mestu, malo miga nekje med 19-22k. IMHO je BTC naredil RSI divergenco z junijskim in trenutnim dnom, trenutno je tudi na poševni liniji, poda katero ni padel od sept. 2015. Bi rekel da smo v podobni situaciji kot januarja 2019. Tako da je po mojem za pričakovati lepo jesen. Nekaj ravno dokupujem.


Support je imel na 19 300, fibonaci gre na 18 500 če nea veš...ne napoveduj pravljic o dvigu in donosih...


Kljub stalni akumulaciji čakam ta prepad. Recimo XRP na 0.25.
Dejstvo je da XRP po 16.9. kot sem napovedal raste.
Se 25.9. pričakuje začetek zloma globalbe ekonomije?
Živi bili pa videli 8-)

Lp

Prebranac ::

merlin2 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Še zadnja pumpica, potem pa xrp in xlm v prepad. Loozeri ko mi pa v jok. Medvedji market je tu, kaj vam ni jasno pubeci. Pumpica do 19 300 potem pa 17 600 kot je napovedal eden znani trajder.

energetik je izjavil:

O kakih odbojih in padcih vi to, ko pogledam moj graf z 1W svečami, zgleda vse že 1,5 meseca na istem mestu, malo miga nekje med 19-22k. IMHO je BTC naredil RSI divergenco z junijskim in trenutnim dnom, trenutno je tudi na poševni liniji, poda katero ni padel od sept. 2015. Bi rekel da smo v podobni situaciji kot januarja 2019. Tako da je po mojem za pričakovati lepo jesen. Nekaj ravno dokupujem.


Support je imel na 19 300, fibonaci gre na 18 500 če nea veš...ne napoveduj pravljic o dvigu in donosih...


Kljub stalni akumulaciji čakam ta prepad. Recimo XRP na 0.25.
Dejstvo je da XRP po 16.9. kot sem napovedal raste.
Se 25.9. pričakuje začetek zloma globalbe ekonomije?
Živi bili pa videli 8-)

Lp


Do 0,5 potem pa dump...

TheMentor ::

Sicer to, da XRP neki pumpa ni glih dobr znak bil nikol :)....just saying :)

PrihajaNodi ::

TheMentor je izjavil:

Sicer to, da XRP neki pumpa ni glih dobr znak bil nikol :)....just saying :)


Ne, to je xtz indikator.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Gre se nekako do 25 k potem nazaj na 23 pol pa hop na 35k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Gre se nekako do 25 k potem nazaj na 23 pol pa hop na 35k


Verjetno kar do 72000.

mr_chai ::

velik hopiuma čutit v tem threadu od ljudi, ki so se zakalkulirali in niso nič ven pobrali v bull runu, zdj pa nimajo kaj več notri dati. Pametni pa čakamo na priložnost. Neke zgodbice o zlomu ekonomije itd, so prav smešne :D A vi res mislite, da če se zlomi ekonomija, da bo pa crypto šel v nebo ? bebčki

Prebranac ::

Ripple pa do 3 dolarje, potem pa gargamel aka garlighouse pobere peneze in zbeži kot ignjatova.

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

velik hopiuma čutit v tem threadu od ljudi, ki so se zakalkulirali in niso nič ven pobrali v bull runu, zdj pa nimajo kaj več notri dati. Pametni pa čakamo na priložnost. Neke zgodbice o zlomu ekonomije itd, so prav smešne :D A vi res mislite, da če se zlomi ekonomija, da bo pa crypto šel v nebo ? bebčki


Tocno. Btc ne bo sel vec pod 19k. Ze zaradi inflacije in naprintanega kesa. 10 triljonov marcet cap z lahkoto
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

val46 ::

Prebranac je izjavil:

Ripple pa do 3 dolarje, potem pa gargamel aka garlighouse pobere peneze in zbeži kot ignjatova.


Kar. Jaz pri 2.9$ prodam in grem v penzijo, prej kot on zbeži :)

Prebranac ::

Lol. Sanjači in madžioničari.

XIIT ::

Danes exit pump, crab/bleed čez vikend, dump v nedeljo, ponedeljek masaker?
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

mr_chai ::

v pondelk rdeči noži. Ampak pazi, kadar jst to napovem, so potem vedno neki algasti dildoti

merlin2 ::

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Ripple pa do 3 dolarje, potem pa gargamel aka garlighouse pobere peneze in zbeži kot ignjatova.


Kar. Jaz pri 2.9$ prodam in grem v penzijo, prej kot on zbeži :)


Če je res kar pišeš, pa mislim da ni:P , bo prodaja in "odhod v penzijo" tvoja najslabša varianta.
Poanta je v tem, da ti 80% XRP sploh nikoli ne bo potrebno prodat. 8-)

Lp

Kripto ::

Lepa pumpa XRP.

Money is mindset!

Bizkit45 ::

Kripto je izjavil:

Lepa pumpa XRP.

To je že nekdo prej napisal in je kar logično..xrp raste ker je dober trejder coin in folk dost več trejda/prodaja.
Mogoče je kaj na tem? Nekaj logike je v tem :)

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Lepa pumpa XRP.


Vedno pade. Pazi kdaj pobereš. 2,95 ne bo, ker bi presegel mc bitcoina kar pa se ne bo zgodilo. Pač še en kovanec kot luna ki se ga napumpa, garlic-ton si bo pa izplačal dividende ali pa celo dumpal. Transakcije med nigerijskimi bankami in indonezijakimi se kajpak nikoli ne izplačejo.

val46 ::

Prebranac je izjavil:

Lol. Sanjači in madžioničari.


Seveda. Ker ti si pa kaj drugega kot eno ali kar oboje od teh dveh?

Prebranac ::

mr_chai je izjavil:

v pondelk rdeči noži. Ampak pazi, kadar jst to napovem, so potem vedno neki algasti dildoti


Imaš kar pravi glede rdečih nožef. Se je že začnelo. Tudi XRP izgublja momentum.

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Lol. Sanjači in madžioničari.


Seveda. Ker ti si pa kaj drugega kot eno ali kar oboje od teh dveh?


Sam sem bag hodler. Si priznam. Kaj pa ti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

A gdo drži Brain Trust?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

Prebranac je izjavil:

mr_chai je izjavil:

v pondelk rdeči noži. Ampak pazi, kadar jst to napovem, so potem vedno neki algasti dildoti


Imaš kar pravi glede rdečih nožef. Se je že začnelo. Tudi XRP izgublja momentum.

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Lol. Sanjači in madžioničari.


Seveda. Ker ti si pa kaj drugega kot eno ali kar oboje od teh dveh?


Sam sem bag hodler. Si priznam. Kaj pa ti?


Namena zakaj je bil XRPL ustvarjen ne poznaš, niti se ti ne sanja. To je več kot očitno.
Tip ima zelo razumljive prispevke. Tudi ta o uporabnosti drži. Torej zakaj nenadna rast XRP? Nekdo izmed velikih pač ve več kot mi ali pa je spoznal vrednost XRP-ja, ustvaril se je FOMO ... Prava vrednost XRP se bo pokazala na dolgi rok, ko se bo skozi sistem prelivala vsa vrednost.
Kreator XRP-ja je že povedal, da likvidnost ne bo delovala v kolikor bo cena 1 XRP 100$. Torej bo, ko bo sistem deloval vrednost XRP-ja bistveno višja.

Seveda pa se bo najprej zrušila obstoječa ekonomika.
Najlažje je nakladat preden se opravi domačo nalogo.



Lp.

Prebranac ::

merlin2 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

mr_chai je izjavil:

v pondelk rdeči noži. Ampak pazi, kadar jst to napovem, so potem vedno neki algasti dildoti


Imaš kar pravi glede rdečih nožef. Se je že začnelo. Tudi XRP izgublja momentum.

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Lol. Sanjači in madžioničari.


Seveda. Ker ti si pa kaj drugega kot eno ali kar oboje od teh dveh?


Sam sem bag hodler. Si priznam. Kaj pa ti?


Namena zakaj je bil XRPL ustvarjen ne poznaš, niti se ti ne sanja. To je več kot očitno.
Tip ima zelo razumljive prispevke. Tudi ta o uporabnosti drži. Torej zakaj nenadna rast XRP? Nekdo izmed velikih pač ve več kot mi ali pa je spoznal vrednost XRP-ja, ustvaril se je FOMO ... Prava vrednost XRP se bo pokazala na dolgi rok, ko se bo skozi sistem prelivala vsa vrednost.
Kreator XRP-ja je že povedal, da likvidnost ne bo delovala v kolikor bo cena 1 XRP 100$. Torej bo, ko bo sistem deloval vrednost XRP-ja bistveno višja.

Seveda pa se bo najprej zrušila obstoječa ekonomika.
Najlažje je nakladat preden se opravi domačo nalogo.

Lp.


A to pomeni, da bo fsa miljarda XRP vredna 100 dolarof?

PrihajaNodi ::

xrp 1 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

Nodi, Warkraft.

Mladinca. Začnita se izobraževat, ker tole vaju ne bo pripeljalo nikamor. :P

LP 8-)

Kripto ::

merlin2 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

mr_chai je izjavil:

v pondelk rdeči noži. Ampak pazi, kadar jst to napovem, so potem vedno neki algasti dildoti


Imaš kar pravi glede rdečih nožef. Se je že začnelo. Tudi XRP izgublja momentum.

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Lol. Sanjači in madžioničari.


Seveda. Ker ti si pa kaj drugega kot eno ali kar oboje od teh dveh?


Sam sem bag hodler. Si priznam. Kaj pa ti?


Namena zakaj je bil XRPL ustvarjen ne poznaš, niti se ti ne sanja. To je več kot očitno.
Tip ima zelo razumljive prispevke. Tudi ta o uporabnosti drži. Torej zakaj nenadna rast XRP? Nekdo izmed velikih pač ve več kot mi ali pa je spoznal vrednost XRP-ja, ustvaril se je FOMO ... Prava vrednost XRP se bo pokazala na dolgi rok, ko se bo skozi sistem prelivala vsa vrednost.
Kreator XRP-ja je že povedal, da likvidnost ne bo delovala v kolikor bo cena 1 XRP 100$. Torej bo, ko bo sistem deloval vrednost XRP-ja bistveno višja.

Seveda pa se bo najprej zrušila obstoječa ekonomika.
Najlažje je nakladat preden se opravi domačo nalogo.



Lp.



XRP bo stablecoin z zelo majhno volatilnostjo. Njegova vrednost pa bo precej visoka. Je treba gledat in razmišljat na dolgi rok. Bridge currrency med CBDC-ji.

PrihajaNodi ::

Samo vprašanje kdaj in koliko se jih bo spet dumpalo in odklenilo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

Kripto je izjavil:

merlin2 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

mr_chai je izjavil:

v pondelk rdeči noži. Ampak pazi, kadar jst to napovem, so potem vedno neki algasti dildoti


Imaš kar pravi glede rdečih nožef. Se je že začnelo. Tudi XRP izgublja momentum.

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Lol. Sanjači in madžioničari.


Seveda. Ker ti si pa kaj drugega kot eno ali kar oboje od teh dveh?


Sam sem bag hodler. Si priznam. Kaj pa ti?


Namena zakaj je bil XRPL ustvarjen ne poznaš, niti se ti ne sanja. To je več kot očitno.
Tip ima zelo razumljive prispevke. Tudi ta o uporabnosti drži. Torej zakaj nenadna rast XRP? Nekdo izmed velikih pač ve več kot mi ali pa je spoznal vrednost XRP-ja, ustvaril se je FOMO ... Prava vrednost XRP se bo pokazala na dolgi rok, ko se bo skozi sistem prelivala vsa vrednost.
Kreator XRP-ja je že povedal, da likvidnost ne bo delovala v kolikor bo cena 1 XRP 100$. Torej bo, ko bo sistem deloval vrednost XRP-ja bistveno višja.

Seveda pa se bo najprej zrušila obstoječa ekonomika.
Najlažje je nakladat preden se opravi domačo nalogo.



Lp.



XRP bo stablecoin z zelo majhno volatilnostjo. Njegova vrednost pa bo precej visoka. Je treba gledat in razmišljat na dolgi rok. Bridge currrency med CBDC-ji.


Točno. In ne samo med CBDC-ji ampak tudi večino kripto valut, ki se bodo obdržale v novem ISO20022 standardu.

Lp 😎

XRPNERD ::

Ja ja ok. Next please.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

PrihajaNodi ::

Xrp je tako kot zlato. Precej redka kovina in visoka vridnost...aja, hm za xrp pa nevemo tocno koliko jih je oz jih se bo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Evo bartova glacica se oblikuje. Pazte sedaj na pumpo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Evo bartova glacica se oblikuje. Pazte sedaj na pumpo.


Prej se vidi bartove gate in lukinjo ko gleda skozi. Trenutno lepo pada dol, uresničuje se napoved krvavega vikenda. Še poševnooki prodajejo in smo na k...

PrihajaNodi ::

Minerji lahko sedaj pomagajo ogrevati stanovanjske bloke. Je ze kdo razmisljal o tem sedaj ko je plin drag?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Minerji lahko sedaj pomagajo ogrevati stanovanjske bloke. Je ze kdo razmisljal o tem sedaj ko je plin drag?


Mislim da je termoakomulacijska peč cenejša kot rig..

PrihajaNodi ::

A ta zadeva tud majna btcje?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: budnost ()

enemon ::

PrihajaNodi je izjavil:

Minerji lahko sedaj pomagajo ogrevati stanovanjske bloke. Je ze kdo razmisljal o tem sedaj ko je plin drag?


Kakšne so kaj cene v Romuniji? Se lev dobro drži?

hujsk1999 ::

Še daleč do mojih buy orderjev za BTC. To je 8000$.
Intel Core i9-13900KS/MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G/EKWB Custom

PrihajaNodi ::

enemon je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Minerji lahko sedaj pomagajo ogrevati stanovanjske bloke. Je ze kdo razmisljal o tem sedaj ko je plin drag?


Kakšne so kaj cene v Romuniji? Se lev dobro drži?

Hrana gre gor, sicer pa lahko pogledas Ron eur tecaje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Buggy ::

Nodi, si spet v napacnem kovancu :)) Malce se mi pa celo smislis v tem svojem brezupnem prizadevaju.

Pri meni je pretezno zeleno in to na racunu kjer se zgolj poigravam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

PrihajaNodi ::

Komodo, Monacoin?

Btw ethw danes blesti. Easy 100%
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hunterslo ::

PrihajaNodi je izjavil:

Komodo, Monacoin?

Btw ethw danes blesti. Easy 100%


Jup, ko pride še na binance bo veselo. Dumpam ko bo na okoli 50$.

FireSnack ::

Vsi nekaj tarnajo kriza recesija, delnice padajo. Mi v kriptu pa delamo najbolj lahek denar ever. Naj samo traja ta kriza. Boljše mi še ni šlo u lajfu.
Preprodajalec NFT umetnin

hunterslo ::

Itak. Tok lambotov kokr sem letos vidu po cesti jih še nisem. In večina z slo tablicami. Sploh niso več zanimivi. Da ne omenjam raznih M3 M5 in podobno ko se furajo ponoči čez center, to vozijo sam še reveži in mentalno zaostali povprečneži. True deda se vozi z biciklom, ker hodla!
««
1160 / 1486
»»