» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1146 / 1486
»»

ramstein ::

Ali kdo od vas še kaj mine-a? Se sploh še splača glede na to, da bo šel ETH na POS?

hunterslo ::

Petek je. Idemo parabolic-alkoholic

PacificBlue ::

Ob 16 uri se začne show. Be ready
I’m out.
:3

Prebranac ::

PacificBlue je izjavil:

Ob 16 uri se začne show. Be ready



A zato so rdeči dildoti in vertikala smrti? Jaki sestanek Powela. LUNC morda pumpne še kaj...

PacificBlue ::

Dokler ne bo znižanja obrestnih mer na fedovi mizi, btc ne bo zlezel kam višje.
In ni videti, da bo do tega prišlo v bliznji prihodnosti.
I’m out.
:3

residual ::

Obljubljajo burnanje lunc... upam da zraste.

Prebranac ::

In spet...SEM VAM REKEL. Bummer

PrihajaNodi ::

???? Kaj si rekel? Smo v fazi akumulacije do 70 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vaščan ::

Prebranac je izjavil:

In spet...SEM VAM REKEL. Bummer

Dej logično pomisli kdor je stisnil pic... Jo je že a misliš da bo folk prodajal vse po enem letu beara mal si optimist. Ostali v tem marketu so večinoma trejderji retail je že požalval izgube bo treba čakat do naslednje evforije. Kiti pa tačas lepo počas akumulirajo.

Sicer pa tudi sam praviš da ne boš prodajal s 90% izgubo boš raje počakal. Kaj misliš kako razmišljajo drugi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

PrihajaNodi ::

vaščan je izjavil:

Prebranac je izjavil:

In spet...SEM VAM REKEL. Bummer

Dej logično pomisli kdor je stisnil pic... Jo je že a misliš da bo folk prodajal vse po enem letu beara mal si optimist. Ostali v tem marketu so večinoma trejderji retail je že požalval izgube bo treba čakat do naslednje evforije. Kiti pa tačas lepo počas akumulirajo.

Sicer pa tudi sam praviš da ne boš prodajal s 90% izgubo boš raje počakal. Kaj misliš kako razmišljajo drugi.

Vecina coinov bo dumpalo kot EOS. Pocasi in vstrajno dol
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Lahko imate monolog. Meni ni potrebe razlagati. Rdeči dildo govori svojo zgodbo...

IgorCardanof ::

Tale pesem pa vm kripto navdušencem najbrž ni najbolj všeč?

Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

Nalodal sem dc(dogechain). Je listing danes na kucoin. Yolo!
I’m out.
:3

Buggy ::

Nodi ne razocara..tip je res svojega crypta vreden :))

bo pumpa Nodi? Kje si se spet zajebu?

cele bukle na svetu ti pravijo, da uzvaj zivljenje v sedajnosti...drzi se mame Nodi, nije zvaka za seljaka!

Mama ve vec kot ti !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

mr_chai ::

ramstein je izjavil:

Ali kdo od vas še kaj mine-a? Se sploh še splača glede na to, da bo šel ETH na POS?



Splača se met mino zarad zk-snarks in zk-apps zakks. Zeks zeks. Vsaj 10k mine met, če hočeš nkoč dobro žvet.

globoko grlo ::

A si ti napacn cajck spil?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Prebranac ::

Privoščim tistemu uspeh, ki je prodal eth tukaj na forumu na 1800 usd nekaj strani nazaj. Drugi se bomo pa naučili the hard way. Pregovor pravi, da nikoli ne zaupaj Azijcu, saj njegov pogled ne izda vseh skrivnosti.

vaščan ::

Odvisno a si ti vlagatelj na dolgi rok a si trejder. Lej če boste imel srečo bo še padlo na prejšnji poden ali blizu tam nekje no in spet neboste kupoval potem bo pa jok in stok čez par let ja lahko je zdaj tistim ki so kupoval po takih in takih cenah. Takrat vas spomnim da ste imeli priložnost to storit večkrat pa niste. Vseeno mislim da junijskih cen neboste več videli možno je pa vse. Mojo najbolj črnogledo napoved sem pa že objavil če se to zgodi bo res dober čas za nakupe.

IgorCardanof ::

Vascan, brez zamere ampak z razlogom si samo "vascan" in ne "mescan" ali "grascak".
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Jaz vidim novi bull flag ki se formira. Dno je bilo dosezeno, americani bodo kmalu dobili nove stimuluse tako da se bo ta del kesa previl v kripto. Sem mocno optimisticen o nove ATHju
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

SPX 500 je kriv za tale večji padec v kripto. Ponedeljek bo zanimiv po odprtju borz.

FireSnack ::

Nova priložnost za akumulacijo. Pod 20k tako ali tako ne more padit.
Preprodajalec NFT umetnin

spegli ::

Me zanima kolk je Powell šortal pred govorom. Res v kurcu svet.

FireSnack ::

Zgleda da svet rabi nek reset kjer delnice zgubijo 99% vrednosti. Medtem pa še inlacija ene 5 let nad 20%.
Preprodajalec NFT umetnin

IgorCardanof ::

spegli je izjavil:

Me zanima kolk je Powell šortal pred govorom. Res v kurcu svet.


Seveda da nič, ker bi bil to insider trading in bi bil hudo kaznovan, če bi kaj takega počel. >:D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

spegli ::

20200 pomoje ni slaba drugač (78.6). Sam ni pa ziher...

FireSnack ::

Zdaj se splača vstopit močno v kripto. Ceneje ne bo nikoli.
Preprodajalec NFT umetnin

IgorCardanof ::

Ja za 20k je jasno, da je vrh iz 2017 in glede na vzorce za nazaj, nikoli nismo padli pod prejšni vrh! Tako da zelo varna točka za vstop.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

cyberwarfare ::

IgorCardanof je izjavil:

Ja za 20k je jasno, da je vrh iz 2017 in glede na vzorce za nazaj, nikoli nismo padli pod prejšni vrh! Tako da zelo varna točka za vstop.


pa sej ti veš, da gremo makro gledano v eno zelo grdo recesijo in da btc zadnje čase sledi delniškem trgu oz. določenim finančnim instrumentom? Ni šans da bo btc ostal nad 20k, če trg zdrkne dol...

FireSnack ::

Ma kripto je drugo. Delniški trg je v balonu, nepremičnine so v balonu, medtem pa je kripto daleč od balona. Kripto ima vseeno neko realno vrednost za osnovo in ni kot neka delnica ali nepremičnina ki je takorekoč ničvredna reč.
Preprodajalec NFT umetnin

toro69 ::

FireSnack je izjavil:

Ma kripto je drugo. Delniški trg je v balonu, nepremičnine so v balonu, medtem pa je kripto daleč od balona. Kripto ima vseeno neko realno vrednost za osnovo in ni kot neka delnica ali nepremičnina ki je takorekoč ničvredna reč.


Vir?

IgorCardanof ::

Kako lahko rečeš, da je kripto v balonu, če je pa dobesedno bitcoin dol 70% od vrha, Ethereum več kot 70%, večina alternativnih coinov pa dejansko 90% in več. Nekateri so dol tudi 99% in nekateri celo 100%. Moraš bit pa res predrzen, da potem govoriš, kako je "Kripto napihnjen in v balonu". Za SP500 velja, da je bear market, če pade za 20%, izraza za 70% padec sploh nimamo!

Skratka, jaz jemljem potrošniški kredit v ponedeljek in zarivam vse na 3x long na bitcoin. Pod likvidacijsko točko 13k tako ali tako 100% ne more.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

FireSnack ::

SP500 bo šel od vrha -95%, tako kot kak najbolj marginalni altcoin.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnack ()

cyberwarfare ::

to je ko človek prebere samo zadnji post. pa spregleda da je troll fest tule... shame on me

pangro ::

IgorCardanof je izjavil:

Kako lahko rečeš, da je kripto v balonu, če je pa dobesedno bitcoin dol 70% od vrha, Ethereum več kot 70%, večina alternativnih coinov pa dejansko 90% in več. Nekateri so dol tudi 99% in nekateri celo 100%. Moraš bit pa res predrzen, da potem govoriš, kako je "Kripto napihnjen in v balonu". Za SP500 velja, da je bear market, če pade za 20%, izraza za 70% padec sploh nimamo!

Skratka, jaz jemljem potrošniški kredit v ponedeljek in zarivam vse na 3x long na bitcoin. Pod likvidacijsko točko 13k tako ali tako 100% ne more.
,

Po moje za kredit vzet trg še ni zrel, risk management more še vedno laufat rabiš vix da je vsaj na 80 ali čez, potem invertna krivulja med kratkoročnimi in dolgoročnimi obrestmi se še zdaleč ni odigrala do konca, je pa možno da ti tole uspe na polno, v prid ti gre predvsem evforičen dolar dxy index na 20 letnem vrhu, špekulativna panično nakupovalna manija na trgu plina premoga in elektrike v eu, ko bo pritisk tukaj popustil verjetno tech in kripto v naslednjih mesecih nadaljujeta pohod.

immortan ::

cyberwarfare je izjavil:

to je ko človek prebere samo zadnji post. pa spregleda da je troll fest tule... shame on me

saj to je že skoz... pol pa nategujejo/shillajo ljudi, ki dejansko vlagajo €. Bi lahko malo bolj admini tole spremljali..

pangro ::

sp500 pa nasdaq delata viden korekcijski val, kje bom filal bag bom še videl.

spegli ::

BTC za kak mali skalp čez vikend mogoče (20700 imo). Za kej več pa je za počakat kaj bo v ponedeljek. 4h spx zgleda res slabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

FireSnack ::

immortan je izjavil:

cyberwarfare je izjavil:

to je ko človek prebere samo zadnji post. pa spregleda da je troll fest tule... shame on me

saj to je že skoz... pol pa nategujejo/shillajo ljudi, ki dejansko vlagajo €. Bi lahko malo bolj admini tole spremljali..

Kdor vlaga v Onecoin, Bitconnect in Celsius si je čisto sam kriv. Vsak se mora zavedat visokih tveganj.
Preprodajalec NFT umetnin

DuaL ::

Ima kdo kaj shibe ali floki inu letos mogoče kateri od teh letosnji bull run naredi x100

IgorCardanof ::

"Letosnji bull"

Zelo mi je vsec optimizem! :)

Pomoje bo za vecino izmed vas boljse, ce se popolnoma umaknete iz kripta za 3-5 let. Ali pa samo mesecni DCA v BTC/ETH, ce verjamete v kripto.

immortan je izjavil:

cyberwarfare je izjavil:

to je ko človek prebere samo zadnji post. pa spregleda da je troll fest tule... shame on me

saj to je že skoz... pol pa nategujejo/shillajo ljudi, ki dejansko vlagajo €. Bi lahko malo bolj admini tole spremljali..


Tema ze dolgo ni to kar je bila. Zal.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

Kako lahko rečeš, da je kripto v balonu, če je pa dobesedno bitcoin dol 70% od vrha, Ethereum več kot 70%, večina alternativnih coinov pa dejansko 90% in več. Nekateri so dol tudi 99% in nekateri celo 100%. Moraš bit pa res predrzen, da potem govoriš, kako je "Kripto napihnjen in v balonu". Za SP500 velja, da je bear market, če pade za 20%, izraza za 70% padec sploh nimamo!

Skratka, jaz jemljem potrošniški kredit v ponedeljek in zarivam vse na 3x long na bitcoin. Pod likvidacijsko točko 13k tako ali tako 100% ne more.


Raje ne jemlji. Nekateri smo se že zajebali. 5000 potrošniškega je potrebno plačevati, ali imaš izgubo ali dobiček.

DuaL je izjavil:

Ima kdo kaj shibe ali floki inu letos mogoče kateri od teh letosnji bull run naredi x100


Za 25k eur shibe. Flokija se nea pipnem. Sicer pa dobar kredit v mb da samo župan s.a.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Kripto mesi ::

IgorCardanof je izjavil:

"Letosnji bull"

Zelo mi je vsec optimizem! :)

Pomoje bo za vecino izmed vas boljse, ce se popolnoma umaknete iz kripta za 3-5 let. Ali pa samo mesecni DCA v BTC/ETH, ce verjamete v kripto.

immortan je izjavil:

cyberwarfare je izjavil:

to je ko človek prebere samo zadnji post. pa spregleda da je troll fest tule... shame on me

saj to je že skoz... pol pa nategujejo/shillajo ljudi, ki dejansko vlagajo €. Bi lahko malo bolj admini tole spremljali..


Tema ze dolgo ni to kar je bila. Zal.

Tudi zaradi tvojega konstantnega trolanja.

IgorCardanof ::

Govori se, da bo v kratkem (zdaj pa res v kratkem) release 140k mtgox bitkojnov in da teorija, da so to diamond hands hodlerji, ne stoji.

Pustimo se presenetit :|
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

sumi666 ::

IgorCardanof je izjavil:

Govori se, da bo v kratkem (zdaj pa res v kratkem) release 140k mtgox bitkojnov in da teorija, da so to diamond hands hodlerji, ne stoji.

Pustimo se presenetit :|


Pa teli iz MTgox naj bi imeli povprečno nabavno ceno 450 usd usd na BTC ... prodajni pritik bo prisoten ...

enemon ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz vidim novi bull flag ki se formira. Dno je bilo dosezeno, americani bodo kmalu dobili nove stimuluse tako da se bo ta del kesa previl v kripto. Sem mocno optimisticen o nove ATHju


Sem močno pesimističen o prenehanju tvojega trolanja. Resno, ne spomnim se, kdaj je bilo tu zadnjič kaj kvalitetnega. Spegli še da kakšne uporabne informacije, včasih je tonis TA delal ...

IgorCardanof ::

enemon je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz vidim novi bull flag ki se formira. Dno je bilo dosezeno, americani bodo kmalu dobili nove stimuluse tako da se bo ta del kesa previl v kripto. Sem mocno optimisticen o nove ATHju


Sem močno pesimističen o prenehanju tvojega trolanja. Resno, ne spomnim se, kdaj je bilo tu zadnjič kaj kvalitetnega. Spegli še da kakšne uporabne informacije, včasih je tonis TA delal ...


Če te zanima samo vodoo magic vlečenja črt po grafih, potem res že nekaj časa ni bilo ničesar.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

matic492 ::

Razlike med trolanjem Nodija in vlečenjem črt za long-term napovedi cene crypto coinov v uporabnosti itak ni :))

Evo ena iz 2018 iz mojega arhiva:

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

enemon ::

IgorCardanof je izjavil:

enemon je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz vidim novi bull flag ki se formira. Dno je bilo dosezeno, americani bodo kmalu dobili nove stimuluse tako da se bo ta del kesa previl v kripto. Sem mocno optimisticen o nove ATHju


Sem močno pesimističen o prenehanju tvojega trolanja. Resno, ne spomnim se, kdaj je bilo tu zadnjič kaj kvalitetnega. Spegli še da kakšne uporabne informacije, včasih je tonis TA delal ...


Če te zanima samo vodoo magic vlečenja črt po grafih, potem res že nekaj časa ni bilo ničesar.


Tvoja modrovanja in bluzenja so pa zelo koristna in uporabna.

IgorCardanof ::

Večinoma ne, je pa kdaj pa kdaj med komentarji kaj zelo uporabnega. Samo zelo uporabnih stvari pa ne bom pisal, če mi paše trolanje.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.
««
1146 / 1486
»»