» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1157 / 1486
»»

val46 ::

Prebranac je izjavil:

val46 je izjavil:

Ok, 150k v shitcoine...kolk maš zdej v portfoliu? Vsega skupej pretvorjeno v eure ali dolarje?


Eur. Cca 18k.


Se pravi, maš cca 18k€, s katerimi lahko razpolagaš. Če shortaš teh 18k€ s pozicijo BTC pri 15k, kot stalno trdiš da bo padlo, si teh 150k vložka povrneš v enem tednu. Ne rabiš čakat 2 leti na nov ATH, ker vprašanje če sploh bo. Torej? Se imaš za takega vseveda? Če se imaš, naredi tako in boš največja faca na vasi, po enem tednu. Če se pa nimaš...pol prosim, da ne soliš več pameti vsem nam ostalim tu gor s tvojimi "napovedmi"!

IgorCardanof ::

endelin je izjavil:

Se splača dokupovati alte?


Po mojem mnenju ne in bo še ogromno priložnosti za poceni nakup.

Ampak ja, samo moja ugibanja. Mogoče se pa FED odloči vklopiti printer spet na polno sedaj in bomo šli na 300k direkt.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Bl4ckSw4n ::

Dokupil ADA. Kar bo pa bo, pravi Nodi.

P.S.: Ne okol govort.

Prebranac ::

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

val46 je izjavil:

Ok, 150k v shitcoine...kolk maš zdej v portfoliu? Vsega skupej pretvorjeno v eure ali dolarje?


Eur. Cca 18k.


Se pravi, maš cca 18k€, s katerimi lahko razpolagaš. Če shortaš teh 18k€ s pozicijo BTC pri 15k, kot stalno trdiš da bo padlo, si teh 150k vložka povrneš v enem tednu. Ne rabiš čakat 2 leti na nov ATH, ker vprašanje če sploh bo. Torej? Se imaš za takega vseveda? Če se imaš, naredi tako in boš največja faca na vasi, po enem tednu. Če se pa nimaš...pol prosim, da ne soliš več pameti vsem nam ostalim tu gor s tvojimi "napovedmi"!


Osel gre samo enkrat na led. Govorim o realnih stevilkah za btc. Dol gre ali zelite ali ne. Smo ze nekaj casa pod 20k in 1 trilijonom mc

tonis ::

Bl4ckSw4n je izjavil:

Dokupil ADA. Kar bo pa bo, pravi Nodi.

P.S.: Ne okol govort.


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

Apofis ::

@tonis Bo ada prebila support? :) btw, kako ti kej zgleda TA WAXPja? thx

val46 ::

Prebranac je izjavil:

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

val46 je izjavil:

Ok, 150k v shitcoine...kolk maš zdej v portfoliu? Vsega skupej pretvorjeno v eure ali dolarje?


Eur. Cca 18k.


Se pravi, maš cca 18kEUR, s katerimi lahko razpolagaš. Če shortaš teh 18kEUR s pozicijo BTC pri 15k, kot stalno trdiš da bo padlo, si teh 150k vložka povrneš v enem tednu. Ne rabiš čakat 2 leti na nov ATH, ker vprašanje če sploh bo. Torej? Se imaš za takega vseveda? Če se imaš, naredi tako in boš največja faca na vasi, po enem tednu. Če se pa nimaš...pol prosim, da ne soliš več pameti vsem nam ostalim tu gor s tvojimi "napovedmi"!


Osel gre samo enkrat na led. Govorim o realnih stevilkah za btc. Dol gre ali zelite ali ne. Smo ze nekaj casa pod 20k in 1 trilijonom mc


Ni fora v tem, ali mi želimo ali ne. Rad bi ti sam dopovedal, da če si toliko prepričan v te svoje napovedi, potem mej jajca pa shortaj še teh 18k k jih maš. Če maš prav, boš hitro pokril dosedanjo izgubo. Če pa nimaš, boš pač pa še teh 18k popušil in nam pol upam da vsaj dal mir s temi tvojimi napovedmi, ki jih poslušamo in beremo že pol leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: val46 ()

tonis ::

Apofis je izjavil:

@tonis Bo ada prebila support? :) btw, kako ti kej zgleda TA WAXPja? thx

Težko rečem, če bi vedel, ne bi rabil dnevno na šiht hodit ;) ..hotel sem samo nakazat, da morda ni slab nakup, ker se že nekaj časa svaljka na močnem supportu..

waxp pa ne vidim nič otipljivega...

Apofis ::

tonis je izjavil:

Apofis je izjavil:

@tonis Bo ada prebila support? :) btw, kako ti kej zgleda TA WAXPja? thx

Težko rečem, če bi vedel, ne bi rabil dnevno na šiht hodit ;) ..hotel sem samo nakazat, da morda ni slab nakup, ker se že nekaj časa svaljka na močnem supportu..

waxp pa ne vidim nič otipljivega...

nič ne de, si ene par zadev kr fino "zadel"...

Prebranac ::

Valis, f bistvu gremo lepo dol. Veselo sortanje. Ne z moje strani. Graf sem pa ze prilimal 3. tedne nazaj.

merlin2 ::

Pa smo pri centralizaciji :P

? According to our #Ethereum Post Merge Inflation dashboard, 46.15% of the #proofofstake nodes for storing data, processing transactions, and adding new #blockchain blocks can be attributed to just two addresses. This heavy dominance by these addresses is something to watch. https://t.co/KQdFNgGloD

8-)

Prebranac ::

merlin2 je izjavil:

Pa smo pri centralizaciji :P

? According to our #Ethereum Post Merge Inflation dashboard, 46.15% of the #proofofstake nodes for storing data, processing transactions, and adding new #blockchain blocks can be attributed to just two addresses. This heavy dominance by these addresses is something to watch. https://t.co/KQdFNgGloD

8-)


Bravo. Eth proti 800 dolarof.

Kripto ::

merlin2 je izjavil:

Pa smo pri centralizaciji :P

? According to our #Ethereum Post Merge Inflation dashboard, 46.15% of the #proofofstake nodes for storing data, processing transactions, and adding new #blockchain blocks can be attributed to just two addresses. This heavy dominance by these addresses is something to watch. https://t.co/KQdFNgGloD

8-)


Saj veš kako je s tem. Najprej folku skozi marketing prodajaš zgodbo o decentraliziranosti... Kdor je študiral Teorijo sistemov ve, da vsak sistem teži k določeni stopnji centraliziranosti. O tem sem pisal že precej časa nazaj.

Money is mindset!

FireSnack ::

14500 in 800.
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

Sami fuderji spet tu. Robot vas pa bere. Eth 15k in btc 270 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

JUST IN: European Central Bank selects Amazon, $AMZN to develop its digital euro e-payments system.
I’m out.
:3

delavec44 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sami fuderji spet tu. Robot vas pa bere. Eth 15k in btc 270 k


Še zelo daleč smo od umetne inteligence, ki bi to temo razumela. Še človek vas ne razume.

Lennzi ::

Zakaj skok xrp?

IgorCardanof ::

Je končno prišel čas za Merlina in Kriptoja?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Bodite pozorni na BTC v obdobju 5.10-19.10.2022.

Money is mindset!

merlin2 ::

IgorCardanof je izjavil:

Je končno prišel čas za Merlina in Kriptoja?


Še ne.
SWIFT uradno preklopi na ISO20022 Novembra. Januarja 2023 se začne potovanje v nov finančni sistem. Basel III, Breton Woods 2, ...

Lp

FireSnack ::

Lep odboj.
Preprodajalec NFT umetnin

mr_chai ::

FireSnack je izjavil:

Lep odboj.

to je mini odboj in pristanek bo nekje tm 17k

Prebranac ::

mr_chai je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Lep odboj.

to je mini odboj in pristanek bo nekje tm 17k


Bravo. In še niže.

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Lep odboj.

to je mini odboj in pristanek bo nekje tm 17k


Perci daj jih ustavi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

Do supporta na 15k gre tole.

PrihajaNodi ::

Kasna je razlika etc pa ethpow?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Lennzi ::

delavec44 je izjavil:

Do supporta na 15k gre tole.

Malo na pamet spet. Kje vidiš suport btcja na 15k?

doktorproof ::

mr_chai je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Lep odboj.

to je mini odboj in pristanek bo nekje tm 17k


Kaj pa potem?

merlin2 ::

Lennzi je izjavil:

Zakaj skok xrp?




" 👇👀
Does somebody know something we don't?
XRP The Standard

Ripple Price Soars Nearly 10% After Unknown Whale Purchased $500 Million Worth of XRP"

Sicer pa upajmo na še en konkreten padec.. 8-)

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: merlin2 ()

endelin ::

En zelo močan support za btc je na 3k usd:D

Kripto mesi ::

A to si sam ugotovil ali ti je Warkraft povedal?

Zgodovina sprememb…

delavec44 ::

Lennzi ::

delavec44 je izjavil:

Jaz sem tu prebral:

https://www.tradingview.com/chart/BTCUS...

Ok. Vse lepo in prav.
Dokler si tip v sekundi ne uniči kredibilnost, s shillanjem GLM.
Še eden mnogih znalcev.

delavec44 ::

Saj kaj bo nihče ne ve. Še najmanj znalci na tem forumu. Mene pač vleče na pesimistično Warkraftovo stran za razliko od ostalih trolov, ki napovedujejo XXXk do konca leta.

Osebno sem pretopil vse v fiat nemalo nazaj in sedaj čakam. Še največ sem pa zaslužil, ker je dolar zrastel.

FireSnack ::

40-50 centov za Cardano se mi zdi kar dobra cena. Čeprav se ne bi branil 20 centov za komad. Hehehe.
Preprodajalec NFT umetnin

Mato989 ::

delavec44 je izjavil:

Saj kaj bo nihče ne ve. Še najmanj znalci na tem forumu. Mene pač vleče na pesimistično Warkraftovo stran za razliko od ostalih trolov, ki napovedujejo XXXk do konca leta.

Osebno sem pretopil vse v fiat nemalo nazaj in sedaj čakam. Še največ sem pa zaslužil, ker je dolar zrastel.



Težava je v tem da ko je BTC padel na 3k so tu tulili nekateri kako BTC NIKOLI ampak res NIKOLI več ne bo preko 10k kaj šele 20k... in zdaj ne samo da smo pri 20k že nekaj časa, celo bili smo na 3x več... in zato pač nerad poslušam pesimistične ljudi...

BTC je umrl že kolikokrat? ene par 100x, in še zmeraj je tu >:D

BTC bo nominalno več čez 10 let kot danes v to sem 99,9% prepričan (če ne bo apokalipse ipd...) že zaradi inflacije...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FireSnack ::

Seveda si prepričan da bo 99.9% višje kot danes, ampak držiš pa EUR in USD. Kera mevža. Ti si res ne zaslužiš penzije pred 40 leti delovne dobe.
Preprodajalec NFT umetnin

endelin ::

Mato je btc hodler

endelin ::

Eth po dolgem času pod 1400usd:)
Nabrusimo kremplje

Apofis ::

Kaj je s KNCjem?

Prebranac ::

delavec44 je izjavil:

Saj kaj bo nihče ne ve. Še najmanj znalci na tem forumu. Mene pač vleče na pesimistično Warkraftovo stran za razliko od ostalih trolov, ki napovedujejo XXXk do konca leta.

Osebno sem pretopil vse v fiat nemalo nazaj in sedaj čakam. Še največ sem pa zaslužil, ker je dolar zrastel.


Eksponentna rast do nadaljnjega je iluzija. Ob takig napovedih recesije se je za bati zloma. Ne vem ka vam ni jasno.

Rasprodaje se pričenjajo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

wilbur ::

Prebranac je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Saj kaj bo nihče ne ve. Še najmanj znalci na tem forumu. Mene pač vleče na pesimistično Warkraftovo stran za razliko od ostalih trolov, ki napovedujejo XXXk do konca leta.

Osebno sem pretopil vse v fiat nemalo nazaj in sedaj čakam. Še največ sem pa zaslužil, ker je dolar zrastel.


Eksponentna rast do nadaljnjega je iluzija. Ob takig napovedih recesije se je za bati zloma. Ne vem ka vam ni jasno.

Rasprodaje se pričenjajo


Podobno sem pričakoval l. 2008 z delnicami, pa sem čakal pa čakal zlom po zlomu, na koncu pa obupal. Zloma ni blo, trg pa se je pobral

PrihajaNodi ::

Btc je danes po osti ceni kot je bil 2019 za 3 k. Ko bo 270 no folk jokal da ni danes kupil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Sami strokovnjaki....če je fšeč ali ne. Podna še nismo dosegli!

Kripto mesi ::

Ti si poden te teme.

49106 ::

Ni bear dokler ETH ni vreden 0.02 BTC-ja :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

mr_chai ::

ETH drugo leto pokupim za 400 usd. BTC cca 10k če bo sreča..za BTC hodlerje:))

Prebranac ::

Kripto mesi je izjavil:

Ti si poden te teme.


Dvomim. Samo realne misli dajem.

wilbur je izjavil:

Prebranac je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Saj kaj bo nihče ne ve. Še najmanj znalci na tem forumu. Mene pač vleče na pesimistično Warkraftovo stran za razliko od ostalih trolov, ki napovedujejo XXXk do konca leta.

Osebno sem pretopil vse v fiat nemalo nazaj in sedaj čakam. Še največ sem pa zaslužil, ker je dolar zrastel.


Eksponentna rast do nadaljnjega je iluzija. Ob takig napovedih recesije se je za bati zloma. Ne vem ka vam ni jasno.

Rasprodaje se pričenjajo


Podobno sem pričakoval l. 2008 z delnicami, pa sem čakal pa čakal zlom po zlomu, na koncu pa obupal. Zloma ni blo, trg pa se je pobral


Nič se ne bo pobralo. Sedaj proti 2008 je 3krat huje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

matic492 ::

Kaj kupujete al sam jamrate?

Jaz ravno dokupil danes :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000
««
1157 / 1486
»»