» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1129 / 1486
»»

johnnyyy ::

kow je izjavil:

Dzoni, govorimo o solventnosti, ne likvidnosti.

Solventnost oz. likvidnost nista tako različna pojma, saj gre za kratkoročno oz. dolgoročno (ne)zmožnost plačila terjatev. Da pridemo do dolgoročnih nezmožnosti plačil, moramo iti čez kratkoročne.

Mato989 ::

johnnyyy je izjavil:

kow je izjavil:

Dzoni, govorimo o solventnosti, ne likvidnosti.

Solventnost oz. likvidnost nista tako različna pojma, saj gre za kratkoročno oz. dolgoročno (ne)zmožnost plačila terjatev. Da pridemo do dolgoročnih nezmožnosti plačil, moramo iti čez kratkoročne.


Je velika razlika če tebi jutri pride nakazilo 100k in danes nekdo od tebe terja 90k ti pa jih nimaš, tehnično gledano si nelikviden ta dan, nisi pa zato še insolventen kajne?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mato989 ::

Jah tukaj se igramo z verjetnostmi ane. Zdej a si pripravljen vložit 2h časa zato da umakneš stvari s platforme za katero ocenjuješ, da ima recimo 5% možnosti, da bo kmalu izginila/bankrotirala/ti zaklenila račun.

In potem se vprašaš, rabim 2h časa, tu na platformi imam 1m$. Če se zgodi moja ocenjena verjetnost 5%, da izgine/bankrotira/..., v 5% izgubim 1m$, v 95% pa naprej pobiram nekaj malega obresti ali kakorkoli uporabljaš sredstva tam gor.

Net izračun je, da v pričakovanju v tem scenariju izgubiš 20k, 30k, 40k recimo. In potem premisliš, okej 2 uri mojega časa, 40k minusa v povprečju. 20k na uro, ok, mogoče raje umaknem sredstva stran.

Zdej če imaš pa 10$ gor na menjalnici je pa itak brezveze.


Seveda...

Večinoma se vedno povsod operira z verjetnostmi za posamezne scenarije. Potem pa lahko na potreben trud in količino sredstev, ki jih imaš na platformi, ustrezno korigiraš, ali boš na neke negativne novice reagiral in umaknil sredstva ali pustil, da so tam naprej.


Problem takega delovanja je v tem, da ko nekdo spravi ven tako "novico" da če bi vsi tako reagirali bi vedno taka novica bila potrjena... Kajti to je tako kot če jaz dam novico ven da so banke nelikvidne in gremo jutri vsi v SLO na banke dvignit vso našestanje oz depozite, kaj misliš da bi se zgodilo? Seveda bi na koncu jaz imel prav (oz. tisti ki lansira novico) ampak tvoja logika pomaga uresničit "prerokbo" =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hamez66 ::

Važno, da ste pravočasno vzeli iz Celsiusa, čeprav ste nas prepričevali, da je Celsius v redu 2 dni pred zaprtjem.

Mato989 ::

hamez66 je izjavil:

Važno, da ste pravočasno vzeli iz Celsiusa, čeprav ste nas prepričevali, da je Celsius v redu 2 dni pred zaprtjem.


Ne mi smo hoteli DOKAZE o tem da se bo to zgodilo kar se je... teh pa seveda tistih 2 dni pred zaprtjem niste bili sposobni producirat... Kucoin se je tudi zaprl kot je Cardanof svaril kajne? Pa Nexo?

Pač če se skoz dereš kot Dr. Doom ekonomist kako bo kriza se ti prej ali slej userje (enako velja za perma bulle)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Pač smo v tistih 97% v katerih Kucoin normalno posluje naprej in je vredu menjalnica. Ne pomeni, da je bila slaba poteza potegnit sredstva iz Kucoina.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Pač smo v tistih 97% v katerih Kucoin normalno posluje naprej in je vredu menjalnica. Ne pomeni, da je bila slaba poteza potegnit sredstva iz Kucoina.


Po taki logiki gledaš izjemno pesimistično na vse potem... si že dvignil ves keš z bank? Ker po tvoji logiki smo pač v 99,9994% kjer banke danes dalje poslujejo in so "vredu banke" lahko pa ne bi bile in bi imel prav :D

To je kot bi hodil vsak dan v zaklonišče spat zaradi 0,00000000000000001% možnosti jedrskega napada in si drugi dan rekel, pametno je bilo it tja spat smo pač v normalnem dnevu ko se to ni zgodilo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

LunaC se še vedno trguje v miljonih. Kdo in kako se tole pere sam bog ve...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Na Kucoinu sem imel 5k$, katere sem imel v usdt na lendingu za tist procent ali dva ali tri letno. Da sem to pobral dol, mi je vzelo 10 min časa. Če bi recimo Kucoin z verjetnostjo 3% šel, to pomeni 150$ izgube v povprečju. 150$ za 10 min časa, res ni problem.

Poleg tega pa lahko na to pogledaš tudi na drug način, a se splača tvegat 5k, za 50 oz 100$ letnega yielda, ki ga dobiš, s tem da je neko tveganje, da izgubiš vseh 5k?
Pa mogoče samo rečeš ne.

Je pa ena super knjiga o psihologiji "Thinking fast and slow", kjer obdela vse te razne primere in kako se ljudje odločajo, ko imajo pred sabo dogodke z določenimi verjetnostmi in sploh kako "neracionalno" se ljudje odločajo, ko so te verjetnosti izjemno majhne oz. izjemno visoke. To je recimo tudi eden izmed načinov zakaj zavarovalnice tako dobro delajo, ker se ljudje raje zavarujejo, kot pa da vzamejo tistih 0.01% tveganja da se jim nekaj zgodi ali se zgodi kaka nezgoda.
In za to zavarovanje so pripravljeni plačat veliko več kot bi dejansko izgubili v povprečju, če bi šli računat prav matematično.

Pričakovana vrednost je sicer bolj kot ne samo številka in ti ne bi smela bit 100% vodilo kaj in kako reagirat. Tudi v praksi večina ljudi se ne odloča glede na pričakovano vrednost.

Zdej naprej pa če imam 200$ na NLB računu in mislim, da je 0.01% šanše, da NLB v enem mesecu zapre vse, potem se ne bom s tem ukvarjal, ker je seveda trud in čas vreden veliko več kot bi bilo recimo reševanje teh par stotakov za tako neverjeten dogodek.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

49106 ::

PrihajaNodi je izjavil:

LunaC se še vedno trguje v miljonih. Kdo in kako se tole pere sam bog ve...


Bolj žalostno je to, da ima Luna2 še več prometa.

hamez66 ::

Mato989 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Važno, da ste pravočasno vzeli iz Celsiusa, čeprav ste nas prepričevali, da je Celsius v redu 2 dni pred zaprtjem.


Ne mi smo hoteli DOKAZE o tem da se bo to zgodilo kar se je... teh pa seveda tistih 2 dni pred zaprtjem niste bili sposobni producirat... Kucoin se je tudi zaprl kot je Cardanof svaril kajne? Pa Nexo?

Pač če se skoz dereš kot Dr. Doom ekonomist kako bo kriza se ti prej ali slej userje (enako velja za perma bulle)


Sej si imel dovolj dokazov - stETH, UST, Luna.

PrihajaNodi ::

49106 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

LunaC se še vedno trguje v miljonih. Kdo in kako se tole pere sam bog ve...


Bolj žalostno je to, da ima Luna2 še več prometa.

Fake, ja. Pomojem se bo ustavl tko ko bitconnect
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

hamez66 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Važno, da ste pravočasno vzeli iz Celsiusa, čeprav ste nas prepričevali, da je Celsius v redu 2 dni pred zaprtjem.


Ne mi smo hoteli DOKAZE o tem da se bo to zgodilo kar se je... teh pa seveda tistih 2 dni pred zaprtjem niste bili sposobni producirat... Kucoin se je tudi zaprl kot je Cardanof svaril kajne? Pa Nexo?

Pač če se skoz dereš kot Dr. Doom ekonomist kako bo kriza se ti prej ali slej userje (enako velja za perma bulle)


Sej si imel dovolj dokazov - stETH, UST, Luna.


Enake "dokaze" so predpostavili da bo padel Kucoin pa je še kar tu, pa Nexo tudi :) TOrej so dokazi bili nedosledni oz relativni.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Tezos pumpa danes
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tezos pumpa danes

Hvala za informacijo. Je med TOP6. Torej jutri lahko pričakujemo korekcijo celega kripto trga?

IgorCardanof ::

Je že top 3.

Nič, je bil do sedaj res dober indikator. Odpiram 7x BTC short.

Lah tut spremljate, da ne mislite, da samo nabijam.

https://www.binance.com/en/futures-acti...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Mato989 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Važno, da ste pravočasno vzeli iz Celsiusa, čeprav ste nas prepričevali, da je Celsius v redu 2 dni pred zaprtjem.


Ne mi smo hoteli DOKAZE o tem da se bo to zgodilo kar se je... teh pa seveda tistih 2 dni pred zaprtjem niste bili sposobni producirat... Kucoin se je tudi zaprl kot je Cardanof svaril kajne? Pa Nexo?

Pač če se skoz dereš kot Dr. Doom ekonomist kako bo kriza se ti prej ali slej userje (enako velja za perma bulle)


Sej si imel dovolj dokazov - stETH, UST, Luna.


Enake "dokaze" so predpostavili da bo padel Kucoin pa je še kar tu, pa Nexo tudi :) TOrej so dokazi bili nedosledni oz relativni.



Kucoin si ni sposojal denarja in ga vlagal v ust za nabiranje yielda. Prav tako si kucoin ni sposojal ethjev, da bi pobiral yield na eth2, oz če je že mogoče bila kakšna taka storitev, ta ni predstavljala "core bussinessa" Kucoina.

Sej za btc-e, mtgox, cryptsy, cryptopio in podobne borze tudi ni bilo "dokazov", pa je bilo precej jasno, da bodo šle te borze v pm.

IgorCardanof ::

Jah za Kucoin sem rekel, ker je GCR rekel, da je to tipičen primer menjalnice, ki deluje 100% legit, potem pa en dan izgine z vsem. Ima pa GCR res redko narobe, tako da ja.

Pa pozabil si omenit še Quadrigo ane :) Ena večjih.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

johnnyyy ::

Mato989 je izjavil:

johnnyyy je izjavil:

kow je izjavil:

Dzoni, govorimo o solventnosti, ne likvidnosti.

Solventnost oz. likvidnost nista tako različna pojma, saj gre za kratkoročno oz. dolgoročno (ne)zmožnost plačila terjatev. Da pridemo do dolgoročnih nezmožnosti plačil, moramo iti čez kratkoročne.


Je velika razlika če tebi jutri pride nakazilo 100k in danes nekdo od tebe terja 90k ti pa jih nimaš, tehnično gledano si nelikviden ta dan, nisi pa zato še insolventen kajne?

Terjatve imajo rok in da si nelikviden pomeni, da jih ne moreš poplačati v roku. Si me pa spomnil na Đurotovo sceno iz Kajmaka "Jaz denar mam, mislim, jutri ga bom mel ..." :).

49106 ::

PersonaRuda je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tezos pumpa danes

Hvala za informacijo. Je med TOP6. Torej jutri lahko pričakujemo korekcijo celega kripto trga?


Bolj gre Tezos gor, bolj bo šel bitcoin dol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mato989 ::

johnnyyy je izjavil:

Mato989 je izjavil:

johnnyyy je izjavil:

kow je izjavil:

Dzoni, govorimo o solventnosti, ne likvidnosti.

Solventnost oz. likvidnost nista tako različna pojma, saj gre za kratkoročno oz. dolgoročno (ne)zmožnost plačila terjatev. Da pridemo do dolgoročnih nezmožnosti plačil, moramo iti čez kratkoročne.


Je velika razlika če tebi jutri pride nakazilo 100k in danes nekdo od tebe terja 90k ti pa jih nimaš, tehnično gledano si nelikviden ta dan, nisi pa zato še insolventen kajne?

Terjatve imajo rok in da si nelikviden pomeni, da jih ne moreš poplačati v roku. Si me pa spomnil na Đurotovo sceno iz Kajmaka "Jaz denar mam, mislim, jutri ga bom mel ..." :).


Ja ampak če meni 10 folka naloži vsak 10k, jaz pa dam teh 100k obrestovat na rok 1 leta, oni pa jutri zahtevajo keš nazaj ker lahko sem pač nelikviden dokler ne poteče moaj vezava... ni pa "firma" zato insolventna...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Ja tole je pa zelo tanka meja, kje si nelikviden in kje si nesolventen. Kaj pa, če sem dal vezat za 5 let, 10 let, 100 let? Kaj potem? Nelikviden ali nesolventen?

Kaj pa če gremo še korak dlje, jaz sem ta denar porabil, ampak sem zelo samozavesten, da ga lahko v petih letih dobim nazaj x2. Sem nelikviden ali nesolventen?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

kow ::

Meja ni tanka. Ce imas v knjigah dokaz, da si solventen, ti bo vedno nekdo posodil likvidnostna sredstva. Za primerne obresti.
Problem je seveda, ko nihce ne verjame, da knjige odrazajo vsaj priblizno realno stanje.

merlin2 ::

In potem je pohlepni Geryyyyy zavohal miljone $$$ :(

Preostali del poznamo :O

SEC se je v tem času razkril popolnoma.

Ves kripto svet bo enkrat lahko še kako hvaležen Ripplu ...

8-)

https://twitter.com/HillBrettkhill/stat...

Okol govort 8-) 8-)

Lp

kow ::

IgorCardanof je izjavil:

J
Kaj pa če gremo še korak dlje, jaz sem ta denar porabil, ampak sem zelo samozavesten, da ga lahko v petih letih dobim nazaj x2. Sem nelikviden ali nesolventen?


Po tvojih izjavah sodoc, bomo mi (torej trg) verjetno presodili, da je tvoja samozavest neupravicena ter ti nihce ne bo posodil. Zelo verjetno si nesolventen.

IgorCardanof ::

Kaj pa če sem se vezal za 10 let, moji upniki pa hočejo sredstva sedaj? Sem vredu ali ne?
Nekje mora bit točno začrtana meja ali sem nelikviden ali sem nesolventen, ali se kar tako malo iz primera do primera odločamo glede na to, kako nam je kdo všeč?

Celsius denimo je bil konkretno fucked, ker se je vezal v stETH in bi ta sredstva nazaj dobil dolgo kasneje.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

murrieta ::

Mato989 je izjavil:

johnnyyy je izjavil:

Mato989 je izjavil:

johnnyyy je izjavil:

kow je izjavil:

Dzoni, govorimo o solventnosti, ne likvidnosti.

Solventnost oz. likvidnost nista tako različna pojma, saj gre za kratkoročno oz. dolgoročno (ne)zmožnost plačila terjatev. Da pridemo do dolgoročnih nezmožnosti plačil, moramo iti čez kratkoročne.


Je velika razlika če tebi jutri pride nakazilo 100k in danes nekdo od tebe terja 90k ti pa jih nimaš, tehnično gledano si nelikviden ta dan, nisi pa zato še insolventen kajne?

Terjatve imajo rok in da si nelikviden pomeni, da jih ne moreš poplačati v roku. Si me pa spomnil na Đurotovo sceno iz Kajmaka "Jaz denar mam, mislim, jutri ga bom mel ..." :).


Ja ampak če meni 10 folka naloži vsak 10k, jaz pa dam teh 100k obrestovat na rok 1 leta, oni pa jutri zahtevajo keš nazaj ker lahko sem pač nelikviden dokler ne poteče moaj vezava... ni pa "firma" zato insolventna...


Mato, jaz upam, da ni nihce tako nor, da bi kakrsenkoli denar nalozil v karkoli, kjer ti svoje narcisticne prste vtikas. Razen v anus, pa se to samo v kovancih po 5 centov, v tem primeru investiram se jaz 100-200 eurov in ti jih zarinem do mozganov. Goljuf nemarni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

delavec44 ::

IgorCardanof je izjavil:

Kaj pa če sem se vezal za 10 let, moji upniki pa hočejo sredstva sedaj? Sem vredu ali ne?
Nekje mora bit točno začrtana meja ali sem nelikviden ali sem nesolventen, ali se kar tako malo iz primera do primera odločamo glede na to, kako nam je kdo všeč?

Celsius denimo je bil konkretno fucked, ker se je vezal v stETH in bi ta sredstva nazaj dobil dolgo kasneje.


Celsius je primarno fucked ker so spušili 1mrd denarja. In za ta del se bodo v stečaju upniki obrisali pod nosom. Ne tu prikazovati, da je bila samo kratkoročna nelikvidnost.

Kripto ::

merlin2 je izjavil:

In potem je pohlepni Geryyyyy zavohal miljone $$$ :(

Preostali del poznamo :O

SEC se je v tem času razkril popolnoma.

Ves kripto svet bo enkrat lahko še kako hvaležen Ripplu ...

8-)

https://twitter.com/HillBrettkhill/stat...

Okol govort 8-) 8-)

Lp



Ripple je razkril skorumpiranost, nesposobnost in gnilobo SEC-a.

Money is mindset!

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

merlin2 je izjavil:

In potem je pohlepni Geryyyyy zavohal miljone $$$ :(

Preostali del poznamo :O

SEC se je v tem času razkril popolnoma.

Ves kripto svet bo enkrat lahko še kako hvaležen Ripplu ...

8-)

https://twitter.com/HillBrettkhill/stat...

Okol govort 8-) 8-)

Lp



Ripple je razkril skorumpiranost, nesposobnost in gnilobo SEC-a.


Ampak ripple je še vedno klumpf...

Nehajte se napizdevat. Kripto spet pada, azija raketiketira vsefprek. Krvavi vikend nas čaka.

Zgodovina sprememb…

spegli ::

22k odboj sicer pičimo na 19k...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

IgorCardanof ::

Na Metaculusu napovedujejo, da so sanse da Kitajska napade Tajvan do leta 2023 7%.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

spegli ::

22200 bi blo idealno, ker je 61,80% fib ret.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

pangro ::

IgorCardanof je izjavil:

Na Metaculusu napovedujejo, da so sanse da Kitajska napade Tajvan do leta 2023 7%.


kaj je to Metaculus?

Prebranac ::

Še pred vikentom bo krvavo. Bojim se da je pot še navzdol. Bull trap je, dead cat bounce ljudi.

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

Še pred vikentom bo krvavo. Bojim se da je pot še navzdol. Bull trap je, dead cat bounce ljudi.

Buy the dip
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FireSnack ::

Naša ekipa zdaj izplačuje dobičke. Gremo se malce z jahto zapeljat kak teden. To je v štartu 100k za najem plovila in najamemo še pol ducata frčafel za 50k. Ne gre za orgije, gor igramo šah. 8-)
Preprodajalec NFT umetnin

OldnSlow ::

Ne pozabi ovekoveciti tega dogodka in ga objaviti na jutubu drugace ne obstaja. Srecno, v epik bulranu smo se nalovdal.


Imagine growing up in 2k22 lul

IgorCardanof ::

pangro je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Na Metaculusu napovedujejo, da so sanse da Kitajska napade Tajvan do leta 2023 7%.


kaj je to Metaculus?


Platforma kjer forecasterji napoveduje razne dogodke. In potem vzema neko povprečje napovedi, upošteva kako dober forecaster je posameznik etc.

Skratka, nekdo postavi vprašanje in potem ljudje spodaj razložijo svoje razmišljanje, potek dogodkov in dajo napoved kaj se bo zgodilo. Nekateri ljudje so drugače res talentirani ane in imajo izjemno visok hitrate.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

OldnSlow ::

Slisi se kot se ena stran za pametovat, gotovo je naval ;D
kaksen "hitrate ima btc 100mil$ in xrp 100$

PacificBlue ::

Kaj je v ozzadju sodelovanja Coinbase-a z Blackrock pa Meta(Facebook)?
Bodo s tem pokrivali izgube?
I’m out.
:3

IgorCardanof ::

OldnSlow je izjavil:

Slisi se kot se ena stran za pametovat, gotovo je naval ;D
kaksen "hitrate ima btc 100mil$ in xrp 100$


Je ane. Samo imaš pa svoj track record ane. Tako da ljudje potem vidijo kako dober si in kako zadevaš.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

pangro ::

e to iščem kaj takega ja

hunterslo ::

I smell a delay again. Kako nepričakovano haha

pangro ::

kaj je pol z medvedi btc dela bull flag še en šus na gor da vas dokončno pošišajo pol pa dump ki ga spet noben ne bo upal kupit?

PrihajaNodi ::

Dej nehaj fudat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pangro ::

IgorCardanof je izjavil:

OldnSlow je izjavil:

Slisi se kot se ena stran za pametovat, gotovo je naval ;D
kaksen "hitrate ima btc 100mil$ in xrp 100$


Je ane. Samo imaš pa svoj track record ane. Tako da ljudje potem vidijo kako dober si in kako zadevaš.


to bi rabl tukaj na forumu bi vsaj vedel kermu spoštovanje izkazat.

IgorCardanof ::

pangro je izjavil:

kaj je pol z medvedi btc dela bull flag še en šus na gor da vas dokončno pošišajo pol pa dump ki ga spet noben ne bo upal kupit?


Glede na Tezos indikator moramo iti vsaj za jurja dol. Indikator je bil pri 22900 ceni, tako da pričakujem jutri pod 21900. To, ali pa indikator ne dela 100%.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

pangro ::

aja sej res tezos allmighty indikator ja nič pol pa dol ane

mr_chai ::

Vsi ki hodlate kripto boste imeli enako usodo, kot mnoge slovenske ribe trenutno
««
1129 / 1486
»»